ברכות בשמו של אדוננו ישוע המשיח אל כל הכנסיות של העולם! ככל שהימים לגדול יותר פגאני, אנטי נוצרי ורע, אנו יודעים כי הגאולה שלנו הוא אפילו קרוב יותר, וכי ביום השיבה אדוננו ישו הוא, כן, ממש ליד הדלת. לכן, זה לא הזמן להיות רדומה, אבל אנחנו צריכים להיות להתעורר וכן להיות מודעים פעמים כי אנו חיים, בדיוק כמו אדוננו הורה לנו להישאר ער לחפש עבור ישועתנו קרובה, כאשר אלה דברים מתחילים לקרות.

המסופוטמית / השומרית העתיקה של השטן טקסטים המדינה שאלוהים הוא חייזר הזוחלים שרצו להשתמש אדם כעבד בגן עדן, ולא היה מוכן לתת לו גישה מפרי עץ הדעת. הוא ממשיך ואומר כי השטן רצה לתת ידע האדם לשחרר אותו, והופך את השטן להיות לוחם חופש. זה אומר שהשטן יצר ארגון בשם “אחוות הנחש,” וזו הסיבה שלוחות של אחוות הדתות ורבים occults-פולחן הנחש. האגדה מספרת כי חייזרים רשע כמו השטן לא עשו, אז הם עשו את הנחש או את לוציפר להיות הבחור הרע. אחווה שנקרא הנחש הזה היה מפוזר להפוך כל occults שונים, אגודות ודתות של העולם שבו יש שורשים בדת המסתורין בבל המוזכרים בתנ”ך. הם נלחמים זה בזה, אבל הם נמצאים שם כדי להתאחד תחת השורש שלהם השטניזם להילחם נגד אלוהים.

הם הופכים את הסיפור של התנ”ך במהופך; ולעשות השטן ואלוהים הגיבור הנבל, כמו בכל אגודות של השטן ודתות. כך השטן יהיה להטעות את העולם בעידן התלאות להילחם נגד אלוהים הקדושים שלו על מלחמת גוג ומגוג, מה שהופך אותנו להיות סוג כלשהו של חייזרים מרושעים, אולי חייזרים זוחלים דרקוניים או משהו. כך הוא מתכנן לאחד את העם ואת מדינות העולם תחת שלו אנטי המשיח בדיוק כמו רונלד רייגן אמר שהעולם היה מהר לזרוק הבדלים להתאחד כדי להילחם באיומים חייזרים מהחלל החיצון. הם אומרים כי האילומינטי של או המטרה של האליטה היא להקטין את האוכלוסייה של ההמונים הנבערים 6-5000000000 דרך מגיפות ומלחמות.

השטן יש אנשים מסוימים שברשותו ומשתמש להפיץ מחלות בכל פעם ברחבי העולם (כמו משרתים האדם של ערפדים): הם אחד האנשים חוטאים ביותר של כל אומה, בדרך כלל מן היציעים וולגרי ביותר של החברה, המובילה חיים בריא, ולעשות אפילו לא את הגינות כדי לכסות את הפה בעת שיעול או לקחת יום חופש מהעבודה. הם אחד האנשים המושחתים ביותר בחברה כל אחד; ולהתרבות ילדים שהם מקולקלים גם, אלא אם כן ניצל על ידי האהבה של ישוע המשיח.

אתם אולי לא תאמינו, אבל בקרב שכבות וולגרי ביותר של החברה בארצות הברית, בעלים ונשים לעתים קרובות להיכנס קרבות אגרוף. מאז הכל מול בחברה של השטן, הנשים בדרך כלל מנצח, ולהכות את הגברים עד זוב דם. אם אתה מסתכל על פגאני תרבויות שטנית כמו בפולינזיה או אפריקה, הנשים 3 או 4 פעמים יותר מאשר הגברים, ממש כמו בעולם החרקים. זה מפני שהם יותר שטני, חטא יותר הם, ועל חטא יותר הם, זללנית יותר הם, ועל זללנית יותר הם יותר, כך גדול שהם. העולם של השטן הוא עולם של כוח הזרוע, במקום אהבה אלוהית. לכן כל השדים לציית השטן מתוך פחד, בעוד המלאכים של אלוהים לציית מתוך אהבה. עם זאת, אלה נשים ענק לא חיים זמן רב, והם בדרך כלל מתים מהתקפי לב או מחלה אחרת; כי שכר החטא הוא מוות. חוויתי פעמים רבות אלה נשים מפלצת אמריקאית לבוא המבקשים להתלונן המנהלים, והם לצעוק ולצרוח ולקלל וללכת במכנסיים קצרים צמודים חשיפת הישבן השומן שלהם לובש כפכפים, והתנהג כמו בהמה מתא קצת בכלא. בניהם יכול להגיד להם שזה בסדר וכדי להירגע, אבל האמהות האלה צועקים בניהם לשתוק.

בארה”ב יש את רוב מעודן, תרבותי, האנשים הכי נחמדים, אבל יש להם גם את הנשים הברבריות ביותר איזבל סוג, מדי. הם לא מקשרים או להתרבות אחד עם השני, אז את הפער בחברה הופך גדול עוד יותר. חלקם סופר אינטליגנטי כמו מנהיגי המאפיה, כך הם עושים המון כסף, וגם לענוד תכשיטים, ללבוש בגדים המותג: לדבר עם דיבור רהוט, גרים בשכונות עשירות וכן להסוות את עצמם, אנשים מתורבתים מעודן, אבל טבעה המרושע שלהם ואת המנטליות גאה חושף רקע המקורי שלהם. אם הם היו באמת מן הרקע, תרבותי ומעודן, הם יהיה צנוע ומכובד של אחרים. ישו היה נגר, אבל הוא היה אדון האדונים. זה רק הנצרות מערכת יחסים אישית עם ישוע כי אנשים יכולים לשנות את רוע של אומה, ולהפוך אותם לקהילה, אלוהי קדוש של אנשים. לאחר מכן, הם היו מביאים את ילדיהם להיות צנוע, ילדים אלוהי, כמו הדורות הנצרות במרכז אמריקה של טרום 1960. אני לא יכול לדמיין עד כמה רע העולם יהפוך כאשר כנסיית הקדושים הם raptured החוצה לפני גיל שיפוט התלאות, ורוח הקודש אשר לדכא את רוחו של אנטי ישו, נלקח מן העולם הזה.

מאחר שאנשים השטן יכול לשלוט ביותר דרך הלב הרוע שלהם יכול לשמש אותו כמו בובה, הוא נותן להם עמדות פוליטיות מפתח כל אומה עם קבלת ההחלטות סמכויות, כדי שיוכלו לאכוף כל מיני הגבלות על הצבא שלהם רשע, צדקני, דוקטרינות הומניסט המערבי; למנוע הצבאי מלהשיג ניצחון מהיר הכולל; כדי לאפשר האילומינטי להאריך קונפליקטים לגרום הקטל יאומן; ולאפשר למדינות הרשע של השטן להיות מוגן ולהמשיך הלאה; וליצור מחאה נגד המלחמה על ידי ההמונים טיפשים כמו נפגעים הר, בגלל הלחץ העולמי נגד המלחמה של השטן מן הרע ביותר, צדקני, קיצוני השמאל, עצרות שלום אלים על ידי brainwashable, רוב חטא רדוף, לא הגיוני, וולגרי שכבות החברה.

לא ראית את המגמה הזו במלחמת העולם 2, אז הם הרסו העמים של השטן, אולם לאחר של הפוסט-1960 “ילדי הפרחים”, satanized, הרשע, שד, דיבוק דור, אתה רואה את בתו של אלה “ילדי הפרחים” לקחו השליטה של התעמולה תקשורת ההמונים, הפקולטות במכללה שטיפת מוח, פוליטי ממשלות, על פי התוכנית של השטן, יש איסור על הצבא האמריקני מן הזוכה כל המלחמות מאז מלחמת העולם 2, בשל סיבות של הומניזם מגבלה על הפצצת שטיח, נשק גרעיני, והשמדה של כל העם המחריד הכנענית. “ילדי הפרחים” היפי הוא סמל צלב שבור, סימן אצבעות השלום. השטן המשמשים צוות הפולחן שלו להקות כמו “חיפושיות” להחזיק אותם באמצעות סלע-N-רול טראנסים, ויש לו מוח שבשליטת דור המערב הנוצרים שלאחר 1960 לעבוד אותו באמצעות אלה קונצרטים הנוצרית, באמצעות מה שמכונה שלו “גברים בתנ”ך “ומנהיגים דתיים שלהם קליקות פסטורלי. הם בצד עם חברים הקתולית נגד נביאי ה ‘, אשר מציג אשר במחנה ליבם הם עם.

לדוגמה, כמעט כל יפני שפגשתי סבורים כי פצצה גרעינית הרע וכן מאמין כי הם היו צריכים לאפשר לטבח מיליונים של אנשים באמצעות לוחמה קונבנציונאלי ממושך, אשר השטן רצה. כל גבר יפני רווקה, והילד היה מוכן למות באמצעות במבוק התאבדות חיובים חנית. החטא גורם לאנשים לא הגיוני, לכן זו הסיבה ההומניסטים המערביים של אלה קצה טיימס הופכים פגאני יותר הגיוני בפוליטיקה שלהם החלטות. ככל שאתם מתרחקים מאלוהים או אומה נסחפת הרחק מצוות אלוהים; המטורפת יותר הם הופכים, כמו השטן.

אלוהים הסיט את הצוללת U-234 עם אורניום הגרמנית שהייתה בדרכה ליפן כניעת גרמניה, על מנת היפנים להשתמש בו כדי להמשיך בפיתוח הנשק הגרעיני הגרמני להרוג עשרות אלפי אזרחים מדינות “בעלות הברית. שני יפנים, בדיוק כמו הגרמנים הנאצים שהעריצו האלילית האלים הנסתר הגרמנית, סגדו גם פגאני הנסתר האלים יפני שינטו.

הממשל היפני הקים הקיסר כמו צאצא לבין אלוהים של דת השינטו פגאני הנסתר; והוא נשלט על ידי רוחות אלה שד. העם היפני, בדיוק כמו העם הגרמני, שהיו בשליטת אלה רוחות רעות, סגדו גם הקיסר כמו שינטו שלהם סמוי אלוהים, סוגדים לאלים שינטו. “קמיקאזה” טייסים מתאבדים נקראו “רוחות של האלים”, והם האמינו להפוך לאלים לאחר התרסקות המטוסים שלהם לתוך ספינות האויב, ולהיות נערץ על שינטו. נשמע מוכר? כן, הם המלאכים שנפלו באותו מאחורי המחבלים המוסלמים של השטן התאבדות, שאינם מצייתים הקוראן להרוג או להמיר את כל הכופרים הלא מוסלמים כדי להפוך את האיסלאם בעולם, והם סגדו על קידוש השם.

מאחורי כל האנשים הרעים הם המלאכים הנופלים של השטן. עם זאת, פנתה אלוהים סביב בשימוש בפצצות גרעיניות של השטן על בני השטן, במקום על האל הנוצרי העמים, כך זה חזר כמו בומרנג עליו. הר פוג’י, שם מאות אנשים מובלים על ידי שדים להתאבד, הוא נערץ כמו מקדש שינטו קדוש. יש להם בחתונות שינטו הקדשות התינוק. לכן היפנים הם נחמדים אחד הזרים האחרים ולא נוצרי, אבל הם תמיד ניסו להרוג אותי, עבור השדים יודעים מי שנולד מחדש נוצרים. כולם, ללא קשר ללאום שלהם הוא מסוגל להיות היטלר לטבוח מיליוני אנשים, אם הם מתרחקים מאלוהים.

כאשר ארצות הברית הופך להיות יותר ויותר פגאני; יותר הם יהפכו שד דיבוק, וככל שהם יתחילו ראש ציד וגופים וכל האינקוויזיציה בתקופת התלאות הקרובים; בדיוק כמו האינדיאנים הפראיים, דרום מזרח אסיה, אפריקה, הפולינזים ועל המזרח התיכון. נוצרים מערביים פושר ביותר שאין להם רוח הקודש הם בורים לחלוטין של מה השטן עושה, כך שאין להם שום ידע כי הממשלה של אנטי המשיח כבר יבוא אלפי גיליוטינות למחנות FEMA שלהם ריכוז ובתי כלא ניידים עבור משטר צבאי עד לבצע אותם, כמו גם אזיקים בקרונות.

כפי שידוע לך, אנטי המשיח יהיה להשתמש במס הכנסה ו FEMA לשלוט בעולם. התנ”ך אומר כי אנטי המשיח יהיה לערוף את התלאות נוצרים ויהודים, מתוך ציות לפקודה המוסלמים בקוראן. המערב יאבד את ההיבטים התרבותי של תרבות המערב שעובדו על ידי הנצרות, במהלך 2000 הכנסייה גיל שנה. כאשר רוח הקודש שנמצא הקדושים בכנסייה הוא raptured עם הקדושים, שם כבר לא יהיה כל רוח הקודש או אתיקה לעצור את הטבע האנושי הפראי של הכופרים על פני האדמה. הם יהיו כמו הכנסייה, פראי קתולי פגאני טבח העם שנולד מחדש של הנוצרים, אלוהים. הם יהפכו אנטי יהודית בדיוק כמו האילומינטי הקתולית, שעזר הנאצית רבים עוסקים בחוכמת הנסתר לברוח אחרי המלחמה. אתה יכול לראות את ארה”ב לשנות מן בעד ישראל נגד ישראל אלה קצה טיימס, וקשה אפילו למצוא האמריקאים בלי קעקועים כעת, בדיוק כמו העם הגרמני נורמלי היו חזרו אל הנסתר פגאני, הגרמני שלהם, אלים, ברברי מקורות שבטיים, במהלך מלחמת העולם 2.

המכנה המשותף בין כל הכתות הללו הוא שהם מאמינים כי הם מונחים על ידי חייזרים לבצע מעשי זוועה או התאבדויות. כולם מאמינים אלילים עתיקים שהם מאמינים הם חייזרים כי הם מתקשרים עם. לדוגמה, האלים האלה אפריקאי עתיק נאמר כי גולגלות מוארכות כמו אינדיו ואת האלים המצריים, בדיוק כמו המלאכים הנפילים ‘שנפלו היו מאוד אינטליגנטי הרחיב גולגלות. הם סגדו על ידי רופאי אליל וודו אפריקאי אמריקאי הודים עובדי אלילים הגרמנית ותרבויות עתיקות אחרות. היטלר והימלר ניסו להחיות פולחן נאצי אלה האלים הגרמאניים פגאני, והיה לו כל מיני טקסים טקסים ציבוריים כיבדו אותם. סימן צלב קרס או שלום המסמל את צלב שבור ניתן למצוא הדתות ברחבי העולם. הם הובלו על ידי המלאכים הנופלים של השטן כדי לנסות לחסל אנשים של אלוהים ליהודים. עב”מולוגים המודרני מאמינים כי אלה האלים הקדמונים היו חייזרים מהחלל החיצון, בדיוק כמו השטן הוא שטיפת מוח לעם הארץ קצה טיימס להאמין בחייזרים באמצעות שליחים אלה מדיומים התקשורת הליברלית.

חלק מן הקבוצות האלה גנבים “פולחני נקראו Thuggee של הודו (שם את המילה” בריון “בא מן); שרצחו את קורבנותיהם כקורבן לאלה שלהם ההינדית קאלי (השד זהה פאטימה באסלאם; אמא מרי הקתולית; איזיס הדת האלילית המצרית, אמאטראסו של שינטו, אלת הנשים של המכשפות בחדותה, ונוס של הדת הרומית, לילית של הפמיניסטיות, וכו ‘; שהם ענפים של הדת המסתורין בבל שאלוהים ישפוט בתקופת התלאות). כפי שאתה כבר יודע ממכתבי הקודמים, העולם של השטן הוא ההיפך הגמור של העולם הגברי של האל במרכז, כך לעתים קרובות כתות פולחן אלות יש כוהנות נקבה או מדיומים. Occults כמו Thuggee נרצחו אנשים, כי הם האמינו כי האלים או חייזרים נדרש להקריב דם, המהווה העתקה של השטן או סטייה הרע של כבש של אלוהים הקדוש הקורבן, מי הוא ישו על הצלב לגאולת האדם.

הם אומרים כי שלוש עשרה המשפחות העשירות (מספר thirteen היותו של השטן) אשר ההנהגה של האילומינטי, מנסה לשמור על לשושלת המלוכה שלהם טהור דרך נישואי תערובת. הם אומרים שהם לחזור אלפי שנים אחורה לדת המסתורין בבל. זה נראה כאילו הוא העתקה של השטן של מספר שנים עשר לממשלה בממלכת האל, כגון שנים עשר תלמידים עשר היסודות של ירושלים החדשה. משפחות אלו המלוכה אמורים הבעלים של כל העסקים עוצמה דרך לשטוף את מוחם של אנשים בהוליווד שטנית סלע-N-רול תעשיית המוזיקה, ושליטה ההמונים באמצעות מאגיה שחורה או סמוי את כוחו של השטן.

הם אומרים את ההמונים נשלטים על ידי הקסם השחור הזה כוח נסתר, ואלוהים שלהם למי שהם מכנים “איש מואר” או לוציפר, השטן עצמו. יש להם את הצעירים הנוצרים לרקוד לצלילי המוסיקה של השטן הכנסיות, כתוצאה של אלה המכונים “אנשי התנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם אשר לערבב כת השטן לתוך הכנסיות של אלוהים. ענפי הקבלה היהודית ואת המאפיה להתיישר עם הקשר הזה נסתר. ישנן שיטות רבות בתורת הנסתר של המאפיה כגון חיתוך היד להציע הדם בוער פסלון אמא של מרי. בין אם מדובר בובת וודו אפריקאי למקום קללה על מישהו, או בובה שמאן יפנית למקום קללה על מישהו, כל האנשים של השטן לעשות את אותו הדבר, משום שהם שייכים השטן, והשטן עושה את אותו הדבר באשר הם בעולם. אגודות חשאיות כגון הטמפלרים covens השד המכשפות האבירים, ואת גולגולת אחווה & Bones, בקרב רבים אחרים שמקורם עם “האחים של הנחש.” משפחות כמו ילדים דיסני שטיפת מוח לתוך הנסתר באמצעות התקשורת. אתרי אינטרנט כמו לדבר על זה את הדברים הבאים: http://www.illuminati-news.com/moriah.htm, ולתת את שמותיהם של 13 משפחות. הסמלים השטניים כגון כוכב בעל שישה חודים של היהדות, ואת הלוגו מסון מצפן, ואת סמל הנשר של החותם ארה”ב מוסברים כאן.

אחרי “האחים של הנחש” נפרדו, הם אמורים נוצרו הדתות השונות של העולם, ולשים את עצמם תשלום של הכנסיות, שחדר אליהם כמו שנקרא “גברים בתנ”ך” וחברי הכנופיה הדתית שלהם היפי . המשימה שלהם היא להשחית את הדוקטרינה של Word של ישו; פמיניסטית לערבב איזבל דוקטרינות זונה; להציג מוסיקה פולחן השטן וכן למהול עם אלוהים דרך שטיפת מוח עם ערכים הומניסטיים מערביות ושיטות פגאניים כגון סימון / פירסינג הגופות. מעולם לא ראינו מצב של כפירה הכנסייה תורת הכנסייה פגאני בהיסטוריה של הכנסייה.

הקומוניזם התפתח ממקור זה נסתר לשטן דרך קרל מרקס. ארצות הברית הייתה רפובליקה נוצרי, אבל עכשיו הפך דמוקרטיה עם כוח בידי משפחות אליטה ולא את העם. אנשים לא יודעים את זה הם מאמינים כי הם מחזיקים את השלטון.

אתה יכול לראות דרך כל המדענים “כביכול בין מימדי עב”מים וסיפורים זר עב”מולוגים” אמונות זרות האלים חבר כת אמונות שכולם מתאימים באופן מושלם כמו פאזל עם תוכניתו של השטן הונאה כי יגיעו בעתיד. כולם לאחד את הדתות בעולם תחת המכנה המשותף עם המדע חייזרים, והם כולם מבעית ואנטי נוצרית נגד אלוהים. הסיבה שאתה יכול לראות קשרים אלה היא כי יש לך רוח הקודש. כדור הארץ דרי העולם הזה לא יכול לראות את הדברים האלה, כי השטן הציב עיוורון על דעתם. מאז הם לא היו מאמינים באמת, אלוהים ומסרו אותם הונאה חזק, בדיוק כמו כאשר אומה מסרבת להאמין במשיח, בידי האלוהים אותם לקלל את ההומוסקסואליות ופמיניזם, בדומה פעמים רשע של אטלנטיס לפני המבול של נוח כאשר הפמיניסטיות היו יחסי מין עם המלאכים הנופלים, גברים מתגרשים אלוהים. אלוהים זרק אותם מלאכים שנפלו לתוך Tartarus בגלל זה, שם הם מוחזקים גם עכשיו למשפט.

אלה יפנית “אום” כת מאמינים כי מנהיגי הכת שלהם יכול לקרוא מחשבות חסידיו “שלהם באמצעות טכנולוגיות אלה אלקטרומגנטית על ידי לבוש בדיקות על ראשם. תיאוריות זר עתיק “עב”מולוגים של התפתחותנות הדרוויניזם והפולחן פולחן השטן נפשי הולכים יד ביד. אגדות ההינדו מלאים של חשבונות אלה מכונות מעופפות זר ומלחמות אוויר / גרעיני פולחן הנסתר. במהלך סוף טיימס, העולם כולו יהיה שולל את סימני זיוף ותוהה כי נביא שקר, ברומא יבצע, על מנת להפוך את העולם סוגדים אנטי המשיח. הוותיקן האפיפיור כבר הכריז כי הדת הקתולית מאמינה חייזרים מהחלל החיצון. הכל תשלובת דת אחת בעולם תחת לנביא שקר, אחרי קדושים של אלוהים הם raptured מתוך האדמה.

רבים מאותם תיאורטיקנים זר עתיקים מדיומים העידן החדש מאמינים כי גולגלות קריסטל עתיקים התגלו הם המפתחות סדר עולמי חדש. הם מאמינים כי כאשר גולגלות קריסטל שלוש עשרה (מספר thirteen היותו של השטן) מאוחדים, זה יהיה לחשוף את הסודות של חייזרים עתיקים או המלאכים הנופלים, אשר נרשמות טקסטים עתיקים כדי לבוא ארצה כדי ללמד תרבויות עתיקות ברחבי העולם. המדענים אומרים כי גבישים יכולים להכיל כמויות ענק של נתונים אשר עולה בהרבה על הטכנולוגיה המודרנית שלנו של שבבים המחשב. הם מחכים החייזרים לחזור להוביל אותם לשלב הבא של האבולוציה (להיות התפתחות הדוקטרינה של השטן הציג בימים מבול של של טרום נוח, יותר מדי), שבו מכשפות העידן החדש קוראים עידן הדלי או עידן של זז לתוך הגבוה הבא מימד, מימד של חייזרים עתיקים או מלאכים שנפלו מוסווה. המדענים מאמינים כי החייזרים באים מממד אחר.

בשלב זה אנו חיים בעולם 4 ממדי (אורך, רוחב, גובה, זמן). הם אומרים כי התנ”ך מראה כי אדם וחוה בגן העדן חי בעולם גבוה יותר ממדיות מרובות, מה שאנו מכנים את התחום הרוחני, לחיות לנצח. עם זאת, כאשר החטא בא לעולם, איבדו אדם וחווה אחד או בכמה מידות, ומצאו את עצמם מכוסים עוד על ידי האור, וראיתי שהם היו עירומים. הם הפכו בני תמותה, במקום אלמוות. הם כיסו את עצמם עם עלי תאנה, אבל אלוהים להקריב בעלי חיים ונתן להם עור חיה ללבוש. נדרשו להקריב דם כדי לכסות תוצאה של חטאיהם, אשר מהווה הדמיה של דם הקורבן המכפר של ישוע על הצלב על מנת לשלם עבור חטאינו. אלוהים אומר לנו כי הוא ייתן לנו הגלימות הלבנות של צדקנות ללבוש בגן עדן. התנ”ך מספר לנו כי המלאכים הנופלים הוריד בגדים הטבעי שלהם הממד הרוחני או כאשר הם החליטו להתרבות עם נשים האדם, ויש להם ילדים הנפילים הענק איתם. אלוהים זרק אותם לתוך Tartarus על הרוע שלהם. ישוע אמר לנו שכאשר הוא חוזר פרפורי אותנו לגן עדן, הוא יהיה להלביש אותנו עם הממדים האלה, והגוף שלנו יהפכו לגופים רוחניים כהרף עין.

Indios ביהירות להתפאר כי אבותיהם הפראיים שלהם שאפילו לא ללבוש בגדים הגונים התאמן פראי שטנית השחתה לפני המיסיונרים עצרה אותם, מגולף אלה גולגלות הבדולח. תיאורטיקנים אלה חייזרים עתיקים להפריך כי באומרו כי הגולגולות לא מראים סימנים כי היא נחצבה. הם אומרים כי גם הטכנולוגיה המתקדמת שלנו בעידן המודרני לא יכול לחצוב אותם מבלי להשאיר סימנים. הם אומרים כי היא נחצבה בימי קדם על ידי טכנולוגיה מתקדמת שהיא מעבר המודרנית הטכנולוגיה האנושית. הם אומרים כי רשומות העתיקה להראות שזה המלאכים הנופלים של השטן שבא התרבויות העתיקות לכלל עובדי האלילים העתיקה, הפך לאלים שלהם, לימדנו אותם בידע.

הם אומרים שכל הפירמידות במזרח התיכון, דרום מזרח אסיה, אירופה (דנמרק, בריטניה, צרפת), דרום אמריקה, פולינזיה (Easter Island), אוקינאווה (מתחת למים מול חופי), וכו ‘מיושרים כל מושלמת בקו ישר אחד עם השני. הם גם אמרו להיות בקו ישר דרך הליבה של כדור הארץ, בצד הנגדי המדויק של כל אחד אחר על פני כדור הארץ, יותר מדי. אלו חורבות תת יפנית להראות פסלים של פרצופים המזכירים את הפסלים בחלקים אחרים של העולם. חורבות אלה האירופי אשר אלפי שנים נאמר כי גילופים המראים נוסחאות מתמטיות מורכבות, כגון קו האורך שלה קווי pi. כל הכתבים העתיקים ברחבי העולם שיא המבול של נח, ועל טביעתה של אטלנטיס. כל חורבות בעולם נראה כל נקודה כדי הכוכבים אוריון. אוריון הוא המקום שבו האלה ניו אייג’ הנסתר ואת ufologist מכשפות ESP מאמינים שהאלים או המלאכים שנפלו באו ללמד את האדם הקדמון, הן האדם למראה חייזרים אשר נטעו את הגנים שלהם כאן על פני האדמה (panspermia), עד האנושות הוא מוכן לעבור אל המימד הבא של האבולוציה. אנחנו קרוב לוודאי רואה את התרמית הגדולה של תורת האבולוציה של השטן; והחזרת אלה רוחות שדים בצורה של שומרי השטן או מה שמכונה חייזרים מזויפים, במהלך העידן האחרון התלאות של שבע שנים, אחרי הכנסייה היא raptured מתוך כדור הארץ.

עובדי השטן (מדיומים העידן החדש, עב”מולוגים, סופרים, עיתונאים המגזין, פרופסורים, סופרים, תסריטאים בטלוויזיה, כנסייה קתולית, עוסקים בחוכמת הנסתר, וכו ‘) בדחיפות בקנאות מנסה להפיץ קצה טיימס של השטן הטעיה של חייזרים מהחלל החיצון אל העולם; להכין ו לשטוף את מוחם של שוכני עפר, כפי שהיה בימי המבול, השטן של נח שנקרא סודות.

היפנים, בדומה Indios, ביהירות מאמינים כי אבותיהם שיצר טכנולוגיות גדול ובעל מוח גדול. כל יפנית יהיה בתוקף להכחיש זאת, למעט גאונים הרוחני ביותר לעבוד באוניברסיטאות אמריקאיות שנמצאים תרבותי אמיתי, אנשים ישרים: אבל, כמעט כל יפני נתקלתי מאמינים שהם גזע עליון של בני בעל כישורים מעולים ויכולות, נעלה הרבה עד לאומים אחרים. לדוגמה, הם תמיד מתפארים איך רק היפנים יכולים לעשות את הקונוסים האף על רקטות בנאס”א. אלה זרים להכחיש כי היפנים חושבים כך בורים פשוט מרומים על ידי החזית “tatemae” של היפנים. אין להם את הידע האמיתי של מי הגזע היפני. אם אתה חבר או לקוח להם או מנהל על היפנים, הם יגידו לך דברים טובים. עם זאת, מאז היפנים הם חברה קונפוציוס הטאואיסטית היררכי, אם אתה בעמדה כפופה להם או שהם משלמים לך משכורת, הם וידפוק לך כל יום עם דיבור רציף על כמה מיומן יותר מעולה נפשית היפנים מאשר אנשים אחרים, כגון אנשים צבעוניים או לבן לבנים.

דברים אלה רק לצאת בפומבי כאשר השינויים יפנית מנהיגות פוליטית דיקטטורה צבאית או ממשלתית, שבו אידיאולוגיות אלה יכולים להיות מדוברת בגלוי ואפילו מעודדים. היפנים יהיה לשנות במהירות הלוך ושוב בין מיליטריזם ודמוקרטיה, תלוי מי שולט בהם או לשלם להם משכורות. זה כבר זמן זמן מוכח שוב ושוב, מאות פעמים, מניסיוני בסביבה הארגונית יפנית סביבות הקבוצה. בעשרים השנים חייתי ביניהם, לא יפני אחד קם על צדקנות או הרצוי להיות מנודה על ידי הקבוצה על ידי דובר אמת. אפילו זר יליד יפנית מופלים לפעמים משום שהם מאמינים כי הם היו מזוהמים עם המנטליות של המערב “עצמאות” ו “האינדיבידואליזם”.

אם לאומים אחרים מבקרים את היפנים בגלל זה, אז הם צבועים, מדי: כי מצאתי כי כל הלאומים לחלוק את אותה מנטליות של לאומיותם להיות מעולה טוב, בעיקר בקרב חסרי השכלה, וולגרי ברמה, שחצן נמוך יותר של אנשים כל אומה, בין אם הם הגרמנים, צרפתים, איטלקים, סינים, אמריקאים, דרום אמריקאים או המזרח התיכון. לדוגמה, היהודים להסתכל על הגויים. משכילות יותר, רוחני, תרבותי, אנשים מעודן של כל אומה יש בדרך כלל לכבד גבוה תרבויות לאומים אחרים, ויש להם עניין פעיל גזעים אחרים וספרות ואמנות.

היפנים יש תרבות נקרא honne ו tatemae. Honne פירושו האמיתי, מוסתר, בלב נכון, רעות, tatemae אמצעי להסוות, משטח דיפלומטי, טוב לב. לכן, כאשר אתם מתנהגים כמו נוצרי ירא שמים, הם רואים בכך רק האישיות מכוסה למעלה tatamae, וכי שהתכוונת באמת רע, ולא טוב. לא יכולתי להבין מדוע הם תמיד לוקחים את הפעולות שלך הדיבור יש כוונות הבסיסית הרשע, אבל הבנתי את זה, אחרי שהבנתי את המוח honne / tatemae היפני. בכל הגזעים והלאומים, גיליתי את זה אופי דו צדדי. הם דומים לאומות האי אחרות, כמו באנגלית, זה שיש להם אופי דו צדדי.

הם מאוד נחמדים אליך בעוד יש לך הרבה כסף ואתה המפקח שלהם או של הלקוח, אך כאשר אין לך כסף כמו מיסיונר ואתה תחת הרחמים שלהם, הם גם מתעלמים ממך או להתחיל להשתמש דיבור סמכותי כלפיך; או להתחיל לקרוא לך לפי שם המשפחה שלך, בלי להשתמש בתואר “. מר” מצד שני, כאשר אתה קצין צבא, הם יקראו לך “אדוני,” או אם אתה נשיא החברה, יקראו לך, “מר.” זה פשוט כי בתרבות היפנית, טיפול זה מבוסס על הכוח שלך, כי אתה בעל מוגדל פי 20 בכל כיוון. אם אתה נשיא החברה שלהם או של הלקוח, הם ירכין בערך 10 עד 20 פעמים לך חיוך לך מעריץ אותך כאל: האמרה המפורסמת שלהם, כדור הארץ שוכני להתנהג כמו שלהם “הלקוח הוא אלוהים”. אבא שטן, כי השטן הוא האלוהים של העולם הזה, ואת אביהם. אין ספק, המלאכים הנופלים נשיקה האחורי של השטן, אבל הם בריון שדים חלשים, בדיוק כמו התרבות היפנית.

בתחילה לא יכולתי להבין כיצד נכון נוצרי שנולד מחדש, אשר נמצאת תחת התרבות הנוצרית ומלא רוח הקודש יכול לצעוק או בריון המקהלה או הקהילה, כמו גברים יפנים מנהיגי הכנסייה מקהלה גברית יפנית מכללה משרד ראשי צוות כמרים יפנים עושים לעתים קרובות, או כדי לך סביב בגסות או להשמיץ אתה אוהב את הצוות הנשי הכנסייה לעשות, כי ישוע רחץ את רגלי תלמידיו ושירת האנשים שהיו תחתיו. גיליתי שהם מזלזל בך בתור בני אדם נחותים תחת תרבותם הקונפוציאנית-הטאואיסטית היררכי; ורוח הקודש הראה לי שזה גם בגלל “תסביך נחיתות” שלהם (אשר היא מידתית ישירות עם גאוותם יהירות) ; אם אתה מחונך, יש תפקיד בכיר בחברה, עשירים, יש רגליים ארוכות יותר או יפה יותר מהם. במילים אחרות, אלה מנהיגים נוצרים הם מאוד חושניים ברוח שלהם; ואנשים לשפוט על בסיס המראה שלהם או לתפקיד בכיר בחברה, או איך אתה יכול להיות אטרקטיבי למין השני, ולחיות על פי פרי רוחו של השטן. זו הסיבה עשרות על עשרות של גבעול נשים יפניות לך, על סמך המראה שלך או עושר. אתה לא רוצה לחיות במדינה כזו, אלא אם כן אלוהים קרא לך להטיף להם תשובה, או, אם יש דרך שאתה יכול רק לקשר עם הרובד כמה משכילים, מוסריים מעודן של האנשים שם. עם זאת, ברור, אתה לא יכול לעשות זאת אם אתה נוצרי, כי אלוהים קרא לך שר אל המאפיה, זונות יאקוזה, והמוני קבוע של יפן, מדי, ובמקרה זה יהיה נרדף בכל תוקף על ידי נוצרים דתיים של השטן שם.

לכן, בדיוק כמו Indios מאמינים כי אבותיהם בנה את שטנית העתיק טכנולוגית מתקדמת מקדשים של בני המאיה האינקה, היפנים מאמינים כי אבותיהם עשו הגדולה בעולם חדשניות טכנולוגית מתקדמת חרבות הסמוראים, כאשר למעשה, הם לימדו אותנו רק על ידי המלאכים הנופלים של השטן, או מה התיאורטיקנים זר העתיקה קוראים כבני חוצנים. מלאכה ביפן, בדיוק כמו סומו פדרציה, שדים פולחן. (. כל הטקסים קונסטרוקציות טבעת ותסרוקות יש משמעות שינטו) הם קשר הדוק לדת השינטו שלהם, וכמובן, שינטו היא כת השטן, אחד שלוחות בבל המסתורין הדת. כשהיפנים להתפלל לאלים שינטו שלהם לפני ביצוע חרבותיהם, הם מתפללים שד שלהם (כפי שאתה יודע, השטן המלאכים הנופלים שלו אוהב להיות נערץ). אלה המלאכים הנופלים או הרוחות הטמאות ללמד טכנולוגיה אלה הנפחים חרבות אילי המחשב, בדיוק כמו השטן נותן מודיעין עדיפים על אנטי ישו להיבחר לנשיאות משרדים, או מייסדי המורמונית וכתות של עדי. הם כמו כלי של השטן, או מכשפות ו מדיומים רוחניים, אשר אלוהים שונא. זו הסיבה שאנשים אלה של השטן עשירים, עשיר, אינטליגנטי, מפורסם, נערץ על ידי הארץ שוכני כגיבורים וסלבריטאים בלתי מוסריים, בדיוק כמו הגיבורים הנפילים קילל העתיק של ימים המבול של נח מראש של אטלנטיס. אלה כוכבי רוק יש כסף, מין, כוח, תהילה וכל הסמים הם יכולים להשתמש, כי הם עושים ברית עם השטן, אם הם סוגדים לו להוביל נוצרים רבים סוגדים לשטן.

אנשים אוהבים את מה שנקרא “גברים בתנ”ך” ו – החבורה הדתית ומנהיגי דת פולחן האלה גאונים מבריקים כמו סטיב ג’ובס, אשר שינו את העולם באמצעות טכנולוגיית ההשראה שלהם. זה בגלל שהם פולחן הדת ואת הידע; וזו הסיבה שהם אינם מכירים את האמת של אלוהים על הפקודה עבור כיסוי ראש של נשים האיסור ללבוש מכנסיים של גברים. הם סוגדים לשטן, כי הם אלה אילי פולחן השטן מחשב אשר נותן ידע מדהים וסימני המופלא לקדם תוכנית עולמו, בדיוק כמו שהוא מתקדם תיאוריות אבולוציוניות וטכנולוגיה מתקדמים אטלנטיס, לפני המבול של נוח. אלה המכונים “אנשי התנ”ך” וכנופיות הדתית שלהם ומנהיגים מושחתים בלב ונפש.

אדוננו לא נתן לנו רוח של בלבול, אבל רוח של אמת, תבונה, הבחנה ועל נפש בריאה, אחים יקרים. לא שולל על ידי איזבל דוקטרינות אלה רשעים מה שנקרא “גברים בתנ”ך” אשר הסתננו לבית של אלוהים ומדריכים הדתית אשר להקיא דבר אלוהים מתוך פיותיהם. אין לי מה לעשות עם דרכים הנואף שלהם המערבי דוקטרינות הומניסט נוצרי ושיטות פגאני. דע את דבר אלוהים, ולחיות על ידי דבר האלוהים, שמא אתה שולל. תהילה ושבח למלך ומושיענו, לורד ישוע המשיח! שלום! בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements