ספר בראשית מתחיל עם חשבון של הבריאה. באחד הפרק, בין הפסוק הראשון והשני, אנחנו רואים שיש יצירה מראש Adamic לפני בריאת אדם: הישויות המלאכיות נוצרו לפני אדם, לפני הפסוק השני. כפי שציינתי בספרי (שאינה למטרות רווח כלשהו, ​​אך נמכר במחיר של 144,000 הקדושים התלאות ואת שארית יהודי, אשר חייב לשמוע את הבשורה דרך בדיוני חילונים לבוא המשיח), יצירת טרום Adamic או המארחים היו מלאכיות נוצר לפני נברא אדם הראשון. כמרים סוררים היפי ללעוג והחזק הזה בבוז. אלוהים ראה את ליבם. הם אינם מסוגלים להסביר היכן שהמלאכים באו, כך הם אומרים כי המלאכים נבראו ביום הראשון.

אתה חייב להבין, יקירי האחים, כי אלוהים אינו יוצר חושך כאוס חימר נרפש. הכל כי אלוהים אוהב הקב”ה יוצר אור ומושלם וסדר. ספר בראשית מתחיל עם רוח הקודש של אלוהים מרחפת מעל היצירה, הרס שלו חושך כאוס חימר נרפש, כמו תרנגולת דוגרת על הגוזלים שלה מת. אלוהים דיבר והחזיר את היצירה נהרס עם יצירה חדשה בשם אדם וחווה (גבר אישה הראשון) ואת גן עדן. במשך בשל איזו מלחמה ביצירה הקודמת, העולם נהרס לחלוטין, אלוהים הרים את האור שלו ממנו. לוציפר, עד שנפל והפך לשטן, היה אחראי על המובילים המארח המלאכי של הפולחן שיר ה ‘אלוהים אדירים, ישוע המשיח אדוננו. עם זאת, הוא החליט שהוא רוצה כבוד, אז הוא התמרד, ורצה את התהילה והכוח לעצמו, שהוא עדיין מנסה להשיג. מלחמת בשמים התפתח, ואלוהים הרס לשפוט את העולם הישן.

השטן לא אוהב את אדם וחווה, כי אלוהים מחדש את העולם שהוא הרוס. השטן לא אהב את העובדה כי אלוהים ברא את האדם יותר מאשר את המלאכים, וזה נהיה לשפוט את המלאכים הנופלים, למרות שאנחנו חלשים. המלאכים משרתים כס אלוהים, אבל הכנסייה יהיה השליט המכהן עם ישו על כס המלכות. הקדושים התלאות ואת שארית יהודי תהיה עבודת ה ‘מול כסאו, אך Saints הכנסייה מתקופת הכנסייה יהיה המכהן עם המשיח על כסאות (הכלה של ישו). התלאות הקדושים יהיו האורחים בסעודת החתונה של ישו, תוך הקדושים כנסיית יהיה הכלה בסעודת החתונה של ישו.

השטן אינו יכול לקבל את העובדה כי בני האדם, שאותו מסוגל למעוך באצבעו, יהיה פסק דין על פני המארחים מלאכי יום כוח ותהילה. אלוהים ברא את האדם בחולשתו, כך הוא ילמד ענווה. מתוך התחלה צנועה, אדם יגיע להיות הסדר הגבוה ביותר של בני יצר בנצח. הוא לעולם להיות מודעים ההתחלה הצנועה שלו, יודע שהוא לא היה טוב; ניצל בחסדי האל ואהבת למות על הצלב בשבילו: תהיה מלוכדות אלוהים מאוהב, בניגוד השטן אשר נוצר ביותר יצורים יפים ורבי עוצמה, ונפל בגלל גאוותו היופי שלו ואת כוח האדם. לכן, איש רע הופך קדוש, וקדוש לוציפר הופך הרע השטן. זה ההפך, אתה מבין. אלוהים הרשה את זה ככה: למי הכלל שלטונו של הבריאה תחילה יש צניעות, קדושה, הלב של הכרת תודה לאלוהים לישועה שלהם, אהבה עמוקה לאלוהים על שהציל אותם. כאבא רכבות הבן האוהב שלו מתוך המצוקה, על ידי לא לפנק אותו, הוא מלמד אותו אופי אלוהי מן ההתחלה הצנועה. זה רק ההורה הרשע שנותן כוח בניהם על אותם מקלקל אותם. עם זאת, לבבות הילדים של אלוהים יהיה מלא לנצח להצלת אותם בזמן שהם חוטאים הרע אויבים עם שבח ותודה לאלוהים. לאחר מכן, הם יהיו באמת ראויים סמכות וכוח השמים, כלל בקדושה, והם יהיו בניו של אל עליון.

ולא רק אלוהים יוצר את אדם וחווה, אבל אפילו אלוהים ברא את אדם וחווה בצלמו של אלוהים: דמות גברית ונשית. אלוהים נתן האופי שלו, המנהיגות תהילה, כוחו של המשיח, כבוד, סמכות על החיות הבריאה עצמה לאדם. אלוהים נתן אופיו של עדינות, טוב לב, רגישות, שקט של רוח, צניעות וענווה, וחיוך חמוד (שהוא עכשיו מאוד נדיר לראות כזה המערבי ההומניסטי סוטה סוף טיימס בחברה) לאיב.

אתה לא יכול לראות את האופי המקורי הבדל בין גברים ונשים עכשיו ביצירת כי זה שלאחר 1960 “ילדי הפרחים” כמרים סוררים היפי “אמהות הרוס לגמרי ובאופן מוחלט עם הדוקטרינה איזבל שלהם צדקני שטנית ההומניסט המערבי. יש להם את החוצפה לירוק בפניו של המשיח (מיהו הבורא על ידי דברו המדוברת, זכר ונקבה) באומרו כי הבחנה זו זכר ונקבה לא קיים, וכי גברים ונשים שווים, בדיוק כמו איזבל השטן של שטיפת מוח אמהות הוליווד פרח פוסט של 1960 ילדים סוציאליסטים “והטלוויזיה התקשורת discipled ולימד אותם. הם לימדו אותם היטב, על כמרים סוררים היפי יש להמיר את בית האלוהים לתוך האמונה המבול של נח מראש השוויון המיני כאוס חברתי הידרדרות מוסרית. הם עלבון לאלוהים דרכים הרוע שלהם בוז סדר וסמכות.

אם אני מדבר על זה, זה יוצר שנאה שטנית בהם, בגלל גאוותם הומניסט מערבי הצדקנות ואצילית צדק של שוויון והגינות. הם המותג לי פנאטית כופר, ולנסות לצלוב ולהרוס אותי מבחינה רוחנית. זו הסיבה שהם כמו חרסינה לבנה נקייה מבחוץ, אבל מלא מים טואלט בתוך הקקי. הם התעללות, הפופולריות שלהם כוח השפעה בתקשורת כדי לתקוף אותי ואת התפשטות הדוקטרינה שלהם נמק נשלח על ידי השטן. ככה המוח האנושי יכול להיות כל כך מושחת לפצות כל מיני תירוצים והצדקות והסטיות של דבר אלוהים (ישו), כך שהם לבעוט בו מתוך הכנסייה למחוק פרקים שלמים בתנ”ך (כגון הפקודה עבור נשים ללבוש כיסוי ראש לגברים לא ללבוש כיסוי ראש, כדי להזכיר לעצמם הסדר של אלוהים סמכות הבריאה, וסדר מושלם והגנה רוחנית של אלוהים ברכה).

הם לרמוס דבר אלוהים תחת שלהם “ילדי הפרחים” המערבי “ילדים קטנים של השטן” דוקטרינות. לכן, זה הגיוני להשלים שהם רואים אותי הרוע מתעב אותי, כי הרע נקרא רשע  טוב, טוב  הרע. אז, זה גורם לי רע להם. אתה יודע למה? כדי השטן, המורה שלהם discipler, אני רעה. זה הגיוני נכון, אחים? כאשר אתה החשיכה, נשלחו כדי להמיר את הכנסייה של אלוהים לתוך הדוקטרינה של איזבל, אתה לא יכול לראות את האור. חושך אין שום קשר עם האור, שכן החושך. הם לא יכולים להבין את האור, את החושך יוצר עיוורון עירום. לכן אלוהים אומר קצה טיימס Laodicea הכנסייה היא עיוורת עירום; וישו ואני וכל הכלה של ישו כבר בעט מתוך הכנסיות וכן לדפוק על הדלת כדי שיכניסו אותו, כפי שאתה רואה בהתגלות 3. הקצה המערבי טיימס הכנסייה יש בעט את רוח הקודש, ולכן הם לא מבינים מה אני מדבר, וזו הסיבה שהם שונאים אותי כל כך הרבה. הם משרתי השטן ואיזבל.

זעם ה ‘מאי ולטהר אותם התלאות בא adulterating הצאן של אלוהים עם ההנהגה של איזבל. הם מנסים לשים נשים בעמדות סמכות על גברים השליחים של אלוהים, ולעודד נשים לדבר ולכתוב וללמד בכנסייה הקדושה של אלוהים. הם ובכך ליצור גאווה, “ילדי הפרחים” מרד, גירושין, גירושים, ילדים סוטה, הלסביות וכל תופעה שטנית. הם נטשו הפקודה אוהב אלוהים לנשים לחבוש כיסוי ראש כדי להזכיר להם את עמדתם לרגליו של ישו כמו עדין וצנוע מרים המגדלית, והם ביקשו לחפש קריירה וכסף, במקום להיות בבית כשהילדים חוזרים הביתה. תגיד לי אם זה לא לפשל ילד. זו הסיבה ילדיהם אלה קצה טיימס דורות מקוללים וסוטה.

הם בכוונה להתעלם ולנתק את דבר אלוהים ואת הפקודה כי ה ‘אלוהיך מתעב גברים שלובשים שמלות נשים נשים ללבוש מכנסיים של גברים, בספר דברים 22:05. זה הפך נורמלי כך נורמלי הופך אותי הרע קצה טיימס החברה המערבית, לבין נשים ללבוש מכנסיים הופך להיות נורמלי ושפוי אופקים. בחברה מושחתת של השטן, הכל הפוך. הרע הוא טוב, טוב ורע. הסיבה שאלוהים להכניס את התנ”ך, את הפקודה לנשים ללבוש כיסוי ראש היא להזכיר להם שהם תחת הגברים, ולמה אלוהים היה להכניס את התנ”ך הפקודה לגברים לא ללבוש כיסוי ראש היא להזכיר באהבה להם שהם בסמכות על נשים וילדים ובעלי חיים. המערב מנהיגים דתיים פושרים בוודאי לומר כי זה חל רק על היהודים, אבל אם זה כך, אז למה אנחנו צריכים לעקוב אחר כל התנ”ך? הנפש, כמו גם לזרוק את כל התנ”ך. למה אלוהים היה לשים אותו בתנ”ך במשך 2,000 שנה לנו? Word הכל בהשראת רוח טוב להוראה.

אלה מערבי קצה טיימס נוצרים פושרים הבשרים distain הפקודה של אהבת אלוהים, ולהיות יותר עיוור מבחינה רוחנית חולה פיזית, ומאשימים אלוהים צרעת רוחנית ופיזית שלהם. כמו כן, הסיבה שאלוהים ישים בתנ”ך הפקודה עבור נשים לא ללבוש בגדים של גברים ומכנסיים היא להזכיר להם שהם שונים מן הגברים, לא שווה, ולמה אלוהים היה להכניס את התנ”ך הפקודה לגברים לא ללבוש בגדי נשים הוא זוכר באהבה את עמדתם אחריות במשיח.

מערבית הומניסטית השטן של צדקני פושרים נוכלים כמרים היפי ללבוש שמלות של נשים במהלך מסיבות ליל כל הקדושים וחג המולד במהלך דרמות הכנסייה, ויצירת מדומה של אלוהים עמדות של אנשי סמכות רוחנית. כמו כן, נשים ללבוש מכנסיים פושר של הגברים לכנסייה לפניו פולחן הקדושים, בדיוק כמו עובדי אלילים סביבם לעשות (כמו הילרי קלינטון ושאר שלאחר 1960 ילדים ילדים פרח וילדיהם). אין עוד שום הבחנה בין גברים ונשים, עבור כולם את אותה השמלה, ולכן, כמרים סוררים היפי בושה נזיפה קדושים של האל מול נשים בדרשות בכנסייה, כי הם שכחו את הפקודה של האל. זה בדיוק מסתדר כמו השטן המתוכנן בעולם דור ההיפים של הפוסט-1960 שלטו השיפוט המהולל זעם האל. הוא חוזר המושלם של ימים של טרום המבול נח אטלנטיס. האנושות הפכה מעוותת כל כך, כך אלוהים להשמיד את האנושות, פשוט תסתכל על כמה נשים מערביות להתנהג, הם מתנהגים לא רק כמו גברים, אבל כמו תת אדם לבעלי חיים. אין דרך אלוהים יכול להחזיק זעמו בחזרה הרבה יותר.

ניתן לראות כי הנשים המערביות לשים קעקועים על כל הגוף שלהם לנקב את אוזניהם כמו עובדי האלילים, ללבוש מכנסיים, כי אלה כביכול לזייף “גברים בתנ”ך” ו כת דתית המנהיגים שלהם, הפרושים והצדוקים, ללמד אותם לעשות זאת . הם מעודדים אותם לקחת תפקידי מנהיגות בתוך הכנסיות הקדושות של אלוהים. צעקה אלה נשים מערביות ההומניסט לצעוק מורים ומנהלים חנות, בשל ההגנה על שלהם של הילדים שלהם, אלה הם סימנים של האדם המושחת ביותר לבני, בדיוק כמו חברי הכנופיה ואנשים המאפיה הערבית אשר מגונן מדי ביחס גנטי אחיהם. זה האופי של השטן. אלה יוצרים ריב כנופיות מלחמות סכסוכים משפחתיים. בכל פעם אני הולך דרך אזורים צרים, אני בשיפוע הכתפיים שלי, כך שאני לא להיתקל באנשים. זה הנימוס, כאדם. עם זאת, נשים מערביות כמעט אף פעם לא באלכסון כתפיהם, אבל לפעמים גם ללכת ישר לתוכי, כדי להראות את כוחם ואת הסמכות. לכולם יש מזדעפת על פניהם ולא לחייך. הם הולכים עם רגליים פתוחות לרווחה שלהם, כמו לוחם סמוראי או הקאובוי האקדוחן. הם לובשים כפכפים ומכנסיים קצרים צמודים לחשוף מחצית שדיים שומן מכוער שלהם.

חוטא יותר ורע הם, ככל שהם מנסים לחשוף את השדיים שלהם, הם אלילים פגאנית יותר בטבע. המערבי של פוסט 1960 “ילדי הפרחים” לילדים “אמהות הן הסוג הרע ביותר של נשים אשר היו קיימים בהיסטוריה האנושית. הם מתעבים במיוחד אנשים רוחני, תרבותי ומעודן אנשים, נוצרים צדיק, “נשים, שגרירים” קציני צבא נשים נשים מיסיונרית אלוהים עצמו. השטן ממשיך לדבר על דעתם להיכנס אלה נוצרים שנולדו מחדש או ילדים של אלוהים. הרוע יותר וולגרי אלה נשים מערביות יותר, דעתם נשלטים על ידי השטן ורוחות שד.

הם לשים את הרגליים על השולחן, הם מעשנים ושותים, הם לובשים את הבגדים דלה ביותר של נשים לפני 1950 יהיה המום לחלוטין בבית, הם נותנים לילדים שלהם ללכת על המושבים עם נעליים על מטונפים לחלוטין, וזו הסיבה שהם הם תמיד משתעל ומתעטש ו מקולל עם כל מיני מחלות (החטא יותר הם, חולים יותר הם); ילדיהם תמיד ברקיעות מתרוצצים הקומות העליונות בבתי מלון, אבל הם לא עוצרים אותם, שלהם הבטן והישבן בולטות החוצה כמו בופאלו מים מאז שהם אוכלים כמו פרות זללנית, הם מנסים נזיפה אנשים ללא כבוד, לנסות לשלוט אנשים, לפעול בדיוק כמו רוחות שדים שלהם לשלוט בהם ואיזבל המלכה שלהם, ותמיד לעג גברים של אלוהים על ידי ביצוע כמה הערות חכמות על גברים.

בסרטים הוליוודיים של השטן, נשים מערביות תמיד נוזף גברים הרגישות שלהם ורע; נשים חזקות מי יכול להילחם הן נעלה על ידי סרטים הוליוודיים; גברים ביישנים מוצגים להיות אנשים טובים. השטן הוא אמן של הוליווד שטיפת מוח, כי יש לו שטיפת מוח אפילו הכנסייה פושר עם חשיבה הומניסטית איזבל שלו. הם לא מתחרט, אז אלוהים עזב אותם לידי שיקול דעת על ידי אש, בדיוק כמו אשת לוט. אלה נשים אמריקאיות הם ההפך הקיצוני של נשים יפניות. בסרטים בהוליווד ובטלוויזיה, נשים מערביות תמיד להתפאר הקללה שלהם החטא, שהוא לידה, וגברים שאינם יודעים כי הכאב שהם מתפארים ב הקללה שלהם, על אף הניסיון גברים זרועותיהם להיות מנותקת מעיים שפוכים בשדה הקרב , הם לעולם לא להזכיר את זה, זה חד צדדי צביעות שטיפת מוח שטני. בסרטים הוליוודיים של השטן וטלוויזיה, נשים מערביות תמיד להתרברב כי מחוכים הם הדיכוי נגד נשים, לשאול מדוע הנשים נעשו ללבוש אותם. במציאות, זה לא היה גברים לאכוף אותם, אבל אם אתה באמת חושב על זה, זה היה נשים לשים אותם על להונות גברים להסתכל רזה. זוהי גאווה שטנית שלהם ואת הרצון למשוך את העיניים של הגברים שגרמו להם לענות את גופם, כמו שהם עושים עם קוסמטיקה בוטוקס וניתוחים פלסטיים רמאים למלא את ליבם גאווה תאוות הבשרים שלהם לתפארת עצמית.

אחי היקר, אתה רואה תככים של השטן שטיפת מוח של של 1960 “ילדי הפרחים” המהפכה המינית; ואיך מעוותת לחלוטין satanized אלה קצה טיימס נשים מערביות שהפכו? או שאתה עיוור כמו כמרים למות נוכלים היפי, ולבחור מתעב למי לומר את האמת לך? האמת יחשפו הלב, לצד מי אתה באמת ב. האור חושף את החושך שבפנים. מי שמכיר אור יבוא המשיח, יידעו אותו ואת האמת שלו על ידי רוחו. מי אוהב את החושך יהיה עיוור: ישנאו אותו מי הוא אור אלה שמדברים בשם אור, מי הוא המשיח. אוי אלה המכונים “אנשי התנ”ך” ו כמרים סוררים היפי אשר מתעב ולהתנגד הנביאים של אלוהים יום ולילה, ולהסתיר את האמת, ואפילו להטות את האמת על ידי adulterating המשיח (שהוא דבר אלוהים) עם איזבל (אשר הוא תעלומה של השטן הדוקטרינה בבל דת). השטן תוקף את ליבת נוצר האל לאנושות, הזכר את הנקבה אופי בשביל זה יביא רעה לחברה את העולם. זה בבסיס של החברה והמוסר האלוהי. השטן הופך את כמרים סוררים היפי העיוור הראשון הזה.

אופי מאוד של השטן היא להפוך את שחור ולבן לאפור; “. התקינות הפוליטית” בין קווי הגבול של חטא וקדושה, גברים ונשים, צדק אלוהי ואת שטנית זו הסיבה הכנסייה קצה טיימס אינו שחור או לבן, או קר או חם, אבל הם פושרים: הכנסייה חצי עולם וחצי. בעולמות אחרים הם סביב מצעד של גברים מול נשים, בגדים, כאילו זה נורמלי, אין לי שום בושה יותר אלה סוף פעמים, קוראים לי מניאק עבור הטפה אחרת? אני מבקש מכם, אחים יקרים, מי הוא המטורף בעיניים של אלוהים? אני, אשר באומץ מדבר את האמת, למרות כמרים סוררים היפי לנסות להרוג אותי מבחינה רוחנית, או כמרים סוררים היפי שעושים את הדרמה חג המולד בכנסייה לתוך קומדיה ידי לבושים בתלבושות של מרים, ואת הנשים בכנסייה המערבית אשר להסתובב במכנסיים כמו הילרי קלינטון? אני שואל אותך, ברוח של אמת, אשר נראה כמו ליצן? שים לב אלה של פוסט 1960 “ילדי הפרחים” תעמולה מטיפים לא נכנסו רק זאבים בלבוש כבשים לתוך הכנסייה, אבל הם לקחו ממש עם חשיבה של איזבל וההומניסטיים של תורתו-השטן “מה שנקרא” סדר עולמי חדש עליהם; אלוהים ובעט מתוך הכנסייה. אחאב כמו אהבה של השטן כמרים להינשא חזקה, עצמאית, בעלת רצון חזק איזבל המערבי נשים; אלוהי של אלוהים ישו כמו גברים אוהבים להתחתן צנוע, עדין, נשי מרים המגדלית סוג ירא שמים נשים. כמרים סוררים היפי באים ממשפחות אב שבו האבות נטשו אותם, או משפחות שבהן האבות מכות ובעיטות אמותיהם. לכן, אלה כמרים סוררים היפי להיות שליחים של השטן של הפמיניזם, השוויון של נשים מערביות הומניסט דוקטרינות איזבל בכנסייה.

אנשים כמונו, אחים יקרים, מי לומר את האמת, ייחשב תמהוני ואת קנאי. נהפוך הוא, מאצ’ו, מתנהג אלה, משקולות, ז’קט עור שחור, כמרים היפי נשי, שחושבים שהם גבריים ליצן סביב בשמלות של נשים; ואין להם כבוד הפקודה של האל; נחשבים מאוד כמו מאסטרים של Word של אלוהים, והם פעילים פוליטית. הכל הפוך עם כמרים סוררים היפי, אחרי הדור של 1960 “ילדי הפרחים”. מבחינתם, הרשע הוא צדק, וטוב הוא תמהוני. מאז הנשים של אלוהים נטשו כיסויי הראש שלהם להסתובב במכנסיים של גברים, הם נפלו קורבן עיוורון של השטן שטיפת מוח, ולכן יש להם את החוצפה דום להיות כמרים וללמד בכנסייה. כמרים סוררים Hippy אהבה דרכים של השטן.

במקום ללמד את הנשים הצעירות לקיים פקודות הגנה רוחנית של האל, הם מלמדים נשים לבטל כיסוי הראש וללבוש מכנסי הגברים, לצאת אל החברה לעבוד בקריירה. והם תוהים מדוע 70% של ילדים נוצרים מובלים בשבי לשטן על ידי כפירה מהכנסייה? זה בדיחה גדולה, מצוירים פיאסקו! זו הסיבה כמרים סוררים היפי שונאים אותי, יש להם רוח אחרת. הם לא הכלה של ישו. הכלה של ישו לא להסתובב בבגדי נשים. הכלה האמיתית של המשיח יהיה נבוך ללכת עד ישו, לובשת שמלה של אישה או מכנסיים של גבר. הדבר המגוחך באמת, הם לא היו הולכים עד נשיא משרות החילונית שלהם עם חצאית על. צבועים!

אלוהים מסתכל למטה מן כסאו וצוחק אלו כמרים סוררים היפי, אשר צוחקים שליחים של הקב”ה אמת, מתרוצץ בבגדי הנשים שלהם במהלך הצדדים הכנסייה: ולחשוב על עצמם כמגן שוויון זכויות של נשים סמכות של נשים. כמו כן, אלוהים צוחק על הנשים הנוצריות במערב מסתובב במכנסי גברים, ומי גיחוך אצל אלוהים “המתקשרים לתשובה”. להבחין בעצמכם, יקירתי אחים, מי הליצן כאן: עיוורים או לראות? אתה רואה את הומניסטים במערב הצועדים בסן פרנסיסקו ומעשי סדום / ועמורה עם איפור וחצאיות, ופמיניסטיות של השטן מפגינים מחוץ הקפיטול המדינה עם שיער קצר, בלי כיסוי ראש ולבוש במכנסיים. אני מצטער, אחי היקר, אבל אני לא יכול להתאפק הצחוק שלי ואני להתפרק בבכי מצחיק כשאני רואה את זה. לצחוק פגאניים כמו הנוצרים בבית בדיחות הבשרים על ידי כמרים סוררים היפי בדרשות בעמידה שלהם לקומדיה, אבל אני צוחק התנהגויות המערבי שלהם. זה קטע מצחיק.

הם הטילו את הילדים שלהם החוצה אל כלבי פרא של המורים בבית הספר אבולוציוני ואנטי נוצרית הוראה, והם הביתה לעתים נדירות. והם מתפללים שהקב”ה להחזיר את ארצות הברית לנצרות? זה בדיחה! והם שונאים אותי באהבה מנסה להוביל אותם חזרה אל האמת תורה המשיח מי הוא Word? זה בדיחה! אבותיהם הרגו את הנביאים ואת השליחים של אלוהים, הסיפור לא השתנה. הזמנים משתנים, אבל את לבם של גברים צבועים לא משתנים. אני אומר לך באמת על, הם עיוורים, כך שהם לא יכולים לראות מה רגליהם לעשות. זו הסיבה שהם מטיפים דת כפירה בשם ישו, ואין להם בושה.

רק צדיקים פחד לא את הקהילה, אבל יש אהבה ללמד את האמת, את כל האמת, ורק את האמת. גברים של אלוהים לא פחד גברים, ואינם חוששים קצה טיימס נשים. יש כמה מביניכם שלא טימאו את עצמכם עם דוקטרינות של איזבל, ומי יימלט פסק הדין מגיע, כפי שנכתב התגלות 2 ו -3. הפכתי את כל אוכלוסיית הנשים המערביות נגדי, למען לגרום המשיח, ואני אסיר תודה באמת. אני לא מדבר על הכנסיות השני של העולם, כי הם חמים או קרים, ולא פושר כמו הכנסיות האמריקאי (שבו עיקר האוכלוסייה הנוצרית מתגוררים).

לדוגמה, כנסיות יפנית אירופה קר מת. כנסיות מחתרת סינית חם; עבור לעקוב אחר סיכונים המשיח שנעצר על ידי הממשלה הפנים כתושות פנימה הם רק שבריר של תורתו של הקב”ה, לעומת הכנסיות אמריקאי עם הספרים שלה, קלטות וטלוויזיות, אך יש להם אלף פעמים יותר רוח. למה זה אתם שואלים? בגלל האוונגליזם כמרים סוררים “היפי ואת התפשטות של הפשרות נוצרי איזם איזבל. אחרת, למה הייתי צריך להילחם פמיניסטיות הומואים מצד אחד, יש להילחם כמרים סוררים היפי שלהם מאידך גיסא?

לפני יצירה חדשה של גן עדן, את השמים ואת הארץ היה באחדות מושלמת עם אלוהים. עם זאת, אחרי המלחמה הגדולה בין אלוהים לשטן, כאוס והרס נכנס העולם. יש רק חימר נרפש, מים, חלל, קור וחושך על פני האדמה. עם זאת, אלוהים הפריד את המים אל החופה מעל המים כי להגן על כדור הארץ מפני הזדקנות קרינת השמש, והמים של זרמים של עדן מי התהום מתחת. אלוהים ברא את אור השמש מן הכלל על ידי יום, והאור של הירח לשלוט בלילה. אלוהים ברא את הגבר והאישה; לפני הנשים המערביות הפכה להיות כמו גברים כמו איזבל, ומערב כמרים סוררים היפי הפך גברים נשיים מסורס כמו אחאב.

איזבל אחאב (יש סיבה למה אני כותב את שם האישה הראשונה כאן, זה כל כך בסדר של השטן, הכל בניגוד ומול להורות מושלמת של אלוהים סמכות), הם רק הסמלים של בני השטן. כל גבר או אישה מערבית יכול לשאוף להיות או אחאב ואיזבל, כי כאשר הם להרחיק מן הרוח של אלוהים, האישיות סוף או תו הוא זה של איזבל ואחאב. איזבל להיות שולט, הרגשי, כוח לעמוד על הבר, אישה, ואת אחאב להיות אלים שולטים כלפי גברים אחרים, אבל להיות חלש ביישן כלפי אשתו ונשים. זו הסיבה כמרים סוררים היפי, שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע, בלי בושה גברים נזיפה של אלוהים מול נשים נשים לשבח בדרשות המערבי שלהם.

לכן, אם מערבי (או אפילו אסיאתי או אפריקאי) יכול לשאוף להיות איזבל או הילרי קלינטון, או להיות כומר נוכלים אחאב או היפי, אם הם יכולים לדמוניזציה עצמם מספיק. זה יהיה קצת קשה אם אתה גדל בבית משפחה משכילה יראי שמים,; בניגוד כומר נוכלים היפי מי הוא גדל במשפחה, אלכוהוליזם מלא אם חד הורית, אבל זה עדיין אפשרי להיות או אחאב ואיזבל אם אחד שואף השטניזם מספיק. בשביל הדמות של השטן איזבל ואחאב, שם הדמות של אלוהים הוא אדם וחווה המקוריים. כמובן, סופו המוחלט של הכביש הוא הומוסקסואליות ולסביות כמו בזמנים של טרום נוח ומעשי סדום / ועמורה פעמים. כמה כמרים המערבי נוכלים היפי אפילו ללכת רחוק ככל המאשרת הומוסקסואליות לסביות בשם השחרור המיני של פוסט 1960, שוויון לנשים, הזכות להתגרש ועצמאות של נשים מהמשפחה, ואת הזכות לקיים יחסי מין עם המלאכים הנופלים של הנפילים. תגיד לי אם אלוהים לא לירוק אותם מפיו, הוא ירק בדיוק כמו איזבל מתוך בקומה העליונה, כך הכלבים אכלו אותה.

גברים של אלוהים, למה זה כי קצה טיימס נשים רוחנית יותר ממך? מדוע הנשים ללמד אותך את האמת להוביל אותך צדקנות? הכל הפוך על קצה טיימס. האם אתה לא בושה? נשים הן זקוף יותר ממה שאתה. מלמדים אותך לכבד את הסדר הנכון של אלוהים יצירי סמכות. אם אלוהים לא לכבד הסדר שלו הסמכות ארגון יצירי ו, הוא פשוט, כמו גם לזרוק את כמרים סוררים היפי ולתת נשותיהם ללמד את הצאן של אלוהים לכבד את Word. זה בגלל שיש לך בז את דבר אלוהים על ידי גאווה מכוער שלך, ואתה מעושה ללעוג לאלוהים קולו. אתה פורצלן לבן עם מים בתוך האסלה. אתה צריך להיות סמוקות עם מים חיים נשים “שלך, יש לך ריח רע. צבועים! על ידי אש, האמונה שלך ייבדקו, לכם יש לעג יהוה מי את האמת! אתה לא לגזור פיסות אותו ולזרוק חלקים ממנו, על מנת להתאים את הדוקטרינות המערבי שלך איזבל. אחים יקרים, לא להיות כמוהם. בואו מלבד אותם! בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! הוא חוזר, והוא יהיה לזרוק את המשרת הרשע יחד עם עובדי אלילים ועובדי אלילים!

Advertisements