144,000 אחים שארית יהודים יקר,
חסד ושלום לךבשמו של אדוננו ישוע המשיח . התפילה שלי תמיד הייתה בשבילך, כי ה ‘ תשמור אותךבכל דרכיך ולחזק אותךבאמונה.
כפי שאמרתי לך שלפני, אלוהים לקח לי את יפן כשבועיים לפני רעידת האדמה היפניתוהקרינה ב -11 במארס 2011;והוא אפשר לי לחיותבבית המלון ודירות בהוואי Ilikai . זה היהמלוןודירה יפה ונחמד, ואני נדהם שאלוהים ברך אותי בחייםבמלוןבים. אני היה מאוד אסיר תודה שאלוהים נתן לי מקלט הרחק מכלהמהומה שהתרחשה ביפן. למדתי להיות אסיר תודהבתקופות של שפעותקופות של שפע שאינו מספקלאלוהים על כל הצרכים שלי.
עם זאת , לאחר שהעמדתי לרשותימידע ליצירת קשר באתר הבלוג שלי בשנה שעברה בשנת 2011 , אישה בלונדינית צעירה עברה לגור בשכנות . דברים מוזרים התחילו לקרות מאז, ואני ידעתי שהשטן היה עד לא טוב . היא לא הייתה עובדת ולא לצאת מהחדר שלה. היא פשוט המשיכה לדפוק וקידוח על הקיר שלי כל היום, משגע אותי. התלוננתי פעמים רבותלביטחון של המלון , המשרדים וניהולם של התושביםואת בעל הבית , אבל אף אחד מאנשיו של השטן יעשה כלום אם אתהאמיתי נולד מחדש נוצרי. הם נמצאים תחת השפעתו של מצב רוחו של האויב. לא הייתי לי מושג על מה היא בונה , אבל פשוט היה לי תחושה מוקדמת רעהברוח הקודש.
מאז, ריחות נוראיים קיבל תיעלה דרךהמרפסת לחדר שלי ,והכבד שליוהכליות והלב היה מתחילים לכאוב, והייתי חולה. המאבטחים היו לבואולשאול את כל החדרים , אם הם בוערים שום דבר, שכן הם חשדואש. הייתי אומר להם שזה מגיע מחדר הסמוך , אבל אני מאמין שהיא רק אמרה להם שהיא לא יודעת שום דבר עלהריח. אז , הייתי לסגור את חלון המרפסת, בכל פעםשהריח היה מגיע פנימה ואז , הריח היה נכנס דרך חדר המקלחת ופתחי אוורור במטבח , ולכן סגרתי אותם , יותר מדי.
בשלב הבא, בימים מסוימים ,ברז המים היו ריח נורא. למחרת , לא יהיו תבניות שצומחות על כלהכיור וחדר מקלחת . אני היה יורד עם זיהומים פטרייתיים אוראליים , זיהומים פטרייתיים במפשעה, וזיהומי עור אחרים. מעולם לא חוויתי בחיים שלי דברים כאלה,וכולם בבת אחת , מדי, ואפילו לא ידעתי שדברים כאלה קיימים. מאז , אם אתהכלתו של ישו , אתה לא תחת הקללות של חטא ומחלה. אלוהים אמר לי מה לעשות על מנת לרפא אותם ,וזה נראה כמו רעיון מטורף , בדיוק כמו שכאשר ישו לירוק עלהעפר כדי למרוח על עיניו שלהאדם העיוור והוא נרפא באופן מיידי , אבל זה עבד בצורה מדהימה, ואני נרפא . ירדתי למטה עם כאב לבלב, כבד כאב , כאב בכליות, שלפוחית ​​השתן וכאבי שלשולים בלתי פוסקים. זה לא היה נורמלי. הייתי שואל את ניהול המשרד של התושבים , אבל כמו תמיד , המנהל הכללי הייתי להתעלם מכל הבירורים שלי, ולא היה מוכן להגיב. אז , קניתימסנן מים Aquasana עבור שניהם לכיורוהמקלחת.
דברים אלה המשמשים ליקרו בחו”ל , לאחר שהעמדתי לרשות המידע האישי שלי לציבור באתר הבלוג שלי , לפני שעזבתי את יפן . כשעזבתי את יפן, כל המחלות הללו השטניים והמחלות נעצרו. עם זאת, כאשר אני ניצל המידע האישי שלי למגורים חדשים שלי בארה”ב , כל הדברים האלה התחילו לקרות , שוב , בדיוק כמו שעון.
בשלב הבא, הגוף שלי התחיל לקבל מתחמצן בקצב אדיר :בעניין של חודשים ושבועות , במקום עשרות שנים על גבי שנים. התחלתי לקבל כתמים על עור הפנים שלי וקמטים ויבלות נגיפיות ; התחלתי לאבד את הראייה ואת הכושר ; השיער שלי התחיל להפוך לבןומקבל דק ; התחלתי לקבל דלקת פרקים בגיל הצעיר שלי, התחלתי לקבל כליות חלשות, כבד, כיס המרה , לבלב, בעיות בבלוטת הערמונית , שלפוחית ​​השתן, לב, בעיות בקיבה , וכו ‘ , כמו גם כאבי דקירת מחט בגוף, בדיוק כמו אלה שהיה לי ביפן , אובדן של תפקוד מוחואובדן זיכרון לטווח קצר , ונדודי שינה ( בין 8 שעות ל 7 שעות עד 5 שעות עד 3 שעות בלילה ) . כל הדברים האלה היו מאוד מוזרים, כי אכלתי האוכל של אלוהיםוממשתיולי שינה, כך שלא היה שום סיבה שהגוף שלישכל כך הרבה מחומצן .
ביפן , בכל פעם שעזבתי את הדירה לנסיעת עסקים , הסימפטומים היינו כל נעלמים ,והשלשולים יפסיקו , נדודי השינה היו עוצר , וכו ‘אני לא חשבתי שמשהו חייב להיות רע בדירה שלי. זה יקרה שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע אחרי השבוע , כי אני היה לוקח טיולי שבועון משרד . לכן, ידעתי שיש משהו חשוד על הדירה שלי.
כשהגעתי בחזרה לארצות הברית לשבועיים לפני רעידת האדמהבפוקושימה , הייתי בריא מאוד. עם זאת , ברגע שאני פרסמנו את הכתובת שלי בארה”ב, כל אלה התחילו תופעה המוזרה בכל מקום, שוב , ברגעשהאישה ליד הדלת נכנסה לגור בה יהיה לההחבר שלהאי פעם לבקר לעתים קרובות כל כך , וכשהם עברו לידי ב במסדרון , הם מייללים עליי כמו איזה שד שולט בבעלי חיים וללעוגולצחקק יחד. כשיצאתי את הדלת , הם היו מייד לצאתולעקוב אחריי למעלית . כשחלפתי על פנייה ברחוב , היא הייתה צועקת עליי, “יירגע ! ” היא תצטרך קטטות אלימות עם החבר שלה שבעט בדלת. הדבר המוזר היה שזה נראה כאילו היא מעולם לא עבדה ,ופשוט נשאר בדירתה 365 ימים בשנה , וזה היה בגדר תעלומה איך היא קיבל הכנסה כדי להתפרנס. בגלל כלהפטישים הקידוחועל הקיר שלי בכל יום , הייתי לי חשד שיש להמה שהופך את גלשן חנות או משהו בדירה שלה.
אחריהדפיקותוהקידוחבקיר שלי הפסיקו , התחלתי לחלות. אני מתחיל להרגיש כאבי דקירת מחט בצד של הגוף שהיה עם פנים לקיר לכיוון החדר שלה. כל שלושת הצדדים והתקרהורצפה אחרים, לא היו לי תחושה שעל הגוף. בכל פעם שאני נשען על הקיר בצד הפונה החדר שלה , הייתי מקבל כאבי דקירת מחט עצומים על הגב שלי , אז חשבתי שבטח יש כמה כבלים או משהובקירשיוצרים גלים אלקטרומגנטיים או משהו. לכן, הפסקתי נשען עליה. עד אז, מעולם לא היה לי סוג כזה של אלקטרומגנטיות בעתשנשענתי על קירש.
עם זאת,הכאב הצורב בצד של הגוף מול הקירשהתחיל להיות אינטנסיבי יותר , אפילו כשהתרחקתימהקיר. זה היהגידולבעצמה של אלקטרומגנטיותש, שעורר את העניין שלי . לכן, הפסקתי את קרבם אל הקיר,והתחלתי להרחיק את עצמי ממנו. עם זאת, בכל פעם שהרחקתי את עצמי ממנה, את עוצמתהכאב הצורב עלתהבמרחק , יותר מדי. זה היה ללא ספק מוזר. זה הרגיש כמו איזה קרינה או אלקטרומגנטיות או פולטת מיקרוגלמהחדר שלה. בכל אחד מהדגים באקווריום שלי נפטר באופן פתאומי .
בכל פעם הייתי להתחיל לכתוב שוב , אחריהפסקה ארוכה , ההתקפות שלהםהיו להגביר . התחלתי בלוגים שוב, ואני מניחשהאדם או הארגון שהיה שכירתהלהרוג אותי התחיל לאבד את הסבלנותוקלקול בה , כי אני עדיין היה בריא והתחלתי בבלוג וללמדהתורה האמת שוב באינטרנט. לכן, היא חייבת הגבירוקרינה או מיקרוגל או אלקטרומגנטיות. התחלתי לקבל אלף תחושות דקירת סיכה חמורות יותר בצד של הגוף מול החדר שלה,והגוף שלי התחיל להשתולל.
פעם היה לי 8 שעות שינה בכל לילה , אבל זה כל הזמן יורד 7 שעות ו -5 שעות ועכשיו 3 שעות בכל לילה ,ולא יכולתי לישון . אבל, אלוהים נתן לי כוח עצום . המשכתי ללכת לשירותים לעתים קרובות , שכן שלפוחית ​​השתן שלי היה מקבל חלשה. התחלתי לקבל אובדן זיכרון עצום , שכן תאי המוח שלי היו להיות פגומים. השיער שלי מתחיל לנשורוהשיניים שלי הופכות לסימפטומים רופפים כל של הרעלת קרינה. התחלתי לקבל בעיות ודלקת פרקים , מה שהיו מוזר משותפות , כי אני אף פעם לא היה דברים כאלה , כי אני אוכל אוכל אלוהי ,ואין שום סיבהלגוף שלי להיות כל כך חומצי , שכן אני לא אוכל ממתקים או לעשן או לשתות או חומרים משמרים או חומרי הדברה או כימיקלים או שיש לחץ, וכו ‘זה לא מתקבל על דעת , שכן אנו חופשיים מהקללות של חטא , אם אנו חיים את חיי אלוהייםולשמור על הגוף שלנובסיסי. עם הגידולבעוצמת קרינת אלקטרומגנטיות או או במיקרוגל , אני יכול להרגיש את הגוף שלי הופך להיות יותר חומצי במידה יחסי. התחלתי לקבל בכבד ובכליות ולבלב כאב, בכל רחבי שוב.
כל האיברים של הגוף שלי היו מקבלים חלשים משום מה. אני אפילו מקבל זיהומים, אשר לא יגלידו . היה ליצורב בכל הגוף שלי, בדיוק כמו שמייד אחרי שאתה לוקח את המנה כבדה של הבדיקה CT , שכן פוטוניםבקרינה משתתק אלקטרוניםמהאטומים של הגוף שלך ויוצרים רדיקלים חופשיים שרוכסן סביב הגוף שלך , קורע את אלקטרונים מ אטומים בריאים אחרים , ובכך , התאים הרסני שלך, ואת נזק שנגרםלDNAs בתאים שלך להפוך לתאים סרטניים. ידעתי אז כי מה שיש לי עסק עם היה מחלת קרינה . כל אלה רדיקלים חופשיים לא היה צריך להיות שם,ובוודאי , לא הייתה שום סיבה שהם יהיו להגדיל במהירות מדהימה כזה בגוף שלי , גורמים לכל האיברים שלי לסגור.
זה היה איך אלוהים הראה לי מה באמת קורה. לפני כן, אף פעם לא חשדושבני האדם לרדת נמוך כמו רצח בני אדם אחר באופן כזה נתעבובזוי . הסיבה לכך שהיא עברה לגור בשכנות , זמן קצר לאחרשפרסמתי את הכתובת שלי הגיונית. כל אלה הדברים האחרוניםשקורים הגיוני. למההדפיקותוהקידוח נעצרו, ולאחר מכן , את הדברים האלה התחילו לקרות הגיוניים. למה אני מקבל את (אטומים עם אלקטרונים חסריםשZIP סביב בגוף שלך , כי סיבת מוות של תאים ) רדיקלים חופשיים צורבת בכל הגוףמחשיפה לקרינה שקורה. כאב דקירת המחט אלףבכל צד של הגוף מול הקיר שלה היה קורה , שכןהקרינה מפציצה את הגוף שלי הייתה הורגת את התאים ואטומים על הגוף שלי , כפי שהם עברו דרכו.
זה לאהאספסוף מאוד ראוותני כבירשאתה רואה בסרטים הוליוודיים עם גברים צופים ממוצעים . הם משתמשיםבאישה צעירה שנראית כמוגברת צעירה ונחמדה רגילה , כדי למנוע כל חשד. הם לא משאירים עקבות ברצח, שכן אין ראיותואין לו דם . הקורבן או היעד הייתי פשוט מתים מלוקמיה אוהתקף לב או שבץ מוחי אובדן משקל או מוח או היחלשותו השנייה של הגוף. אין רעל או רעלן מעורב , כך שאין ראיות. זה פשוט למותמהגוף להיות חמצון על ידיהקרינה , בדיוק כמו קרינת שמש או רנטגן חמצן הגוף שלך. אין שום הוכחה ואףהוכחת רצח מושלם . זה גרם לי לתהות , כמה מהאנשים האלה הרגו אנשים אחרים בדרך זו , מה שהופך את זה נראה כמומוות טבעי , מסתורי,ומקבלים מזה בשלום . המחשבה רק גורמת לי בחילה כמובן אדם. אני לא יכול לתאר לעצמך באופן אישיאדם שעושה את זה לפרנסתו , ולהיות מרוצה מלאכול כל יום עםשהרוויח כסף . אני מניחשהם עושים את עצמם מאמיניםהקורבן הואאדם רע והם מרגישים שהם עושים טובים לעולם על ידי הרגו את כל היהודים או אנשים עם רעיונות מנוגדים או לדבר נגד סדר היום של הארגון הסודי שלהם. כאשר ישוע דיבר נגד המנהיגים הדתיים , הם זממו להרוג אותו, והם האמינו שהם עושים טובים , מאחר שהם הרגישו שהוא היה להיות עוין כלפיהם.
התברר לי שהאבא שלי היה שיש בדיוק את אותן תסמינים מרגע המדויק אותה המסגרת. הוא התמוטט , והוא היה בעל שליטה בשלפוחית ​​השתן , מדי, והיה חלש, והוא אושפז בבית חולים במשך חודש. האמא שלי גם קיבל קשות חולה פתאום. עד לאחרונה, הם היו בריאים וטיולים הרים עד מאוד ביחד. ו, הם חיים בחו”ל, גם מאות קילומטרים משם. זה היה מוזר הדברים האלה היו קורים לי ועליהם, במדינות שונות באותו הזמן עם בדיוק את אותן תופעות . ( אני גם לא פרסמנו את הכתובת בחו”ל של פולק שלי באתר הבלוג. )
ידעתי שאני חייב לעזוב את החדר , שכןעוצמתוגדלה מאוד. אם זה לא גדל, לא הייתי ידוע מה גורם לכל המחלות האלהויהיו לי רק הולכים וקמל . כמובן, אלוהים לא מרשה את זה, אז הוא נתן לי לראות מה קורהבחוסר הסבלנות של הבוסיםשההעסקהמתנקש. לכן, מייד התקשרתי לחברה נעה ביום שישי , אבל הם לא יכולים לבוא עדשבוע או שבועות , אם היה לי רהיטים. לכן, החלטתי להיפטר מכל הרהיטים שלי ,ופשוט להעביר את החפצים שלי. כיוון שלא יכל לתלות אל כל ההשקעות שלי , אלא אם כן יש ליאת הכתובת בארה”ב לחשבונות שלי , היה לי למכור את כל ההשקעות שלי. כל המומחים וידענו שההשקעות שלי היינו עולות עד סוףהשנה, כךשהשקעתי בם. עם זאת , ברגע זה , הם נמצאים בנקודת שיא נמוכה , אז איבד מחצית מההשקעות שלי . לא היה לי ברירה. אם אני להמיר אותולמטבע חוץ, הייתי מאבד חצי מזה , ולכן אני אשאר עם רק רבע מהחיסכון המקורי , אבל כאשר זה עניין של חיים או מוות , אין לך ברירה .
נראה שהם יכולים להאזיןלשיחות שלי בטלפון. מאז הפעם אמר ליהרבה חברים והשותפים למה שקורה לי ,ושאני עוזב ,הקרינה התחילה להיות מאוד גבוה. כאשרחברת ההובלות סיפקה את קופסות המשלוח ביום שישי , היא ידעה שאני עובר , אז שישי, שבת, ראשון ושני , את רמת הקרינה גדלה באופן אקספוננציאלי . אני היה מדבר עם הרבה אנשים שאני הולך לצאת בטלפון, אבל מכיוון שזה היה יום חג של שלושה ימים כאן בהוואי, עם יום שני להיות יום Kamehameha , כל המקומיים כאן להזמין חדרי מלון בצד על אלה של 3 ימים סופי השבוע, וכל המלונות היו מלא הוזמן , ולכן אני לא יכול לקבל את כל חדרי מלון .
בינתיים, כפי שהיא הפכה למטורפת להרוג אותי או לגרום לי להגיע לוקמיה לפני שעזבתי, היא הגבירה את רמת הקרינה כל כך גבוהה שאני יכול להרגיש את החום בצד של הגוף מול החדר שלה,והגוף שלי היה כל כך חם לי הזיע. השיער שלי כל הזמן נופלוכל הגוף שלי היה כמו להיות במיקרוגל בחיים , כפישכל הגוף היה צורב בכל גוף. הוא הראה כי האטומים בגוף שלי היו להיות שבורים מזהוהתאים שלי בכל הגוף גוסס. עם זאת , ידעתישאלוהים מגן עליי ,ורקכשלושה הגברים העברי חצו תנורו שלמלך בבל של אש מבלי שנחרך , אני לא תיפגע .
אני מתחיל לקבל כתמים אדומים בכל הגוף שלי ולרדת עם לוקמיה ולקבל עייפים מאוד , אבל הם הייתם פתאום נעלמים , ואלוהים ירפא אותיבדרך נס. במהלך 3 הימים האחרונים של רמות קרינה מוגברות בטירוף , הגוף שלי יש כל כך חלש שלא היה לי מעמד שנותר צרות או אפילו להרים את היד שלי כדי לשטוף את השיער שלי . ניסיתי להסתתר מאחוריהקיר בחדר האמבטיה ביום שישי , אבל זה נראה כאילו היא יכולה לראות דרך לחדר שלי , כי היא ידעה שהסתתרתי בו ,והגביר את הקרינה שהיא באה ישר דרך קיר חדר האמבטיה ביום שבת.
אני אמור להיות מת עד עכשיו , אם הייתיבן אדם נורמלי. הם בטח תוהים למה אני עדיין חייתי ובריאומסתובב וצוחק. בכל פעם שעזבתי את החדר, אלוהים היה נותן לי אנרגיה ואני ארגיש חזרת כוח לגוף שלי . הבעיה הייתה , הייתי צריך לעשות את כלהאריזה וניקיון, כי אני לא יכול לעזוב את החדר שלי מלוכלךלבעל הבית,ונאלצה לארוזביום שני, ואני לא יכול לעבור לחדר במלון עד יום שני. אני לא בטוח אם היא אינה מקבלת תשלום , אלא אם כן היא הורגת אותי, מאחר שהיא מוגברתשמכונה כל כך גבוהה שאני מוקרן סופר ביום האחרון .
לבסוף, עברתי לחדר במלון ביום שני הקרוב , ועכשיו אני לא צריך להתמודד עם זה כאב מחט אלף זיןותחושת צריבה וחולשה ובחילות. אני טוב ויפה וחזרתי כוח שלי , ברגע שיצאתי מהחדרונכנסתי לחדר במלון. מאזהקרינה הרסההרבה האטומים בגוף שלי, את הרדיקלים החופשיים עדיין רוכסים לאורך כל הגוף שלי , ויוצרים כאב צורב לאורך כל דרך, אבל את כאב דקירת המחט לאמהחשיפה הישירהשל החדר. הגוף שלי עדיין חלש מאודמהחשיפה לקרינה , אבל לא גרוע כמושכשאני נמצאבחדר. חברת הנדל”ן בעל הבית הייתה מודאגת אם הדייר הבא יהיה חשוף , יותר מדי , אבל אני אמרתי להם שאם הם עשו לחוות את אותו דבר , בעל הבית היה מדבר למשטרה, והמשטרה הייתי עושהחקירה, כדי שלא לעשות את זהלדייר הבא, שכן הם לא כל כך טיפשים , והם יודעים שיש לי יצאו מהחדר, בכל מקרה. עם זאת, בשלושת הימים האחרונים היו אחת החוויות הקשות ביותרשעמדתי בפני .
אלוהים משתמש בכל הדברים לטובתם של אלה שאוהבים אותו , ובדרך כלל משתמשתבשטן, והופך את ההתקפות שלו לשימוש בסביבה שלנו , ולכן הוא הרשה לחדרי המלון הוזמן להיות מלא במשך 3 הימים , על מנת לחזק את האמונה שלי. באמצעותהטביעה הקרובה, ליד חנית מנסה לנגח בזמן שהייתי ברחם של האמא שלי , ליד נופל עשרות מטריםלבטון במהופך , ליד נופלמצוק רגליים אלף , ליד ההתרסקות על ידי משאית ענקבאות של התנועה, התקפות שטניות , וכו ‘ . , אלוהים שמר עליי כמו תרנגולת על אפרוחיו.
אני היה נאבק עם גרגרנות, מאז חזרתולארה”בולראות את כל המנות העצומות של מזון . אני התפללתילעזרתו של אלוהים במלחמה בחטא זה . אלוהים השתמש בהתקפהשל השטן כדי לאפשר לי לאבד 40 ק”גבשבוע או משהו כזה . נראה כי אלוהים לא תמיד עובד בדרכיםשאנו מצפים או מעדיפים , אבל הוא עושה את תפילות תשובה ופוגש את התוצאות. מאז הימים האחרונים , איבדתיכמות עצומה של משקל עקבההקרנה של . זה בגללהקרינה משבשת את התפקוד התקיןשל התא,והורס את ה-DNA. זו הסיבה מדוע אנשים שעברו טיפול קרינה בסרטן לרדת במשקל, אם כי לאכפתאומי .
זה נראה כאילו השטן ואנשיו לבוא עםהסוג המתועב ביותר של רעיונותלהתפשטות מחלה ומחלה , אבל אלוהים פשוט משתמש בזה נגדו , על ידי ריפוי וחיזוקהאמונה של ילדיו. אני מאמין שאלוהים יכול אפילו להעלותאת המתים לחיים, אם הוא רוצה , בדיוק כמוהילדהולזרוסשישוועו קם מן המתים . השטן הואהאלוהים של מחלה ושנאה והאינטליגנציה אנושית עצומה עמו ניתנות לעשות דברים רעים מדהימיםוחושבת על דרכים מרושעות מגעילות . אלוהים הואאלוהים של ריפוי ואהבה וגאולה מן הקללות של חטא,והוא נותן לאנשיוחוכמה מדהימה לעשות את עבודתו , שלא תהיה אפשריתלאנשים כאלה חלשים , טפשים, לא מוכשרים כמונו שהוא בוחר יבייש את השטן והחלקות שלו. אלוהים הוא גם מסוגל לחשוף את כל המעשים הרעים של השטן ואנשיו , ולהביא אותם לדין ולגרום להם לפתוח את התצוגה של ריבונות האלוידיעה מוקדמת . השבח לאדוננו המלך , ישוע , ישוע המשיח ! אנו משרתים אתאב מדהים , אוהב שמימיים .
האנשים האלה לא רק להרוג אדם אחד , אבל הם יהרגו אתכל המשפחה של כל איש , האישה והילד . הם מאוד יסודיים. כאשר משפחות שלמות מתחילות למות , הפקידים הנוצריים אכיפת החוק , סוכני ה-FBI , שוטרים, סוכני ה-CIA , סוכני טרור אנטי , סוכני יחידה אנטי פולחן , קציני הביטחון לאומי , אנשי אכיפת חוק אספסוף אנטי , וכל התובעים האלה ושופטים שקראו לאנשים האלה של בלוגים צריכים לחשוב שיש משהו מוזר קורה,ולחקור את האנשים האלה כדי לגלות מי הוא שכירת רוצחים מקצועיים אלה. יש להםחובה להגן על הזכויותלביטוי וצדק וחייהם של אנשים . במיוחד, אם הוא נרדףאח נוצרי , ואפילו אם הם לא נוצרים , הם עדיין צריכים לעשות חקירות חשאיות כדי להגן על הציבור . זה תפקידםואחריותם. או אחר , בקרוב, הם יתחילו לאבד את הזכויות שלהם ואת בני משפחותיהם , יותר מדי. זה לא עניין של זרים, אבל היא נוגעת לעצמם , יותר מדי. זו הסיבה שהם לוקחים את השבועה שלהם כדי להגן על צדק,החוק ולשרת את העם וחירותו.
הם צריכים לפחות לעקוב אחר אותם, לפקח על השידורים שלהם, ולוודא אנשי הקשר שלהם , ולגלות את מה שהם עושים כדי להרוויח כסף מקורות , שכן אין להם כל עבודה אחרת ; לפני האנשים האלה לקבל מכה עצמם על ידי מי ששכר אותם , על מנת כדי להסתיר את הקשרים שלהם. אם ישחשד , אז זה הוא חובתו של כל קציני אכיפת החוק כדי לבדוק את העניין , כי זה מה שהם לוקחים את השבועהל; כי אם הם הורגים משפחה אחת , אז זה אומר שהם רצחו את רבים, רבים אחרים , אנשים מדי, וכנראה ימצאורצח סדרתי שלם מתחת לכל זה, רק מאדם אחד בחשד משהו , לפעמים זה מובילללחשוף שלסדרה שלמה של מעשי רצח. זה פשוט לוקח אכיפת חוק נאמן לאדם אחד לקחת יוזמהש. רבים כמרים ומטיפיםשבינתיים מקבלים את כל סוגי סרטן אלו , מוזרים, מוזרים חריגים והתקפי לב , פתאום , ככל שהעולם הופך יותר ויותר אנטי נוצרי , בשל שטיפת המוחוהתעמולה נגד נוצרים של השטן . עם זאת, Leuren Moret טוען כיהמשטרה מסרבת לעזור לך , כי הם וה-CIAואת כל סוכנויות הביון הממשלתיות של העולם הם חלקמסדר העולמי החדש .
הובהרו לי שהם המסדר הסודי העולם החדש , שמסתובב לרצוח אנשים שמביעים את דעתם על פמיניזם והפלה ופולחן מולך – הבעל איזבל ב ‘טיימס’ קצה ,וסדר היום שלהם בעתיד. הם כבר רצחו מאות מיליון של עוברים , ולכן להם, רצחכמה מאה מ’ יותר מבוגרים ועמים הוא לא מזיז להם , על מנת ליצור עולם האוטופיה פנטי שלהם. יש כאלה שאומריםשהאג’נדה שלהם היא לחסל את ארבעה חמישיתמאוכלוסיית העולם , שכן הם יודעים כי אספקת המזון בעולם לא יכולה לקיים אתהגידול באוכלוסייה , שהם קוראים להמונים הנבערים מהדעת ,ולהשאיר רק חמישית ממה שהם מכנים האליטה , באמצעות מניפולציה מזג אוויר HAARP ( הוריקנים, סופות טורנדו , רעידות אדמה וכד ‘ ) , ויוצר קרינת רעידת האדמה פוקושימה לאורך כל חצי הכדור הצפוני (ויש אומרים 300 פעמים של צ’רנוביל ) על ידי שימוש בטכנולוגיית חימום כדי ליצור רעידות אדמה , הפצת קרינהוסרטן באמצעות פצצות אורניום מדולדלים , וכו ‘ ( ראה קטעי הווידאו של Leuren Moret . Leuren הוא לא נוצרי , אבל היא עשתההרבה מחקר. ) הם חופרים כמה פעמים את הגודל שלשדה התעופה החדש דנבר בפועל על פני השטח, מתחת לאדמה, כאשר כבר יש להם שדה תעופה בדנוור מושלמת . Leuren Moret גם הוא מקבל התקפה של התקפות פעימה אלקטרומגנטית כמו כל אנשים האחרים החושפים את סדר היום הרע על ידיהסדר העולמי החדש הסוד האילומינטי . אובמה תהפוך את איחוד Amero , כולל את 3 המדינותבארה”ב , קנדהומקסיקו,ו7 המלכים האחרים השתחוות לוולתת לו הרשויות שלהם. כל סוכנויות הביון והממשלות ומנהיגים כלכליים ומנהיגים צבאייםואת 13 משפחות שלהאילומינטי הם חלק מסדר עולמי חדש זהותכניתו של שטן קצה פעמים. הם לא יכולים להיותנשיא או מנהיג של חברה כלכלית או מנהיג הממשלה מבלי להיותבונה חופשי מלאה השטן גבוהה תואר או נאמן דירוג גבוה של כמה סניף שני מסתורין בבילון דת ( luciferianism ) , כגון קומוניזם או אומות המאוחדות, או גולגולתועצמות או קתוליות או ילדרברג אגודת או המורמוניות , וכו ‘ אז, זה לא משנה אםרפובליקני או דמוקרט ייבחר ,לכולם חלקמסדר העולמי החדש כדי להפוך למועמדבמקום הראשון.
זוהי המטרה הסופית שלהם , וזו ההשקפה הפונדמנטליסטית הבסיסית שלהם על זכויות אדם לחיות ולדבר. הם אומרים כיארצות הברית היא ארץ בנויה על היסוד שלחופש הביטויורעיונות , אבל זו רקחזית ,ואלה שמדברים באופן חופשי אינם נהרגו על ידי המשטרים הקומוניסטיים או המשטרה החשאית של הרודן או הטרוריסטים דתי , אבל אלפי הם נרצחו בחשאי על ידי הארגונים האמריקאים האלהשמצעדבעצמםכלפי חוץכארגוני שוויון הזדמנויות ואנשים הומניים למטרות נעלות , אבל במציאות רק רוצחי כנופיות .
בניו יורק, שם היו הרבה מאפיונריםוכת שטן , ובוואי, קבוצות של 10 או 20 קוריאנים תבואנה בעקבותיי לכל מקום באוטובוס, תחנות אוטובוס , מסעדות , לובי מלון , דוכנים בשירותים , וכו ‘, לשבת לידי , והכה אותי עם קרינת מיקרוגל נשק אלקטרומגנטיים על הטלפונים הסלולריים שלהם , וביפן, שם היו הרבה פמיניסטיות . בין השאר היו חברי מסון, סוכני ה-CIA שנראים ומתנהגים רק מאפיונרים אוהבים ( לא משנה ) , מדינות מזרח התיכון , אנשים מובטלים, כנופיות רחוב, וכו ‘ יש לי גיליתי שיש משהו בין 10,000 ל -100,000 חברי ה-CIA ביפן רק ש לחיות מהמשכורת שלהם , ולכן זו הסיבה שאנשים אלה יכולים לעקוב אחריכם24 שעות , ובכל פעם שהם אנשים שונים , וכל יום אתה רואה עשרות על עשרות של האנשים האלה. כלמשטרת המהומות ביפן הם בשכר על ידי המשטרה , והם עושים את כל אלה בצד העבודה כל היוםלאילומינטי .
אם אתה ישן בפארקים עקבחום המיקרוגל וצורב בחדרי המלון , הם ישלחו 50 או 20 אנשים למשימות אלה עם עשרות מכוניותללהציק לך ולירות בך קרינה ,ולהטיס המטוסים ומסוקיהםמעליך כל כמה דקות כדי לאתר את מיקומך באמצעות זיהוי חום גוף אינפרא אדום : הם משתמשים בכל הכסף של משלמי המסיםואת הכסף שהם גנבומעלייתו ונפילה של מחירי המניות , בנקאות , ביטוח הסרטן באמצעות יצירת סרטן על ידי שחרור אורניום מדולדל לאטמוספרהוחוסם מרפא על ידי חוקרי סרטן אמיתיים מסוימים , תעשיית החימוש , תעשיית סמים נרקוטיים / ,וכל מה שרע שבביניהם. כל הממשלות , המוסדות פיננסיים והחברה נשלטים על ידי כת השטן האילומינטי או סדר עולמי חדש. הם הערפדים המודרניים או מוצצי דם שלוקחיםמענייםוהוא משלמי מסים ולהשתמש בו למטרות רעות של אביהם השטן. לא הייתי האמנתי בו, עד שראיתי בכל יום, מאות אנשים יורים EMPs ( פעימה אלקטרומגנטית או קרינת מיקרוגל בתדר גבוהה ) בי בטלפונים הסלולריים שלהם הומרו , שהוא כמו הלם חשמלי . יש לי תמונות של חבלות שבו הם היו יורים לתוך הלב שלי. הם מנסים לכבות את האיברים שלך ( למשל, על ידי ירי הלב שלך כל הזמן , הם מנסים להקשיח ולזעזע את שרירי הלב שלך, כך שאתה תמותו מהתקפי לב טבעיים ) . תצטרך לעבור למקומות שונים כמו 5 או יותר פעמים במהלך הלילה, בגלל שהם אנשים להסתנן לתוך המתחם להתחבא בעצים והשיחים ומכוניות.
עכשיו, כמעט בכל כמה דקות מישהו יבוא מאחוריך ולירותבאיברים שלך , או לנסות כדי להקרין לך עםקרינה רחבה יותר כדי לגרום לך להגיע לוקמיה או אחר בסרטן. הרבה מהאנשים האלה יכולים להיות רק נשכרו כדי לעשות את זה. כלצוות המלון, תושבי בית , וכו ‘ הם לא רק השתלמו על ידם כדי למקם אותך בחדר הסמוך , ומעל לחדרים שלהם , או לירות מהבתים השכנים שלהם, אבל הם לעתים קרובות להשתתף במפריעים לך לישון אם אתה מנסה לישון ב הלובי בבעיטות דלתות, מדברים בקול רם , טורקים דלתות בכוונה, או הליכה סביבך גורר את כיסאות כשהם רואים שאתה מתחיל להירדם, או ריסוק עשרות פחיות הקרובותלראש שלך , וכו ‘ , על מנת להכריח אותך לחזור להיכנס לחדר האורחים . את כל הכסף של הפולחן שאינו הנוצרים , ולכן לכולם יש את המחיר שלהם ,ואפשר לקנות בהנחה על ידיהאילומינטי , אם הם מציעים להם מיליון דולרים. רבים מהם לא צוות מלון אמיתי , אבל הם חברי האילומינטי CIA או משהו שהם הציבו שם כדי להרוג את קורבן הטרף שלהם . נאמנותם היא לאלכל אומה , אלאלסדר העולמי החדש של השטן . סוגיות ברמה הלאומיות הללו היריבות ורוסיתוארה”ב הן רקכיסוי עדלאג’נדה אחת את עולמם להסיט את תשומת לב – כפי שאתה יודע , השטן הוא אמן של הונאה – כדי להסיח את דעת אנשיםמהבעיה האמיתית או האיום.

אנשים רבים קוראיםהאילומינטי” אספסוף הפוליטי הכלכלי המוני הרצח החשאי החברה ” שכן הם בדיוק את זה -אספסוף -מכונת הרג של מאות אלפי אנשים – יצירת מלחמות לאורך ההיסטוריה להרוג את אנשים ולעשות כסף מהחימוש מכירות . עד שאתה הופך חבר בונה חופשי ה -32 או ה -33 , או אחד ממנהיגי האגודות החשאיים האילומינטי האחרים , אתה צריך לקחת נדרים שטנייםוהטקסיםשהם מצאו אותך להיותהשטן במלוא מובן המילה נאמן ( לוציפרית ) כל כך הרבה , כך שהם מאפשרים לך לרוץ לנשיאות שלאומה או להפוך למנהיג כלכלי / פיננסי.
אם אתה הולךלקניון חדשבשכונה עשירה נחמדה, בשעתי אחר הצהריים , תוכל למצוא את כל האנשים האלה ברמה הנמוכותשנשכרו על ידםמ, מציף את המקום ולאחר מקום שאתה הולך , ולעתים קרובות מנסה להפעיל עליך עם המכוניות שלהם או צורחים עליך, וירי EMPs עליך. חלק מהפמיניסטיות האלה הם כמו 85 שנים, והם נכנסולשירותים ולירות בך מבעד לקירות , תוך שימוש בראיית אינפרא אדום או ראיית רנטגןבתא שלהם טלפונים או משהו כזה. לכן , יקירתי 144,000 אחי שארית יהודים , צריך להיזהר מכל האנשים. הם נראים כמו בני אדם ויש להם גוף אנושי , אבל הם מחזיקיםבשדבפנים. הם הערפדים המודרניים. הם נשלטים על ידי אלה מלאכים שנפלו פנימה. זה רק מראה כמה פעמים את האנשים האלה לסוף רעות ומושחתות הפכו , שיביא של אלוהים בקרוב מגיעים פסק דין התלאות 7 שניםוזעם. הם לא יחזרו בתשובה כאשר אלוהים שולח לי להזהיר אותם , אבל הם שונאים את הנביאיםומנסים להרוג אותי.
מתחת לפני שטח, כל האומות ואנשים הם אותו הדבר, כל עודהנושא הבסיסי שלטבע החטא הוא לא פתור. זה הוא לדעת המשיח היחיד שמשנהמאפיונר יאקוזהלממשלה , אסיר למנהיג פולחן,וזונהלמיסיונרית. תכסיסו של השטן היה להפיל את 50 מיליון פועלי דור העתידבארה”ב באמצעות הפלהלמולך, כך שהוא יכול להביא עובדיו המוסלמיםלאומהלIslamatizeאומה , בדיוק כמו אנגליה, גרמניה , צרפתוכל המדינות נוצריות לשעבר האחרות יש להיות מוסלמי. הסיבה לכך שאתה רואה את נבואת אלוהים200 מיליון איש צבא של סיןבספר התגלות , שיצעד על פני נהר פרת להרוג שליש מהאוכלוסייה בעולם של כך היא כי סין ביטולי 13 מיליון תינוקות בכל שנה , ולכן אתה צריךענק עודף של גברים רווקים שאינו יכול להינשאומתגייס לצבא , שכן הם כל להפיל עוברים ממין נקבה .
מעכשיו , תוכל לראות כמויות גדולות יותר ויותר של מנהיגי הכנסייה ניסו להתנקש בדיסקרטיות באמצעות מה שנקרא לוקמיה המוזרה, התקפי לב , סרטן , גוף נחלש ומערכת חיסון , וגורם מסתוריים לא ידוע, שמדברים נגד הפלותופמיניזם ואיזבל פולחן בקצה טיימס. השטן לא רוצה אותם מדבר ,למטרה שלו הוא לקבל את הכנסייה מלאה על ידי דוקטרינות של איזבל את הערכים המערביים המודרניים של דורות שלאחר 1960 ” הילדים פרחים “, וזו הסיבה שאלוהים קורא לכנסייה זו אחרית ימי Laodiceaכמשומד הפושרת כנסייהשנשא לאישה את הזונה הגדולהמבבל המסתורין . אתה צריך להיות חם או קר , אח יקר , אבל לא פושר.
זה נראה כמו השטן הוא מטורף להשקיט את כל אלה אמיתיים נוצרים שנולדו מחדש המזהירים את העולם עלפסק דין אחרית ימים בקרוב. זה יכול להסביר מדוע כל כך הרבהמטיפים בדרך כלל מאוד בריאים כמו צ’אק סמיתופרנק טויאמההמטיפים עלפסק דין קצה טיימס פתאום יורדים עם הסרטן באמת מוזר , פתאום , ממש לפניההתלהבות של הכנסייה. זוהי התקפה שטנית על ידי עושי דברו של השטן כדי לעצור את האזהרה האחרונה. ילדים יקרים , זה יותר טוב אם אתה לא שם את המידע האישי שלך באינטרנט , למרות שאתה רוצה להיעזר בעצמך לאנשים . כמו ישו אמר לנו , שאנחנו חייםשבאחרית ימים מסוכניםומאוד רע בעולם שבו אנשים לא חושבים פעמים לפני שהורגים אנשים שאינם שותפים לחשיבה שלהם.
זה השטן שגורם לאנשים רעים לצותת למכתביכם ל144,000 אחי השארית היהודים , ואחר כך מתעב אותך כי זה לא מסכים עם הרעיונות שלהם,והשטן מכניס מחשבות רעותלאנשים האלה כדי לתקוף את האנשים של אלוהים . זה היהאותו הדבר עם קין, המן, הורדוס, הקיסר נרון , היטלר , פרעהומנהיגי הכנסייה הדתית שצלבו את ישו אדוננו גם . זו הסיבה שהפרושים היינו לעקוב בכל מקום שהלך ישו , לצותת למה שהוא לימד , ולאחר מכן , השטן הכניס מחשבות רעות במוחם כדי להרוג אותו . אבל,הקבר לא יכל לשמור אותו לתחייתוביום השלישי , בדיוק כפי שאנו יהיו ביום מן הימים . הדברים הללו לא השתנו , יקירי אחים ,ולא ישתנו,לאנשים האלה תמיד יהיו קיימים בכל עידן , והשטן תמיד יהיה המאגר של אנשיוכדי להשתמש בו כדי לנסות לחסל את אלה המצהירים באומץ את בשורתו של ישו , אבל את שערי הגיהינום לא יגברו על הכנסייה , ואת זמנו של השטן יגיע בקרוב לקיצו, ואנחנו בסבלנותומחכים בקוצר רוח גאולתנו. שיטות הרדיפה והטכנולוגיות משתנות עם זמן , אבל אם אתה מבין את ישו , אתה תמיד תפגוש את הרדיפה , אבל שבח לאל שלנו, כי אנו עשויים להיות נספרו ראויים לשיתוףבסבל שלו , שכן בזמן, זה ישא פרי. אלוהים הואאלוהים שלא יבזבז את היצירות שלו אהוב . הוא מסוגל ומוכן ,ואלוהים אדיב.
השטן משתמש בשני ראשים הטקטיקה הרגילה שלו בניסיון להכפיש את אנשיו של אלוהים ואלוהים , שיזהירו את האנשים בעולם של פסק הדין הממשמש ובא ה ​​’ וישועתו של אלוהים של אהבה. כפי שהזכרתי לך לפניבתרחישים וסוגיות שונים , השטן הוא ידוע לשמצהבשימוש בהתקפת שתי שיניים זאת על ידי הצבת אנשיובשני קצוות : קבוצה אחתשרצון להסוות את עצמם כאנשים של אלוהים כדי ליצור שנאה על ידי אנשים אחרים כלפיו של אלוהים אנשים , וקבוצה אחרת לשנוא וליצורמהומה נגד הקבוצה הראשונה אלה של אנשים. עליך לזכור , השטן הוארמאיוריבונו של שקר עדיםוערמומיים מאוד , וזו הסיבה שהוא מסוגל תמיד ליצור שנאה כלפי העם היהודי , יותר מדי.
לדוגמה, השטן מעלה אתקבוצה של שדי דיבוק אנשים דתיים מערביים להעלותמהומה עלמה שנקרא ” שנאה ” מזויפת של אלוהים כלפי העם של האדמה הזו , במקום לשתף את “האהבה” האמיתית של אלוהיםוקורא בעולם לתשובה מתוך אהבה זו. הם מפגינים נגד הלוויות של חיילים שנפלו , נגד ארה”ב , נגד התכנסויות נוצריות אחרות , נגד הומוסקסואלים ,ומסיתים לשנאהמכולם עם הפגנות השנאה שלהם כדי לקבל פרסום . הם כת השטן סמוי מנסה לערער את הנצרות ואת אלוהים , ולתת לנוצריםשם רעה. אבל העולם הוא המטופש נבער מדעת, ולכן הם בקלות על ידי שטיפת מוח התקשורתית של השטן ולחשוב שהאנשים האלה הם נוצרים אמיתיים בפועל.
בתקשורת הבריטית הליברלית אוהבת לשדר תוכניות טלביזיה השנאה האלה כלפי הנצרות , במקום לשדר את הנוצרים שנולדו מחדש האמיתיים שמטיפים לאהבה וסליחתו של אלוהים . אתה רואה איך זהטקטיקה על ידי השטן בשני ראשים ? לאחר מכן, בצד השני , השטן מעלהקבוצה של אנשים סוציאליסטיים ליברליים שמאלניים בתקשורת לראיין אנשים דתיים שנאה אלה כדי להראות עד כמה הם שנוא . עכשיו, האסטרטגיה של השטן היא להפוך את הציבור הנבער מהדעת שאין להם הבחנה אלוהית להאמין שהאנשים שנאה דתיים מזויפים האלה הם נוצרים אמיתיים. כך השטן מסלף את הנוצרים אמיתיים , על ידי שימוש באנשים הדתיים המזויפים שלו.
זוהי דרכו של השטן בניסיון להשתיק אתקולם של הנוצרים האמיתייםוהבשורה של אהבה שלהםוקוראיםלחזרה בתשובהלעולם מת, על ידי יצירת נוצרים מזויפיםשלהסית לשנאה רק מאנשים על ידי ביצוע אלוהים כדי להיותשונאם של אנשים , במקוםמאהב של אנשים. ברור,שיש לךרוח הקודש של אלוהיםויודע תנ”ךיודע שאלוהים שונא את חטאם של אנשים , אבל הוא אוהב את האנשים. הוא אלוהים של אהבה ולא שנאה. הוא מבקש להרשיע את הלב ולהציל אנשים מגיהינום , וזו הסיבה שהוא בא לעולם הזה כדי למות על הצלב עבורנוולעלות שוב , ואילו שטן מצד שני מבקש לגנות את האנשים ולנסות לגרור את הנשמה ” לאנשים גיהינום.
מאז אין לי הנוצרים מזויפים הדתיים האלה את אמת התורה בלבם , ברור שהם לא יכולים לענות על השאלות של האנשים האלה ליברליים סוציאליסטיים שמאלניים בתקשורת, הרוצים ללכוד אותםבנאום חכם. זוהי דרך השטן משתמש בשתי הקבוצות של אנשים קיצוניים שלו בהתקפה בשני ראשים שלו נגד נוצריםוהאנשים של אלוהים , ובכך , לנצרותוללהכעיס את אלוהים בעולם הזה יותר ויותר ככל שאנו מתקרבים לאחרית הימים . זוהי דרך להצית שנאה , אפליה,ורגשות אנטי נוצרייםבציבור. כךאנטי המשיח יהיה להסית את העולם לעצורולערוף את קדושי התלאות ויהודים בתקופת התלאות הקרובות . זה יהיה השואה בכל מקום, שוב , אךבעוצמה גדולה יותר , שכן כל קדושי התלאות יהיו נערף ,ושני שלישיםמהעם היהודי יהיו נשחטו .
השטן הוא אמן של השמצת נוצרים ויהודים באמצעות תעמולה, שטיפת מוחוטקטיקה בשני ראשים בחוכמה מאולצת . הוא תוקף משני הצדדים. הוא יוצר מלחמה באמצעות התקפה בשני ראשים זה. הוא מרים את הקתולים איריים דתיים פנאטים בצד אחד , ולאחר מכן , מעלה פרוטסטנטים פנאטים צפון אירלנד אנגלית דתיות בצד השני , על מנת לגרום להם להפיץ את תעמולת השנאה שלהםוהורגים אחד את השני . כאשר הציבור הנבער מהדעת רואה את זה , הם חושבים ששתי קבוצות אלה הן נוצרים הורגים אחד את השני . זוהי דרכו של השטן של השמצת הנצרות ,אלוהים אוהב , ישו,ומנסה למנוע מאנשים לקבל ישועת ה ‘ של אהבה.
לאחר מכן , השטן מעלה אתקבוצה שלישית מהציבור שטיפת המוח בורה כדי ליצורשנאה כלפי הנוצרים האמיתיים והאנשים של אלוהים ;ולדבר נגד הנצרותוהאל הקדוש. הוא עשוי להשתמש בקבוצות כמו הומוסקסואלים והפמיניסטים לעשות את זה. זו הסיבה מדוע יש שנאה גוברת כלפי נוצרים בקרב העם החוטא ביותר של החברה , שהחטאים כבר הותקףוגונה על ידיהקבוצה הראשונה של המזויפים כביכול הדתיים של השטן ” נוצרים. ” אלוהים אמר שהעולם השעווה גרוע יותר ויותר במהלך קצה טיימס,והוא יצטרך התלהבות את הנוצרים האמיתיים שלו ( גיל קדושי הכנסייה) או כלתו של ישו מן העולם, לפני הבאת שיפוט על העולם הזה.
כך השטן מנסה לגרום לפוליטיקאים לפתח ” שונא את החוקים האוסרים על ” אלה שדי דיבוק אנשים דתייםמהוכחת נאום השטנה שלהם,ועם אותם החוקים החדשים ” שנאה “, הוא ישתמש בו כדי להילחם נגד הנוצרים האמיתייםמההטפה התנ”ך או שיתוףהבשורהואוסר עלחופש ביטוי של הנצרות. השטן מעלה את הנוצרים האלה מזויפים דתיים שד דיבוק המדגימים בשנאה נגד ארה”בוהחייליםוהומוסקסואלים ואחרים , על מנת לספקתירוץ לו אנטי המשיח לפצח למטהוברדף את נוצרים האמיתייםוקדושי התלאות , במהלך עידן התלאות הקרוב .
אתה מייד יכול להגיד שהאנשים האלה הם מזויפים שד דיבוק נוצרים דתיים שהועלו על ידיהשטן הרמאי , כי הם כלונסאות סימנים חיצוניים של לוויות חיילים אמריקאים ואמרו כי ” זה טוב לחיילים להיות מתוסימנים אומרים שאלוהים שונא הומואים עם גנאי שמות כלפיו. זהו תכסיסו של השטן כדי לסלף את אלוהיםואת עמו , על מנת להפוך אתאלוהים שנאת הציבור ולהפוך את בית המחוקקים ליצור ” חוקי פשע שנאה ” כדי למנוע מנוצרים להטיף את הבשורה של אהבה וגאולה וקוראיםלחזרה בתשובה , או מלמדמקרא אמיתות ופקודות בכנסיות ולאנשים . והשטן מאפשר חוקים אלה כדי לאפשר לאנשים הקנאים להשתמש בו נגדהנוצריםואלוהים, כדי לקדם את האג’נדה שלו.
בדיוק כמו הדיקטטורים הפנטייםשל העולם , השטן הוא מומחה בשטיפת המוחהציבורי והסתה לשנאה כלפי העם של אלוהיםואלוהים . זה היה נכון לאורך כל ההיסטוריה ,וההתקפות של השטן תמיד להתמקד בשתי קבוצות של אלוהים של אנשים:נולד מחדש נוצרים ויהודים האמיתיים. הכנסייה הקתולית מעונההמספר הגדול ביותר של אמיתיים שנולד מחדש נוצרים בהיסטוריה של האנושות.
ואחת הדרכים שהוא יוצר שנאה זאת הוא על ידי יצירת קבוצה של נוצרים מזויפים המתיימרים להיות האנשים של אלוהים , אבל הם בעצם אנשים של השטן , העלוללסלף אנשים של אלוהים , ומסית לשנאה בציבור נגד נוצרים . השטן תמיד השתמש בטקטיקה בשני ראשים זה בהיסטוריה להסית שנאה בקרב הציבור הנבער כלפי נוצרים , בדיוק כמו הקיסר ירונועשה על ידי תאורת רומא באשומאשים אותו על הנוצרים כדי קידוש השם כולם , ושנאה ביןבורה ציבור כלפי יהודים בדיוק כפי שאדולף היטלר עשה; ושנאה בקרב הציבור הנבער כלפי יהודים בדיוק כמו מנועשה , והשנאה בקרב הציבור הנבער כלפי ישוע בדיוק כפי שעשו הפרושים, ובקצה זמנים אלה , שנאה בקרב הציבור כלפי נוצרים באמצעות נוצרים דתיים מזויפים אלה כדי לסלף את אלוהים ואת התנ”ך עם הפגנות השנאה שלהם בטלוויזיה של השטן.
הטקטיקות של השטן אינן חדשים , והוא כבר משתמש בטקטיקה בשני ראשים עדים – שקר זה לאורך כלההיסטוריה של המין האנושי , על מנת להשלים את משימתולחסל את הנוצרים ויהודים ( שתי הקבוצות של אלוהים עדים על פני האדמה הזאת להכריז בתורתוותורה האמת ומשיח גאולתנו ) . עליך לזכור , השטן לא רוצה שאנשים ידעו את אהבתו של אלוהיםולקבל הצילו מגיהינום , והוא ישתמש בכל השיטה המלוכלכת, רמאית , לא אתי כדי לנסות לעשות את זה. הנוצרים שאוהבים אנשים וישועת נתח אליהם הםאיום על שליחותו של השטן של שנאה כלפי כל האנושות.
אני כבר קופץ מהמדינה למדינה , מלון למלון , לעומת זאת , נראה שהם תמיד מוצאים עם המספר הגדול של אנשים שלהם שכרו אותי אחרי. נראה שהם יודעים דרך באגים וכרטיס / פריצה דוא”ל אשראי GPS. בלילה הראשון הוא בדרך כלל שקט ואני להחזיר את הבריאות שלי, אבל בלילה השני , אחרי שהם עוברים לגור ליד או בחדר מלון downstair , הם מתחילים לתקוף שוב, ואני אגדל ונחלשתי ,והאיברים שלי להיפגע . הם חייבים להיותארגון עם הרבה כסף כדי לשכור אנשים רבים כל כך ולנצל כל כך הרבה טכנולוגיה גבוהה. בדרך כלל יש מכונית הבאה עם שני אנשים שבו , ואנשים הבאים עם אטמי אוזניים וטלפונים הסלולרייםבידיים שלהם . הם תמיד להתקרב אלייכשאני עושה אתשיחת טלפון למישהו. תמיד יש מישהו שמחכה מחוץ למלון,והם ממשיכים להביט בי בעיניים שד דיבוק unhumanללפעמים 5 דקות או 10 דקות רצופות בשנאה וזדון עצומים. הגוף שלי הולך ונחלש בכל יום,ואני איבדו כ -50 ק”ג בשבועות האחרונים , אבל אני מחשיב אותה כל השמחהשנמצאה ראוילסובליםבסבלו של ישו .
זה מעניין, כי כל אנשיושל הארגון הדתי שקראו ללא הרףושלחו לי מייל וביקש יותר כסף ותרומות, כל שבוע שני אומרים לי כמה הם אוהבים אותי ועד כמה הם מעריכים אותי לתרום עשרות אלפי דולריםלמשרד שלהם, הם אנשים מדויקיםשיכעסו עליךולהגיד לך שיש להםמשפחהלאחורית,וחיים כל כך הרבה בעיות מאיימים על יד כל יום, כי אין להם זמן להיות לעזור לך. הם יסרבו להודיע ​​או להעביר את כל הודעותלבוסים שלהם – אותםכמרים שאתה מכיר או את ראשי הארגון, מתוך דאגה למקומות העבודה והמוניטין שלהם. הם אומרים כי הכמרים האלה הם כמונשיא ארצות הברית , ולכן הם אינם נגישיםלנוצרים נחותים רגילים בחיים או מצבי מוות, ואת הדירקטורים במשרד גם פשוט להפנות את כל השיחות שלךלמנהלי המחוזות האלה שהם פשוט חילוני הקרן – מגייסי ,ולא יחבר אותךלכמרים או מנהיגי ארגון. זהו המצב של הארגונים הממוסדים , ההיררכיים, החילונים, הדתיים נצרות המערבית . אם היה להםרוח הקודש, שהם יעזרו לךומבינים את הדחיפות . הרבה הכנסיות והכמרים ומשרדי שידורשנתמכים עם הרבה תרומות יגיד לך שהם לא יכולים לעזור לך , כי הם לא רוצים להסתבך עם שטן או עמו, כל כך מצטער , אבל הם לא יכולים לעזור לך בכל דרך , כי הם צריכים להגן על עצמם והקבוצה שלהם , במקום לעזור לילדיו של אלוהים שנרדפים . הם יותר פוחדים מהשטן, ממה שיש אהבה לאנשים של אלוהים . הם סגרו את הדלת בפרצוף. הם היו האנשים שאמרו לךבדיוק כמה נפלאברכה שהייתואיך הם מעריכים את התרומה שלך בכל פעם. זה הנוצרים שנולדו מחדש האמיתיים שמראים דאגה בשבילך, ואף לסכן את חייהם כדי לנסות לתמוך ולעודד אותך , בדיוק כמוהאחים שתמכו שליח פאולוס , כאשר הוא נרדףומאוים. אחים יקרים, יש להיזהר מהמוסדות הדתיים הללו ואת אנשי הדת.
שליחותו של השטן היא ההפך משליחותו של אלוהים להציל את העולם דרך אהבתו בישוע המשיח הגואל והדם של ישו על הצלב המלא. זו הסיבה לכך שהאויב משתמש הנוצרים הדתיים לתקוף ושתיקהוללעוג הנביאים ושליחיו של אלוהים ,ולהשמיץולבטל את תוקפו נביאים והשליחים של אלוהים לנוצרי הציבור הדתייםוהבורים . זוהי דרכו של השטן כדי לנסות להכפיש את הנביאים ושליחיו של אלוהים לפני כלהעדה נוצרית , וכדי לעצור את שיחתם של הנביאים לתשובהמהפולחן המערבי של הומניזם איזבל שלאחר 1960 “ילדי פרחים ” .
עם זאת , יש לךרוח הקודש, אחים יקרים של שארית יהודיות, כך שאתה יודע את אמת התורה, אתה מזהה את קולו של אביךשבשמים ,ואתה מסוגל להבחין בתכנית האב השטנית מאחורי המנהיגים הדתיים פרושים. יכולים להיות מרומים על ידי נוצרים דתיים הפושריםוהדת שלהם, אבל לא יכול להיות מרומיםכלתו של ישו ואת שארית יהודית 144,000 נאמן ,שליש להם את רוח הקודש.
אני מודה לאחים , שהיה מתפלל עבורי. תפילה היא כלי נשק אדיר נגד התחבולות שלהשטן. בדיוק כמו כאשר אליהו נרדף על ידי איזבל , ואלוהים הביא אותו , הוא המגן שלנווהמקלט שלנו. אלוהים משתמש באנשי הטיפשים כמוני לחלוק את אמת תורתו , שכן אנו אומרים את האמת לכולם, ללא כל התחשבות בשביל עצמם. אם היינו שרים אינטליגנטיים , ולאחר מכן האינטליגנציה שלנו היית מקבלתבדרך , ואנחנו בוודאי לא אומרים שום דבר שלילי או לומר את אמת התורה. לאחר מכן, ניתן ללמד את האמת של אלוהים איך? אלוהים ניבא לי שאני יהיהמטר של ברכה לכולם, ואני לא שכחתי את מילותיו אליי. לכן, במקום לעבודולהרוויח כסף בעצמי , בהתחשב בדחיפות שיבתו הקרובה של המשיח, שעזבתי את העבודה שליוהמשכתי ללמד ולהאכיל את הכבשים שלו . אתה יכול גם לעשות את אותו דברלאחד את השני , יקירתי 144,000 אחי שארית יהודים , כך שגופו של אלוהים עשוי לגדולולהיות מטופחבכל האמת, החוכמה וכוח.
למרות שייתכן הפנים תנור או הקרנות, אלוהים הוא מרפאומושיענו . הוא הבורא של כל הבריאה ,ומקיים מכולם. אפילו כל הנשימה שלנו היא על ידיהחסד שלו, שלא יהיה לנו בנפרד ממנו. אלוהים הוא הרופא שלי,ואם זה לא היה בשבילו , אני צריך להיות מת עכשיו . שום אדם נורמלי לא יוכל לקחת את זה סוג של נזק לתאים בגוף ולשרוד. היה לי מושג שאני נשען עלמכונה סריקת CT של 24 שעות או מה שהם בנו מאחורי הקיר שלי . כל צד של הגוף שלישהיה מול קיר של חדר שינה 1819, הייתי מרגיש את כאב דקירת מחט אלף. את הדברים שהם חושבים עליו הוא כל כך עד מתועביםונורא , ממש כמו זוועות הנאצים והניסויים של הצבא היפני על בני אדם לחיות, שזה מעבר לכל דמיון שלי או ההבנה אנושית. זה כמעט ברמה של הדיבוק שבואיבד את חוש הנפש של האנושות או תחושה או מצפון כלשהו . אנו מתמודדים עם שליטה שטנית מאודורעים מאוד אנשים, אחים ורעים .
144,000 אחי שארית יהודים יוקר האהוב , אל תלכו לכאן או לשם המבוססים על הרוח והאהבה שלך. כן, אני מבין שיש לך אהבה לאחים , בדיוק כפי שעשה פול . עם זאת, אין להתעלם מהאזהרה של רוח הקודש לא ללכת או לעשות משהו , כמו שאתה חייב לצייתלרוח קודש מייד ללכת למקום או נתח אמת תורת ה ‘ עם מישהו. שלא כמו פול , שהלךונעצר מייד והוצא להורג , ובכך , משרדו של אלוהים שנעצר בחייו , האם זה לא יותר טוב אם אתה לאזהרות של רוח הקודש , לשרוד, ולהמשיך להטיף את הבשורה להרבה יותר אנשים ואומות ? אתה חייב להיות חכםברוח הקודשולציית. אל תעשה את הדברים על ידי התשוקה האנושית שלך או הגעגוע לפגוש מישהו או קובץ מצורףלטריטוריה מסוימת, או מה שנראה נכון לאדם. הלורד מגיע ראשון ,והמשרד שלו גובר על כל הדברים.
זהרוח הקודששידריך אותךולהגן עליך מפני כל נזק. אנחנו ילדיו. רוח הקודש יכולה להזהיר אותך כדי להימנעממקום מסוים , או שהוא עלול להסיח את דעתךאו לעכבמללכת לכנסייה , שכןמבנה הכנסייה ישרוף את , או שהוא עשוי מצוה אתכם לדבר איתימוסלמי קנאי בפינתרחוב, על מנת למנוע ממך ללכת למלוןששהית לפני 3 שנים מתוך נוסטלגיה , שכןפצצה תהיה להרוס את הלובי של מלון שבעוד כמה שניות נוספות , או שהוא יגיד לך לעבור את מאות ספרי תנ”ך ב המשאית שלך למאות לוחמים מוסלמים פונדמנטליסטים פנאטיםשמקיפים את המשאית שלך, כך שכאשר הם קוראים אותו , רוח הקודש תנחה אותך להיכנסלמשאית ולנסוע משם , ובכך, לא רק שהצילה את חייך , אלא גם שיתוף הבשורה ל300 לוחמים מוסלמים פנאטים , או שהוא יגיד לך לקחתקופסה מלאה בספרי תנ”ךלמדינה קומוניסטית ,ושטן ביום מסוים הזה , , יהיה לי בשל איזה אירוע כל פקידי המכס בודקים כל אחת מטען של300 נוסעמפקיד מכס אחת המטוס שלך , אבל ייראה ישר אליך,ומזמין אותך לבוא אליו ,ולשאול אותך על התיבה שלך שנראית כמו שום דבר אחר , אבלתיבה של ספרי תנ”ך , למה אתה נמצא בארץ , ו אתה תגיד לושאתה שם בשביל עסק , והוא בדרך נס יהיה רק לתת לך את של 300 נוסעיהמטוס לעבור במכס בלי המטען שלך נבדק , או את ה ‘ תמנע ממך להיות שיפד ברחם של האמא שלך , או להגן עליך מנפילה של כמה מטרים במורדסולם אל לך את הראש קצת פתוחברצפת הבטון על ידי יצירת צד מטפל בחשכה מוחלטת שבו אתה באופן אינסטינקטיבי לתופסו , או שאתה מרגיש את עצמך שוקעבמים וחושבשזה הסוף , יד ותחטוף אותך מחוץ למים , אומשאית ענקיתשמתעלמת מהרמזור האדום לא תעצור במרחק סנטימטרמהמכונית הקטנה שלך, או את רוח הקודש לא תעצור אותך מללכתלמדינה מסוימת , אורוח קודש נס תגן הרגליים שלךמלהחליק וליפול מעבר לאדן של אלפי מטרים למטה , למרות שאנשים שהם מלאים על ידי השטן יהיו לך כוח לצאת לטיול שלהם, בלי להגיד לך את מצבו שלהשטח , אורוח הקודש תהיהמלאך קדוש מופיע , פתאום , מי הואענק, כדי לחסום אתתוקףשהוא עומד להרוג אותך,ושהוא יהיה כל כך פחדשהתוקף האנושי של השטן יברח , אורוח הקודש ישלח לךמלאך קדוש באמצעות חלון שמאלי העליון כדי לעוט אחרירוח דמונית טמאהשקפצה על גבי לךוחונקת אותך , או את רוח הקודש יגן עליך מפני שנהרגבפיגועים בזמן שאתה נמצא ברחם של האמא שלך, או שהוא מגן עליך מהרעלה רגילה על ידי משרתי האדם של השטן , או שהוא מגן עליךמרצח שעומד להרוג אותך , או שהוא מגן עליךמעשרות חברי כנופיהשמקיפים אותך על ידי שליחה את המשטרה במהירותובתזמון מופלאים , או להגן עליך מפני פצצות גרעיניות ו מטאורים וחיות בר ומגפות ומחלותורעב ובכאב של לידהומקומות עבודה חילוניתוכל קללות האחרות של חטא.
הוא באורח פלא ישמור אותך אחתולא נשואים , שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב, שוב, כך שאתה יכול להיות מוגן מנישואיםוהאינסטינקט החייתי של מנסה להשאיר צאצאים גנטיים. הוא אלוהים נאמן , החברים שלי , בלי קשר למה שלאחר 1960 ” הילדים פרחים “, ” הגברים התנ”ך התשובה” של האמהות שנקראו ומנהיגי כנופיותיהם הדתיים של איזבל המערבי הנצרות דוקטרינה מנסים ללמד אותךוהשטן מנסה סוטה שלך עם מוחות . אלוהים לא יהיה נזק רואה הצדיקים שלו. קוץ בבשר יכול להינתן על ידיהחסד ואהבתו של אלוהים , על מנת להגן עליך מפני גאווה, אם ורק אם אתה בסכנה של נפילה בחטא זה. במידה ואין חטא, אז אין צורךבקוץ בבשר, ואין צורך במשמעת בחולים ובעוני.
זה יהיה לא הגיוני וחסר משמעות לתתקוץ בבשר , אם זה לא הכרחי ,ואלוהים הוא לא הגיוני או חסר משמעות. הוא נותן לנוקוץ בבשר כדי להגן עלינו מפני חטא, מתוך אהבה. המניע שלו הוא תמיד אהבה. ללא קשרלרדיפה הגוברת , אתה תישמר – שאוהב את אמת התורה ולכבד את המילה של אלוהים היאשהמשיח ישוע אדוננו . זה מה שיקרה למי שמנסה בכוונה רעה לנו: מי שמנסה להרעילולהדביק אותנו ולפגוע יסבול כאב וסבל ומחלה נוראים , ומי שלגנוב ולרמותולהונות אותנו אאבד את מקום העבודה והכנסותיהם, ו הפך לחסרי בית , ומי שצועקוהתקפה והוצאת דיבתנו תסבול מאודמאנשים רעיםוהרבה ייסורים מאנשים , ואלה שלועגיםולעגולבוז לנו יהיה התגרו ונרדף והושפל . זה יהיה הסוף שלהם למי שלועגותנסו רעים נגד כלתו של אלוהיםוילדיםושארית פליטה יהודי.
לאחר 1960 “ילדי פרחים ” כמרים מתפלל איזבל דור של הנצרות המערבית ינסו לחבוט את הראש עם דוקטרינת איזבלשהם עדיין תחת הקללות של חטא , אך הוא עשויהלהיות רוח הקודש עדשאתה לא, האח אהוב יקר . ובאשר לך , אתה סומך על האדון שלךובעבודה המוגמרת שלו על הצלב , ולכן אתה כבר לא תחת הקללות של חטא או פסק דין. בניגוד לישראל , שיימסר בתוךהשיפוט כמו לוט היה , תוכל להישמר מאותה השעה באורח פלא על ידי חסדו של אלוהים , בשבילך היינו מאמיןשעד אותו הוא מסוגל ומוכן כדי לחסוךלרחוק ביותר, ואילו ישראל לא עשתה זאת.
אם ישו מרגיש שהוא צריך להתרחק ממקום , הוא יישאר שם , אבל אם ישו מרגיששהוא חייב ללכת למקום , גם אם האנשים ינסו לדחוף אותו מעל צוק או אבן אותו, הוא הולך קילומטרים רביםלצחיח ש המקום לדבראחד שנא את האישה שומרונית ליד הבאר ,ורוח הקודש תהיה למנוע ממנו נזק. אםרוח הקודש אומרת לך לא ללכת למקום כלשהו או לעשות משהו , אז אתה חייב לצייתבשבריר של שנייה , ואםרוח הקודש אומרת לך ללכת לאנשהו או לעשות משהו , אז אתה חייב לציית באופן מיידי. ואז, לא יהיה לך נעצר והוצא להורג , או נאכל על ידי חיות טרף , או להיתפס בהתרסקות מטוס , שלא כמו כל כך הרבה נוצרים דתיים מערביים שלפולחן איזבל חולה , גוסס , נהרג , אכלתי , גרוש, סובל ממכות של מצרים , כאבי לידה , החלפת חיתולים , שיש מקומות עבודה מלחיצים, ועבדות נישואים.
העולשל הלורד קל לי הוא המעסיק שלך. לאלוהים יש משאבים רבים שיהיו לך דרכים הכנסה בלתי נתפסות שאלוהים יכול לספק. אם אתה נרדף , ולאחר מכן תספור את זה לכל השמחה, כפי שאני עושה , בשבילך כבר נמצא ראויבשיתוףבסבלם של אדוננו ישוע המשיח ,והוא תמיד יהיה לספק לך בנאמנות,ולרפא אותך , ולספק לך. איזבלוהמנהיגים הדתיים יכולים לבוא נגדך עם צבאותיהם וכנופיות דתיות , אבל ה ‘ תיתן לך נצחון עליהוכוהני דתהכנופיה שצוחקיםולועגים לך. האש ירדה מן השמים,ולצרוך את כולם. אתם משרתים אלוהים אדיר , ואם אתה יכול לראות את העולם הרוחני , אתה יכול לראות את המוני מרכבות אש המקיפות אותךולהילחם בשבילך , שריד 144,000 היהודי האהוב

אז הואהקב”ה אלוהים שמשגיח עלינוומגן עלינוואוהב אותנו. לא להיכנעלניגוח המתמיד של פוסט -1960 ” הילדים פרחים “, ” הגברים התנ”ך התשובה” של האמהות הנשיים , כביכול, וכמרי הכנופיה הדתיים שלהם עם הכנסיות בשכונות בטוחות עשירות,והטפותיהםשל איזבל הקללות של חטא עליכם ופוסט -1960 ערכים וקוציםבדוקטרינות הבשרוהבחילות ומשרות שעבוד וחילוניות נישואים וכאבים של לידה ונשים לבושות בדוקטרינות של הגברים מכנסיו דתיים ותורת הנצרות המערבית מינית התנזרות מוסרית דתיות ותחינות תרומה וקעקוע קורע אוזניים ומוסיקת רוק וכל פרקטיקות איזבל המוזרות שהם מנהלים תחת השמש. להיות חופשי מאותם דברים של ערכי הנצרות המערביים איזבל,ולך יהיה טוב ובטוחה.
אלוהים ישמור את הרגליים שלך מלהיות מושלך אל הסלעים ,והוא ישמור את האצבעות שלך מלהיות לחתוך בזמן הבישול. בצע את אמת התורה , לגרום לו ה ‘ בחייך ,ולהטיף את התורה אמת לכל האומות . אםרוח הקודש אומרת לך לא להיכנס לאסיה או בירושלים , עליך לב האזהרהשל רוח הקודש , ואםרוח הקודש אומרת לך ללכת לסין הקומוניסטית או המוסלמית הטרוריסטית באפגניסטן, אז אתה חייב ללכת ,ושיהיההבטוח ביותר המקום בשבילך , שכן אלוהים הוא איתך. אם אלוהים הוא לא עםדת נוצרית מערבית , גם אם הוא או היא עומדת בשדה חיטה בטוחבאיידהו,מטאור יכול ליפול על ראשו , או אפילו אם יש לו את כל הכסף והתבואה המאוחסןבאסם שלו , שלו החיים יכולים להיות צפויים באותו יום.
אלוהים לא למשוך אותך מחוץלארץ שבועיים לפני רעידת האדמה הגדולה ביותר שלה מבחינה היסטוריתונשורת קרינה שלאחר מכן ,ולשים אותךבמלון 5 כוכבים עם אוכל וכביסהואינטרנט, כולם ללא תשלום ,ואלוהי להגן עליך , כך שהוא יכול פשוט לנטוש אותך להיות נהרג על ידי שטן או לגווע ברעב או חולה , כך שאתה לא יכול לרפא אחרים באמצעות מילותיו של ישו או להטיף את אמת התורה. רוח הקודש יודעת שלו עצמו , ושומר עליו עצמו . אל תהיה כמוקצה טיימס המערבי הומניסטי הלניסטי הוראת איזבל צדקנים שלאחר 1960 Laodicea כנסיית פוסט היפי דור satanized של הנצרות המערבית הדתיתשלא מוכנים להקשיבלאמת התורה ותורת צליל ,והם עיוורים ועירומים , אלא , להיות מלא על ידיאמת התורה,ופתוחה להוראות , תורתו, אזהרות , הוראות נסיעה ומובילים של רוח הקודש , אחיי היקרים .
הסוד לריפוי פלאי הוא מוסיקה, מים, אמונה ואהבה. בלי אמונהבאלוהיםהבוראוהאהבהלבורא יתברך , שלא יכול להיות ריפוי. מים מימן,מיםשנקראיםמיםבנס Teracote , מקסיקו,וNordenau , גרמניה,והידה , יפן, אשר אמרה לרפא סרטן ומחלות אחרות הם אמרו לי תוכן גבוה של מימן. מעשה ידי אדם מוצרי מים מימן הם רעילים לגוף , אבל המים טבעיים של אלוהים שמכיל תוכן גבוה של סידן יגרמו לךדם אלקליין ,והיון השלילי יגרום לגוף שלך לא מתאים למגוריםלתאים סרטניים, bacterias , טפילים ונגיפים . לדוגמה, אם אתה גרביער או ליד המפל שבו יש כמויות יונים שליליות גבוהות, את העצבים שלך להירגע וכל המחלות להירפא. יון שלילי הואמפתח לכל ההגנה מפני קרינהשהאילומינטי הולך וגדלבאווירה דרך אלפי בדיקות פצצה גרעיניות deliverate, פצצת אורניום מדולדלת להשתמש מעל שדות קרב של עיראק ואפגניסטן וההרס המכוון שלהם המתוכנן שלתחנת כוח הגרעינית פוקושימה כדי להקרין בחצי הכדור הצפוניים המאוכלסים ביותר בכבדות . זה חלק מתכנית צמצום האוכלוסייה שלהם. הם בודקים את הנשק האלקטרומגנטי HAARPלהרס רב של קרוביהםרצח של ארבעה וחמש עד חמישה ושש של ההמונים הנבערים מהדעת שנקראו כדור הארץ ו. הם יוצרים מגיני יונים שליליים כדי להגן על עצמם. הטכנולוגיה שלהם היא 25 שנים יותר מתקדמת משלנו, שבו הם ישתמשובפלאים ושלטים גדוליםכנבואת התנ”ך אומרת לנו , כדי להטעות את העולם להאמין הסדר העולמי החדש שלהם והונאה זרה. שדה התעופה החדש הוא המקלט תת קרקעי דנבר האילומינטי מסוןמהאסון הקרוב. מקומות כמו סלע העתיק סטונהנג’באקיטה , יפן נבנו על ידי אנשים עתיקים, בשלתוכן יון השלילי הגבוה כדי לרפא אנשים. ביון חיובי גבוה מעשה ידי אדם סביבה, שבו ישהרבה אלקטרומגנטיות מפריעהומיקרוגל וקרינה, כגון עיירות עם כבלי מתח גבוהיםוקווי מתח דרךהעיירה , יש סרטן גבוה שיעורים , לפעמים רוב האוכלוסייה . בערים בשעתי הלילה, שבו ישהרבה שלטי ניאון ואור ניאון קרינה ultraviolentומסכי טלוויזיה , ישהרבה פשעים ואלימות , בשלהרמה הגבוהה של יונים חיוביים המשבשים את מערכת העצבים האנושיתוהורמונים ובתפקוד .

הרץ התדר 528 הואתהודהשנפלטה על ידי היצירה הטבעית של אלוהים. הדשא והעציםוכל מה שנוצר יש תדר התהודה הטבעי הזה. זהו הצבע ירוק הצהוב הטבעי הנפלטמדשא והעצים. זה נקראתדר הריפוי , שכן הוא ידוע במדעשהוא מרפא DNA הגנטי בגוף, ולכן , מרפא סרטןשהם תאי ה-DNA שבורים. אם אתה שם את החול על מגש והכה אותו עם גלי קול , בחולות בצורה יותר ויותר צורות מורכבות עלהמגש , כי הצליל יוצר צורות. כמו שאיינשטיין אמר , אין עניין, לכל הדברים עשויים מאנרגיה. הוא גילה e = mc2 , שבו העניין מומר לאנרגיה, ומכאן, את פצצת האטום פותחה . אלוהים אמר לנו מההתחלה בספר בראשיתשהוא ברא את העולם באמצעות צליל , שהוא קולו ;לישו הואדבר אלוהים,וכל הדברים נוצרו באמצעותו . כפי שכתבתי בספרים שלי ,תורת המיתרים בפיסיקה מוכיחהשהעולם הפיזי כולל גופנו הואסימולציה דיגיטלית, ושאנחנו נוצרים על ידי תנודות קול . עניין אחר לרטוט בהתאם לתדר ההתאמה שלהם , ולכן הדברים נראים שונים, אבל את הטבלהוהגוף שלך עשויים מאותו הצליל. אלוהים דיבר את העולם לקיומה .

מה עשה השטן הוא לחסל את Solfeggion שישה תדרים של מוסיקה מושלמת בשנת 1800 , והחליף אותם עם מה שנקרא התדר השטני שלו שבו אתה מוצאבכל המוזיקה המערבית מאז 1800 . זה משבש את המוחויוצר הפרעהומחלה. את הפוסט -1960 ” הילדים פרחים של האמא” כמרים היפי מסתורין בבילון דת הנצרות מערבית ומנהיגים דתיים שנישאו לשטן עם ישו , התנהגות הכישוף הזה, טראנס וישכנע , מבחינה רוחנית , לשבש שירותים השטניים קונצרט הרוק הנוצרי הפולחן. אלוהים עושה להשתמש בכל ההזדמנויות כדי להציל אנשיםולהוביל אותם לישו, אבל זה לא אומר שהדברים שהנוצרים הדתיים המערביים האלה עושים הם אלוהי אמת או תורה או רוחני נכונים. הם צריכים לחזור בתשובה ולהפוך מאלה הסטייה השטנית שלאמת התורה. תדר זה ריפוי 528 , שבו תוכל למצוא מוסיקה רבות על ידי חיפוש בקטעי הווידאו באינטרנט, לתקן את הגנים והתאים שלך והמחלות שלך, כי את התהודה הראויה של התדר של אלוהים מביאה את סדר וצורהלגוף והחומר. בדיוק כמו כאשר האנשים הואבמנהיגות,ואת הנשים להגיש לגברים , יש סדר נכון וברכות על ידי אלוהים. עם זאת,כחברה הופכת שטנית ומעוותת כמו קצה טיימס המערבי בחברה שלנו ,ולהתחיל לקחת מנהיגות נשים על גברים , יש לךהפרעהוקללה תבוא על הציביליזציה , וכתוצאה מכך הרס, השמדהוזעם האל מתפתח על פני האדמה.

התרבות העתיקה של אטלנטיס הייתהתרבות לוציפרית , שבו הם סגדו שטן. Luciferians מאמין שאלוהים הואהאל רע או זר , וכי לוציפר ( שהם לא מאמיניםבשטן או השטן, אבל הם מאמינים בשם לוציפר -לפני הנפילה ) הואהאל טוב. זה מה שכל ענפי דת בבל המסתורין מאמינים . המורמוניםוהבונים החופשיים ומכשפות לכולם יש אותה הדוקטרינה מסיבה זו , שהנוצרים הם רעים,ושהאדם או חייזרםיחזור להוביל את התרבות שלהם לאבא שלהםשהוא לוציפר (השטן ) . הם באמת מאמינים בזה . בדומהלאדון ישוע המשיח , אבינושבשמיםששלח אותיכנביא האחרוןלקצה טיימס כנסיית Laodicean ואת שארית יהודית 144,000וקדושי התלאותואת העולם מקצה טיימס לחזור בתשובה ולהפוך מהרשעות וכת השטן שלהם, והאילומינטיוהפמיניסטיות והומוסקסואליםובונים חופשיים וכת שטןומאפיהוכל המוסדות שלהאילומינטי , כולל את ה-CIAוה-MI6ומשפחת מלוכה בריטית ואחרים ניסו להרוג אותי , כמו כן , כאשר אלוהים שלח את נביאיולאטלנטיס הציביליזציה העולמית חמש לפני אלף שנים , תרבות מאוד technologoically זה מתקדם נוצר על ידי מלאכיו של השטןועזאזל הנופלים הרגה את הנביאים של אלוהים. הם לא היו מוכנים לחזור בתשובה , ולכן , אלוהים השמיד את כל כדור הארץ באמצעות המבול של נוח. התנ”ך מספר לנו כי ב ‘טיימס’ קצה שבו אנו חיים כעת ב, זה יהיה אותו הדבר כמו בפעם המבול של נח . כל סוג של הוללות ורע מתרחש. אנשים לא מקשיבים לנביאו של אלוהים, אבל הם ניסו להרוג אותי , תוך שימוש בקרינה אלקטרומגנטית המיקרוגל שלהם. חברי האילומינטי אלה יודעים עלהתדר 528ואפקט הריפוי שלו,וזו הסיבה שהם שמרו את זה בסוד מהציבור. זה נעלםמהעולם המערבי , למרות שזה היהבמזמורים הגרגוריאני העתיקים. במזרח , הוא עדיין נפוץ במזמורים הינדים ודתות עידן חדשות occultic . ישניסיון מכוון על ידי דורות האילומינטי להרוג , להרוס ולגנוב , בדיוק כמו שהאבא שלהם השטן הורג , הורס וחטיפות. אתה יכול לברר מידע נוסףמוידאו YouTube של אח לן הורוביץבאתר הבא:

השפהשל הבורא היא מתמטית וסדר. אתה רבים מוצאים את התדר 528 קטעי וידאו ומוסיקהב:
כנסיות קפלת גולגולתא היומכשירשהשטן נהג לערבב דוקטרינת איזבל שלאחר 1960 satanization היפי שלו עם מילותיו של אלוהים,לסוטתהכנסייה מאזשהדור . מאחרשהדור , דורות ומכאן כבר שטיפת מוחורגיש על ידי דוקטרינות איזבל ההומניסטיותומיסטיקהוהקסם occultsוהתפתחותנות מזרח . זו הסיבה שהארי פוטרוהכישוף בחדותהשהוא דת משמש כספרי לימוד בבתי ספר , אבל תפילה נוצרית אסורה בבתי הספר. כמה דברים שאופייניים לאנשי האילומינטי : חוסר ביטחון והיררכיהוטפילוחוסר היצירתיות . ( הם שושלות המלוכה של אירופה ואסיה , מנהיגי הוותיקן , ראשי הממשלות ומוסדות פיננסיים וסוכנויות ביון וחברות צבאיות וסודית וארגוני תורת הנסתרוכת השטן ומכשפות הוויקנית . זוהי הסיבה מדוע אנשים שמנסים להרוג אותי כבר כת השטן, מכשפות, תורת נסתר, בונים חופשיים , פמיניסטיות,סינדיקט , בחבורות רחוב , סוכנויות מודיעין, paganists הבריטי , פולינזיוטונות של קוריאנים ברבריים. )

ראשית, הם מאוד חסרי ביטחון, ולכן הם חייבים לנסות לשלוט באחרים ולנסות לתבוע את כוח על אנשים , בגללשחוסר ביטחון ונחיתות מורכב. הם כל הזמן בפחד אדיר , ולכן הם מרגישים שנוצרים שאינם מפחדים ממוות ולא כל דבר הם מסוכנים ויש להיפטר ממנו ( ולא את הנוצרים הדתיים כל יום, אבל את מלא רוח נולדה חוזר בתשובה האמיתיות שיודעיםהאילומינטי ידי רוח הקודשולדבר נגדהאילומינטי. )

שנית, הם כל כך חסרי ביטחון שכל מה שהם עושים הוא היררכי. הם כמו זוחלים , מחשבי cyborg , ללא חמלה או אמפתיה ,והחברה האנושית כולה לקחה על התווים ההיררכיים שלהם. זו הסיבה מדוע אלה reptilians ההיברידי ( שטן להיותהנחש ) או משפחות האילומינטי האלה , שהם צאצאיהם של האלים שלהם ( מלאכים שנפלו , או מה שהם מכנים חייזרים )ונפילים חצי גזע לחשוב כמו מוח זוחליםוהם כמו מחשבי cyborg, ואתה לראות אותם ויצר מלוכה בריטית אלה הלורדים, רוזנים, דוכסים, רוזנים , נסיכים והמלכות. הקוריאנים הם אחד האנשים ההיררכיים ביותר בעולם . יש לו הכל כדי להיות מאורגןוטקסיוהוגדר על ידם כמו דת , בדיוק כמו הפרושים , כדי להרגיש בטוח. האילומינטי מאמין כי הם ” הנאורים ” של לוציפר ( שטן) או” נושא האור ” המהווה את משמעות השם לוציפר , שכן הם חושבים שהם מחזיקים את מה שאלוהים קורא לסוד הקטן של השטן , כי הם אלה והצאצאים שנבחרו של אלים זרים אלהשיחזרו ביום מן הימים , כאשר הם יוצריםסדר העולמי החדש .

שלישית, הם טפילים. הם כמו עלוקות או ערפדים חיים אמיתיים המזינים אתהאוכלוסייה האנושית הרגילה דרך המערכות הבנקאיות והפיננסיות ומסים ומערכות כלכליות. הם צריכים להאכיל את שלהעבודה הקשה , ייצור, אוכלוסייה אנושית יצירתית. האדומים האלה וצאצאיו של עשיו ששונאים את היהודיםולהסוות את עצמם כיהודים לשלוט בכלכלה ורצח עם של היהודים בעולם.

רביעית, שהם חסרי יצירתיות. הם כמופיסת נייר ריקה , והם מאסטרים של העתקהומתפתלומעוות . אלוהים הואאלוהים של יצירתיות ולעשות דברים חדשים. השטן הואגנב ועותקיםוחטיפות וסוטים , שהוא לא יכול ליצור. יצירתיות היאטבעו של העם של אלוהים אלוהיםושיש להם את רוחו. זו הסיבה מדוע השטן לחקות את תחייתו של ישו עם תחייתוקדושה שלאנטי ישו, והוא מחקה את מתנת לשונותיהם של נוצרים עם chantings סוטרה הבודהיסטי שלו , והוא מחקה את ההקרבה הקדושה של אלוהים עם הטקסים הקרבת קורבנות האדם הרעיםהשטני . כל מה שהשטן עושה לחקות את אלוהים. זו הסיבהשהרבה מדינות אסיה פגאניות לחקות את הטכנולוגיות , הבידור , תרבויות ואופנות של האומות הנוצריות לשעבר המערביות.

האילומינטי לא יכול להרוג אותך. עליך לזכור , אם כי אלפי היו אחרי חייו של דוד המלך,ואלפי היו אחרי אליהו ,והרשויות היו לאחר Neshach , Abendigo ,וAbemalech , השטן לא יכול היה לגעת בם. כפי שלימדתי אותך בעבר, אח יקר , הפיזיקה שלתורת המיתרים , אנחנו אנרגיה ולא משנה. עניין הוא רק ממד שלושהולוגרמה דיגיטלית סימולציה של מציאות. העולם האמיתי הוא סופר ממדים. כל מה שעשוי מתנודות תהודה או Word של אלוהים , כאשר אלוהים דיבר את העולם לקיומובספר בראשית. אתה ואני רוטט בתדר שונהועםתהודה פעילה מאוד של אנרגיה. אנחנו הרבה יותר חזקים ממה שבמשיח השטן מנסה לגרום לנוצרים דתיים מאמינים , ולכן זו הסיבה שאנחנו שמטיפים זהולא לפחד נחשב מסוכן להם ברבים מהכתבים שלהם. הם מנסים לזרוע פחדודאגה ומתח ודיכאון. הפחד והייאוש הזה יוצרים תהודה נמוכה, צפוףורטט תהודה פחות פעיל של אנרגיה. השטן והמלאכים שנפלולהאכיל את הפחד הזהוהאנרגיה שלילית. זו הסיבה שאם יש לך אהבה ואמונה באלוהים , הם לא יכולים לגעת בך. עם זאת, אם יש לך פחד וחוסר אמונה באלוהים כמועובדי האלילים הכופרים , השטן יכול להרוס אותם. הם יכולים להישרף , נתלו, לחתוך, נקרעו לגזרים או מוקרן. הם מנסים לצייר את החברה אנושית לייאוש הזה , דאגה ופחד. אם יש לך פחד או חוסר אמון , השטן יקבל אותך. אם יש לך אהבה ואמונה במשיח , אנחנו להדהד בתדירות גבוהה יותר . עם ההגנה של אלוהים , השטן אינו יכול לגעת בך.

אם יש לךשומר ראש או רואה צורך להגן על עצמך , אז זהסימן חיצוני של התודעה של פחד שלך. אם אין לךפחד, אתה לא זקוק לשומר ראש . מה שאתה חושבומאמין שתיצור את המציאות. זו הסיבה מדוע שטן יכול לקבל את עובדי האלילים שיש להם פחד.
קצה טיימס הכנסייה מתה פושרתוהנוצרים דתיים לא מאמינים לי , ואחרי 1960 “הגברים של התנ”ך התשובה” שלהם שנקראו היפי והמנהיגים הדתיים שלהם phariseeic ללעוגולצחוק עלייואלוהים. הם מאמינים הנביאים והשליחים של אלוהים הם מטורפיםוזיופים. הסיבה לכך היא חוסר חוכמת רוח קודש והבנה ורע. כאשר אלוהים מביא את הנביאלבתיהם , הם לרדוף ולנצח אותם, להשמיץ אותם,ולבעוט אותם החוצה , כך גם אלוהים יהיה לבעוט אותם החוצה אל התלאות. עם זאת, יששריד נאמןשהאזין למה שלמדתי בכנסייה (הכלה האמיתית של ישו ), וכמו כן, לך את השארית 144,000 האחים היהודים האהובים יהיו לשמוע ולהקשיב , ולכן , להינצלמהזמן של צרות. איך התפללתי בשבילך, כי ה ‘ עלולה למנוע ממך את הזמן של צרה , ולספק לךכאנשים -ניחוח מתוק נאמן של קורבן לה’ . אתם ילדים והאחים שלי . אתה תחזיק את אמת התורה בלב והרוח שלך , ואתה יהיה לספקותברך את רבים בכל העמים. לשם כך, אלוהים קרא לךוקרא לי .

נשיאי האילומינטי אלה , מנהיגים בריטיים בנקאיים, ראשי חברות , סוכנויות המודיעין בעולםשמחוברים כל בראש , קתוליםומנהיגי המורמוניםומסון, מנהיגים פמיניסטים , מנהיגי הכנסייה גדולים , מנהיגים קומוניסטיים – כל כת השטן הם דת בבל מסתורין.

Bloodlines האילומינטי אלהשהמשיכו מבבל העתיקה הם היברידיים שנקרא ” כלי זוחלים בעלי מוח ” או נפילי Demigod נוצרו על ידי אלה מלאכים שנפלו או אלים בבליים , אשר נקראים בשמות רבים : ארכונים ידיהגנוסטים , שדים על ידי מלון הדירות לורס הערבית , וכו ‘ .

בריטניה וצרפת הם מוקדי כוח בשבילם , והם הביאו את האילומינטי לארה”בכגבול חדש עבורם. מספר גדול של המייסדים המפורסמים שלארצות הברית במהלך עצמאותה היו בונים חופשיים , כולל ג’ורג’ וושינגטון . זו הסיבה שאתה רואה את סמלי האילומינטיבשטר של הדולר , הפנטגון הבניין , אנדרטת וושינגטון, גבעת הקפיטול , פסל חירות ( האילומינטי Bayblonian האלילה אישתר או פסחא ) , וכו ‘

מספר רב של ילדים הנעדרים בעולם נלקח על ידם למין ולהקרבה שטנית. טבעות אלה סקוטיות, בריטיות ובעולם כל החטיפה הן נרחבות . הרוחות השטניות האלו להאכיל את הילדים באמצעות יחסי מין ואנרגיה הקרבת פדופיליה.

אם העולם שלנו יש שלושה ממדים ניתן להשוותלטנק מעבדה, רוחות אלה הן מדעני המעבדה, המשתמשים בכפפות טנקי מעבדה אלה או האילומינטי היברידי שיכול להיות בקלות שד ברשותומשמש ככולים , על מנת לפעולבעולם הגשמי הזה. האילומינטי Demigod הנפילים הם כמו גופי avatar עבורם , בדיוק כמו בסרט “אווטאר ” שבו הם פועלים . זו הסיבה מדוע האדון ישוע השיחות שלנו על קצה טיימס האלה כמו להיות דומים לימי המבול של נח , כאשר הציביליזציה הזאת אטלנטיס השטני הייתה יותר מתקדמת טכנולוגי משלנו. ענקי נפילי cannibalistic אלו יצרו מונומנטים עתיקים רבים עם סלעים ענקיים . ( קישורלתמונות של מאובנים : ענקים . Http://image.search.yahoo.co.jp/search?ei=UTF-8&fr=top_ga1_sa&p=giant+fossils+nephilim ) הספר שלי מדבר עליהם . דניאלס אומר כי ב ‘טיימס’ קצה , רוחות אלה ינסו לערבב הזרעים שלהם עם גברים זרעים – בדיוק כמו בחזון של האימפריה האחרונהשנעשתה על ידיתערובת של חימרוברזל שלו . זוהי מניפולציה גנטית. עולם השטן סוטה הקודם לפני המבול על ידי המניפולציה DNAs אדם, כמו גם ביצירת מפלצות כמו כמה דינוזאורים מגעילים . זה היה עולם פמיניסטוהומוסקסואל, בדיוק כמו אחריתנועת קפלת גולגולתא -1960 .

בני אדם איבדו את הממדים לאחר נפילתו של האדם. חווה חטא , ואדם החליט להצטרף אליה בחטא שלה, משום שהוא אוהב אותה , וכך , נוצרדרך לישועה (סוג של סמליות ישו ) על ידי הפיכתדרך למשיח לבוא דרך הזרע שלו. היינו הרבה יותר מודעלמגוון רחב יותר של מודעות או אחר ממדים -the DNAs 95 % עד 97 % שבני אדם אינם משתמשים עוד,שהמדענים מכנים האילומינטי ” DNA זבל . ” כעת אנו יכולים לראות רק דרךמוגבלים מאוד , פתטי מגוון של להקות אור הנראה צרות. בגן העדן, אנו בני האדם יכולים לראות את האלים אלה המכונים או הישויות רוחניות . רוחות טמאות אלה משתמשים בתכנות שעבוד שלהמוח השמאלי של מדע והאבולוציה, ולחסוםמודעות חושניות, המדיטציה , רוחנית. יש להם מניפולציות מודעות רוחני אנושית באמצעות התעמולה שלהם ותכנות שטיפת מוח. החומרים שלהם בכתב והתקשורת והחינוך חסמו את דעתה של החברהלמשק חי לשליטה.

מלאכים שנפל אלה ליצור חברה שבני אדם תוכניות לאנרגיה נמוכה רטט תהודה של פחד / תסכול / דיכאון / אלימות /ואנרגיה של ילדים לפני גיל ההתבגרות, שבו הם ניזוניםממזוןכ, וזו הסיבה מלאכים הנופלים אלה חוששים מאוד נוצרים שפותחים את התפיסות שלנו , כי הוא הרחיב באופן דרמטי מעבר לחמישה חושים ואנחנו יכולים לראות את הנקודות חיבור . זו הסיבה לכך שהנוצרים הדתיים המשועבדים המתוכנתים שהם עיווריםועירומים אומרים שאנחנוהכלה נוצרית מלאה רוח האמיתית של ישו הם מטורפים ואבסורדיים , משום שיש לנו נשברוהבועה שמחזיקה את תודעה. הפרושים אלה “גברים התשובה התנ”ך” ומנהיגי הכנסייה ללעוגולצחוק עלינו, והם מסרבים להאמיןבאילומינטי או חייזרים. הם גברים דתיים עיוורות וטיפשים שמנהלים את חיי הכנסייה טקסי ביום ראשון או של השטן של אל שמש פאלי , במקום שבת.

( למרות שכל יום הוא יוםשל לורד יום אני צריך להכניס הפתקים האלה בכל פעם , משום שהכמרים האלה רעים, מטופשים דתיים לא מבינים מה אני מדבר באמצעות הרוח , אבל הם מנסים למצוא כל הזדמנות כדי למתוח ביקורת על מה שאומרים הנביאיםולהכפיש המסר של אלוהים . כפי שלימדתי אותך , יקירתי אחיהם יהודים , את האופי של אנשים רעים הוא שהם לא מבינים את אמת התורה ולא להכיר לו את המילה ,ולייתר דיוק, הם בזים לך כשאתה מדבר להם את האמת . הם יהיו לא לחזור בתשובה ולהודות על האמת . אז, אתה יהיה מסוגל להבחין את הרוחות על ידי איך הם מגיביםלתורת האמת היאשהמשיח עצמו . ) הפרושים מאמינים בהמרת מספריםכהצלחה,והם יוצריםשרבים מהם דתיים ו איזבל הומניסטי ,ולזהם את המילה ואת התורה ואת הכנסייה . הם לא יקבלו את דוקטרינת קול , אבל מתעבים אותווללעוג אותו. כן, זה נכון שאלוהים ישמור את יום sa 3000 , אך לעתים קרובות , אם אתה באמת לימדו את אמת התורה אמת במהלך הקונצרטים הללו הנוצריים השטניים הרוק , הקהל היה עוזב ואמר: ” אלה הם תורתו קשה לקבל “, ורק מעטים כגוןעשר יישארו , במקוםגבוהה רגשי. ( למרות שאלוהים יכול להשתמש אפילו במצבים אלה כדי להביא אנשים אליו במקוםהזדמנות מאוחר יותר הוא אלוהיםוהוא משתמש בכל הדברים טובים שלנו . ) אל תלך שולל על ידי לאחר 1960 האנשים האלה ההיפי ההומניסטי איזבל הדוקטרינה דתיים , יקירתי 144,000 אח , אבל להבחין מה נכון ומה אמיתי באמצעות רוח הקודש . יודע דרך לימוד , כך שתוכל לדעת ביום ובלילה,ולהיות עלהזהירות בחרב של המילה בלב שלך , כפי שאתה יודעשהזונה משתמשת בסמל היונה יורד , במקוםיונה עולה, בין אם זה יהיה הוותיקן או סמלי מלוכה ,לשטן וכל דבר הפוך מסתורין בבילון בונים חופשיים של אלוהיםומשיח. זו הסיבה מדוע הסוד העתיקשל האילומינטישהם מכנים” הארה ” או את עצמם בשם ” המוארים אלה שמחזיקים את האמת “, שאלוהים אומר בתנ”ך כמו ” מה שנקרא הסוד הקטן של השטן “, אומר כי יהוה אלהינו הוא השטן , וכי לוציפר ( שטן) הוא האל האמיתי , שסגד באטלנטיס העתיק שלהם שבוהמלאכים שנפלו באו ללמד טכנולוגיה זרה שיבוט של אדם הבריאה של אלוהים, שהביא לזעמו של אלוהיםוהמבול של נחומניפולציה גנטיות. הסוד שלהם הוא שהחייזרים האלה או מלאכים שנפלו מקודשים יחזרו פעם נוספת בסוף כל מחזור גיל. הם מכינים מלחמת עולם 3להביאהשטני נגד ישווסדר עולמי חדש , שבו הם מוכנים לאלפי ואלפי שנים מאז ימי הקדם של נמרוד , להחזרתםהאלים – המלאכים שנפלו. כמובן, יקר 144,000 אחים יהודים , אתה כבר יודע את הדברים האלה באמצעות רוח הקודש של אלוהים על שיש לך יכולת ההבחנהשל הרוח. זו הסיבה שהפלגים האסיאניים ורוסים שלהאילומינטיוהפלגים הגדולים שלהפנטגון הפציצוונכנעו רבים מצבא ארה”בוה-CIA הבסיסים תת קרקעיים שלהאילומינטי הרצח המערבי שלRothchildsומלכת אנגליהשתכנן להרוג 90% אוכלוסיית העולם דרך לזרוק את העולם לתוהו ובוהווזייף התקפה זרה על ידי שימוש בנשק גרעיני שנגנב ב -21 בדצמבר 2012 עללוח השנה של המאיה , לדברי בנימין Fulford , שהופיעכרעידות אדמה בקולורדו ובוושינגטון , וחלקים אחרים של של בחזרה בארה”ב בחודש אוגוסט של שנת 2011. היהקרב אש בין צבא ארה”בוסוכני ה-CIA / FEMA ,וזמן קצר לאחרהפיצוץ האדיר . זהו מסר חזקמ600 מיליון פלגי האילומינטי המזרחלפלגי האילומינטי המערביים המטורפים בדם קר זוחלים , ההיברידיים , שאם הם הורגים 90 % מאוכלוסייתהעולם,ש10,000 האליטות והמשפחות שלך לא יכול לצפות להסתתר במערות ולברוח עצמכם,ובנקמה על מדיניותה הגרעיניתהמערבי האילומינטי ששתל תת ליצורנחשול פוקושימה באמצעותקורסק נגנב 4 ראשי נפץ גרעיניים כדי לפוצץ את המפעל הגרעיני פוקושימה , לסחוט כסף מהממשלה היפנית, ושימוש בסארס שתוקפים רק גני אסיה לחסל את האסייתיםומי שכלאי זוחלים – להתקשר לאנשים בצבע חום נחותים של כדור הארץ. הם משבחים אותם החיילים שנסעו בניגוד להוראות למניעת הנשק הגרעיני מלהיות נגנבו מבסיס מינוט ,וגם מסרו את נפשם , . לאלוהים יש תזמון שלו והוא נאמן ,ולא יאפשר שיפוט ליפול עלכדור הארץ, עד שהוא אקסטזה כלתו לשמים , בניגודלשקרי התיאורטיקנים פוסט צרה – ההתלהבות השטנית מתפשטת .

הרוחות האלה צריכיםאוכלוסייה שצפויה,ושהם יכולים בקלות בדרכי התנהגות על ידי תכנות שלהם . זו הסיבה מדועחבר האילומינטי בסמוך לחדר שלי היה לשכנע את האדם האחרשהם צריכים להיפטר מאנשים כמוני, שיש להם חשיבה פתוחה מסוכנת כמוני.

בחורשה הבוהמית בכל שנה , כפי שאתם יכולים לראותמהסרטונים ב-YouTube הרבים של הטקסים השטניים אלה, מנהיגיהקרבת ילד התנהלות העולםלבעל ( שטן)ולילי ( אלוהים פמיניסט של הקרבה ילד לפסלים הבוערים של מסתורין עתיק בבל אלה דת או Luciferianism ) . שכן הם יכולים להרוג את הילדים , בני הכלאיים בעלי מוח הזוחלים האלה יכולים לדבר על טיפול ואהבה בטלוויזיה, אבל שום דבר על טיפול הרג את האזרחיםברקע.

יודעים מי אתה , האח היקר שלי במשיח , כי אתה מעורר כבוד ורוחני שנוצר על ידי אלוהים. הגוף הזה הוא רק אבלחליפהשאנחנו יכולים לקחת את זהלתמונה הולוגרפית ,והאני האמיתי שלנוהואהתודעה הרוחנית : אנחנו ישויות רוחניותוחזקים מאוד. זו הסיבהשהאילומינטי הפחד מאתנו במידה רבה , יש לנושרוח הקודש של אלוהים , שהואבורא של היקוםומי שאוהב אותנו. זהו האני האמיתי שלנו . אל תלך שולל על ידיאנשיו של השטןואלה האילומינטי . אתה מחזיק את האמת של אלוהים ,התורה האמת , ולכן חולק את המילה של ישו בכל עונות השנה , ולהאכיל את הצאן מרעיתו ! והחסד והאהבה שלהקב”ה יהיה איתך . גיל הכנסייה 2,000 שנה זו הוא ייחודי בכך שאלוהים indwells בתוכנו של האיש , כאשרהווילוןבקרע בית המקדשונוכחותו של אלוהים היה עכשיו עם גבר אחרי העבודה המוגמרת של ישו. אחרי שהם פרץ שמחיםורוח הקודש נלקחת החוצה,בית המקדש ייבנה מחדש שוב,והיהודים ימשיכו קורבנם שם. עם זאת, אתה לא צריךלהקריב חיה לא יעילה, זמנית, עבורך את 144,000 האחים היהודים יהיורוח הקודש בתוכך , בניגוד לקדושי התלאות או אורחים ( לא כלה ) בסעודת החתונה של השה. להתחזק ,וללכת לאיבוד בעולםשכוחו של המשיחואת חותם הרוח המגן שלו על המצח שלך. השלום שלו להיות איתך, את הילדים שלי .

מדענים גילוסודשהאילומינטי מפחד שזה יהיה לידיעה כל האנשים בעולם. ישתהודה חיובית אנרגיה אלקטרומגנטיתשפולטת מהגוף של בני אדםכשהם מתפלליםולהגותבישו המשיח האדוןשמשתרע מעבר לגוף לעולם. האילומינטי כבר ניסה למחוק את זה מתרבות וידע המערבי. אנרגיה חיובית של אהבה ודאגה משפיעה על העולם ,ומנטרלת את הנופלים מלאכים ‘והאנרגיה השלילית של האילומינטי של פחד , תסכול ודיכאון. ארגונים כגוןיוזמת קוהרנטיות הגלובלית מתארגנים כדי לנטרל העבודהשל האילומינטי ,ולהפוךלסיוט שלהאילומינטי הגרוע ביותר. כאשר אנשים רבים באים ביחד,ובלב אחדורוח קודש , הוא יכול לשנות את העולם לשלום. האילומינטי כבר עושה מדיטציהותפילה שטניתמימים קדומים במשך אלף שנים כדי לקבל את דרכםבעולם וליצור מלחמותלרווח וצמצום אוכלוסייה ,והכפלה של קרינה לאטמוספרה דרך לפוצץ כורים גרעיניים כדי להרוג יותר בני אדם. אנחנו עולים במספרם מיליוןלאחד. ראה את וידאוב: http://www.youtube.com/watch?v=wcvCXTVQgMo .

נאמר לי בנימין Fulford בידי מתנקש האילומינטי או להצטרף אליהם אושהתנקש בחייו , אבל ביום שלמחרת ,חברת אסיה סוד ( סיני, יפני , קוריאני, וייטנאמי , וכו ‘) פנתה אליו כדי לספק הגנה עבורו. יששישה מיליון ארגון אסיה חבר אגודות חשאיות , גנגסטרים, ורוצחי הנינג’ה להרוג את המשפחות כל חברי האילומינטי ” ורוצחי האילומינטי , כי הם עייפים שלהאילומינטי מנסה להרוג אתרוב אוכלוסייתהעולם,ויוצר דברים כגון סארס שתוכנן במיוחד כדי להרוג את האסייתים . המלכים הקטנים שלהמזרח עייפים שלהאילומינטי אנטי המשיח בליעה עד מיליארדים של הכסף שלהם. הם ארגונים , כגוןאגודת הדרקון הלבנה ( הסיני ) , הגנוסטית האילומינטי ( רוסים ) ,וקבוצות אחרות במזרח האילומינטי . ראה וידאו של בנימין Fulfordב: http://www.youtube.com/watch?v=tW4p9N2Ocs8 .

על פי התנ”ך נבואה , בנימין Fulfordומאתיים מיליון האיש בכוחם של מלכי המזרח ( הסיני )ואת מלכי הצפון ( פוטין ) מצהירים כי אםהשטן זוחל – Hybrid האילומינטי Cabal המערבי ( מלכת בריטניה , רוטשילד , רוקפלר , קלינטון, בוש , הילרי , וכו ‘) אי פעם יפציץ וליצורגל ליצוראסון רדיואקטיבית גבוה קיצוני לאיים יפןלצייתנות ולהרוס את כלכלתה לסחטנות אסיה ואסייתים להקרין , אזהאילומינטי אסיה ישקע לה פלמה וליצור גלי גאות להציף את החוף המזרחי של ארה”בוהאיחוד האירופי בהגנה עצמית. הם כבר לא לאפשר כת השטן המטורף הזה שלהמסתורין העתיק בבל המערבית האילומינטי הורג מיליוני אנשיםבמלחמה והקרנה שלהרס כדור הארץ ושל אנשים והטבע דרך HAARPוגניבה של מיליארדי דולרים באמצעות מכירות נשק ובנקאות פעילות טפילה .

האסייתים כבר לא רוצים אגודות חשאיות עתיקות, אלא פתיחות לכלהציבור , הם לא רוצים שיהיו לי Illuminatis 6,000 מיליארדי דולריםוכולנו להיות בעוני , הם לא רוצים את האילומינטי מנסה להרוג את שני שליש מאוכלוסיית העולם שלוהשאיר את שאר להיות העבדים שלהםלגיל באשל מזל דלי אוטופיה , הם רוציםהאילומינטי לעצור מיליון הורגים על ידי יצירת מלחמה ושמירה על רווחים על ידי מכריח את הדלקים מאובנים , אלא שהם רוצים שלום ולשנות כדי מקורות אנרגיה אחרים שאפשר לעשותבזמן מהיר מאוד ולהפיץ מאה אלף דולרים לכל האוכלוסייה בעולם לביעור עוני,שהאילומינטי הורג על ידי יצירת רעב , ומוכנים להילחם , כדי להפסיק את האילומינטי מ יצירת מלחמת העולם 3 .

כאשרהאילומינטי איים לסיים את אסיה בדיוק כמו כאשר קנדי הוצאלמאיים להתמודד עם ה-CIA, בנימין אמר להםשיכולים בסופו האסייתיםהמערביים באמצעות La Palma . האילומינטי שולח נציגיםלמשא ומתן עםהאסייתים . בן אומראסיאתים הולכים משמעתמלכת זוחלים היברידית של אנגליה.

בנימין Fulford מייצג את החברה הלבנה הדרקוןוחברות סיניות ואחרות באסיהוהמנהיג של החברה באמנויות הלחימה בעולםשיכול לגייס 2 מיליון אמני לחימהברגעים ספורים. בנימין אומרשהאסייתים יודעים מי הם חברי האילומינטי אלה, וכי האילומינטי יודעשהאסייתים יודעים מי הם ,ושהאסייתים מוכנים לרצוח את כל בני משפחותיהם עם נינג’ותשהם חדרו בתוך החברות ומוסדות חשאיים המערביים האלה ,בעניין של דקות. הם לא רוציםהפנטגון להיות מכונת ההרגשל האילומינטי , אלא להיותארגון הגנה , כפי שהוא אמור להיות , ויש חברים בפנטגוןשנמאסו להיות הרוצחים שלהאילומינטי , יותר מדי.

בנימין הוא חולה ועייף מהפוליטיקאים היפניים והתקשורת שהם עושי דברו שלמערב האילומינטי שידור התעמולה ושטיפת המוח שלהם. אסיאתיםושאר העולם כבר לא הולכים לספק כסף לאיחוד האירופי והפדרל ריזרבשכבר לווים כסףמאסיה במשך מאה שנים , אבל עכשיו יש ליהאסייתיםכוח הצבאי כדי לומר “לא עוד”. זו הסיבה האמיתית מדועהאיחוד האירופי כלכלה היא עיי חורבות ,שהתקשורת המערבית מסתור . האילומינטי הולך סביב התנקשות בחיי אנשים, מחיית אוכלוסיות באמצעות גלי גאות ומלחמות ,וגניבת כסףמהאוכלוסייה חפה מפשע באמצעות המוסדות הפיננסיים וארגוניהםמס,והאסייתים אומרים, ” מספיק זה מספיק ,ואנחנו לא מתכוונים להשאיל לך יותר כסף, אלא אם כן אתה להפסיק לעשות מעשי הזוועה הללו , הורגים אנשים , פלישת מדינותיהםוגונבים את המשאבים שלהם . ” צוללות סיניות הם מתעוררים ממש בסמוך לספקים בארה”ב תוך עקיפת ההגנות המשחתות ,והצי האמריקאי יכול להימחק במהירות , שכן הם הם בדיחה , על פי בנימין . אתה יכול לצפות בווידאו שלו בכתובת: http://www.youtube.com/watch?v=qycogVLbf3E .

כמו אלוהים ניבא בתנ”ך , לא יהיהמלחמה מסיבית בין צבאו שלשל האילומינטי נגד המשיחומלכיהמזרח , כאשראנטי ישו נכנס לאפריקה כדי לבלוע את המדינות האלה.

Svali , הווידאו של YouTubeלשעבר האילומינטי חבר של עריק ניתן למצוא בכתובת ( 10 חלקי וידאו ) :

13 המשפחות שלהאילומינטי כוללות את משפחות המלוכה הבריטיות והולנדית , רוטשילדששולט בכספים הבריטיים ועולם, רוקפלר, דיסני , דופונט , קנדי, אונאסיס , וכו ‘ שהם מאמינים שהם צאצאיו של המלאכים שנפלו או החייזרים שהגיעו לכדור הארץ ( השומרים )והנפילים בתנ”ך. הם מקשיבים לאבות רוחם או חייזרים שמתקשרים אליהםבאוויר שטח 51 סוד. בסיס חיל בנבאדה,שנותנת להם טכנולוגיה וכיווניםלשלום העולם המטעהוסדר עולמי חדש . לדברי Svali , אנשים גדלים במשפחות האילומינטי . הם עברו מדור לדור, ולא גויסו מבחוץ. הם נהרגו או עשויים להיראות כמו התאבדות אם הם יעזבו. יש להם עמדות שונות בתוךהאילומינטי , בדומה לכנסייה , כגון מדריכים , מאמנים ומועצות מנהיגות. הם מורכבים של 1% עד 2 % מאוכלוסייתארצות הברית.

כל המנהיגים לעבורטכס השבעת הקרבה ילד במחתרת של הוותיקןבמחומש זהוב. Svali עבר טכס הזה כשהיתה בת 12 עם ילדים אחרים,וכל המנהיגים הקתולים מעלרמה מסוימת חייבים לעבור את טכס הזה . יש להם שורות רבות : הומניזם חילוני , בנאים ללאסינר , כחול Lodge , לבן אבן ( סיבובי / אלקס / ימק”א ) , ניו יורק טכס , טכס סקוטי , קומוניזם, גרנד אוריינט , בני ברית ,300 , המועצה של 33 ,והמועצה של 13 . ברמה המקומית מאוד הם כת השטן ומכשפות כנס . האילומינטי ברמת ביניים לשלוט בכספים שלהעולם דרך חברות ענקית . 99 % ממה שאתה רואה בסופרמרקט נמצאים בבעלותם . הם עושים כסף והם מעורבים בשלב מסוים בכל פשע בלתי חוקי , לרבות הברחת נשק , עבדות , זנות, פורנוגרפיה של ילדים , תרופות , ויש לי קשרים עם המאפיה בכל הרמות ,וכעניין של עובדה,המאפיה מפחדים האילומינטי.

הם Luciferians ולא כת השטן . הם מאמינים שכאשר הם מסיימים את כל האימונים שלהם , הם יהפכו לאלים עצמם. יש להם 12 אבות שמפקחים על כל אחד מהאומה האירופית שלהם. הם מחכים בציפייהלאנטי המשיח להוביל את עולמםלגיל Ager אטלנטיס לוציפרית חדש של עולם הדלי של שלום ושגשוגבשטן או האב . כולם נשבעים האמונים למפקדת האילומינטי ברומא,והוותיקן הוא המרכז הרוחני שלהם. הם מתנשקים טבעות אבותיהםונשבעים הנאמנויות שלהם. לכל אומהבית פסק דין, ובאמריקה הפכה יעד המיסיונרית שלהם ב 1600s . אמריקה במטה שלהם הוא בפיטסבורגובסיס כוח הניהולי הפיננסי שלהם הוא באלכסנדריה , וירג’יניה. מטה החוף המערבי בסן דייגו. תחת המועצות האזוריות שלהם הן ​​הקבוצות המקומיות. יש להם שישה סניפים בתוכם ; מימון , אגודות חשאיות, מדיני, מודיעיניים , דתיים וחינוך.

קבוצת בנקאות כספים וכוללות:
n בנקים מרכז כספים בינלאומיים
n בנקים מרכזיים
n קרן המטבע הבינלאומי
n בנק עולמי
n בנק הבינלאומי של התנחלויות
n עולם שימור בנק
n תאגידים בינלאומיים
n יסודות
n וכו ‘
קבוצת החברה הסודית כוללת :
n הבונים החופשיים
n גולגולת ועצמות
n גרנד האוריינט Lodge
n גרנד אלפא Lodge
n אבירי טמפלרים
n צו מלכותי שלהבירית
n מנזר דה שיאון,
n רפובליקאים
n וכו ‘
הקבוצה הפוליטית כוללת :
n מנהיגי הממשלה הלאומי
n האו”ם
n Bilderbergs
n הוועדה משולשת
n מועצה ליחסי חוץ
n מועדון של רומא
n מכון אספן , בוהמי גרוב
n אזורי פדרציות ( נאט”ו , השוק האירופי המשותף , ​​וכו ‘)
n איגודים מקצועיים בינלאומיים
n וכו ‘
קבוצת הבינה כוללת :
n -CIA
n הקג”ב
n -FBI
n מודיעין בריטי
n פשע מאורגן מאפיה
n קרטלי סמים
n האינטרפול
n המפלגה קומוניסטית
n וכו ‘
הקבוצה הדתית כוללת :
n המועצה העולמית של הכנסיות
n המועצה הלאומי של הכנסיות
n פרלמנט עולמי של דתות
n הוותיקן / SMOM
n כתות גיל / קבוצות חדשות
n כתות פרוטסטנטיות ליברליות
n כנסיית אחדות
n כנסיית אוניטרית / יונוורסאליסט
n בהאי
n בית מקדש של הבנה
n וכו ‘
הקבוצה הדתית כוללת :
n המועצה העולמית של הכנסיות
n המועצה הלאומי של הכנסיות
n פרלמנט עולמי של דתות
n הוותיקן / SMOM
n כתות גיל / קבוצות חדשות
n כתות פרוטסטנטיות ליברליות
n כנסיית אחדות
n כנסיית אוניטרית / יונוורסאליסט
n בהאי
n בית מקדש של הבנה
n וכו ‘
הם מאמינים שבחדר המערכות הפיננסיות , הממשלה, החינוךוהתקשורת , והמטרה שלהם היא להשתלט על עולם. כל הילדים חייבים לעבור הכשרה בכל הסניפים , אבל הם צדודית כמו תינוקות ,ומתמחים בתחום אחד או שתיים. לדוגמה, כאשר Svali היה בן שנתיים , הם גזלו ממנה מים ומזון למשך 24 שעות. האמא באה עם כוסוקנקן מים ושתתה לפניה . היא שאלה אותהלמים,ואמו סטרה לה מהכיסא שלה על פני החדר . זה קרה twic . בפעם השלישית, היא למדה להישאר שקטה. לאחר מכן , אדם נכנס לחדר , ברך אותה, ונתתי להכוס מים. בדרך זו, הם לומדים שלא להכיר בצרכימים הפיסיולוגיים שלהם , אבל יש אנשים שהם מחוץ לספר להם מה הצרכים שלהם .

הם לנהל חיים כפולים : בשעות היום , הם מוביליםאת חיי כיבושונורמלים, אבל בלילה, ייתכן שיש להם 3 מפגשים בשבוע. אם אנשים מנסים להשיג את הגבול לפגישות החברה החשאיות אלה , הם עלולים למצוא את עצמם בתאונת דרכים פתאומית. ישנן רשויות שלטון שומרים על הנחות יסוד אלה. הם כוללים זמרים מפורסמים , מנהיגי הכנסייה ענקיים , נשיאים ומיליארדרים . הם לא רואים את מטרותיו של הסדר העולמי החדששהשיג בחייהם שלהם , אבל המטרות שלהם משתרעות על פני דורותועל פני תקופה ארוכה של זמן. הם די משועשעים ולמצוא מצחיקטמטום ובורותו של האדם הממוצע , בעניין הארגון האילומינטי שלהם , שכן אמצעי התקשורת שלהם לא תזכיר את קיומם. הם מאמינים כי הם אלה שיש להם את מוארים אלפי שנים סודות של לוציפר, שפירוש שמההישנים ” נושא האור “. שטן היה אמור להיות מלא אור ויפהומלאי חוכמה , עד שמרד באלוהים, ונפלו .

הפרופסורים הרפואיים שלהם ומאמני האילומינטי ינהלו נפש תכנות על הילדים , תוך שימוש בתכנות אובדנית , גלי המוח , שליטה בצבע, קולנוע וטלוויזיה . הם מאומנים מגיל צעיר להיות נאמנותלGroupÃומטרותיה. חלקם הוכשרו להיות זונות ואחרים להיות נשיאים של מדינות . יש להם דמויות כפולות , שכן עקרת בית נחמד עלולה להפוךלרוצח חסר רחמים בלילה. הם קוראים לאימונים אלה בשם ” מנגינה קופצים. ” הם מאמינים באמונה שלמה כי מה שהם עושים הוא נכוןוטוב בצורה מושלמת. הם יכולים לטפל בילדים שלהםוללכת לבית ספר נוצרי ללמד , ואז, בלילה, ללכתלפגישת האילומינטי. אם ישפער בין פרמטרים שנקבעו ובהתנהגות שלהם, הם מאומנים . כל המשפחה הייתה להתלבש בבגדיםוהתאמנה באמנויות martials ; ואת כל הילדים עד גיל שמונה מאומנים איך לנקות את הנשק ולירות .

מנהיגי המודיעין הצבאיים העליונים הם האילומינטי. האנשים האלה הם מאוד אינטליגנטיים. הם תרופה לילדיהם להירגעראשון, ואז הם בדרך כלל לגרום להם לעשות טעות לזעזע אותם עם חשמל, שבו הם קוראים לחיזוק שלילי . זה גורם להם טראומה לזכור. הם יכולים לעשות את זה יותר מ -50 פעמים , וכשהם עושים את זה נכון , הם חיבקהושבחו . הם היו להכשיר אנשים להתנקש בחיי אנשים, ויש להם תכנות ריפוי לאחר מכן. רבות של המטביל, חג שבועותוכנסיות אחרים הן חברי האילומינטי ורבים לשמש כמנהיגי כנסייה בשעתי יום. הדרך הטובה ביותר כדי להרוס אתהאויב היא לחדור אותם. זו הסיבהשהכנסייה המערבית מעורבבת עם ערכים הומניסטיים השטן של תרבויות המערביות , ויש לי המצוות הסוטה של אלוהים ודוקטרינות עם פמיניזם, הומניזם , מדע הרפואה , מכירות ביטוח , מוסיקת רוק, חגים נוצריים פגאנים , ועוד כמה פקידים קתולים מסתובבים מנסים תקבל יתומים. Svali הייתי הולךלבית האב הגרמנילחג המולד , שהואשווה ערך לסנטה קלאוס , אבל היא ראתה אותו פעם אחת יכהילד למטה עם השרביט הקדוש שלו , והילדים היו מזועזעים . הם הייתם צריכים את עצי חג המולד ואורות הפגאנים , בדיוק כמו את המנהגים הפגאנים הנוצריים המערביים .

חברי האילומינטי נאלציםלנישואים על ידי שושלות . הנשיא בילוהנישואין של הילארי קלינטון הוא לא במקרה , והם שתי השושלות של בני משפחתו שלהאילומינטי ראסל. אנשים לא עוזבים את האילומינטי בשביל זה הואעסקה רווחית על ידי קבלת הכנסה. הם לא רוצים לעזוב את בני הזוג וילדיהם . זו הסיבה לכך היו אלפי על גבי אלפים של חברי האילומינטי תוקפים אותי עם נשק אלקטרומגנטיים , שכן הם לא צריכים לעבוד , והם מקבלים תשלום על ידי אותם. רבים מהם הם אנשי חיים נמוכים שהם גאים בכך שהם חלקמסוכני ה-CIA ,ולהרכיב משקפי שמש , ועקבו אחריך. הם אנשים ברמה נמוכים הם , ולכן יש להםהרבה גאווהויהירות. הם מבזבזים הכסף שלך והמס שלי להרוג אותך ,ולהטיס כלי טיס בלתי מאוישים טורף, מסוקים ,ומטוסי חיל אוויר כל 3 דקות מעל לך לעקוב אחר עם ראיית אינפרא אדום , כאשר חדרי המלון הופכים למסוכנים מדי בנשקממיקרוגלסמוךועליון / חדרים נמוכים יותר , ואתה מתחילים לישוןבפארקים ובחופים . הם יבואו עם עשרות אנשיםולהחנות את המשאיות שלהם חלונות עם נשק כדי לירות קרינה אלקטרומגנטית הלב או במיקרוגל לך שלך, כמו כולם פשוט לשבתבמשאיות והמכוניות שלהם במשך שעות על גבי שעות . יש להם את התקציב , כוח אדםוטכנולוגיות . היו שם מאפיה, כנופיות רחוב , ה-CIA , ה-MI6 , תיירים בריטיים , פמיניסטיות , הומואים, בונים חופשיים, כת השטן, פרופסורים בקמפוסים , הומלסים שנשכרו לכסף , עקרות בית קבועים , מאות אנשים קוריאניים במזל”טים , ואנשים מכל רחבי העולם קרא להוואי , והם הוזמנו כל המלונות מיוני עד אוגוסט , כך שכל מלון שנכנסתי, הם ירו קרינה אלקטרומגנטית מכל הכיוונים וחדרים , כשנכנסתי ללובי. עובדי המלון כולם השתלמו, כך שהם שמו אותי בחדר עם חברי האילומינטי בכל חדר סמוך , ותמיד שילם את השכניםבפארקים והחופים . כשאתה נכנסת ללובי או בגינה או הברכה לישון, עובדי המלון ועשרות קוריאניםוכת השטן יבואו על ידי כדי לשמור אותך על ידי פחיות למחוץ ידי הראש שלך, או לגרור כסאות מתכת או למחוא כפיהםאו דלתות מפץ , וכו ‘ , ובכך מכריח אותך לחזורלחדרי המלון במיקרוגל. הם שולטים בכספים של העולם, ויש ליכסף לאנשי כנופית גבעול , בדיוק כפי שMoret Leuren אומרבקטעי הווידאו שלה ב-YouTube. יש רבים YouTubeואתרי אינטרנט רגילים המדברים על הנשק אלקטרומגנטיים ” כת השטן האלה אשר מספקים מאה אלפי וולט של קרינה, ואיך הם גורמים ללוקמיה , התקפי לב, מוות פתאומי , כאבי ראש , מכשלים באיברים , עייפות , נשירת שיער, וכו ‘הם להתנקש בחיי אנשים שמדברים נגד ולכתוב ספרים וyoutubes המקום לחשוף אג’נדות וארגונים , כגון אחיו אנתוני סאטון , שירדו למחתרת או אח דייב האנט , שנמלט לקנדה , או Leuren Moret , או אח לן הורוביץ השטניים שלהם, או אחרים לשרוק – מפוחים .

ציר הזמן שלהם היה לחשוף את הסדר העולמי החדש בשנת 2050 , אבל הם דחפו אותו היום קודם לכן , שכן שטן רואה זה הסוף שלו ,ושיש לו כדי לקבלוהממשלה נגד ישו ואחד בעולם ביחד. האילומינטי ליצור כאוס במדינות שאינן חלקמסדר העולמי החדש על מנת למקם כוחות האו”ם ונאט”ושם, כך שכאשר האסונות בעולם וההתרסקות כלכלית מתרחשים , הם היו הנוכחים צבאיים כדי להשתלט על דרך המשטר צבאי .

הם מאמינים במגיה שחורהונוסעים אל מחוץ לגופם וזמן נסיעה . הקריקטורות של הילדים ותוכניות טלוויזיה והסרטים הן מוטבע עם שטיפת המוח סמוי באלה . האילומינטי ברמה נמוך יותר כולל את הקבוצות המוכרות השטןוcovens של מכשפות , הכוללים 30 קבוצות אחות החברות.

אדם אחר, ג’ון טודבYouTube שיחותיו על גילדת המכשפותב: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-UPbLJm8W-Y

זהו הסיפור שג’ון טוד טועןכעדותו:

אבותיו של ג’ון טוד היומשושלת משפחת האילומינטי קולינס. מחצית מהאנשים שהגיעו מסקוטלנד עם הפוריטנים היו אנשי כישוף. משפחת קולינס הייתה אחד מהם . כשהיה בן שלוש עשרה , הוא הוכשר להיות כומר , שהוא כמומנהל נוער כנסייה. הכהן הגדול הוא כמוכומר הכנסייה. המכשפות הן טיוטה פטורה מהחובה הצבאית , אבל ג’ון בחר ללכת למלחמת וייטנאם באמצעות גיוס . המכשפות לומדותמילדותם שהם יותר אינטליגנטיים מהנוצרים והדתות אחרות , כי הם יודעיםשהם האלים האמיתייםוהם מקבלים כוחות קסםמאבותיהם. הם הולכים covensלשיר מזמוריםשל המכשפה, במקום ללכת לכנסייה כדי לשיר מזמורים ,ואתה צריך להיותמכשפה דור שלישית שייכיםלכנס .

אחרי הולך לוייטנאם, ג’ון נרצח קצין והושם בבידוד, אך בשל מהומות, יש אנשים שהושמו בתאו. הוא שיחד אחד מהם להתקשר לאמו המאמצת, שהיה מנהיג מכשפה. הוא ציפה שהאמא שלו כדי לקבל את מנהיגי המכשפות יחד כדי להטיל כישוף על השופטים כדי לגרום להם לחשוב שהוא היה אדם טוב והוא עשה את זה מתוך הגנה עצמית, כך שאפשר היה לשחררו. עם זאת, 3 ימים לאחר מכן, סנטור בשם ויליאם Saxbe הגיע עם חבר קונגרס אחר שנקרא ויילי, יחד עם כמה גנרלים, שהיו גם חברי האילומינטי, והם נתנו לו את ניירות עם ללא עבר כלא או פשע, נותנים לו הדירוג והזמן וסיווג הבטחוני שלו גב עם שחרור בכבוד. הוא לקח את העיתון והלך הביתה לאוהיו. הוא שאל את אמו המאמצת איזה סוג של כישוף יגרום להם לעשות את זה.האמא אמרה לו שזה לא היה כישוף, אלא שהם שייכים להם, כלומר את כת השטן האילומינטי. הוא אמר לה שהוא רוצה שהכנס שלו בחזרה.

אמו המאמצת נתנה לומעטפה עם אלפיים דולריםבמאה שטרות של דולר , עםכרטיס טיסה בכיוון אחד לניו יורק. היא אמרה שלא תהיה מישהו שמחכה לפגוש אותו שם . הם שלחו אתמעטפה ללוס אנג’לס ואוהיו , לא יודעים איפה הוא היה מגיע . היא הודיעה לו שכשהוא מגיע לניו יורק, ד”ר ריימונד באקלנד ,הדיקן באוניברסיטת קולומביהשלמד באוניברסיטת אוקספורד,ומי הוא המייסד של כישוף נוצריוהרי יד על ידיRothchilds יפגשו אותו שם. כלומר, כאשר נודע לו שיש יותר משלוש רמות של מכשפות , וכי הרמות הנמוכות יותר לא ידעו עלקיומה שלהרמה גבוהה יותר של האילומינטי. גרנד דרואיד המועצה כללה 13 מהמכשפים הגדולים ביותר. הוא קיבלסכין על ידיהסנטור המפורסם, ג’ורג’ מקגוורן להתחייב טכס הקרבת קורבנות אדם , שנקראטכס הצלב השבור.

הם הכריחו את ג’וןמנהיגשטח מדינה בן שלוש עשר, עקב השושלת שלו. היו שם 65,000 כהני אליל וכוהנות שם, אז זה אומר שיש הרבה , הרבה יותר מכשפות תחתם . הייתה לי קליפורניה מכשפות כל כך הרבה שיש להם מועצה משלהם. היה להם ישיבות מועצת 8 פעמים בשנה ,והאילומינטי הפולחן מאי 1 כמו יום הזיכרון שלהם. שליח הביא אתמעטפה חתומהממחלקת המדינה , שאפילו מכס לא יכול לפתוח . ד”ר קלנד פתח את המעטפה עםקרסט האילומינטי על זה :הפירמידה עםהעין, שבו אתה מוצאבשטר של הדולר . היו 4 בדיקות שוחד, אשר בדרך כלל מתחילותמ500,000 $ולעלות למיליוני דולרים , עבורלאילומינטימיליון דולרים הוא כמו שטר של חמישה דולריםלאדם הנורמלי. הם שולטים בכספים בעולם. המכתב נכתב בכתב יד חמישית עם דיו מיוחדועט טבל , כמו כל מכתבי האילומינטי הם חשובים . זה היהמפיליפ רוטשילד . משפחת רוטשילד האילומינטי השושלת נחשבת אלים וילדים של השטן. הכוהנים להקשיב להםולחזור עליה לאחרים על דבריהם נחשבים כאילומאלים , ובגלל זה יש לי כמה כוהנים כל כך הרבה כוח בין הפוליטיקאים. המכתב היהצעד אחר צעד התכנית להשתלט על העולם באמצעות השתלטות על תחילת בארה”ב בשנת 1973ועד לסוף השינה 1980,והם היובשנה שלפני המועד מתוכנן.

ג’ון אומרשהדוקטרינות של המכשפה המורמוניתוזהים, לגבי איך העולם החל . בדיוק כמו באגדות השומריות אבן טבליה של לפני אלפי שנים , ודוקטרינת האילומינטי , או שטן לוציפר בחר את ילדיו

אדם וחווה לנחות עלכדור הארץבצלחת מעופפת להתחתן בני אדם שהיו כמו קופים . המכשפות אמורות להיות צאצאיו של אלה הנפילים חצי הגזעים , ואילו אלה שלא התחתנו נשארו בני תמותה . אין להם שום דוקטרינת חטא קדמונית. הם מאמינים שלוציפר לא היה מסוגל לבואלכדור הארץ עם המלאכים הנופלים, בגלל הרועשל כריסטיאן . הם מלמדיםשאדם לא לחזור, אלא שהוא הולך לחזור כמואנטי ישו לכינון שלום בעולםולקחת את הזיהום של הנצרות שלה, כך שהם יכולים להובילבממלכה -ממלכתו של השטן של אביהם, שהעידן החדש קורא תורת נסתרגיל הממד החמישי של מזל דלי , כאשר את החייזרים לחזור.

המכתב השישי בכתב ידו של פיליפ רוטשילד ציינו שהם מצאו את האדם, ושהוא היה מוכן לעשות שלום המזויף שלו, כך שהאבא שלהם יכול לחזור לוציפר . בדוקטרינהשל המכשפה , הם מלמדים כי התנ”ך הנוצרי הואשקר מוחלט שפותח על ידי האל המרושע בשם ישו. השדים יותראדם ,חזקים יותר מכשפה שאמורה להיות. הם מאמנים את ילדיהםמכאשר הם קטנים כדי לקחת את כל המחסומים לשטןמהשליטה בהם , על מנת להפוך את מכשפות רבי עוצמה.

יום אחד,כומר הטיף לג’ון . הוא ניסה לשיר את המזמורים המכשפה כדי להתמודד עימו . עם זאת,על מנת הכומרלשדים להפסיק לספק לו סמים , שזה כישוף בתנ”ך. הוא היה אמור לקבלמשלוח של תרופות ,והם שילם אתמשמר הגבול . עם זאת,חדש ATF עלריצת illegial זרה , ולכן הם נקראיםבסיורים גבול במילואים ,ואת המשלוח שנתפס . הוא עשה לגלות כי חלק מהתרופות שלו הגיע באוהיו , ולכן הוא קיבלאקדחומכונית כדי ללכת לשם כדי לקבל אותו . הוא נתקל בבית קולנוע מסוים,וישב בסרט row.The השלישי נקראסרט נוצרי, “הצלבולהב החלף , “ומטיף היה מטיף . ג’ון קילל בקול רם לכל אורכו של הסרט , שדבר על זה שנולד מחדש . הוא ידע מה נולד מחדש פירוש , שכן הבונים החופשיים והמכשפות גם ללמד להיות נולד מחדש שטני .

יש להם 3 דוקטרינות של אסטרולוגיה, עשבי תיבול ותכשיטים או קמע. הוא לימד על פי אסטרולוגיה שהוא נולד לתוך אישיותו, והוא ראה את עצמו לא רע כמו הנוצרים. כשיצא מהקולנוע, הוא היה נתוןבדרכי הנקראות ” Bewitched “, שאמר כי את הסרט באותו השם שהופק על ידי המכשפות . הוא הרגיששהאדם שנתן לו את מערכת היה חכם מאוד , משום שהוא ידע את עצמו שאמו המאמצת שהייתה מכשפה ברמה גבוהה הייתה אחד המפיקים של הסרט הזה. המערכת גם אמרה כי מועצת סיאנס הייתה מנוהלת על ידי שדים , והוא גם ידע שזה יהיה נכון , וזו הסיבה שהמכשפות עשושימוש הנוצרים בו. לא היה דבר אחד שהפריע לו אף ממערכת , וזה היהאזכור על גיהינום והשטן , כי מכשפות לא מאמיניםבכת שטן השטן רק לעשות . הוא זרק את המערכת למים והמשיך הלאה.

כשהגיע למשרדו של אחד מהקזינו שלו שניתן לו בסן אנטוניו, הוא התחיל לדבר לאדם בשם ג’ק Checkin , שעשה מחקר מקיף שרי הכנסיות שהיו ברשימת השכרשל האילומינטי. הוא הודיע ​​ג’ק שהוא היה מודע לכך, כי הוא בילה שעתייםלכומר בעיירהשלא הייתה ברשימת המשכורות של האילומינטי . הוא דיבר עם זונה שהייתה מכשפה ,והתלונן על הנוצרים שהיו באיםמבית קפהלשר ללקוחותיה . הוא הלךלבר ומצאמטיף דחף את החשפניות בצד והטיף . הברמן , הרקדנים , הלקוחותוהמלצרים כל חסכו. ג’ון טוען גם הוא ניצל , קיבל ישו לתוך הלב שלו, ועזב את האילומינטי. אדם אמר לושהפסוק בתנ”ך הטוב ביותר לשתף עם אנשיםמתורת הנסתר הוא על אלוהים לוקח את הפחדמלבם, כי הם חיים בפחד מתמיד. הרוחות הדמוניות לחיות מאנרגית הפחד הזה של אנשים. אם יש לך פחד או חוסר האמונה באלוהים , שטן יקבל אותך , בדיוק כמו הכופרים עובדי האלילים . אבל, אלוהים הוא נאמןוהוא ייתן לך אמונה. מאותו היום , ג’ון טוען שהוא איבד את כל הפחד. הוא החל אתמרכז שיקום לעריקי חברי האילומינטי לשעבר. הוא היה אמור לקבל ממרילנדהאדם השני הכי חזק לעזוב את האילומינטי , שהיה חברתו של גיל העשרה פיליפ רוטשילד .

אם מכשפה
היא משושלת הנפילים
של זרע השטן או
את הגנים הנחש, ואז
המכשפה שלא ניתן לשמור על שאין לו נשמה אנושית. רק בני אדם עם
הגנים אנושיים ונפש אדם יכולים להינצל. נפילים
הם בני כלאיים בין מלאכים שנפלו ונשים אנושיות,
שהופכות לרוחות רעות חסרות גוף ברגע שהם מתים.

רוטשילד אומר בעברית ” מגן אדום “. רוזוולט פירושו ” העולם אדום.
” רוקפלר הוא אותו עולם השורש שמשמעותו ” אדום “. עשיו , אביו
שלהאדומים או ירדניתשאמר לי עור אדום בתנ”ך. הצאצאים או האדומיםיש את זה
” אדום “בשמות שלהם. האדומים פלשולישראל הקדומהוהפכו את האדומים . כאשר
בני ישראל חזרו וכובשים את אדמותיהם ,והאדומים האלה ניתנובחירה או למות או להיות
Judaists . לכן, Rothchilds אלה ורוקפלרורוזוולט ששולטים בעולם סביב המצעד כיהודים
Judaist מזויפים, בזמן שהם במציאות הם האדומים ששונאים אתהיהודים ,ורצח עימםאת
מיליון בתקופת השואה בגרמניה הנאצית,והם יהרגו את שני שלישים של היהודים בתקופת
הסדר העולמי החדש עידן התלאות. את Judaists הוא חלקמהאילומינטיוהם לא
מאמיניםבדוקטרינה של חטא קדמון. רבני Judaist אלה יהיו ליישר עםדת אחת בעולם
שלאנטי ישווFalse – הנביא בוותיקן. יש עלייהבתורת נסתר הקבלה Judaist של דת בבל
המסתורין . העם היהודי יהיה מרומה לתוך לקבלאנטי ישוכמשיח שלהםכנבואות התנ”ך
. יהודים אלה מזויפים או האדומים הם שקעו בחיסולהיהודים מעל פני האדמה הזאת , יחד
עם הנוצרים ; בדיוק כמו הרוחות הדמוניותששליטהולהורות להם שהזמינה ,והשטן ניסה
לעשות מאז ימיו של הורדוסוקין ו המןוהיטלרוהקיסרוסטאלין , ועכשיו Ahmedinajedנשיא
איראן , על מנת למנוע את נבואתו של שני , מגיעים של ישו מלקרות.

הם מנסים להשתלט על רשת המחשביםלמערכת מרכזית אחת, כגון חברות האילומינטי כמו
מיקרוסופט, גוגל, יאהו, נורטון, McFee , וכו ‘, כך שהם יכולים לשלוט בכל המידע
מהאנשים ,וסדר העולמי החדש ( NWO ) יכול לשלוט בם . הם מגייסים המנהיגים הלאומיים
Bloodlineכברבמשפחת בושבגולגולתשל אוניברסיטת יילועצמות סדר, שבו הם מנהלים את
הטקסים שטניים קלטת מוקלטת. הנשיאיםוהבנקאיםואנשי הקונגרסוידוענים לאסוףבגרוב
הבוהמי לנהל הטקסים השטניים הסודיים שלהם , כפי שוידאו שהוקלט בחשאי . אובמה, בוש,
צ’ייני , קלינטון,וכל הנשיאים מחובריםבשושלתלאילומינטיוזה לזה.
במציאות,בארה”ב לא הפכה לעצמאית בשנת 1776 , אבל הם היו המשך שלהאילומינטי
התמלוגים הבריטיים,לכל הנשיאים הם צאצאים המלכותיים הבריטית האילומינטי השושלת. הם
להגדיל קרינה כדי לגרום לסוכרתוסרטן ומחלות אחרות , ואילו מדלדלים את האוכל של כל
cartenoidsופוליפנולים ( לחימה כימית ) של אלוהים המגן על הגוף, ולהגדיל את הרעלים
או חומרים משמרים וצבע מאכל כדי להפוך לחומצה ולהרוג אתהגוף. הם לתפעל את הגנים
שלהמזון ולהוסיף הורמוניםבבעלי החיים, כדי שיהיו הרבה אנשים שמנים בצורת
האגסשיקבלו התקפי לב , ורבים הפכולעקר על ידי מזון שהם מאכילים על ידי חברות מזון
האילומינטי , וכך , דיכויהאוכלוסייה של כדור הארץולהרוג עוד אנשים. הם משתמשים
באמצעי התקשורת ותדרי HAARPלשטיפת מוח , ולהפוך את המוח שלהציבור המטומטם . הם
יצרו את כל המלחמות בעולם להרוויח ממכירות החימוש . הם יצרו קומוניזם דרך
הספונסרים הקפיטליסטיים , על מנת לתפעל את הקפיטליזם וקומוניזםלאירועים בעולם
בובות להרוויח סכומים עצומים של כסף ממכירת החימוש . אם אתה לומד עלהאילומינטי ,
תוכל למצוא אלפי סרטי וידאו ואתרי אינטרנט לחשוף את זהותםוסדר היום . זה רקהנצרות
המערבית הישנהשכבר חדר , התפשר ובורה של עצם קיומם.

אתה יכול לראות את כל הנשיאים, אפיפיורים , זמרים מפורסמים, חברי קונגרס,
מיליארדרים וסלבריטאים נותניםיד סימן הסודי של האילומינטיהאגודל המחודד,
אצבעוזרתבאתר הבא: http://images.search.yahoo.com/search/images;_ylt=A2KJkCGOHbdQaBgAGDqJzbkF?p=illuminati%20hand%20signs%20and%20handshakes&fr=yfp-t-701&ei=utf-8&n=30&x=wrt&fr2=sg-gac&sado=1

אתה יכול לראות את פני דמוניות מרובות בלהבות והעשן שלהתקפת 9.11 מרכז הסחר עולמי
הטרור שבוצעה על ידיהאילומינטי ,בקטעי הווידאוב: http://video.search.yahoo.com/search/video;_ylt=A0oGdVUuHbdQ9S4ApDdXNyoA?p=demonic+faces+9.11&fr=yfp-t-701&fr2=piv-web

הסודות כביכול של שטן ואת כת השטן האילומינטי של6,000 השנה הישנה המסתורין בבל דת ( סדר עולמי חדש ) שלהנחש:

דם קורבנות הנדרשים שטן מענהוהורג בני אדם שנעשו בצלמו של אלוהים (בדיוק כמובני המאיה, הדרואידים , אינדיאנים אמריקאי, גרמני ברברים , וכו ‘) , וזורק את תינוקות לתוךהפסל של מולך (כפי שנעשה על ידיהמדינה, מנהיגים כלכליים, חברתיים של העולם המודרני שלנו במחתרת של הוותיקןובגרוב הבוהמי בכל שנה , ובמקומות אחרים ) , משום שהשטן תמיד רוצה להעתיקולחקות את אלוהים . במקרה של אלוהים, אלוהים נדרש קורבנות של בעלי חיים כדי להראות שזה איך חטא אנושי נורא הוא , ואין שום מערכת יחסים עםאלוהים קדוש ללא תשלום כלשהו או הקרבהלכי חטא נורא של אדם. עכשיו , יש לנו המשיח ששלמו מאוד עבור כל חטאינו על הצלב , ולכן אנחנו לא דורשים כל הקרבת בעלי חיים, כי יש לנומערכת יחסים עם אלוהים דרך הדם של ישו לשפוך על לפני 2,000 השנים לחצות. אלוהים הפך לתשלום שלנו על חטא בדם שלו עצמו של אהבה על הצלב. במקרה של השטן , שכן הוא תמיד הואמכונת צילום ולאיוצר כמו אלוהים, שהוא גונב רעיונותומעוות אותם למטרות האנוכיות שלו אגואיסטיות ,וכנ”ל במקרה של קורבנות. עם זאת , השטן דורש רע , מגעיל, פגאני , כת השטן האלה של העיר עתיקה חברת אטלנטיסומנהיגי העולם המודרני שלנו ואת אנשי האילומינטי לוציפרית חיים בקרבנו להקריב את בני אדם , במקום לבעלי חיים . השטן שונא בני אדם , שכן הוא לא רוצה להגיש ולסגוד אדם , כי הוא רוצה להיותבתשלום . בכל יום, מאות ילדים נחטפים ונעלמיםמהקהילות שלהם , משום שכת השטן להזמין האילומינטי העולם חדש אלה להשתמש בילדים האלהלדם קורבנותיהם . זוהי דרכו של השטן של חיקויומעוות את דבריו של אלוהים אל דרכיו הרעות ואת הסגנון . זו הסיבה מדוע התיאורטיקנים זרים העתיקים מתעקשים על התאוריה שהאלים העתיקים החייזריםשהגיעו לכדור הארץ (המלאכים שנפלו ) דורשים קורבנות דם מבני האדם הברבריים הפגאנים , וגם עכשיו דורשים קורבנות דםממנהיגי העולם אלה שמנהלים את העולם שלנו , כפי גם את אלפי משפחות האילומינטי . זו הסיבה מדוע דם קורבנות היו קיימים לאורך ההיסטוריה של המין האנושי. יקר 144,000 אחיהם יהודים , אין להם קשרים עם דת בבל המסתורין של השטן של קתוליות או המורמוניות או בונים חופשיים או דתות פגאניות או כישוף המיסטיקה מזרחי עידן חדש היפי , משום שהם לא עידן חדש , אבל הם כת השטן גיל פשוט ישן שהראתה את ראשה המכוער לאורך ההיסטוריה בנאציזם, בונה חופשי , אבירי טמפלרים , Rosicruciansim , תורת סוד , יהדות, שינטו, טאואיזם , שמניזם קוריאנית, הינדואיזם , בודהיזם , אסלאם, קתוליות, המורמוניות , cultism , כישוף בחדות , גרמני פגאנים , וודו האפריקני , רוחניות אינדיאנית , עבודת אלילים של בני המאיה , פולינזי עבודת אלילים , אלים עתיקים שמש מצרי , הבבלי נמרודים ואטלנטיס Luciferianism החברה , וכו ‘, אשר כל אחד ואותו הדבר ברקע, וכולם ענפי דת בבל המסתורין של השטןומחוברים זה לזה . הם מרמים את העולם מקצה טיימס במהלך תקופת התלאות של שבע השניםוהתקופה הגדולה שלושוחץ שנה שעברה התלאות עם יצורים מחלל החיצוןעידן החדשים חייזרים והטעיות אבולוציוניים. זו הסיבה שהשטן כבר מציג שקרים אבולוציוניים דרך דרווין. הם מלמדים כי החייזרים הזוחלים עשו את החייזרים האפורים ההיברידיים עם פצצות זמן גנטיות , המגבילות את הישרדותם כגזע , ולכן הם אפורים חטיפת בני אדם על מנת לערבב את הגנים שלהם עם גנים אנושיים כדי ליצור שיבוטים היברידיים להנציח הגזע שלהם. הם אומרים כי משפחות המלוכה בריטיות ואירופיותוRothchilds האדומיורוקפלרורוזוולטוקנדיוBushs ששולטים בעולם, מי הם יהודים מזויפיםשלהסוות את עצמם כיהודים , אבל מיליוני רצח עם של יהודים, באמצעות שואה , הם צאצאי חייזרים זוחלים היברידיים ה שמר את 13 Bloodlines משפחת האילומינטי טהור על ידי הכלאה את הקלינטונים עם Hillarys ,ושוב להשמיד שני שלישיםמהעם היהודי בעידן התלאות בקרוב. השטניים מלאכים הנופלים זוחלים אלה להתחבר לעצמםולהחזיק מנהיגי עולם האילומינטי אלהלאג’נדות זרות שלהם. זו הסיבה מדועהתנ”ך מספר לנו שהם יהיו שוב,בגיל שיפוט התלאות בקרוב , נסו לערבב הזרע שלהם עם הגנום אנושי זרע. הם ינסו ליצור שיבוטים מלאך אנושיים ונפלו , בדיוק כמו שהם עשו בימים של המבול של נח , ושוב מעוררים את זעמו של אלוהים בשביל להתעסק עם בריאה,וייבחנו על ידי אש שהפעם במקום מים .

הם לא יכולים לפגוע בך . זה הפחד הגדול ביותר של האילומינטי :שאתה מבין שאתה הוא חזק להפליא במשיח ממה שאתה מבין . הם יהרגווקדוש מעונהוטבח כל אלפי קדושים התלאות שאין להם את רוח הקודש בתקופת הצרה הגדולה, כפי שהם לועגים להולהיה אדישים לאזהרות ותורתו של אלוהים דרכי אליהם ,ונתקעו עם אלתם ההומניזם המערבי של איזבלוהפמיניסט “איש התנ”ך תשובה ” דת חדשה היפי גיל זונת הנצרות מעוות של churchism המודרני. משלי 1:22-33 אומר, “כמה זמן , אתה פתאים , אתה מתעקש להיות מפגר ? כמה זמן אתה mockers להתענג המלגלג שלך? כמה זמן אתה שונא את ידע טיפשים ? … קראתי לך לעתים קרובות כל כך , אבל לא היית מגיע . הושטתי יד אליך , אבל אתה לא שמת לב . אתה התעלם מעצתיודחה את התיקוןשהצעתי . אז אני צוחק כשאתה בצרות ! אני לועג לךכשאתה עוקף את האסון , כאשר אסון עוקף אותך כמוסערה, כאשר אסון בולע אותך אוהבציקלון, וצער ומצוקה להציף אותך . כשהם זועקים לעזרה , אני לא עונה . למרות שהם בחרדה לחפש אותי , הם לא ימצאו אותי . להם שנאו את הידע ובחר שלא לפחד מאלוהים . הם דחו את העצה שלי ולא שמו לבכשתקנתי. לכן, הם חייבים לאכול את הפרי המר של חיים בדרך שלהם , נחנקים בתוכניות שלהם. לפתאים להפנות לילמוות. שוטים נהרסים על ידי השאננות שלהם. אבל כל מי שמקשיב לי יחיו בשלום , הוטרד על ידי פחד מפגיעה. ” כנסיות שלאחר 1960 היפי מערביות המודרניות אלה מלמדות , כי אתה יכול להיהרג, קדוש מעונה , נטבח ועונו, ולכן הם יקבלו בדיוק את מה שהם מאמיניםבביאה גיל התלאות , כי זה מה שהם מאמינים שאלוהים שלהם להיות . הם לא מאמינים באלוהים האמיתיוחיים שלנושנמסר לישראל מצבאו של פרעה בים האדום, או שהיה עם שאדרץ’של שלושה האחים יהודים, Meshach , ואבדניגובתנור של שטן האש של נבוכדנצר , אושנמסרו דניאלמהאריות , או נתן כוח לדוד על גוליית, או שנתנו אמון בכלב כדי להביס את ענקי הנפיליםבארץ המובטחת שלא כמו המרגלים המנהיגים הבוגדניים המערביים הכנסייה ששבו ממדידותהקרקע. זו הסיבה שהם מפחדים משטן,וכל מה שהם סרבו לספק סיוע לי כשאני היה מותקף על ידי אלפי כת השטן , פמיניסטיות, קוריאנים, הפולינזים , ה-CIA , MI6 , מאפיה , כנופיות רחוב , פעילי הומוסקסואלים , שגויס השטן כדי להשתיק את ההוראה ואזהרתו של אלוהים דרכי. מנהיגים אלה מודרניים מערבי היפי שלאחר 1960 הכנסייה ללמד פחד ומות קדושים , במקום אמונה ואהבה ואמון והגנה. אם יש לך ספק או פחד , השטן יקבל אותך. אם יש לך אהבה ואמונה , השטן אינו יכול לגעת בך. שליח פאולוס היה לגן עדן , והוא רצה לחזורלתהילה בלתי מוסברת של גן עדן , במקום להישארבארץ הנוראה הזה , ולכן הוא בחר ללכת לירושלים אם כירוח הקודש הזהירה אותו שהוא יהיה קדוש מעונה , אם הוא הולך. עם זאת , יקירי אחי שריד יהודים , אתה לא כמו קדושי התלאות שלעגווהתעלמו ממני ולא ספק את ההגנה . אתם כמוהכלה האמיתית של ישו – קדושי כנסיית גיל שיש להם אמונה ואהבה,ויהיה התלהבות לשמים, בדיוק כמו חנוך , אליהווישוע אדוננו , כי הם מרוצים מאלוהים. שליח יוחנן ,השליח שאהב אתהאדון, לא היה קדוש מעונה , אבל הוא היה פרץ שמח עד שמים וכתב את הספר היחיד במקרא שמדבר עלנבואת אירועי עתיד. בניגוד לקדושי התלאות ,144,000 יהיה לךרוח הקודש בך, בדיוק כמו שיש לי הקדושים גיל הכנסייה המסתוריים ,ואתה לעולם לא תיפגע או תיהרג או נהרס, בשבילך יהיה אהב את ה ‘ולהכיר אותו בגלל מי שהוא ו הטבע שלו.

לא יהיה לך כמו נוצרים אלה המודרניים מערבי הכנסייה הדתיות שמלמדים אותך שאלוהיםשיעשה אותך חולה ואתה צריך לקבל את ניתוחושיטות רפואיות דת בבליתמהמוסדות רפואייםורופאי אליל אנושיים ,ושאתה יכול להיאכל על ידי כרישים ולהיכנס תאונת דרכים. אז הוא האל שלהם שהם מאמינים בו,ואז זה יהיה לקרות להם. אבל, כמו לך, האחים היהודים שלי , שלא האמינו באלוהיםקמצן, קריר ו, חסר אונים ישושלא לקח את כל הקללות של חטא שלך על הצלבוסבלתי אותם בשבילך , שהנוצרים דתיים אלה מאמינים בו במקום, אתה מאמיןבכל עוצמה, בכל אהבה , כל האב המגונן בגן העדן , אדוננו ישוע המשיח , מי שלימדתי אותך כראוי ובאופן מדויק , למרותהלעג והתנגדותוהתקפותמהנוצרים המערביים המודרניים הכנסייה הדתיות. הם קראו לי תאוריות קונספירציה , כינו את ההתקפות אני מקבל מחלת הנפש שלי, אמרו לי ללכתלרופא בבלי ; סרבו להגן עלייבקהילה שלהם , שכן היה להםחובה להגן על הכבשים שלהם (כלומר, שלא הייתי שלהם אח או משפחה רוחנית במשיח ,ובמובן אמיתי שהם לא המשפחה שלי ) , והם רק הפנו אותי לכומר שלהם או מנהיג רוחני במקום לעזור לי , וכאשר אלוהים עשה להשתמש בם כדי לשכן אותילתאוות הבצע האנוכית שלהם מוניטרי , אלה פעימה דתית נוצריםולעגו להם ועינה אותי עם צעקות ובריונותוהכפשה בכל יום. עם זאת, אתה מאמין באל האמיתיוחיים , שיש לי להכיר, לסמוך עליו ומאמין בו אז , שים לב , בשבילך נמצא בטיפול המלא שלו והגנה :גיל השנה 3.5 הצרה הראשונה שאנשי האילומינטי יגרמו לא יפגע בך בצורה כלשהי,וגם לאאלוהים הקטן , החלשלוש שלהאילומינטי אנשים – השטן. בזמן, לפני הגיל שעבר 3.5 השנה נהדרת התלאות שבו אלוהים בעצמו מביא את פסק דיןוקצף על העולם הזה , אתה תהיה פרץ שמח החוצה, כך שאתה לא יהיה תחת שיפוטו של אלוהים , בדיוק כמוכלתו של ישו (נולד ב -האמיתיים שוב נוצרים) יהיו פרץ שמח לפני שאתהולפני גיל שבע הצרה השנה. קדושי התלאות וMan התשובה התנ”ךומנהיגי הכנסייה המערביים המודרניים שלהם יישארו בתקופת הצרה הגדולה להתמודד מות קדושים, כי זה מה שהם מאמינים בו הם חולים , כי הם מאמיניםבזה, והם עניים , כי יש להם תאוות בצע ו סוגד לכסף, והם חסרי אמונהוחסרת אהבה , כי הם מאמינים בחיי נישואים וגידול גנטי חייתי והם מודאגים לגבי חיי אדם דתיים יומיומיים , במקומו של אלוהיםוהאמת שלו. הם פוסט -1960 איזבל הומניסטים הלניסטיים פילוסופיה היפי, ולא מתפללים מהאמת אלוהיםהתורה האמתוחיים ו-Word. הם לתפעל את הכנסייה ומיליםלאמונותיהם איזבל ותהילה ואת פופולריות הכנסייה. לכן, הם מסרבים להגן או לסייע לי כשאני מותקף על ידי אנשיו של השטן. אף אחד לא יבוא לעזרה או ההגנה שלהם , בוודאי לא אלוהים, כאשר הם יהיו נרדפים במהלךגיל התלאות בקרוב. זה לבושלהם הוא שונה לחלוטין משלך ושלנו .

משלי 02:07 – אומר, “הוא מעניקלאוצר של שכל ישרלכן. הואמגן למי שהולכים עם יושרה. הוא שומר את הנתיבים שלממשומגן על אלה שאינם נאמן לו. ואז תבין את מה שנכון , פשוט ,והוגן,ותוכל למצוא את הדרך הנכונה ללכת . לחוכמה להיכנס ללב שלך, וידע ימלא אותך בשמחה . החלטות נבונות תשמורנה עליך . הבנה תשמור אותך בטוחה . חוכמה תהיה להציל אותך מאנשים רעים ,מאלו שמילים מעוות … אל יהיה להתרשם עם החוכמה שלך. במקום זאת, יראה את ה ‘ולהתרחק מן הרע . אז יהיה לך ריפוי לגוף ולכח שלךלעצמות שלך . כבד את ה ‘ עם העושר שלךועםהחלק הטוב ביותר של כל מה שאתה מייצר . ואז הוא ימלא את אסמי תבואה שלך עם ,והבורות שלך בגלישה עם יין טוב … אתה יכול ללכת לישון בלי פחד , תוכל לשכב ולישון בשקט . אתה לא צריך לפחד מאסון פתאומי או הרס שמגיע על הרשעים ,לאלוהים הוא הביטחון שלך. הוא ישמור את הרגל שלךמלהיתפס במלכודת. לא לעכב טובמאלה שמגיעים לובעת שהוא בכח שלך כדי לעזור להם … אל לריב בלי סיבה, כאשר אף אחד לא עשה לך ניזק. הלורד לועג לmockers אבל הוא אדיבלעניות “.

שטן מעתיק את התעלומה הגדולה ביותר של המין האנושי, שבו אלוהים בהתגלמותוברוח הקודש באה לשכון ברוחו של אדם ,שנולד מחדש נוצריכלתו של ישו . Bloodlines של שטן הזוחלים ההיברידיים למחצה הנופלים – המלאך חצי אדם האילומינטי נמצאים ברשות ובשליטה של​​המלאכים הנופלים. הרוחות טמאות האלה ישהרבה אנשים הרעים האלה בקהילות שלנו : מי שבפועל כישוף, Jezebelismופמיניזם, הומוסקסואליות, מוסיקת רוק , דת, כתות , סמים, פשע, שמניזם, מה שנקרא סמל אישי של חייזרים וכו ‘ לחייו ” מלאכים הנופלים גוף שבו הוא שטיפת המוח דרך סרטים הוליוודיים.

השטן מעתיק אלוהים על ידי יצירת הכנסיות שטניות וטכסים מסון . השטן משמש שד דיבוק אנשים כמו מוחמד להעתיק ולגנוב סיפוריםוplagerizeהתנ”ך של אלוהים, ולפתח אתדת האיסלאם בשם מטעהשסוגדת לו (הפגאני העתיק הערבי הירח אלוהים),שמסווהכאלוהים הכל יהוה. השטן העתיק את הכנסייה או אנשיו של אלוהים על ידי יצירת שלו בשם הכנסייה הקתולית על ידי ערבוב את שמה של הנצרותוהדת הפגאנית איזבל מסתורין בבילון השטן הפגאני של רומא , שאלוהים קוראלזונה הגדולה . השטן העתיק וגנב את המתנה של לשונות שפת תפילת רוח הקודש שאלוהים נותןלקדושי הכנסייה שלו על ידי ביצוע לשיר הסוטרות הבודהיסטיות שלו ושירי טראנס הינדו אינדונזיים . שטן העתיק את התפילה ‘ הקדושים לאלוהים לעבוד הנסים על ידי יצירת הכישוף שלו מזויף השחור הקסם של קריאות ולחשים . השטן העתיק את עבודת ה ‘ בגן העדן על ידי יצירת מוסיקה משלו קונצרט רוקוזמרי שד דיבוק ומזמורי כישוף הוויקנית . שטן יהיה להעתיק את תחייתו של ישוואלוהים בהתגלמותובאדם ישו על ידי בעלנפצע אנושות נגד ישוומה שהופך את העולם סוגד לו . השטן העתיק הקרבת בעלי החיים עברית של אלוהים על ידי ביצוע מנהיגי עולמולהקריב אלפי ילדים נחטפו לשטן. השטן מנסה להעתיק המילניום הממלכהשתוקם על ידי מנסה להביאבתנועתו החדשה הסדר העולמית החדשה עידן הדלי שטני שלטון על ידי בנונגד משיחושל אלוהים בן המשיח. השטן מנסה להעתיק המשיח אשר הוא אבן הפינה בסמל הבונים החופשישל הפירמידה הלא גמורה עםעיניים הרואות את הכולבפינה מעליו. השטן הועתק המקדש של אלוהים על ידי ביצוע המקדשים מקדשים ומסגדים ופירמידות הפגאנים שלו עצמו . השטן העתיק את רוח הקודש של אלוהים עם האנרגיה ” צ’י ” שלו כביכול המזויף האוניברסלי ורוחות טבע פגאניות . השטן העתיק וגנב סיפור האסטרונומיה קונסטלציה של אלוהים לגאולתו של ישו עם אסטרולוגיה פגאנים שלו. השטן ניסה להעתיק את יצירתו של אלוהים על ידי מעוות את הגניםומה שהופך את ענקי נפילים והמפלצות של עת העתיקהששוטטה הארץשאלוהים השתמשבמבול למחות . במקום ישועת ה ‘ של אנשים בחסד , שטן מכוני שושלתווצאצאים של יצורים ההיברידיים שלו,והקלטת אבות המורמוניתויד למטה של ​​הנהגת הכנסייה על ידי קשרי משפחה . במקום של הריפוי של אלוהים , השטן להגדיר את הפרקטיקה הרפואית האנושית שלו בבבל עם סמל הנחש הרפואי שתיים האוניברסלי , במקוםנחש אחד.

אם אתה אי פעם נרדף, הולך לאלוהים, כי הוא מגן עליך ולרפא אותךויספק לך. הכמרים והנוצרים ובכנסיות דתיות כולם קוראים לך משוגע ורע ; ילעגו לך , אומרים לך ללכתלרופא ובבלי רפואיים בית חולים רפואיים; לנסות לעשותבדיקת רקע עליך, על מנת לנסות ולהצדיק את הסיבה שלהם לא לעזור לך , למרות שהסיבה האמיתית שלהם היא פחד מהשטן וכת שטןהאילומינטי , הם פשוט יגידו לך לדבר עםהכומר,והכומר שלהם מתייחסים אליך , הם פשוט יעשותפילה שטחית ולא יעזרו לך ,וכועסים על אם אתה אומר שהתפילה בלי פעולה שום דבר , הם יהיו למנוע אותך מהפחד וחוסר האמונה במשיחם; תמיד להפנות אותך למישהו אחר,והפרט האחרוןבקו ההפניהשיגיד לך ללכת לפסיכיאטר בבלי אנושי ( זה יקרה עשרות רבים של פעמים, כל הזמן) , הם יגידו שאתה לא שייך לארגון של הכנסייה שלהםוהמדינה הכנסייה, כך שהם לא יכולים לעזור לך , שכן הם לא יודעים מי אתה. הסיבה לכך היא שאין להם את רוח הקודשואינםכלתו של ישו ,והם נוצרים דתיים , ולכן הם לא יכולים להבחיןאמת או להבין את דבריו של אלוהים או לזהותאיש האלוהים : הם עיווריםועירומים . הם יוכלו לעבורשיפוט התלאות. אם היה להם רוח הקודש של אלוהים, שהם יכירו אותנו, ומסכנים את חייהםואת הכנסייה כדי לעזור לנו . זה איך אתה יהיה מסוגל לספר את הנוצרים מזויפים ונוצרים אמיתיים . הרבה כמרים והמנהיגים דתיים והפרושים כבר נשלחולכנסיות על ידי כת השטן האילומינטי כדי להטעות את הכנסייה, לגרום להם לנאוף עם דוקטרינות – 1960 ההודעה איזבל מערביות הומניסטיות היפי של צדקנותופמיניזם ודתיות . לכן, הם נמצאים תחת שיקול דעת ולא חסד. יש לי הקדושים כנסיית רוח הקודש האמיתייםבדיוק כמו שאתה , שריד היהודי 144,000 . הנוצרים הדתיים מודאגים יותר עם הדוקטרינות ההומניסטיות המערביות איזבל שלהם, מה שהופך את בעלי חייםלחלק מהמשפחה שלהם ושמירת חיות הברוחיות מחמד מרעיפים , בזמן שהם סגרו את שעריהם למופת לאחים הנרדפים שלהם. כאן היא חוכמה בשבילך , יש שני סוגים של נוצרים דתיים: הקדושים התלאותשיישארו מאחורומתו מות קדושים , ומי שלא יבחינו בהונאה האבולוציוני הזרה מחוץ לכדור הארץ של השטן וזורקים את אמונתםבישו. לך, אחי , השריד היהודי 144,000 תצא ללמד את קדושי התלאות הללובאמת . אתה תהיה פרץ שמח לפני שלוש השנים האחרונותומחציתמהצרה הגדולה , ואילו קדושי התלאות יהיו קדוש מעונהולצוד את עצמם , בדיוק כמו שהיה נרדף והם לא עזרו לי , אבל התייחסו אליי כאדם שפוי ו אמר לי ללכתלפסיכיאטרים של השטן. באופן כזה , באמצעות מות קדושים יהיו הם משיגים ישועה, ויש ליעמדה במשיחו( כנסיית קדושים ) סעודת החתונה של כלתוכמוזמנים.

הקרבת ילד אנושית פגאנית זו נעשית על ידי משפחות האילומינטי אלה מדי יום בעולם : הם פוליטיקאים , המנהיגים עסקיים, מנהיגי הכנסייה , המורים , הפרופסורים ( כל בניין הלכתי על ידיבאוניברסיטה הייתה לי EMP מישהו שמורה עליי, במהלכם היקוש הכנופיה , אשר מראה כיצד הם נפוצים ) , covens מקומי מכשפות , עקרות בית , סטודנטים, שוטרים, אנשי סוכנות ביון , אנשי צבא , עמיתים לעבודה , חברים טובים, שחיים בינינו באופן יומיומי . עובדי האלילים המודרניים אלה לא השתנומאבותיהם. אבותיהם עונו , מרוטש , הקריבוורצח עם אחד את השני בשבטים גרמנים , שבטים , שבטים הקלטיים גאליה , שבטים האצטקים , שבטי המאיה , שבטים האינקה , שבטים בדרום מזרח אסיה , שבטים באסיה, שבטים אפריקאים , שבטי פולינזי , וכו ‘ , עד שמדינות נוצרית השפיע בא והשתלטנו על אדמותיהםועצרו את רצח העם. הודים אלה פגאנים אמריקאיוIndiosואפריקני והמזרח התיכון נתפסו , משועבדיםונמכרים לאנשים משלהםלאירופים האלה . צאצאיהם עכשיו מאשימים אתהאירופיםלרצח עם והעבדות , במקום לחזור בתשובה בעצמם. בין אם הם האילומינטי אירופי או ילידים פגאנים , הם רעים באותה מידה בעיניו של אלוהים. אלוהים משתמש בעמים להשמיד עמים רעים יותר ואנשים , המנהלים את המעשים מגעילים רעים. אלוהים הוא לא יואשם ברעות ” עובדי האלילים והרגושעבוד של כל אחד אחר . הם עושים את זה לעצמם. הם זועקיםלאומות נוצריות לשעבר לתת להם כסף , כי הם מתים על ידי עשרות אלפימרעב. עם זאת, אםזר תם הלך ביניהם , הם היו לגנוב, לרמות, להונות , לפרוץוללשדוד אותם. זו הסיבה שמדינותיהםימשיכו להיות רעבואלפי של האנשים שלהם מתים מרעב. הם לא יחזרו בתשובה ולתת נוצרים דתיים מטופשים שממשיכים לזרוק מיליוני דולריםלארגונים אלה המשתמשים בתמונות, פרסומות ומדיה של האנשים רעבים האלה אלה, על מנת לאסוף כסף ולהשמיןממשכורות והכנסות שנעשו מהם. נוצרים דתיים אלה הם כמוהקתוליםשעושים את כל המעשים טובים האלה וארגוניים צדקה , במקום לבזבז כסף וזמןשהמשיחולשתף את הצאן של ההזנה אלוהים. זוהי דת וחשיבה וברגשות דתיות. מאז הם דתיים ולא של רוח הקודש , הם גונבים את תורת הנביאים והשליחים , ואז לגרום לזה להיראות כאילו יש להם את עצמם חוכמה אלוהית , גאים , וללמד את אלה האילומינטי סוקה Gakkai הפרופסורים על תרבויות עתיקות ובריאות קרינה; כש חברי האילומינטי אלה כבר יודעים את הדברים האלה , והם התיידדו רקכדי להטעות אותם ולרגל אחריהם . זו הסיבה מדוע נוצרים דתיים אלה הם טיפשים ואין להם יכולת הבחנה של רוח הקודש . הם משרתים רעים. הם לא מלמדים ולהאכיל את הצאן עםהידע שיש לי עלהאמת והאילומינטי הם , אבל יש להם פחד (למרות שהם אומרים שאין להם פחד) , הם לגרש נביאים מבתיהם שהם חוששיםלשטן ולא סומכים על אלוהים מספק, והם רק להתפארולבזבז את הידע שלהם על החברים האילומינטי אלהשהתיידדו איתם . מה הם עושים ? זוהי טיפשות מעבר לטיפשות . הם מנומסיםוכפופים לכת שטן האילומינטי האלה, אבללנביאים והשליחים שלהם, הם מאוד גסים , מגונה , בריונותוטפילים. נוצרים דתיים אלה הם רעים. הם אינםכלתו של ישו . שטן ממלא את מוחם ואת לבם . השטן שולט בהם , בדיוק כמו שהוא נותן לאינטליגנציה וידע מיסטילאנשים כמו ליאונרדו דה וינצ’יואיינשטייןומדענים מפורסמים וממציאים טכנולוגיים, על מנת להגשים סוף התוכניות ולסלף יצירה הגנטית של אלוהים הזמנים שלו . הם אלה זכרו על ידי עובדי אלילים אלה ונוצרים דתייםכמדענים גדולים ואבות האבות של המדינות ומנהיגי תעשייה,והעריצו . הפירמידות והחורבות עתיקות שנוצרו על ידיתרבות אטלנטיס בידיעהשהמלאכים שנפלו החייזרים לימד אותם -פגאני רוע אלים – לפני המבול של נח , שהייתה טכנולוגיה מתקדמת יותר ממה שיש ליבאחרית ימים אלה מודרניים , אבלהמצרי פגאנים המודרניים ואינדיווברברים אחרים טוענים כי אבות הברברים עובדי האלילים שלהם היו חכמים מספיק כדי יצר מבנים העתיקים הללו, בשל היהירות והגאווה שלהם, כאשר כל מה שהאבות הברבריים הפגאנים שלהם עשו היה כדי להפוך את המבנים הללו לקברים הפגאנים הדתיים שלהםולסלול גרפיטי כתב החרטומים עליהם על ההיסטוריה שלהם . אם אתה אומר להם את האמת הזאת , הם לא מתנצלים , מתחרטים על הברבריות שלהםואת החטאים והקרבות של אבותיהם ,ומאמינים בישו , אלא , הם שונאים אותך, להתגאותבשקר, לפאר אבותיהם האלימים ולהכחיש אלוהיםהתהילה, ולאחר מכן , מנסה להרוג אותך, בגלל שאתה אומר את אמת התורה. רוע לא יכחיששהם רעים ,ומנסה להרוג את הצדיקים. זה בטבע שלהם, אביו של שטן הטבע שלהם.

זו הסיבה שהמדינות כמו קוריאה נשלטות על ידי שדים והם מאוד אלימים ורעים. זו הסיבה לכך היו מספר עצום של כנופית קוריאנים אורבות לי , מנסה להרוג אותי . כאשראומה הופכת להיות שד ברשותו בשל אלפי שנים של פולחן שד השאמאן , הם מאבדים את האנושיותומצפון. זה יוצראישיות שטנית מאודוגנים . זו הסיבה מדועקוריאני היפני ישפילוסופיה לערבב את הגנים שלהם עם גניםשל היפנים ,ולהשתלט על המדינה שלהם. זה בא מתוך מאות שנים של שנאה ודמות דמונית , בדיוק כמו בתרבויות אחרות דמוניות המחזיקות לשנאה שטניתוסכסוך הפיאודלית . זו הסיבה שכמעט כל סלבריטאים ופוליטיקאיםומאפית יאקוזהועסקים מפוקפק ביפן הם קוריאני יפני. בתרבויות שטניות , הם מקום ערךבמשפחה והיחסים גנטיים חייתיים , בניגוד לנוצרים אלוהייםשערך מקום על יחסים רוחניים ובני משפחתו הרוחני של אלוהים. קוריאני , יפני מונופול תפקידים בחברה , בדיוק כמובמערב האילומינטי , שכן אנשים רעים לקדם את אנשים שהם מאותו מוצא אתני או כת השטן או הקבוצה או התרבות , בניגוד לאלוהים שבוחר אותנו מקבוצות האתניות שונות ורקעים ותרבויות ולמשפחות. זהו אנשים ועמים המפלים בשריםומשחק לטובה על אנשים מהסוג הדומה שלהם. זו הסיבה שמנהיגי הכנסייה הגדולות לבחור בניהם על מנת להפוך למנהיגים והיורשים של כנסיותיהםוהנצרות חברות, כי הם גשמי , והם בחרו את יחסי הבשר והדם על יחסים רוחניים אלוהיים . זו הסיבה מדוע אנשי האילומינטי המערביים ניסו להרוג את כאסייתים רביםומה שהם מכנים “עם צבע חום הנחותים” דרך מגפת הסארס שתוקפים רק גני אסיה, וזיהום גרעיני פוקושימה , ונחשול יפן נגרמת על ידי ארבע הפצצות הגרעיניות נגנבמצוללת קורסק הותקפה על ידי כוחות נאט”ובמערב האילומינטי , שהוברחו מהחוף יפן על ידיהחברה קוריאנית , היפנית ביפן. האילומינטי המערבי מאמיןבעליונות הלבנה הנאציתולהרוג את רוב האנשים בצבע , ולהשאיר רק חמישה מאה מיליון לבנים ועבדים צבעוניים ,והקוריאנים הם קנאים על משפחה ועל פטריוטיות : כל אלה הם הערכים השטניים ודמויות דמוניות . אלוהים אהב אותנו בזמן שהיינו עדיין האויבים וחוטאיו , והוא מת עבור חטאינו על הצלב עבורנו: היאאהבה ללא תנאי , שאוהבת את האויביםואתניות אחרות , על המשפחה שלך החייתית הגנטית או הלאום. ערכיו של אלוהים הם ההפך של שטן של וקוריאני והמערבי של האילומינטי הלבן המלא. זה איך אתה יהיה מסוגל להבחין בין הרוחות , האח היקר שלי , על ידי את פירותהרוח. אוליהסיבה לכך שהיו כל כך מעט סינית תוקף אותי אם כי היו משפחות האילומינטי מכל רחבי העולם עוקב אחרי כנופיה -היה כימזרח האילומינטי הלבן הדרקון האגודה היאאויב שלהאילומינטי המערבי (אויב של האויב שלי היא חבר שלי ) . במהלךקרב ארמגדון , יהיה קרב ענק בין הצבאות שלהאילומינטי המערבי ( הברית של האומה שלאנטי ישו עשר :אנטי המשיח הוא מנסה לאחד את שלוש מדינות ניבאו תחתיו ,מטבע Amero , אפילו כפי שאנו לדבר כרגע )והאילומינטי המזרח ( מלכיהלבן הדרקון אגודת המזרחוהמלכיםהרוסים הגנוסטית האילומינטי צפון). האילומינטי המערבי הפך את העולם תלוי בנפט , במקום מקורות אנרגיה אחרים . זה קל יחסית לעבור למקורות אנרגיה אחרים , אבל הם השתמשו בעושרם כדי לשמור על העולם משועבד לנפט ובנזין. זה כל התאווה לכסף , וכל מישמפריע מקבל בוטלו. וכך הם הפכו את האנשים בעולם לשלם מאות שעות של כסף לעסקים הרעים שלהם , במקום אנרגיה נקיות יותר זולה. כמו כן, על ידי מזהם את העולם עם הנפט שלהם, שהם משתמשים בשקרים של התחממות כדור הארץ לאחד את העולםלסדר העולמי החדש שלהם. האילומינטי המערבי השתמשו במלחמה כדי להרוג אתאוכלוסיית העולם , אבל הם הבינו שזה לא היה עובד . אז , כפי שניבא בתנ”ך, הם ישתמשו במכות ומיקרואורגניזמיםשהם יצרו ,התרסקות הכלכליתורעב , מלחמת עולם שלוש ומלחמה גרעינית כדי לנסות להרוג את יותר משישה מליארד בני אדם של מה שהם מכנים “המונים הנבערים ” ו ” אנשים עודפים חום בצבע “.מזרח האילומינטי (האסייתיםוהרוסים ) לא אוהבים את זה , אז הם ילכו למלחמה עם Anti- המשיח שלהאילומינטי המערבי , כפי שניבא בתנ”ך. הדברים האלה יתגשמו , ואתהשארית יהודית 144,000 מכל מדינה בעולם רואה את זה, יש לךלרוח קודש , הוא הנוצרים הדתיים (קדושי התלאות )שלא רואים את זה , כי הםעיוורים וכנסיית Laodicea עירום,ואין להםרוח הקודש , שהם הם הומניסטים ההלניסטיים של תרבות מערב – ערכי בבילון המסתורין של אטלנטיס איזבל המבולהעתיק של טרום נח .

המגדלים המערביים האילומינטי פצצות מרכז הסחר העולמי התאומים ליצור קונפליקטים ו9.11 פיגועים באמצעות CIAsוMI6s שלהם,וליצור מלחמות העולם, על מנת לשלוח את כוחותיהםבכוחות נאט”ו וארה”ב , כך שכאשר זה מגיע זמן להביאהחדש סדר עולמיב, יש להם הצבא שלהםנגד המשיח בכל מדינות העולם . 144,000 אחים שארית יהודים האהובים יקר, יודעים את התחבולות של השטן , כדי שתוכל להתפלל על עבודתו הרעה בגברים אלה שדי דיבוק. אני אומר לך שזה רק מנהיגיםדתיים הנוצריים טיפשיים שלאחר 1960 איזבל המערבית ההומניסטי דוקטרינת הכנסייה ופילוסופית היפי ” הגברים התשובה התנ”ך ” שלהםולאוגרם דתיים שמלמדים ולהטעות את ההמונים של מה שהאילומינטי קורא “ההמונים הנבערים “לאמונה ולסגוד פטריוטיותולאומים – הם אנשיםומטורפים בדרכים שלהם ,וניאוף עם זונת איזבל הפמיניסטיתרעים. הם מטיפיםלנשים של הכנסייה לא ללבוש כיסוי הראש , להטיף תמיכהועידוד על הכוחות האמריקאים שלהם, ובהצבעהבאילומינטי הדמוקרטיתומועמדים רפובליקנים , במקום בידיעה האמיתית של המילהוהתורה, שכן הוא משמח את האוזניים של הקהל שלהם ו חברי ועידה , והם סגדווכבדו כמו גברים דתיים גדולים של זמנם . הם לועגיםוללעוג משרתים והשגרירים של אלוהים ואנחנו שליחים. זה בגלל שהם אידיוטים וגברים דתיים. הם לא יודעים מה לעשות בשביל שאין להם את רוח הקודש כפי שאנו עושים ( הם קדושי התלאות ) הם . הם מרוממים את כל אבות המייסדים שלהם בארצות הברית של המדינה שלהם, כשהם היו כת השטן האילומינטי מסון . זה בגללשראשי הישיבות לקחת את תורתוותורת האמת של אלוהים ממורים כמו צ’אק Missler , אז עיוותוסוטה זה כדי שיתאים לועידות כנסיית ההיפי שלהם,ועוד יותר את עבודתו של איזבללסוטת כנסיות קצה טיימסוהנוצרים דתיים. זה כאילו שיש להם חוכמהואלוהות הרבה, והם סגדו והעתיק כמו החיקוי של השטן של אלוהים,כמרים בכנסייה הסוררים ההיפי האלה לחקות מייסדי הכנס שלהם כמו איזה מנהיג של כת, אבל זה לא חוכמה נכונה אואמת אוWord. מנהיגי כנסייה רבים כבר נשלחו על ידיהאילומינטי כדי לעוות את האמת , בדיוק כפי שהכנסייההרומית satanizedבימים ההם. להתרחק מהאנשים האלה כי הם לא יעזרו לךבעת הצרה , ויותר מכך , הם לועגים לךואומרים לך ללכת לרופא בבלי. האילומינטי המערבי והחברה קוריאנית , יפנית ביפן השתמשו בנשק הגרעיני שנגנבמקורסקשנגחו כדי ליצוררעידת האדמה ביפן 2011 ברמה 10.0ולשתול פצצותבתחנת כוח הגרעינית בפוקושימה כדי לחפות עלהקרינה. במערב ובמזרח האילומינטי האילומינטי הם תוקפים אחד את השני עם מכות ו -5 הוריקנים ושיטפונות ברמה ורעידות אדמה ובצורת , כפי שהם ישתמשו בנשק כימיוHAARP שבילים מופץ על ידי מטוסי חיל אוויר אמריקאי. הם מנסים להגן על עצמם עם HAARPועל ידי יצירת לחץ גבוהה כיפות על המדינות שלהם. מזרח האילומינטי הוא שישהרבה מנהיגי האילומינטי המערביים נעצר והוכנסו לכלא,ויש להם לשים את מיליון דולרים של תגמולים להתנקש בחיי כל מנהיגי האילומינטי המערביים. מנהיגי האילומינטי המערביים ניסו להתנקש בחיי מנהיגי האילומינטי המזרח אינספור פעמים , יותר מדי. זה הכל הלוחמה החוצה. זהשלאחר 1960 בורה , מצחיק כנסיית היפי גיל איזבל דוקטרינה מערבית הלניזם הומניזםומנהיגים שהם עיווריםועירומים,ולא מלמדים את הדברים האלהלכבשים שלהםולהישאר ער ולהתפלל ועידה. יחד הואעיוור שמוביל העיוור,וסופו של דבר , אם הם לא מתחרטים על תורתו הכוזבות שלהם, הם נופלים מהמדף . אזהרותיו של אלוהים טוב, האחים היהודים היקרים שלי ,ולא ליפול לאותו בורכנוצרים אלה התלאות הקדושים דתיים הם חופרים לעצמם. ללכת בדרך האמיתיתונאמנות של אדוננו, ולהאכיל את הצאן עם אוכל טוב מזון לא מזוהם.

עבדים אלו האילומינטי גולגולתא קפלה דתי הפרושים מדומים של אלוהיםותוביל את קהילותיהם העיוורות מטופשות בשרים דתי איזבל אלילי היפי אידיאולוגיה לסגוד איזבל המערבי פמיניסט כת השטן ופולחן פטריוטיות האמריקנית של קנבוס נרקומן , ייעוץ רוח זר , ילד הקריב את בונה חופשי , מסתתר גופת 10בנג’מין פרנקלין של בית, אבות מין אורגיה מוכות , סדר עולמי חדשים השטן בארה”ב מייסדים כמו ג’ורג’ וושינגטון ובנימין פרנקלין וכל האחרים , כדי לפייס את הפופולריות של צופי כנסיית המעשר הלאומניים שלהםומי שקונה ספרי נצרות הארגוניים שלהם. מערת מועדון אש הגיהינום של האבות המייסדים עדיין בתים רבים רוחות טמאותשניתן לאתרםככדורי האור המעופפים הרגילים היום. זו הסיבה מדוע הפרושים אלה וקהילות כנסיית איזבל יהיו נזרקו לתוך האש יחד עם העשבים. הם מסרבים בעקשנות לחזור בתשובה.

משפחות האילומינטי Bloodline וראשי ישיבות הכנסייה הגדולות הם זהים עבור שניהם להפוך את הצאצאים והילדים היורשים ומנכ”לים של כנסיות הנצרות הארגונית שלהםהגנטיים שלהם . זוהי עדות לתודעת הבשרים שלהם. הבשר שולט ערכים שלהם ולא את הרוח . זו הסיבה שהילדים שלהם הם עובדי אלילים ודתיים. כל כסף מחרחרי לאסוףולהקיף תאגידי הכנסייה שלהם. הם פונים משם משרתיו של אלוהים הנרדפים . אכפת להם יותר על צאצאי השושלת שלהם מאשר השליחים של אלוהים הנרדפים . הם לא רוצים שום קשר עם מי שנרדפו על ידי מחבלי השטן . הם סגרו את הדלת , ולכן אלוהים יהיה לסגור את הדלת שלו עליהם.

הסיבה לכך שיש הוואי אחד מהאוכלוסייה המסיבית ביותר של חברי lluminati היא כי יש כל כך הרבה רוע הפולינזים פגאניםוקוריאנים,וכל חברי האילומינטי רוצים לעבורלגן עדן נחמד , חם בדרום האוקיינוס ​​השקט עםהעושרשהם גנבו מהחברהופעילות פלילית. בשלעבודת האלילים צמאות דם , ברבריות, עבודה זרה והרע שלהפולינזים , אלוהים ישקע כל האיים של האוקיינוס ​​השקט ; הוא יהיה להשמיד את הגזע הקוריאני מפניו של העולם הזה ( הוא לא רוחם של הכנסיות נוצרי שמאן הקוריאנית הרגשיות הלחש ,) ולא פמיניסט יישאר בחיים לאחר זעמו של אלוהים , ופסק דין הוא שחרר בתקופת הצרה הגדולה 3.5 השנה ואחריו של ישוע ביאתו שני . כמו כן,הפשע מאורגן וההומוסקסואלומכשפות האילומינטי לא ייכנס המילניום ממלכתו של המשיח. כל האילומינטי הפיננסי בנקאי גנב, פורץ בירוקרטישלהבטיח את מקום עבודתם , ביטוח התכנית נדאל , רופא בבלי, תועמלן תקשורת , מחנך סוטה , זימה מיניתולבוש בצמצום , “איש התנ”ך תשובה ” מנהיג הכנסייה הדתי , עידן חדשועובד אלילים פגאנים עתיקים דתיים גיל ולץ אתיאיסט יהיה הושמד במהלךשיפוט התלאות ,ולא להיכנס למלכות האלוהים. העמים והגזעים וגנים רעים יישפטוונכללו במחקר. זה יהיהעולם אחר לגמרי חדש, של שלום ושלטונו הקדוש של ישו, במהלך אלף השנים מלכותו .

אחים יקרים, אהובים , להיות מודע לתחבולות של השטן ,ולהיות חכם . כמו כל הנביאים של אלוהים , בדיוק כמו משה ודוד המלך ואליהו ופול , כולנו חייבים לעבור את המאבק הזה והשעה של מאבק. עם זאת , אנו חייםבממד שונה מתושבי כדור הארץ , ויש לי נשק האדם שלהם אין כל השפעה עלינוהמאמינים , בדיוק כמושלושה האחים היהודי שאדרץ’, NeshachוAbendegoשעברו בכבשן האש עם ישו. כאשר אנו מתפללים , אנחנו נמצאים ב- of- קודשים הקדושים,לגוף שלנו הואבית המקדש שלרוח הקודש. יש אנרגיה ריפוי שיוצא מהידיים שלנו כאשר אנו להניח את ידי על החולים ,לשם היא אנרגיה חיובית שבי, כי יש לנו שלום ורוח הקודש ואמונה , ואילו האנשים בעולם יש מחלה עקב מתחולא שלום ואנרגיה שלילית. אם אנחנו חולים וגוססים, כיצד אנו יכולים לרפא אחרים ? בדרך , אנחנו מלא של אלקטרונים יונים שליליים , בדיוק כפי שהאנרגיה של ישו שלנו זרמה לגופם של אנשים ורפא אותם על ידי העבודה המופלאהשל רוח הקודש. כאחיו דוד אומרבתהילים 91 , 121 ו -145 , ה ‘ מגנה על אלה שאוהבים אותו . בספר משלי 10:03 , זה אומרשאלוהים לא ייתן ליאלוהי רעב. אלוהים בחר אותי כנביא אחרון לכם, וזו הסיבה שאני עומד בפני הניסויים האלהלתהילתוולמענך . זהו עיקרון חוזר ונשנהבמקרא : משה, דוד, יוסף , כל חייהם היו מבוקשים ,והם הפכוכתוצאה מכך, כדי לעשות דברים גדולים ואדיריםבלורד . כך גם יהיה לך להיות בשימוש על ידי אדוננו והמושיע להטיף את הבשורה לכל בני האדם והעמים, ולהביא רבים לממלכת .

ואני אראה לך , זמן, פעמים, וחצישעה לשבוע ה -70 . יהיה חזק,ויש לעודד , יוקר אהוב. את מי אתה מקלל על פני האדמה הזאת תהיה מקולל , ואלה אשר תברכו על פני האדמה יהיו מבורכים . מי שגונבים מילדיו הקטנים יאבד את מקום עבודתם ובתיהם , ומי שמנסה לפגוע בנו יצטרך להכפיל את החלק של מה שהם מנסים לעשות לנו לפעול כבומרנג עליהם , ומי שלועגוללעוג לנו, אלוהים יגרום לעגם במהלךפסק הדין הקרוב. אלוהים הוא לא לעג , וגם הוא מסוגל להיות ללעג . הוא לא יהיה בכך שבייש את יקיריו נרמסו , או שהואחתן שצופה בכלתומכות.

כל אדם יהיה לקצור את הזרעים שהוא זורע . כל כלי נשק רוחניים מזויפים נגדנו על ידי השטן יהיה בלתי מזיק , וכל צבא האנושישהשטן שולח נגדנו יהיה נבלע בים האדום , ומה שנקרא ” התנ”ך כל התשובה שלאחר 1960 אמהות ” ילדים פרחים “‘ ” גברים וללעוג ” חברי הכנופיה הדתיות שלהם יהיו שקט. כך יהיה לכל אדםומלאך ובהמה שמגיע נגדנו , כן, אני אומר לך את האמת, יש חיות פרא יותר הגיוניות שלא לגעת לנו, יותר מאשר בני האדם המטופשים לעשות. אלוהים יכול להשמיד את עשרות אלפי המדיינים רק עם שלושה מאה איש , ולהרוג את הענקים באמצעות נער רועת צאן , והוא יכול להציל את אחד למרותשהעולם כולו יהיה מיושר נגדו , כי הם ליישר את עצמם נגד אביו , שמסווה את עצמו עם שמים .

מאוד, מאוד אומלל יהיההזמן שבו אלה שלכנסיית השטן (אילומינטי ) עומדים לפניפסק דין הכס הלבן הגדול של אלוהים, להתפללולהישפט על ידי אותם נביאיםשהם צחקקובזמן הירי אותם עם כלי נשק אלקטרומגנטיים טלפון סלולרי וקרינת מיקרוגל משירותי חדר הסמוכים או ציבוריים או הקניונים או מגרשי חניה או חופים . בדיוק כפי שהם ריגל אחרי הנביאים והמשרתים של אלוהים עם טכנולוגיות אינפרא אדום הקטן של השטן שלהם, חטאיהם יעמדו עירומה בפני השופטים המלאכיים השמימיים וקדושי הכנסייהשישפטו אותם . לא טיפשים יותר נמצאים שם יותר מאשר אלה שמנסים להרוג את השופטים שיהיה לשפוט אותם ,ושליחיו של המלך ומאוד emmisaries . זה יהיה טוב יותר עבור האנשים האלה שניסו להרוג את הבנים והבנות של אלוהים לקשור אתאבן רחיים על צווארם​​ולקפוץ לחלק העמוק ביותר שלהאוקיינוס ​​, ולא להתמודד עם אבא -שבשמים Createor שמים והארץוישו משיחם הם צלבו . הנביאים הזהירו את אומות השיפוט של אלוהיםוהזעםשמגיע עם העמים , כפי שניבא ישעיהו אחים , יחזקאלוצפניה , אבל בדיוק כמו בימיו של לוציפרית המבול של נח , שהם ניסו להרוג את הנביא של אלוהים. הנביא האחרון של אלוהים קרא לקוריאנים האלה לחזור בתשובתו של הטבע הפראי שלהםותווים גנטיים שטניים , ואותם פלסטינים לחזור בתשובה של הקנאותוגניבת הקרקעות של אלוהים שלהם , ואלה בריטי של הדמויות הלאומיות כפול מזגם, וגרמנים אלה האכזריות שלהם ואפליה , ואלה סיני של הערמומיות והאלימות שלהם,והפולינזים של הברבריותורוחם, והאמריקנים שלהםכסף מחרחרי מספיק כדי להרוגאדם עבור 10 $ , וכו ‘, וכו’ במקום , קוריאנים ואחרים אלה עמים , במקום לחזור בתשובה ולהפוךמהרוע שלהם , יצאובמזל”טיםוmultitutesלגבעול כנופיה ומיקרוגל נביאי ה ‘ מהבית הסמוךוירו בם עם נשק EMP ,במטרה להשתיקםואזהרותיהם נגדהעמים ו קבוצות אתניות . לאאחת מלון העובדואני אומר לאעובד מלון יחיד סרב השוחדשל האילומינטי למקום הנביאים של אלוהים בחדרי המלון המוקפיםהאילומינטי , או אפילו ניסיתי למנוע מהם מלעשות רעש כדי לשלול הנביאים של אלוהים שינהבמלון לובי וpoolsides במשך כל הלילה . ועוד יותר מפתיע הם כמרים הדתיים והפרושים של ימינו , שכל אחד ואחד מהם סרבו לספק מקלט לנביאו של אלוהים , כמו חנניה עשהלשליח פאולוס , למרות שהם מטיפים הדרשות המתות הדתיות שלהםבאהבה ובאמונה, ולכן הם ייספר בקרב אלו להישפט , והם -התלאות קדושים , מי יישאר מאחור , לא יינתן מקלט או. אם הם כל כך לרמוס שיחת אהבתו של אלוהיםלתשובה ורחמים, שמגיעים להם להיזרקלזעמו של אלוהים באולהישרףכעשבי poisoness . הם בונים שדות התעופה דנבר החדשות הקטנות שלהם עם בסיסים סודיים תת קרקעיים מסיביים כדי לנסות להציל את עצמם , אבל איך פשטניים וטפשים הם Luciferians אלה האילומינטי סדר העולמי חדשלשטן חושבים שהם יכולים לברוח מזעמו של אלוהים על ידי אלוהים עצמו . זה דבר מפחיד ליפוללזעמו שלאלוהים החיים. אלוהים הוא ארך אפיםוחיכה אלפי שנים , אבל הוא לא יהיה להתמודד עם אדם לנצח, במיוחד אם הם הפכו כל כך רקובונתעב .

מדוע אלוהים מרשה רע לכלל קיום,כתכנית מורכבת של יצירה ? זה כל כך כי באמצעותהרדיפה על ידי אנשים ורוחות רעים , שאנשים טובים עשויים לגדולבאהבה כלפי אלוהים , ולהביא את התהילה לאלוהים להגשים את הדמות שלו . אלוהיםפוטר החכמה לאין שיעור הפך כלי שיט של קלון לשימוש לצורך האדרת כלי כבוד שלו . ו, גדול יותר יהיה כלי של הכבוד ( אלה שנבחרו לפני הזמן ימלוך איתו ) לזרוח לנצחבכבוד עימו , ישוע המשיח אדוננו שהכה את פניו במידה של להיות נפוח מעבר להכרה ולזקן שלו נתלשוהגב שלו קרע פתוח וידי piereced לנו על ידי אנשים רעים . לכן, האנשים הרעים רק קיימים כדי לשרת אותנו להביא את הכלה לתוך מערכת יחסים חזקים יותר , עמוק יותר, גבוהות יותר, אינטימיים יותר ופולחןושבח ואהבה וכבודוהכבוד אליו . אבל, בשל אהבתו הגדולה של אלוהים, הוא גם הוארך ישועתולרוע, גם אם הם לא יקבלו אותו . זה מכווןלאיוולתם . כמה גדול היאחוכמתו של אלוהים , ואיך מדהים היא השמחה שנקבעה לפנינו בגן העדן עימו , בשל הסיבה מאוד שאנחנו חווים בעת הרעה הזאת על פני האדמה; כמו אלוהים שלנו הוא מסוגל להשתמש אפילו רע הרוע של אנשים כדי להביא טוב לעם קדושו,לתכניתוהמדהימה של חסדוגאולה,ובשבילו -המלך נצחיומפואר אחד . כל תהילה וכבוד ושבחלאדון ישוע המשיח שלנו!

השאר מקום לכוס חמתו לקחת מידה מלאה למי שאפילו לנסות לפגועבשערה אחת על קטניו. אני היה אחרון בין נביאים רבים שקדמו לי להזהיר את העולם לתשובהבאהבה. אבל, אלוהים אמר לי שזה לא הכרחי יותר. השעה נקבעה ,ופסק הדין הוא דרך איחור. זה היה רק​​רחמים ואהבת האלשהחזיק אותו בחזרה. עם זאת, הם ניסו להרוג את הנביא האחרון שלו , גם למי הוא נשלח ואוהב , ולכן הוא עשה את ההחלטה שלו . הוא לא יעכב עוד. לפני כלתו וילדיו נפגעים , שהוא אוהב,חתן התלהבות אותם. הדלת של תיבת נח תהיה סגורה.

Advertisements