האחים היקרים יהודי,

חסד ושלום לכם מן אדוננו ישוע המשיח. שלחתי לך הרבה עצות, אבל תמיד אמרתי, לא תואם את הרוח של העולם; לרוח של העולם נובע מטעות כי הדוקטרינה של הנחש של הישן. הוא האבא של השקרים construer תורת שקר ושחיתות חברתית. אל בעקבותיו של קודמיך של מה שנקרא “גברים בתנ”ך” וכנופיות הדתית סנהדרין.

כפי שנקרא “גברים בתנ”ך” וכנופיות הדתית שלהם כמרים לפני המבול של נוח פגום בחברה בתקופות הקדומות של הצופים או מלאכים שנפלו, לא להיות מרומים על ידי דוקטרינות איזבל שלהם ממש לפני פסק הדין על ידי אש, הפעם. כמו בימים שלפני המבול של נח, כאשר מה שנקרא “גברים בתנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם מטעה העם לסגוד דוקטרינות של איזבל, על ידי נשים ההוראה לא ללבוש חבישת כיסוי ראש וגם ללבוש מכנסיים של גברים מרד גלוי, וגברים לגדל שערות שלהם ארוך האוזניים פירס קעקוע גופם, ועידוד נשים להיות חזק יותר עצמאית ולקחת מנהיגות; ונשים נעשו שרים הוסמך ומנהיגים השמאן הרוחני של החברה (השני של החברה הגברית של אלוהים); ו העתיק כמרים אטלנטיס נשים היו יחסי מין עם המלאכים הנופלים ונושאת חצי גזע הנפילים, כך גם היא אלה קצה טיימס. רוחניים נשית ומכשפות לתקשר עם רוחות שד. זאת הסיבה שאלוהים הביא פסק דין על ידי מים, השמיד את כל האנושות מניפולציה גנטית יחיד אמא זרע בנקאי לסגוד הארים הפמיניסטית של אטלנטיס, בדיוק כמו אלוהים ישפוט גיל זו עם אש בשלב זה. הם עשו את האדם יצורים היברידיים בעלי חיים, בדיוק כמו אלילי מצרים שיא במיתולוגיה היוונית. נשים אלו המערבית המודרנית יש לעצור לפני שהם מתחילים ביצירת מפלצות. אם הם לא אכפת להרוג עוברים, הם לא דואגים ליצור מפלצות כמו ימי המבול של נח קדם. זה רק עניין של זמן. בממלכה של השטן, Jezebels הכלל והחברה סוטה. אנחנו רואים בתרבות המערבית.

הם תיקשר עם הנופלים שלהם Watcher האלים מלאך, כפי שנרשמו מיתולוגיות עתיקות ברחבי העולם, והם לימדו, מדע, דת האבולוציה, טכנולוגיה, קוסמטיקה להפוך קופצים על ידם, כמו גם כל דבר רע. קוסמטיקה היו הטעיה והסתרה ו מפתה. האלים שלהם ישבו ביניהם, והובילה אותם להקים את מגדלי בזויה בבל, תחת המקורי אנטי ישו, אחד בעולם של נמרוד דת (המסתורין בבל הקתולית אוניברסליות), אחד בעולם הכלכלה ממשלה אחת בעולם, בדיוק כמו זה יהיה להיות בתקופת גיל הקרובים התלאות של שבע שנים. בדיוק כמו עכשיו, מה שנקרא “גברים בתנ”ך” של העת העתיקה המשיך לקחת עניין רב לקרוא את התורה של אלוהים אמת, לעג להם נביאיו, והדוקטרינות של איזבל מעורבת אל הכנסיות. האוכלוסייה היתה 6660000000, בדיוק כמו אלה קצה טיימס שאנחנו חיים עכשיו. אלה הימים האחרונים, השטן נותן הידע המדעי והטכנולוגי אל עבדיו, כגון אילי המחשב, כמו גם רוחניים מכשפה נקבה; הוליווד ספרותית והדרכה תסריטים כדי מיסיונרים האפלה שלו, ואת להט דתי למתפללים האסלאמי הקנאי הדתי שלו.

הוא האמין כי את אטלנטיס העתיקה היו אלה פולחן פאלי, סמלי המין הגברי אובליסקים שהוקמו כלפי השמים. הם אומרים שהם היו עשויים קריסטל, אשר ירה אנרגיה אלקטרומגנטית לעבר לוויינים של ימי קדם. זרמים חשמליים אלו באו לידי ביטוי בחזרה לכדור הארץ, אשר מופעל על כל המכונות המעופפות שלהם, תחבורה קרקע ומכונות. יש אומרים כי הפירמידות במצרים יכול היה להיות מקדשים לפולחן השטן, להפקת אנרגיה רוחנית. סמל אלה המצרי פאלי אל הפולחן של המין הגברי ניתן למצוא גם אובליסקים שנבנו על ידי האילומינטי של השטן הבונים החופשיים ברחבי העולם, כגון וושינגטון שנעשו על ידי הבונים החופשיים ואת האובליסק דה פאלאס הקונקורד בפריז האובליסק בבית הוותיקן. הם אומרים כי יש טביעות אצבע של בבל המסתורין הדת (כת השטן של נמרוד) בכל מקום בעולם שבוצעה על ידי הבונים החופשיים (מה שנקרא השטן סדר הסוד).

הוא אמר כי את הרשומות עתיקים מראים בצבע לבן ארי זרים הגיעו אטלנטיס ללמד את בני האינקה העתיקים בני המאיה ואת האצטקים. צאצאי אינדיו ביהירות להתפאר כי אבותיהם שבנה את Tiwanaku הבוליביאני מקדשים שד סוגדים לשטן עם אינטלקט מעולה שלהם טכנולוגיה מתקדמת, אשר תואם הטכנולוגיה המודרנית. הם כועסים על תיאורטיקנים זר האומרים כי חייזרים עשו להם. תיאורטיקנים זר לומר כי Indios פראי לא יכול לגרור 130 טון או אבנים כבדות מ 15 קילומטרים למטה, כל הדרך עד לגובה 12,500 רגל עם חמצן עם מעט מאוד כוח אדם מסיבי כזה, כמו גם לחתוך אותם עם דיוק כזה, כך שום דבר לא יכול להתאים בין הכיסאות שלהם. הם אומרים שהם עשויים אבן diorite מאוד קשה, וזה יכול להיות רק לחתוך עם מתקדמים כלי יהלום כלי חיתוך או לייזר. צאצאי Indios הם פראים אשר לגזור לבבות רעהו, אכלו אחד את השני, התכווץ הראש אחד של השני, וטבחו זה את זה; ששמרה על האוכלוסייה שלהם קטן וחלש, בדיוק כמו צפון אמריקה, האינדיאנים, עד האירופים עם התרבויות הנוצרית באו ועצרו אותם כגון פגאני אכזריות שטנית; שבו הם הקריבו את האדם רוחות של השטן שדרשו אותם. הם חיים כמו גברים עם הטכנולוגיה הפרימיטיבית כמעט שום יכולת או לפתח טכנולוגיה, כמו כל האנשים האחרים אינדיו ברחבי אמריקה. עם זאת, הם היו לוחות מתקדמים מאוד טכנולוגית מדעית בימי קדם. הם אמרו לנו סגדו המלאכים הנופלים שבאו ללמד אותם, ויש לומר כי רבים petroglyphs העתיקה אינדיו אשר התקליט הזה על ידי ביקור המלאכים הנופלים של השטן, אשר התחפשו חייזרים.

אבות מזוהמים גנטית הארי של אטלנטיס מימי המבול של נח מראש, ועל כמרים הנשי שלהם שמאן ו שנקרא “גברים בתנ”ך” הפכה מושחתת בדרכים שלהם. הדרך שלהם היא שיפוט זעם האל. האם לא פעל בצללים של האנשים האלה וחיות מושחתים. כמו מקורות הכוח העתיק של אטלנטיס, השטן משתמשת בטכנולוגיה כדי לאחד את העולם אלה קצה טיימס גם להרוס את המטרה של אלוהים. תוכניותיו ייכשל, והוא אויב מובס. ה ‘הוא האלוקים שלך. כאשר הוא הוביל אותך לאורך הים האדום, הוא יהיה עוד פעם להוביל אותך אבנים לעבר פטרה.

במקום זאת, בצע את באמת התורה שבה שלימדו אתכם. אל תבצע את הדוקטרינה של השדים, אשר מועברים על ידי אלה “גברים בתנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם חברי הכנופיה מערביות דתיים הומניזם תעלומת תורת בבל. מדיטציה על Word יום ה ‘וליל, כך שאתה לא יכול להיות מרומים. בקשו פניו כל בוקר, כך הרגליים יונחו ישר. הוא לא יאפשר לך ליפול, יקירי ירושלים. חזור אל אלוהים יהוה שלך. הוא המלך המושיע שלך. ישו הוא שם מעל כל השמות האחרים. תהילה ושבח על שמו! באהבתו אתה עשוי לבקש מקלט. בתשובה ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements