ברכות מ אדוננו ישוע המשיח, אחים יקרים, יהודים
אם אתה בכיר שתרמו עשרות אלפי דולרים להם, הכנסיות המערביות para-כנסיות וארגונים להמשיך לקרוא אותך בכל שבוע כדי להגיד לך כמה הם מבורכים להכיר אותך, והם מתפללים בשבילך, ומה יקרה אחי אתה המשיח, והם להמשיך להשתמש בטרמינולוגיה נוצרית, ולדבר על מה הארגון עושה את ישו. כאשר אתה הופך להיות מיסיונר, אז אלה הכנסיות המערביות para-כנסיות וארגונים להפסיק ליצור איתך קשר לחלוטין. זה ברורה, ישר קדימה, 100 מעלות מול 80 התנהגות היא תכונה מאפיין טיפוסי של העם האמריקני. אלוהים שלהם הוא כסף. אם יש לך כסף, הם נוהרים לעבר אותך. אם אין לך כסף, לא אמריקאי אחד תפנה אותך יותר. זוהי הוכחה מוחלטת מלאה יסודי הוכחה בלב המערב קצה טיימס, ומסיבה זו, שיפוט של אלוהים מגיע. אנשים הומוסקסואלים פמיניסטית לשאול למה אלוהים אוהב היה לשפוט את הרשע. זו התשובה. זו בדיוק הסיבה, הסוף-Times אנשים ביסודיות נואשות הרשע. הם מופיעים רק נחמד רשעים אחרים.
המנהלים האזוריים של אותם כנסיות para-הכנסייה ארגונים שכר, כי הם היו לשעבר מנהל הכספים הראשי של ארגונים אחרים, והם השתתפו הכנסייה. הם לא מתקבלים לעבודה על בסיס המוביל של רוח הקודש, אבל אנשים דתיים מערביות להעסיק אנשים על בסיס המנטליות המערבית הטיפוסית שלהם אישורי וניסיון. הם בעטו ישו מתוך קצה-Times כנסיות מערביות פושרים. אם זה היה תלוי ישו, הוא היה לשכור את לא מנוסים, חלשים, אנשים טיפשים בעולם, ולהשתמש בהם עד מאוד על העבודה במשרד שלו, במקום, אנשים מוכשרים אישורים גבוהה עם ניסיון האינטליגנציה האנושית. אתה רואה איך המושחת קצה טיימס המערבי פושרים הומניסט ההלניסטית Laodicea הכנסייה היא? הם תמונת ראי של העולם האלילי הסובב אותם, אז בגלל זה הם מלאים באנשים דתיים כופרים. כל אמיתיים את חוזרים בתשובה כבר בעט החוצה מנודה מן הכנסייה המדינה המערבית לנצרות.
מסיבה זו, כל אמצעי התקשורת מפיקים ובמאים בטלוויזיה של אלה מגה דת, פסקה הכנסייה ארגונים רעים מאוד, לא משנה מה העם הם נמצאים פגשתי רבים האנשים האלה נוצרים התקשורת, אבל הם כולם חולקים בסיס רשע,, מנוון אישיות. אין להם מושג בדברים של אלוהים או האמת שלו או רוח הקודש שלו. הם שכרו על ידי מנוונים מנהיגי כנסיות נוצריות ארגוני תקשורת, בגלל הניסיון שלהם, אישורי גבוהה האינטליגנציה האנושית. אלה נוצרים התקשורת ואנשים שידור באים רשעים, מושחתת רקע, התקשורת החילונית. כפי שאתם יודעים, המרושע ביותר, “ילדי פרחים”, שמאל סוציאליסטיות, ליברליות, אנשים מטורפת לבחור לעבוד בעולם התקשורת, ממש כמו המאפיה, או עסקי סמים לא חוקיים, או הוליווד, או את כל העולם של השטן. זה כל כך כי השטן יכול להיגרם נזק לחברה לשטוף את מוחם של תושבי העולם. מאז הארגונים הנוצריים לשכור אנשים על סמך ניסיון האישורים של אותם ארגונים חילוניים המדיה, התקשורת הנוצרית מלא האנשים הרשעים האלה, הטוענים להיות נוצרים.
כמו כן, כל המנהלים הבכירים והמנהלים האזוריים של אותם מגה כנסיות para-כנסיות וארגונים לבחור לבקש את עמדות הנוצרים, כי הם לחוצים לא יכול לעבוד בחברות חילוניות רשעים; וארגוני נוצרים לשכור אותם בגלל האישורים שלהם ואת האינטליגנציה האנושית מרקע חילוני העבר שלהם. לכן הם אומרים דברים גסים להפליא לאנשים אחרים בעת שפעל MC עבור כנסים כנסיות, או שהם מוזמנים בתור קומיקאים אורחים ככומר לומר בדיחות מטורפת בכנס בעמידה הפעלות קומדיה. לכן אלה המנהלים נוצריים דתיים ומנהלים אזוריים ומנהלים של ארגונים אלה נוצרים להתנהג בדרכים מוזרות מאוד לדבר על תפילה ה ‘כל הזמן, ולספר לך כמה הם אוהבים אותך, כי הם מתפללים בשבילך, כמה הם אסירי תודה שאתה נותן להם כסף כל הזמן. הם להזמין את סוויטות המלון המתאים ביותר ולספק לך ישיבה בטבלה כבוד מול עם האנשים המובילים של הארגון. אבל ברגע שהם מבינים שאתה לא עשיר יותר, אלה “התרמה” מנהלים להפסיק ליצור איתך קשר פתאום. פעולותיהם אינן כל כך ברור ומדויק זה כמעט מזעזע בלי הבחנה. הם שולחים הודעות דוא”ל על כמה הם אוהבים אותך, אבל בסופו של דואר אלקטרוני, הם תמיד לצרף כל מיני פרסומות על משרד פרסום או קטעי וידאו, וכן את הצורך בתמיכה הפיננסית שלנו. הם התרמה.
חוויתי אלה נוצרים מזויפים שוב ושוב, ולכולם יש התנהגות חריגה דומה: הם תמיד אומרים “ברוך השם” וגם “אמן,” מדברים על כמה הם אוהבים אותך אח יקר במשיח, ובירך איך הם להכיר אותך, וכן כיצד הם מתפללים בשבילך כל הזמן, והם ללא הרף לדבר איתך על ישו ה ‘כמה גדול הוא. עם זאת, הם לא מדברים על דברים רוחניים אמיתיים, או האמת התורה של ישו, או דברים מן החוכמה של אלוהים או רוח הקודש, או את הדברים האמיתיים של החיים, אשר רגיל האמיתי חוזרים בתשובה על מה לדבר. אם אתה מדבר על הדברים האלה, הם חושבים שאתה מוזר ומדבר שטויות. אין להם רוח הקודש, ולכן הם אינם מבינים את האמת לאמיתה או הדברים של רוח הקודש, עם האינטליגנציה האנושית שלהם. אלה אנשים דתיים מזויפים יש בהם משהו שהוא מזויף, וניתן להבחין בהם על ידי רוח הקודש. אלוהים נתן לי את היכולת להבחין בין האנשים האלה.
הם רק להתחיל לעבוד עבור ארגונים נוצריים עבור ביטחון תעסוקתי לבין לברוח מן הרע ואת הלחץ של חברות חילוניות. זה כמו צבא הישע או ימק”א או ארגונים אחרים מתים דת נוצריים שבו כל העובדים הם נוצרים מזויפים אשר עובדים רק עבור ארגונים אלה בשכר, והם אף פעם לא היה ניסיון שנולד מחדש במשיח. הם שונאים את הנצרות והנוצרים, אבל הם עובדים עבור ארגונים אלה נוצרים על הכנסה יציבה וביטחון בעבודה שלהם סביבת עבודה נעימה. זה כמו רבים מן השרים הכנסייה ועל הכמרים המערביים, שהם לא ממש חוזרים בתשובה, אבל הם הולכים לסמינר, לקבל רופאים תארים בתיאולוגיה, ולהיות שרים בגלל האישורים שלהם המודיעין וכן בשכר והעבודה יציבה . הם לא נוצרים אמיתיים אלוהים לא בחר בהם. אלוהים אף פעם לא בוחר את האנשים דתיים מזויפים לעשות משרדו. לכן הכנסיות הם הראשונים לבעוט החוצה האמיתי חוזרים בתשובה, ועל ידי כך, בעיטה ישו מתוך הכנסיות. ישנם נוצרים אמיתיים מעט מאוד את קצה-Times כנסיות מתים המערבי הנצרות עצמה. הכנסייה תמיד מעונה מאות אלפי נוצרים אמיתיים ושרפו אותם על המוקד בהיסטוריה.
גם אם הכומר בכנסייה יכול להיות מאוד משח ואת אדם טוב, כאשר הוא הופך להיות מפורסם הכנסייה שלו הופך להיות גדול, כל הבשרים, דת, כסף, חרחור אנשים נוהרים סביבו, מציף את ארגונו. מנהיגי הכנסייה אשמים על כך שלא הבחנה האנשים האלה על ידי רוח הקודש, או לשמור אותם למרות שהם יודעים שהם לא צנוע. אלה הם האנשים המדויק אשר יהיה קריטי ולנטוש את הכומר, אם הוא היה נופל פתאום הארגון היו נופלים תחת בזמנים קשים. לכן אלה הטלוויזיה מנהלי הכנסייה יעמוד וללכת במהלך באמצע לראיין אותך על המצלמה, אפילו בלי להתנצל על כך שעוזבים. זה מראה כי אלה אנשי משרד התקשורת אין נימוסים או נימוס, לא הגינות אנושית בסיסית, וזה מראה שהם יכולים אכפת לך רק אתה מעוניין להשתמש כדי לקדם את הפרסומת שלהם של ארגון הכנסייה שלהם. הנצרות המערבית הוא כבר מלא, נוצרים דתיים מזויפים, ואין רוח הקודש שם. גם לא נוצרים להתנצל או לתרץ את עצמם כשהם צריכים ללכת לבית לעסוק בעניינים אחרים, ואילו באמצע לראיין אותך. זה נימוסי אדם בסיסיות כדי להצדיק את עצמך, אם אתה חייב ללכת, אתה לא רק ללכת משם באמצע שיחה עם מישהו, אפילו בלי לומר דבר על האדם האחר. אחד האנשים מיקרופון אודיו התנצל על התנהגות גסה של הבמאי, והוא עבד מאוד קשה לעשות עבודה שחורה מאוד נושאת ציוד, אז זה הראה לי, ענווה טוב לב, דאגה התמדה, אחרים, והוא הראה את הפרי מילוי הקודש רוח. עכשיו, אני שואל אתכם אחים יקרים, מי יהיה בגן עדן, ומי יהיה המלכים אשר ימלוך יחד עם המשיח: שכיר מאוד, אינטליגנטי סופר, אישורים גבוה מנהל אדם שהלך לעולמו באמצע הראיון בלי לומר דבר ומי היה קר מאוד גס רוח מההתחלה, או צנוע, טוב לב, חרוץ אדם מיקרופון אודיו, אשר התנצל בשמו של התנהגות משפילה בטלוויזיה חברו של הבמאי?
לכן הם אומרים לך ללכת על תוכניות הטלוויזיה שלהם לשבח משרד שלהם לומר לציבור מה ההשפעה הגדולה שיש להם. הם ישתמשו לך לנסות להרוויח יותר כסף מהציבור ולקבל תרומות. זה מסחרי הנצרות המערבית, והם הולכים לפי הספר של השטן לאסוף ממון ולפרסם. זה לא אלוהים, אלא של השטן. זהו מערבי חברות הנצרות: הכנסייה כופר שהקב”ה מנבא את סוף למוצרי פעמים בימים האחרונים של ההיסטוריה האנושית לפני פסק הדין. הם ינסו למנוע את הדיון שלך על האמת התורה, ומה המערבי סוף-Times הכנסייה צריך לחזור בתשובה על. במקום זאת, הם יפסיקו לך לסטות את הדיון מן מה אלוהים רוצה לומר, והם ינסו לגרום לך לענות על השאלות שלהם על כמה גדול הודעות של הכומר שלהם הם, ואיך זה הרוויחה אותך, ובכך, גורמת לך להיות הפרסומת שלהם הכלי במקום נביא ה ‘. אלוהים אמר לי אלה מפיקים טלוויזיה נוצריות יקצץ את כל האמת דיברת על קצה-Times כנסיות המערב ומה הם צריכים לחזור בתשובה על, והם ישתמשו רק את החלקים של הראיון שם בכוח גרם לך לומר את הדברים כי למכור את המשרד שלהם. זה הרע תואר המי יודע כמה. אלה כנסיות גדולות הם מחליפי הכספים בבית המקדש של אלוהים, אשר ישו נסעו עם חבלים. זה פשוט מגעיל איך הם משתמשים בך, וכיצד הם משתמשים אלוהים לשיווק תאגידי אמריקה שלהם. אני שואל אתכם אם אלוהים לא ישפוט מוסדות כאלה ולבצע.
יקר אחיהם היהודים, להיזהר אלה שגויות הנביאים ושרלטנים בבית ה ‘. להתרחק הכנסיות ולשתף את בשורת המשיח בעולם, ולאחסן האוצרות הרוחניים שלכם בגן עדן, ואת ישוע המשיח ישמור אותך ואת פניכם אל עושרו בשמים לעד. בתשובה, ולעשות ישר את דרך ה ‘!

Advertisements