יקר 144.000 אחי שריד יהודים אהובים:

החסד של אלוהים יהיה איתך. לדברי ערוץ פוקס ניוז, הממשלה הקומוניסטית הסוציאליסטית רוצה לתת נדבות מיוחדות בחינם, תלושי מזון, מענקים, נאמנויות, welfares ואת כספי משלם מסים לכל המצביעים ותומכיהם. הממשלה אומרת שההודים הם אנשים התעלמו ביותר ושכחו, אבל במציאות, הם אנשים המוכרים ביותר והנתמכים על ידי הממשלה. הם מקבלים מיליוני דולרים, וכל פרנסתם נתמכת על ידי הממשלה. עם זאת, הם לא בעלי הקרקעות שלהם, ואת כל זה הוא בבעלות הממשלה הסוציאליסטית.

יש להם לשכה לענייני אינדיאנים אמריקאים, אבל אין לשכה לעניינים איריים או ענייני היספאנים. שבט Lumbee אינו מוכר כאינדיאנים, כך שיש להם טונות של בנקים, טונות של בעלי עסקים אמידים, וגרים בשכונות עשירות שנראות כמו אחוזות אנגליות. הם נאבקים על הכרה כאינדיאנים במשך מאת שנים. הקונגרס מנסה לעשות אותם כדל ונרדף אנשים שזכויות הוא נלחם, כך שהוא יכול להיבחר על ידם; שם במציאות, הם אחד מהשכונות העשירות. חבר הקונגרס אומר שבני שבט Lumbee הם ענייה ומדוכאים. כשתיסע בשכונה שלהם, זה נראה כמו בוורלי הילס עם בתים גדולים ומכוניות יקרות.

מנהיג שבט Lumbee אומר שאם הם רוצים למכור את נשמתם לשטן תמורת 80 מיליון דולרים ויוכרו כשבט אינדיאני, זה יהיה הסופה של אנשיהם. הם ישתנו מהון לקומוניסטים. הם יהפכו עצלים, לחיות מהממשלה, הפכו קומוניסטים עניים ולהיות. הם אומרים שההודים עניים, כי הם היו מבודדים, אבל זה לא נכון. המורמונים והאיימיש היו מבודדים, אך הם עשירים וחרוצים, והם אף פעם לא קבלו נדבות בחינם על ידי הממשל הקומוניסטי. הממשלה אומרת כי המערב השתלט על מאה אדמות “האינדיאנים של לפני שנים, ולכן מגיע להם לקבל כל מיני נדבות. ההודים מבקשים נדבות והכרה יותר, אבל הם לא עובדים, ולקנות אלכוהול בנדבות.

אלו שבטים אחרים המזוהים כשבטים אינדיאניים חיים בעוני, ושלוש מכל ארבעה הם מובטלים. הם חיים בצריפים, הם אלכוהוליסט, ולחיות אורח חיים קומוניסטי. הממשלה תומכת בם ונותנת מיליון דולרים של כסף בחינם. האקבי והמנהיגים הדתיים אלה הפכו פוליטיקאים, תקבלו אלף דולרים לבתי החוף ומכוניות מפוארות. זה תמיד את מנהיגי סוציאליסטים ואיכרים עשירים; וכוכבי רוק שבבעלותם דבורים ולהעפיל כאיכר; מליונרים רבים שבבעלותם גינות; congresswomen וספורטאים שבבעלותם אדמות חקלאיות שהם אלה שמקבלים טונות של דפי מידע חינם מהממשלה הסוציאליסטית; למרות שאתה לא רואה שום יבולים על אדמותיהם. האיכרים העניים נשארים עניים.

Anti-ישו אוהב לעשות את המיליונרים רבים מרגישים שהם חייבים לו את חייהם על ידי נוטש את מנהלי חברות, הענקים; שיהיה בתורו לתמוך במימון מסעות הבחירות שלו; ליצור כלכלה סוציאליסטית בבעלות ממשלתית, ובשל משפחתו הסוציאליסטית רקע, שהוא אוהב למסות בכבדות מן העובדים הקשים שהם עשירים, וגורפים את כספם לעניים בצורה של רווחה סוציאליסטית וטיפול רפואי לצבור פופולריות בחירות מההמונים; שמבין שהם לא צריכים לעבוד עבודה כדי לחיות בממשלתו של מנהיג סוציאליסטי, והוא מתמקד בבעלי הגודל של העסקים הקטנים ובינוניים שבאמת תומכים בכלכלה של המדינה; באמצעותו מס ההכנסה הכבדה המיסוי, כך שהם לא מסוגלים להצליח בעסקים שלהם, וכדי שיהיה מאבד את המוטיבציה לעבוד קשה יותר כדי להרוויח יותר כסף למדינה, ולכן המדינה תקרוס; שיאפשר לו סוף סוף הגיע לשלטון כמנהיג סדר העולם אחד; כשמעצמה כלכלית בארה”ב והדולר אמריקאי היא מתוך דרך; כדי לפנות את הדרך לפתרון מטבע אחד של עולם לקריסתו הכלכלית של עולם הכלכלה מפוארת השטן נגזר-עולם אחד, כך שהוא יהיה הוביל על ידי כל האנשים בעולם כמושיע של כלכלת עולמם ו חיים; שיסלול לו את הדרך להפוך לממשלת עולם אחד ודיקטטור צבאי.

הפוליטיקאים הסוציאליסטיים המטופשים ופקידי הממשלה להשקיע מיליון כספי משלם המסים לבניית מאה בניינים בפרויקט נקי לעניים, על מנת לדאוג לעניים ולספק שכונה בטוחה, נקיה לחינוך ולצמיחה. עם זאת, הם תמיד חוזרים דיור החדש שמומן על ידי משלמי מסים הישרים, חרוצים, לאזור מגורים לסחר בסמים, זנות, מלחמת כנופיות, ושוד. אם אתה נותן לאדם עם רוח הקודש את ההזדמנות, הם יחלקו את הבשורה לעולם. אם אתה נותן לאדם עם רוחות דמוניות, הם יהפכו את השכונה הנחמדה למקום שורץ סמים, אלים, אנוכי. יתר על כן, הם תמיד מאשימים את החברה ואת האנשים נחמדים ואת הממשלה על שהופך אותם העניים ועצלים ורעים. כאשר התראיינו, הם אומרים שהם משגשגים ברע, ולהרגיש טוב כדי לעשות רע. זה רק כוחו של רוח הקודש שיכול להתגבר על הגנים ואלף הרעים של שנים של נישואים בתוך רע. אלוהים הוא זה שמשנה את הגנגסטרים יאקוזה לכמרים.

מלבד אלוהים, רע לא יהפוך לאנשים טובים, רק בגלל שאתה זורק פרויקטים יפים דיור, סבסוד חינוך, הקלות מס, כספי רווחה, בולי מזון, וכו ‘, עליהם. הם פשוט ייקחו את הדברים האלה; להפוך אותם למאורת גנבים; לקנות אלכוהול וסמים עימם; מאשים אותך ואת החברה למצוקתם, ולצחוק עליך על היותך כל כך מטומטם שנותן להם את הדברים האלה בחינם. רק אלוהים יכול להרשיע את לבם של האנשים האלה, להביא אותם לתשובה; ולשרת ולאהוב אחרים. נתתי הרבה כסף למנהיגי הכנסייה שלא יכל לשלם את החשבונות ולכן הם צעקו על פקידי הממשלה שבאו לאסוף את חשבונות השירותים הציבוריים, אבל הם רק צחקו עליי, וסרבתי להחזיר את הכסף בחזרה, אבל רק איימתי חיים כשאני מבקש את הכסף בחזרה. לאחר 1960 “ילדי פרחים” אלה “גברים של התנ”ך תשובה” של אמהות שנקראו וחברי הכנופיה הדתי שלהם מגיעים מהגנים האלה ורקע משפחתי, ואנשים פשוט מאוד רעים. כולם רוצים להיות כמרים בשכונות עשירות, בטוחות, על מנת להצדיק באופן אישי שהם נשמרו וכעת נוצרי תום-שבתום. הם מבססים את ההצלחה שלהם כנוצרים על ידי רואה את כל הטונות של נוצרים פושרים מערביים איזבל הומניסטיות נוהרת לכנסיות שלהם. הם הפרושים בגיל זה הקצה טיימס.

האנשים מסכנים האלה יהיו כל המבול, לשכונות האמידות הבטוחות, ומה שהם עושים הם לצלוף על עוברים ושבים מתחת ירי המרכב וירו בם. האנשים העשירים והעדינים יותר גנטיים יעזבו שכונות מסוכנות אלה. ואז, עם אנשים המסכנים שוב מנסים לצאת משכונות המסוכנות אלה, ובצעו את האנשים עשירים, השכונות היפות יותר הבטוחות יותר. מחזור זה נמשך לאורך ההיסטוריה האנושית, שוב ושוב. הדבר המעניין הוא שאנשים רעים לא רוצים לחיות בסביבת אנשים רעים, מסוכנים, אבל הם רוצים לחיות בסביבת אנשים נחמדים, בטוחים ועשירים. אתה הולך לשכונה עשירה ביפן, ובמקומות האלה מלאים בטונות של אנשי המאפיה יאקוזה. הם לא רוצים לחיות בשכונות העוני או מחוזות האור האדומים, אבל הם רוצים לחיות בין אנשים העשירים, נחמדים והבטוחים. עם זאת, הם מתעבים את אנשים עשירים ומרוכזים, בטוחים עם תשוקה. במיוחד הם בזים מישהו עם השכלה במכללה לנימוסים טובים-. הם רואים את אלוהות ולב טוב כחולשה ומשהו להיות מנוצל למטרות האנוכיות שלהם. במובן מסוים, את בני השטן דומה לאופי וחשיבתו של השטן. הפסיכולוגיה של האנשים מסכנים האלה היא דומה לשטן: הם רוצים שתנתנו להם את כל הכסף שלך, שנהרג על ידו, ותהפכו לעבדים שלהם. זו הדרך לעשות אותם מאושרים.

האנשים שבאים מהמשפחות הללו יש דרך שונה לגמרי של חשיבה וערכים מהאנשים של אלוהים. ילדיו של אלוהים לתת לאנשים, לשרת את עם, ולהקריב את עצמם לזרים; בדיוק כמו ישו עושה, אם יש להם הרבה כסף או לא. זה הרוח ההפוכה. זו הסיבה שאת “הגברים של התנ”ך התשובה” כביכול וחברי הכנופיה הדתי שלהם יש דמויות אלימות מאוד, יהירות ולבבות, והם תוקפים את האנשים של אלוהים. יש להם שרקע גנטי, אבל הם מצליחין במשחק ומרמה את חברי הכנסייה שלהם, שכן יש להם אינטליגנציה ושכל כמו אנשי המאפיה ומנהיגי כנופיה של השטן. עם זאת, אין להם חוכמתו של אלוהים, שהוא אינטליגנציה אמיתית.

ואז, שכונות אלה נחמדים, נקיות פרויקט הדיור הופכות מהרה לשכונות עוני של האנשים האלה, והם מתחילים להיראות כמו מדינת עולם שלישי מסוכנים, כמו הרפובליקה הדומיניקנית או סומליה או האיטי. בגלל חטאיהם והרקע גנטי, הם לעולם לא יהיו עשירים, או בריאים או בטוחים. למרות שהם עושים הרבה כסף מסמים וסחיטים, הם מתים מוקדם ממחלות כגון איידס, סמים מנת יתר או נהרגים על ידי סוחר סמים יריב; או שהם יהיו לבזבז את כולם מיליוני דולרים על מכוניות מגוחכות עצבו מחדש, תכשיטים צעקניים, נשים , וצדדי סמי אורגיה יקרות כמו הספורטאים המפורסמים. שכר החטא הוא מוות. המתנה של משיח היא חיים. אם אתה זורק מיליון דולרים לאינדיאנים באמריקה, שתשמור אותם העניים, כי הם קונים אלכוהול ונשק חם עם סובסידיות אלה. סוציאליזם אינו פתרון לגנים והלב הרעים של אדם; המשיח ישווע רק הוא הפתרון לחברה וללב החוטא. אתה לא יכול לזרוק כסף על אנשים רעים כמו כל הפוליטיקאים בארה”ב הקומוניסטית הסוציאליסטיים לעשות, אבל אתה חייב להביא את בשורתם. לראות אם אני מדבר אמת או לא.

האנשים הרעים ביותר של כל אומה יש מאפיינים ותכונות זהים לאנשים ברמה הנמוכים יותר מכל המדינות האחרות, גם. את האנשים ברמה נמוכה יותר, המרושעים ביותר של כל אומה הם, קודם כל שחצן וגא, ומאמינים האומה שלהם היא הטובה ביותר. הם משקיפים על לאומים אחרים, והם דעות קדומות. הם אלימים, אבל באותו הזמן פחדן כלפי אנשים שהם יותר חזקים מרוע או (אנשים אלוהיים נוטים להיות צנוע, אבל מאוד אמיץ בעת המשבר). הם משתמשים במילים גסות, וגברים גדל השיער ארוכים ונשים להסתפר קצר במרד לטבע ולאלוהים. הם שותים אלכוהול, מסיבה, ולעתים קרובות משתמשים בסמים לא חוקי (ומרשם). הם בדרך כלל עשירים מעבודות לא ישרות כמו גנבים או ברוקרי מניות או רמאים, אבל הם מבזבזים את כל כסף שעל דברים כמו מכוניות מהירות ספורט, בתים של מיליון דולרים, אופנת מותג מגוחך ותכשיטים, ניתוחים קוסמטיים, סמים ונשים. אליהם, משפחה זה הכל, והם סוגדים משפחה, והם מתגאים על אהבה אנושית משפחת filial; בדיוק כמו הכנופיות האיטלקיות ואיריות בחוף המזרחי; את כנופיות אופנוענים קווקזי בחוף המערבי; הכנופיות השחורות ואסיאניות והיספניות ב דרומית מהערבי; כנופיות עליונות הגזע הלבנות בדרום; הכנופיות הערביות באפגניסטן; הכנופיות היפניות ביפן; כנופיות סמואה בפולינזיה; הכנופיות הרוסיות בגיאורגיה; הכנופיות הסיניות בסין; ההמון ההודי בודו; כנופיות המצביא בסומליה; כנופיות הצרפתיות בצרפת; וכו ‘הם מאוד מגוננים של הגנטיים שלהם בעלי חיים כמו בני משפחה והחבר’ ה, בדיוק כמו “גברים של התנ”ך התשובה” כביכול והכנופיות הדתיות שלהם; אבל הם לעתים קרובות להרוג או לענות חבריו גנטיים משפחה וחברי כנופיה וחברי ילדות, על מנת להגן על עצמם או על כסף. האנשים של אלוהים אין להניח שדגש רב על משפחה, אבל הם אוהבים את המשפחה שלהם, לשרת את בני משפחתם, לפרנס את המשפחה שלהם, והם מוכנים להקריב את חייהם למשפחתם. הם דומים באופי נוצרי. אז מי שסוגד משפחה הם רע ביותר. אתה מזהה במהירות שאומות אשר שמות דגש על משפחה הם האומות הרעות ביותר, מדי; והם יורים, לדקור, ספל, headhunt וcannibalize אנשים, והם משתכרים ומכים אותו ומתעללים בני המשפחה הגנטיות שלהם, ולהתגרש, ויש רבים לוחמת חמולה שבטית interfamily. זה מעניין, כי הנוצרים המערביים הדתיים שקועים בתוכניות משפחה, תוכניות ביטוח נישואים, ועל גידול ילדים; כאשר ישו עומד לחזור, והעולם עומד להיות פריך שרופים, וביטוח אדם עומד לפשוט את הרגל.

האינדיאנים באמריקה נרשמו כאנשים פולינזיים פראיים מאוד, שטבחו בכל תרבויות סקנדינביה ויליד שהיה קיימים לפני שהם פלשו לאמריקה, ורצח העם שבוצע. אלה הם עתה הוכיחו על ידי העצמות שהתגלו, שהממשלה מנסה תמיד להפקיע מהארכיאולוגים, כמו גם ציורי המערות של הרצח עם, כמו גם את הכיסים של צאצאי יליד שברחו לאיים המרוחקים מעל פטגוניה. הסקנדינבים הלבנים ושחורים האבוריג’ינים הם אנשים מדוכאים ורצח עם אמיתיים על ידי האינדיאנים.

השבטים האינדיאניים היו מאוד מלחמתי, פראי ונלחמו זה בזה, כמו גם חיתוך לבו של זה מזה בחיים ומענים זה את זה בדרכים שאין לתאר. התרבות הנוצריה נכנסה ועצרה אלה פולחן שטניים פגאנים ודרכים פראיות – הדרכים של הרוחות הטמאות רוחות-הדמוניות. המיסיונרים הנוצרים נכנסו לגיניאות החדשה ועצרו אותם מלאכול אחד את השני. הם אכלו בני אדם שנעשו בצלמו של אלוהים. מנהיגי גינאה החדשים לומר שאם הנצרות נעלמה מגיניאות החדשה, אז אנשים יחזרו לקניבליזם וכי הוא בטוח בכך.

אם רוח הקודש של אלוהים בנוצרים נלקחות מהעולם הזה, אז בעצם, רק פגאני של השטן נשאר על פני האדמה; אם זה תורת נסתר גרמני הארי, או קתולי, או רוחניות האינדיאנית ‘הפולינזים, או “ילדי פרחים” היפי מזרח מיסטיקה. זו הסיבה שהם היו בקלות לנקוט חזרה לקניבליזם, התעללות בגופות וheadhunting; בדיוק כמו ישו, נגד רצון בתקופת התלאות הקרובה. אנחנו רואים הרבה מקרים שבי מודרניים האחרונים כל שאינן נוצרים בעולם אכלו בני אדם, בין אם הם אמריקאים, יפניים, בריטיים, סיניים, יהודים, רוסים, קוריאנים, אורוגוואי, וכו ‘כפי שאתה יודע מראיות מדעיות כבר, “אינדיאנים האמריקאים, הפולינזים, הפולינזים ‘הפולינזים הדרום האמריקאי אינדיוס, הודים, האפריקאים, הניאנדרטלים, בריטים, אוסטרלים, גרמנים, ערבים, סינים, האסקימוסים, ברזילאים, הצרפתים, הרוסים, כל צאצאי אבותיו של קניבלים המוניים ועובדי אלילים, ש נערך גופי עינויים מזוויעים ומושחתים ונערך ניסויים מדעיים בבני אדם חיים ומשמשים ככוסות גולגלות אדם באופן קבוע. כל אומה ואנשים שאין להם השפעה נוצרית אכלו אנשים; ויפנו במהירות לשיטות שטניות פגאניות כגון רצח עם, בלי אלוהים. 1960 “ילדי פרחים” דור הוא תחילתה של החזרה לעבודת אלילים.

סלעי פרופורצית megalith של הקונסטרוקציות האינדיאניות העתיקות מסוגל, כנראה, רק כדי לגזור על ידי טכנולוגיות יהלומים, וזה טכנולוגיה מדהימה כדי להזיז סלעים כאלה. נראה שיש עדות לסלעים עצבו ועוצבו על ידי חום תרם. נראה שאין לנו טכנולוגיה שאפילו עכשיו. הדיוק נראה כל כך מדויק עד שאתה לא יכול אפילו להניח נייר בין הסלעים. אגדות האינקה עתיקות אומרות שאובייקט טס בא כדי להמס ולעצב את האבנים. חלקים מסוימים של האבן נראים כמותו כבר נמסו. השטן אוהב לבנות מקדשים וכנסיות להשתחוות לו ומלאכיו שנפלו. כל המונומנטים המגליתיים לחפוף בצורה מושלמת עם אזורים שיש מערבולות מגנטיות כוח, ופעילות רוחנית של שדים.

הוואי והפולינזים היו כל הקניבלים. הם אומרים שהם היו אנשים אצילים שניווטו את הים. ייתכן שהם מנווטים את הים, אבל עבודת אלילים של שדים וקניבליזם לא עושה פראים אצילים. אם אתה מסתכל על הרבה אנשים את העיניים פולינזיים, אתה רואה שהם שדים כמו יאקוזה רבה או מאפיה איטלקיה או מנהיגי כתות או עיני מכשפות רוחניות בינוניות. מאחר שרוב אוכלוסייתן נמצאים בכלא על פשעים, הם מאשימים את התרבות הנוצריה המערבית למרבית האוכלוסייה שלהם שתוצבנה בכלא, אבל זה החוק של הנצרות המערבית של אלוהים ששופך אור על הרצח שלהם והכישוף בסמים וגניבה וקניבליזם. בימי קדם, זה היה גיהינום עליי אדמות, וזה לקח ראשים מאוד אלימים, פראיים, כדי לשמור על סדר ומשמעת, או כל צורה של ציביליזציה בתרבויות פולינזי. הם חולקים עמדות דומות עם האינדיאנים באמריקה ובדרום אמריקה אינדיוס שתרבויות הנצרות המערביות נהרסו התרבויות המפוארות שלהם, אבל במציאות, החוקים של הנצרות המערבית אלוהים לשפוך אור על ציד הראשים שלהם, בריח, הקרקוף, קניבליזם, לחיות קורבנות אדם, ביתור, פגאני פולחן השטן, ושבטי המשך רצח עם וטבח אחד את השני, ועוד הסיבה שהם אמידים, תרבותיים וחיים בזמן מודרני זה בגלל שהם נצלו מתרבויות הרשע שלהם, בניגוד לאנשי אי הפסחא שטבחו בכל תוצאה אחרת הפולחן הפגאני השטני שלהם. Hulas לא היה hulas המערבי החינני של זמנים מודרניים, אבל הם היו אכזריים, מלחמתי, לשון, מאיים בולט, עיניים בולטות החוצה, פנים מקועקעות, רוקדת חניתות מאיימות במקור בעת עתיקה. אין אצולה בתרבויות כאלו של שטן עבודת אלילים. בני אדם הם יצורים יהירים וגאוותנים שנפלו, ולכן הם מנסים להפוך את עצמם ואת תרבותם לתוך דברים נאצלים ויפים, אבל במציאות, בני אדם הם פראים ושטניים מלבד אלוהים שהתערב.

הם אומרים שאנשי המערב באו ולקחו את אדמותיהם ופלשו לדרך שלום לחייהם. זה לא נכון, כי הם היו תרבויות אלימות, אבל התרבות נוצרית המערבית הביאה שלום לשבטיהם. הם מעוותים את ההיסטוריה ועובדה. התרבות הנוצריה המערבית ספקה אותם מסגנון החיים שלהם השטני הפראי בטבח, הרצח עם, קניבליזם והעינויים. הם היו זורקים את אויבים לתוך חור, עד שהגיע הזמן לארוחת ערב, ויבתרו אותם ולאכול אותם. “עם שוחר שלום” זה כל כך מיתי-callled הוא תעמולה על ידי השטן ותקשורת התעמולה הליברלית שלו של הדור שלאחר 1960 “ילדי פרחים”. אוכלוסיות של פרא, שטני, אנשים פגאנים הם קטנים במספר וחלשים, משום שלעתים קרובות להרוג ולאכול אחד את השני. אז, קבוצה גדולה יותר ותרבותית יותר מאנשים חוטאים לבוא ולהשתלט. מבודד יותר וטבוע בי הגנים, בני האדם האלים ופראי יותר להיות. (בזיווג כפוי של כלבים עם כלבים עדינים עדינים, ואז אתה מקבל גנים עדינים, אבל בסביבת הכלאות טבעית, החיות הפכו אלימות יותר.) הזיווג של גנים הוא לא טוב. אתה מקבל מוטציות מוזרות כמו שיער בלונדיני ועיניים כחולות, או עיניים מונגוליות דקות, או שיער מקורזל ושפות גדולות צרובי שמש; כמו גם אופי אלים ומחלות גנטיות. הגנים מתדרדרים מהזמנים של האדם וחווה, ולא מתפתחים לגנים טובים יותר כתאוריה האבולוציונית של השטן מלמדת.

ביבשות גדולות יותר, יש לך הפרדה קיצונית בין אנשים נחמדים עם גנים יפים, ואנשים רעים עם גנים רעים; בגלל אנשים נחמדים להינשא אנשים נחמדים ומעבירים את הגנים יפים לילדים נחמדים שנישאים לבני זוג נחמד, ויש לי נכדים יפים, ואילו רשע אנשים נוטים להתחתן עם אנשים רעים, ומעביר את הגנים רעים לילדיהם, אשר בתורו, נישאים לאנשים רעים, ומעביר את הגנים רעים לנכדים. אתה מסתכל יבשות גדולות כמו ארה”ב או סין, ואתה רואה שרוב אנשים גם ממש נחמדים או אנשים ממש רעים. זוהי הסיבה מדוע אלוהים ציווה על עונש מוות, כדי להרוג את הגנים הרעים. עם זאת, להיות שלאחר 1960 “ילדי פרחים” דורי צדקנים, הומניזם מעווה, ערכים השטניים מערביים, הם הפסיקו את עונש מוות, ולא רק זה, הם נותנים לאנשים הפראיים הללו רופפים רק לאחר כמה שנים בכלא, משום שבתי הכלא בתפוסה מלאה. לכן, הם יוצאים להרוג ולאנוס ולגנוב ולמכור סמים ולהתעלל קורבנות נוספים. כמו כן, בשל גני החטא שלהם, מה שגורם בתוחלת החיים הקצרה שלהם מרציחות, מנות היתר סמים, סרטן, HIV היה, התאבדויות, יריות כנופיה, נהיגה בשכרות, וכו ‘; על מנת לשמר את הגנים שלו לדור הבא, יש להם מנה עצומה של ילדים, בדיוק כמו החולדות והחזירים, המקקים והחיידקים לעשות. לכן, האוכלוסייה שלהם לא רק עליות, אך הוא למעשה מכפילה. ואז, יש לך אוכלוסייה באחרית הימים, ממש לפני אלוהים מביא שיפוט וקצף על פני כדור הארץ, אוכלוסייה עצומה של אנשים רעים, סוטים עם גנים של אנשים ופושעים מאוד שטניים.

ברור שהם צריכים אופי הפוך מאלוהים, ולכן נשים הן כמו גברים וגברים הם כמו נשים, ויש לך את כל הפוסט -1960 “ילדי פרחים”, “גברי התנ”ך תשובה” אלו אמהות שנקראו וסוגיהם דתי כנופית מנהיג popping למעלה, עושה דברים רעים ומטעה אנשים של אלוהים. העולם הופך להיות יותר ויותר רעים, כאוכלוסיית הרשע גדלה באופן אקספוננציאלי. האנשים הנחמדים יש רק אחד או שניים ילדים, בדרך כלל, כך שהאוכלוסייה שלהם יורדת: הם מוצפים על ידי האוכלוסייה הרעה. זו הסיבה שכאשר מדענים לעשות מחקר, הם מוצאים את הגנים פסיכוטיים באזרחים רגילים כל כך הרבה. בצד החיצוני, הם חכמים, כך הם טובים במשחק בדיוק כמו שהאבא שלהם השטן, אבל במצבים קשים, השטני האמיתית שלהם, הטבע פראי חשוף. זה לא שהדמויות שלהם השתנו פתאום, אבל זה הטבע שלהם במקור. יש לך אופי מרדני יותר לאחר שלאחר 1960 “ילדי פרחים” תרבות מרד היפי המערבית, ויותר משיכה לפגאניזם ומתעבה לכיוון הנצרות ואת כל מה שיש לעשות עם אלוהים. minions הדמוני של השטן אינם מסוגל לשלוט באנשים האלה בקלות רבה יותר, כך הוא גם רוחני. העולם ישתפך יותר ויותר רעים, כמו התנ”ך נבואות. הם הורגים, לחסל, לסיים ממקום העבודה שלהם באמצעות עדות שקר, להרעיב את, ולחסל את כל אנשים נחמדים מהחברה באמצעות אנוכיות התאוריה שלהם רשע המזימות, האבולוציוני של הישרדותם של החזקים, שטנית חוכמה, אפליה נגד אלה שמדברים נגד חטאיהם, הדעות הקדומות, ואלה המסרבים להשתתף בפעילויותיהם האפלות ומעשי חטא נגד אלוהים. זו הסיבה לכך שלאחר 1960 “ילדי הפרחים” אמהות “גברים של התנ”ך תשובה” כביכול ומלחמתם הדתית בריון חבורת כמרי השכר נגד נביאי אלוהים ושליחים, ואמת התורה.

כאשר אתה לציית אמת תורת ה ‘, ולא לנהל את עונש מוות על כל איש כנעני, אישה, ילד, משק חי ואליל, הם יהיו לערבב הגנים והאלילים שלהם עם חברה, בדיוק כמו שהם עשו עם בני ישראל, ואתה תקבל אנשים כמו לאחר 1960 “ילדי פרחים”, “גברים של התנ”ך התשובה” אמהות הנשיות ההפוכים שנקראו-ואדוני הכנופיה הדתי שלהם שרצים לJezebelism, ולמהול את האדמה עם איזבל. רק כאשר אדם מקבל את ישו שאותו האדם משתנה על ידי אמת התורה ורוח קודש ליצירה חדשה ואדם חדש. הם כבר לא מתנהגים ולהתנהג כמו, הבריון היהיר, דיבור חזק, ראשי כנופיות דתיות וכמרים של שכונות עשירות.

אנשיו של השטן אינם מאוזנים כמו אלוהים וילדיו: הם תמיד על אחד משתי קצות כנף שמאלית או ימני. לדוגמה, הם השתמשו כדי לתאר את האינדיאנים כרעים ולבנים כטובים, אבל עכשיו, הם מתארים את הלבנים כמרושעים, ואינדיאנים כטובים. הם לא מבינים שכולם רעים, וחטא, והם צריכים לחזור בתשובה ולקבל את ישו. הם תמיד מתארים אחד או רעים אחרים, תלוי בדעותיהם ברגע או התקופה. הם לא יודו שהן טועות ורעות, וכולם חוטאים, בין אם הם לבנים, אסייתים, מזרח תיכון, אפריקה, או איי אוקיינוס ​​שקט.

כאשר יש לך הידרדרות גלובלית של גנים, התכונות הפיזיות שלהם להיות יותר מוגדרות ומבודד: צבע חום בהיר (לבנים), חום כהה (אפריקני), אור לצבע בז’ כהה (אסייתים), חום כהה (הפולינזים) ובינוני חום (אינדיאנים) . גוונים של צבע עור מלנין אשר מגן על העור מפני קרן קרינת האולטרה סגולה מזיקה (בדומה pigmentations טופס ירקות כדי להתגונן מפני אור השמש, כמו גם דגים טרופיים), שתעמולה ‘המערבי יש אנשי שטופי מוח של העולם להאמין כ: לבנים, שחור, צהוב, חום ועור אדום, הופכים לבולטים יותר. אני לא רואה את בני אדם עם עור לבן, שחור, צהוב ואדום מסתובב, אבל אני רק רואה את בני אדם עם רמות שונות של מלנין (גוון עור שחום, בז’) בקליפתם. עם זאת, אנשים גזעניים רוצים ליצור צבעי עור כביכול כדי להראות עד כמה הם נורמלים וכמה אחרים הם מוזרים. אם אתה באמת ראית אדם עם עור צהוב, יש להם צהבת, ואם אתה באמת ראית אדם עם עור אדום, הם פשוט אנשים לבנים שיש להם כוויות קשות, ואם אתה באמת ראית אדם עם עור שחור, כי הוא הגופה שנשרפה באש, ואם יש באמת דבר כזה כמו עם עור כחול, ואז הם נחנקים ממחסור בחמצן. לבנים יש עיני כחולות ושיער בלונדיני, כי הם חיו בסקנדינביה שבו היה מעט מאוד אור שמש, ושל השחורים עור בצבע חום כהה ועיניים, כי הם חיו באפריקה שבו היה הרבה אור שמש. הסביבה המושלמת בגן העדן שובשה בגלל הנפילה של האנושות בחטא.

“ילדי הפרחים” ליברלים סוציאליסטיים תמיד להפיץ את התעמולה לשנאה מצד מיסיונרים כאנשים רעים שהביאו תרבות רעה לעם של פראים. כת שטן ההיפי לחבור לאחיהם הפגאני הברברי ועל כת שטן מיסטיק מזרחית, כי הם כולם בצד של השטן. זו הסיבה שהמערב הופך להיות יותר פגאני באורח חיים, כגון הקרבת עובריהן לשריפה של הפסל מולך במרפאות הפלה, אחרי “ילדי פרחים” של 1960 מהפכה מינית. זוהי דעתו של השטן בעולם. לדעתו של אלוהים של העולם היא שכל מקום את הבשורה כבר הטיף לכל האומות ואנשי קבוצות, זה הביא חיים, לכבוד, חופש, שלום, בריאות, שוויון, ערכים אלוהיים וחופש מהפחד שפורק או הראש שלך התכווץ. זה נתן לנשי כבוד אדם וחירות והזדמנות. עם זאת, בארצות הברית ובאירופה הופכות יותר אסייתי מזרחי פגאנית, ומנהיגי דתות מערביים מעודדים את האנשים של אלוהים כדי לקבל קעקועים ונעוץ באוזן. לכן, אנחנו יודעים את הסוף קרוב.

הממשלות המקומיות אסרו על מפגינים באופן חוקי תנועת מסיבת תה מסימני הצגה, בשל סיבות שזה שנוי במחלוקת מדי. תומכי מסיבת התה שהלכו לבתי המשפט הפדרליים כדי לקבל בחזרה את זכויותיהם להשתמש בשלטים שלהם להפגין; מכיוון שאין סיבה להפגין אם אין לך סימנים. השליטה של ​​אנטי המשיח על התנגדויות כבר החלה, וכאשר כלכלת ארה”ב מתרסקת, הוא ישתמש בחוק הצבאי כדי להשתלט על המדינה. של השטן האילומינטי לאחר 1960 של “ילדי פרחים” סוציאליסטיים שמאלני מנסים כעת לאסור רובים בבתי המשפט בארה”ב, על מנת שאנטי ישו יכול להשתלט על העולם באמצעות משטר צבאי, והציבור יישאר חסר הגנה. הצעד הראשון יהיה לקחת מהם את הרובים מהאוכלוסייה, ולגרום להם הגנה. זה יתרחש לפני שהוא מתחיל לטבוח את כל הקדושים ותלאות יהודים.

אנשי שמאל אלה שמוצאם מגיע מכת השטן (מניפסט הקומוניסטי ומרד היפי של 1960), מאתגרים את תיקון 2 לחוקה שמגנה על אנשים לשאת כלי נשק; באומרו כי חוקה מאפשרת רק ממשלת המדינה לשאת כלי נשק, ולא אזרח הרגיל. בטיימס קצה, אנשים השטניים המרושעים ביותר (אנשים ליברליים) ינסו לשנות את כל חוקה, כולל דיבור חופשי נוצרי והוראה, זכויות נוצריות לבעלות על אקדח, נכון להצהיר על דתם, וימין נוצרי להרכיב יחד. נוצרי כנסיית הגיל או כלתו של משיח לא צריכים רובים, שכן אלוהים ייפרד הים האדום ולהשמיד את הצבא רודף פרעה או להרוס את עשרות אלף לתקוף המדיינים, הם פשוט צריכים למכור את מעייליהם ולקנות חרבות כהרתעה נגד רוע . אבל, קדושי התלאות של הכנסייה הפושרת הקצה טיימס שיישארו מאחור ביום הדין יהיו קדוש מעונה על ידי-Anti המשיח, שכן הם לא היינו מאמינים באהבה והגנתו של אלוהים. הם כנסיית Thyatira שאלוהים מבטיח שהוא ישלח אותם לתקופת זמן קצר מגיעה התלאות של פסק דין להם לא מתחרטים על הדוקטרינות וערכי איזבל, בעוד שאלוהים מבטיח לספק את הכנסייה של פילדלפיה מתקופת התלאות של שיפוט הם עמדו בדיבורו ואמת תורה שהוא משיח, ולא מהולים עצמם עם הפוסט -1960 איזבל של ערכי מהפכן מיני במערב והבעל מולך עבודת האלילים.

ישו אמר לכולם שמעתה והלאה, אם אין לנו חרבות, אנחנו צריכים ללכת ולמכור את הבגדים שלנו ולקנות חרב כדי להגן על עצמנו, על שאנו חיים בזמנים מסוכנים על פי התנ”ך. השטן יש את כל המנהיגים אלה הדת הנוצריים התפשטות הדוקטרינה השטנית שלו לכל הנוצרים להשליך את נשקם ולהישחט על ידו, כך שהוא יכול לעצור את הבשורה. כך בשרים ועיוורים מנהיגים הנוצרים המערביים הדתיים אלה, וקהילות שטופי המוח באותה מידה, עיוורות ועירומים, חושניים ופושרות. הנוצרים הדתיים גם מאמינים שהרובים שלהם יגנו עליהם מהצבא של אנטי המשיח וצבאותיו של פרעה, וזה לא אלוהים שנותן להם את הנצחון והגנה. אין להם שום הבנה או חוכמה של רוח הקודש. הם מנוכרים לרוח קודש. מה עושה השטן הוא האסטרטגיה שלו בשני ראשים: הוא משתמש באנשיו שד הדיבוק-לירות עשרות אנשים בבתי הספר הציבוריים או יוצר מיליציות פנטיות מטורפות, ואז, הוא משתמש בשדים שלו אחרים “ילדי פרחים” של שמאל ל לזעוק להגבלות אקדח על נוצרים ויהודים. השטן הוא אדם ערמומי מאוד, ועם זאת חכם, ופועל כדי להביא את העולם תחת רודנותו של אנטי המשיח. “גברי התנ”ך התשובה” הדתיים פושרים, מטופשים כביכול ומנהיגי הפטרון הדתי שלהם הם טיפשים.

על פני השטח, הדוקטרינות של השטן; ההומניזם המערבי; שוויון השלום, אקדח חופשי; שלום חופשי מנשק גרעיני; הסקס ורוק אנד רול; התורות דתיות; האידיאליזם סוציאליסטי; אקטיביזם סביבתי; שלום ו” ילדי פרחים “; כל צליל צדיקים ורק בעיניו של השטן. הוא האדם הכי אגואיסטי וגאה וצדקנים בעולם, ובכלל זה, “ילדי הפרחים” שלו ליברליים, פגאנים האנשים (של הערפדים משרת האנושי). עם זאת, מנקודת מבטו של רוח הקודש של אלוהים, אנו יכולים לראות כי מה הוא “פוליטיקלי קורקט” וטוב להם הם רע בעיניו של אלוהים הקדוש. אלה End-Times אנשים וגברים “התנ”ך” כביכול ומדריכיהם הדתיים קוראים טובים כרעים, ורע כטובים: הם קללו. קומוניזם הוא אידיאליזם; וסוציאליזם “ילדי פרחים” מנסה לאכוף האידיאליזם שלו באמצעות טבח מיליוני אנשים ודיכוי: כמה האליטה שולט בהמוני שטיפת המוח. זה סוציאליזם וקומוניזם מדוע מבצע כל אנשים משכילים, מוסריים, ומשתמש באיכרים, האוויליים brainwashable. השטן אוהב את האנשים שהוא יכול לשלוט בלבד. הנוצרים הם מכשול עבורו. ילדים ‘”ילדי פרחים” אמהות אלה הוצבו על ידי השטן לתוך התקשורת, הפוליטיקה והאוניברסיטות (כמרים של השטן לא הקדושים ומיסיונרים של חושך) כדי להכין את העם לקצה טיימס האילומינטי הסדר בעולמו שלו. אל תהיה בורה מתחבולותיו של השטן, יקירתי 144.000 אחי שריד יהודים, כי הוא מסתובב כמו נחש שקט כדי לעוות את הנפש החלשה. כמובן, אלוהים יכול לחסל את צבא אויב במיידי, או רכבת אווירי עימו למקום מבטח, אבל תשווע גם אמר לנו שיש לו חרב מוכנה מעתה והלאה, יותר מדי.

אתה יכול לראות כי קצה טיימס ארה”ב דומה לציביליזציה המתקדמת אטלנטיס לפני המבול של נוח, בגלל המראה הפגאני יותר של חברה. נשים לשים עבות יותר מכוער איפור; חשיפת גופם; רוקדים ומפתה את גברים פגאנים; הופכים להיות יותר גברי כמו: הפך בוטה ולוקח מנהיגות בחברה; קיום יחסי מין עם כולם: עישון, שתייה, שימוש בשפה גסה; חיים “ילדי פרחים “אורח חיים; מסרב ללבוש כיסויי ראש בענווה; לובש מכנסי גברים, ומתנהג כמו איזבל עוצמה. כשנשים אבדו כל השמץ של הנשיות העדינות של איב, והמינים שהתהפכו, ואז הזמן של פסק דין הוא בשל. זה המצב הבזוי ביותר, פושר, קיא כמו של הכנסייה, בהיסטוריה של הכנסייה. אין Magdalenes שקט יותר מרי או Ruths הצנוע או כנועות אסתרות-הנשים הגדולות של אלוהים. יש נשים מעוותות בלבד, ילדותיות, גבריות. אלוהים יהרוס את המין אנושי, לפני שהשטן יכול להצליח באופן מלא בהבאת נשים לשלוט בחברה שלו.

כמו בסרטים הוליוודיים משקפים של הפוסט 1960 “ילדי פרחים” שנקרא “גברי התנ”ך תשובה” תרבויות, אנו רואים נשים מערביות הופכות להיות יותר פראי וחייתי; כגיבורות הסרטים שלהן אגרוף, בעיטה, לחתוך, עטלף, ולירות עשרות גברים ואויבים, ובתור שהם לובשים בגדים חושפניים ולחשוף את החלקים המיניים שלהם, כמו הג’ונגל ג’יין או במערכת עיכול ג’יין. פגאני יותר במדינות המערב וגם “הגברים של תשובת התנ”ך” כביכול שלהם הפכו, בלבוש חושפני יותר ופראיות ואלימות הנשים שלהם נעשות, כמו ילדת הגיבורה הרוחנית של האינדיאנים באמריקה בסרט “אווטאר”. הנשים הנוצריות הדתיות המערביות יש עבר שטיפת המוח על ידי הכמרים האלה ההיפי הסוררים שנשים חזקות, חזקות, בעל רצון חזק אינן מושכות וראויות להערצה. הם מזלזלים נשים נשיות אלוהיות כמו נשים יפניות או אסתר או מרים המגדלית כמו להיות מיושן וחלש. הדבר המגוחך הוא ש” גברים של התנ”ך “כביכול ועל הכמרים הסוררים ההיפי שלהם מטיפים בכל שבוע נזיפת גברים מול הנשים להיות יותר מסורסים ונשיים בגבריות שלהם, אבל הם אף פעם לא אומרים לנשים הנוצריות הדתיות על אופן פראי הנשים המערביות הפכו, ושהם צריכים לחזור להיות נשיו של אלוהים, כמו “עוזר” לגברים כאלוהים אומר בתנ”ך לא “שליטים” ו “arguers” ו “מורים” של גברים. זה כל עבודה על ידי השטן באמצעות “גברי התנ”ך התשובה” שלו כביכול ומנהיגי אספסוף הדתיים של אמהות פוסט 1960 הרוויות בגאווה אנושית ועצמאות מרדנית מאלוהים.

מאז שנתי ה -1960 אחרי “ילדי פרחים” דור הסבתות, נכדים של “ילדי הפרחים” המקוללים דור הסוטה גוסס במזל”טים מהסרטן, מחלות לב, שבץ, סוכרת, וכו ‘, ויש מ’של אלרגיות, וצועקים על מסעדות לילדיהם המשרתים מזון אלרגי, כאשר הוא חטאיהם אשר גורם לכל אלרגיות ומחלות אלה. הם צבועים באופן הקיצוני. אנשיו של השטן תמיד צבועים. מאז “ילדי פרחים” 1960 סבתות, הבנות ונכדות של “ילדי הפרחים” לא להישאר בבית, לגדל את הילדים ולבשל יותר. במקום זאת, הם מיקרוגל מזון מיידי ולאכול מזון מעובד, כך שהם וילדיהם מתים על ידי המזל”ט. כשהם מבקשים כסף על ידי עבודה לצד הגברים, ולאחר מכן יהיה להם לחץ והם יאכלו אוכל מערבי אלה מיידיים שכן הם עובדים ואין לי זמן לבשל, ​​אז הם מתים בהמוניהם. שכר החטא וחי בקונפליקט עם מה שאלוהים ציווה, ולחיות בניגוד למה שגברים ונשים נוצרו כ, ולחיות כמו “ילדי פרחים” היפי הסוררים אורח החיים מביאים למוות. אלוהים נותן חיים, וחיי חטא מביאים מוות. אין לי צורך ללמד אותך, יקירי אחים יהודים, לך לדעת את הדברים האלה כדי להיות אמיתיים על ידי רוח הקודש בעצמך: שלא כמו אנשי מערב הנצרות והנוצרים דתיים שהם עיוורים ובורים וחושניים. הם היו מעדיפים שכוח נשי וסמכות נשית ואורח חי מזון Jezebelism, ולא האמת ושלום ובריאות ושמחתו של אלוהים. איך הם יכולים להתפלל לריפוי, אם הם חיים באי ציות לדרכי האל, וחונקים את הצוואר שלהם ושל ילדיהם?

מאז “גברים של התנ”ך התשובה” כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם לא יכולים להסביר ל, ראה, או להבין על ידי רוח הקודש למה כל כך הרבה אנשי כנסייתם מתים ממחלה, הם מנסים להאשים את אלוהים על כל המוות והמחלות , על ידי השתאה ומעוות את כתבי הקודש של אלוהים, וללמד אותם שזה רצונו של אלוהים, שהם יהיו חולים ומתים, ושרוב אנשי הכנסייה להיות חצי מת או סובלים מהקללה של החטא; בדיוק כמו שהם השתי וסוטים התנ”ך של אלוהים על ידי משקר לי אנשי הכנסייה שנשים לא צריכות לכסות את הראש או שיכול ללבוש מכנסי גברים, או שהם יכולים ללמד את הגברים. הם יודעים מה פקודות התנ”ך היטב, אבל אלה הדתיים הפרושים הסוטים ישו שהוא דבר אלוהים; על מנת לשמור על הפופולריות שלהם, ולקיים ולכבד לאחר 1960 אמונותיהם צדקניות איזבל המערביות ההומניסטיות ההיפי.

מנהיגים אלה דתיים כנופיה שהגדירו כנסיות בשכונות עשירות באזורי האקלים נוחים חמים הם פעילים פוליטי, שמסיטים את תשומת לב ולשמור על אנשים עסוקים ביצירה הרבה חגיגה על מיליוני תינוקות שהיו נפל של אלוהים, אך הם עצמם הסיבה של ההפלות, הם הפכו את הנשים הנוצריות המערביות של אלוהים לנשים כמעט אלילים; בדיוק כמו הנשים הפגאניות סביבם, והם כבר לא המלח של העולם. אם הכנסייה הופכת פושרת ולא המלח ששומר, שהאומה נידונה לקורבן פגאני של תינוקות למולך אל הבעל. זה לא למנוע באמצעות אקטיביזם פוליטי ועבודת אדם, כראשי כנופיות הדתיים אלה ללמד ולעודד את האנשים של אלוהים כדי להיות ומבלים את זמנם: אם כבר, היה צריך למנוע על ידי הוראת אמת תורת ה ‘שהנשים האמיתיות של אלוהים, צריך להישאר רווקים ולהיכנס למדינות ועמים לאנשי תלמיד למשיח. אז, בעיה זו של הפלה לא הייתה קורית. אומת ישו במרכז, שאינה פגאנית לא להצביע בטכסים פגאנים הפלות להיות פרקטיקה משפטית. אבל השטן נשלח ב” גברים של התנ”ך “אלה המכונים ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם שיש להם כנסיות בשכונות עשירות, לכנסיות של אלוהים אחרי שנתי ה -1960 להטעות, להסיח את הדעה וheathenize וpaganize הנשים של אלוהים אל” ילדי הפרחים “שלהם אמהות התמונה . האם אתה רואה את הדרכים החכמות של השטן כדי להסיח את הכנסייה מלהיות יעיל, ומטרתה העיקרית של להיות בתולות והנציבות הגדולות, ושהיא עסוקה בדברים שלו, כגון פעילות פוליטית?

לכן, כאשר הנשים של כנסיותיהם הפכו פגאניות, מדי; אז אין עוד מלח ואור כדי להגן על האומה מלהפוך פגאנים וניצוח מ’הפלות. זו האסטרטגיה של השטן לשליחה ב” ילדי פרחים “אלה שמכונה” גברי התנ”ך תשובה “ועל כמרים הסוררים ההיפי של הכנופיות הדתיות שלהם לכנסיות המערביות של אלוהים אחרי שנתי ה -1960 ואת” תנועת ישו. “בפיקודו של השטן, אלה satanized, מרדן ההיפי “ילדי פרחים” נשלחו אסטרטגי לכנסיות, Medias הליברלי, פקולטות במכללת שמאל ועמדות פוליטיות סוציאליסטיות. (זה בומרנג השטן, משום שכמה מההיפים האלה באמת הפכו לכמרים של אלוהים ותלמידים שנעשו.) ומנהיגי הוועידה הדתיים מאוד גאים ויהירים, חושב שאלוהים עשה הכנסים שלהם את הנסים הגדולים בעולם, ומכיוון שהם מאמינים אלוהים הוא בכל הלב לכל paganization זה של כנסיותיו, הם לא אזהרות הנביאים של אלוהים לחזור לתורת האמת והמשיח, ולכן, הם פנו לתלאות מגיעות יחד עם עובדי אלילים שהם חולקים משכנם עם , על ידי נשים לפיקוד לא ללבוש כיסוי ראש בבוז ישיר כלפי פקודותיו האוהבות של אלוהים. עד כה, זה עבד בצורה מושלמת על ידי התוכניות ‘השטן, למרות שכפי שהזכרתי קודם, אלוהים השתמש בו נגד השטן כדי להציל רבים בנסיבות מסוימות. שבח לאל הנבון והריבוני שלנו שמכיר את כל הדברים לפני זמן!

עם זאת, הוא חלק מתכנית הקצה טיימס של אלוהים עבור הכנסייה להיות משומד, והוא יהיה עכשיו להתמקד בגאולתו של העם היהודי במקום. קצה טיימס יהיה כפי שהיה לפני המבול של נח, שבו כל האומות ואנשים תהיינה פגאניות, ולסגוד לשומרים פעם נוספת. אם “גברים של התנ”ך התשובה” אלה המכונים ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם היו מאלוהים, ואז הם יהיו אזהרת האנשים של אלוהים על הונאה הקרובה הגדולה, והחייזרים מחלל החיצון שטן, והאילומינטי, והקתולים. עם זאת, הם מלמדים רק תיאולוגית פרוש אקדמית שלא לגרום לגלים, והם רק דואגים לתהילה ולפופולריות שלהם, בגלל חריפותם הפלילית, וחוששים שהם היו להיחשב על ידי אנשי הכנסייה כהופך נסתר ומוזר; לכן הם בכוונה להסתיר את אמת התורה מהאנשים של אלוהים. הם בחיפוש עצמי מוצצי דם וטפילים על האנשים וביתו של אלוהים.

אם הם היו באמת מרוח הקודש והיו מאנשיו של אלוהים, הם לא היינו מעזים למכור את Word של אלוהים בחנות הספרים לרווח; אלא, הם היו נותנים אותם בחינם בעלות דמי המשלוח שלהם, ויתר על כן, הם היינו משתמשים בכל את התוכן של הספרים שלהם הזמינים להורדה מאתר האינטרנט שלהם. הפרס שלהם הוא הרווח הם עושים מדברי האלוהים והפופולריות שלהם: כשם שחלפני כספים בבית המקדש של אלוהים. במקום לשים פרסומת להודיע ​​לאנשים שהם נותנים את דייסה חופשיה, תפילה, ביגוד ואוהלים; “גברים של התנ”ך” אלה המכונים הדתיים וראשי הכנופיות שנאמרו להם מפרסמים את הספרים שלהם, התקליטורים והקלטות לקחת כסף מאנשים , על ידי תשלום עבור מחירי הפרסום במעשרות והנפקות. זה לא יאומן! טרום 1950 פילדלפיה מיסיונרית הכנסייה, שבו הם הפכו את הפוסט -1960 “ילדי הפרחים” הכנסייה הפושרת Laodicea עכשיו מתחננת לכסף מבני האדם! איך סוטה מנהיגים הדתיים אלה. לא פלא שהם יהרסו את הפקודה של האל לנשים ללבוש כיסויי ראש ולא ללבוש מכנסיים של גברים. זה הגיוני. הם סרסו את הגברים הנוצריים המערביים להיות נשי כמו גברים “ילדי פרחים” הדור; כך את הנשים הנוצריות הפכו Jezebels כמו הנשים המערביות האלילים סביבם, ושהפך את הכנסייה המערבית הקצה טיימס מתה, וכבר לא מלח ואור של העולם. רוח הקודש אין לו התייחדות עם לבבות חוטאים.

מאז הכנסייה היא כבר לא הגנה הרוחנית מניוון רוחני בחברה; של השטן הנכדים “ילדי פרחים” כולם נהרו לכמורה בכנסייה, חברי סגל המכללה, משרדים פוליטיים, הפקות הוליוודיות, תקשורת המונים, סוכנים ספרותיים, תעשיית קומיקס, תעשיית משחקי וידאו , תעשיית צעצועים ותעשיית הקריקטורה. השטן יודע שברגע שסרס את הכנסייה, ואז הוא יכול כעת לעבוד על מוחם של הילדים באופן חופשי, דרך משחקי וידאו, חוברות קומיקס, צעצועים, ספרי ילדים ותוכניות מצוירות. החברה כבר אבדה בכנסייה ראשונה, על ידי “גברים של התנ”ך תשובה” אלה המכונים ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם, ואז את ילדי דור העתיד, שהפכו להורים כבר אבד. זה העולם המשומד הכולל של השטן עכשיו עם כל ההכרה והפרסים ל” גברים של התנ”ך “כביכול ועל הכמרים הסוררים ההיפי הדתיים. עבודתו של השטן היא מוחלטת. עכשיו, העולם מחכה לשיפוט ולזעמו של אלוהים לכך נופל עליו. כאשר אתה רואה פרסומות בטלביזית הצעצוע של ילדים לצלמיות זומבי, ומשחקי לוח ערפד, משחקי וידאו זוועה של דם וקרבי, וצעצועים שבו ילדים הופכים ג’לי בצורה כמו שכל במכולות גולגולת לאכול; תגיד לי אם זה לא לדמוניזציה דור הנכדים של “ילדי הפרחים” עמים?

זה בגלל בנות של “ילדי הפרחים” הן תכנון ורכישה אלו סוגים של צעצועים לילדיהם לשחק איתו. “גברי התנ”ך התשובה” כביכול והפרושים הדתיים סמאו את עיניה ואנשי הכנסייה של שטיפת המוח אלוהים עד כדי כך שהם אדישים לdiscipling כל העמים, שבטים, ולשונות, כאשר צוה, ובמקום לעודד אותם לעבוד במקומות עבודה חילונים ולהתחתן עם אנשים כדי להתרבות, כך בינתיים, החברה כבר discipled וevangelized במקום על ידי “ילדי הפרחים” של שטן הצאצאים דרך צעצועים ומשחקי וידאו, והם חושבים שהם יהיו להימלט מהמשפט הקרוב, כי הם מנהיגים דתיים? מה התנשאות הזאת? אין פלא שהם לועגים האמת של אלוהים שהוא ישו ונביאיו. הם אנשים מקוללים.

לאחר 1960 Laodicea כופר הכנסייה עסוקה כל כך בזמן ואנרגיה בעבודה במקומות עבודה חילונים, מחפש בני זוג לנישואים, ומגדל את צאצאי בשר גנטיים, כפי שלמד על ידי “גברים של התנ”ך התשובה” שטן כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם; כי הם כבר לא יישארו בודדים כמו ישו ציווה ולבצע את הוועדה הגדולה כדי להפוך את תלמידיו של כל העמים, שבטים ולשונות, כפי שעשו פילדלפיה מיסיונרית הכנסייה לפני 1950, ולכן, בזמן שהם מחפשים קריירה לצד גברי הבעל לאהבה כסף, בתים גדולים יותר, ולהתרבות ילדי בשר ודם, יש להם אפשרו לעמים, שבטים והלשונות לנפול לעבודת אלילים וכפירה וסטייה על ידי השטן, וכתוצאה מכך, ילדיו של הדור האחרון זה צריך להישפט, לצד הוריהם המושחתים. “גברי התנ”ך התשובה” כביכול ומנהיגיהם הדתיים הסרטניים ללמד כי: “אלוהים רוצה שתהיה מאושרת, עבודה בכל עבודה חילונית לאלוהים, ויש להם נישואים מאושרים, ויש לי הרבה ילדים בעולם הזה, ואז אתה תהיה עבד לעשיית כסף כדי להאכיל את המשפחה ודבוקה לשכונה עקב עבודתך, כך שתהיה לך להישאר בכנסייה שלנו ולהמשיך לשלם מעשרות והצעות למימון בתים הגדולים של הכמרים הסוררים ההיפי, גדול משכורות, פנסיות גדולות נוחות והשקעות, תחנת הרדיו אמריקה התאגידית, וחופשות בכל שנה ליעדים מפוארים עם האישה “מאז המנהיגים הדתיים לקחו כל כך הרבה כסף ומהצאן מבית ה ‘;. הם יכולים לספק אותם אגואיסטיים גאוות צדקנית באומרו, “אני לא לוקח שום שכר עבור עבודת המשרד שלי אחרי שיצאתי לפנסיה, והמכונית המפוארת שלי ניתנה לי על כך שזה לא באשמתי.” לא פלא שהם יציבו יותר ערך בידידותם עם כל כך שנקרא “גברי התנ”ך תשובה,” ולא עם אמת תורתו של אלוהים, ולחבור למרגלים של השטן לעשות קרב עם נביאי אלוהים, ולהטעות רבי Jezebelism.

“הגברים של התנ”ך” אלה המכונים ומנהיגי הוועידה הדתי שלהם בזדון ובעקשנות ויהירות ימשיכו לסרב לחזור בתשובה, להשיב את דבר אלוהים שהוא המשיח ופקודה חזרה לתנ”ך, ולתקן מטעים שהם עשו לאנשים ולכנסייה של אלוהים; כמו ללמד אותם להתעלם מהפקודה לראשו של נשי כיסוי ואיסור ללבוש מכנסיים של גברים. בכך, הם הפכו את יחסם לישו שהוא Word והאמת מאוד מאוד ברור וסופי. זה היה המבחן לקמוס אם הם באמת אוהבים את ישו, לכבד את האמת, לכבד את Word, וההחלטות ואת לבם נעשו מאוד מאוד ברורים. פסק הדין עומד ואין לי יותר. יש לי את חובת אהבה שלי, הזהיר אותם פעמים רבות מספורות. עכשיו, בואו לימודים אלה יהיו לשארית היהודיה 144.000 שאוהבת את ישו שהוא האור ואמת תורה. שבח למלך וגואלנו! אם הם הולכים להביא “ילדי פרחים” כת שטן לתוך הכנסייה וכלתו של אלוהים, הם היו טובים יותר ללמד אותם את האמת, במקום לאמץ את “ילדי הפרחים” “כת שטן הדוקטרינות, כדי לפנות אליהם ולהפוך את הכנסייה גדולה יותר, ולבעוט את ישו. כל “איש התנ”ך תשובה” מה שנקרא או מנהיג כנס הדתי שמלמד את האנשים של אלוהים שלא לציית לתנ”ך של אלוהים; וליצור כל מיני סיבות למחיקה או לפטר חלקים של התנ”ך כדי שיתאים “ילדי הפרחים” שלהם צדקני איזבל ההומניסטי הדוקטרינה , אין דעה שפויה, ואין לו לב נורמלי, אבל מוח ולב מעווה. אין הסבר אחר לטירוף כזה, ורמת הסטייה; אפילו למחוק תורה כגון פקודה לראשו של נשי כיסוי ואיסור על נשים ללבוש מכנסיים של גברים.

המודעה של ג’יי קרתה שיש בוהן ורודות על בגדיו של הילד; ושל השטן “ילדי פרחים” דור אמהות מנסים למזג בין המינים, ומנסים נשיים נערים ונערות masculinize, הביא מחלוקת בין הקהילה הנוצריה. החברה המערבית היא הופכת להיות יותר כמו מעשה סדום ועמורה עם נשים פמיניסטיות וגברים הומוסקסואליים. הם בעצם למחול, לשמוח ולעודד המיזוג של שני המינים. השטן מתעב את דבר אלוהים שאוסר במפורש אנשים לבושים בבגדי נשים, ונשים שלובשים מכנסיים של גברים, ונשים לא יכסו את ראשיהם וגבריהם צומחים שערותיהם ארוכות. “גברי התנ”ך התשובה” כביכול והמנהיגים הדתיים המורה שלהם מעודדים את האנשים של אלוהים לרמוס דבר אלוהים, ובכוונה סוטים Word של אלוהים על מנת לעשות זאת.

את בנותיו הצעירות של האמהות של הפוסט 1960 “ילדי פרחים” הופכות להיות יותר פגאניות, כפי שהם יתרחקו ממצוות אל; ונשים אלה ברמה נמוכה יותר לבנות קווקזי עכשיו מדברות כמו, מחווה כמו, ומנענעות את גופם כמו אפריו הפגאנים אנשי רופא אליל מסוג הכנסיות אמריקאים. מאז הודעת 1960 הוא קלל “ילדים פרחים” כמרים סוררים היפי ‘הדור, כל המוזיקה המערבית שלהם עכשיו כמו פעימה אפרה אמריקנית פגאנית רופא אליל בסיס, טראנס וישכנע, מוחו לקה בשיטיון מחבט, ענק שטני מערבי הכנסייה; עם מנהיגיהם הדתיים’ תמכה נעוץ באוזן וקעקועים ותסרוקות; וזה סוג של מזכיר לך איך בני ישראל רקדו לפני אליל עגל הזהב, לפני שאלוהים פתח את האדמה ובלע אותם לעולם התחתון בחיים. הילדים והנכדים של “ילדי פרחים” ומה שנקרא “גברי תשובת התנ”ך” מנהיגים דתיים הופכים יותר ויותר פגאנים ורע. הם נושמים וחיים את הערכים שלהם סוררי היפי עגל הזהב של ערכים המערביים של הפוסט 1960 הומניסטיים; ולפתות אחרים לשתף בעבודת אלילי הניאוף של ועידות הכנסייה.

 

הנצרות המערבית שתתגלע מדת המסתורין בבל הפגאני והערכים הלניסטיים מתארת ​​את ישו כהיפי רזה, נשי, עם שיער ארוך, בלונדינית. זהו שקר של האויב והתעמולה על ידי משרתיו של השטן של איזבל נצרות המערבית. “גברים של התנ”ך תשובה” אלה המכונים והמנהיגים הדתיים שלהם יש את המוחין המעוותים של מערב ואפילו הנוצרים המערביים, גם. ישו היה אנשי מזרח תיכון ויהודי, ולכן היה לו שיער כהה ולגדל זקן קצר (זקן ההיפי unkept זמן לא רב). הוא היה ניגר, לפני תחילת כהונתו, ולכן הוא היה שרירי מאוד וגברי, בדיוק כפי שאלוהים ברא את האדם מקורי. זה לפני כמרים סוררים היפי הפכו נשיים, וכמריהם בשכונות עשירות התחילו לגדל השיער ארוך כמו ילדה; ונשים מערביות התחילו לקחת סטרואידי הורמון גבריים, כך שהם נראים כמו גורילות.

ישו היה שיער קצר, ושיער של היפי לא ארוך; כי גברי אלוהים מצווים ליש שיער קצר כדי להראות את סמכותם על נשים, ולנשים יש שיער ארוך כדי להראות התרפסותם, או אחר, אתה תשכח מהרה את דרכי אלוהים ואתה בסופו עם הקצה טיימס של הפוסט 1960 “ילדי פרחים” הדור המערבי של שיער ארוך מרדני בגברים ושיער קצר מרדני בפמיניסטיות לסביות, ושהנשים מערביות חושבות שהם שווים לגברים בסמכות ובתפקיד, ולאחר מכן יש לך פמיניזם והפלה ומהפכה מינית ויחסי מין עם מלאכים שנפלו לגדל ענקי נפילים. אלוהים אומר בדברו שהוא בושה לגבר יש שיער ארוך ובושה לאישה יש לך שיער קצר, ואף שהטבע מדבר בעד עצמו, אז אלוהים הוא לא אל שסותר את תורתו ופקודותיו שלו, הוא גם לא יעשה בניגוד לאמת שלו על ידי גידול שיערו ארוך; בניגוד להרבה מנהיגים הדתיים של “הגברים של התנ”ך” כביכול רוצה בכוונה ומכוון לעוות את דבר אלוהים, ולהפוך כנסייתו מהדבר אלוהים לדוקטרינות ותרבותה של איזבל .

לכן, הנשים בכנסיות המערביות תחת ההנהגה המעוותת שלהם, כל הזמן אומרים, “אנשים!” גברים “הם כל כך מטומטמים”, “גברים הם כל כך חסרי רגישות”, “גברים הם פשוט ראשים”, “גברים צריכים שיגידו לי מה לעשות “,” גברים זקוקים למגע של אישה לעשות שום דבר נכון “,” גברים הם כל כך עצלנים “,” גברים הם כל כך מסורבלים “,” גברים הם כל כך נאיביים “,” גברים לא יכולים להיות מעצבים, רק הומוסקסואלי הומוסקסואלים יכולים “,” גברים צריכים לדעת שזה טוב יותר כאשר נשים נמצאות בתשלום, כי הם שקולים יותר. “דברים אלה שאת מה שנקרא” “מנהיגים הדתיים הגברים של התנ”ך להחדיר במוחם של אנשי הכנסייה המערביים הן מילים ישר מ לבו ומוחו של השטן עצמו. זו הסיבה שהם הכריזו מלחמה נגד נביאי אלוהים, ומאבק נגד שכר האמת וממלכתו של אלוהים, ומנסה להרוס את עבודתו של אלוהים. כאשר אנשי דת פעלו איזבל, הם הופכים לאויבים, והם משמשים על ידי השטן. הם בוטחים ביצירות, במקום את אמת התורה.

אם נשי איזבל המערביות אלה מדברים בזלזול בכבוד דרכים אלה כלפי גברים כפשוט שווה, אז הם אלוהים חוסר הכבוד. לזלזול שהם בסדר הגודל של הרשות וחברת יציריו של אלוהים. זו הסיבה שהנשים מערביות ללבוש מכנסי גברים, ונשים יפניות ללבוש שמלות וחצאיות. קורינתיאנס הפגאני דמה קצה טיימס המערבי המודרני שהופכים Jezebels פגאני יותר, וזה בדיוק מה שאלוהים ציווה נשים ללבוש כיסוי ראש כדי להזכיר להם את הסמכות של גברים עליהם;, כך שהם לא ישכחו ולקבל יהירים וחטא נגד אלוהים עם של הפוסט 1960 “ילדי פרחים” “תנועה לשחרור אישה” פמיניסטיות ומרדנית “מהפכה מינית”. “אנשי התנ”ך התשובה” כביכול והמנהיגים הדתיים שלהם הם הסיבה למרד הזה בכנסייה, והסטייה של האנשים של אלוהים דרך נישואים עם “ילדי פרחים” איזבל עולמו של השטן. כאשר נשים פמיניסטיות אלה לחתוך שערות שלהם קצרים כמו נשי המבול של הנח מראש ותתחלנה ללבוש מכנסיים כמו של גברים, אז זה משקף את המצב המושח של הנשים האלה, וכתוצאה מכך, מדידה ישירה של הסטייה השטנית של החברה עצם. הביטוי החיצוני חושף את מצבו הנסתר של הלב. זו הסיבה שאתה רואה כל כך הרבה כמרים עם שיער ארוך ונשי הכנסייה עם שיער קצר בכנסייה של הפוסט 1960 Laodicean הפושרת הקצה טיימס שעומדת להיפלט מפיו של האל לגיל התלאות. נוצרי בשרים דתיים אלה יישארו מאחור בעולם הזה, בעוד שפרץ שמחים הנוצרים הרוחניים האמיתיים החוצה אל גן העדן, לפני שאלוהים מביא שיפוט ואת זעם על פני האדמה.

“גברים של התנ”ך תשובה” אלה המכונים ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם יביאו שיפוט יותר על עצמם, מפני שהם מבקשים לדעת את האמת ורעבתנות לקרוא את האמת, עם זאת, הם מזלזלים אמת והמאבק נגד האמת, שהוא המשיח. זה היה יכול להיות יותר טוב אם “גברים של התנ”ך” אלה המכונים והמנהיגים הדתיים שלהם לא יודעים את האמת. הייתה להם הזדמנות לתקן את העיוות שהם נגרמו על כנסיית הקצה טיימס, אבל במקום זה, הם שמו את החברויות של חברי הכנופיה שלהם לפני המשיח אשר הוא Word והאמת. אלוהים אהב אותם, וידע את המעשים הטובים שהם עשו, אז הוא הושיט את אהבתו אליהם כדי להקנות להם את האמת, כדי לתקן את העוול שהם עשו, אבל הם לא היו רוצים שום קשר עם האמת והמשיח; אלא, עשה קרב עם מי שהביא להם את האמת, ולכן הוא אלוהים אשם על שעזבת אותם לתלאות ופסק הדין, שבו הם בחרו לעבור את עצמם? לא, תן לי אלוהים להיות אמיתי, וכל אדם שקרן. האויב יודע מתי ישו חוזר, כך שהוא מכין לרמות את העולם עם סיום לוח השנה של המאיה 21 דצמבר 2012 מועד נבואי שנקרא. זה רק את “גברים של התנ”ך” הרשעים מה שנקרא ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם שלעג חזרתו של ישו, וגלוי ללעוג ולצחוק על אזהרותיו של הנביא של אלוהים.

בסרטים כמו “אווטאר”, שהשטן עשה את הסרט הכי צפה בהיסטוריה האנושית, והחיילים המורדים, הוולגריים, סוציאליסטיים הקומוניסטיים שפגם והמאבק הצבאי נחשבים גיבורים. יתר על כן, בסרט “אווטאר”, השטן מתפשט החשיבה שהאינדיאנים באמריקה הם לא פראים פגאנים שעושים דברים זוועתיים, אבל שהם אנשים שלווים, טבע ואוהב. ב” אווטאר “, הוא עושה את רוחותיו הדמוניות שהאינדיאנים מאמינים לשכון בעצים והנהרות והרים ויבשים, הם רשת של אנרגיה כימית בטבע וכוכב לכת” פנדורה “. זו הסיבה שאתה יכול לראות את האבולוציה וש מתפללי מדע, occults האינדיאני הפגאני, פעילים סביבתיים, והוליווד התקשורת כולם קשורים זה ברקע הנסתר, והם כל המכשירים של השטן לשטיפת המוח את שוכני העפר. אם יש לך רוח הקודש, אתה יכול לראות את טביעות אצבעותיו של השטן על כולם, ואיך שהוא הוא שילוב של כולם, כמו גם באמצעות אנשיו כדי לקדם את תורותיו איזבל. כמו תמיד, בסרט “אווטאר”, אתה רואה שהקוסמת הנשית “גאיה” היא תמיד בהנהגה, בהתנגדות למלכותו של אלוהים שבו גברים של אלוהים הם במנהיגות. הם חתכו את האדם האחר ומלקקים את הסכין כדי לקרוא את האדם האחר, בדיוק כמו בשיטות קסם שחורות של עובדי אלילים.

השטן עושה את הסרט הגבוה ביותר המוכר בהיסטוריה של האנושות כמו “אווטאר”, כדי לשטוף את מוחם עם העולם, כדי להכין אותם לקרב הסופי עם אלוהים ביום הדין. הוא יוצר תמונות יפות של גן העדן על מנת למשוך צופה לצפות בסרטו “אווטאר”. זה סרט על Toruk Makto או אנטי-המשיח שיקום להביא את כל אומות העולם או שבטים של כדור ארץ Avatar להילחם נגד החייזרים הרעים שפולשים הכוכב שלהם, או במילים אחרות, כדי להילחם נגד ישו וקדושיו ששטן לגרום לזה להיראות כמו החייזרים המרושעים הפולשים לאדמה בארמגדון. השטן יצא לרמות את כל אומות והאנשים בעולם לאחד אותם, בדיוק כמו בסרט “אווטאר” להילחם נגד אלוהים והנוצרים כשהם חוזרים בארמגדון. זו הסיבה לכך שהסרט “אווטאר” הוא הסרט הנמכר ביותר בהיסטוריה של האנושות.

בדיוק כמו שהתנ”ך מדבר על הליכה לוציפר בתוך האש, שמתייחסת לאור, הסרט “אווטאר” מתאר את Toruk Makto והחברה הזרה הליכה בתוך הגן של אור. יש טביעות אצבע של שטן על כולו. הנוצרים הדתיים מסתכלים עליהם, לוקחים את ילדיהם לבתי הקולנוע, והם מהופנטים ושטיפת המוח על ידי הסרט כדי לתמוך באינדיאנים נגד הממשלה שנקראת הרשע הפולש. זהו “ילדי פרחים” מאוד שמאלניים, ליברלי, אנטי מלחמת וייטנאם מפיקים ‘ותסריטאים “סרט, שכן הם נשלטים בקלות על ידי השטן בשל הרשעות והחטא שלהם. היא שואבת את הצופים מודעים לשטניזם ההודי אפריקני והאמריקאי. אתה מסתכל על עיניים של השחקניות, ואתה מבחין מייד שהם שולטים בשד: יש להם משהו בחייהם, שפותח אותם עד לשליטה שטנית, בתמורה לתהילה וכסף וכוח. שחקנים ושחקניות רבים טענו שיש תסריטאי, אישיות שתלטנית, אלימה שטנית. התסריטאים האלה לגנוב מה נביאי אלוהים ללמד על אמת התורה, לוקח את הרעיונות, פיתולים ומעוות אותם לגרסת וסיפורם השטניים; והשטן מאמין שהוא יכול להחמיר את אלוהים באמצעות אמת תורתו של אלוהים לעשות סרטיו מפורסמים, ואנשיו של דיכוי את האלוהים תורתו. עם זאת, כרגיל, השטן בכבודו אינו יודע שאלוהים והנביאים ושליחיו יהיו מי שצוחק האחרון.

נהג ברמה נמוכה, חם מזג, אלים, מגעיל, גס בשפה וולגרית משאית לא הפך ברמה העולמית, תסריטאי ובמאי גאון, שכותב את שני סרטים הנמכרים ביותר ביותר בהיסטוריה של האנושות כולה, יחד עם כל הסרטים הנמכרים העיקריים האחרים; אלא אם יש הסכם שנעשה עם השטן כדי להיות מפורסם ועשירים ומין מלא, בדיוק כמו כוכבי הרוק. אתה תראה שכוכבי הרוק הם כל גברים הנשיים האלימים, בדיוק כמו שלאחר 1960 “ילדי הפרחים”, “גברים של תשובת התנ”ך” כביכול של אמהות והמנהיגים הדתיים שלהם לעדר. הנשים הגבריות כל לצעוק ולרדוף אחריהם. אנשים נורמלים לא לשכור את כל השחקניות האלה שד דיבוק-בכל פעם בכל הסרטים שלהם. שטן, נותן כוח על טבעי לעבדיו לשליטה ביותר, ומשתמש בם לשטיפת מוח מיליון ברחבי העולם. הם לוקחים את כל תורתו של אלוהים באמצעות נביאיו, ולסלף אותם, על מנת להפוך אותו לסיפורים השטניים שלהם, והשטן חושב שהוא יכול להתסיס אל הכל יכול על ידי עושה את זה.

לדוגמה, בסרט “אווטאר”, הוא מציג את הגיבור לוקח גוף גלגול של חייזר להנהיג את העם הזר; בדיוק כמו מלאכים שנפל שטן רצון להסוות את עצמם כחייזרים, ולקחת על צורות דמויות אדם; לחקות ישו מגיע צורה אנושית. השטן ייקח על גופו של ישו, אנטי לשלוט בעולם, בתקופת התלאות, בדיוק כמו הגיבור האישי. גופי avatar הם ענקיים, לחקות אדם ובני האדם הראשון שהיו גדולים יותר, בגן העדן. הם יוצרים פלנטה עם שמו של השטן לא המקובל, “פנדורה”, במקום בגן העדן, ללעוג אלוהים. הם עושים את סרט פולחן אינדיאני ואפריקני תמהיל פגאני שטן, במקום לסגוד לאל האמיתי וחיים הנוצריים. הם מערבבים האבולוציוניזם, סוציאליזם והרוחניות-כל הדוקטרינות של השטן, כדי להפוך את האבולוציה האמינה שהרוחות הדמוניות ביקום הן כוח אנרגיה אוניברסלית שחי בכל העצים ובעלי החיים וצמחים, ממש כמו אנימיזם תורת הנסתר של השטן של תרבויות פגאניות. הם כותבים את הסיפור כדי להעתיק ישו והקדושים שלו חוזרים על סוסים לבנים בארמגדון, על ידי הפיכת הגיבור האישי ונסיעה סביב גיבורה על זוחלי הדרקון של השטן. הם לוקחים את האל הנוצרי, ולהחליף אותו בסרט עם Eywa או גאיה, אלת האדמה של הדורים “ילדי פרחים”. הם לוקחים את הרעיון של הערפל והטל משקה את גן עדן, ולהפוך את פנדורה פלנטה עם ערפל וטל. הם לוקחים את האורות הנקראים אש שבו לוציפר נהג להתהלך בין בתנ”ך, ומשנים אותו לצמחים המוארים של פנדורה בלילה. הדמות הראשית, אומרת שגלגול גוף שד שולט בעולם האמיתי, והגוף הפיזי האנושי הזה הוא החלום עבורו; מחקה את מה שהמורים מלמדים תורת אמת הנוצרים שהעולם הרוחני הוא העולם האמיתי, והעולם הפיזי ש אנו רואים הוא עולם הסימולציה הדיגיטלית. השטן גונב הכל ממורי אמת תורת ה ‘, ומעוות אותה לסיפורים של דירקטוריו לשטוף את מוחו העולם עם התקשורת וסרטים הוליוודיים.

האווטארים האדם בסרט יש אצבע נוספת אחת, בדיוק כמו הנפילים של המלאכים שנפלו לי אצבע אחת נוספת. החייזרים רק ארבע אצבעות, ממש כמו Greys הזר שיש לו רק ארבעה אצבעות. סרט אלה שטיפת המוח על ידי השטן הוא להכין את אנשי העולם לחזרתו של המלאכים שנפלו, שיחזרו לקחת את טפסים אישיים של אדם לרמות את כל העולם עם אבולוציה. האווטארים יש ניבים כמו ערפדים, וללבוש בגדים כמעט כל כמו בני שבטים הפגאנים לעשות, וכמו רבים מהנשים המערביות עושים כאשר הם הופכים ליותר פגאנים ו-1960 פוסט “ילדי פרחים” ערכים מערביים. בעלי החיים ברמה מידרדת נשים מערביות פגאניות אוהבות בליטה חצי מהשדיים שלהם מחולצותיהם כדי לנסות ולפתות את עיני גברים פגאנים בעלי חיים ברמה ברחובות העיר של אמריקה ובאירופה, בדיוק כמו סמל הסרט האינדיאני ואפריקני שבטיים הפגאנית חייזרים לעשות. הם חוזרים חזרה לפגאניזם, בגלל שלאחר 1960 הערכים “ילדי פרחים” של במאי הקולנוע והמפיקים ‘של הדורים. נשים מערביות פגאניות אלה של החשיפה שדיות והישבן שלהם מבגדים החושפניים שלהם היא גרוטסקית ומבחיל לנולד מחדש גברים האמיתיים של האל הנוצריים, אבל אפילו את המשטרה פגומה לפי שווי מערבי, כך שהם לא יעצרו את הנשים הללו למבחילים אנשים אחרים. זה גרוע מעישון בפרצופו של מישהו. עד מתי, הו אלוהים, אתה מאפשר לאנשים שלך עושה לה בחילה וחולה מהחשיפה של נשים מערביות אלו חלקי גופם ובגדי זימה? זה מגעיל לרוח הקודש. זה כמו הנשים הפגאניות פולינזיים המתרוצצות חצי עירומים, בהופעות הערבות ריקודי הולה לתיירי חי האינסטינקט מערביים, שהוא כמו לצפות בההיפו צואה ושחרור מוחלט גרוטסקי. הם מייללים ולצרוח ולנער את הישבן הגלוי למחצה, בגלל השד החזק, בדיוק כמו ברצפת מועדון הלילה הפגאנית המחולה במדינות המערב. זה לא מושך מבחינה מינית, בכלל, אלא אם כן אתה סוג של בעלי חי רמה פגאנית שהמוחין היו מעווה על ידי השטן.

בסרט “אווטאר”, השטן משתמש בתמונות היפות שהוא מכיר מגן העדן, והופך אותם לתמונות גרפיות ממוחשבות של היער של פנדורה בסרט, ומפתה את הצופים בעולם, כדי להפוך אותו לסרט הנמכר ביותר ב ההיסטוריה של העולם. השטן משתמש בעיניים לראות את העולם הפיזי הווירטואלי המזויף; אלוהים משתמש באוזניים ללמד לב על עולמו הרוחני האמיתי סביב העולם הפיזי. הם משתמשים במילים, “אני רואה אותך”, בסרט כפתיח לרוחות הדמוניות של מפורש השטן שיש להם שנקרא “כוח צ’י” בתורת נסתר סיני או מה שהם מכנים כוח האנרגיה האוניברסלי, באמצעות מה שהם שמעו מן נביאי אלוהים מדבר על נוצרי עמיתים ממדינות שונות שאינם דוברים את שפת רעהו, אבל הם מחייכים ומבינים אחד את השני כשהם אומרים, “ישו הנוצרי,” בגלל רוח קודש שמאחדת את כל הנוצרים האמיתיים שנולד מחדש. הם לוקחים את כל התורות הללו המדהימים על ידי נביאי אלוהים, ולגנוב אותם, ולהשתמש בם כדי לכתוב הסרטים השטניים שלהם; בדיוק כמו אביהם גונב השטן, ההעתקים וסוטי דבריו של אלוהים. זה השטן מאחורי האנשים האלה משתמשים בם. הם רק גנבים נפוצים וperverters, הנקראים על ידי השטן לעשות עבודת המיסיונרית הבלתי הקדושה שלו.

אפילו נוצרים הדתיים רוחני המתים לצפות ומוקסמים מהסרט. הם לוקחים את תורת נביאי אל על ירושלים החדשה בספר התגלות, שירדה מאלוהים שבו כל הקדושים יחיו לנצח נצחים; ותסריטאים האלה להשתמש ברעיונות אלה כדי להפוך הרים צפים של פנדורה, שהם עוצרי נשימה כדי הצופים. הם מערבבים את הגנים של בני אדם ומה שאלוהים קורא כחיות טמאות כמו חתולים, על מנת להפוך את הגופות האישיות עם זנבות ועיני חתול ואפים של חתולים. הם קוראים לשדים חזקים כמו “קשר” בסרט, שבו גיבור סמל מאחד את עצביו עם עצבים של בעלי החיים, מה שהופך את צופים להאמין שמניזם שבו שדים בעלי גופות אדם וחייזרים לשלוט בו בני אדם, כמו להיות משהו טוב. כל הסרט מועתק מתורתו של אלוהים של נביא תורת האמת, ומעוות, כדי לעשות כסף ושטיפת המוח בעולם. יש כוחות על טבעיים הפעילים מאחוריו. שיר נושא הולך, “אני מציע את חיי כקורבן, אני חייתי את האהבה שלך”, שהוא ההעתקה של השטן של נוצרים מקריבים את החיים שלהם לישו, שכן משיח נתן את חייו עבורנו, ואנחנו חיים את אהבתו, אך השטן מעתיק אותו לאומר שהוא רוצה דם קורבן של הפולחן נסתר המאייה הפראית הפגאני, ומזויפת כביכול סוטה “אהבה”. ככל הנראה, הוא שיכור בעצמו, במציאות, הוא רוצה להשמיד את כל האנושות במקום.

זה כמו כנופיות הרחוב ומאפית הארוס משפחתי (רומנטיקת אינסטינקט חייתי) ו( אינסטינקט משפחת יונקים) filial אוהב בו לאחר 1960 “ילדי פרחים” האמהות “גברים של התנ”ך התשובה” הנשיים כביכול והכנופיות הדתיות שלהם אקדמיות מתגאה על זה כל הזמן, כפי שהם גוררים את נשיהם מול קהילת הכנסייה בכל זמן ולעשות תכנית של מחבקים ומנשק אותם, בדיוק כמו פוליטיקאי אלילי מתחבל ולעשות, וכפי שהם מתפארים בקשר והאהבה של הדתיים אנשי הכנסייה, בגלל הדיבורים המתוקים שהם עושים זה לזה כפוליטיקאי עובדי האלילים לעשות, אבל הם צבועים, משום שאם הם באמת היו הפעור אהבתו של אלוהים, הם לא היו שונאים את הנביאים ושליחיו של אלוהים, והם היו מלמדים את כולו, חייה ולא ערוך, לא מוסתרת, אמת התורה untampered שהנביאים ושליחיו של אלוהים ללמד אותם. העובדה שהם לא, מראה היכן לבם, והתנגדותם לתורת האמת. זה רק טבעי שהם מתעבים את אלה שמביאים את אמת התורה.

אם כל הנשים האלה או חברי הכנסייה השמיצו אותם, או שהרגו את ילדיהם, אז הם היו כל התחלה פתאומית לשנוא אותם, במקום לאהוב אותם באהבה הפעורה של אלוהים. איזבל מעולם לא אהב את אמת התורה, אבל היא אהבה את המשפחה וחבר ‘ה, עם אהבת בן נצרות מערבית חית אינסטינקט הארוס ושלה. אהבה היא לא נבדקה, יקרה 144.000 אחי שריד יהודים, ב” מופע האהבה “לפני עדת הכנסייה כלפי נשיהם וחברי הכנסייה הדתיים נחמדים כמו” ילדי הפרחים “כמרים שלום ואהבה לעשות (כלומר חסידים וכוהניה של איזבל), אבל אהבה היא נבדק באהבה לשומרונים, ואת אלה שהורגים ואונסים את נשיכם וילדים, והנביאים ושליחיו של אלוהים, ואת אלה שהשמצות ולבגוד ולגנוב, והם בלתי נסבלים עבורך. אם היה להם האהבה ללא תנאי הפעור האמיתית של אלוהים, הם לא היו בועטים החוצה, דיבה, ינדו ומתעבים אותם הצדיקים שינזפו בם על שהעניק מאה אלף דולרים לכל אחד מחברים אחרים שלהם, הסנהדרין.

וגם, כמרים אלה שלאחר 1960 תנועת שחרור ההיפי לגרור את נשיהם מול הקהל בכל פעם כדי להראות את אהבתם ותמיכה רבה לנשים של הכנסייה המחזיקות בכח במשפחות של חברי הכנסייה? מהי אהבה זו? האם זה האהבה דמוקרטית של המתייוונים? האם האהבה של הדמוקרטיה המעוותת של השטן של שיתוף רשות עם אלוהים, שכן ראה עצמו של אלוהים השווה? האם האהבה של פוליטיקאי אלילי דור שחרור הפוסט 1960 נשי האלילים “אנשי המערב ההלניסטי? אני שואל למה יש כל כך הרבה מתח בתוך המשפחה, ילדים מטורפים, וגירושין בקרב נוצרים הדתיים המערביים, בדיוק כמו עובדי האלילים סביבם? האם בגלל האהבה גדולה ונפלאה שלאחר 1960 “ילדי הפרחים” כמרים דתיים ועידת כנסיית כת להתפאר בו? זה בגלל שהם מטיפים תורת מוסר הנצרות מערבית כל שבוע, אבל הם לא מלמדים את אמת התורה שהנביאים ושליחיו של אלוהים ללמד אותם. הם סוגדים לאלוהים בשר והדם, אבל לא ברוח. האל שלהם הוא איזבל. אני מאתגר אותם, כי אם האל שלהם הוא האל האמיתי, האש תצרוך אותי. אם אלוהים שלי הוא אלוהים ממש, אז אש צורכת אותם וכל כוהני הבעל שלהם. דוקטרינות שהם מייחסים ל? האם הם ימשיכו לגזור וסוטים Word של אלוהים? מה הם עושים עם משיח? הם לא להתוודות על חטאיהם בפני כל הגברים, לחזור בתשובה, להחזיר את כל החפצים, ומלמדת את ההפך הגמור ממה שהם למדו לכל גילים. יש להם לב רמאים, כי הם מנסים להחליק דרך סדק הדלת. הם טיפשים.

שטן הוא לא לאפשר קידוח הנפט בארה”ב, וקידוח הנפט כמו משוגעים ברוסיה ובמדינות אופ”ק. כל הכסף שלנו הוא כמו נהר מתרוקן לתוך אויבים הקומוניסטיים שלה בסין והמדינות המוסלמיות אופ”ק. כפי שאמרתי, ארה”ב הייתה המדינה הנוצריה האחרונה שאלוהים משתמש כדי להגן על ישראל. עם זאת, כפי שארה”ב הפכה פגאנית אחרי הפוסט של 1960 הדור “ילדי פרחים”, והפכה ליותר מזרחי פגאני מיסטי, הירידה שלנו התחילה. ההגנה וברכתו של אלוהים נעלמו, וכוחו של השטן התחיל לחנוק את האומה הנוצריה שעברה ומחסום נגד השיפוט ואת זעמו של אלוהים באיטיות. אלוהים יודע שהזמן קרוב, והוא מוכן להתלהבות עימו מחוץ לכדור הארץ, לפני הבאת שיקול הדעת וזעמה. יש הרבה נפט שוכבת מתחת לחלקים הצפוניים של ארה”ב, אלא בגלל הפולחן “ילדי פרחים” גאיה איכות הסביבה ושליטתו של השטן, ארה”ב אינה מותרת לקידוח הנפט שלו. ארה”ב הייתה יצרנית הנפט הגדולה בעולם, ומספק את רוב הנפט לכל מדינות העולם, כאשר זה היה אמור להיות חופשי כדי לתחקר ארצו. עם זאת, הוא אחרית הימים של השטן מתכננת להפיל את הכלכלה האמריקנית, שגרה עכשיו ברמת זיוף של אורח חי שגשוג שבנוי על חוב לאומי, על מנת להביא בממשלת עולמו אחד עבורו המשיח אנטי.

השטן העביר את הכסף והכלכלה של העולם בהצלחה למדינות המוסלמיות וקומוניסטיות שלו. אמריקאים חיים את החיים רק כדי לשלם את החשבונות החודשיים שלהם. זה לא המשפחה האמידה שהייתה פעם. כפי שאתם זוכרים, במכתבים הקודמים אליך, האיסלאם, קומוניזם, כישוף Wiccan, גרמני פגאני, בונה חופשיה, מורמוניסם, Rosicrucianism, אבירי טמפלרים, Druidism, עידן חדש, בבל Catholicsm כולם נוצרו על ידי מייסדי שטן, והם כולם פנים השונים מאותו המסתורין בבילון דת הדת שהרוחני נפילים-נמרוד. “ילדי פרחים” התקשורת השמאלנית מציירת תמונה עשירה, פתוחה, שקטה של ​​המדינות הערביות המאפשרות אורח חיים אמריקאים זימה ואנשי מפלגה ערבים partying, עם זאת, ברגע שהם Islamatize המערבי, אז הם יבינו את הפרצוף האמיתי של דיכוי מוסלמי , סגנון חי עבדות וחוקי השריעה ו. השטן תמיד מצייר תמונה מפוארת של חטא; אבל ברגע שהוא מקבל אותך המכור, הוא מראה את זהותו האמיתית, האפלה. בדיוק כמו בסרטי הארי הפוטרים מתחילים לפתות את הילדים עם קסמים שובבים, מצחיקים, ואז, כמו תמורת הסדרה, הוא הופך להיות יותר כהה יותר ויותר שטני. זה טכניקת זקנתו של השטן. (צפרדע תקפוץ החוצה מהמים, אם החום מופעל במהירות, אולם כאשר החום מתחמם לאט, זה מסתכם למוות.)

כל רצפות השיש המשוכללות; מזרקות ערביות; וילאות צבעוניים; אגרטלי זהב, ריהוט מפואר, גינות מדבר יפות; ארמון דמוי ארכיטקטורות ערביות; גורדי שחקים מודרניים; קניוני מותג יוקרה ענקיים; ואלף נברשות קריסטל דולריות נעשות על ידי כסף אמריקאי. השטן הוא סופר אינטליגנטי. הוא יודע אמריקאים אוהבים כסף, והם משתחווים למישהו או כל אומה שיש לו כסף. אמריקאים חולמים על נישואי אנשים עשירים; עובדים עבור חברות עשירות; נהיגה במכוניות מפוארות, המתגורר בדירות ענקיות עם ג’קוזי ובר מלאים; ללבוש בגדי מותג מפוארים, ואכילת מזון בזבזני. אמריקאים ומערביים יקבלו בברכה את התרבויות המוסלמיות, בשל העושר שהם מציעים; ולשתף בעבודת האלילים של השטן. יותר ויותר של הטלביזיה והסרטים שלהם יהיו נוח יותר לתרבות הערבית והאיסלאם. מי שיש לו כסף, אמריקאים לנשק באחוריהם. מי שיאבד את תרבות אלוהים במרכז יאבד חוכמה אלוהית פשוטה; להיות טיפשים אינטליגנטיים אך מלאים, ויש להם הכסף נלקח מתחת לאפם. השטן מוצץ את נשמת אפה מחוץ לאמריקנים עכשיו paganized.

סוציאליזם / קומוניזם הוא סמל לצביעות אידיאליסט. אין מעמד חברתי שוויוני יותר מחברה סוציאליסטית. כאשר הכלכלה הופכת להיות רעה, הם מאפשרים לעסקים פרטיים, פתאום. הם גובים מחירים שאינם שווים למקומיים ולתיירים. הם יסבסדו ולשלם עבור הלקוחות המקומיים על ידי גביית סכומי כסף עצומים לתיירים העשירים שעשו יותר כסף באמצעות קפיטליזם. הם מנסים למכור את התיירות לתיירים הקפיטליסטיים, על מנת לשמור על הכלכלה שלהם הולכת, כך הם נתמכים בעקיפין על ידי קפיטליזם. אם זה לא היה למדינות הקפיטליסטיות, שבמדינות הקומוניסטיות לא היינו יכולים לשרוד.

חברי המפלגה הקומוניסטיים לחיות כמו בני האצולה בפאר יוצא דופן עם מאכלים משובחים ובידור ואחוזות ועשרות מכוניות ענקיות. הם חיים כמו מלכים ודיקטטורים, מוקפים משרת ועבדים ממעמד נמוך. עם זאת, הם עשרות טבח מיליוני בני אצולה ואנשי רוח בשם השוויון, על מנת לגזול כוחה של ממשלה ורווח. הם בדיוק כמו כל קבוצה של מנהיגי מאפיה או משפחת מלוכה בוגדנית, ואינו שונים: רק בשם אחר שנקרא, “חברי מפלגה קומוניסטיים סוציאליסטיים.” אין שוויון או כבוד לאנשים, אבל הם שולטים בתקשורת המבוקרת שטיפת מוח ותעמולה חוקים נוקשים שלוקחים מהם את כל החופש ושלטונו של פחד על ידי המשטרה החשאית. כל הממשלה שומרת על הסדר על ידי שמירה על מרגלים בשכונות שצווחות על כל התנגדות כלפי הממשלה על ידי שכני עמיתים למשטרה הקומוניסטית.

כאשר הכלכלה מתקלקלת, הם משנים את הכלכלות שלהן בקפיטליזם, אבל לשמור על ממשלה קומוניסטית. מי הם חברים וקשרים למנהיגים הקומוניסטיים לקבל זכויות מיוחדות; בדיוק כמו האצולה שהם בטלו. במילים אחרות, הם משתמשים במהפכות קומוניסטיות כדי ליצור שנאה כלפי האצולה בקרב המוני טיפשים, ואז, הם משתמשים במעמד המעמד הנמוך שלהם להשתלט על העמדות של האצולה, מותרות ומעמד. הם בעצם, בדיוק כמו כל מאפיה אחרת או ארגון פשע מאורגן שפשוט משתמש בפילוסופיה פוליטית לעלות לשלטון במדינה. זהו מצב גנגסטר מאפיה, וזו הסיבה שהם מתנהגים בדיוק כמו אומת כנופיית מאפיה. זה פשוט כי הגנגסטרים המאפיה והמנהיגים קומוניסטיים משתמשים בשמות שונים לעצמם, אבל הם אחד ואותם אנשים.

זה מראה עד כמה טיפש ההמונים הם וכמה קל לשלוט באנשים הנבערים. הם מאמינים כי הצאר החדש הוא פוליטיקאי נחמד מאוד, וסין היא אומה טובה ראויה לפטריוטיות קנאית נוצרה על ידי תעמולה ממשלתית; וקובה היא מדינה אידיאלית; ווייטנאם היא חברה חופשיה משלטון זר. האמריקנים נשלטים על ידי התקשורת הליברלית הסוציאליסטית שלהם, וגרמנים והצרפתים הובילו לשנאת אמריקאים על ידי התעמולה הממשלתית השגויה שלהם. תעמולה מוסלמית שולטת במוחם של אנשים מוסלמיים במדינות ערבות. בכל המקום שאתה נמצא בעולם, ההמונים לא חושבים, הם מאוד בורים, ולשלוט בקלות על ידי-העולם אחד הסדר האילומינטי החדש ו- Anti המשיח. כשאתה מתרחק מאלוהים, שהולכים שולל בקלות. לכן בעידן התלאות של שבע השנים האחרון, לאחר שהנוצרים האמיתיים שנולד מחדש הם פרץ שמח מהעולם הזה, אתה תראה שינוי בין הלילה של שוכני העפר ונפשם, בשל התעמולה של השטן והאשליה גדולה שהיא קרוב. לראיה, אתה יכול רק להסתכל על “גברים של התנ”ך התשובה” כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם, ומיהם שטיפת מוח עם ערכים המערביים הומניסטיים איזבל פטריוטיות ולאומית, מספיק כדי לירוק על Word ו התנ”ך של אלוהים. זה הוא דוגמה מצוינת של הלב החושני הדתי.

מאז אותם אנשים שלא מאמינים באמיתות הם רימו בקלות, כפי שאלוהים אומר בתנ”ך, והעולם הזה יהיה שונה לחלוטין לאחר שנוצרי הפרץ שמחים החוצה. אתה לא תזהה אותו כאותו העולם; מאז כאשר רוח הקודש במאמינים שהם רע דיכוי נלקחת מהעולם הזה, כל הבלגן יהיה ויושבי כדור הארץ יציגו את זהותם האמיתית והטבע חוטא. דוגמה לכך היא האוכלוסייה של המערב. במהלך מלחמת וייטנאם, הם היו זורקים בקבוקים ואבנים בחיילים משוחררים; ירקו על הוותיקים הקרובים לבית; קוראים שמות מגעילים כלפי הוותיקים; פגעו במכונית שלהם החלונות עם תחתית סימן כלונסאות; צעקה בותיקים, “רוצחי תינוקות!”; רוב אזרחים אמריקאים היו מצביעים ובלוחשים מאחורי גבם של הוותיקים, ולא אמריקאי אחד היה יושבים לצד ותיק (כל המושבים יהיו להיות מלאים לחלוטין, למעט המושבים מהימין ומשמאל לוותיקים).

עכשיו, 50 שנים לאורך הקו, אלה סוג המדויק של אנשים קוראות ותיקים “גיבורים”; מהללות ומשבחים את ותיקים; מנופפות בדגלים אמריקאים בוותיקים; אומרות סיסמות כמו “לתמוך בחיילים שלנו” בטלביזיה; מריעות על החיילים כפי שהם מצעד ברחובות עיר מגוריהם; מתנהג בטירוף וקנאות מטורפים בלאומיות ופטריוטיות וגאווה יהירה. “גברים של התנ”ך תשובה” אלה המכונים ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם לקדם סוג זה של חשיבה השטנית של לאומיות ופטריוטיזם, מכיוון שהם צרי אופקים ובשרי אופקים, והם יודעים שקהילותיהם מייחסות לרוח זו. במקום תיאוקרטיה, שלאחר 1960 “ילדי פרחים” אמהות “גברים של התנ”ך התשובה” אלה המכונים הדתית והדמוקרטיה שלהם חבורת מנהיגי הפולחן. זו הסיבה שהם חוששים מאנשים, ואינן מוכנים לדבר ולהטיף את אמת התורה מול האנשים של אלוהים. למרות שזה מחובתו של כל אדם להגנה ולשרת את מה שנכון, המנהיגים הדתיים האלה וחסידיהם להאדיר ותיקים ובני ארץ, במקום לפאר את אלוהים. הם מעלים את גדולתו של אדם, ויש לי הטירוף הזה של זיהוי עצמם למדינה או תרבות או שבט או משפחה מסוימת. זו הסיבה שהם חבורה עד לקליקות הדתית, והנביאים והמשיח של ההתקפה אלוהים. הם ארגון פוליטי של הנצרות המערבית. המדינות הקומוניסטיות והנוצרות בשרים של מדינות אחרות הן גם גאים, פטריוטים ומפלים כלפי עמים אחרים. זו הסיבה שהקצה טיימס Laodicea הכנסייה היא משומדת וחושנית.

הסיבה שהמנהיגים הדתיים המערביים אלה תמיד אומרים, “אנחנו חיים במדינה הגדולה ביותר שהיה קיימת אי פעם,” היא בגלל גאווה יהירה, זהות חושנית עם לאומי אדם קטנים, והם יודעים שחברי הקהילה שלהם והגאווה של התושבים יהיו מעודד משבח את המדינה שלהם. אם הם אמרו דברים כמוני, “האומה שאנו חיים היא האחת המדינות המרושעות ביותר שהיה אי פעם”, חברי הכנסייה המערביים הדתיים יהיו כל מקבלים אבנים זועמות, זורק עליי, יצלוב אותי, ולעזוב את הכנסייה; פשוט כמו היהודים ניסו האבן ישו ולגרש אותו מהעיר לאמירת האמת. יש כנראה יישאר רק אדם אחד או שתיים בכנסייה, מתוך אלף נוצרים מערביים בכנסייה. קצה טיימס כנסיית “Laodicea”, או “לארי הוא הדיוקסיה” הכנסייה, או “האנשים הם המלכים” הכנסייה תהיה בזה לך, אם אתה מדבר מרוחו של המשיח, והם רק לשכור שרים שמטיפים מה אוזניהם רוצות לשמוע, ומה שמרומם את יהירותם המערבית של פטריוטיות לאומית, שוויון לנשים, ברוח הרוק אנד רול, איכות הסביבה, ואת כל הדוקטרינות השטניות האחרות.

אלו הם ילדים של איזבל או רוח איזבל של כת השטן, ולא את ילדיו של אלוהים. הכבשים של אלוהים שומעים את הקול שלו ולבוא אליו, הם לא סגרו את ישו של דלת הכנסייה, ולגזול מלכותו. הם סוגדים לו במילים ובמראה דתי, אבל הם זורקים אותו מדלת הכנסייה בלב ובנפש. הנוצרים האמיתיים שנולד מחדש הם לא בכנסיות, האחים יקרים, אבל הם כבר נזרקו מהכנסיות. אם אתה נוצרי אמיתי, לא היית מחזיק דקה בכנסיות הפושרות אלה End-Times. הם ישרפו אותך על ההימור ככופר, בדיוק כפי שהכנסייה הקתולית הפגאנית טבחה את כל הנוצרים שנולדו מחדש באמצעות רדיפה. בעלי הטלביזיה באינטרנט הנוצריים האלה אפילו לא יכולים להבחין בין מוריו של אלוהים והמורים דתיים מזויפים, בגלל תאוות הבשרים של הלב המערבי ומייחס לJezebelism המערבי של השטן.

המנהיגים הדתיים המערביים ללמד תורת מוסר של הפוריטנים, באמצעות בדיחות ולהראות, על מנת לבדר את בעלים במערב כנסיית חברות הכח. אם הם למדו כמו שאני עשיתי, הם היו נקראים למשרד על ידי חברי הכנסייה המערביות ההומניסטיים הדתיים, וירו מייד לאחר הדרשה של יום ראשון. הכנסיות המערביות הן דמוקרטיה או כנסיות הנשלטות על ידי בני אדם, שבו הרגשות שלהם הורמו על ידי תורת מוסר דתי ונאומי בידור הומוריסטיים. זה לא כנסייה שהוקמה על היסודות הבטוחים של ישו ותורתו האמת, וזה דמוקרטיה במקום שבו תיאוקרטיה המשיח הוא ראש הכנסייה. המערב ומה שנקרא “גברים של התנ”ך תשובה” וגם “ילדי הפרחים” שלהם ראשי כנופיות דתיים גזלו את ישו, בעט החוצה תיאוקרטיה, והעמיד את עצמם לשלטון הכנסייה דרך תורת מוסר דתית פוריטניות, במקום ללמד אמת תורתו של המשיח ומתפלל משיח . הם פשוט באו להקשיב לכמרים שהם בחרו (לא אלוהים נבחר), לרקוד, לשיר, מסיבה, לאכול, לשתות, להתחתן ולתת בנישואים, להתבדר על ידי בדיחות דרשה של יום ראשון ואת תורתו מוסרית, לקבל גבוה על רגשות אנושיים , ויש זמן כיף עם חברים.

הרעיון של fellowshipping עם נוצרים אחרים שלהם הוא לאכול סופגניות וקפה, להחמיא זה לזה, ויש לי שיחות דיפלומטיות עסקיות שטחיות ולא לנזוף ולהטיף להם, אם אתה נוזף באו להוכיח אותם, הם כל מתעבים אותך, חושב שאתה מוזר, ואנדה אותך. זו הסיבה שהם לא יחזרו בתשובה, להתפתח מבחינה רוחנית, או לבוא למשיח. הם נוחים עם החיים שלהם הדתיים המערביים השטחיים הכנסייה, והאמונה המלאכותית שלהם. אין בשורש אמת, ולא על יסוד הקמת הרוק הבטוח של ישו, ולא אמונה אמיתית. מעט מאוד נוצרים מערביים בכנסייה יקשיבו לנביאים, והם יתעלמו הנביאים, ולהימנע מהנביאים שישווע שנשלחו. יקר אחים יהודים, מתייחסים אלינו כ, כופר השנואים, מוזרים ומטרד על ידי אנשי המערב שסוגד “ילדי הפרחים” של השטן “גברים של תשובת התנ”ך” כביכול והמנהיגים הדתיים שלהם אמהות הומניזם איזבל של איכות הסביבה, פיקוח על נשק, סוציאליזם , פציפיזם פנטי שטני, אוניברסליזם, שוויון של הנשים, הדמוקרטיה, פטריוטיות, וכל רוע של הומניזם מערבי.

הפוסט של 1960 אלה “ילדי פרחים” של האמהות והילדים והנכדים שלהם הם האחד האנשים הרשעים ביותר שאי פעם הלכו על פני פניו של העולם הזה. הם לחלוטין בשליטה ושטיפת מוח ומניפולציות בקלות על ידי השטן. האנשים הרשעים ביותר כפי שתמיד למדתי שתמיד על שני קצוות. הם לא מאוזנים וצליל אופקים ושפויים כמו המשיח ישווע וצדיקי הקב”ה. אנשיו של השטן תמיד קופצים קדימה ואחורה בין שני הקצוות.

דוגמה טובה הן יפנית שהיו חמושים לפני מלחמת העולם השני, אבל אחרי שהם הפסידו במלחמה, הם הפכו לפציפיסטים פנאטים, מתיימר להכריז חוקה של שלום ולא נשק גרעיני שלהם, עם זאת, כולם מפגינים לאומנות פנטית ומיליטנטית בהתנהגות חברות ובתי ספר והכנסיות, שאומר שהם תמיד יחזרו לרצח המוני וקנאות ויהירות; בדיוק כמו כל האמריקנים, האירופים, אסייתים, האפריקאים, מזרח המזרח, Austra-Oceanians, מזרח האירופים ודרום האמריקאי. כל הקצה טיימס שוכני העפר של השטן אותן התכונות ותווים של רוע. היפני הם כנראה אנשי brainwashable ביותר בכל העולם. אם ילדה יפנית אחד לא אומרת חבריה לעבודה שהיא אוהבת אותך, אז 99.98% ממאות האחרות של בנות יהיו גבעולך, ורודפים אחריך כמו איזה כוכב רוק מטורף. אם ילדה יפנית אחד לא אומרת חבריה לעבודה או חברי הכנסייה שאתה אדם רע, ואז 99.98% ממאות האחרות של בנות ישנאו אותך, ישמיץ אותך יחד, וינדו אותך מהקבוצה במרכז הקונפוציאנית-הטאואיסטית אסיה התרבות. זה יהיה קל לשטוף את מוחם מדמוקרטיה לממשל צבאי ובחזרה לדמוקרטיה, שוב. המערב הופך בקלות רבה יותר לשליטה על ידי התקשורת הליברלית של השטן, גם כאשר הם הופכים ליותר פגאנים, כך ששדים יש שליטה רוחנית טובים יותר של התודעה שלהם. זו הייתה המטרה של 1960 של השטן “ילדי פרחים” תנועה ועבור שליחה “ילדי הפרחים” שלו האנשים אל תוך הכנסיות של אלוהים. קונצרטי פולחן השטן הנוצרי רול הרוק והוא אחד מאותם כלים ובעל שליטה של ​​האויב. אתה שומע פיזי, אבל יש דברים בעבודה ברוחנית.

את הפוסט -1960 “ילדי הפרחים” שכל נכנסו לתקשורת, הוליווד, העולם הספרותי, מוסדות אקדמיים, פוליטיקה והכנסיות מערביות. הם היו דור היפי המרדן שמרד בערכים הנוצריים המסורתיים של הוריהם, על ידי גברי מגדלי שיער ארוך, נשי חיתוך שיער קצר: יש מהפכה מינית עם עשרות שותפים, לא מתחתן, אבל מתייחד עם קבוצות של בעלים ונשים; מצעדם חטאים הומוסקסואליים לפני אלוהים בגאווה, בדיוק כמו התנ”ך אומר יקרה כאשר אלוהים ימסור בני אדם מעל לרוע שלהם, מכיוון שהם דחו את האמת; נטילת תרופות ומריחואנה, שהוא הכישוף במקרא; מטיף בכנסיות שהנשים הן שווה בסמכות עם גברים, ושנשים צריכים לעזוב פוריות לקריירה ושאיפות מנהיגות ועצמאות וגירושין אם חד הוריים; רוחניות עידן חדש היפי אסיה ושלום אוניברסלי ופילוסופיה אוניברסלית דמונית אנרגיה, שהיא כת השטן, וכל דבר ודבר רע תחת השמש.

לכן מאז 1960, השפה והתנהגות בכל סרטי הוליווד המערביים ותוכניות טלביזיה הן מאוד רעים וגסים. לכן, ילדים שלאחר 1960 “ילדי פרחים” של האימהות ונכדים, שהם אחרונים ואחת מהדור המרושע ביותר בהיסטוריה האנושית (בימים האחרונים) הם כל כך שטופי מוח על ידי התקשורת ומורים בבית ספר ובספרות. לפיכך, נשים המערביות להתנהג כמו גברים; פשע וסמים גדלו; הפקרות וליברליזם מיניים גדלו; הומוסקסואלים ופמיניסטים גדלו; הם משתמשים בשפה גסה ולהשתמש בשמו של אלוהים לשווא ולנאץ באומרו, “ישו נוצרי!”; הדור האחרון של טיימס הקצה האלה הם בהחלט, לחלוטין שנאה כלפי הנצרות וכל דבר שקשור לאלוהים, בשל שטיפת המוח של אמצעי התקשורת של הדור של הוריהם ושטיפת המוח אקדמית והורית, והחטא הוא משתולל בימים האחרונים שלפני זעמו של אלוהים ו פסק הדין הולך להיות נשפך על תושבי כדור הארץ, אלה שדחו את אלוהים.

את הפוסט -1960 “ילדי הפרחים”, “גברי התנ”ך תשובה” של אמהות שנקראו וחברי הכנופיה הדתי שלהם תמיד ללעוג ולצחוק על נביאי אלוהים בגלל זה, וזו הסיבה שהם חדרו לנצרות המערבית של אלוהים מאז 1960, והתפשטו בשורתם השטנית כדי להפוך את הכנסיות תנאף עם הרוח של איזבל הפמיניסט של הומניזם מערבי. עכשיו אתם מבינים למה הדור האחרון שאלוהים ישמיד אותם מעל פני העולם הזה הוא מנוון לחלוטין ושטני בשפתם; מנטליות אנטי נוצרי נגד אלוהים; התנהגות; קעקועים; אוזן פירסינג; חשיבת השוויון של נשים: נשים ללבוש מכנסיים וסרבו ללבוש כיסוי הראש; תרופות: להגדיל את האמונות פגאניות; הטפה פסטורלית ושרים של ערכי איזבל המערבית בכנסיות הפושרות המערביות; נוצרי שטני רוק וקונצרטי פולחן שטני מוסיקת רול; נשים מערביות תסתובבנה חצי עירום; נשי אגרופים ובעיטות במערבונים הוליוודיים , ואנשים תמיד מתנצלים החברות שלהם בסוף הסרט (זה שטני שטיפת המוח של דור ימי הרשעים המערביים שעבר), וכל מה שהיה נפוץ בימים שלפני המבול וסדום ועמורה של הנח

אתה גם רואה את סלידה גדולה יותר נגד אלוהים ונוצרים; ואמפתיה גדולה יותר כלפי השטן (אללה) ומוסלמים. הם עושים אלה יילל וזעק רעש של חיה כשהם שיכורים בלילה ומסיבות, או ברוק נוצרי וקונצרטי רול; או במשחקי כדורגל; שהמתנחלים והבוקרים למדו מהאינדיאנים הפגאנים כשהם נלחמים בם. כל האנשים שעושים פגאנים מיילל, רעש מטריד, בין אם הם עובדי אלילים נשים ערביות מוסלמיות או שבטים אפריקאים פגאנים או קניבלים פולינזיים פגאנים. המוני אנשים פולינזיים תמיד הם מייללים כל לילה מחוץ לרחובות וחוגגים מתענגים, בדיוק כמו יללת הזאב, שכן רבים מהם שדים מהמוצא הפגאני הפראי שלהם. הרוחות הדמוניות שלהם באותם להפוך אותם מייללים עליך כשהם עוברים לידך, בגלל שהם מרגישים שאת האנשים של אלוהים. הם הופכים להיות יותר גרועים, כאשר הם על סמים. הם הופכים להיות יותר כמו חיה בהתנהגות, ומכיוון שהם אנשים חייתיים, בסיס, הם יקבלו רגשיים וכעסו עליך, אם אתה אומר להם את האמת. התנהגות שכיחה של אנשים רעים היא שהם לא מודים לך על שיתוף אמת התורה אליהם ומתחרטים על התנהגותו ולבם הרע; אבל במקום זה, הם יהיו כפויים טובים שונאים אותך, ואפילו לנסות להרוג או לצלוב אותך להסתיר את חטאיהם ורע, ולהשתיק אותך או משיח.

גם מוניטין, מנהיגים דתיים מפורסמים של כנסי הכנסייה הגדולים יהיה מתעב ושונא אותך, אם אתה אומר להם לחזור בתשובה מהניאוף שלהם עם דוקטרינות איזבל, ולהפסיק ללמד הומניזם מערבי לאנשים של אלוהים. הם יעמדו לצד ראשי הכנופיות הדתיים שלהם נגדך. הם מובילים להמוני ניאוף עם הדוקטרינות של איזבל, כמו גם נצרות המערבית עצמו; מאז הם כל כך משפיעים, אבל הם לא יחזרו בתשובה. הסיבה לכך היא גאווה, וחוסר יכולת לראות ולדעת על ידי רוח הקודש של אלוהים, שכן הם בעטו ישו מתוך הכנסיות שלהם, והציגו את האידיאולוגיות ואורח החיים איזבל של ההיפים. הם השתמשו בכת השטן לערוך, לחתוך, סוטה ולעצב מחדש את Word של אלוהים, שהוא המשיח. זה חטאם. הם דור עיקש ועקשן, מתגאים בביצועים והמספרים שלהם, ולהתעלם מתוכחת צליל או המילה של חיים.

כל זה מתוכנן על ידי השטן, כשהוא ראה שאלוהים הביא את העיר ירושלים הקדושה שלו תחת שליטתה של ישראל בשנתי ה -1960, והוא ידע שזמנו הגיע. זו הסיבה מדוע החברה והכנסיות המערביות דומה לשטן, אופיו ומהותו של אביהם כל כך הרבה. הם מסתורין בבילון הכנסייה (שטניזם) שיש לו תחפושת ככנסייה של הנצרות או אלוהים (זונה הגדולה). זו הסיבה מדוע נשים המערביות הן כפי שהם. זו הסיבה מדוע הם יאבדו בחטאיהם, כשהשמים היה נופלים ממש על פני האדמה הזאת, אחרי פרפורי אלוהים מאמיני הצדיקים שלו מהעולם הזה. אנחנו כל כך קרובים לאקסטזה, ולהחזירו של משיח לעימו. אתה תמיד רואה את השוויון של איזבל אישה זו וסמכות של נשים ואת החדירה של הנשים של מנהיגות חברתית ומנהיגות משפחה; ממש לפני פסק דין וההרס הוא נשפכו על דור לחלוטין מרושע ומעוות. זהו המבחן לקמוס של חברה, ותוכל לספר עד כמה הם קרובים לסוף אנחנו. החברה היא האינדיקציה למצבו הרוחני הערכי המוסרי של הכנסייה, ולכן קצה טיימס Laodicean הכנסייה היא כל כך מלאה בשוויון של הנשים והסמכות של נשים, הרוק ומוסיקת רול, האופנה פגאנית, מקצוע הרפואה שמקורו בבבל ( כת שטן), גירושין, השמנת יתר, וכו ‘

טבעו של השטן הוא גאווה, וזו הסיבה שאתה יכול לראות את דור הקצה טיימס המערבי וכמרים “ילדי פרחים” ושרים כל כך גאה ויהיר לחשוב שהם הדור הנאור והמתקדם ביותר בהיסטוריה האנושית, ושהערכים המקראיים של אלוהים הוא מיושן ולא קוהרנטי לערכי השוויון של נשים בעולם המודרני. זה אותו החשיבה וערכים כמו בימי המבול של נוח, כאשר אלוהים מחק את כל האנושות על ידי שיפוט המבול הגדול, שבו נשים מסרבות נישואים ונושאת ענקי נפילי בן תערובת המדויקת. אפילו נשים בכנסייה לבוש מכנסיים של גברים עכשיו, ולסרב ללבוש כיסויי הראש שאלוהים ציווה על ענווה. המנהיגים הדתיים של הנוצרים חושבים ומתנהגים בדיוק כמו עובדי האלילים ועובדי האלילים סביבם של הציביליזציה המערבי, הדור המכונה “הנאור” התרבותי.

זו הסיבה שכל כך הרבה אנשי הכנסייה מערביים פושרים מקבלים חולים וגוססים; מסתבך בתאונות; ציד עמוס עבור בני זוג וצאצאים גנטיים רבייה; בעלי חיים כמו בחשיבה ומאוד חושני, עובד במקומות עבודה חילונים במשרה מלאה בזיעת אפם , ומתייסר איתי קללה על כאבי ילד לידה; תמיד רודפים אחרי כסף והמכירה של ספרים לנוצרים, ועדיין חי תחת הקללה של חטא. הם לא יחזרו בתשובה, אבל הם מתעבים את רצון אל ללעוג ונביאים המטיפים את אמת התורה להם, וחושבים שאנחנו נשים נגד סקסיסטיות, אנטי הומוסקסואלים,, אנטי רוק אנד רול, נגד הכנסייה, מיושנות בחשיבה, משפטנית, פולחני בהוראה על הונאה זרה ונבואות התנ”ך, ומה שנקרא “. מוטעה” זה בגלל שאין להם רוח הקודש, והם מאוד מנוונים בלבם, הם לא יכולים להבין או לדעת את הדברים של הרוח ואלוהים.

אבל אתה, השריד היהודי 144.000 הוא דור מבורך, לאלוהים יהיה למלא אותך ברוח הקודש שלו, לשמור עליך בתולות וליחידים כאמת התורה באמת מלמדת (בניגוד לתורתו של “גברים של התנ”ך” כביכול של השטן וחבורתם הדתית מנהיגים), ואתה תבצע ועדה הגדולה של בשורה לכל עמים, הלשונות ושבטים, כמו ישו ציווה. אתה תעשה מה שהנוצרים המערביים הדתיים הרשעים לא הצליחו לעשות, בגלל העבודות ורבייתם החילוניות. איך ברוך אתה מכל הערים, הו ירושלים! אתה תהיה פרץ שמח כדי להיות עם משיח, לפני אנטי ישו מתחיל השתוללותו של חורבן על העם היהודי, במהלך השנים האחרונות שלוש וחצי של עידן הצרה הגדולה.

הרבה נשים מערביות אומרים לעתים קרובות, “גברים הם טיפשים.” הם אומרים את זה, כי הם מאמינים בזה. אם הם לא מאמינים בזה, הם לעולם לא חושבים על זה, או לשים אותו במילים. איפה הם מקבלים פילוסופיה כמו חברי כת דתית זה? כמו באידיאולוגיות רבות אחרות, הוא בא מתקשורת ההמונים ותקשורת ההוליוודיות תוכניות טלביזיה של פוסט -1960 האימהות “ילדי פרחים” והקומוניסטים סוציאליסטיים ששלטו במקור המידע של החברה מערבית. ברבים מהסרטים המערביים ותוכניות טלביזיה, אתה שומע שחקניות מערביות אומרות, “גברים הם טיפשים.” שטן שטיפת המוח לילדים של החברה המערבית בסרטי ילדים כמו “מאדים צרכי Moms”, בכך שהראה כי גברים שעירים ובעלי חיים כמו וטפשים, ונשים הן יותר מעודנים, תרבותיים, אינטליגנטיים ומתורבתים. זה ההפך הגמור ממה שאלוהים אומר במקרא שלו. השטן תמיד מלמד את ההפך הקיצוני של אלוהים, ומשתמש הודעה 1960 הדור הסוטה נכדיו “ילדי פרחים” כדי להפיץ את התורות ואידיאולוגיות השטניות.

אלוהית אישה, רוח, מלאה נוצרית לא הייתה אפילו מעזה לנסות ללעוג גברים של אלוהים, שממוקמים בסמכות עליהם; בדיוק כמו המלאכים של אלוהים שלא ילעגו למלאכי הדרגה הגבוהים יותר; או המשרתים לעולם לא ללעוג למעסיקים או המלכים . זה מעניין לציין כי הנשים המערביות הרעות, למרות שהם מחזיקים אנשים בזלזול, לעתים קרובות מאוד נחמדות ומכובדות לבוסים שלהם שהם גבריים. זוהי צביעות, בדיוק כמו הפרושים שצלבו את ישו. כפי שאתה רואה את שעוות העולם יותר ויותר רע מאז satanization פוסט 1960 היפי הדור של חברה, תראה את הנשים להיות יותר ויותר כמו איזבל, ואת הנשים לפני המבול של נוח, שנהרסו כליל בשיטפון של אלוהים. הם יהפכו ליותר ויותר דומות באופי, התנהגות, חשיבה ואמונה כשטן, אביהם. גם האנשים הדתיים המערביים בכנסיות המערביות אמצו את האידיאולוגיה שלהן פמיניסטית, בזכות “גברי התנ”ך התשובה” כביכול ושרי כנופית ההיפי הדתיים. השטן אומר, “אתה לא צריך גברים, אתה יכול לעבוד, להרוויח כסף, ולהיות אם חד הורי; יש עצמאות כלכלית; לקחת את סמכות גברים ולספק את הגאווה האנושית שלך, שהיא התכונה של אביהם השטן (גאווה); להינשא למלאכים שנפל שחוזרים לכדור הארץ, וNephilims גזע חזק חצי גזע הענק עימם. רק נוח ובני משפחתו הייתה טהורים בגנים שאלוהים יצר, וחופשי ממניפולציה גנטית; בדיוק כמו האילומינטי הוא מניפולציה של גנים בימים האחרונים ליצירת בני אדם סופר.

 

כשאתה מסתכל על הנשים המערביות ואת הכמרים הסוררים ההיפי המערביים, שהם דומים לבני הזמנים של מבול של נוח. זו הסיבה שהאנשים בעולם מזועזעים לגמרי לראות נשים מערביות הן ללא בושה, ומשלבות את רגליהם בציבור כשהם יושבים. הם אפילו ללכת רחוק ככל ביקורתיים כלפי תרבויות אחרות, וביקורת על הנשים של שאר העולם לרצות לכסות את גופם עם בגדים ועור חשוף. הנשים בעולם נחרדות בנשים מערביות, שכן הנשים המערביות כבר כל כך שטופי מוח על ידי שטן ולאחר 1960 “ילדי הפרחים” שלו תקשורת סוציאליסטית היפי, שהם הולכים ככל ביקורת שאר העולם בשביל להיות סקסיסטית ל רוצה לכסות את גופם עם בגדי הבורקה, בעוד הם עצמם סביב מצעד החלקים המיניים שלהם בציבור ואין להם בושה, כאילו היו נשים בימי מבול, לפני Noah’s או ימי סדום ועמורה.

אפילו אנשים לוקחים גאווה בתאוותם לאחר אותו המין, יחד עם נשים המערביות, ומצעד חלקי הגוף המיניים שלהם במצעדים לפני עיניו של האל בכל עיר מערבית גדולה. נשים מערביות ללבוש מכנסיים במקום בשמלות ועכשיו, וקוראות לזה נורמלי ושפיות, ואילו את הגברים המערביים להתלבש בבגדים התחתון של נשי משי חוטיני ובגדים. בזמן שהם עושים זאת, הם מבקרים את האנשים של שאר העולם להלבשה בדרך כלל, כפי שאלוהים ציווה בני אדם לעשות. האם אתה רואה, יקירתי אחים, מידת סטייה מהחברות המערביות, ומדוע שיפוט תתחיל קודם עם מה שנקרא “” תרבויות הגאות, “ההומניות”, המתורבתות ביותר במערב, בדיוק כמו הערים סדום ועמורה החשיב את עצמם האנשים הכי “ההומניים” ו” תרבותיים “של העולם? כאשר אנשים נעשים רעים, הם הופכים להיות יותר גאים. אני מרגיש בחילה כשאני רואה איך האנשים הדתיים הכנסייה המערביים הפכו להיות כל כך אלילים ופגאנים בחשיבה ובערכים שלהם, ולהבין למה אלוהים רוצה להקיא אותם מפיך היה מרגיש אותו הדבר אם אתה ראית את השורות הללו ושורות של נשים מערביות שנקראו “נוצריות” ישבו בכנסייה עם מכנסיים ובלי כיסוי ראש, ואין לו אפילו טיפה של בושה על זה, אלא להיות גא וחושב שזה צדיק והוגן. כאשר בני האדם הפך לרע, לבם נעשה קשוח, והם מאבדים כל השפיות, וזו הסיבה שאלוהים נבואות בתנ”ך שהכנסייה זו End-Times היא עיוורת ומשומד. האם שומע את תורת אמת, כן; הם עושים משהו בקשר לזה, לא.

זה לא משהו חדש, יקירתי 144.000 אחי שריד יהודים, לכל תרבות ולאום ומוצא אתני (במילים אחרות, לב האדם הרע) תמיד מעוות את אמת תורתו של אלוהים כדי להתאים אותה לתרבויות האנושיות המרושעות שלהם. הנצרות שינתה אנגלית לארגון האפיסקופלית של התרבות של מסורת וטקסיהם; הנצרות האירית שינתה לתוך הארגון הקתולי של התרבות של Druidism שטניזם ששורשי מניות עם המנהגים הפגאנים מסתורין בבילון והפרקטיקות של הכנסייה הקתולית הפגאנית; הסקוטיים השתנו הנצרות לארגון הפרסביטריאנית של התרבות של היררכיה ומנהיגי שבט מאפיה (שהם מכנים אצולה) של Nicholaiatans שאלוהים שונא; האמריקנים הדרומיים שינו הנצרות לארגון הבפטיסטי הדרומי בהתרסה לבפטיסטים הדרומיות כדי לשקף תרבותם; גאנה וניגרים שינו הנצרות לארגונים הכריזמטיים Voodoo של הריקוד האפריקאי השחור קסם ותרבות רופא אליל שירה דתי; הקוריאנים שינו הנצרות לארגון השאמאן של תרבות הכישוף שלהם, כל כך הרבה השרים שלהם הם אנשים רוחניים נשיים, ונוצרי קוריאנים אוהבים לצרוח , צועק, בוכה ויש לו התקפים של טראנסים פולחן תפילה והיררכיה הקונפוציאנית Nicholaiatan רוע שאלוהים שונא; הדרום האמריקאי השתנה הנצרות בתרבות של מחצית ארגון ספרדי ומחצית ילידי אינדיו אנימיסט השטניזם של הקתולית הבבלית דתות שבטיות פגאניות אינדיו כתם ו; היהודים השתנו הנצרות לפולחן של דתות Judaist המשפטניות והפרוש שצלבו את ישו על הצלב; היפני השתנה הנצרות לארגון השינטו הטאואיסטית הקונפוציאנית של מערכת האמונות הטפלה ומיליטריסטית של משמעת ותקנות; היוונים השתנו הנצרות אל תרבות האימפריה הביזנטית של מסורות שווא ופוליטיקה ואנשי אקדמיה; הפיליפינים השתנתה הנצרות לפולחנם פסאודו הקתולי מסתורין בבל ורוחניות שבטית מקומית; בדיוק כמו שלאחר 1960 “ילדי פרחים”, “גברי התנ”ך התשובה” של האמהות שנקראו ו ראשי הכנופיות הדתיים ההיפי השתנו הנצרות לתרבות ההלניסטית ההומניסטית המערבית של השטניזם איזבל שאנו רואים בכנסיות המערביות ברחבי ארצות הברית ובאירופה עכשיו באחרית הימים, מאז 1960.

הנוצרים האלה דתיים לא נולד מחדש שאין להם רוח הקודש תמיד להפיץ את משנתו של השטן ואומר לך שאתה צריך לאמץ את התרבות של העם שלהם ולהשתמש בתרבותם כדי להטיף. אלוהים לא צריך לאמץ תרבויות אנושיות, או זקוק לעזרה, או מודיעין או מניפולציה אנושית כדי להטיף, אבל בני אדם חייבים לאמץ את תרבותו של אלוהים. השליח פאולוס לא לאמץ את התרבות של היוונים, אבל הוא השתמש בתרבות של היוונים של פסל האל לא הידוע להסביר על האלוהים החי האמיתי ליוונים. נוצרים, אמונה ויהירים יעמדו על כך שאתה להטיף לתרבות על ידי אימוץ התרבות של עמי הילידים, אבל זה שקר ממעמקי גיהינום, השטן עצמו. יש תרבות אחת ודרך חשיבה אחת, שהיא התרבות של ישו וישו של תרבות אלוהים התנ”ך. זרמים וכתות אלה הם מעשה השטן כדי להרוס ולהחליש את הכנסייה, מביא מחלוקת, ועושה מהם “גברי תשובת התנ”ך” כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם “ילדי פרחים” דת איזבל הנוצרי של שוויון והרוק של נשים -ניצבת בין גליל ודת פולחן ליברלית.

לא אעלה על הדעת איך ‘תרבויות נוצרי אדם ואנגליקנים צפון אירלנד “קתולים איריים תרבויות אדם הנוצריות יכולים להרוג ולהפציץ אחד את השני, ושונאים אחד את השני. אם יש לך רוח הקודש, והם נולדו מחדש נוצריים אמיתיים, היית אוהב את האויבים שלך, ולתת לחיים שלך כדי להגן על האויבים שלך. לא כל מי שאומרים שהם של ישו הם משיח, אחים יקרים. יש הבדל בין נוצרים מזויפים המכנים עצמם “נוצרים”, אבל הם בני השטן, שמשתמש בדת הנוצריה למטרות פוליטיות, כלכליות, תרבותיות ואתניות; בדיוק כמו הדת הפגאנית הבבלית הקתולית השטן יצר מסעות צלב לנהוג דת פגאנית עתיקה ערבית הירח אלוהים השטן מוסלמי מארץ הקודש, אחרי המוסלמים פלשו לירושלים.

זה עדיין נמשך היום בימינו, כמו שאומות העולם נוצרו מסע צלב לשחרר את העם הכוויתי מהאונס, הביזה ופלישת מייסרת ידי עיראק, בגלל הנפט של כווית, ואילו בעולם רק עמד מהצד ורק הסתכלתי Ruwandans שקציצות, ורצח עם על ידי מתנגדים לטיהור אתנית. העולם סרב להתחייב כוחות קרקע ומשמש תקיפות אוויריות בלבד נגד סרביה, כאשר הסרבים מבצעים מעשי זוועה ורצח עם נגד קבוצות אתניות אחרות; בדיוק כמו כאשר המוסלמים מבצעים מעשי זוועה והטבח שאינם מוסלם בארץ הקודש, אבל בימי מסע הצלב . אם אתם עוקבים תרבויות האתניות אנושיות, אתה תהפוך לרשע, טיפש, גא ושטני כמו נשים המערביות של העידן מודרני עם מנת משכל גבוה אדם בלבד; ואילו מהצד השני, אם אתה מתמלא על ידי רוח הקודש של אלוהים, אתה לאמץ את תרבותו של ישו , ולהיות צדיק, חכם, נשי ונשים אלוהיות.

ארצות הברית והמדינות מערביות אחרות תישפטנה ראשון, כי הם גנבים סקסיסטיות וכדומה, תוך אפליה ותביעות משפטיות. כל מנהלי מחלקת משאבי האנוש שלהם הם נשים, והם יוצרים מבחנים פיסיים כי הם מפלים נגד גברים, ועובדי נציבות שוויון ההזדמנויות הממשלתיים הם נשים, ולכן הם מכחישים בגלוי שזה לא אפליה; למרות שזה מאוד ברור; שהופך אותם לצבועים . אמרתי לי מנהלי חברה אמריקניות ומערביים שהמדינות והאנשים שלהם הם רעים, כי הם גורמים לעובדיהם לשקר ולרמות ולזייף מסמכים, כדי להימנע מתביעות משפטיות וצורך לשלם פיצויים; כי הגווים האלה לנסות להפוך תביעות עסקיות כדי לקבל כסף. יש להם פרסומות כל כמה דקות בטלביזיה, פרסום משרדים משפטי שרצונך לתבוע מישהו או חברת תרופות, על מנת לקבל את הכסף. זה עסק חוקי ושוד.

רמה זו של שחיתות לא הייתה נפוצה במדינות בארה”ב ובמערב, לפני “ילדי פרחים” אמהות שנתי ה -1960, כאשר היפי אתיקה נוצרית עדיין קיימות במדינות אלה עד 1950. עכשיו שהשטן הפך אותם לעמים פגאנים, כאשר פרפורי אלוהים את נוצריו לפני השיפוט בארץ השוכנים כופר, העולם יהפכו לתוהו ובוהו ורשע, שכן לא יהיה שפיות נוצרי אכיפה ואתיקה ומוסר על “ילדי פרחים” ילדים ונכדים. כל הבלגן יהיה בארץ לאחר ההתלהבות. זו הסיבה שאלוהים מתנבא כי במהלך שיפוט תלאות גיל השבע שנים אחרי ההתלהבות, כאשר החורבן שמתרחש על פני כדור הארץ, מהשמאל שאינם הנוצר לא לחזור בתשובה, אבל הם לא יהיו לנאץ אלוהים. זה בדרך כלל עולה על דעת לבני אדם להיות ככה, אבל כשאתה מסתכל על האנשים של טיימס הקצה האלה, אתה יכול לראות כמה רע שיש להם גנבי חליפה עסקים הפכו סקסיסטיות ומשפטיים. שוכני עפר אלו הקצה טיימס מתייחסים אליך בכבוד וכמו המל, כשאתה מנהל חברה, אבל הם מדברים אליך ומתייחסים אליך כמו עבדו, כאשר אתה מיסיונרית.

כאשר הנוצרים האמיתיים שנולד מחדש הם פרץ שמחים לגן עדן, רק אכזריות תהיה קיימת על פני האדמה בקרב ילדים ונכדים שלאחר 1960 “ילדי פרחים” האמהות אלה של אחרית הימים; מאז רוח הקודש במאמינים הנוצרים כבר לא תהיה מתאפק הרוח-ישו אנטי. הוואי ופולינזים אחרים, לדוגמה: הם מאוד נחמדים וחייכנים, אם אתה תייר משלם להם כסף או שאתה הבוס שלהם, ושהם ידברו איתך על “רוח אלוהה” חמות של אירוח ומשפחה “אוחנה” תרבות, עם זאת, ברגע שפסק דין גיל התלאות מתחיל, ומזון והציוד ממטוסים וסירות מנותקים מהאיים, ואת הוואי הפולינזים אחרות יחזרו לקניבליזם, עינויים, ביזת headhunting, השוד, הביזה וכל שאר ברבריות. הפולינזים יגידו לי שזה בגנים שלהם, וזו הסיבה שהם מתפוצצים לתוך זעם פראי, ולא החזיקה מעמד זמן רב בליגה הלאומית הכדורגל או ספורט אחר, למרות שהם מעולים מבחינה פיזית. רוב צאצאי הוואי הם בכלא על רצח או פשעים אחרים. הם מאשימים את הרוע והחטא שלהם על התרבות לבנה. אנשים פראיים כמו אינדיאנים באמריקה או פולינזים תמיד להאשים אנשים אחרים בשל העוני או מעשים פליליים (לעתים על המשטרה והממשלה), במקום בחרטה ובמתן כמו נוצרים לעשות.

אתה יכול להגיד שאת “רוח אלוהה” כביכול היא זיוף ורק אחרי תיירות וכסף, שכן כאשר פולינזים נוהגים, הם צועקים וצורחים וקוראים לאנשי שמות נוראיים כמו: “זוז s___, מטומטם!”; וגם כי הפולינזים תמיד אומרים דברים רעים על אנשים קווקזי מאחורי גבם, ולעתים קרובות לצאת לעיירה בלילה לחפש אנשים לבנים להרביץ. הם מרגישים שגזלו את אדמתם הלבנים מהם. עם זאת, במציאות, אנשים שהפסיקו קווקזי הפולינזים מלאכול אחד את השני, עינוי וטובח אחד את השני, ומבתר את קרב ואחד את השני, כמו האינדיאנים באמריקה עשו; לאחר המיסיונרים הציגו ערכים נוצריים אליהם. אותו דבר גם בגרמניה: הנצרות הפסיק את שבטים הגרמנים הפגאנים מפשיטת עור מאנשים חיים ומסרס אנשים וקורעים את הריאות בחיים שלהם, כאשר ערכים נוצריים הובאו פנימה עם זאת, כאשר אתה מקבל מנהיג סמוי כמו היטלר, הם יחזרו לאכזריות לילה פגאנית , באמצעות טבח והעינוי של מיליון יהודים, רוסים, צרפתים, בלגים, קנדים, אמריקאים, בריטי, הולנדי, פולנים, איטלקי, יווני, וכו ‘

במהלך אסון קתרינה הוריקן, עם האמריקאי האפריקאי היה ביזה, ירי שוטרים, ביזה, שוד, גניבה, רצח כפראי אדם, משום שהם חזרו אל גנים אפריקאים פגאנים לילה, בדיוק כמו ברצח עם Ruwandan. ביפן, יפנים בדרך כלל טקסי וקפדנים החלו ניסויים ביולוגיים וכימיים על אסירים, טובחים אלף שבויי מלחמה, ומסרסים אסירים ודבק איברי המין שלהם בפיהם, בדיוק כמו החיילים הגרמנים מסורסים אסירי ברית ואיברי המין שלהם תקועים בפיהם; או בדיוק כמו במהלך מלחמת העצמאות של ארצות הברית, שבו כוחות גרמנים הפרו כל כלל ג’נטלמני במעורבות במלחמה, על ידי אונס, ביזה, שוד וביצוע כל מיני זוועות על המתיישבים האמריקאים. אותה האכזריות שניתן לראות בערבים, הסיציליאנים, אירי, בריטים, סקוטים, אסייתי דרום מזרח, רחוק אסיה המזרחית, מזרח תיכון, אירופה, אפריקה, רוסים, סרבים, ודרום אמריקאי.

סיבת המאפיה וסיציליאנים ואיריים והסמואים סופר חכמים ויש אינטליגנציה גבוהה מאוד שטני היא משום שהם סוסים גזעיים של אלף שנים של מריבות פנימיות, אונס, ביזה של פלישה הפראית ביותר; כך שכל אנשים אינטליגנטיים פחות וחלשים יותר להיהרג, ושנשאר לך הכי אינטליגנטי ופראיים וערמומיים, וערמומי לצאצאי גזע. אם לא היה להם אינטליגנציה או עורמה מאוד גבוהה, הם כבר יהיו נהרגו על ידי אחד את השני. כמובן, זה לא חוכמה אלוהית, שלא כמו ילדיו של אלוהים שאולי אין להם מודיעין ארצי, אבל יש חוכמה אמיתית מאלוהים. זו הסיבה שלמרות שיש להם אינטליגנציה, אין להם חוכמה אמיתית: וכך הם בסוף שנהרגו, נעצרו, שחייהם עלובים ופחד מלאים וללא שמחה אמיתית. זה נכון עם ברוקרי המניות של וול סטריט וטוקיו ולונדון ושנחאי: כל הכסף והעושר מביאים את דמויותיהם האמיתיות הפראיות החוטאות, וברוקרי המניות הופכים לאינטליגנטיים ביותר לגנוב מהמשקיעים הפרטיים הישרים באמצעות עלייתו ונפילתו של מחירי המניות.

מה זה אם תרוויח את כל העולם, ויש להם אינטליגנצית על שטני, אבל אם אין לך עבודה הגונה, אלא רק לגנוב מהאנשים הישרים על ידי קנייה ומכירה של המניות באמצעות תנודות מחיר המנייה, ועליו לעמוד בפני אלוהים על יום דין על גניבה? האם זה לא יותר טוב אם אין לך אינטליגנציה אנושית, אלא יש לי חוכמה אלוהית, ולעבוד עבודה הגונה על ידי הפקה וייצור ושירות לאחרים עם ידות ואנרגיה משלך, ולהיות מתוגמלים על ידי אלוהים להגשה ונותן לאחרים? זו הסיבה מדוע אלוהים לא נותן לילדיו אינטליגנציה הגבוהה הנפלאה שנולד מחדש נוצרים; לאם הוא היה עושה, הם היו משתמשים בו כדי להפוך לאליטות וול סטריט מניות ברוקר כמו הנוצרים הדתיים המזויפים כדי לגנוב הקשה הרוויח כסף של משקיעים רגילים , במקום לצאת אל העולם כדי לחלוק את הבשורה ולבצע את הוועדה הגדולה שלו. בהתחשב בחוכמתו של השטן, הנוצרים הדתיים שמשתמשים באינטליגנציה להיות ברוקרי מניות, רואי חשבון, רופאים, כספיים סוכני ביטוח, וכסף מחליף בבית המקדש של אלוהים, וכל עבודות רעות אחרות.

זו הסיבה שאנו יודעים כי כאשר רוח הקודש של אלוהים עוזבת את כדור הארץ, כשהוא מוקסם בחוץ הנוצרים לפני פסק הדין וזעמו של אלוהים נשפכו על הארץ, עובדי האלילים שאינם מאמינים ופגאני אדמת שוכנים יחזור לאכזריות הלילה . הם מחקים שנולדו מחדש על ידי הנוצרים מתנהגים כמו אנשים טובים מתורבתים, בגלל הגאווה שלהם בעצמם כאנשים טובים, אבל כאשר הדוגמות והסטנדרטים של טוב הן פרץ שמחות משם, ואז הם פשוט לחזור ללדאוג לעצמם, ולתת להם זעם ורעב והגאווה שיבואו לידי ביטוי. זהו הטבע והמראה האמיתי שלהם. עולם בלי אלוהים הוא עולם שטני. זו הסיבה שאנטי המשיח חתם על חוק הצעת חוק שמרשה לעצמו לעצור ולכלוא לנצח מישהו ללא משפט או בית משפט הגנה, בניגוד פתוח לחוקת ארצות הברית, והוא הורה לאלף אלף גיליוטינות ל מחנות ריכוז FEMA כשהוא מנסה להגיע לשלטון באמצעות משטר צבאי, כמו שהתנ”ך ניבא שהוא יהיה לערוף כל הקדושים ותלאות יהודים כפקודות קוראן בלמעלה מ 50 מקומות.

אחוז גדול של הכישוף “מערב אוכלוסיית הנהלים, הנקרא תועבה על ידי אלוהים. נטילת תרופות נקראת כישוף בתנ”ך. אפילו אלה שלאחר 1960 “ילדי פרחים” “” גברים של התנ”ך “כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם אמהות רופאי כנסיית העדה ואנשי מקצוע רפואי בבני אדם מרשם תרופות רפואה המערביות אלו כישוף לאחים ואחיות בחור במשיח, כדי לתרגל כישוף. האוכלוסייה המערבית משלמת מיליארדים על מיליארדים של דולרים בכל שנה על מנת לממן את תעשיית תרופות כישוף זה: מריחואנה, קוק, הרואין, LSD ועוד המקצוע והמחקר הרפואי מגיע מבבל (עירו של השטן) והסמל שלהם הוא שני הנחשים על המקל, שלא כמו הנחש של משה על המקל. הילדים של “ילדי הפרחים” היפי סוציאליסטים חוקיים ב סמים, יותר מדי. במקום לציית אלוהים ולהיות חופשיים מהקללה של חטא של מחלה, הנוצרים הדתיים המערביים נשפכים לתוך משרדיו של הרופא להשתמש בתרופות כדי להיפטר מכאב. בכל תרבות האלילית, שבו יש בידי השד וטראנס, יש כישוף סמים מעורבים: קסם השטן שחור, וודו האפריקני, אינדיאני ושמניזם אסיה, גרמני פגאני, וכו ‘

כנצרות המערבית הפכה להיות יותר ויותר פגאנית על ידי “גברים של התנ”ך” תשובה “ילדי פרחים” איזבל היפי הדוקטרינות שנקראו לאחר 1960, הם מתאמנים בכישוף יותר ויותר סמים בטיימס קצה אלה. חלק מהנוצרים הדתיים אלה המכונים גם לתרגל כישוף על ידי הפיכתו רופאים ומטפלים רפואיים, על ידי עידודו של הדור שנקרא ההיפי “גברי תשובת התנ”ך”. “גברי תשובת התנ”ך” אלה וחברי הכנופיה הדתי שלהם הביאו את הכישוף לאלוהים בית, והפציר בי נוצרים דתיים רבים להפוך לרופאי אליל, ונישא לאיזבל של השטן עם משיח. לכן הלב של הנוצרים מערבי הדת ורוחם והנפש מלאים בפמיניזם איזבל ושוויון לנשים. יש הרבה כמרים נשיים במתהדרים ישיר של הצו האלוהי, מאחר שעולמו של השטן יש כוהנות נקבה ומאנה נשי ומנהיגים דתיים נשיים ומגידים רוחניים נשיים יווניים עתיקים. הם אפילו שמים את החברות שלהם, “אורים ותומים”.

לאחר 1960 ההומניסטיים המערבי “ילדי פרחים” “” גברים של תשובת התנ”ך “כביכול וראשי כנופיותיהם הדתיות של אמהות דוקטרינת איזבל מלמד אותך” יש גאווה בעצמך “, או” יש לי גאווה על מה שעשית. ” הכל על המוח המערבי הוא מרושע ומנוגד לחלוטין לתורת האמת של אלוהים. הפרסומות בטלביזיה במערב אומרות לך לשלם כסף לבית הספר שלהם ולקבל תואר כזה וכזה, כך שאתה יכול להיות גאה במה שהשגת. עם זאת, האנשים הכי הטיפשים ביותר, העיוורים שראיתי אי פעם בחיים שלי הם אנשי אקדמיה ומדענים. הם אפילו טוענים בלהט נגד משהו כל כך מאליו, כי אין נתונים או מידע בעבר או שזה לא מופיע בדמויות. הם באים עם הסיבות המדעיות האבסורדיות ביותר וטיפש צריך להסביר ולתרץ תופעה. הם אנשים הכי לא יצירתי, קנאים וצרי אופקים שאי פעם הלכו על פני כוכב לכת הזה, וזו הסיבה שאלוהים קורא להם “טיפשים;” כי הם חושבים שהם חכמים, אבל למעשה, הם טיפשים יותר מדולפינים. יש להם אינטליגנציה גבוהה שטנית, אבל לא ממש חוכמה אלוהית. אפילו ילד במשיח יש אינטליגנציה אמיתית יותר מאלה אינטליגנציה שנקראה מכובדת מאוד של חברה. אלוהים אומר שהוא עושה את מושכל בעולם המטופש הזה, ומי שנחשבים על ידי טיפשי את העולם הזה לעם החכם של אלוהים. אלוהים מתעב אלה שיש גאווה יותר מכל דבר, בדיוק כמו השטן וילדיו יש גאווה בעצמם ומה שהם השיגו, בהתאם לתורת ההומניזם מה שנקרא “הגברים של התנ”ך” תשובה המערבית.

במקום זאת, אלוהים ימצא לחכם שילדיו להיפטר מכל הגאווה, ויש ענווה של ישו ב. הענווה היא של אלוהים, והגאווה היא של השטן. אלוהים השפיל את עצמו להיולד לפני כ -2,000 שנתי תינוק באבוס עבורנו. כמה אנשים יהירים של תרבויות מערב להגיד לך שמשיח הוא הקביים שלנו. הוא הרבה יותר מקביים, אבל הוא הוא החיים שלנו והמושיע ומגן והספק והתקווה והכח שלנו. כאשר אנו לומדים להיפטר לחלוטין מהגאווה שלנו וללמוד לסמוך אך ורק עליו, ואז אנחנו סוף הסוף הבשלנו לנקודה בה אנו מדגימים את החיים שהמשיח הוא. כל עוד יש לנו גאווה, כמו נשים והפמיניסטיות המערביות של איזבל אין, אז אלוהים לא יכול להשתמש בנו. זו הסיבה שנשי הנצרות המערביות לקשט את עצמם עם מוצרי קוסמטיקה ותכשיטים ובגדי פריצות ובמחרישת אוזניים וקעקוע, כי הם לא מרוצים מהגוף האנושי היפה של אלוהים; אוהב לקחת מנהיגות; מכנסיים ללבוש כמו גברים; לחשוב על עצמם כשווים לגברים , מסרב ללבוש כיסויי ראש, וכל ביטוי שטני; כמו איזבל אמם עושה. זה גאווה.

זו הסיבה שהתוכניות המערביות העסקיות מנהיגות ההערכה וההערכות של קצין צבאי להבקיע מאוד, אנשים שתמיד חותכים בשיחה של אנשים אחרים; מבטאים את נקודת מבטם; גסות להורות לאנשים אחרים בסביבה, ומנסים להפוך את עצמם יותר גלויים למעריך מחבריו לקבוצה. זה שטני. אנשים שטניים אלו שינהיגו את איזבל דוקטרינת החברה המערבית והכנסיות ובתי העסק והצבאיים והפוליטיקה ובתי הספר של פוסט -1960 האימהות “ילדי פרחים” “מה שנקראה” גברי התנ”ך “ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם. לכן אם אתה צנוע, מנומס מספיק כדי לתת לאחרים לדבר ולהקשיב לך; מוכן רק כדי לשרת כמו ישו ויגיד לי מה לעשות, ולא לנסות להיות מוחצן כמו במערב, ואז המערב תצליח מתעב אותך; נראים נחת עליך ואתה כמותג מופנם; להעריך אותך כפסול לחלוטין וחסר עניין, ולדחות אותך מכל נהגית.

מצד השני, בתוכניות הערכת מנהיגות יפניות, הם מעדיפים אנשים שהם יותר שקטים; מסוגלים להביא הרמוניה לקבוצה; ולא מוחצנים. לדוגמה, האמריקנים יסתכלו עליך כמו להיות מופנם, ביישן, צריך לצאת מהקונכייה שלך ועגומה כמו יפני, מעצבן מאוד ואדם לקבל פקודות, אם הוא ירא שמים, ישו דמוי אדם. מצד השני, היפנים יסתכלו עליך כמו להיות מוחצן, אינדיבידואליסטית, לא הרמוני לקבוצה, והתפאר באישורים ויכולות עצמיים כדי למכור את עצמך, מאוד רע ודעתן כמו אמריקאים, ואדם להיות מנודה מהקבוצה בגלל אתה תזהם מוחות של הקבוצה עם חשיבה מערבית, אם הוא ירא שמים, ישו דמוי אדם. כאשר בני האדם הפך לשטני, שהם הולכים באחד משני הקצוות של שטן: או זרוע שמאל או ימין. אתה מדבר איתם, אבל הראשים והלבבות שלהם כל כך קשוחים ורעים, כי הם עדיין מתעקשים שהצד שני טועה ורע, ושהערכים והחשיבה שלהם הם נכונים. הם לא יחזרו בתשובה ויישמרו.

בכל פעם, אמריקאים תהיה מאוד אגרסיבי כלפיך; לדבר בחריפות עליך: להגיד לך שאתה צריך לשנות ולהיות יותר מוחצן, ואומר לך להירפא מהאישיות שלך הרעה היפנית הדמוית המופנמת, חסרת היכולת. בכל פעם, יפנית תנדה אותך מהקבוצה ותשמיץ אותך; מבקרת אותך בשביל להיות כמו אמריקאים ועלולים להפריע לתרבות קבוצתית; אזרוק אותך החוצה מהקבוצה בשביל להיות מוחצן מדי כמו אמריקאים רעים, ואומרת לך שאתה לא יכול לשרוד ב תרבות היפנית, כי יש לך חשיבה וערכי פרט ואינו תואמת את הערכים ואת הדרכים הרעות של קבוצת הרובוטים שלהם. בכל פעם, אלוהים אומרת לך להיות לא כמו במערב או אסיאתים; להיות יותר כמו ישו; להיות צנוע ועדיין נועז להביע את האמת של אלוהים; להקשיב ולהיות משרת, אבל גם להיות מוכן לקחת האחריות ולהוביל להקרבה את עצמך לאחים וצוות שלך. אתה רואה איך חברות ותרבויות של איש הרע הן, ואיך הם מסתכלים על אלוהים ואנשיו כרשע, והם עקשנים בחטאיהם, כמו גם גאים ויהיר לחשוב שהם צודקים? התנ”ך מספר לנו שהם מכנים רוע כטוב, וטוב כרעים. אנשיו של השטן הם הפוכים לחלוטין של האנשים של אלוהים.

הסיבה שכל הכנסיות הפושרות הקצה טיימס ההומניסטיים ההלניסטיות המערביות אין לו כוח לעצור את ההידרדרות של מדינות מערביות והאתיקה שלהם היא כיוון שסוף טיימס המערבי הכנסיות סוגדות דוקטרינות של שטן איזבל של שוויון נשים והסמכות של נשים; איכות הסביבה, הגנת חיות בר; פטריוטיות לאומית ואקטיביזם פוליטי; במחלה לנוצרים; אידיאולוגיות פוליטיות דמוקרטיה ואנושית; מנטליות פילוסופיות יוונית הלניסטית; ערכים מערביים צדקנים הומניסטיים; התנזרות הפוריטנית קפדנית ותורתו רגולציה מינית גליסטיים הדתית; קעקוע מחרישת אוזניים / / קוסמטיקה / של אינן נשים כיסוי-של הראש / שיער הארוך של הגברים / מכנסי נשים לובשים; כמרים בסדר להיות שמן כמו המערביים אחרים; ריפוי רפואי אדם; הנוצרי עושה את העבודה חילונית ומתחתנים כדי להתרבות צאצאים גנטיים, נוצרים קונים תוכניות ביטוח מערביות; ייעוץ נוצרי אנושי; מערבי מעלות ותארים אקדמיים; כירת קריטריונים הבוסס על מערכות אבסורדיות מערביות אדם בסמינר ואת אישורים; מכירת ספרים נוצריים ותקליטורים והמסחריות הנצרות המערביות; רוק המערבי הנוצרי השטני פולחן וקונצרטי רול; מכירה של תוכניות פנסית פרישת הנצרות המערביות; חברות מערביות נוצריות היכרויות; מערבי “משכורות השערורייתיות ופנסיה מגוחכת; הבדיחות מערביות ודרשות בידור וכנסיית הסופגנייה / קפה תרבות, מנהיגים הדתיים של שרי ארוחות ערב המפוארים ובתים יאומנו ומסיבות, בדיוק כמו מנהיגי המפלגה הקומוניסטיים; מעטרות תכשיטים ובגדי מותג; העיסוק בגידול ילדים וענייני אינסטינקט חייתי; שטיפת מוח על ידי תקשורת המערבית סוציאליסטי הקומוניסטי של השמאל הליברלי ורגשות אנטי ישראליים; כבוד כלפי אינדיאנים ותרבויות פגאניות פראיות פולינזיים; מיסוד של הכנסיות מערביות ותוכניות כנסיית אדם יום ראשון; denominationalism ‘הכנסיות המערביות; מערבי האתני ותרבותי כנסיית הפרדת חשיבה; הערצה מערבית של מנהיגים וסלבריטים דתיים; מתחננים מערבי טיפשי לנתרמה לכנסייה ונתינה; מערכות מערביות הלניסטיות evangelistic ושיטות אדם evangelistic; קואורדינציות שר מגוחכות מערביות נשיות; בועט ישו והאמת שלו מחוץ לכנסיות המערביות; לשוות מראה ישו כמו “ילדי פרחים” בלונדינית תכולות עיניים שבדיים גורה גבר נשי המערבי ארוך שיער בתיאורים, קידום ומתגאה באישים מוחצנים מערביים ומסתכל למטה על אישיות כנועה ישו כמו כצורך לפרוץ את הקליפה; אורח חיים מערבי של חיים ונשיקות לבעלי חיים וכלבים ולמות ממחלה; התרבות המערבית של ניתוח פלסטי; גירושי הכנסיות המערביות ולהינשא מחדש אמונות ומנהגים: וכל תורתו דתית של אדם אחרת של שטני איזבל רע, במקום אמת תורת ה ‘שהיא המילה והמשיח. בסך הכל, נצרות המערבית הפכה מעוותת ומרושעת על ידי adulterating עם אחרית ימי רוח איזבל של עובדי האלילים ועובדי אלילים ולאחר 1960 פולחן השטן ‘”ילדי פרחים” אמהות.

זה, יקירתי 144.000 אחי שריד יהודים, ולכן חוזר בתשובה של אלוהים שר שירים אלוהיים שבח לאל, ואילו “גברים של תשובת התנ”ך” כביכול את הפוסט -1960 “ילדי פרחים” אמהות ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם והמוני נוצרים דתיים מערביים להאזין לרוק של השטן וקונצרטי פולחן שטני נוצריים רול. מה היא אלוהים הוא מוסיקה, וכל מה שהשטן הוא קקופוניה. סדר ובלגן הם הפכים קיצוניים. עם אלוהים, יש סדר מוחלט ושבחים טהורים, בדיוק כפי שהנשים כפופות לסמכותו של האיש והוראתו של אלוהים. עם שטן, שהוא חוץ מאלוהים, יש הפרעה מלאה ורעש מכוער, בדיוק כמו נשים המערביות של השטן מנסות לגזול סמכות והוראתו של אלוהים של גברים. “הגברים של התנ”ך” תשובתו של השטן שנקרא וחברי הכנופיה הדתי שלהם מתעבים אותי על שאמר את האמת עליהם; להם ילדים של חושך ותוהו ובוהו ומתנגדים לתורת האמת של אלוהים. יש להם אמונה, אבל זה לא במילה האחת של אמת, אלא הוא נמצא באקדמיה ודת אנושיות, בדיוק כמו הפרושים.

הסיבה שכל חיילי הקואליציה הבינלאומיים כל כך כועסים היא כי תקשורת השמאל הסוציאליסטית אפילו לא אכפת לו בכלל עליהם. ככל התקשורת השמאלנית היא מודאגת, לא אכפת להם אם החיילים לא יחזרו לאמהות שלהם חזרה הביתה. הם התעניייינו רק בדחיפה קדימה “ילדי הפרחים” שלהם האידיאולוגיה הסוציאליסטית פציפיסטית דרך אמצעי התקשורת שלהם. זו הסיבה שהם שדרו את כל החדשות על איך החיילים הצבאיים הבינלאומיים הפציצו והרגו כמה אזרחים עירקיים או אפגניים, נשים וילדים, וכמה חיילים נהרגים. האג’נדה שלהם היא רק כדי לעצור את המדינות דמוקרטיות מלמלא את תפקידם בעולם, והם פשוט מעוניינים במשמיצים את הממשלה ולעצור את הצבא. מאז האוכלוסייה הבינלאומית יש הרבה אינטליגנציה אנושית שטנית, אבל אין להם שום חוכמה אלוהית, השטן יודע שאם הוא שוטף את מוחם מספיק זמן שימוש במדיו שמאלנים, הם בסופו יאמינו לשקרים והאידיאולוגיים שלו. הוא השתמש בו ביעילות במלחמת וייטנאם באמצעות פציפיסטי האלים, “ילדי פרחים” תלמידים פנאטים מרדניות שמאל סוציאליסטיים על ידי שד בעל דרך הפגנות אלימות ומוסיקת רוק אנד רול, ועכשיו, הוא שלח את “ילדי פרחים” אלה לאמצעי התקשורת כדי לייצר חדשות, ולמכללות ללמד ערכי שמאל, ולתוך הפוליטיקה להציג את החוקים ומדיניות ליברליים של שמאל, ולכנסיות להציג את ההומניזם של איזבל.

המערביים הגיל הנוכחיים וילדים של “ילדי פרחים” שלאחר 1960 אמם הם אנטי צבאיים ונגד ממשלה ונגד רשות ונגד אלוהים מצד אחד, אבל הם בעד צבא ובעד לאומניים וגאוותנים ו כמו כוח / כסף / סמכות. אנשיו של השטן הם צבועים, בדיוק כמו הפרושים שישוועו אמרו את הדברים הגסים ביותר לרוב; כי הם אומרים דבר אחד, אבל לעשות את ההפך. זה פרצופו של הרוע, ואתה רואה אותו, ממש עכשיו, ב” ילדי פרחים “של הפוסט 1960 satanized ילדים המושחתים והמעוותים של הדורים ונכדים.

שטן יכול להראות להם כמה תוכניות דמו או מזעזע או תעמולה בטלביזיה או חדשות המתארות מטרות צודקות כמזעזע, ואז תוכל לראות שינוי האוכלוסייה ההמונית אדמת המגורים של רשעי השטן הלוך ושוב כמו מסה בורה של ארבה, ואתה תראה אותם טבח כל קדושי התלאות ורצח היהודים, בעידן התלאות הקרוב. הכי האינטליגנטי וגבוה יותר IQ, קל יותר להונות ולתמרן את דעתם עם ידע ומידע. האילומינטי וסדר, העולם הראשון היו מוצלחים לאורך ההיסטוריה. מעמד בינוני לא האינטליגנטי יהיה בקלות ללכת אחרי ההמון ורעיונות פופולריים ותרבויות לאומיות, הנשלטת בקלות על ידי התקשורת הליברלית ופוליטיקאים ליברליים ואנשי חינוך במכללה ליברלי; בי השטן הציב “ילדי הפרחים” שלו החשיבות האסטרטגית להונאה האחרונה End-Times וקרב נגד אלוהים. מאחר שאלוהים סנוור את מוחם של האנשים הרשעים האלה, אין להם מושג על מה אני מדבר, ואינו יכול ואינו מבין את האמת, כי הם מעדיפים להאמין בשקר ולא את האמת, שהוא המשיח.

בארה”ב לסדאם חוסיין המלחמה, במהלך מבצע גדול למיגור טרור מורדים כדי למנוע מהם להרוג יותר עיראקים ואמריקאים; תחנת הטלביזיה המוסלמית שודרה סצנות של ילדים פצועים, שטענו שהם נעשו על ידי צבא ארה”ב, שגרם לזעם עיראקים נגד אמריקאים, כמתוכנן. בדיוק כמו בתקופת מלחמת וייטנאם, את הפוליטיקאים האמריקאים המטופשים שיש להם מנת משכל גבוה נבהלו למחאות ההמונים האמריקאים נגד האלימות, כך הם הורו לצבא ארה”ב לעצור את כל הפעילות. בינתיים, מורדי הטרור קבלו הזמן לברוח, ולהרוג חיילים אמריקאים נוסף. החיילים האמריקאים ישבו ברווזים למורדי הטרור, ירי כלפי מטה, וחיילים אמריקאים רבים נהרגו. הפוליטיקאים בארה”ב לא אכפת חיילים אלה, גם כאשר מאה מהם נהרגים, ופשוט אוהבים להיות מצולמים על ידי התקשורת לוחצת ידות ולתמוך בחיילים לפרסומם ובחירות עתידיות. הם אוהבים את הפטריוטיות ולאומנות, אבל הם אוהבים את עצמם ואת הפופולריות שלהם עוד יותר.

זו מתרחשת שוב ושוב ושוב ושוב ושוב לאורך כל ההיסטוריה, בכל סכסוך שארה”ב היא פנימה הפוליטיקאים תמיד להכתיב את המלחמה, ולמנוע את ארה”ב מנצחון במלחמות, ולהפוך את אבות רבים צעירים, אחים ובנים ל למות. האינטרסים של הפוליטיקאים והניצחונות צבאיים מתנגדים לחלוטין לזה ותמיד סותרות זו את זו. גנרלים שמנסים להשאיר שם בהיסטוריה ולהיות מפורסמים לא פחות גרועים. אחד גנרל שלושה כוכבים נרצחו 24,000 החיילים האמריקאים שלו, כדי לקחת את הטריטוריה חסרת משמעות במלחמת העולם השנייה. זה היה נכון בכל מלחמה: מלחמת עצמאות, מלחמת אזרחים, מלחמת העולם הראשון, מלחמת העולם שנייה, מלחמת קוריאה, מלחמת וייטנאם, וכו ‘הגרוע ביותר הם פוליטיקאים ומנהיגים צבאיים שישבו מאחורי שולחנות, לאכול ארוחות נחמדות, וישנים במיטות יקרות, אלף קילומטרים מהחיילים והאימה.

ההמונים שהתנודדו קלות ושטיפת המוח של אמצעי תקשורת הסוציאליסטית מכוון משודרים מזוועות המלחמה הם גם אשמים במחאתם להפסיק את שפיכות הדמים, להם נקשרים ידיו של צבאם מאחורי גבם, כך שהם אינם יכולים לבצע את עבודתם ואת לנצח במלחמה. לעתים קרובות מה תוצאות הם כי עשרות אלף האויב להגיע לבריחה, ומאה אלף חיילי בעלות הברית להיהרג או נכות לכל חיים. מלחמת העולם השני שעולה יותר חיים וגם על חייו האזרחיים היו מאה פעמים יותר גרועות מכל מלחמה מודרנית, אבל המונים הציבוריים נתמכים ונצחון הצבאי, כי לא היה להם טלביזיות כדי לראות את הקטל של מלחמה. הבעיה היא שההמונים טפשים מאוד, ולכן הם לא מבינים שחירותם להצביע, חייהם של בני משפחותיהם, ואת היכולת לישון על מיטות חמות קיימות כי חיילים נלחמים כדי לנצח במלחמות, כדי שהדברים האלה יכולים להיות מוגנים . אז, בניגוד לאוכלוסייה מראש 1950 הנצרות במרכז, הרשעים שלאחר 1960 ילדים “ילדי פרחים” ודורי נכדים לקיים הפגנות פציפיסטיות אלימות כדי לעצור את המלחמה, אם תקשורת ההמונים ‘”ילדי הפרחים” צאצאים מראה כיתובים של ילד פצוע במלחמה. אז, דיקטטורי אויב בכוונה לפגוע באוהבים ילדים, ולהשתמש בתקשורת נגד צבא ארה”ב, כדי להפוך את ההמונים לעצור את צבא ארה”ב מהפיכתם להתפטר הכח הדיקטטורי שלהם. נראה הדיקטטורים הם הרבה יותר חכם מההמונים הסוציאליסטיים האידיאליסטיים של ארה”ב והעולם החופשי, כי הם אלה ששרדו חכמים להפוך לדיקטטורים כנגד כל הסיכויים.

ההמונים המטופשים מקבלים שטיפת מוח על ידי התקשורת השמאלנית ושירימו קול צעקה כאשר הפוליטיקאים בארה”ב תקפו את עיראק, אבל הם גם יעשו מחאה שהפוליטיקאים לא עושים את עבודתם, אם בנשק להשמדה המונית שהועברו מעיראק ל סוריה משמשת לערי כורים גרעיניים בארה”ב המוני הטיפשים הם טפשים מספיק כדי לא להבין שהם מביאים עליה את חורבנם על ידי כבילת ידיהם של הפוליטיקאים שלהם וצבאיות; בשל פוסט -1960 “ילדי פרחים” ההורים הסוציאליסטיים שלהם ” ושל הסבים וסבתות ערכי הצדקנים המערביים ההומניסטיים נגד המלחמה. זה צבוע, כי למרות שהמוני פציפיסטי הסוציאליסטי האלים להפגין נגד מלחמה, הוא שהם עצמם, את הקומוניסטים עצמם שהרגו את רוב האנשים בהיסטוריה של האנושות, מאה מ’.

רשומים מראה כי הקומוניסטים הסיניים טבחו 65,000,000 אנשים, והם יהרגו שליש מאוכלוסיית העולם בעידן התלאות הקרוב. הקומוניסטים הרוסים נהרגו 20 מיליון אנשים. הקומוניסטים הקוריאניים הצפון נהרגו 2 מיליון איש. הקומוניסטים הווייטנאמים נרצחו 1 מיליון אנשים. קומוניזם להורג כנראה שווה ערך כלשליש מאוכלוסיית ארצות הברית או בפעמים רבות, ואם את הרשומות האמיתיות היו ידועות. הטקטיקה שלהם היא להרוג את כל האנשים המשכילים שיכול ליידע את האמת לציבור ולהבחין בהונאה של המשטרים הקומוניסטיים. הם איום על מנהיגי המאפיה הקומוניסטיים, בדיוק כמו חבורת המאפיה מבטלת את כל squealers. פשוט מרכיב משקפים הוא מספיק כדי לקבל אותך להורג, שכן הם רואים בך איום אינטלקטואלי אפשרי. זה התפקיד שלהם לשמור רק את ההמונים שנמצאים מטופשים ובורים בחיים. זו הסיבה שהרבה סינים הם אינטליגנטיים במונחים של IQ, אבל בהחלט טיפש, נבער ושטופי המוח על ידי השקרים של התקשורת ומערכת חינוך הקומוניסטי וצנזורה. אם הם מדברים נגד הממשלה, הם נעצרו. כאנשי המערב יותר פגאנים בטיימס קצה, יותר הם מאבדים את החוכמה אלוהית ושכל ישר, וככל שהם נשלטים על ידי סוציאליזם / קומוניזם ושטיפת המוח של השטן. לאחר 1960 “ילדי פרחים” המערב הוא עכשיו מאוד פגאני וסוציאליסטי, ואנטי אלוהים. הנוצרים שאינם שאינם בעלי יכולת ההבחנה של רוח הקודש של אלוהים הם תמיד על שני קצותיו של השטן: או פרנואידים של קומוניסטי סוציאליסטים מסתתרים מאחורי כל עץ, או שיש ערכים ליברליים סוציאליסטיים קומוניסטיים שמאל וחשיבה. בצד השני, יש לך קבוצה במקום, לאומנית, ימנית, דתית, פוליטית מכוונת של אנשים.

מי שטפשים סופו של דבר ללכת נכחד, בדיוק כמו האימפריה הרומית. זה בגלל שיש להם מנת משכל הלניסטי מערבי כל כך הרבה ואוהב להסתכל לאנשים אינטליגנטיים להינשא ולהשאיר צאצאים חכמים להישרדות אבולוציה של החזקים, אך הם חסרים חוכמה אלוהית ושכל ישר לחלוטין, כך שכל צאצאיהם הסוף שנהרגו במהלך גיל התלאות. אין להם את שכל ישר. זו הסיבה שסדר העולם אחד והאילומינטי מתמרן את ההמונים בעולם, וקורא להם המסה הבורה הטיפשית. הם מתכננים להקטין את אוכלוסיית העולם לחמישית ממה שהוא עכשיו, על ידי ביטול המוני טיפשים (מנהיגים פוליטיים, מנהיגים כלכליים, מנהיגים חברתיים). הם ימנו נאמנים ביותר למטרתם, לתפקידי מפתח של הכח בעולם. האילומינטי, הכולל את 13 משפחות האפלות של כת שטן, כולל משפחת המלוכה של בריטניה והולנד, משפחת רוטשילד, ששולט על המצבה הפיננסית של העולם, את משפחת רוקפלר, כמו גם את סניפי החברה הסודיות של Luciferians האילומינטי, כגון בונים חופשיים, גולגולת ועצמות, Bilderberg חברה, הכנסייה המורמונית, אחים מוסלמים, וכו ‘יצרה את כל המלחמות בהיסטוריה, מנסה להרוג יותר אנשים ורווח מהמלחמה. הם שומרים את העיניים של אנשים התמקדו בסכסוכים לאומיים, כדי לשמור על תשומת לב של ההמונים הנבערים מסדר היום שלהם אחד עולם סדר סדר עולמי חדש; למרות שמנהיגי צפון קוריאה ומנהיגים יפניים ומנהיגים רוסים ומנהיגים סיניים קומוניסטיים ומנהיגי אירופה ו גם דמוקרט ומועמדים לנשיאות רפובליקנים כולם שייכים לאילומינטי בכל מקרה. הנשיא בוש הוא גולגולת ועצמות חבר (הם מגייסים מנהיגי עולם בעתיד צעירים במכללות היוקרתיות שלהם, שהם מוצאים הם נאמנים ביותר); הנשיא אובמה היא בונה חופשיה דרגה 32; רומני הוא מורמוני, וכו ‘, כך שזה לא משנה מי מקבל נבחר למשרד, כי הם לא יכולים להיות נשיא, אלא אם כן הם חברי האילומינטי.

יודע את אמת התורה, ולהיות חכם בלורד, 144.000 אחי שריד יהודים אהובים. זה לא אינטליגנציה אנושית, אבל חוכמה של רוח הקודש שהיא אמיתי ואמין. אלוהים יהיה האור שלך מנחה לצעדים שלך, ואת השמחה של לבכם. שמו מהולל!

Advertisements