אחים היקרים יהודים,

אם יש אמת אחת משותפת שיש לי לשתף אותך לאורך כל המכתבים שלי אליך, הוא האזהרה להיזהר מהנוצרים הדתיים. הם אלה שיתקפו אותך ביותר, ולהיות בשימוש על ידי השטן.

למה זה שהנוצרים הדתיים משמשים על ידי השטן לתקוף את הנוצרים האמיתיים שנולד מחדש? זה בגלל שהם דתיים יותר, הם יותר פתוחים לשליטתו של השטן. זו הסיבה “גברים של התנ”ך” לענות “את הפוסט -1960” ילדי הפרחים “אמהות כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם תמיד לתקוף הנביאים ושליחיו של אלוהים. זה הנצרות על בסיס דת, ולא את אמת התורה. לדוגמה, הסיבה לכך שהנוצרים יפניים משמשים לעתים קרובות כדי לתקוף נולד מחדש נוצרים אמיתיים היא כי לכולם לחיות לפי רגשות, במקום ברוח הקודש. בגלל “ninjo” או תרבות “אדם רגש” ומסורת, הם מרושעים ביותר. אליהם “, ninjo” זה אומר משהו אצילי וטוב, שהם חושבים שעושים אותם מעולים לזרים שאין להם לב או חמלה. זו הגאווה הלאומית של השטן. אני צריך למצוא את האנשים הרעים ביותר ברמה נמוכה יותר של חברה יפנית להאמין בכך, ועוד יותר נחמד אנשים אצילים של חברה יפנית לא מאמינים לזה, אלא, זרי כבוד. האנשים גבוהים יותר ברמה של אירופה ואפריקה ומזרח תיכון, באסיה ואמריקה הם מאוד נחמדים, צנועים ולכבד תרבויות אחרות. האנשים נמוכי הרמה יותר באירופה ובאפריקה ובמזרח התיכון ואסיה הם מאוד חוצפנים, יהירים, ומסתכלים למטה על תרבויות אחרות. גאווה זו קיימת גם בקרב כל הלאומים האחרים, אבל נראית חזק במיוחד בקרב מדינות אסיה.

לדוגמה, נוצרים סיניים אומרים שהם חשבו שכל אנשי המערב היו שדים ואנשים רעים, בדיוק כמו שלמדנו אותם ועברו שטיפת המוח על ידי ממשלת הדיקטטור הקומוניסטית ששולטות בתקשורת ובחינוך בסין. זה רק כאשר הם מתחתנים עם מיסיונרים מערביים ובאו לחיות במדינות המערב שהם מבינים כי המערב הם לעתים קרובות הרבה יותר יפה מעם סיני. לכן, למרות שהם נוצר, הם מאמינים שהסינים הם טובים, והזרים הם פראים רעים. הם עברו שטיפת מוח על ידי תעמולה קומוניסטית. זה גאווה לאומית, ומשהו שאלוהים מתעב. המערב הוא פשוט שטיפת מוח שעבר, יותר מדי.

זו הסיבה שאם תקשורת משהו על השידורים מערבי ההשתלטות הסינית של טיבט באולימפיאדת בייג’ין, הסינים לצבור במספרים עצומים ולהפגין בכל רחבי העולם, כמו גם לפרק ואבן השגרירויות של המדינה המערבית. אני לא אתפלא בכלל, אם יש הרבה נוצרים דתיים בקרב אלה אספסוף אלים, לאומני, שטיפת המוח. כאשר נוצרי אינו מלא על ידי רוח הקודש, הם מלאים על ידי השטן, ולכן הם הופכים גאים, אנוכיים, אלימים, דתיים, לאומיים, אלימים, גסים, חמדניים, עצלנים, וכו ‘, בדיוק כמו אמונה הלא עובדי אלילים סביב הילדים שלהם, השטן. עם זאת, כאשר הנוצרים שנולדו מחדש מלאים על ידי רוח הקודש, שהם באים לידי ביטוי דמותו של ישו, שהוא ענווה, כבוד, דאגה, נדיבות, טובת לב, אהבה, נאמנות, יושר, אדיבות, נתינה, חריצות, שלווה, שמחה, וכו הנשים להיות יותר נשיות וגברים להיות יותר גבריים אחרי שהפכו נוצרים, במקום להיפך. יותר שדים הם, הומוסקסואלים ופמיניסטים יותר הם הופכים, בדיוק כמו נשים מערביות.

הנוצרים היפניים הדתיים תמיד לסייע לנשי STALKER לנסות ולאתר בו ברח ל; והקנאות הן תתפללנה שיהיה ממוקמות, כך שאתה יכול להיות מיוסר יותר על ידי הנשים האלה שד שולטים במצב, שהשטן משתמש כדי לתקוף אותך . כמרי בשרים יפניים דתיים אלה להשקיע את כל האנרגיה שלהם, הזמן, והמעשרות של חברי הכנסייה והיצע הכסף כדי לחפש אותך. הם ישאלו את כולם למיקום ואנשי הקשר שלך, ולעקוב אחר אותך כמו צייד. הם לא מלמדים את אמת התורה, כך שהאנשים של אלוהים עשויים לגדול במשיח, אבל הם מבלים את זמנם משרתים שטן מענים את האנשים של אלוהים (זאת דת, לא משיח). מאז יפניים נשלטים על ידי שטן, את המעסיקים, את החברים, את בעלי הבתים, חברות הנדל”ן, כמרי הכנסייה, ובתי הספר יעשו הכל כדי לשתף פעולה, וימסור את פרטיך האישיים לאנשים. הם לא מבינים את חוקי פרטיות משפטיים, שכן אין כמעט תביעות ביפן. יש עשירית ממספר עורכי הדין ביפן מאשר בארצות הברית בלבד. זה בגלל אנשים יפניים הולכים על ידי רגשות, ולא על ידי תבונה או היגיון (אנשי השטן לחיות לפי רגשות והומניזם): הם יודעים היטב שאין לתת לנשים האלה שד דיבוק-פרטי הקשר שלך למטרה, אבל הם לא אכפת לך, הם רק אכפת מנשי שד שולטות במצב, כי אנשי שד הדיבוק-הם בדרך כלל אנשים סופר נחמדים ואדיבים, ולכן אלה כמרי בשרים, דתיים סומכים עליהם ולנסות לסייע להם בכל דרך שהם יכולים, הם חיים על ידי רגשות ושופטים אנשים לפי המראה שלהם.

זו הסיבה שהם יאהבו את אנשיו של השטן, ואנשיו של השופט כאלוהים לא אוהב. הכמרים הדתיים היפניים אין לי חוש הבחנה או משותף של רוח הקודש: הם משמשים על ידי השטן כדי לסייע לבני עמו שד שולטים במצב, ולענות את האנשים של אלוהים, ולשבש את עבודתו של אלוהים. אם אתה מנסה לחמוק הנשים האלה שד דיבוק-אחרי התפילה בכנסייה, הנשים האלה שד דיבוק-תהיינה בראשות השטן להתלונן לכמרים. ואז, כמרים יפניים וקוריאניים (אלה שכן הם נוצרים קונפוציאניים ויצורים רגשיים ואין לי רוח הקודש) ינסו לכפות עליך לכלול הנשים האלה שד דיבוק-במהלך ארוחת הצהריים שלך אחרי הכנסייה: על מנת ששד דיבוק-נשים אלה מילולי יכול לתקוף אותך, לזרוק את כעסי התקף זעם, אומרים דברים גסים לחברים שאינם נוצרים כדי להבריח אותם מנוצרים, ופוקד עליך לעשות דברים מטופשים על ידי לא מציק לך כמו זבובים עד שאתה עושה אותם. השטן הוא בעל הזבוב. ברור, הכמרים מתים ובשר, ולכן הם לא יאמינו לך אפילו אם יגידו להם את האמת, שכן אנשי שד הדיבוק-הם הרבה יותר נחמדים לכמרים האלה ממך.

לכן, אחים יקרים שריד 144.000 יהודים, לא סומך או לתת את המידע הפרטי שלך למנהיגי הכנסייה הדתיים אלה; להם יהיו הראשונים למסור את המידע ל- Anti המשיח והמשטרה החשאית שלו, והם אפילו יסייעו השטן שיחפש אותך, כי חשב שהם עושים דבר טוב מתוך רגש האנושי טוב (הומניזם). הם יגידו שהשם שלך צריך להיות רשום במוסד הכנסייה אנושית, אם אתה להיות (מוסדות אנושיים) נוצריים וחשבון אליהם טובים. זה שטויות וזה דת הנצרות המערבית. זה כדי לשמור אותך בכנסייה, כך שהמעשרות והצעותיך ללכת אליהם, במקום כנסיות אחרות. מרגלי מנהיג כנסיית האילומינטי רוצים שאנשים רשומים בכנסיות על מנת לאתר אותם למסור את נפשם בתקופת התלאות. אנשים אלה שד דיבוק-יהיו מפצירים במעסיקים והכנסיות היפניים, והם יהיו הראשונים שימסרו הפרטים והמקום הפרטיים שלך לאנשים רעים האלה. בדרך כלל, הכומר הוא זה שצריך להבחין בם על ידי רוח הקודש, ולשמור אותם, אבל מאז כמרי הקצה טיימס הם משומדים, אין להם הבחנה, ומשמש לעתים קרובות על ידי אנשיו של השטן לאלוהים במקום לרדוף. במהלך מלחמת העולם השני, הכנסייה הקתולית (מסתורין הדת בבל, הזונה על הבהמה של כת השטן) לא אהבה יהודים, וסייעה לפושעי נאצים להימלט מבעלות הברית.

אם אתה נותן מידע הפרטי שלך לכל כומר או לתת את קורות החיים האישיים שלך לועידת הכנסייה או בית ספר או משרד מוסד, הכמרים היפניים יהיו לשתף את כל המידע הפרטי שלך עם מישהו שאתה מנסה להימנע על ידי העברת מגורים ומספרי טלפון משתנה; ו אתה תגלה שזרים גמורים כלל יודעים את כל הפרטים ואת האישורים ורקע על הפרטיות שלך ואת מה שעשה בכל החיים שלך ועל המשפחה שלך. גם את התוכן האישי בקורות החיים שלך שהוגשו לתעסוקה בקרוב יהיה משותף עם כל מי שמחפש אותך. לא רק את הכמרים ואנשי הכנסייה, אלא את המתווכים ובעלי הקרקעות, כמו גם את כל עם היפני האחר ינתנו את המידע שלך לאנשים אחרים, כולל את המשיח אנטי והאנשים של השטן; כל כך מהר, הקהילה היפנית כולה תדע כל המידע האישי שלך. להיות חכם בהבחנתו של רוח הקודש, אחים יקרים יהודים, ואת האנשים הראשונים שאתה צריך הם חוסר אמון הכמרים היפניים הדתיים והנוצרים דתי וכנסי הכנסייה יפניים: הם חושבים עם הרגשות שלהם ולא על ידי רוח הקודש. הם בשר ודם, ותמיד נמצאים בשימוש על ידי השטן, כי לבם המרושע. כך השטן יהיה להגיע אליך, ובתקופת התלאות להגיע בכל רגע, הוא יהיה טבח שני שלישים של העם היהודי. אתה תתחיל לקבל מכתבים מוזרים להרצות לך מאנשים מוזרים יפניים שזרים גמורים ורוצחי ריגול האילומינטי, והם מזמינים אותך לחזור ולבוא תחת שליטתם השטנית, ואומר לך שהאנשים האלה שד הדיבוק-זקוקים לך. הם יודעים כל מיני סוגים של מידע אישי אודותיך, שהגיע מיישומי המשרד שלך לועידות הכנסייה וארגוני para-הכנסיות ובתי ספר נוצרי וארגונים דתיים אחרים. תכני האותיות שלהם יהיו מלאים בפילוסופיות דתיות צדקניות הומניסטיות וחשיבה, ולא יהיה הגיוני כלל ברוח הקודש. זה יהיה הרכב של שטויות, מושך את הרגשות היפניים והצדקנות של קונפוציוס, שנכתבו בבורות מוחלטת של הרוח וצדקתו של אלוהים. הם ייקראו לך רעים, והם קוראים לעצמם צדיקים. הכול הפוך במחשבתו של השטן. לא רק שהעם היפני האלילים ישתמש בשמך ותפקיד מנהל, כדי לנסות להשיג עסקות וכסף; הכמרים הדתיים היפניים לעשות בדיוק את אותם דברים שכל עובדי אלילים אחרים, והם ינסו לנצל אותך ואת המצב שלך, על מנת לקבל משרות טובות יותר לעצמם. ואז, הם ידברו איתך כאילו אתה חוטא רע, והם מדברים כאילו הם מנהיגים רוחניים גדולים להטיף לך עם הרגשות האנושיים שלהם.

השטן תמיד מחזיק בני משפחתך הקרובות עם שדים כדי לתקוף אותך. זו הסיבה לכך שהוא כתוב בכתבי הקודש שהאבות יפנו נגד בנים, והאמהות נגד בנות, ואח נגד אחיו, ברגע שאתה הופך לנוצרי. ברגע שאתה הופך לנוצרי, השטן יהיה בידינו הקרובה של קרובי משפחה באכזריות לתקוף אותך, להציק לך, ואתה גבעול. השטן להפוך אותם לכלבים שוטים, והם יהפכו זועמים כלפי האמונה שלך ואתה בעצמך, או להיות מאוד שליטה ופיקוד עליך להפסיק את האמונה שלך, אבל מצד השני, הם יהיו אובססיבי ועקב אחרייך. אלה הם סימנים צדדי החזקה כפולה שד. זה בגלל נשמותיהם תחת שליטתו של העולם, ולא על ידי רוח הקודש. אתה עשוי לקבל הצלת, אבל המשפחה שלך עשויה להישאר לא נשמרה. אור יש דבר במשותף עם חושך, ואת ממלכתו של אלוהים נמצאת באיבה עם ממלכתו של השטן. שדים אין לי אחווה עם מלאכים. הם יפנו למעסיקים שלך ועל כמרי הכנסייה וקרובי המשפחה וחברים, ולהפוך אותם למרגלים שלהם כדי לרגל אחריך ותדווחו להם עליך, ובה בעת, האנשים האלה יתחילו לחשוב שאתה רע לניסיון להימנע מבני המשפחה אורבות אלה, ובדרך זו, שטן באמינותך לפני כל המעסיקים, חברי הכנסייה, הכמרים והקרובים, ואתה תהיה תעבת, עין יפה, וסבורים שהם רעים ואוהבים כלפי המשפחות שלכם. זה האסטרטגיה של השטן להפוך את כל האנשים שלו נגדך, ויפטר אותך, ולזרוק אותך מהמדינה, כך שאלוהים אינו יכול לשתף ישועת הבשורה שבאומה, ולא תהיה לך כל תעסוקה כדי שלא יגווע ברעב למוות. עם זאת, אלוהים ישתמש תמיד שטן במקום, והוא יעביר אותך לעיר חדשה כדי להכריז הישועה ותלמידו של אלוהים כל האנשים והאומות אליו. זכרו, אחים יהודים אהובים, הכל תחת שליטתו של אביך שבשמים, ואף שהשטן יכול להצליח בשטיפת מוח של כל האנשים ועל הכמרים דתיים ואת הבוסים של חברה חוטאים דרכך שדים מטרידים את בני משפחה או מרגלי האילומינטי ב כנסייה, וייתכן שהוכית ונרדף ובעט החוצה, אלוהים תמיד יהיה משרד או קציר אחר מחכה לך. אלוהים בקש אליהו במדבר לאחר שנרדף על ידי איזבל, והוא השתמש בו לעבודתו, שוב. עבודתו דרכך לא ניתן לעצור, וגם אם נראה שהשטן יצליח להוציא אותך בעט החוצה ושנוא על העם או העמים סביבך, אלוהים יהפוך אותו סביב ולהשתמש בו לטובו והתכנית אינסופית. אמון בתורת אמת לאחד שקרא לך נאמן.

הדבר הטוב ביותר שהתבררתי לי הוא להתרחק מהכנסיות אלה כולם יחד, שבו אנשיו של השטן לשגשג ותשרצו ומחלחלים. זה חור גיהינום, אורב לעינויים וללהכשיל כל אמת נוצרית שנולד מחדש, שבמקרה הוא לנפול למלכודת שלה. במיוחד, הנוצרים הדתיים היפניים הם סיוט, ועדיף להימנע לחלוטין. זה כדי להגן על עצמך מפני המתקפה והרוע של השטן. זו הסיבה מדוע כל הנוצרים האמיתיים שנולד מחדש כבר בעט החוצה ולהימנע מהכנסיות. עם זאת, אם אתה מת, בשרים, פושר, נוצרי דתי, תמצא שהכנסיות היפניות הן מאוד נוחות, מהנות וסוג שהוא. השטן מברך אנשים דתיים פושרים ולהתייחס אליהם יפה כי הם כלי העבודה שלו, אבל השטן שונא את הנוצרים שנולדו מחדש אמיתיים לכך הם מהווים איום אליו, אלוהים שמשתמש בם הוא איום לשטן. לצאת לציבור במקום, ומשיח מניה לכל האנשים ואומות. אל תנעלו את עצמכם בכנסיות של השטן הללו, ולעשות את דברי השווא שהאנשים הדתיים האלה לעשות. אתם תקבלו שרופים. אנשיו של השטן ישתמשו Word של אלוהים והתנ”ך נגדך על ידי ציטוט הכתובים שאומרים שלא לוותר על מפגש אחד עם השני, לכבשים בודדים לא יותקף על ידי הזאב בקלות רבה יותר. הם לסלף אמת תורת ה ‘בדרך זו. במקום זאת, לקשר עם אחים האמיתיים הנוצריים שנולדו מחדש ואחיות שתסכנה את חייהם כדי להציל אותך.

יקר 144.000 אהובים יהודי שריד-יש לך את אותה רוח קודש כמוני: אתה יודע שכתוב זה לא אומר מה שהם אומרים, כדי לשעבד אותך לכנסיות השטניות שלהם להיות מיוסרים וחסרי ערך לממלכתו של ישו. כתוב זה אומר שאתה צריך אחווה עם הנוצרים האמיתיים שנולד מחדש (עם ה ‘) שמקבלים נשמרו על ידי השיתוף שלך את הבשורה ברחובות ובבתי ספר ועסקים, וזה לא אומר שאתה צריך מלגה בכנסיות של השטן עם הדתיים מתים נוצרים שמציקים לך ולהכשיל משרדך ולתקוף אותך. השטן תמיד לרעה את התנ”ך כדי להטעות אותך, כפי שנהג התנ”ך כדי לנסות ולפתות את ישווע במדבר, והטקטיקה שלו לא השתנתה. זה טוב אם אתה אחווה עם הזונות, גובי מסים, מכורים לסמים, חברי כנופיות ורוצחי סדרתיים שמקבלים נשמרו והפכו מאמינים שנולד מחדש אמיתיים, במקום fellowshipping עם אנשיו של השטן בכנסיות והארגונים para-כנסייה ובסמינרים והמשרד ארגונים שאינם מתים מבחינה רוחנית. אתה יודע את דבר האלוהים, ואתה יודע אדוננו ישו שאת אוהבת ולמדת לבטוח, ואמת תורתו, וכדי לא להיות מרומה על ידי תורתו “הכמרים הדתיים אלה ומה שנקרא” גברים של התנ”ך “ותשובה שלהם ראשי כנופיות דתיים.

כמרי הדת במערב לא ילמדו אותך את הדברים האלה כי הם רוצים שתלכו לכנסיות שלהם (אין להם אמת תורה בתוכם). אז, אלוהים משתמש “אף אחד” כמוני ללמד אותך את אמת התורה. זה בגלל לא אכפת לי אם אתה בא לכנסייה שלי או לא, אני היה מעדיף שיש לך את אמת התורה בתוכך ויש לי משיח כראש הכנסייה שלנו, לא כראש העדה שיחליט מה שהם רוצים לשמוע ומה שהם אוהבים לשמוע. חלילה לי לשמור על האמת מהכבשים, אהוב. זו הסיבה שהכנסייה שלנו אין בניינים, ואני הולך לאן אני מוזמן להטיף ואכריז האמת שלו: בתי ספר, מחסנים, משרדים, בתים, בתי כנסת, בפינות רחוב, הפארקים וכד ‘ולא יהיו לי את 3000 מחפשי לחם הבשרים לעזוב הכנסייה, ויש לי רק 12 הנאמנים שמבקשים להיות מוזנים הלחם הרוחני אמת התורה. ל12 הנאמנים ישאו הרבה יותר פרות, מכנסייה של 3,000 נוצרים פושרים, דתות מערביות שלובשים מכנסי גברים, לא ללבוש כיסוי ראש, לנקב את אוזניהם, להקשיב למוסיקת רוק, אוכל סופגניות ואיך לשתות קפה, נתח יפה כל שניים הם, לעבור את טכסי יום ראשון, עבודה במקומות עבודה חילונים וצאצאי גזע גנטיים. אלוהים יכול לעשות נסים גדולים הרבה יותר, באמצעות 12 הנאמנים שיוצאים אל העולם לתלמיד את כל הגברים אליו ותורתו האמת. אם אתה בא לכנסייה שלי, אני רק התלמיד ושולח אותך לעולם והאומות, ולא נתתי לך להתעכב בכנסייה שלי. מה טוב היא שיש 3000 בחוות עושות רוטינות מערביות דתיות בכנסייה משגשגת, שבו ראשיה מאמינים כי הצלחה הרוחנית היא בהשגה “ילדי פרחים” מספרים מסיביים חברות הכנסייה בועידת הכנסייה שמטפלת מייסדה כמו מיני אל או “ילדי פרחים “גורה כת, בעוד הכבשים מתים מרעבים בשדות המרעה ללא אמת התורה?

יפנים נוצרים דתי אלה ינתנו את מספר הטלפון שלך לאנשים האלה שמכנים אותך בכל יום, יום אחרי יום אחרי היום אחרי היום אחרי היום אחרי היום אחרי היום, כדי לנסות ולעשות כסף שלך. אתה תהיה חייל פיננסי משועבד משלם כסף לפרנסתם בכל חודש. אם תשנה את מספר הטלפון שלך, יהיה לך לשנות את הפרטים ורישום אנשי הקשר שלך עם כל מאה מקומות אחרים (בנקים, בתי ספר, שותפים עסקיים, משפחה, חברים, צבא, וכו ‘), וזה יהיה בזבוז אדיר של זמן ואנרגיה, בדיוק כמו השטן תכנן לשבש הזמן והמשאבים שלך, באמצעות אנשיו, שלא לדבר שיצטרך לשלם את הוצאות ההעברה והחזקה של דירות חדשות או למכור את הבית שלך. משרתי שד דיבוק-אלה של השטן ימשכו את הקונספט היפני הקונפוציאנית “ninjo” או “רגשות אנושיים או טוב הומניסט,” על מנת להפוך אותם ככלי של השטן על ששעבד ועינה אותך. כמרים אלה יפניים ונוצרים דתיים יהפכו את החיילים של השטן לתקוף האנשים של אלוהים; בדיוק כמו הקיסר ואנשיו שטיפת מוח היפני במהלך מלחמת העולם השני כדי להרוג אומה הנוצריה; על ידי פנייה לרגשות זה יפני קונפוציוס “ninjo” ועצמי הומניסטיים את האמונה בצדקת; שהסתיימה למעלה שחיטת מיליוני אנשים. כך השטן שולט כמה כנסיות כריזמטיות והפנטקוסטלית ונוצרים דתיים עם הרגש הזה וטבעי הגבוה, על מנת להכניס אותם לטירוף שטני. היפניים לא מראה רגשות כמו כמה מאלה נוצרים הכריזמטיים הדתיים לעשות, אבל אף-the-פחות, הם נשלטים על ידי אותו הרגש ששלט דיקטטורת יפן ופולחן שינטו קיסר הצבאית, שהוא כת שטן או רוחניות או רגשנות פשיסטית. אותה הרוח של השטן השולט אלה קסם וודו השחור וכישוף Wiccan גם לשלוט בכנסיות הדתיות היפניות והנוצרות יפניים דתית. זו הסיבה שהם מתנהגים וחושבים בניגוד גמור לרוח קודש ואת חוכמתו ואת אמת התורה, ולהתנהג כמו נוצרים קונפוציאניים הטאואיסטית במקום. זה באותה הרוח ששולטת בם.

אתה פתאום תקבל נחשול של אנשי ריגול האילומינטי השטן מטרידים ולא מציקים לך יום אחרי יום, מבקש ממך לבוא או לעבוד על דברים שיעזרו להם להקים את עסקיהם; או מבקש ממך שיעזור להם בקבלת עבודה, או מבקש ממך כדי לסייע לחבריהם בדרך זו או אחרת. זה דרכו של השטן של שמירה ממך לעשות את עבודתו של אלוהים ואת הדברים שהם מכל משמעות או חשיבות, ומונע ממך להרוויח הכנסה משלך. זה מציק יהיה גדול יותר, ככל שאתה נמצא בשימוש על ידי אלוהים, ויותר שטן רואה אותך כאמת נוצרית שנולד מחדש. המטרה של האילומינטי היא לחתוך לך כספים. הוא לא יפריע לך, אם אתה מערבי נוצרי דתי פושר פשוט ללכת לכנסייה בימי ראשון ולומר את התפילה לפני ארוחה, ושאין לו השפעה לממלכתו של ישו; לשטן יודע מי הם אויביו. הוא כמו זבוב להציק; לא לבד ההתקפות שלו וההרעלה וטרטורי רעש הוא ישתמשו נגדך דרך אנשי שד דיבוק-האילומינטי-כורים. כל דירה שתעבור לכל אומה, הוא יתחיל בניית רעש חזק כל הלילה, ובמשך היום הוא עושה מוסיקה או קידוח או לדפוק מדי יום ביום הסמוך רמה, ויש מירוץ רם גרירה וצלילי צעיף מחוץ לכל 30 דקות בסופי שבוע או ימי חופש. זה בדרך כלל מתחיל מייד אחרי שאתה עובר למיקום חדש. זו הסיבה מדוע בימים אלה בסוף, אנשים רבים נשלטים על ידי שדים ונשלטו על ידי השטן, ומשמשים לו לענות, לעקוב, לחסום, לעכב, להציק, להכות, התקפה, רעל, הכפשה, נידוי, וצועקים על נולד חוזר בתשובה אמיתית (האנשים של אלוהים); והשטן משתמש כמרים דתיים אלה כדי לתת את המידע הפרטי שלך לשדי בני משפחה, חברי הכנסייה, עובדים, צוות הארגון para-הכנסייה, ונשים משוגעות על סקס ונישואים.

הכנסיות ידועות לשמצה בכך שהתעלם פרטיותך; מאז עם שד הדיבוק-מהימנים בתקיפות על ידי צוות הכנסייה, ואף עלולה להיות צוות הכנסייה עצמם. השטן שולח בכל אנשיו לשליטה ביותר לכנסיות, והם שחקנים נהדרים והאנשים הנחמדים ביותר בכנסייה. זו הסיבה מדוע, אם אתה אדם טוב וישר, לא עושה טוב בעולם ההוליוודי, כי אתה יהיה שחקן גרוע, אתה צריך להיות רע כדי להיות מסוגל לפעול היטב ואת האחרים. בעולם התאגידים, שהם השחקנים הטובים ביותר, יותר מדי, ולהפוך את עצמם נראים כמו האנשים הכי הנחמדים, הצדיקים. השטן גורם לאנשיו הרעה מפורסמת ועשירים, על מנת לקדם את האג’נדה שלו ולשטוף את מוחם בעולם, ולהיות נערצים על ידי אנשים, במטרה להשפיע עליהם. זו הסיבה שהנוצרים שנאו בעולם, ואנשי העולם יאהבו של השטן נגד אלוהים והם סוגדים לו. השטן הוא אהוב על האנשים בעולם כי הוא אטרקטיבי, כריזמטי, שמנפח את הגאווה האנושית של אנשי נואם גדול, אדם סופר נחמד, שחקן גדול, והומניסט גדול. ישו שנוא על ידי אנשים של העולם הזה להוא מדבר את האמת על חטאיהם, מכנה אותם בתשובה, הוא כאן כדי להרוס את גאוותם, והוא מאוד ישיר על מה שהם צריכים לעשות, והוא אינו פועל. זו הסיבה מדוע “גברים של התנ”ך התשובה” כביכול ומנהיגי הכנופיות הדתיים שלהם הנביאים של אלוהים מתעב מדומה ולעג וגם.

כאשר נוצרי הוא חושני, ומת מבחינה רוחנית, הוא או היא מסתיימת בשימוש על ידי השטן. לכן זה מאוד מסוכן להיות דתי בשר נוצרי. מאז הנוצרים היפניים לחיות רק על ידי רגשות, ולא על ידי רוח הקודש של אלוהים, שהם רימו בקלות על ידי נשי STALKER אלה, מאחר שנשי STALKER אלה הם מאוד נחמדות ואדיבים. הם נחמדים ואדיבים, כי הם נשלטים על ידי השטן. השטן נותן לאנשים שלו שד הדיבוק-מודיעיני מבריקים רעים, ויכולת לפעול. אז, העולם להאמין שאנשי שד הדיבוק-הם אנשים טובים, והנוצרים הם אנשים רעים. הם גאונים כשזה מגיע לעשיית רע, כי השטן, נותן להם את האינטליגנציה אנושית טבעית לעשות רע ומתנהגים כאילו הם אנשים טובים, אבל הם כסילים גמורים כשזה מגיע לעשיית טוב וחוכמתו האמיתית של אלוהים, ולעתים קרובות הם מתים או לקבל את אצבעותיהם כרסמו את ידי שימפנזים או משהו.

נוצרים אלה מתים, דתיים בראשות השטן להאמין שנשים אלה שדים STALKER הם אנשים צדיקים וטובים, וכמו כן, הם הובילו על ידי השטן להאמין שנולד מחדש קורבנות אלה אמיתיים נוצריים של מטרידנים האלה הם מרושעים, חסרי לב, אנשים אנוכיים שהוא בורח ולא ליצור קשר עם הנשים הללו שדים STALKER. זו הסיבה שמרים אלה יפניים ומנהיגים דתיים של ועידות הכנסייה מבחינה רוחנית המתים האלה יכתבו המכתבים לאומרים לך שאתה צריך להתפלל עימם לך אין לי שום מריירות נגד האנשים האלה שד שולטים במצב, ושאתה צריך לסלוח לאלה שדי אנשים; כאשר במציאות, אין לך מריירות נגדם מההתחלה, אבל אתה רק הימנעותם מהחוכמה של רוח הקודש של אלוהים, כך שהשטן לא יכול לתקוף אותך. נוצרים הדתיים יפניים אלה מרומים כל כך בקלות על ידי שטן, שבא כמלאך של אור, במקום של חושך. השטן מדבר אל מוחו ורגשותיו כמה רע הנוצרים האמיתיים הם, וכמה טוב עם שד הדיבוק-. השטן הופך את האמת סביב במוחם של הנוצרים היפניים הדתיים אלה להאמין שאנשי שד הדיבוק-הם קורבנות חפים מהפשע, ושהאנשים של אלוהים הם מחוללי הרשע האכזריים.

אתם מבינים, יקר אחים יהודים, מצאתי שוב ושוב ושוב, שהכמרים היפניים אין לי רוח הקודש של אלוהים, ולכן אין טעם רוחני, ולכן הם חושבים שאתה האדם הרע, ואנשיו של השטן הם אנשים טובים . לפיכך, הם נשלטים על ידי הרגשות האנושיים של השטן והופעות שטחיות של מצבים. הם בקלות שטיפת מוח. אם יפן הופכת לדיקטטורה צבאית שוב, אני לא אתפלא אם רבים כמרים יפניים יתמכו בדיקטטור הצבאי, במקום רצונו של ישו. הם נוצרים פסאודו נוצרים או דתיים. הם אלה שיאשימו אותך, לתקוף אותך, ולנסות לבעוט אותך החוצה ממשרדו של אלוהים. הם חיים על ידי “ninjo.” יש הרבה נוצרים במזרח מערב ואפריקה ואסיה ומזרח שנוצרים דתיים, מדי, ונשלטים בקלות על ידי השטן לתקוף נולד מחדש את האנשים האמיתיים של נוצרים, אלוהים. ההיסטוריה של האנושות הייתה היסטוריה של הכנסייה והנוצרים דתיים וטובחות martyring עשרות אלף אלוהים של אנשים את נולד מחדש הנוצרים האמיתיים. השטן מדבר אל לבם שהנוצרים האמיתיים הם רעים, ואנשיו של השטן הם טובים. זו הסיבה שהשטן דבר אל מוחם ורגשותיהם של שרים אלה פרושים וכמרים של הכנסיות העתיקה של ישראל כדי לספר להם לצלוב את ישו על הצלב לישו הוא רע.

דפוס זה לאורך כל ההיסטוריה של מין האנושי לא השתנה, והנוצרים מאמין בכנסיות מערביות ומזרחיות גם נמצאים ברשות והתודעה נשלטים על ידי השטן, כדי לתקוף את הנוצרים אמיתיים. לדוגמה, אם אשת מטריד השדים הייתה אמו של אחד, הכמרים היפניים האלה יאמינו האם שאינן נוצרית, ולתקוף את בנו הנוצרי, כי בעיניהם, האם נראה כמו אישה הצדיקה, העדינה, והבן נראה כמו ,, איש קריר וכפוי טוב אנוכי. זה בגלל בתרבויות רעות כתרבויות קונפוציוס, משפחת הפולחן האסייתי, ובני משפחה הוא הכול בשבילם. להם, הדם סמיך מהרוח, במקום הרוח להיות סמיכים יותר מדם. הם תמיד חושבים במונחים של משפחה. זו הסיבה שהקוריאנים לא ייאפשרו לבנותיהם נישאו לזרים, על מנת לשמור על הייחוס המשפחתי שלהם טהור, ולא לזהמו בגנים זרים ומלוכלכים, שזו דרכו של קונפוציוס הנוצרי של חשיבה והתרבות. זה גנטי תרבות בעלי חי אינסטינקט משפחתי, לא התרבות של אלוהים רוחני האורינטציה המשפחתית שמקריבה את המשפחה כדי להציל זרים ואויבים כלל. זו הסיבה שהקוריאנים והיפנים וסינים כל להתאסף בכנסיות שלהם באמריקה, ורק לקשר עם נוצרים אחרים של הלאום שלהם, ולאכול, לדבר ולחשוב בתרבות שלהם, היא תרבות זו משפחת כנופית אורינטציה הקונפוציאנית.

זו הסיבה שהנוצרים הסיניים וקוריאניים ויפניים הם אובססיה לגבי מקבל חינוך טוב ועבודות עשירות ומתחתן ומגדל את הצאצאים גנטיים. הקיום שלהם הוא מאוד חייתי, ולא בדברי שמים או על אלוהים. אם זה היה בדברים של רוח הקודש, הם יישארו בודדים ולחלוק את הבשורה באפגניסטן או בעיראק או במקום. אני מאמין שהאסייתים מאוד רעים בגלל רוחות השדים שבאו לשלוט אסייתים אלה, כתוצאה מאלף על גבי אלף שנים של שד פולחן ועבודת זרה ושמניזם. רוחות טמאות אלה שולטים נוצרים הדתיים האלה אסיה, בדיוק כמו, דעות הקדומות הפראיות ביותר, משפחות לבנות עליונות גזע לבן שבאות מרקע משפחתי מטורף, רע.

אותו ניתן לומר עם האפריקאים המרושעים ביותר ודרום האמריקאים והמזרח תיכון ואירופים שבאים מהמשפחות הכי אפופי חטא, המטורפות, שהם כל כך חוטאים שהשדים של השטן אינם מסוגלים לשלוט במחשבותיו ורגשותיו כמעט לחלוטין. הם מראים אופי של השטן של שנאה, יהירות, דעות קדומות, אפליה, אנוכיות, אלימות, תאוות בצע, לוקח מ, מניפולציה אחרת, סמים, אלכוהוליזם, לחימה, וכו ‘במשך שנתי מחקר שלי, שהתבררתי לי שאנשים רעים באים ממשפחה רעה רוחות, ואנשים נחמדים מגיעים ממשפחות נחמדות. הסיני הוא דוגמה טובה לכך: הם גם אנשים סופר מרושעים או אנשים סופר נחמדים תלויים במשפחה שלהם ורקע גנטי ורוחני, ויש מעט מאוד שביניהם. אמריקאים הם דומים: הם גם ממשפחות נחמדות, צנועות, טובות ורוחות משפחה, או שהם באים ממשפחות מאוד מרושעות, גאות, שנאה ורוחות משפחה. הכח היחיד בעולם שיכול לשבור את רוחות שדים המשפחתיים ועל אישים הרעים הגנטיים ולב הוא רוח הקודש של אלוהים, כאשר אותו אדם רע מקבל את ישווע ללבו או שלה ומקבל נשמר. יש שינוי על טבעי. עם זאת, במקרה של הדתי, הנוצרי המת, אין שינוי ואין תחייה על ידי רוח הקודש, ולכן הם נשארים רעים ותחת ההשפעה של רוחות המשפחה הדמוניות ששליטת משפחותיהם במשך הדורים. הם מרמים, עבור על פני השטח, נראה שהם מאוד נחמדים ואדיבים ואלוהיים.

זה אותו הדבר לכל הנוצרים הטאואיסטית קונפוציאניים שחיים בתרבות ובחשיבה של קונפוציאניזם, בעיקר יפניים, קוריאנים וסינים נוצרים. הם לא ישו במרכז, אך הם מרוכזים בקונפוציוס בתרבות ובחשיבה שלהם, וחסידיו של קונפוציוס במובן הזה. הם עדיין תחת השעבוד של תרבויות אדם רעות.

אם הם היו שלנו ורוח הקודש, אז הם היו לא להיות מרומים על ידי נשי STALKER שד שולטים במצב, והם מוכיחים אותם, והם לא היו מטיפים לנו. זו הסיבה שהשטן השתמש הנוצרים הדתיים לתקוף ולצלוב את ישו. זה תמיד את הנוצרים הדתיים והכנסיות שהשטן משתמש בה כדי לתקוף את נוצרים אמיתיים וישו. הם חושבים ופועלים על ידי רגשות ולא על ידי רוח הקודש. מאז הם נשלטים על ידי רגשות, הם סוגדים לכמרים באדם או במתנות של דוקטרינות רוח או דתית וזהות או את הנצרות המערבית או קונפוציאניזם או פוליטיקה.

הנוצרים שנולדו מחדש האמיתיים היפניים הם מאוד מודעים לשיממון הרוחני של הכנסיות היפניות. הם אומרים שהנוצרים היפניים הם לפחות מוקדש למשיח, ויישארו חוטאים ביותר אחרי שהם מקבלים נשמרו, והכנסיות אינן צומחת. אין אפילו אחוז אחד של האוכלוסייה הנוצריה ביפן, כי הכנסיות מתות וחסרות תועלת ולא אפקטיביות. כשאתה לוקח את ישו ורוח הקודש מהכנסייה, אז יש דת היחידה שנותר ריקה ורגשות אנושיים. הנוצרים היפניים יישארו את יפניים חטא זהה, בדיוק כמו לפני שהם נצלו. אני מצאתי שהם אוהבים כסף, ונישואים, ורבייה, ועצמי, ויש לי הרבה גאווה, וכפי קונפוציאנים רבים, הם אוהבים שיפעילו את סמכותם עליך בגלל גיל או ותק ומעמד, בדיוק כמו Nicholaiatans שאלוהים שונא. זה גאווה לאומית שמונעת מהם להפוך לנוצרים יעילים. אחד הנוצרי דתית יפנית אמר לי שנוצרי היפנים לא צריכים לחזור בתשובה, כי יפנים אין שום חטא, ואנשים בדרך כלל טובים, בניגוד לזרים הרעים.

מצאתי מעט מאוד נוצרים שנולד מחדש יפניים אמיתיים שהם מלאים על ידי רוח הקודש, ולהבחין על ידי רוח הקודש בלבד. הם הכלה האמיתית של ישו שהוא השריד הנאמן. זה אותו במערב ומזרח התיכון ואפריקה ובדרום אמריקה, וזו הסיבה שתשווע שואל בתנ”ך, אם הוא ימצא את האמונה כאשר הוא חוזר. הנוצרים היפניים קונפוציאניים המזויפים הדתיים יהיו לצעוק ולצרוח עליך, בדיוק כמו האסיאתים הקונפוציאנית האחרים לעשות, מכיוון שהם מאמינים שהם גבוהים בדרגתך או מבוגרים יותר. התרבות הקונפוציאנית היא תרבות של היררכיה, בדיוק כמו Nicholaiatans הארור. גם אם הם אינם פוקדים סביבך, הם פונים אליכם כ” קון “אחרי השם שלך, שהוא תואר שאנשים גבוהים יותר ויותר להשתמש בו כדי להתקשר לנמוכים או אנשים צעירים. זה אומר בלבם: “אני גבוה יותר ממה שאתה, ואתה הוא נמוך יותר מאשר לי.” זה מאוד תרבות הקונפוציאנית, ולא הנצרות מקור התרבות עם ערכים וחשיבה נוצריים. זו הסיבה מדוע הרבה נוצרים דתיים קוריאניים ישאל אותך בגילך באופן מיידי, מכיוון שהם רוצים לדעת אם אתה גבוה או נמוך מהם. אם אתה אפילו חודש צעיר מהם, הם ישתמשו בזה נגדך על ידי קורא את עצמם הבכירים והזוטרים כ. זה הפך המוחלט של ישו, שלמרות שהוא היה אלוהים, הוא שטף את רגלי תלמידיו. הוא אמר כי בממלכתו של אלוהים, אלה שהם יותר ישמשו לפחות מהילדים. נוצרי קונפוציוס הם כמו שטן, והם מנסים לשלוט על אנשים אחרים. זו הסיבה שכמה אמריקאים ממוצא גרמני ינסו אגרסיביות כדי להפחיד אותך ולהורות סביבך, רק כדי להראות שהם דומיננטיים עליך. הם מלאים ברוחו של השטן.

האירוניה היא שהנוצרים הדתיים אלה לגמרי ולחלוטין יהיו להתעלם ממך ולהיות אדישים כשאתה מגיע למטה עם כל מיני סוגים של מחלות בכל שבוע במשך שנה ואתה עלול למות, או כאשר אתה נמצא בזמנים כלכליים מאתגרים. לא אדם אחד מהקצה טיימס הדתי הנצרות הכנסייה יבקר אותך, או לשתף את כל חשש בשבילך, או אפילו להגיב על הודעות דוא”ל הרב שלך. כל אדם ואדם, ובכלל זה הכומר, עזר הכומר, הכנסייה וצוות חברי הכנסייה יהיה להתעלם ממך. הם דוחפים אותך, היו אומרים דברים גסים עליך כשאתה מדבר על המזבח, ולהיות מלאים בקנאה. הם לא אוהבים את משרתי צדיקים, צדיקי אלוהים שנמשחו על ידי רוח הקודש. הם אוהבים את אנשי שד הדיבוק-שנחמדים ודוברת שקר. השטן לא אוהב אנשים של אלוהים שנמצא בשימוש על ידי אלוהים. נוצרים דתיים אוהבים את שדי אנשים דתיים הם רעים ולעשות את עבודתו של השטן והם מאוד נחמדים ואדיבים כלפיהם. זה מצבו של גיל הכנסייה המשומד הפושר הקצה טיימס.

עם זאת, כשזה מגיע לציד הימצאו שלך כדי לסייע לנשי STALKER שד דיבוק-המטרידים אותך, הכמרים האלה ונוצרים דתיים יהיו לזרוק את כל שאר, וקנאות לצוד בשבילך, לבלות הזמן והכסף שלהם, על מנת לקדם את השטן משימה. הכמרים האלה תהיו כמו בלשים מהשורה הראשונה, כולם פתאום. כשאתה חולה וגוסס, הנוצרים הדתיים אלה יהיו להתעלם ממך, אבל כשאתה בורח מכל האנשים האלה שד הדיבוק-או מרגלי האילומינטי שמנסים להכאיב לך, או שנמלטו מנוצרים דתיים שמנסים לצוד אותך, כדי pesteringly למכור לך עסק הפירמידה המזויפת שלהם, הנוצרים הדתיים אלה יהיו פתאום מוצאים עניין עצום בטירוף ואתה מנסה לחפש אותך החוצה. האם אתה רואה את האירוניה, אחים יקרים? אתה רואה איך השטן משתמש נוצרים דתיים אלה? אם אתה מדבר ומטיף את אמת התורה, האנשים האלה שד הדיבוק-יהיו לסובב את מה שאמר ולשתף אותם עם אנשים דתיים אלה קוריאניים בכנסייה, והאנשים האלה קוריאניים שמאן קללת התרבות דתיים יתפללו שתישפט ומיוסר וממושמע ל ההטפה שלך תורת האמת, שהם מחשיבים ככפירה וכופרים והתקפה אישית (סוג של קטן כמו הפרושים שחשו כי ישו היה תוקף את עמדותיהם). הם אנשים מאוד נחמדים ומחייכים הרבה ולדבר בדיפלומטיות ודתיות בכנסייה, אבל יש להם שנאה כלפי האנשים של אלוהים והם מאוד דתיים וכופרים.

נוצרים הדתיים אלה ישלחו לך מכתבים, חודש אחרי חודש אחרי חודש אחרי חודש אחרי חודש, מבקש ממך כסף ותרומות, וכוללים טפסי התרמה עם המכתב. גם אם הם יודעים שאתה במצב כלכלי, הם לא ישלחו לך כסף, אבל לא, הם פשוט להציק לך ללא הרף כדי לתת להם כסף. אתה שולח להם את הספר שלך לחינם במתנה, אבל הם יוכלו לזרוק אותו בצד, אפילו לא מודה לך, והם יתנו אותו לדת נוצרית שלועגים לך ולועג לך על הספר האוהב. אתה תוהה מדוע ארגון נוצרי צריך להתחנן חרוץ יום והלילה לכסף ותרומות, בכל פעם שהם שולחים כל תכתובת אליך. לך תדע מי הוא אביהם. הם תמיד יהיו לצרף מכתב דתי נחמד של כמה גדול ה ‘, ואיך אלוהים משתמש במשרד שלהם, ולאחר מכן לשאול אותך בסוף המכתב לכסף. אתה שואל את עצמך, אם הם אי פעם יתעייפו ממתחננים ומתחננים לכסף מבני אדם כל הזמן. נראה כסף הוא האלוהים שלהם, ולא יהווה Jireh. עם זאת, אתה יקר אחיהם יהודים, הם לא יתומים, שליש לך אבא נפלא ואוהב בשמים שיספקו לך את כל הצרכים שלך, ולא רק במונחים של עושר ארצי, אבל עם הרוח שלו לעשות את כל התכנית שלו ומטרה ובדרכך. להיות סמוך ובטוח, ובוטח בו, הילדים שלי.

מטרידנים אלה שד דיבוק-יהיו לצעוק ולצרוח עליך להפסיק להאמין באלוהים, ולזרוק את דת הנצרות. הם תמיד ימצאו דרך להתחיל את ויכוח על הנצרות, למרות שאתה לא רוצה להתווכח, ואתה רק רוצה להגן על אמת התורה מהביקורת האכזרית שלהם של אלוהים והנצרות. הם יציקו לך יום ביומו. חלק מבני המשפחה אלה ייקח כל הזדמנות כדי לתקוף אותך. הם יחזרו על אותם הדברים שוב ושוב, כל יום במשך 365 ימים בשנה, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה: טכניקה זו משמשת את המשטרה החשאית לנהוג בשבויים שלהם מטורפים על ידי חזרה על אותה השאלה שוב ושוב שוב. הם לא מקשיבים למה שאתה אומר, ו 100% מהזמן, הם יתחילו לדבר על נושאים שונים מלאים באמצע השיחה. הם עושים את זה במודע, אבל זה שד של שמשתמשים בטכניקת חקירה זו מתעלמת ממה שאתה אומר שתסייע אותך לטירוף. זה כדי להרגיז עוד יותר ולהדגיש אותך החוצה. הם לא יעשו את זה פעם או פעמים, אבל פי אלף ועשרה אלף פעמים ואלף ומאה פעמים, בכל פעם שאתה אומרים להם שום דבר. והסיבה לכך שהם חותכים אותך בכל פעם אחת במהלך השיחה שלך היא לחזור על אותם המשפטים וסוגיות שוב ושוב, שוב, עוד יותר כדי להרגיז אותך. שדים היו אלף שנים של ניסיון כדי לענות את בני אדם מבחינה פסיכולוגית. הם יכולים לחזור על אותו המשפט או להוציא מאה פעמים, אלף פעמים, ועשרות אלף פעמים, כדי לשגע אותך. זוהי הטקטיקה של השטן. האנשים האלה אפילו לא מבינים שהם עושים את זה, ובכנות מכחישים שהם עושים דברים כאלה; למרות שהם היינו עושים את זה שוב ושוב כל יום. השטן יש דרך המיתוג ולכבות את מוחות הבשרים, חוטאים, החלשים של אנשים שהוא משתמש בם, כי הם לעתים קרובות קלים ביותר עבורו לשליטה, שכן הם אנשים הרעים ביותר.

לכן, אנשים אלה שד הדיבוק-לא מבינים למה אתה מתרגז כשהם חתכו את השיחה שלך בכל פעם. מבחינתם, זה מעולם לא קרה, והם אף פעם לא עשו לך; למרות שהם עושים את זה כמה פעמים ביום. זה לא טיפשות כבר בחלק שלהם, אבל זה שד שרשות. דעתם היא מניפולציה ונחסמה ובשליטה בגחמתו של השטן והשדים שלו. זו הסיבה שהם יתקפו אותך באכזריות, כשאתה מתרגז בהתקפותיהם עליכם. הם לא יקשיבו לסיבה, או היגיון אלוהי, כי הם שולטים בשד. הם אולי לא מתכוונים להרע לך, אבל הם לא יכולים לעזור לעצמם, כי הם רעים והשטן שולטים מוחות והלבבות שלהם לחלוטין.

זוהי האירוניה: למרות מטרידנים האלה שד הדיבוק-יהיו לצעוק ולצעוק עליך להפסיק להאמין באלוהים, ותמיד ינסו למשוך אותך לתוך ויכוח בדברי ביקורת הנצרות ואלוהים; כשתיעלם מהם ולעבור לגור בצו כדי למנוע הפיגועים ומרגלי גייסם, המקום הראשון מטרידנים האלה שד הדיבוק-ייצרו קשר ולגלות שאתה כמרי הבשרים, המתים והדת היפניים כנסיית הוועידה. מאז הם שייכים באותו הצד (הצד של השטן), הם יודעים שהשטן יעבור כמרים יפניים דתיים אלה כדי לעזור להם לעקוב אחר אותך כמו טרף. כמרים אלה יפניים ונשיהם יבלו את כל זמנם, האנרגיה והכסף מההנפקות והמעשרות כדי לחפש אותך ולמצוא אותך, במקום ללמד את אמת התורה. זה בגלל שהם לא נוצרים אמיתיים, אבל הם נוצרים ולא קונפוציוס. כל דרך מחשבה שלהם היא הקונפוציאנית, כולל את ערכיהם ואת אורח החיים ואמונות ופילוסופיות על חיים. הם התנגדו לחשיבה והערכים של הנצרות ורוח הקודש שטניים. על פני השטח, הם הולכים לסמינרי היפנים מתים וללבוש garbs הפסטורלי מוזר, אבל בחלק הפנימי הם מלאים קונפוציאניזם. קונפוציאניזם טאואיזם הוא אחד מהענפים של מסתורין בבילון הדת, שהוא כת השטן. זו סיבת הכמרים היפניים לסייע למטרידנים שד ברשות לאתר את האנשים של אלוהים. כאשר אדם דתי הוא לא עם אלוהים, הם משמשים על ידי השטן.

זה באמת מוזר, לאנשים האלה שד דיבוק-לתקוף את האמונה שלך באלוהים כל היום, אבל כשאתה לברוח מהם, האנשים הראשונים שהם ייצרו קשר כדי לעזור להם למצוא אותך הם כמרים היפניים הדתיים וכנסי הכנסייה דתיים. זו הסיבה שהכנסיות וכמרים יפניים האלה הם חלק מהצד של האויב. הם כמו הכנסייה הקתולית, שהוא חלק מהדת של שטן המסתורין בבל או כת השטן. הם יהיו להסתיר פושעי מלחמת נאצים ולסייע להם לברוח, תוך שהם מעלימים עין להרג יהודי. הכנסיות הפרוטסטנטיות היפניות הן אותו הדבר, כמו גם את כל הכנסיות הנוצריות הדתיות המתות והמנהיגים דתיים בכל רחבי העולם. אתה יכול ללמוד על ידי התבוננות בהיסטוריה. זו הסיבה שהכנסיות הדתיות, המתות והמנהיגים דתיים היו בשימוש על ידי השטן לאורך ההיסטוריה של האנושות לרדוף וקדושי הנוצרים אמיתיים שנולד מחדש, ולצלוב את ישו, יותר מדי. זו הסיבה שבגללה למד אותך, יקירתי 144.000 אחי שריד יהודים, להיות זהיר במיוחד של הכנסיות וכמרים, שכן אם הם אינם נכונים נוצריים שנולדו מחדש, ואם הם נוצרים דתיים מזויפים, בדיוק כמו הכנסיות היפניות , ואז הם יהיו בשימוש על ידי השטן לצוד אותך ולרדוף ולהרוג אותך. במקום זאת, היא אלוהים בעצמו שיעזור לך ויוביל אותך ותספק לך ולתת לך משרד שלך, לא את הכנסיות הפושרות.

לכן, את כמרי הדת היפניים חושבים שהם עוזרים לאנשים על ידי לצוד אותך, שכן את דעתם מלאה במעשים טובים “” זה ורגשות “ninjo” אדם ואת טוב ופילוסופיה הומניסטיים משפחת הפולחן הראשון של קונפוציאניזם. הם אינם נשלטים על ידי רוח הקודש של אלוהים, אלא הם נשלטים על ידי הרוחות של קונפוציאניזם טאואיזם, שהוא השטן. הם לא כמו שנולדו מחדש הנוצרים האמיתיים היפניים שהפכו לתרבות נוצרית כאשר הם מקבלים משיח, אבל יפנים נוצרים דתי אלה מזויפים יישארו תרבות היפנית שהיא כת השטן. זו הסיבה מדוע רוב הילדים של הכמרים היפניים האלה הם עבריינים צעירים ומשקפים את משקי בית ואת הלב הפנימיים של כמרים היפניים אלה. זה כנראה מסביר מדוע כמרים יפניים אלה לסייע מטרידנים שד דיבוק-אלה של השטן לתקוף אותך ויצודו אותך. הם יתנו את כל המידע הפרטי וסודי הסודי האישי שהם בלתי חוקיים יגלו עליך למטרידנים שד דיבוק-אלה של השטן. זה משום שהם מאמינים שהם עושים את הדבר הטוב ההומניסטי האנושי, והם מאמינים שאתה האדם הרע בגלל שניסיתי לברוח ממטרידנים האלה שד בדעתו. בינתיים, כפי שהם מבקשים סביב בכנסיות שלכם, הם יגלו שיש להם הצעת עבודה לכומר, והם ינצלו את ההזדמנות כדי לקבל את עצמם משרות טובות יותר בכנס הכנסייה בשכונות עשירות עם דיור פסטורלי ומשכורות טובות יותר, .

זוהי האירוניה: הנוצרים הדתיים המתים, יתקשרו אליך רע, והם מאמינים שטן ואנשיו שיבואו כמלאך אור. השטן מעולם לא בא בחליפה אדומה עם זנב מחודד וקרנות וקלשון. זאת תמונת קריקטורה מטופשת של השטן שהשטן יצר לרמות את הנוצרים הדתיים המערביים. כאשר אנו נמצאים בגן העדן, אנו רואים כיצד נאים וגבוה וסוג מחפש והשטן הוא בהחלט יפה. ואז, שנראים ישו, שנראה ככבש שנרצח, עם כל הצלקות על פניו וגופו: איך הפנים שלו היו נפוחים מעבר להכרה מכל המכות, וראשו פצע פתוח עם כתר הקוצים, ועיניו כמעט סגר מהעפעף הנפוח, שהוא לקח על לשלם עבורך וחטאיי. אנחנו נהיה מזועזעים. זו תהיה האירוניה שנראים בשמים. זה הנצרות המערבית המזויפת שמלמדת אותך שהשטן הוא יצור מכוער, מכוער, מגעיל, ושישווע הוא, הגורו בלונדינית, עיניים כחולות, רזה, נשי וארוך שיער מחפש היפי, הכומר דתי מחפש אירופי.

בדיוק כמו הכמרים היפניים יתקשרו אליך רע לריצה והתחמקות מנשי שדי STALKER והוכיח ל, והם קוראים לנשי שדי STALKER כקורבנות חפים מפשע של המריירות הקרירות שלך והלב סולח כלפיהם; אנטי משיח יעשה נאומים מפוארים לפני התקשורת העולמית כדי ליידע את הנוצרים המתים, הבשרים, הדתיים איך אתה 144.000 השארית היהודיה הוא אנשים רעים, אוהבים, גזעניים וחשוכים, ואיך השדים אנשים רשעים הרודפים אותך הם סוג, קורבנות, אצילים המעשים הרעים שלך. היזהרו מהנוצרים האלה הדתיים הפושרים רוחניים המתים ומדינת הכנסייה, כי הם רצחו את האדון ישווע ועשרות אלף נוצרים אמיתיים שנולד מחדש בעבר שלך, והם יהיו שוב, בעתיד, בתלאות שעברו 7-השנה גיל, עשרות מרטירים אלף קדושי תלאות. עם זאת, ה ‘תשמור אותך, היא בהבחנה על ידי רוח הקודש של אנשים והשדים שבאים מחופש למלאכים של אור הרעים אלה, ומפני פגיעה פיזית. אתה יהיה חתום על ידי רוח הקודש, והמשיך עד חץ הדרך לתלאות, כאשר ה ‘תיקח אותך לפני המתקפה הנוראה של ישו-אנטי על העם היהודי. עד אז, ייתכן שרוח הקודש תשמור אותך בכל דרכיך, ואולי באותה הרוח שמובילה אותי להדריך אותך לכל הדברים. ברוך שמו של מלכנו והאדון ישווע המשיח-!

Advertisements