שריד היקר האהוב של הכנסייה סוף טיימס, שלא ניאוף עם דוקטרינות איזבל המערבי ההומניסטי של מה שנקרא “גברים בתנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם; חסד שלום לך אדוננו ישוע המשיח. לאלוהים יש הרשים אותו על לבי לגלות לך כמה טקטיקות של השטן, בעיקר זה של “הפרעה” או “תקיפה”.

בכל פעם שאני מתחיל שיתוף האמת של אלוהים אחות או אח אשר רוח הקודש מוביל אותי, השטן מגיע מיד להתערב. הוא שולח את אחד הנוצרים שלו או אנשים דתיים להצטרף אל הדיון, בכוח. הם מתחילים לדבר על דברים לא רלוונטיים, ובעיות שלהם; ולבלות לדבר במשך שעות עד שכולם ללכת הביתה, ולהתחיל לשאול אותי על תיאולוגיה. עם זאת, אוצר מילים אלה תיאולוגית הם שואלים אותי על לא למען לשאול, אלא כדי להראות את הידע שלהם על האדם אקדמאים שלמדו במערב כמרים בוגר הסמינר, ולנסות לחשוף לקהל כי אין לי ידע של התיאולוגיה. אמנם יש לי ידע על מה הם מדברים, אין לי שום כוונה להיכנס לדיונים חסרי תועלת על התיאולוגיה הדתית עם משרתים של השטן.

אין לי כל לימודי התיאולוגיה, ואני להתגאות בעובדה שיש לי דבר וחצי דבר עם התיאולוגיה לא רוצה שום קשר עם התיאולוגיה. משה אברהם השליח ג’ון לא היה תעודות מהודרות בתיאולוגיה. תיאולוגיה היא אויב עתיקת היומין של אלוהים, ואני אומר “זקנה”. הם משתמשים בתנ”ך להתפתל סוטה האמת עם הבנות אדם; categorizations אדם; שמות דמיוניים בנושאים פילוסופיים, מעודד שינון של כתבי קודש, כמו גם הצבת כותרות של “הרופאים” ו “דוקטורים” ו – “דוקטור של האלוהויות” ו “דוקטור התיאולוגיות” ליד שמם. הם הפרושים והצדוקים המודרנית.

הם להתערב בדיונים שלנו על ידי לנגוח לתוך הדיונים שלנו עם סוגיות תיאולוגיות של “Dispensationalism;” ו “הקלוויניזם;” ו “Ordinations נקבה לעומת Complimentarianism;” ו “Cessationism;” ו “Annihilationism”; “. Epistemology פוסט מודרנית” ואין להם לבוא עם מונחים כמו “האקומניות” כי הם מכירים זרמים שונים של כנסיות, ואילו מצד שני, שנולד מחדש האמיתית של אלוהים הנוצרים מעולם לא הכירה כל העדות, אך תמיד ברוח הקודש של גוף אחד של המשיח. רבים שואלים אותי לעתים קרובות מה כת אני שייך. אני אומר להם אני שייך המשיח. הם אומרים שהם של “פול” או הם של “פיטר.” אני אומר שזה העשייה האנושית טיפשי דת להט פוליטי.

הם משתמשים פרוזה מפואר ביטויים ספרותיים כדי לבלבל את הילדים חסרי הבית, על מנת להראות את האינטלקט שנקרא שלהם והידע של אנשי אקדמיה חסרי תועלת. המשיח מעולם לא דיבר כמו האנשים האלה התנ”ך; אלא דיבר ישו אנלוגיות השתמשו עד כדי כך שאפילו תינוק או אנשים פשוטים יכולים להבין.

תחשוב על זה, אחים: בעיות אלה תיאולוגי צריך להתקיים תיאולוגיה, כי אלה נוצרים דתיים אין הבנה של רוח הקודש, ואין להם חוכמה או הבחנה. הם תלויים תיאולוגיה מנת לשמור ולהגן על מקום עבודתם, בדיוק כמו עורכי דין לסבך מסמכים משפטיים בכוונה, כדי לשמור על המקצועות שלהם. הם בורים יש במוחם של עובדי אלילים, אם כי יש להם כותרות דמיוני ואת עברו למוסדות האדם של למידה בשם “מדרש” או “בית קברות” על ידי כמה, ואת רוב קצה טיימס עמדות הכנסייה פסטורלי מנהיגות מוחזקות בידי אלה מה שנקרא “התיאולוגים” עם אישורי “תקין” ואישורים, שעברו שטיפת מוח על ידי דוקטרינות המערבי סוטה לימד בסמינרים. עם זאת, במסווה שלהם נחשפת בעובדה שהם מלמדים המערבית ההומניסטית דוקטרינות של איזבל שלאחר 1960 המערבי היפי של עובדי אלילים, שם הם נגזרת, שהיא כת השטן.

לדוגמה, כמו תמיד, השטן פועל משני הקצוות: ההתקפה הישן בשני ראשים. מצד אחד, יש לך את מה שנקרא “גברים בתנ”ך” התיאולוגים חופש היפי אשר מייחסים הדוקטרינה של “תאיזם פתח” ואיזבל שלאחר 1960 של היפי “חופשי יהיה הדוקטרינה.” אומרים שאלוהים אינו ריבוני, עבור לבני האדם יש שליטה על מה שקורה. במילים אחרות, הם אומרים כי פוטר הגדולה אין החלטה על ביצוע כמה סירים למטרות ואחרים מכובד למטרות מכובד, כי בחוכמתו האינסופית והמטרה של הגדרת קיומו של תהילה הישועה. אם לא היו סירים מכובד עשה, אז לא תהיה מציאות של הכרת תודה ושמחה, ושבחים בגן עדן עבור אלה סירים הנכבד כי ניצלו מן האש של גיהנום. אם השטן לא נוצרו, אז לא יהיה קשר אהבה חזק בין האחים לבין אלוהים, שלחמו יחד ועמדו יחד לחימה, בפרספקטיבה של נצח. זה בגלל שני סירי מכובד מכובד נוצרו כי הרעיון של להינצל קיים את השמחה של גן עדן קיים. אבל אלה המכונים דתיים הפרושים להכחיש עובדה זו. הם מכחישים חסד, כי הם אינם מאמינים כי הבחירה שלהם באמונה במשיח הוא רק בחסדו של הקב”ה, וכי הוא מתנה, אלא, הם מאמינים כי זה בגלל בחירה טובה שלהם הטוב האנושי שאלוהים כדי להציל אותם

בצד השני של הספקטרום הם קלוויניסטים. הם מאמינים יעד מראש להשלים על ידי אלוהים לישועה של אנשים מסוימים, ויש לה ולא כלום עם רצון חופשי. הם מאמינים כי אין רצון חופשי, וכי הבחירה להינצל היא אך ורק על ידי החלטה של ​​אלוהים מראש כיעד. אם אין בחירה חופשית, אז אין נוכחות של אהבה, אהבה היא בחירה אקטיבית של הלב לבחור להאמין באלוהים. לנו אכפת גם להיות רובוטים מתוכנתים על ידי אלוהים לומר בשבחו של אהבה אליו, אפילו בלי לדעת מהי אהבה. אם אנחנו מתוכנתים הילדים שלנו לבחור להאמין לנו כהורים טובים, אז איפה הצדק והאהבה של ילדים אלה יהיה לסמוך על הוריהם? הם היו פשוט בוחרים לבטוח הוריהם, משום שהם תוכנתו לעשות זאת.

באופן אישי, אחים יקרים, אני לא מבינה למה תיאולוגים אלה לא יכול להבין על ידי רוח הקודש כי הן מראש היעד חופשי יהיה יכול להתקיים. הם לגמרי לגמרי גם נכון וגם תואם. אנו נשמרים בגלל שלנו, רצון חופשי, אבל אנחנו נשמרים מפני שאלוהים הועיד לנו. אלוהים ידע כי היינו בוחרים בו, לפני הבריאה עצמה, אז הוא בחר בנו. הוא גרם לנו לבחור בו בתור כלי של כבוד, אבל באותו זמן, זה לחלוטין הבחירה שלנו, מדי; או אחר, אם יש ברירה, לא תהיה אהבת אמת או כבוד אלוהים למה הוא יצר כי הוא מכבדת את עצמו מי יצר אותם. אנשים דתיים לא יכול להבין דברים על ידי רוח הקודש. אלה תיאולוגים נוצרים דתיים מנסים להגדיר את האמת של אלוהים על ידי מוחות אנושיים שלהם ההיגיון הכלואים בהגדרת המושגים. אין להם האמת בהם; ולכן, הם יוצרים תיאולוגיה סטיות של השטן ואנשי אקדמיה להגדיר אלוהים. בנוסף, הם רק שוכרים אלה אקדמאים מערביים הנצרות ההלניסטית תיאולוגים הפרושים בכנסיות שלהם, ללמד אותם תיאולוגיה האדם.

זה, אחי, זו הסיבה המערבי קצה טיימס חברי הכנסייה הם בורים בצורה מדהימה, פשוט מוזר. הם Laodiceans או “הדיוטות שאינם ממחוז” או הכנסייה שבה אנשים בוחרים כמרים בכנסייה שלהם הדרשות הם מעדיפים לשמוע. הם היו מיד לבעוט אותי החוצה הכנסיות שלהם (לא כנסייה של ישו), אם דיברתי להם את האמת. האמת תהיה פגיעה בהם. הם מאמינים בערכים “תקין פוליטית” הומניסט המערבי התנהגות טובה אדם. זה כמו לדבר אל הקיר מת. אין רוח או חיים בהם. הם היו רואים אותי אם אני רעה לומר את האמת בפניהם, כי הם קוראים פחות טוב ורע, רע כטוב. זו הסיבה שהם לצלוב את ישו לזרוק אותו אל מחוץ לכנסייה. אם הם היו רק צעד מתוך הכנסיות דתיים, ללכת לאן הרוח מוביל אותם לחלוק את הבשורה לכל האומות, השבטים לשונות; ולהצטרף אחים שנולדו מחדש שלהם שהיו בעט מתוך הכנסיות על ידי הפרושים, ואז הם תהיה מערכת יחסים אישית עם המשיח לדעת את הדברים של ישו על ידי רוחו.

בפעמים אחרות, אלה שד שבשליטת מלצריות התחת פנימה להתערב כאשר אנו מתפללים לפני הארוחה, או כאשר אני מסביר את האמת חשוב אחיהם מן התנ”ך. זה קורה כל הזמן, כך שזה לא יכול להיות צירוף מקרים. מלצריות אלה מנסים למנוע מאנשים להתפלל במסעדות שלהם. הם מפחדים לעצור מוסלמים, אבל הם יפסיקו שנולד מחדש של אלוהים נוצרים, כי הם יודעים את חוזרים בתשובה הם סופר עדינה. בדרך כלל, הם לא באים מיד לקחת את ההזמנה, אבל כאשר נוצרים להתחיל להתפלל, הם באים מיד כדי לשבש. בדרך כלל, הם לא מציעים לפתוח את שקית התה לשים את שקית התה התה בסיר, אף אחד חיים שלמים שלי הציע אי פעם לעשות את זה. אבל, כאשר אני משתף המשיח עם מישהו, אז המלצרית ימשיכו להטריד אותנו, על ידי הצעת לעשות את הדברים האלה מגוחכים. כאשר אני משתף את האמת עם אחיהם, ואז נוצרי דתי תמיד מגיע, מתיישב, ומתחיל לדבר שעות על גבי שעות מבלי לתת לנו לדבר. כאשר אני משתף את הבשורה עם מישהו, אדם אחר תמיד באים להפריע, ואנשים תמיד להתקשר אלינו דרך הטלפון. זה לא נורמלי. זה מראה עד כמה העם הזה מרושע קצה טיימס הם או שד, דיבוק או שד מבוקר. הרוחות הטמאות הזמן לדבר דעתם לעשות את זה או לעשות את זה נגד נוצרים שנולדו מחדש. השד יודע מי הם נוצרים שנולדו מחדש שאלוהים ידו על, בדיוק כמו אלוהים יודע מי הם הכבשים שלו.

זהו חוזרים בתשובה למי השטן משתמשת הנוצרים הדתיים שלו כדי לתקוף. בכל פעם בכנסייה, כמו נחיל זבובים כלפי פרי של רוח;, שד, דיבוק שטני אנשים נחיל על חוזרים בתשובה. השטן נקרא בעל זבוב. הם יושבים ליד נוצרים שנולדו מחדש בכנסייה; התחת לשיחות שלהם; ובצע אותם לארוחת צהריים אחרי התפילה בכנסייה להפריע זמן המלגה שלהם. הם מחבקים לסחוט את נוצרים שנולדו מחדש בצורה מטורפת, זורקים זעם כאשר נוצרי שנולד מחדש מסרב להיות חיבק, ואת עושה את זה נראה כאילו נולד מחדש הנוצרים הם לא אוהב אנשים כל האנשים בכנסייה; בכוח מנסים להתנער ידיהם עשרות פעמים עם הידיים שהם לא לשטוף באסלה, ואת עושה את זה נראה כמו חוזרים בתשובה הם לא אוהב, אם הם מסרבים ללחוץ ידיים, להשמיץ אותם כמרים, נפוצו שמועות על אותם חברי הכנסייה, עושה אלה נולד שוב, האחים נראים כאילו הם לא אוהב את האנשים בכנסייה, אם הם מסרבים אחווה עם הנשים האלה זימה מי להסתנן לכנסיה במסווה של אחיות להיות נוצרי; בכוונה להיתקל חוזרים בתשובה או לדחוף אותם הצידה מתוך קנאה , ורבים מהם יהיו גבעול ולהציק החוצה נוצרי שנולד מחדש של הרצונות סוטה מין. הם נשלחים על ידי השטן לבעוט את חוזרים בתשובה מן הכנסייה, אשר מלמדים את האמת, וליצור מחלוקת בכנסייה. היזהרו אלה זאבים בלבוש כבשים.

וכפי עבור מי שאינם נוצרים הם שדים דיבוק או שקוע ביותר אורח חיים חוטא, הם ינסו לגרום לך בעט החוצה של חברה, או לבלוט חפץ חד לחתוך אותך כמו שאתה הולך על ידי, או להתחיל לבעוט אותך ולנסות להתחיל להילחם, או לטרוק לתוכך, או לצעוק עליך כמו שאתה הולך על ידי, או להרעיל את האוכל במסעדה, או פשוט להמשיך לנעוץ את שעות ברכבת. אני מוצאת יותר מהם בתרבויות כמו אסיה, שם לא היתה השפעה של הנוכחות הנוצרית במשך הדורות המילניום או נוצרים בשושלת משפחת האבות וכן מתרבויות שבו אבות ביצעו עבודת אלילים שד פולחן במשך אלפי שנים. אבל, אלה קצה טיימס, אפילו לשעבר מדינות נוצריות כמו ארצות הברית, אני מוצאת יותר ויותר אנשים נשלטים על ידי רוחות שדים, כמדינה הופך פגאני יותר. כמרים איזבל היפי מעודדים צעירים אמריקאים עכשיו לנקב אוזניהם קעקוע גופם, והחזקה שטנית הופעות רוק נוצרי, ערבוב אלוהים עם השטן, כמו העם הופך להיות יותר ויותר פגאני, כמו הכנסיות אפריקה כנסיות בדרום אמריקה.

לפני עשרים שנה, הפרסומות בארה”ב הגיוני הגיוני היה הומור הגיוני. לאחר חוזר לארצות הברית, מאז לא הייתי רגישים בהדרגה, הייתי בהלם כי פרסומות האמריקאי הפכו להיות הגיוני, טיפשי, גסים ו פגאני. הם מתיז צבע על הבד וקוראים השטן כאוס אמנות ויופי. ילדיהם ונכדיהם של של פוסט 1960 “ילדי הפרחים” דור satanized באמריקה בכלל זן שונה האנשים קיים באמריקה לפני 1950 של, כאשר העם עדיין חברה מושפע הנצרות, ואת הכנסייה עדיין לשמר המליחות של רוח הקודש. מה שנקרא “גברים בתנ”ך” ו הכמרים שלהם זה שלאחר 1960 יש בעט ממש ישו מן הכנסיות, ויש לי רוק ‘נרול פולחן השטן בבית של אלוהים. זה קצת כמו הצאר החדש של רוסיה, אשר כיבוי כל תחנות טלוויזיה ותחנות רדיו לומר משהו שלילי על אודותיו, על מנת לשטוף את מוחם של בני רוסיה פטריוטיות שליטה חדשה, אמא רוסיה חזקה. אם לומר את האמת של מה שקורה, אז אתה נזרק או נרצח.

מי שמכונה “גברים בתנ”ך” ו כמרים סוררים היפי ומנהיגים דתיים שלהם ונוצרים הבשרים דתיים חושבים עכשיו שאני מדבר דברי שטות, ושאני הוזה והוזה. הם מתעבים את האמת, וגם לחשוב על זה כעל השוביניזם הגברי, מצד אלוהים. הם פשוט טיפשים ואין להם הבנה, והם מוכנים להיזרק עם העשבים. עם זאת, עבור אלה מכם שיש להם את רוח הקודש, ואהוב על ידי ה ‘, הם חוזרים בתשובה ה’: אתה הולך, “כן, כן, כן! זה בדיוק אותו הדבר קורה לי! עכשיו, אני יודע למה אני מקבל תקפו כל כך הרבה, ועכשיו אני יודע למה אלה דברים מוזרים קורים. ! חשבתי שזה מוזר “לאלו מכם שנמצאים הסכם ברוח Word, זה בשבילך, כי אתה האהוב על ידי האל, והאל יודע כי מי אחריו יהיו נרדפים. רבים פושרים המערבי קצה טיימס Laodicean הכנסייה צופי יאמרו כי אלה תורתו קשה לעקוב, והם יפנו משם וללכת. עם זאת, אתה, את הכלה האמיתית של ישו תדע את האמת ולאמץ את האמת. אלוהים יברך אותך על שאתה אוהב את האמת יותר ממה גאווה אנוכי של ההומניזם המערבי אמרתי לך היה “פוליטיקלי קורקט”.

אם אתה לא מבין למה להשמיץ הבשרים נוצרים דתיים אתה בכנסייה, נפוצו שמועות; להונות ממך כסף, לצעוק עליך, לגרום לך לשנן פסוקים בתנ”ך; כהים, הורים נוקשים אשר מכריחים אותך ללכת לכנסייה, אם כי הם צבועים , רוק אנד רול אהבה פולחן המוסיקה; ללמד שוויון של נשים מנהיגות הכנסייה; לומר דברים גסים, לבוז ולעג נביאי אלוהים; פסטורלי טופס רחוב כנופיות לחבור לאנשים, עסוקים בפוליטיקה אקטיביזם; להפלות על הבשלות הרוחנית שלך אם אתה עושה לא ללכת לכנסייה, יש בבזארים התרבות המערבית סופגניות כמו מועדון רוטרי, רק לשכור אנשים עם ניסיון או סמינר מעלות, יש דרשות ארצי ו מעשה טוב, כל שבוע בכנסייה, יש דמוקרטיות זקני הקבוצות להעריך ולשכור כמרים, לא צריך כל ריפוי או גאולה מן הרוחות הרעות, אלא יש חברי הכנסייה אשר חולה חולה גוסס לעבור ניתוח האדם; אוכלים עד שהם נראים כמו היפופוטמים, לאיים על חייכם, לבעוט אותך החוצה של המדינה שלהם Sanhedrins קדוש בכנסייה דובר אמת; לבקש תרומות לכנסייה או להעביר סביב הצעת צלחות, להרכיב בכנסיות על ידי צבעים עורם; לשיר כמו רופאי אליל הבשורה שחור על ידי רטט קולם למשוך תשומת לב לעצמם על ידי חיקוי של תעשיית פגאני מוסיקה שחורה, יש פרשיות מין עם מנהיגי הכנסייה; יש 60% גירושין בכנסיות המערב; הם נחוש למצוא בני זוג וגידול ויש להם משפחות כמו עובדי האלילים לבין כמרים מלמדים; לחיות בדיוק כמו בעולם, כך שאי אפשר להבחין בין נוצרים מערביים מן המערב שאינם נוצרים , וכו ‘, עכשיו אתה יודע למה הם עושים את זה. הם לא כנסייה של אלוהים, אלא, הם כנסיית השטן. לכן הם מתנהגים כמו אבא שלהם, השטן, איבדו את מליחות ואור וכן לגזור הוראה של אלוהים לנשים לכסות את ראשיהן של ענווה וצניעות. הם אימצו ערכים הומניסטיים המערבי של איזבל. מאי העיניים להיפתח, ואתה יכול כבר לא אכפת לי אם הכנסייה פושרים שלם מסתכל עליך כעל וקריר “unChristianlike,” על התנהגות לא עושה ואוהבת הומניסט, או לומר דברים כי הרע הומניסטים ההלניסטי קול. הכנסייה מתעוררים ושל בונו של U2 של “אוניברסליות” הם כולם חלק מתוכנית זו של השטן להתאחד הקתוליות, היהדות והאיסלאם תחת אנטי המשיח והשטן. כפי שאתה כבר יודע, בונו U2 להקת הרוק של ניתנה עמלה על ידי השטן כדי להטעות את הפוסט 1,960 המערבי של “ילדי הפרחים” נוצרים הדור שנקרא “גברים בתנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם לעבודת השטן באמצעות הופעות רוק נוצרי. אנחנו לא בורים הטקטיקה של השטן, אתה כלתו של ישו, אשר ער.

הקצה המערבי טיימס ארגונים נוצריים מתייחסים אליך כמו מלך, אם אתה נותן להם כמות עצומה של כסף, מקום שאתה בראש השולחן בזמן הארוחות, והם אפילו להקצות הצוות תמיד לשמור על קשר איתך. צוות אלה להגיד לך לכתוב הבוסים שלהם לומר כמה הם נחוצים לך, ואיזה עבודה מצוינת הם עושים. עם זאת, אם להפסיק לתת להם כסף, הם מתייחסים אליך כמו לזבל. עם זאת, יש אחים שם בחוץ מדינות מוסלמיות מי הם באמת משרתים את ה ‘בתוך רדיפה, כמו גם לשרת את לורד עם שלמות ואהבה. לחקות אותם. אלה ארגונים דתיים מנסה להראות עניין בך בשאלה אם הם יכולים לראיין אותך, אבל למעשה, זה רק כדי להשתמש אתם לשוק המשרד שלהם. הם לא שואלים אותך את השאלות שהם במקור אמרו שהם רוצים לגלות עלייך. . “סלח לי” המפיקים אפילו לא חיוך, ולשמור לעזוב במהלך הראיון מבלי לומר אפילו מילה אחת, הם לא מראים פירות הרוח, ואין להם דאגה אנשים, אבל רק דאגה לכסף שלך רואה אותך ככלי תוכנית השיווק שלהם. הם מנסים לכפות על מילים לפה, כדי למכור כמה גדול המשרד שלהם לצופים. הם חתכו את החלקים את האמת מן הראיון, בשל היותם לא “פוליטיקלי קורקט” רגיש דיפלומטית פושרים האוזניים הנוצרית המערבית, וזו הסיבה שאתה לא הסכים לעשות את הראיון מלכתחילה. אלה מערבי כסף מוכווני ארגונים נוצריים כמו הצאר החדש של רוסיה, על ידי האמת ישו “צנזורה מראיונות שלהם; ושימוש רק את החלקים של הראיון שבו הם מכריחים אותך לומר מה הם החלקים הטובים של המשרד שלהם, ומדוע אחרים צריך לתמוך גם אותם. לא פלא שאלוהים מוכן להקיא אותם מפיו. אני יכול להבין את ההרגשה, כי זה עושה אפילו אדם חוטא כמוני בחילה.

אל לצמוח עייף לעשות טוב ה ‘אחים יקרים, ואינם להיות מרומים על ידי העם של השטן אשר עולים במספרם על הנוצרים האמיתיים הכנסיות, ובוודאי, לא לוותר על צלב, וכן להתרחק יהוה. זה לא ה ‘אשר הוא רע, אבל זה לנוצרים דתיים פושרים אשר השטן שולח לתוך כנסיות, שעושים דברים רע לך, כי ה’ נשאר קדוש צדיק אהבה, לא משנה כמה satanized הקצה טיימס המערבי הכנסייה הפך. אלוהים יודע הכאבים והמאבקים שלך, כי אתה מיעוט בקרב המיעוטים, אבל הוא תמיד יהיה איתך דרך התקפות והונאות ולועג. להבחין את הרוחות על ידי התחושה כי רוח הקודש, בטן, ולא לסמוך על מה נשמע טוב הומניסטי. הוא מכיר את הרדיפות לך לסבול מן שאינם נוצרים, בעיקר נוצרים.

כמרים סוררים היפי ואת מה שנקרא “גברים בתנ”ך” ומדריכים הדתית ידקלמו לכם את הפסוקים אשר אומר לך לא לוותר על פגישה עם הנוצרים בחור, באומרו כי זו מסיק כי יש להמשיך ללכת כנסיות של השטן. אתה רואה איך הם לסובב את Word? הם רוצים להמשיך להיות חבר הכנסייה לשלם כסף כנסיות שלהם. הם לא יעסיקו אותך, אם הם יגלו כי אתה לא הולך לכנסייה, במקום להקשיב רוח הקודש. במקום ללכת האלה כנסיות מת, אתה יכול ללמוד דרך תורתו אינטרנט מקוון טלוויזיה / רדיו, ואנשים תלמידו לדפי הבית דרך האינטרנט, ואתה תמיד יכול להיפגש עם אמיתי, נוצרים שנולדו מחדש בפארקים, קניונים, מסעדות, בתי וחדרי ישיבות.

כפי שאתם זוכרים, את קצה טיימס Laodicea הכנסייה היא הכנסייה היחידה שבה ישו כבר בעט החוצה בהתגלות 3, והוא דופק בדלת להיות לתת בחזרה, שוב. גיליתי שכל שנולד מחדש, נוצרים אמיתיים, אשר רוח הקודש יש גם בעט מתוך הכנסיות. אם אתה נשאר בכנסיות של השטן, אתה תהיה כמוהם. אם אתה לומד דבר אלוהים בחריצות, אתה תהיה מלא על ידי רוח הקודש, על הדרך להיות מלא על ידי הרוח הוא להיות מלא על ידי דברו מי הוא המשיח בכבודו ובעצמו, ורוח הקודש יאפשר לכם להבחין רוחות של אנשים ארגונים. להתפלל שהקב”ה ישלח מישהו תלמיד אתה באמת כמו ישו עושה דרך אנשים, או להוביל אותך החומר באתר נאות; ו בתורו, מישהו תלמידו, יותר מדי.

Nicolaitans אלו להפלות ולהביט בך בבוז כאשר אתה תגיד להם שאתה לא רוצה שום חלק פושרים קצה טיימס Laodicean כנסיות. הם יראו אותך כמו להיות נחות מבחינה רוחנית. הם ישפטו אותך אם אתה שייך לכנסיה או לא. אתה רואה, הם בדיוק כמו הקתולים של השטן. הם סוג של דתיים באותה הכנסייה המערבית. לכן אלוהים אומר בהתגלות 2 כי הוא מתעב את דרכי Nicolaitans. “ניקו” פירושו “הכובשים” ו “Laitan” פירושו “אנשים” ביוונית. במילים אחרות, הם השליטים של העם. הם יוצרים היררכיות וכותרות כמו “דוקטורים” ו “הכומר כך וכך”, כמו גם ללבוש בגדים אלה של השר, בדיוק כמו הפרושים. זה ההפך של ישו אשר רחץ את רגלי תלמידיו.

אלה מנהיגים דתיים ליצור כנסיות להיות מנהיגי אותם. הם משתמשים בבית של אלוהים גורם כלכלי פוליטי וחברתי. הם עושים בית האלוהים לקרקס. מערכת זו של הכנסייה מערבי של המתייוונים היו אלה שהמציאו אנשים דתיים של השטן במאה ה 5. אלה המכונים “אנשי התנ”ך” וכנופיות הדתית טופס כנסים כנופיות ומבנים כנסיה / משרדים בסדר. יש להם מגה כנסיות, ונוצרים שטנית הופעות מוסיקת רוק כדי לאסוף את המוני וכן קליקות סנהדרין צורה של שר בינם לבין עצמם ללעוג נביאי אלוהים; ואהבה ללמד בטלוויזיה, והם פעיל אג’נדות פוליטיות נוספות; להשמין על הקהילות העשירות שלהם בשכונה לחיות בפאר על המעשר של האל; הרף סוטה ולזרוק חלקים שלמים של התורה של אלוהים, כגון הפקודה לנשים לחבוש כיסוי ראש ולהפסיק לבוש במכנסיים; לדבר incriminatingly לקראת יום גברים המפוארת של אלוהים לילה על שוויון של נשים ועצמאות של נשים מנהיגות נשים וכוח עליון של נשים / מודיעין / רגישות / וכו ‘. על גברים, וערכים הומניסטיים המסריח שלהם המערבי; ולפעול על פי זהותם האמיתית של כנופיה מושחתת, היפי, עבריין, אלים מקורותיה.

האנשים של אלוהים מעולם לא היו ארגוני הכנסייה הנצרות המערבית לשטוף את מוחם של אלה המכונים “אנשי התנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם גרמו להם להיות; מלא עם רופאים, עורכי דין, סוכני ביטוח, רואי חשבון, סוכני מניות, וכל המושחתים המקצוע, שהם מכנים כמו חברים יקרים שלהם. במקום זאת, אנשים של אלוהים היו discipled ב מלגות הביתה, ממש כמו ישו discipled תלמידיו. הם לא לעבוד במשרדים חילוניים מערביים כמו אלה לעשות, אבל הם יצאו אחרים בארץ כל תלמיד לבצע את ועדת נהדר! אלו הכנסיות המערבית אפילו לנסות לעכב מלגות הביתה להרתיע אותם.

הם לא ימכרו את הבתים שלהם כדי לממן את הכנסייה משרד האמיתית של ישוע המשיח אל כל האומות, השבטים ולשונות. הם לא ילכו הביתה לכל תלמיד בנפרד אלה התכנסויות. אלה מנהיגים דתיים לא להפסיק לקחת אלה משכורות וקצבאות, ולהתחיל להרוויח הכנסה משלהם. הם לא יוותרו על המשרדים שלהם בסדר עם ריהוט מפואר. הם כל כך נוח בדרכים הדתית הפרוש כי הם יוכלו להתעלם לחלוטין וסגרה את מה שאני אומר. מבחינתם, מה אני מדבר שטויות קנאות מוחלטת, אבל לך, זה את החוכמה של אלוהים ואת הכוח לחיים. יש להם עיניים אך הם עיוורים, ויש להם בגדים פסטורלי מדהים, אבל הם עירומים. הם מושחתים דבר אלוהים עם פילוסופיות מערביות שלהם לרמוס ישוע אשר דבר האלוהים. יש להם חיים טובים, לכן לא אכפת להם, ולא אכפת לי לוותר עליו. הם גוזלים יהיר הצדקני של צפעונים. הם יוותרו על בתיהם מכוניות ובניינים הכנסייה מדרגות החירום? לא! כמה קשה למי יצרו עושרם תהילה וכוח לבוא האמת.

בכנסייה העתיקה, לראות איך אנשים של אלוהים היו מתרבים במהירות עצומה מלגות ביתם; השטן ניסה להרוג אותם. עם זאת, כאשר המספרים שמר מתעצמים ככל שהוא רדף אותם, השטן החליט לשנות את הטקטיקה שלו. הוא החליט להצטרף נוצרים, אם הוא לא יכול לנצח אותם. אז, הוא קיבל המנהיגים הדתיים שלו כדי לבנות בניינים כנסייה ענקית להביא את כל האנשים של אלוהים לתוך הדיר סגורה; כך שהוא יכול לשלוט, להרוס, לפקוח עין על, ואת סוטה תורתו ואת האמת. לפיכך, יש לך את הנצרות המערבית שאתה רואה אלה קצה טיימס; אלה כמרים פושרים כנסיות ונוצרים מערביים כפי שאתה רואה אותו, מה ללמד תרבות המערב. זה מכעיס אותם בשבילי להגיד את זה ולחשוף את האיוולת שלהם, אבל זה רצון האל כי אני לחשוף את המערכת כולה מוסד של הונאה על ידי השטן לך, יקירתי אחיהם. הם עושים ידידות עם איזבל, ולהפוך את משכנם עם המחשבות אלילים “המערבי.

לכן, אחי היקר, הם שואלים אותך קודם אם אתה שייך לכנסייה. אם לא, הם תגידו דברים כאלה דבר אלוהים להטות אותו איזבל שלהם תורתו המערבי הכנסייה: יפקד אתכם Nicolaitan להשתתף הכנסייה, אשר מושחת לך ולגרום לך לעקוב בתרבות המערבית של השטן, עם סופגניות שלה קפה התרמה בבזארים. הם גאים בעצמם, הדמוקרטיות שלהם שנקרא חופש וחירויות ליברליות אנושיות הומניות “שגויות” patriotisms לאומה האנושית. מה תועלת יש לדבר עם אנשים כאלה של איוולת? במקום זאת, לבקש מלגה עם הקדושים האמיתי של אלוהים ישו שלנו לורד, שהיו בעט מתוך הכנסיות של האל; ולגדול ב-Word של אלוהים מדיטציה על האמת שלו. אז, אתה תהיה מצוידת להביא ברכות של אלוהים, ריפוי, כוח מלכותו לעולם.

מדינת הכנסייה הקדושה והפרושים לא תסבול עוד דוקטרינה ראויה בימים האחרונים האלה, החברים שלי. הם מעדיפים דוקטרינות כמרים היפי של השטן “נוכלים של פמיניזם, איכות הסביבה, דמוקרטיה (לאו Dicea או הדיוטות הוא הבישופות), קפיטליזם, סוציאליזם, הנצרות המערבית של התרבות ההלניסטית, ודת. אלה של השטן ואת בבל תעלומה הכנסייה. האם מה עם הצד האפל, או עם מי פעל בדרכים של איזבל. זכור כי לפני אלה נוצרים דתיים נרדפים אותך, הם צלבו אדוננו על הצלב, הראשון. רבים מאיתנו לא סבלו עד כדי מוות. הישארו עם ה ‘אחים האהובה של “דרך”, ולהישאר איתן האמונה. הגאולה קרובה שלך, ואני אומר קרוב מאוד. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements