אורחים יקרים 144,000 אחיהם היהודים,
אני ברצינות מצפים ליום שבו יהיה להופיע על פני האדמה הזאת. אני צריך ללמד אותך על טיבו של הרוע, שכן תוכלו לחיות בזמנים הבוגדניים ביותר בהיסטוריה האנושית. היה לאחרונה הכומר המערבי אשר אמר כי ראה אחר הכומר צועק הלוך ושוב עם אדם אחר. הוא בחומרה נזיפה הקהילה הכנסייה כי עלינו להיות דתי יותר צדיק. זה עשוי להיות נכון וזה יכול להיות כוזב.
זה יכול להיות הפוך. יכול להיות כומר מטיף זה הוא האדם הגשמי, דתיים, ואת הכומר שהיה צועק היה יכול להיות אדם רוחני, אלוהי. חשוב לא רק לשמוע את מנהיגי המערב הנצרות מאמינים מה שהם אומרים, אבל כדי לבחון את הרוחות מאחורי מטיף כל אחד, להבחין על ידי רוח הקודש.
ברור, זה לא טוב לצעוק או לזרוק התקפי זעם. אנחנו חייבים להיות אנשים של שלום ואהבה. עלינו ללמוד סבלנות והבנה ושליטה עצמית. למרות שאנשים להתמודד איתנו שלא בצדק, או בגסות, עלינו לטפל בהם באהבה אלוהית, ולא חייבים לגמול את התנהגותם. אנחנו לא צריכים לחפש נקמה, ולהשאיר מקום הנקמה של ה ‘פסק דין. אסור לחיות על חרבנו, אך לחיות בשלום עם כל גברים ממשלות ומוסדות, ככל שנוכל.
עם זאת, יש פעמים שיש לך לצעוק בחזרה. השטן שולח לכנסייה כל מיני שדים, דיבוק אנשים לשבש את הכנסייה. להיות חכם ערמומי כמו אבא השטן שלהם, אלה אנשים רעים הם שחקנים נפלאים, ולהציג את עצמם, אנשים דתיים נחמדים. הם כיבדו מאוד נערץ על הבשר, מתים, קהילות המערב דתיים כנסיות נוצריות. הרועים המערב אין הבחנה של רוח הקודש, אז במקום לבעוט אותם אל מחוץ לכנסייה, הם מאפשרים לאנשים האלה להישאר בכנסייה. האנשים האלה שד, דיבוק יקצור הרס בתוך הכנסייה על ידי תוקפים רק את האמיתיים, חוזרים בתשובה בכנסייה, אשר משתפים את הבשורה, בשימוש על ידי אלוהים, הן איום על ממלכתו של השטן. לקהילה, פושר הכנסייה הבשרים, את האנשים האלה שד, דיבוק נחמדים מאוד דתי, אז אם את ממש חוזרים בתשובה היו לעמוד בפני האנשים האלה שד, דיבוק, עם הכנסייה מתים מבחינה רוחנית יחשבו האמיתיים חוזרים בתשובה הם הרע הגשמי, והנסיעה נוצרים אמיתיים מחוץ לכנסייה. זוהי מטרתו של השטן, ערכת, והסיבה לשליחת אנשים שד, דיבוק שלו אל תוך הכנסייה. אתה תראה את זה בכל מקום בכנסיות ברחבי העולם. הטקטיקה של השטן היא להשתמש הנוצרים הדתיים לגרש את כל שנולד מחדש של אלוהים נוצרים אמיתיים מתוך הכנסיות, כך הכנסיות ימותו. בהיסטוריה של האנושות, השטן מאז ומתמיד ניצל הפרושים דתיים ונוצרים להרוג עשרות לקדוש מעונה אלפי חוזרים בתשובה אמיתי לעצור את האמת התורה מלהיות הטיף.
אנשים רעים לא לצעוק ולצרוח על עצמך, או לשמור על מצווה עליך מסביב, או לנסות לגרום לך לעשות דברים המעכבים את חייכם, וגם לגרום לזה להיראות כמו שאתה רע אם אתה לא עושה את זה, בעיני כל האנשים הכנסייה וגם כמרים. אני אומר לך את האמת, האם לא לעשות את זה. עדיף אם אתה נשפט שלא כדין ומתח ביקורת ו מנודה על ידי האנשים האלה בשרים הכנסייה במערב ונוצרים דתיים, מאשר להיות קורבן של האנשים האלה שד, דיבוק, שהם חכמים יותר ערמומי ממה שאתה. יש להם רמה גבוהה של השטן של האינטליגנציה האנושית לעשות רע, אבל כמובן, אין להם חוכמה יראת שמים אמיתית. אם אתה נלחם המשחק של תעמולה, תאבד, אבל חשוב לך לומר את האמת ולתת רוח הקודש מדברים בעד אותך, לתת לך את החוכמה להתמודד עם האנשים האלה.
כפי שהזכרתי לכם לפני, יקירתי אחים, היה צעיר, תינוק נוצרי, עדין, מין נשי,, טהור, אוהב, ילדה יפנית, שזה עתה להתנצר. כמה גברים היו הכנסייה להציק לה, עוקב אחריה, ולהפוך שותף לה איתם. השטן כל הזמן אמרה את דעתה, כי אם היא לא לקשר ולדבר עם אלה עבדי שד, דיבוק של השטן, אז אין לה אהבה ולא מתנהג כמו נוצרי, שכן היא חייבת לאהוב את כל האנשים. זהו שקר מבור הגיהנום. להיות נוצרי בוגרת יותר, לאחר שהיה מטריד אותה כ 15 עד 20 נשים נוצריות דתיות מטורפים לעצמי, אלוהים נתן לי חוכמה של רוח הקודש לייעץ לה. אמרתי לאחות במשיח שהאהבה היא לא רגשות או לשיוך כולם, אבל זה לעשות את הטוב והישר. זה לא אומר בהכרח לתת לשטן ואנשיו לדרוך לה להתעלל בה ולהציק לה כמו לורד של הזבובים. אמרתי לה לעמוד מול אנשים רעים ולא לאפשר להם להטריד אותה. היא צריכה להרוג זבובים למטה. אם העם הכנסייה והכומר חושב עליה רעות לעשות זאת תוך התעלמות האנשים האלה, ואם שד, דיבוק אנשים לשון הרע אותה לעם הכנסייה, אז יהי כן. היא היתה צריכה לעזוב כגון הכנסייה, שכן הוא מזיק יותר לצמיחה הרוחנית של האדם להישאר סביב חבורה של מתים, נוצרים דתיים, מאשר להיות מחוץ לכנסייה עם חוזרים בתשובה אמיתיים.
למדתי את מהות הרוע. טבעו של הרוע היא שהם אוהבים לצעוק, לצרוח, כאב, התעללות, הטרדה, מעקב, להפליל ולהרוג אנשים טובים. השדים השולטים אלה אנשים רעים יודעים מי האמיתיים חוזרים בתשובה הם אשר חולקים את הבשורה וביצוע ועדת הגדול של המשיח לכל העמים, השבטים ולשונות ברחבי העולם. לכן, ממש חוזרים בתשובה יקבל הרבה התקפות של בני השטן. כמו שאמרתי, חשוב לחיות בשלום עם כל האנשים, עד כמה שניתן, כדי להפנות את הלחי השנייה, אם מישהו מעליב אותך. עם זאת, טבעו של הרוע הוא להמשיך לעשות רע לאדם טוב, אפילו להסלים את זה לרמה של התעללות, בריונות, ולבסוף הרג. אם אתה עם קטן בלי הצבא, העם הרע יתקוף העם שלך,, שוד אונס וביזה אותך. זהו טבעו של הרוע, של השטן, ואנשיו. זה כמו סין הפולש וכבשה מנצ’וריה וטיבט ו האויגורים, וכן ביקורת על יפן לפלישה להם במהלך מלחמת העולם השנייה, זה טבעו של הרוע. השטן מסתובב לגנוב, לשקר ולהרוג. הוא תמיד היה גנב ורוצח.
אם אתה מאפשר הרע להמשיך לצעוק לך, או גונב ממך, או להרוג אותך, או אונס את הבת שלך, או פולשים למדינה שלך, או כשהוא כופר באלוהים, אז אתה פשוט להיות כמו כל אדם דתי במערב הנצרות אשר שטיפת מוח על ידי השטן להיות תמיד מחייך, “טוב,” סליחה, להישחט ולהיות קדוש מעונה. זהו שקר מבור הגיהנום וזה מה הנצרות המערבית מלמדת. הם מלמדים שלאחר 1960 “ילדי פרחים” אמהות של מה שנקרא “גברים התנ”ך תשובה” ואנשי דת שלהם כנופיות של איזבל השטן דוקטרינות הומניסטיים המערב. זה מחייך סמים גבוהה אישיות נחמדה היא לא אלוהים, אבל זה של הדתיות של השטן. זה לא האופי צדיק אמיתי וזה לא אהבה אמיתית. זוהי דת מזויף.
אחים, אנחנו לא נקראים להיות מרומים על ידי הנצרות המערבית או השטן או דת. יש לך את האמת התורה, יש לך רוח הקודש. להבחין בעצמכם. ואני משוכנע כי אחיו שנולד מחדש נוצרים אמיתיים יש הבחנה של רוח הקודש, ואתה יודע מה אני מלמד. לאלוהים יש מיעוט קטן נאמן שלו בקרב הכנסיות הנוצריות במערב. זהו אישור לך, אם היית בלבול מבוכה, ולא הבנתי למה הכנסייה המערבית כפי שהוא, ואת הנוצרים הדתיים הם כפי שהם. לצאת מהם, ולחיות כמו הילדים האמיתיים של אל עליון. לחיות עוד בצלו של תורות מערביות שווא הנצרות נוסחו על ידי אנשי דת בשרים 2,000 שנה. תמיד יהיה לך את הכנסייה ואת מנהיגי הדת, אך יש להם רקורד נורא מבחינת ההוראה בעקבות אמת התורה. במקום זאת, הם סוטה ו להכשיר ו לשכתב את האמת עם השכל ולבבות בשרים. זו הסיבה שהם לשכתב את דבר אלוהים, שהוא אלוהים, וללמד נשים כי אין להם ללבוש כיסויי ראש, וזה בסדר ללבוש מכנסי גברים ו להסוות עצמם קוסמטיקה, נגד הפקודות של התנ”ך. אתה תוכל בבירור להבחין יחס שנקרא המערבי הנוצרי כלפי ישוע על ידי יחסם האמיתות הללו תורה Word עצמו, בין אם הם עשויים לומר לך שהם אוהבים את אלוהים: כי אם הם באמת אהבו המשיח אשר הוא בתורה האמת, הם היו אוהבים את האמיתות הנ”ל בתנ”ך. הם ללא תירוץ, אם הם אומרים שהם אוהבים אותו, אבל מתעב את האמת את תורתו ואת התנ”ך לפטר אותו. זוהי צביעות. ובני המערב הכנסייה דתיים הם בדיוק כמו גרוע, שכן הם לא יודעים את הפקודות כתוב בתנ”ך, או שיש להם אמנזיה פתאומית כאשר מדובר בפקודות במקרא הסותרים שלאחר 1960 את “ילדי פרחים” איזבל עצמי הומניסט מערבי צדיקים, ערכים של שוויון הנשים. לכן אלוהים להקיא אותם מפיו: הם 1/2 ישו וחצי איזבל, חצי שקר וחצי אלוהים לשטן, חצי קר וחצי חם (פושר), וחצי התנ”ך וחצי. אין להם כבוד דבר אלוהים, ויש לי כל כוונה בעקבות זה: הם פשוט בצע את כל מה שהם רוצים במסגרת מעקב זה הדתי בשרים המערבי נוצרי. איך הם יכולים להאשים את אלוהים, אם הם נופלים תחת שיקול דעת? רק מי שאוהב דבר אלוהים יועברו מן הדין. אולי יש להם בתי ספר נוצריים ביפן לאסוף כסף שכר לימוד ויש להם תורתו טובים דתיים, אבל מתעב את האמת תורה תורתו האמיתיים של התנ”ך. הם נשלטים על ידי נשותיהם. הם חסידי Jezebelism המודרנית המערבית. לכן, הם אפילו לא לתרגל את תורתו שהם מלמדים.
טבעו של הרוע הוא להמשיך לעשות רע לך, להסלים את רוע כלפיך, אם הם רואים שאתה לא עושה כלום. טבעה המרושע של אדם היא לבחון אותך, ואם אתה לא עושה כלום, הם יגנבו ממך. אם עדיין לא להתנגד, ואז הם יהרגו אותך, ולגנוב את אשתך והבית. זהו הטבע בריונות ובוגדני הרשע. לכן, אם הם ממשיכים לצעוק ולצרוח על עצמך, אז אתה יכול להיות לצעוק בחזרה אליהם. כמובן, אתה חייב לנסות לחיות בשלום עם כל בני האדם, לנסות לדבר איתם בהיגיון, להישאר רגוע בעל שליטה עצמית, להחזיק שום שנאה נגדם, לתת להם בתוך כמויות סבירות, אם זה יביא שלום, מחפשים לברוח אם המצב חוכמה אלוהית אומר לך, אבל יש זמן שבו אתה יכול להיות לצעוק בחזרה, בדיוק כמו הכומר המטיף מי היה ביקורת. טבעו של הרוע היא שהם אוהבים לצעוק, לצרוח, לפגוע, להרוג, אבל הם לא רוצים להיות צעק בחזרה, צעק בחזרה, לפגוע בעצמם או התאבדו. לכן, אם אלו רוחות שטניים להמשיך לצעוק עליך, ייתכן שיהיה לצעוק בחזרה אותם, לנזוף בהם בשם ישו. גיליתי כי האנשים האלה שד, דיבוק להפסיק צועק עליך, ובדרך כלל ללכת, אם אתה צועק בחזרה אליהם, כי הם לא רוצים להיות צעק, ולחוות דברים לא נעימים על עצמם. הם צבועים: הם אוהבים לצעוק על אנשים כמו נשים שחורות רבות לעשות, אבל הם לא אוהבים צעק. האופי של השטן הוא פחדן. הוא מסתובב כמו אריה שואג מחפשים את מי לטרוף, אבל כשאתה הולך נגדו בכוחו של אלוהים, הוא יברח ממך. אז גם הם האנשים לצעוק צעקה ואופי המניפסט של השטן בשל החטא שלהם לבבות, הם בדרך כלל פחדנים בורחים מאנשים או האספסוף יותר רעות.
צריך להבין שהטבע שלהם הוא אנוכיות, אז הם אוהבים לתת מתח לא נעים לאחרים, אבל הם עצמם לא רוצה לחוות מתח לא נעים. הם צבועים. הרע הוא צביעות, ולכן ישוע הנקרא הפרושים ושרים דתיים כמו צבועים. כמו כן עליך לעמוד מול אנשים רעים. זה בדיוק כמו השליחים נזף רוח השד של מכשפה שכל הזמן בעקבות אחריהם מטריד אותם, והם מצווים עיניה להיות עיוור, והיא עיוורת. זה כמו ישוע לקח את החבל ונסעתי את הכסף למוצרי מחליפי שהיו עושים כסף של העם בבית המקדש של אלוהים. יש רגעים שבהם ישו שתק, ולא ענה להאשמות של הפרושים, והיו זמנים אחרים, כאשר ישו פשוט התרחק כאשר אנשים ניסו אבן אליו. יש פעמים אחרות, כאשר הוא עמד באומץ מול רשעים, ואף אמר דברים גסים מאוד נגד כמרים דתיים ושר תקופה. יש רגעים שבהם ישו התפלל אבא יסלח למי צלבו אותו. לכן כאשר אתה באומץ לומר את האמת אלה כמרים יום ושרים מודרניים, הם מתעבת אותך ומנסים לגרש אותך מן הכנסיות שלהם להשתיק אותך. הם לא יקשיבו להישמע דוקטרינה או הטפה של רוח הקודש. הם מעדיפים לחיות ההומניזם שלהם צדקני המערבי של הדוקטרינה של איזבל השוויון של נשים, עבודה משרות חילוניים, לגדל שיער ארוך, מטיף שהנוצרים תקבל חולה וחולה.
כמובן, אתה לא הולך להיות לוחם ולנסות לצאת למלחמה, או לקבל מכות, כמו חלק מהיהודים העתיקה חשב ישו היה עושה, אלא אם כן מישהו מנסה להרוג אותך ואת המשפחה שלך. במקום זאת, הגיע ישו לשרת, למות על הצלב, ועל מנת להביא שלום בין אלוהים לאדם. מה שאני אומר הוא, כי חשוב להיות מלא על ידי רוח הקודש, כך יהיה לך את ההבחנה של רוח הקודש, ואתה תוכל להבחין רוחם של אנשים. רוח הקודש ייתן לך את המילים הנכונות, את אופן הפעולה הנכון, את ההחלטות הנכונות, ההבחנה הנכונה, החוכמה הנכונה, הדרך הנכונה להתמודד עם כל אדם ואת המצב.
מה שאני אומר הוא כי ישו לא חייכה רוחות שטניים של האיש שד, דיבוק, ולתת שד להמשיך לצעוק ולצרוח עליו, והוא לא לנהל משא ומתן עם השטן, או לנחם את השד, כמו איזה המערבי גברים דתיים ילמד לעשות ולשאת בכנסייה של אלוהים. ישו נזף בחומרה את השדים, וציווה את השדים לצאת מן האיש שד, דיבוק. זה יכול להיות מה שאתה צריך לעשות עם אנשים שד, דיבוק, אם הם ימשיכו לעקוב אחריך, ולא יפסיק לצעוק לצרוח ולזרוק זעם על עצמך, בדיוק כמו הכומר, כי לא לאדם הכנסייה, אשר מטיף היתה ביקורת כמו להיות נוצרי, כמו. אתה לא יושב על הכיסא של הכומר שלך ולהקשיב במשך שעות עם האיש הזה או אישה צועק וצורח על עצמך, ואפילו לא כיבוד הנהגתך שישו נתן לכם. כן, כחברה מובילה בתחום ישו, אתה חייב להיות עובד ויש לי ענווה, אבל יש זמנים שבהם אתה חייב להתמודד עם הרע עם סמכות ותעוזה של רוח הקודש.
אתה יודע שאדם הכנסייה שצועק צועק ומתנהג בצורה כה מטורפת, דרכים לא רעות של אלוהים או של רוח הקודש. כריסטיאן שיש לו רוח הקודש לא יבואו אליך, ולצרוח לו את הראש על עצמך. אתה יודע שיש איזה חטא בלב של אותו אדם, ולכן השדים יכולה להיות דריסת רגל הנפש של האדם יכול לשלוט אדם ולהשתמש בהם. אלה אנשים רעים רק לצעוק עליך אם אתה נמצאים בעמדה חלשה יותר מהם. (לדוגמה, אם הם הממונים עליך או שהם משלמים לך כסף או שהם יכולים להתלונן על הבוס שלך, או שהם פיזית יותר גדול אתה או הם יודעים שאתה כומר אמורים להיות נחמד אליהם.) אלה אנשים רעים לא לצעוק עליך אם אתה נמצאים בעמדה חזקה יותר מאשר אותם. (לדוגמה, אם אתה שוטר או אתה רוצח שכיר של המאפיה, או אם שלוש מאות וחמישים קילו של שרירים או אם אתה הבוס שלהם ולשלם את שכרם או אם יש לך מטול רימונים ביד). זה טבעו של הרוע, וככל שאדם חוטא ורע, יותר השדים יכולים לשלוט אותו אדם. לכן האנשים הרעים ביותר אליך, אם אתה מנהל, והם לצעוק ולצרוח על עצמך, ולנסות לקבל את כספי הפיצויים ממך באמצעות הפחדה. הם חולקים אופי אביו של השטן שלהם בטבע. אדם ירא שמים אף פעם לא בא לצעוק ולצרוח ולקחת ממך.
אם כן, כי המטיף שהיה ביקורת על הכומר שהיה צועק הלוך ושוב עם אדם אחר בכנסייה, יכול להיות חושני, דתיים, מערב צדקני הומניסט, ואת הכומר מי צעק בחזרה מי צעק מטריד אותו , יכול להיות צדיק באמת, אדם רוחני, חכם. לעולם אי אפשר לדעת. אל תשפטו על פי המראה, אבל להבחין על ידי רוח הקודש, אחים יקרים. הופעות מרמים, והדברים הם לא תמיד מה שזה נראה.
גיליתי את המוני העם שד, דיבוק לבוא לצעוק ולצרוח עלי, כי השדים שלהם יודעים שאני אמיתי נוצרי שנולד מחדש, אבל הם לא לצעוק על אנשים חבריהם השטן. השדים יודע מי האויבים שלהם. הרבה מאותם אנשים צועקת עלי מופתעים עצמם הזעם שלהם, אומרים לי שהם לא מבינים למה הם זועמים כל כך אותי, כי הם אף פעם לא כעס כל כך בחייהם, וכנראה לא יכול למצוא שום סיבה עצמם לכעוס כך. המון של אנשים אחרים מופתעים למה כל כך הרבה אנשים תמיד לצעוק ולצרוח לי, כי כל האנשים האלה רגוע נחמד אליהם, ולא לצעוק עליהם. הם מופתעים כי אליהם אני אדם נחמד מאוד, אין סיבה לאנשים לתקוף אותי. מה אלה נוצרים שאינם נוצרים דתיים לא מבינים הוא שזה השדים השולטים האנשים האלה החטא שנאה חוזרים בתשובה, ואת השדים לשלוט לדבר עם המוח של האנשים האלה להתרעם או להפחיד ולאיים. אם הם היו דיבוק על ידי רוח הקודש של אלוהים, הם לא היו כועסים, אבל הם יהיה מלא שבחים הכרת תודה, לה ‘, שמחה, שלום, אהבה וכל את פירות הרוח. על ידי פרי הרוח, תוכלו להבחין העזים מן הכבשים בכנסייה. מה האנשים האלה אינם רואים בתחום הרוחני השולט אנשים רעים, וכי אנשיו של השטן נלחמים ילדים של אלוהים. אתה תראה עובדי אדם ערפדי אלה השטן צועק על מנהלי השיווק, מנהלי בוטיק, מנהלי בתי מלון, מנהלי בנקים, ושוטרים על כמה הם היו אי נוחות מהמצב, וכיצד הם כועסים. המגמה שלהם המחשבה היא תמיד “אני, אני, אני,” ואנוכי מאוד. זה כעס שטנית, במקום האלוהי שליטה עצמית, היא האנוכיות שטנית, במקום להתמקד אלוהי על אנשים אחרים, אלא של לקיחת שטנית ופיצוי, במקום לתת אלוהי, וזה האשמות שטניות ולא להאשים, במקום התשובה לבדיקה אלוהי ואת החטאים של עצמו.
יש בערך 3 רמות של שליטה: דיכוי שטני הדמוני, אובססיה שטנית ו דיבוק. אתה תהיה מופתע כמה אנשים אלה הקצה הזמנים שדים (לא רק מדינות העולם השלישי, אלא במדינות מתורבתות). הם יכולים להיות נחמדים מאוד, בני תרבות על פי non-נוצרים אנשים, אבל בבוא העת, הם יציגו הטבע האמיתי שלהם, ולחשוף את הטבע הפראי שלהם. לכן, כאשר רוח הקודש הנוצרים raptured מן האדמה הזו יחד עם הנוצרים כאשר אלוהים סוגר של תיבת נח הדלת ומביא שיפוט על דרי כדור הארץ, אז מאז רוח הקודש אשר מסתיר רוע בעולם הזה יהיה נעלמה, בעולם הזה תהיה בעולם פראי ללא הכר. הטבע האמיתי של בני האדם יהיה להשתחרר, לבין מי שאינם נוצרים כבר לא יהיה מוגבל על ידי בצדקת הנוצרים כאשר הם אינם. השטן יובס על ידי המלאכים של מייקל, להיזרק אל האדמה הזאת, פשוטו כמשמעו, לעזאזל הכל יהיה להשתחרר על פני האדמה.
אחים יקרים, אנחנו לא נלחמים נגד בשר ודם, אבל עם נסיכויות וכוחות החושך של התחום, דמוניים רוחות רוחניות. אתה לא יכול להילחם איתם עם בוגרים, בשרים, שיטות דתיות, אבל, יש להבחין ולטפל בהם רוח הקודש. להיות לא כמו ילדים האמת, אבל להיות חכם בחכמתו של הקב”ה. דעו כי העם של העולם הזה נשלטים על ידי רוחו של השטן, והיא חובה עלינו לטהר את הכנסייה אלה מטורפת, אנשים מזויפים דתיים המשמשים את הרוחות הטמאות. חובתנו להבחין על ידי רוח הקודש, להיות מלא על ידי רוח הקודש, ולשמור השטן אל מחוץ לכנסייה של אלוהים. אלה הקצה טיימס, כמו התנ”ך מנבא, הכנסיות המערביות נשלטות ומלא אנשים השטן, ואת ישו האמיתיים חוזרים בתשובה כבר בעט מתוך הכנסיות, והם מחוץ לכנסייה. בשנות ה -1960 ו -1970, את “ילדי פרחים” שרים הציפו הכנסיות, ושימשו להציף את הכנסיות עם ערכים של איזבל השטן “ילדי פרחים” הומניזם של דמוקרטיה ושוויון, ואת איכות הסביבה.
אנחנו חיים בזמנים רעים ומה התנ”ך מנבא כמה פעמים הבוגדניים. יודע את מהות הרוע, לעמוד מול אנשים רעים כאלה. לחיות בשלום ואהבה רבה ככל האפשר, אלא גם לחיות כמו אנשים אמיתיים ולא אנשים דתיים מזויפים, וכן גברים חזקים של אלוהים. אל תתנו אלה נשים פמיניסטיות כמרים נשיים לשלוט הכנסיות עם רוחות איזבל שלהם של הומניזם מתחסד המערבי, ולהביא כת השטן שלאחר 1960 את “ילדי פרחים” אל הכנסיות. אל תתנו גירושין המערבי 60% ו עצמאות שלטונו מרד בכנסיות של אלוהים. אל תהיה חלק הכנסייה הרוע הזה המערבי הדמוקרטי של הומניזם איזבל ההלניסטית צדקנות, אשר נשלטת על ידי אנשים עם העם, אבל להחזיר את התיאוקרטיה של אלוהים וישו אל כנסיות מערביות העצר החוקי שלו, ושל גברים הסמכות של כנסיות וסדר של אלוהים ביקום. המנהיגים הדתיים המערב כמרים יהיה לקרוא את זה כדי לשעשע הבידור הרוחני שלהם, אבל הם לא יעזו ללמד את זה באופן ישיר כמו גם, כי הם חוששים הנשים בכנסייה, והם גברים נשיים אלימים בדיוק כמו אחאב (שהם בני איזבל שהובאו על ידי ילדים “פרח” של איזבל הדור המורד). הם יוכלו להשקות את האמת, לתקן את זה, זה סוטה, ולהפוך אותו טעים על האוזניים של נוצרים מערביים רגישים של אחרית הימים. לכן אלוהים לא ליהנות שלאחר 1960 איזבל המערבי הנצרות. לכן, אלוהים בחר בך, 12000 מכל שבט ישראל להמשיך האמת שלו אל העולם האבוד.
אם אלה שד, דיבוק פמיניסטיות פנאטים והומוסקסואלים ולהציף אמת של טרום נח אנשים פיזית לתקוף אותך או להרוס את המאפיינים הכנסייה או להטריד את האחיות, אז לעצור אותם ולקרוא למשטרה. אתה לא צריך לשנוא את העם פמיניסטיות inversed הומוסקסואלים, ואתה צריך רק שונא חטאיהם לאהוב את האדם, אבל אתה לא צריך לסבול את חסרונותיהם ואת כשהוא כופר של החיים הקדוש ברוך הוא אלוהי השמים והארץ. אתה צריך בחומרה ישירות להתמודד עם אנשים רעים. לא להילחם, אלא להתמודד איתם. כאשר יש שליטה חזקה של רוחות שטניים על אדם, בשל היקף לבבות החטא שלהם, אז זה נוטה דמויות הפוכות שלהם, גברים ונשים. לכן הרבה אנשים הומוסקסואלים פמיניסטית נראה יפה מבחוץ, אבל אדם אמיתי הפנימי האלים מתפוצץ פתאום לפעמים, כאילו הם נשלטים על ידי רוחות שטניים הפראיים. רוב הנישואים שלהם לא מחזיקים מעמד. ממש כמו סדום ועמורה, הם מתחילים מנסה לאנוס אנשים, ואפילו המלאכים שבאו להרוס אותם. עם זאת, לפני מספרם להגדיל הלאה, והחברה זה הופך להיות אפילו אכזרי יותר, אלוהים ייקח את האנשים שלו (חוזרים בתשובה) מעל פני האדמה, כדי שלא ייפגעו על ידי האנשים האלה שד, דיבוק.
כמרים ואנשי דת המערב להטיף לך לסלוח הרשע, שד, דיבוק אנשים, אבל אין צורך לסלוח להם, אם הם לא חזרו בתשובה. עם זאת, אתה לא צריך להחזיק שום מרירות או שנאה כלפי אותם. אם הם חטאו נגדך 70 ושבע פעמים, ולבקש את סליחתך 70 ושבע פעמים, אז אתה צריך לסלוח להם 70 ושבע פעמים. אם הם שדים רשעים צועק עליך והעם הכנסייה, אז במקום לסלוח להם, לזרוק אותם אל מחוץ לכנסייה. אם העם מערביות דמוקרטיות הכנסייה לגרום רועש שאתה אדם רע ליציקת את השד, שולטת במצב, אדם נחמד מן הכנסייה, ולאחר מכן לעזוב את הכנסייה, שכן הכנסייה שאינו ראוי האמת, שכן אין אמת כגון הכנסייה ואנשים. במקום זאת, עבור מחוץ לכנסייה, שם ישו הוא עובד, והכריזו על פי non-נוצרים רעבים האמת, ויקבלו ישו-Word, התורה אמת, ואת החיים. אל תבזבז את זמנך על האנשים האלה שלא רוצים את האמת, שנותנים את עצמם מערבית דמוקרטית ההלניסטית הכוח לשכור ולפטר כמרים, ויהיה רק לשכור שרי מי ידבר ההומניזם המערבי דרשות נעים להם, בהתבסס על אישורי הסמינר שלהם חוויות קריירה, לא אם ראש מלא רוח הקודש. לצאת אל העולם שבו הקציר באמת, ואיפה אלוהים הוא באמת עובד.
אתה, את 144,000 אחיהם היהודים הם הקומנדו של הצבא של אלוהים, שיישאר בודד כמו הפקודות התנ”ך ולבצע ועדת הגדול של ישו כדי להפוך תלמידיו של כל הגברים בשבט כל העם, וכל פינה של כדור הארץ; ועדת הגדול כי הכנסייה המערבית, הכנסייה הדתית לא הצליחה לעשות, בדיוק כמו ישראל לא הצליחו לטעון את הארץ המובטחת מנהר פרת ועד נהר הנילוס, ולכן, כיום מתקשה כל כך הרבה בעידן המודרני. אתה חייב להרים את ועדת הגדול, שם הכנסייה המערבית נטוש, עקב אחרי 1960 “ילדי פרחים” אמהות של מה שנקרא “גברים התנ”ך תשובה” ואנשי דת שלהם כנופיות של השטן נואפות תורתו של איזבל המודרני המערבי צדקני הומניזם שיתכופף בקהילותיהם של שמש קליפורניה, לעבוד בעבודות חילוניים, להתחתן לגדל צאצאים גנטיים אשר יושמדו ב התלאות, כדי לחיות משלמים על בתים ומכוניות יוקרה, שכן ה ‘רוצה שתהיה מאושר ועשיר הנוצרים לתת הרבה כסף לכנסייה, כך כמרים יצטרכו משכורות מפוארות וסגנונות חיים וטיולים תכופים הוואי תחת מראה של עשיית המשרד.
יקר אחיהם היהודים, אסור לך לבצע בשלבים של קודמיו, את הרשעים, דת פושרים, Laodicea הנצרות המערבית, אבל אתה חייב לשחזר את האמת תורת ה ‘לביתו. אתה עם קדוש שנקרא להיות לבד בעולם, על אנשים דתיים. להתמודד עם הרוע כרע צריך לטפל. להיות אמיתי, אחים. להיות צדיק וישו כמו בכל מעשיך, מחשבות, החלטות, התנהגות ודיבור. אופי של אלוהים, האמת אהבה, כוח נגד הרוע, החוכמה בכל הדברים, ואת המלאות של רוח הקודש. אתה חייב להיות כן. ו, כוח נפשי חיים יכול למלא לך לקיים אתה, ידידי היקרים. ואז, יהיה עליך להאיר בצדקת בגלימות לבנות למלוך יחד כסאו לעד, עם אחד צדיק וקדוש, אשר נקרא נהדר “אני.” שובו בתשובה, ולעשות ישר את דרך ה ‘!

Advertisements