יקרים התלאות הקדושים & שארית יהודי,

האל אשר ברא את השמים ואת הארץ מאי ממשיכים להוביל אותך להבנת כל האמת על דבר האלוהים אשר הוא ישוע המשיח אדוננו, ולספק ממך הונאה של מה שנקרא “גברים בתנ”ך” ומדריכים הדתית.

יש טונות של אי – נוצרי מדענים מגלים התכנון התבוני, כמו מדע הם מגלים יותר ויותר. הם מגלים כי המורכבות של התאים, הסטטיסטיקה לאפשרות של מיליוני הסדר המושלם במידע DNA, הנוכחות של שפות מידע, וכו ‘וכו’ וכו ‘, אי אפשר להתקיים תחת דת האבולוציה הדרוויניסטית או זר הבריאה. הם לגלות יותר כמדע מתגלה שחייב להיות מתכנן תבוני של היקום. הם חשפו איך דרוויניזם דת האבולוציה כיסה את האמת, רק כדי לנסוע דרך סדר היום שלהם הפילוסופיה של האתאיזם. עם זאת, כפי שהמדע נפרשו על המידה שבה זה בעידן שלנו, הטכנולוגיה, כולם גילו כיצד האבולוציה החיים מקרי תגובה כימית היא מושג מגוחך. מדענים אלה הם מדענים בולטים מכל התחומים, אשר ידוע לנו ליוקרה רבה בעולם האקדמי המדעי.

הם באים מרקעים שונים, לרבות אגנוסטים. הם הוכיחו כי החיים לא ניתן ליצור על ידי חייזרים, וחייזרים לא ניתן ליצור גם תגובה כימית בבוצה נרפש וכן חייזרים שיוצרים חייזרים אלה לא ניתן ליצור בוץ או חשמל. כמו ד”ר צ’אק Missler אמר, תעשיית המזון של העולם כולו מסתמך על עובדה זו, שהחיים פשוט לא יצוץ תגובה כימית מדי פעם, כמו מתוך צנצנת חמאת בוטנים אטום, פתאום. החיים דורש מאות סוגים של חלבונים. על מנת לקבל את החלבונים עם מכניקת מיקרו מתקדמים וסדר מידע, זה יהיה אחד של טריליון טריליון של טריליון, אפשרויות וכו ‘. זה יהיה כמו קשירת עיניים עצמך, להרים את הזכות אטום מכל האטומים מיליארדי יקומים. אפשרות מתמטית זו מקוממת כל כך כמה שזה מגוחך ומטורף, פשוטו כמשמעו, מלבד בורא אינטליגנטי לעשות את העולם.

אז, למה אלה אחת סדר היום העולמי סדר האבולוציה ובדארוויניסטים כל כך קנאי ו כנחוש ריסוק כל התגליות המדעיות. הם כמו המשטר הקומוניסטי המשטרה החשאית שלהם. הם יעד אלה מדענים שמדברים על ידי הרס את הקריירות שלהם, ובועט אותם מחוץ לעולם האקדמי. האנשים האלה הם מפטרים מהמכללות למרות שהם מעולם לא היו ממושמעים על תגליות אחרות, ואפילו היו קדנציות קבע. האנשים האלה נמצאים מחה על ידי התקשורת הליברלית אקדמי. הם שבו נזרק הארגון נרדף בכל הרמות.

יש חשש עצום כי מאז אבולוציה לדרוויניזם הופרכה על ידי המדע והמתמטיקה, שהכל יתחיל נפרמים. אתאיסטים הם הופכים יותר ויותר מיליטנטי קסמים בהתקפות שלהם. השאלה היא, “אם הם לא מאמינים באלוהים, למה הם כועסים כל כך רגשית על אלוהים?” אם הם באמת לא מאמינים באלוהים, הם לא אכפת לו או מה שאנשים אומרים על אלוהים. למרות שמדענים רבים מאמינים הבריאתנות הזה, האנשים בחברה הם שטיפת מוח על ידי התקשורת הליברלית להאמין כי הם מיעוט כי הוא מחוץ לעולם המדעי אקדמי; במקום כשווים, ואף על פי יש כל כך הרבה מדענים דתיים שהכריזו עיצוב אינטליגנטי. כאשר מדענים אלה להכריז על עצם האפשרות של תכנון תבוני, הם מקבלים מבול של מיילים ושיחות לשנוא.

במקום להיות מדע עולם שבו האפשרויות פתוחות ועובדות הם הביטו עם ההיגיון, הוא הוביל כעת בניסויים המשפט בשיטות משפטיות להשתיק את העולם המדעי של אלה תגליות חדשות התכנון התבוני. פולין היא מדינה הרבה יותר חופשי מאשר בארצות הברית עכשיו. אלה מבקרי התכנון התבוני אינם מתמחים בתחום ספציפי של המדע. יש לו שורשים אתאיסטים אנטי עדתיות. זה הכרחי עבורם כדי להגן על אמונתם, ולא משנה מה העולם המדעי מגלה. רוב האנשים בעולם שאינם מדעיים שאינם אקדמיים הם בורים לגבי האפשרות מדעי מתמטי של התפתחותנות הדרוויניזם, אשר אתאיסטים מנסים להגן על כך בקנאות. הטיעון כולו שלהם האתאיזם יהיה חשפו כמו פארסה, אם אלה התגליות המדעיות הן לידיעת הציבור.

אתיאיסטים אלו ליצור את היטלר ואת סטלין ומאו צה Tungs מי רצח מאות מיליוני בני אדם, משום שהם מאמינים שהחיים הם רק תגובה כימית ורק חזק לשרוד. זה שובר את כל אתיקה בכל התקנים, שכן מלבד הסטנדרטים של אלוהים, אדם יכול ליצור סטנדרטים משלהם. אם תקן אומר ליצור חברה גנטי מעולה על ידי הפמיניסטיות, אז זה יהיה בסדר להשמיד את כל היהודים עוברים חסר תועלת. אם אין אהבה של אלוהים, כי רגשות הם רק תגובה כימית, הרי בסופו של דבר בסופו של דבר דואג עצמי דוחף הצידה אחרים. הנאציזם והקומוניזם והסוציאליזם כל להתקיים על יסוד התפתחותנות הדארוויניסטית. בלי זה, הם לא יוכלו לבנות את האידיאולוגיות שלהם גזע עליון לבן ארי: סיום של אינטלקטואלים בחברה קומוניסטית; ההשמדה של נכים וחולי נפש, רצח של אלה גזעים או השמדה של הקפיטליסטים כי עוברים לעמוד בדרכה של שלך פילוסופיות על החיים. זוהי תורת האבולוציה הדארוויניסטית של “הישרדותם של החזקים,” וזה אומר, “לאכול, לשתות, להזדווג, תנאף בלא נמצא, להונות כסף, לחפש את עצמי” חוקי הג’ונגל. “; למחר אותך מתים ונעלמים. “זוהי פילוסופיה מאוד עצוב ורע החיים.

היו אמריקאים רבים שהאמינו אאוגניקה הפמיניסטית של איזבל, חיטוי בשכלה עם מנת משכל נמוכה. הפמיניסטיות של השטן הורות מתוכננת מנהיגי הארגון הם תומכים חזקה של פילוסופיה זו. כאשר חברה הופכת שטנית, הוא הופך להיות פמיניסטית יותר. דרוויניסטים רבים האמינו כי זה נעשה על אאוגניקה לנושאים גזעית, מדי, שכן הם מאמינים כי גזעים מסוימים עדיפים על הגזעים האחרים. אין תקן של אלוהים, כך סטנדרטים אשר דרוויניזם ו התפתחותנות יכול ליצור הוא אינסופי. היטלר האמין שהוא עושה טובה לאנושות, על ידי ridding של גנים נחותים, נהיגה האנושות קדימה. זהו הומניזם-העולם מוגדר על פי אמות המידה האנושי הפילוסופיה שבו אלוהים הוא מחוץ לתמונה. זה בערכם לחיי אדם.

במציאות, עור לבן ושיער בלונדיני ועיניים כחולות הם מוטציה נחותה גנטית הנובעת מחוסר פיגמנט המלנין בגוף, שהיא תוצאה של היעדר אור שמש. זה בדיוק כמו סכומי עתק של פיגמנט המלנין בעור שחור מכורבל שיער נפוח השפתיים והנחיריים של אנשים שחורים, בשל אור השמש חום מופרז. זה בדיוק כמו לקפל את העין epicanthic של ההונגרים, רוסים, מזרחיים וסקנדינבים. ככל שאתה מקבל את הגנים המקוריים של אדם וחוה, אתה מקבל הבידוד של גנים השפלה של גנים, וכן מוטציות שליליות. הגנים לא הולכים ומשתפרים לתוך מרוץ מעולה, כמו גרמנים, יפני, דרום ארצות הברית הדוגלים בעליונות הגזע הלבן מאמינים כי על ידי שטיפת המוח של השטן.

בעליונות הגזע הלבן קו קלוקס קלאן הארגון היא רק עוד פניה של כת השטן. ברור מאוד כאשר אתה רואה אותם קוראים מנהיגיהם “Grand אשף” (כישוף היא כת השטן, ו KKK מקורו של כת השטן, בדיוק כמו כל קבוצה אחרת). אחרת, למה ארגון עליונות הגזע הלבן יקרא מנהיגם של “הקוסם”; אלא אם כן הם עוסקים בתורת הנסתר וכישוף שטנית ואת הרוחניות? ברור כי האנשים האלה הם שדים, דיבוק, בדיוק כמו היטלר הגרמני העתיק הפגאני שלו לדת הנאצית חסידי תורת הנסתר. כל אדם רע, רע לארגון, אידיאולוגיה פוליטית הרע, והדת הרע שורשיה של כת השטן, כשאתה במסלול שורשיו. השטן הוא האלוהים של העולם הזה. זה אשר אינו מאלוהים הוא מן השטן. לכן הקו קלוקס קלן ללבוש קרני Baphomet. Baphomet האמצעים האסלאמית “מוחמד”. הוא מייצג את האחדות הגדולה של האילומינטי מסון. האבירים הטמפלרים הנסתר הזה סגדו לאלוהות פגאנית. קלוקס קלאן ידועה שריפת שלהם הצלב שריפת כנסיות ונוצרים הרג.

בתיאוריה האבולוציונית, כאשר חיים ומוות טבעי, אז הם לא מהססים לתפעל אותם, כי אין אמת מוסרית. הם מאמינים כי הדת והמדע הם נפרדים, ולכן הם לגרש האל הבורא של המדע מהמדע. כאשר הם מתחילים להתעסק עם הקודים הגנטיים של החיים, בדיוק כמו שעשו בימים קדומים אטלנטיס המבול של נח, והחל ליצור מפלצות, אז זעמו של האל פסק נופל על האדמה שוכני. אנחנו לא רק קצה טיימס, אבל אנחנו צודקים על סף גיל שבע שנים את פסק הדין. כשאתה מסתכל על הנשים בחברה, במיוחד, ולראות איך נשים מערביות כבר לגמרי מעוותת מעוות מבחינה רוחנית מן היפה, יראת שמים תמונה, נשית מקורית של אלוהים וחוה על ידי מה שנקרא “גברים בתנ”ך”, אז אתה יודע אנחנו חיים בחברה זהה אטלנטיס, ממש לפני הזמן שבו אלוהים שפט את העולם במים (המבול של נוח). הפעם, הוא אמר כי הוא ישפוט על ידי אש.

ארה”ב היה אמור להיות מדינה שנבנתה על חופש וחירות, אבל עכשיו, אפילו חופש המדע הוא מסולק ממנו. התפתחותנות דארווין או כת השטן aka (המסתורין דת בבל של Atlantians עתיקה) היא מושרשת כל כך המוטבעת בחברה המערבית כי הם שולטים המשפטי, החינוכי, התקשורת וגופים חברתיים של העולם. השטן השלימה הכנה שלו עבור אנטי ישו להופיע לטבח עשרות אלפים. אלוהים הוא אלוהים של אינטליגנציה, חוכמה מדע, לוגיקה חישוב מתמטי מושלם, כמו גם אהבה וצדקה. מנגד, הפילוסופיות של השטן של האתאיזם התפתחותנות דארווין טירוף טירוף גזירה, היגיון ורע. אלוהים מכנה אתאיסטים שאינם מאמינים באלוהים בתנ”ך כמו “טיפשים.” כשהם רואים את העובדות והתגליות של המדע, אבל עדיין מכחישים את מה שהם רואים, הם פשוט טיפשים. אחת הקוסמונאוט הרוסי אמר בשחצנות אחרי הולך חלל שהוא לא רואה שום אלוהים שם בחוץ, אבל מישהו ענה על זה באומרו כי אם הוא יצא מן החללית שלו בלי החלל שלו, הוא יראה את האל בקרוב.

אתאיסטים האבולוציה הדארוויניסטית יש צורך בקנאות קשה כדי להסתיר את האמת המדעית ותגליות, כי כל הפילוסופיה שלהם מבוססת על אי קיומו של האל בורא אינטליגנטי. אם להודות למדע, אז הם חייבים להודות לבורא יתברך האל. זו הסיבה שהם כל כך בלהט לדכא באכזריות לתקוף את התגליות המדעיות כי נעשים, ואלה חושפים את מסקנות המחקר שלהם. מוחות גדולים רבים האינטלקטואלים הם מופלים, ואסר או מלהפוך להיות מדענים או בעט החוצה מן הקהילה המדעית והחינוכית אלה משרתים של השטן, שכן הם מהווים סכנה עצומה מטרתו של השטן היה לחשוף הונאות התפתחותנות-הדרוויניסטי שלו.

יש כל כך הרבה סתירות בלתי אפשריות ב התפתחותנות דארווין, אבל כל המדענים מפחדים כל כך מאוימים על ידי אפשרות של פיטורין, שכותרתו כמו הבריאה, ולהיות מקבלי השנאה, כי הם לא יפרסם את המחשבות שלהם. יש הדחקות של חופש ברמות שלא יתוארו בקהילה המדעית כי רוב האנשים אינם מודעים. התקשורת הליברלית של השטן כבר טוב מאוד מסתיר את זה. הונאה שלם של השטן של החיים חייזרים מהחלל החיצון שנרקחה על ידי המלאכים הנופלים הוא נבנה על גבי התפתחותנות זה דארווין, שבו הוא צריך לרמות את העולם בעידן התלאות הקרובים, בדיוק כמו בימי המבול של נוח.

מאז דרך התקדמות המדע, תורת האבולוציה הדארוויניסטית הוכח בלתי אפשרי במונחים של פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, גיאולוגיה, אסטרונומיה, מתמטיקה, וכו ‘; השטן צריך למצוא תירוץ חדש הטעיה. הוא באמצעות שליחים אלה עתיקים תיאורטיקן זר כדי להפיץ את תורת panspermia ו exogenesis, אשר אומר כי החיים ניטע כאן על כדור הארץ על ידי חייזרים, וזו הסיבה החייזרים כי רוחניים ומכשפות היו מתקשרים דרך ESP נראים כמו בני אדם. ב הבבלית העתיקה תמונות, האלים העתיקים מוצגים בצורת אדם עם כנפיים, בדיוק כמו המלאכים הנופלים. עם זאת, הם למנוע את הבעיה של איך החיים זר יכול צצו כוכב אחר. הם פשוט מנסים לברוח הנושא של התכנון התבוני, ולא לענות עליה. הם לא יודעים איך להגיב על המספרים העצומים גדל והולך של הלא דתיים מדענים אשר יוצאים לשטח פתוח עכשיו לומר שהחיים לא יכולים פשוט צצים מתוך תגובה כימית, ללא מעצב אינטליגנטי, בהתחשב בעובדות של הפיתוחים המדעיים תגליות.

אני מתפלל כי אדוננו יגנו עליך מפני הונאה העולמית של השטן כי הוא בקרוב מגיע, לשמור על האמונה, יקירתי אחיהם. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements