ברכות הכנסייה האהוב של ירושלים, אשר אהב ביותר על ידי אדוננו ישוע המשיח, בעלי ברית העתיק שבו אלוהים לא שכח! זה מרתק אותי שאלוהים משתמשת יהודי להטיף הגויים, ועל גוי להטיף ליהודים. האדון אמר לי לתת לך דוגמא של איך פושרים קצה טיימס המערב ההלניסטי כנסיות הומניסט לזרוק את החלקים של התנ”ך (חלקים של ישו Word) כדי להתאים דוקטרינות השטני שלהם איזבל. הם לא מתחרט.

מכתב זה לא באמת הכנסייה קצה טיימס מת, אלא את שארית היהודים הקדושים התלאות. אלוהים כבר יודע את ליבם של הכנסייה המערבית Laodicea קצה טיימס פושרים הוא קשוח ניאוף, והם לא יקשיבו האמת. למרות שאני מתעב את קצה טיימס נוצרים פושרים קורא את זה, כי הם יותר להפליל את עצמם על ידי קריאה לדעת את האמת, אלא מתוך אהבה אותך, את העם היהודי ואת הקדושים התלאות, כי רוח דוחף אותי להגיד לך את האמת.

לדוגמה, אלוהים אומר לנו בדברו שנשים צריכות לכסות את ראשיהן לאות כניעה, וגברים לא צריכים לכסות את ראשיהן לזכור כי הם ראש משק הבית לבין הכנסייה. כאשר אתה רואה חברה כלומר להיסחף הכנסייה מן המשיח, ואז אתה רואה כנסיות לזרוק גושי ענק של התנ”ך, על מנת להתאים את האמונות והערכים של השטן לגבי הצדקנות וההומניזם ושוויון. עכשיו, אנחנו לא מדברים על כמרים כנסייה קטנה, אבל אנחנו מדברים על שם גדול, גדול חכמי המערב הומניסט התנ”ך המפורסם כמרים שעושים את הדברים האלה. הם להוליך שולל מאות מיליוני אנשים, שלא לדבר על כל הרועים בכנסים שלהם. זה עניין חמור מאוד. הם אומרים שהטבע מלמד כיסוי של נשים ללא כיסוי של הגברים, אבל אלוהים לא מלמד את זה. אבל, אם אתה חושב לרגע, מי עשה את חוקי הטבע? כן, אלוהים! החוקים של הטבע נעשית על ידי אלוהים. למה אתה להפר את חוקי הטבע על ידי הוראה שנשים לא צריך לכסות את ראשם כסמל של סמכות עליהם: להפר את חוקי הטבע על ידי נשים ההוראה שזה בסדר לקיים יחסי מין עם לסביות המלאכים הנופלים, עבור זה לא חטא, אבל חבל הטבע? הדרך שבה הם טוויסט הקודש הוא מעבר בתדהמה.

יש להם את כל הטרף נפל של השטן חירותו של פוסט 1960 שוויון, חופש הפילוסופיה. הם זרוקים מצוות האל שהיו קיימים עד 1950 זה, כגון כללים בדבר כיסוי ראש. שמעתי רבות אלוהי חוזרים בתשובה שואלים אלה הכמרים המפורסמים שאותם פולחן, לגבי כיסוי ראש. הם אומרים להם כי היא מסורת עתיקה, כבר לא צריך להיות אחריו. לכן, גם מי יודע רוח הקודש, לחסום את הקול של רוח הקודש בליבם, והאהבה לעקוב אחר עצות אלו תורתו של כמרים המפורסם. הם יודעים מה אומר רוחות הקודש, אבל הם מעדיפים להאמין כומר “רוחני” המערבי, מה שהם רואים להיות “פוליטיקלי קורקט” בתודעה הפמיניסטית המערבית ההומניסטית שלהם.

כמה כמרים פושרים המערבי לומר כי נשים לא צריך ללבוש כיסוי ראש, וזה פול הוא רק מדבר אל הקורינתיים. גם ילד בן שלוש שנים ניתן להסיק כי תירוץ להיפטר הכתוב בתנ”ך היא מגוחכת. למה אלוהים יעזוב את הפקודה לנו, אם זה לא היה מיועד לנו. הוא היה משאיר את זה רק עבור קורינתיאנס. אלוהים הוא לא אלוהים לא רלוונטי או לא הגיוני. אם הוא עזב את זה בשבילנו הנוצרים במאה ה -21, אז הוא מתכוון אותנו לשמור על מצוותיו. אם כיסוי ראש רק עבור אל הקורינתיים, אז אנחנו לא צריכים לבצע את כל הפקודות של ספר אל הקורינתיים, משום שהם רק עבור אל הקורינתיים, ואלוהים עשה טעות חמורה בכך שעזב את הפקודה בתנ”ך עבורנו במאה ה -21 . למה אנחנו צריכים לעקוב אחר כל הפקודות של כל הספרים האחרים בתנ”ך, אם זה לא מתאים במובן המערבי שלנו הצדקנות, כי הם יהיו לא רלוונטיים לנו: אלוהים הכניס את כל הדברים האלה שם עבור 21 במאה בטעות, וזה לא צריך להיות שם. אלוהים הוא לא אלוהים לא הגיוני כי הוא יעזוב טקסט רלוונטי בתנ”ך עבורנו הנוצרים במאה ה -21.

מה שהם עושים הוא “משחק מילים” על ידי פיתול המשמעות שלהם אומר דברים מוזרים. הם לא לוקחים את התנ”ך פשוט וישר, כפי שהוא אומר. ספר Corinthians אומר שאם כל אישה פמיניסטית בכנסייה רוצה להיות מחלוקת על פקודה זו (כי הם מנסים להשתלט על הנהגת הכנסייה וגירושין עצמם עצמאות ושוויון); אז כי אין הוראה אחרת מלמד להיפך בכל הכנסיות אחרים בעולם. כלומר, אף אחד כנסיות אחרות בכל חלק של העולם או בכנסיות העתיד של המאה ה -21 של אלוהים, יש כל פקודה אחרת, כגון המאפשר נשים לא ללבוש כיסוי ראש לגברים לגדל שיער ארוך.

מערביים אלו לומר כי התנ”ך אומר שזה חבל טרנסווסטיטים יש שיער ארוך במרד לחברה, ולכן זה רק בושה לא חטא לנשים המערביות יש שיער קצר ללא כל כיסוי ראש, כך הוא בסדר לנשים לעזוב את הראש שלהם חשפו להסתפר קצר כמו לסבית ב ציות לפקודה של אלוהים. במילים אחרות, כדי לנסח את מה שהם אומרים: הם אומרים שזה בסדר לעשות דברים מבישים ולהביא בושה בעיני המלאכים הקדושים אשר מתכנסים לשירותים פולחן הקדושים ולחיות חיים מביש מול שירות הפולחן של אלוהים , בשביל זה לא חטא. הם אומרים שכל עוד זה לא חטא, ואז הם יכולים בושה ככל שהם רוצים. אתה רואה איך הם משחקים על דקדוק אוצר מילים? בושה אם לא אלוהים, זה חטא. דבר זה לא אלוהים, הוא רע וחושך. מסיבה לא אור, רק חושך נותר.

אתה רואה, אלה במערב פושרים קצה טיימס המורים לא מבינים את קדושת האל. הם במקום דוקטרינות של איזבל שלהם של הומניזם מתחסד השוויון על קדושתו של האל. זה המקום שבו אתה רואה הכנסייה הולך אל תוך כפירה מן של 1960 “ילדי הפרחים” התנועה הפמיניסטית ליברליזציה. ואז, אתה רואה גירושין הכנסיות “המערביות לירות למעלה מ -6% ל -60%. והם אפילו לא לשים לב מבחינה רוחנית, מדוע זה קורה. הם עושים מזה עניין כי גירושים טועה ולבקר בקהילות שלהם, אבל במציאות, הם אלה ההוראה דוקטרינות של השטן להתעלם ממה אלוהים אמר, ומאפשר הכנסייה להירקב. אם בכלל, הם מסיתים וכאלה להאשים בכפירה, במקום הקהילות שהם מאשימים את המתגרשים, ויש להם ילדים פגומים מבחינה רגשית ורוחנית, אשר נשירה של כנסיות נחילי, כמו התנ”ך ניבא.

השטן משתמש מנהיגי הכנסייה המערבית כדי להפוך לנוצרים להיות עוד מלח החברה; ולחסל את ההוראה לנשים ללבוש כיסוי ראש כדי להזכיר להם את עמדותיהם; וגברים לגדל שיער ארוך, כך שהוא גורם להם לשכוח את ההנהגה שלהם ואת המיקום במשיח, ועל הכנסייה עצמה ליפול לילדים, אנרכיה גירושין ולסביות והנכדים, שכבר לא רוצה ללכת לכנסייה. זה אותו הדבר כי השטן עשה עם חוה, בראשית בגן עדן, וגם עם נשים לפני המבול של נח, כך הם היו יחסי מין עם המלאכים הנופלים במקום הגברים של אלוהים. אישה ללא סמכות ומנהיגות רוחנית עליהם כדי להגן עליהם, הם פגיעים מאוד הפיתוי של השטן גאווה וחמדנות ועצמאות. לכן מנהיגי להציף אדם זה מראש נח כמרים של פוסט 1960 אינם מבלי להאשים המאפשר השטן לחסל את הפקודות של אלוהים.

איך אתה חושב שהילדים והנכדים הרגיש, כאשר האמהות שלהם עזבו את המשפחות במשך הקריירה ושדים, ולא להקשיב בעליהן או אבות? לא הייתם נופלים זעם, מרד, וחוסר אמון של מבוגרים, כמו 1960 של הפוסט “ילדי הפרחים” סקס חופשי, מרד ליברלית, יידוי אבנים המפגינים נגד המלחמה? הכנסיות עוברים לשלב אותו. בני האדם לעולם לא תלמד? אם בכלל, אני חושב מנהיגי הכנסייה אשמים, עבור המובילים את הצאן אל תנאף עם דוקטרינות של איזבל. מה שהם עושים כדי הצאן שלהם, יהיה מפחיתים את ההנהגה שלהם בגן עדן. מה שהם עושים עבור הצאן יתווספו אליהם בסמכות שלהם בגן עדן.

דוגמה טובה לכך היא איך הם זורקים את הפסוקים המלמדים על ראשו של נשים כיסוי של הגברים אי כיסוי, אבל הם אחרי פסוקים המלמדים על שתוף בפרק אותו מיד אחרי זה. האם אתה רואה את הצביעות של קצה טיימס נוצרים מערביים פושר? הם עוקבים דברים שלא לגרום מהומה, אבל הם לזרוק קטעים שיגרום להם פופולרי עם נשים מערביות גברים פמיניסטיים, כי 95% מכלל הקהילה שלהם ישאיר אותם. הם מולאו, שטיפת מוח, והוא נשלט על ידי זה שלאחר 1960 של השטן “ילדי הפרחים” רשות שוויון הדוקטרינה נשים.

הסיבה שאלוהים הוא התעקש על ההוראות שלו בתנ”ך הוא מתוך אהבה אותנו, כדי להגן עלינו ועל החברה שלנו. עם זאת, כאשר הם אינם לעקוב התנ”ך, אז נשים לעזוב את המשפחה, את הקריירה, גירושין, לקיים יחסי מין עם לסביות. אלוהים יודע את זה, ואת כיסוי הראש לנשים כללי ולא כיסוי ראש לגברים הם להגנה הרוחנית שלנו. כאשר אתה לא לכסות את הראש, זה מקל על השטן לשחק עם הראש והנפש. בני אדם הם גאה, והם מתחילים לחשוב שהם יכולים סמכות זהה, לשבור הסדר הטבעי של אלוהים הסמכות במשפחה. כאן טמונה מלכודת של השטן. רק אלוהים יודע איך חלש שכחן אנחנו, ובגלל זה אלוהים משאיר אותנו טקסים מסוימים, כגון כיסוי ראש ואת מערכות השיתוף כדי לעזור לנו לזכור במודע בתוך גומחות עמוקות שלנו ליבנו, כדי שנוכל לזכור את המצוות שלו להגן על עצמנו מפני תוהו ובוהו אנרכיה של הבריאה. זה לא צריך להיות רק טקס רוחני או, כמו אנשים דתיים לעשות את זה, כי יש מטרה ומשמעות, כי צריך להיות מובן מאחורי פקודות הכל אלוהים.

למה אתה פעל הפיקוד על אחווה, וזורקים את הפקודה על כיסוי ראש? למה לך לעקוב חלק אחד של התנ”ך, ולסלק את החלק השני? למה לך לעקוב אחר כל חלק של התנ”ך אז? מדוע אלוהים אפילו לעזוב את כתבי התנ”ך לנו אז? איזה סוג של בלב ובנפש הייתי עושה את זה? מחוך המושחת.

הם אפילו לא מנסים להבין מדוע את דבר אלוהים אומר כי כיסוי ראש לנשים חשובים בגלל המלאכים. שדים לתעתע במוחם של אנשים. הם לא הגישה אדם עם תפוח, אבל קודם פנו חוה. הם יודעים נפש של אישה אשר מנותקת ההנהגה הרוחנית זכר פגיע תורות שקר. כמו כן, השטן תמיד גישות האישה ללחוש לאוזנה שהיא שווה סמכות עם האיש, שכן הוא זה שלאחר 1960 “ילדי הפרחים” העולם הפמיניסטית, וגם להסתכל על הנשים של העולם הסובב אותם אשר מושלך גידול ילדים לקריירה והפלות. הוא מגיע עם הפיתוי של “גאווה של החיים” (סמכות, ואת הקריירה / כוח פיננסי, ושוויון עם הגברים של אלוהים); ואת הפיתוי של העיניים (כסף, בתים גדולים, שמלות, תכשיטים, תיקים) , ואת הפיתוי של הבשר (חופש בישול, כי הם יכולים פשוט להכין חמצת יצירה ארוחות מיקרוגל המערבי, קוסמטיקה וניתוחים פלסטיים). לאחר מכן, הם נעשים חולים, ומתחילים לבכות, לצרוח להאשים את אלוהים, כי הוא לא אוהב / ריפוי אלוהים, וכי הוא מאפשר בכוונה למחלה על ידי גחמה אנוכית שלו בגן עדן, ואילו השטן הוא צוחק על הסצינה כולה. כמרים פושרים המערבי צריך ללמד כי הנוצרים לחלות, כדי לא להעליב חברי הכנסייה שלהם חולים ולהימנע מפיטורין, כי כל כך הרבה שומן, אכילת ממתקים מערביים (מעל 50%) יש צורה כלשהי של מחלה. אתה רואה איך הוא ערמומי השטן? הם עובש תורתם של דבר אלוהים סביב מצבה של הכנסייה, ולא להפך.

אלוהים אומר, “בוא מאפשר לנו סיבה ביחד”. מניכוי הגיון פשוט, אנחנו יודעים מי ללמד כי ראשו של נשים כיסוי ואיסור גברים כיסוי הראש שלהם רק עבור הכנסייה קורינתיים אינה הגיונית. אם הם נכונים, למה אנחנו צריכים לעקוב אחר כל הפקודות תורתו אחרים לכנסייה קורינתיים? למה אנחנו צריכים לעקוב אחרי מה אלוהים אמר הכנסייה Ephesian או הכנסייה Galatian? למה אנחנו צריכים לעקוב אחר כל חלק של התנ”ך, כי הם לא נוגעים לנו, בכלל? שום חלק של התנ”ך מלמד אותנו את הכנסייה בפאריס או ניו יורק או טוקיו הכנסייה כנסייה, אז למה אחרי התנ”ך? למה אלוהים ישאיר כלום כי הוא לא רלוונטי לנו; ורלוונטי רק אל הקורינתים, בתנ”ך במשך 2,000 שנה לנו? האם אתה רואה את הגיחוך המוחלט של מה מנהיגי הכנסייה המערבית ללמד על ידי השתאה הדוקטרינות שלהם כדי להתאים הפמיניסטית המודרנית של איזבל המערבית ההומניסטית הצדקנות פילוסופיה? זה שטויות. דרך החשיבה שלהם הוא לא מודע או לא הגיוניים בכוונה. כמו שאמרתי, אלוהים הוא לא אלוהים לא רלוונטי או לא הגיוני, שעוזב כתבי רלוונטי לנו בתנ”ך. אם התחלתם התעלמות חלקים ופיסות של הכנסייה כי לא מסכים עם הפילוסופיה שלו הצדקני שלנו ההומניזם, אז למה אנחנו צריכים גם לעקוב אחר כל חלק של התנ”ך?

זו היתה כוונתו של אלוהים עבור אדם כדי לשמור על גן עדן. עם זאת, הוא ראה אדם, כשהוא רואה את כל החיות עם הנקבות, היה בודד. לכן, הוא לקח חלק בגופו של אדם כדי ליצור Helper-וחוה. הו, כמרים המערבי נוכלים היפי שונאת את המילה הזאת, “עוזר” כי הם יכולים לחשוב רק ההומניזם המערבי מגעיל השטני שלהם. הם להמציא כל מיני תירוצים כדי להפוך את המילה אומר משהו אחר על ידי שינוי משמעותו לתוך “פרטנר”, בדיוק כמו אמהות השטני שלהם. אל אלוהים, מי אמר את המילה, זה דבר יפה. אין דבר יקר יותר מאשר אדם וחוה, מלבד מערכת יחסים עם ישו. (אני לא אוהב לכתוב, כי כמרים סוררים היפי ייקח רק את החלק האחרון להטיף את זה, להתעלם ממה אמרתי במשפטים הקודמים. זהו סוג של אנשים הם. זה הלב שלהם. אלוהי הנשים שלהם צריך לבעוט באחוריהם, כדי לגרום להם לשמור מצוות ה ‘.)

השטן באמצעות הדור הארור של פוסט 1960, שיכנע את הנשים לגזול את עמדת אנשי הנהגת הכנסייה, וכן, גברים משוכנע לגזול המשיח לפצות של פוסט 1960 שלהם “ילדי פרחים” דוקטרינה בכנסייה, וכן הילדים משוכנעים לגזול עמדות של נשים בבית, בשביל האימהות הם אף פעם לא בבית כשהם חוזרים מבית הספר, והדבר קומית על הדור של אחרי 1960 תקופת הדין היא כי הכלבים לא גזלו את עמדותיהם של המשפחה. “איך?” אתה שואל. תראו את הכלבים האלה המושחת ביותר, טיפש, “ילדי הפרחים” בתים של אנשים בדור. הם בעיה חברתית של כלבים לא מקשיב אדוניהם; ונובח, שורטת, וגרימת אנדרלמוסיה בבית. הם מאמינים כי הם המאסטרים של הבית.

יש להם אפילו תוכניות טלוויזיה, ואת מה שהם מכנים מאלפי כלבים מקצועי כמקצוע עסקים לבוא משמעת כלביהם. האנשים האלה הם טיפשים כל כך מקופחים של רוח הקודש שהם לא יכולים אפילו משמעת כלביהם, ואת הכלבים חושבים שהם האדונים ובני האדם הם המשרתים שלהם. צריך לזכור כי כלבים, בניגוד לחתולים, לחיות בלהקות והם קבוצה היררכי כמו קונפוציוס, טאואיסטים. כמרים סוררים היפי מתקוממים נגד דבר אלוהים, מי הוא המשיח: הנשים מתקוממים נגד גברים על ידי יוצאים לעבוד, להרוויח כסף, לקנות מהבנקים זרע האבות של הנפילים, וגם להתגרש, הילדים מתקוממים ולא מקשיבים להוריהם יותר, ולא קוראים להם “כן, אבא” (דור ההיפים המושחת), כמו התנ”ך אומר יקרה סוף טיימס, והכלבים הם פועל משתולל כמו אדונים בבית. אני תמיד אומר שהם צבועים עבור הפוטרים אותה כבעיה “חברתית”, זהו “לב” בעיה רוחנית. השטן הרסה הכל אצילי ומסודר.

זה כי יש להם הסביר לגמרי משם מושלך מילים יקרות של אלוהים לנשים לחבוש כיסוי ראש ולא ללבוש מכנסיים על ידי חיקוי גברים, וגברים לא לכסות את ראשיהן, ולא ללבוש חצאיות על דרמות מסיבת חג המולד, כי הם עברו על הגנה רוחנית לעשות את הדברים האלה לזכר עמדותיהם במטרה של האל; רץ אחרי ההסבר האישי שלהם בצדקת וכן זנח לגמרי את דרכי אלוהים או תורה. והם שואלים למה אלוהים לא מקשיב לתפילות שלהם שילדיהם יפסיקו הולך כופר וכן עבור ארצות הברית מלהיות קומוניסטית סוציאליסטית; ומדוע יש מחלה כל כך הרבה מתים בכנסייה? לכן אני אומר אלה כמרים סוררים היפי הם בדיחה. וכן, זה יהיה מספיק גרוע, אבל הם אפילו את החוצפה להשתמש בכל מיני מתפתל סטייה של דבר אלוהים פקודות, על מנת להתאים את הדוקטרינות הצדקני שלהם ההומניסט המערבי של איזבל. זו הסיבה שהם המשיח למהול עם השטן. גם את החלק העליון המערבי חוקרי המקרא לעשות את זה. רק שרי זקוף יש שפיות לא לעשות דברים מגונים כאלה. הם מועטים מאוד שביניהם.

אחים יקרים יהודי, אתה לא אוהב את המערב. אתה עם קדוש נקרא אל אלוהים. נניח שאתה אפילו לא רוח הקודש, אתה עדיין יודע על ידי ההיגיון, כי מה שאלוהים אומר הוא נכון. לדוגמה, למה אלוהים היה אומר “ההתקוממות תנועת נשים פמיניסטית” קורינתיים “כי אין תורתו אחרים ללמד מול הפקודה עבור כיסוי הראש של הנשים פרקטיקות של כנסיות אחרות, כמו כמה חוקרים מערביים טוענים התנ”ך התנ”ך אומר? מה תהיה סיבה הגיונית לדבר על אלוהים כזה פקודה אל הקורינתים בלבד, ולא יהיו ישימות עבור כל הנוצרים? זה לא הגיוני. בפסקה הבאה את הפקודה ללבוש כיסוי ראש היא הפקודה לבצע את לחם הקודש. אלוהים היית אומר אל הקורינתים: “ובכן, אין פקודה כזאת להתבונן שתוף לכל הכנסיות האחרות של אלוהים, אלא רק את קורינתיאנס צריך לעקוב אחריהם.” זה לא הגיוני הגיוני! האם אתה רואה כיצד המערב פושר של הפוסט-1960 טוויסט את המשמעות? הם משחקים טריק על דקדוק. מה אם באתי אליך, אחים, ואמר לך: “ובכן, זה בסדר עבור כל הכנסיות אסיה ואירופה יש נשים ללבוש בגדים של גברים, אבל אלוהים מצווה רק הכנסיות האמריקאי לא לעשות את זה.” אלוהים לא אומר דברים לא הגיוניים כמו בתנ”ך. הוא לא אלוהים לא הגיוני. ישנם רבים מכם שנמצאים ערבוב דוקטרינות איזבל השטן לכנסיות של אלוהים, המערב את אהבת אותם כמרים, כי הם מלמדים מה נשמע טוב ללב הרוע שלהם.

הם גם אומר כי השליח פאולוס אומר כי עצם טבעם של דברים אומר לך שזה בושה לנשים יש בראש חשוף, וגברים לגדול כיסויי ראש טרנסווסטיט בנוכחות פולחן הקדושים של אלוהים. הם אומרים כי מאז זה רק בושה לא חטא, הם לא צריכים לעקוב כי הפקודה, כמו כנסיות של טרום 1950. הם מחללים דבר אלוהים ואת האמת באמירה זו. זו הסיבה שהם נואפים ועובדי אלילים, ולעודד אחרים לנאוף עם דוקטרינות איזבל של השטן. ובכך, הם מעוותים את הכנסייה כולה קצה טיימס לעקוב אחרי הבעל למולך-לאלים הפמיניסטית של איזבל. יש השלכות גדולות במילים שלהם ממה שהם אי פעם להבין. הם שכחו את דרכי ה ‘ואת המצוות שלו, בשם “התקינות הפוליטית” מערביים “שוויון לנשים” ו “התעלמות של פקודות לא נוח.” אלא אם כן הם מתמודדים עם זה, הם אשמים מוביל מיליוני שולל. אני מודה לאלוהים על שרי אמיץ של אלוהים, מי הם קולות בודדים בקרב הנוצרים עובדי האלילים.

אתה שואל למה הם כל כך עיוורים, כמו גם כדי לעוות ולמחוק חלקים של דבר אלוהים (המשיח מתוך הכנסייה), על מנת להתאים אותו לערכים 1960 הודעה המערביים של הומניסט? התשובה, ידידי, הוא “גאווה.” גאווה של נשים ושוויון של הילדים חשובה יותר סדר הבריאה של אלוהים ושלום. הגאווה אומר להם שזה אצילי רק כדי להביא נשים וילדים לתוך עצמאות וסמכות גברים שווים. כאן טמונה מלכודת של השטן של “גאווה” והגדיר באופן אישי “צדקנות”.

זוהי גאווה שגרם השטן נופל מן השמים, והוא מחברם של גאווה בלב הגברים. הוא מאכיל את ליבם כאילו עם דלק של גאווה. הוא יודע כי זה מביא את סדר הסמכות כולה ואת מוסד המשפחה של החברה לקרוס. לאחר מכן, כאשר גאוות מבול של טרום נח המערבי שלאחר 1960 “ילדי הפרחים” הומניזם נקטה אותותיו על החברה, אתה רואה נהירה של הומוסקסואלים ופמיניסטיות, אז זה תמיד יהיה ואחריו את זעמו של האל פסק. גאווה ההומניזם המערבי של שוויון של נשים עם גברים אלוהים (הם עכשיו יצירת חיים מלאכותיים על ידי הפיכת ה-DNA של) מתקיים, כאשר השטן חברה מעוותת כל כך הרבה שאלוהים להביא ידו למטה על הארץ, על מנת שבני אדם לא להשמיד את כדור הארץ. אנחנו לא מדברים על איכות הסביבה הומניסט, אבל אנחנו מדברים על הניוון הרוחני של כדור הארץ את היסודות של הבריאה עצמה.

הוא גם פחד. רבים כמרים סוררים היפי לומר פחד הוא טוב, אם כי התנ”ך מלמד פחד הוא ההיפך מאהבה. הפחד הוא של השטן, האהבה היא האלוהים. הם סותרים. המנהיגים הדתיים של המערב מפחד שלאחר 1960 שלהם “ילדי הפרחים” העדה. אם הם מלמדים פקודות נכון של אלוהים בתנ”ך, הם יודעים שרוב הקהל שלהם יעזבו, כי הם רק רוצים לשמוע נחמד, רכות, מדגדג, הודעות החם של “ההומניזם המערבי” ואיך אצילי צדיקים הם נשים הרמת כשווים. הם “Laodicea” או “הדיוטות הוא ממחוז” בכנסייה, או הכנסייה המנוהלת על ידי בני אדם, לא אלוהים. זה לוקח צניעות לגבר להודות שהוא טועה, להתחיל ללמד את האמת. זה דורש אמונה המדוברת אמונה לא רק אמיתי. אלוהים רואה את הלב של כל אדם. אם הם אבל בתשובה של ניאוף עם דוקטרינות של איזבל, הם יינצלו משעה של הקרובים התלאות על הארץ. זאת הסיבה שאלוהים קרא לחזור בתשובה ולהפוך. עם זאת, דור קשה עורף לא יקשיב.

הם מעדיפים להאמין דוקטרינות הצדקנות שלהם “שוויון לנשים”, במקום לכיוון של אלוהים “נשים לחבוש כיסוי ראש ובגדים של נשים”, ועל “גברים לא לכסות את ראשם ללבוש בגדים של גברים.” אומרים לי יש בדרך הישנה של אלוהים חושב, ואני אומר להם דרך חדשה של השטן של חשיבה. הם אומרים שזה המאה ה -21, עם ערכים חדשים, ואני אומר את זה במאה כאשר אלוהים ישרוף את האדמה דרכים הישן של השטן, שהוא מכנה ערכים חדשים.

אתה יכול לראות את טביעת האצבע של השטן על כמרים המערבי, כאשר אתה רואה אותם ביקורת על גברים הומוסקסואלים, אבל הם מרגישים בנוח עם הזדמנות שווה פמיניסטית בכנסייה. זכור, כל החברות של השטן יש את המאפיינים: שמאנים נקבה ריצה החברה; אלות נקבה בחדותה המכשפות; בום כמרים נשים ומנהיגי הכנסייה הכנסיות המושחת המערבי; בום נשיאים נשים (בעיקר במדינות המושחת ביותר במערב satanized); בום אצל הנקבה הקונגרס מנהיג עסקי;, כמרים נשי פמיניסטי; הלוחמות ו Amazoness וחיילים, נשים בחברה הולך בנקי הזרע ואת קיום יחסי מין עם האבות של הנפילים, וכו ‘כאשר אישה פמיניסטית מקבל אנס או קורבן להתעללות מצד אביה או עמיתים כמו ילד: הם מקבלים נפתח לכל מיני ברשותו קנאות הדמוני ו (אנשים של השטן הם קנאים); וכי מרירות / שנאה יוצרת אובססיה קיצונית. אתה מזהה אותם כאשר הם נסחפים יותר מאלוהים, הם מתחילים להראות התנהגויות מול כללים של אלוהים הטבע (לעתים קרובות הם מתחילים לחתוך את שערם הקצר השני של איב). תופעה פיזית יש סיבות רוחניות. זה כמו גרגרנות מגלה מראה הפוכה שלו מאדם המקורי, על ידי הופעת שומן. זהו חוק רוחני.

כמרים סוררים היפי תמיד גברים נזיפה של אלוהים מול הנשים, פמיניסטיות מנוקבי 1960 הודעה של הדרשות שלהם, בדיוק כמו שהם היו נזיפה למפקד מול אנשיו. יש להם מושחתת המוחות. אין להם כבוד האל, ולכן אין להם שום כבוד צו שלו. בינתיים, הם לא נזיפה נשים הכנסייה המערבי חושף את הצורות של הישבן שלהם השדיים עם בגדים צמודים, או שיש השדיים תלוי מתוך החולצה. אתה רואה איך צביעות אלה כמרים היפי נשי הם נוכלים? הם קנאים דתיים. על פני השטח, הם חרסינה יפה, לבן, אבל בפנים, הם מלאים מים טואלט הקקי.

לכן כשאני נזף מנהלים הצרפתי לאחר מחצית שדיים זקורים של החולצות שלהם, הגברים הצרפתים נשים שנא אותי אחרי זה. הם הרגישו שאני מרובע ראשים. הם עשו מהומה ענקית יפנית בנות שיבאיה ללבוש בגדים קמצני, מדי, אבל הבנות שיבאיה אינם נשים יפניות קבוע; הם מגיעים לרמה הנמוכה ביותר של אנשים. היופי של נשים יפניות היא שיש להם נורמלי בגודל השדיים והישבן, והם להסתיר אותם מתחת לבגדים שלהם. זה כל כך יפה. זה לא שאני מוטה כלפי תרבויות הלטינית, כי אני לא אוהב תרבויות המוסלמי לדכא להפלות נשים או, ולאלץ אותם כדי לכסות את כל הגוף שלהם; ונשים מעצר אם הם ראו מדבר ללא משפחה גברים הציבור (אם כי נשים מוסלמיות מעדיפים החוקים המוסלמים מתעבים המערבי צדקני חוקי). עם זאת, יש לי בעיה כאשר אנשים הלטינית להביא גברים שונים לחדרים שלהם כל לילה, ונשכב על חופים חשיפת איברי המין שלהם מכוער. לא שאני לא מתעב המערבי קצה טיימס קוקר כמרים הפוריטנית legalist אדם, באותה מידה.

וזה עוד מאפיין הוא: אם לומר את האמת על אלוהים, המנהיגים המושחתים ביותר דתי המערבי יקרא לך כופר ואת שונאת אותך ושורפים אותך על המוקד, כמו שעשו כל הנביאים ואת השליחים העתיקה, אם הם מוכנים אפילו למחוק את תורתו של השליח פאולוס, בהשראת רוח הקודש. במציאות, כאשר הם מקדמים נשים שנטלו סמכות בחברה בכנסייה, וללמד גברים, אתה יודע שמשהו לא בסדר עם הראש שלהם ורוחות, מיד. אין להם פחד אלוהים, לחבל דברו. זה לוקח ללב נפש מושחתת ולעשות דברים כאלה. לעזאזל כל שבר רופף, משום מלח הכנסייה מלוח כבר לא.

אני יכול ללמד את זה מאה פעמים עד המערבי נפל קצה טיימס כמרים פושר, אבל זה יהיה פשוט נופלים על אוזניים ערלות, כי הבעיה היא לא את האוזן, אבל בלב מת. אלוהים הראה לי את זה. מאז בגיליון זה של “שוויון של נשים / שוויון בסמכות” היא המפתח הרוחני רווחה, ואת הברכה הרוחנית של אלוהים חוכמה וקדושה של הכנסייה, והסדר בחברה אלוהי ו; השטן ביסודיות שטיפת מוח ללא דופי משוכנע המערב בדבר שלהם צדקני הדוקטרינה וערכים הומניסטיים פולחן. כמובן, אתם יודעים על ידי רוח הקודש כי האוסר אנשים מלהגיע אל תוך הכנסייה כי יש להם שיער ארוך או ללא כיסוי ראש, לא בסדר. הכנסייה קיימת בדיוק עבור אלה הומניסטים במערב, הומוסקסואלים עם שיער ארוך פמיניסטיות ללא כיסוי ראש. דתיים, בשרים, הפוריטנית, פושר קצה טיימס נוצרים היפים וחלילה ולסביות מלהגיע לתוך הכנסייה. עם זאת, כי לא צריכה להיות סיבה המאשרת שיער ארוך העדר כיסוי ראש. הכנסייה הבשרים המערבי הוא תמיד על שני הקצוות. רוח הקודש של אלוהים היא מאוזנת לחלוטין, הגיוני של המוח לצליל. כאשר נוצרים מערביים לא להבחין על ידי רוח הקודש, הם הולכים בשני הקצוות: לאסור אנשים או מחיקת פקודות של אלוהים.

השטן שונא את האמת, בשביל שזה יסעיר את כל תוכניתו: הוא ניסה להרוג אותי פעם אחר פעם, עם זאת, אלוהים שלי הוא מגן שלי הייבן. לא, מלאך או שד בלבד אינו יכול להשתיק את קולו של אלוהים במדבר. מאז הם הפנו את גבם על האמת של אלוהים כללי המוסר, וחיבק קצה טיימס ההומניזם המערבי של השטן, המערב לגדול חולה עם סרטן, אלצהיימר, דלקות פרקים, חללים, גאוט, בעיות מפרקים, עורקים מוקשה, דיכאון, שחפת, דיאליזה, וכל סוגים של תשישות. הם אפילו ללמד את תורת המערבי של השטן, כי זה בא מאלוהים לכבודו, כך שהם לא יכולים לרפא אחרים ברשות של ישו. כך הם הפכו להיות מושחתת.

נשים הן מפתח בתוכנית הכוללת של אלוהים עבור החברה, שכן הם מעלים את הילדים שלנו, דור העתיד (אלוהי או שטני). בנוסף, גברים הם מפתח בתוכנית הכוללת של אלוהים, מפני שהם המנהיגים הרוחניים במשפחה, בכנסייה בחברה (אם כי היפי ביותר נוכלים “ילדי הפרחים” כמרים להכחיש זאת ולומר כי גברים הם מנהיגים רק בבתים, ועל לא בכנסייה או החברה, כי מוחות מעוותים שלהם שטנית). כאשר אדם איבד את ההנהגה הרוחנית, כמו אדם גברים המבול של נוח לא מראש, אז נשים, אינם מוגנים עוד מבחינה רוחנית, והם להשתבש רוחנית. הם מתחילים לחפש סמכות שווה בחברה, עצמאות גירושין פיננסיים, הלסביות. זה מה שאנחנו רואים במערב שלאחר 1960 עכשיו.

לאחר מכן, אנו רואים את הילדים פישל נפשית ורוחנית, לאחר אלה של שניהם אהבו נפרדו, חוזר הביתה לבית שבו האם הוא רודף הקריירה שלה לא בבית. הם להמשיך במשחקי וידאו אלימים, נחמה בקבוצות עמיתים עם זמן וכסף הקצבה, ולצפות בטלוויזיה שטנית הציבור. הילדים הם המפתח לעתידה של החברה, שכן הם יהיו האבות לעתיד, כמרים ופוליטיקאים. כמרים הם המפתח של גברים בריאות הרוחני של צאן, והמשיח הוא המפתח הבחנה הרוחני של כמרים וצייתנות. זה מה יש לי נגד הכמרים של הכנסייה המערבית, הם איבדו את ישו, ובגלל שהם איבדו המשיח, גברים איבדו את ערב שלהם זה; ונשים איבדו את ילדיהם, והילדים איבדו את זה סוף דור טיימס.

אתה מבין מה אני מדבר: כיסוי של נשים ושל גברים לא מכסה לא לזלזל, כי היא הגנה על החברה, כך שאתה יכול לחיות חיים בריאים, שמא השטן צריך לפתות אותך הניוון המוסרי הפשרות כמו סוף טיימס נוצרים. האם לא פעל הטופס הצדק כי השטן הגדירה, אבל לעקוב בצורה של אלוהים צדק ואתה תהיה לשגשג מבחינה רוחנית. השטן תמיד יש את הדרך שלו צדקה ומשפט (שוויון של נשים, כוח אדם, עבדות לא למשיח, חופש מיני, זכויות ההומוסקסואלים, המאבק צדיק של השטן נגד העריצות של אלוהים מונופול וכדומה). “התקינות הפוליטית” של הסוציאליסטים הליברלית היא רק התוצאה הסופית של ההומניזם של השטן צדקני המערבי.

אם אתם סוגדים לשוויון נשים “Laodicea” או “הדיוטות הבישופות” (המילה משמעות הדבר היא כי חברי הכנסייה להפעיל דוקטרינת הכנסייה לבחור את כמרים דרשות שהם רוצים לשמוע), אז אתה פולחן השטן הצדקנות נגד אלוהים. אל תהיה מתחסד כמו כמרים קהילות המערב, הם בוחרים את מי כמרים לשרת דוקטרינות הצדקני שלהם מערביים שבאים בקרב החברה המערבית שלהם. לכן יש להם ענק מערביות קונצרט רוק נוצרי שירותי פולחן השטן זה לאסוף חברים, ומאות אנשים מקבלים המשיח מבחינה רגשית, אבל הם נופלים מן המשיח, כי אין קרקע מוצקה לשאת את הזרע, או ללכת הרבה כנסיות המערב ללמד רק פילוסופיות מערביות השוויון של נשים או כמרים ממין נקבה.

אתה שארית 144,000 יהודים רוח הקודש, אז גם להבחין על ידי הרוח. לפעמים זה עושה אותך פחות נזק להתרחק מן הקצה טיימס שטנית הכנסייה, ולא יהיה ביניהם. צאו מהם, יקירתי האחים. הצטרפות ישו מחוץ לכנסייה, אשר כבר בעט מתוך קצה טיימס Laodicea הכנסייה, להרים את הצלב אחריו. תוך זמן קצר, אין זמן לבוא כאשר הכנסייה קדוש יהיה כל הקדושים התלאות ואת העם היהודי. אני בספק אם כומר אחד קורא את זה יהיה לחזור בתשובה ולהתחיל ללמד כיסוי של נשים ושל גברים אי כיסוי.

The End-Times המערב מתעב את מה שאני אומר, את האמת. הם קוראים לי רע, רע שיחה טובה, כך זה תמיד עם בני אדם רע, ממש לפני פסק הדין נופל. לכן הכנסייה קצה טיימס לא מתחרט, וזה צריך להיות נקי על ידי אש של זעם. רק פסק דין ממתין עכשיו, עבור אלה שבחרו לנטוש את דרכי אלוהים ולא להענות לקריאה שלו לתשובה. אלוהים להשמיד את הדת המסתורין בבל לילה. אנשים מאי של אלוהים לצאת ממנו, שמא הם יושמדו גם עם מי לעבוד דוקטרינות של איזבל תורתו.

התפילה שלי היא כי אתה שומע קולו עכשיו, הקול האוהב של הרועה הטוב, קורא אל הצאן שלו. אין לגזול רשויות זכר, או לגזול הרשויות של המעביד, או לתפוס את השלטון, או לגזול סמכות של אלוהים, עם דוקטרינות שלך; ולעשות את אותה טעות שאנשים המבול של נח עשה מראש. האם לא פעל קוקר הרועים “המערב תורתו הפוריטנית מת לחוק; ולהיות כמו הכנסייה פושר, מערב מת, שניסו לחיות חיים טהורים על ידי אורח החיים הדתי שלהם; אלא לחזור ישוע מי הוא אמת התורה, בשבילך כבר לא רוצה לחטוא בגלל האהבה הראשונה. אין עבדות במשיח, אבל חופש מן החטא. ואני אומר את הגברים, “אני לא מאשים את הנשים אצבעות מצביעים על הניוון המערבי שלהם, בדיוק כמו אדם וחווה האשימה שהעניק לו את התפוח, אבל להאשים את עצמך על כך שלא לוקח מנהיגות, ולתת מסורס, גאה, כמו סדום , כמרים המערבי נשי למלא את הראש עם דוקטרינות של איזבל השוויון של נשים. ”

רק כאשר הגברים לחזור המשיח, הנשים יחזור המשיח. נשים הן צלעות שלך, אתה ראש הרוחנית שלהם: לכן אלוהים מצווה אתה לא ללבוש כל כיסוי ראש, כך שאתה אף פעם לא שוכח עומד שלך במשיח והאחריות שלך על נשים. אתה המשיח לנשים. למה לך לגדל את השיער, ללבוש כובעי בייסבול בכנסייה? האם אתה לא יודע שזה אפילו בושה לטבע של אלוהים, ועל מהותה של גבר לאישה חוקי הטבע, את הסדר ואת הארגון השלום שאלוהים ברא את הטבע ואת הסדר בין גברים לנשים רוחני ורווחה? למה אתה מקשיב אלה הפרושים הדתית המערבית אשר סוטה Word של אלוהים עם, דרשות מתוק ורך, ולשלול חלקי התנ”ך של אלוהים? אתה לא המערב, אבל אתה וגוי קדוש, עם קדוש, אשר זכה לכינוי מלבד בבל המסתורין הכנסייה. אלו כמרים סוררים היפי מעושה לצלוב את האנשים של אלוהים בליבם.

אני לשכתב כאן מה שכתבתי על הכנסייה של המערב, רק בשביל הידע שלך; כך שאתה לא פעל טפשות אלה אנשים דתיים המערב מי הם הנינים של דוקטרינות קורינתיים ההלניסטי של המערב איזם:

מערבית הומניסטית שלאחר 1960 של “ילדי הפרחים” כמרים סוררים היפי האמהות ילמד דברים כמו: אתה צריך לתת כסף לכנסייה, איך נשים צריכות להיות זכויות שוות סמכות הכנסייה, למחזר ולהציל את כדור הארץ, וכיצד להימנע מקיום יחסי מין, מין להתנגד, להילחם סקס להמנע ומין; ושאר התורות המערביות אדם דתי. עם זאת, הם לא אתה תלמידו לגבי אלה עובדות חשובות בתנ”ך על התורה של אלוהים או אמת, כך הקהל נשאר פרימיטיבי מאוד מבחינה רוחנית, ואף פעם לא גדל. הם משקיעים את עצמם דברים כמו משפחה אקטיביזם פוליטי, אך חברי הכנסייה שלהם אינם discipling אחרים פיקד, אשר מראה כי הם דתיים ולא רוחניים. לא צריך להיות כומר היחידה ללמד את הכנסייה, כמו המערב יצרו את הכנסייה אל, אלא, כל נוצרי צריך להיות discipled על ידי אחר הנוצרית discipling אחר הנוצרי. ככה ישו עשה את זה, וגם ציווה עלינו לעשות.

הם מלמדים כל מיני לעשות את זה ולא זה, ואת הכללים והתקנות, בדיוק כמו הפרושים דתי לעשות. אנשים לא יכולים לציית לאל את היכולת האנושית או את הטבע החוטא. לכן אלה כמרים הומניסט מערבי לנסות לשים אחריות האדם על מנת לכפות עליהם משמעת, ולנסות לקשור את הכבשים למטה עם פיקוח אנושי דרשות קפדנית. זה עובד הוראה דתי ולא בחסד, ואת אלוהים שהם עתידים להיכשל. אנשים עדיין חטא. הם לא מבינים שאתה לא לנצח את הכבשה עם מקל, אבל אתה צריך להאכיל את הכבשים, כמו ישו הורה. אם להאכיל את הכבשים דבר אלוהים, אמונה בא לשמוע את האמת או Word או תורה. הדרך להתמלא על ידי רוח הקודש הוא למלא את הצאן עם דבר האלוהים. ואז, אנשים יהיו מלאים ברוח הקודש, שהוסמך על ידי הרוח, יש לי אמונה אהבה חזקה, והם אפילו לא רוצה לחטוא. הם היו פחד כבוד ואהבה לאלוהים.

אם אין תורה או אמת מלמדים, אז אתה תקוע רק עם הוראה כללים דתיים המערבי ותקנות, ואז, אתה תהיה תקוע עם פושרים, סוף טיימס, Laodicea המערבי הכנסייה, כפי שאנו רואים כעת. מה שהם עשו הוא לבעוט ישו, שהוא Word או תורה, מתוך הכנסייה. לכן בהתגלות 3, ישוע הוא מחוץ לכנסייה, דפיקות על הדלת להיות לתת בחזרה (הכנסייה רק מתוך שבעת הגילאים הכנסייה, שם ישו כבר בעט החוצה). מה אלה הומניסט המערבי שלאחר 1960 “ילדי הפרחים” כמרים “אמהות לעשות הוא לזרוק חלקים שלמים של התנ”ך (חלקים שלמים של ישוע אשר דבר מחוץ לדלת); כגון תורתו על כיסוי ראש של נשים וגברים של חשיפת שלהם ראשי; ולכן יש להם ישוע בעט החוצה, החליף אותו עם תורות ההומניסט המערבי של איזבל. אין להם כבוד דבר אלוהים או ישו, כאשר הם זורקים החוצה קטעים שלמים של התנ”ך בשם המערב מהו הבא “התקינות הפוליטית”.: הכללת הומוסקסואליות הרחקה של התייחדות קדוש? השמים הם הגבול, כאשר קצה טיימס הומניסט המערב להתחיל לעשות את זה. לכן הכנסייה קצה טיימס היא כל כך חלשה. הם זרקו את רוח הקודש, והם מלמדים דת המערב מוזר הקליפה הריקה של הנצרות. ולזה הם קוראים לאנשים האל שוביניסטים? שניהם מתים טיפשים.

אני רואה ארבעה סוגים של בני אדם ברוח:

ראשית, יש לך את הבשרים הלא נוצרי סוגים. הגברים נשלטים גם על ידי נשותיהם, והליכה מאחוריהם דוחפים עגלות תינוק וביצוע חיתולים, או שהם מכים את נשותיהם, ולהשאיר אותם פילגש צעירה אחרת. הנשים שולטות ו לנדנד בעליהן, לשתות אלכוהול, לעשן ולקחת סמים. הם פחדנים כמו איזבל, כאשר מדובר על חיים ומוות, אבל הם רוצים לקחת בעמדות סמכות, כאשר היא בטוחה. הם גם להתלבש בבגדים מועט, או להתלבש כמו הילארי קלינטון בבגדי גברים. אני קורא להם את הקבוצה הלא נוצרי הבשרים.

שנית, יש לך האתי הלא נוצרי סוגים. הגברים לקחת מנהיגות בחברה, והם קול אופקים. הם חיים על ידי “קוד הכבוד” האקדמיה הצבאית; ולטפל נשותיהם עם חסד, למרות שהם לוקחים מנהיגות על הנשים. הנשים להתלבש, בגדים יפים צנועים כמו נשים יפניות, והם צנוע ולכבד את ההנהגה של הבעל. הם משתמשים דיבור מנומס, ואל תשתמשו בשפה גסה. אני מעדיף להיות בסביבת ילדים שאינם נוצרים שלהם יותר מאשר להסתובב ילדי כמרים נוצריים הבשרים. אני קורא להם את הקבוצה הלא נוצרי אתית.

שלישית, יש לך סוג הבשרים כומר נוצרי היפי נוכלים. הגברים להטיף אש וגופרית הודעות לגברים של אלוהים מול נשותיהם, ועל המחמאה נשים, להטיף שנשים צריכות לקחת סמכות יותר להתייחס אליהם כאל שווים. הנשים הן אלה שלוקחים מנהיגות רוחנית, והם מלמדים את הגברים, והם מובילים את בעליהן לציית לפקודותיו של אלוהים סמכות. (בדומה מרים המגדלית הנשים הנוצריות בצניעות בענווה אמר השליחים של אלוהים שישוע הוא חי, לפני השליחים קיבלו את רוח הקודש.) אני קורא להם קבוצת הבשרים הנוצרית.

רביעית, יש לך את סוג רוחני כומר נוצרי. הגברים לקחת מנהיגות בחברה הכנסייה. הם מתנהגים כמו אלוהים, יש רוח חזקה, אך עדין. יש להם נפש בריאה, ויש לי כבר את חייהם השתנו על ידי המשיח. יש להם את רוח הקודש. (הם כמו השליחים לאחר שקיבלו רוח הקודש.) נשים הן כמו מריה מגדלנה, רות ואסתר. הם עדין ברוח; גברים כבוד ענוה; ולעשות גברים רוצים לוותר על חייהם כדי להציל נשים כאלה. (הייתי מת בשמחה לוותר על החיים שלי עבור סוג זה ערב נכחד של נשים; אם הייתי השחקנים פמיניסטית הילארי נשים איזבל את כלבי פרא). פניהם יכול להיות כמו זונה אולי כמו מריה מגדלנה, אבל הנוכחות שלהם נמס כל אדם עם לב של נשיות אלוהית שלהם: הם רוחנית, ממש כמו ערב יפה. נשים אלו הן תכשיט נדיר לאדם כלשהו, לא קיים בימים האחרונים. לא תמצאו אותן נשים במערב, אבל רק אולי באזורים הכפריים היפנים, אשר לא מערבית. אני קורא להם את הקבוצה הרוחנית הנוצרית.

הגיע הזמן רוח הקודש עכשיו להתמקד הגאולה של העם היהודי, פעם נוספת. אני לא יהודי, אבל אני אוהב אותך כמו בני עמי, כי אתם העם הנבחר של אלוהים. שתי חצוצרות כסף של אלוהים, קורא לתשובה: הכנסייה לבין העם היהודי (כסף מייצג פגם, וזהב לשלמות). אחת תהיה בקרוב להילקח, ופעם יהיה בקרוב לעבור טיהור האש. שניהם יהיו בקרוב מושלמת, ולעמוד לפני כסא אלוהים. הללויה!

היית מלא וחתום על ידי רוח הקודש, ויש לך נקרא להיות וגוי קדוש ליהוה. יש לך הבחנה לתוך הדברים של הרוח, ואתה יודע מה נכון ומה לא נכון. חיבוק של Word שלם של אלוהים, אוצר את הפקודה כולה של אלוהים. למד לאהוב את האמת שלו ואת כללי המוסר שלו / התורה.

אתה שואל למה הם (השמאל נוצרים) לחתוך את הידיים של ישו ואת הרגליים, על ידי חיתוך של קטעים שלמים מן התנ”ך, בשם ההומניזם המערבי? אני יודע למה אתה חושב כך, כי זה נראה כמו דבר אובדניות מטורף מפחיד לחתוך את החלקים של ישוע מי הוא Word (התנ”ך); אלוהים יהיה לגזור בעמדות סמכות מהם במלכות האלוהים. התשובה היא גאווה. המערבי פושרים קצה טיימס Laodicea הכנסייה היא כנסייה מאוד גאה בהיסטוריה של האנושות. זה מה ההומניזם המערבי הוא על כל אדם, גאווה שיכור על הצדקנות. מצד אחד, קיצוני, יש לך מאוד צדקני דתיים, נוצרים legalist המערבי (הימני נוצרים); מי השופט להפלות היפים מרדנית שמגדלים שיער ארוך, ונגד נשים לסביות המסרבים ללבוש כיסוי ראש או לסרב ללבוש של נשים בגדים כאשר בא לפני כסא אלוהים פולחן. בצד האחר, יש לך את צדקני דתיים, נוצרים הליברלי המערבי (שמאל נוצרים); מי לגזור קטעים שלמים של התנ”ך (או את המילה ישו); כדי ללמד שזה בסדר לגברים ללבוש נשים בגדים לגדל שיער ארוך, והוא בסדר לנשים ללבוש מכנסיים של גברים לחשוף את ראשם מול האל והמלאכים.

למה הם עושים את זה? זה כי הם נלחמו נגד הנוצרים legalist המערבי (הימני נוצרים) המבקרים גברים עם שיער ארוך, נשים להסתובב בבגדי גברים. זה יוצר שנאה קיצונית כלפי מי השופט להפלות היפים ולסביות מרדנית. לכן השמאל נוצרים לרוץ מנגד, על ידי קידום מרד נגד דבר אלוהים ואת רמיסת פניו של ישו ותורתו של פול על ידי מתפתל מעוותים את התנ”ך. הם צריכים טוויסט סוטה התנ”ך דקדוקית והן הפרשנות שלה בכוח, על מנת להצהיר כי שיער ארוך של גברים ונשים של חשיפת ראשיהם בסדר גמור ואת התנ”ך. אתה רואה, אין דרך אחרת בשבילם כדי להצדיק את דוקטרינות איזבל של השטן, אלא בכוונה בכוונה מתפתל, מעוותים את והתעלמות חלקים גדולים של התנ”ך.

זה קצת כמו האפרו אמריקני השחורים בארצות הברית, אשר נרדפו על ידי גזענים, והם הולכים לקיצוניות השנייה בטענה כי הכל וכל דבר נגרמת על ידי גזענות. הם הופכים להיות פעילים גזעניות, שמפחדים ושחור קנאי. כמו כן, השמאל הליברלי נוצרים לתלוש דפים מן המקרא, כי הם קיבלו רדיפה אדירה מצד ימין נוצרים מפלה. זהו תכסיס של השטן: הנוצרים במערב כל משחק בצורה מושלמת לתוכנית של השטן, כי הם עיוורים לא יכולים לראות רוחנית. הם לא מתמלאים על ידי רוח הקודש. הם רצים לשני הקצוות. השטן משתמש שלו “שני מרכיבים האסטרטגיה לתקוף” משני הקצוות כדי לתקוף את הכנסייה, ואת המשפך כבשים לתוך עט satanized של איזבל. כל עוד הם סוגדים לאליל של ההומניזם המערבי, בדיוק כמו בני ישראל העתיקים סגדו פסל עגל הזהב, הם לא יכולים לראות את האמת או התורה. זו הסיבה שהם טוויסט סוטה את האמת ואת התנ”ך, ואת ליבם מלאים דוקטרינות פגאני.

אולי, הסיבה השטן עושה את זה היא כי אלה חלקים גדולים של התנ”ך אשר ללמד פקודה של אלוהים נגד נשים ללבוש מכנסיים לחשוף את ראשם מול האל והמלאכים וגברים, הוא הכתוב המפתח שמונעת את העולם ואת הכנסייה מלהפוך השטן ized. זה מזכיר נשים להיות מודעים עמדתם המשיח, כי יש להם את הסמכות של גברים עליהם. זה גם פקודות גברים לא לגדל שיער ארוך וללבוש בגדי נשים, כך שהם יהיו מודעים עמדתם המשיח להזכיר להם שהם תפארת המשיח והם חייבים לשמור על מנהיגות בחברה הכנסייה. פעם אנשים שוכחים את זה, אז לעזאזל, ויתפוצץ. נשים להתחיל לחשוב שהם גברים שווים. ואז המשפחה מתפרק, ונשים להתחיל לעבוד, וגם רודף קריירה וכסף. ואז, אתה צריך להתגרש ואוטונומיה במשפחה. ואז, יש לך הפלה של מאות מיליונים, ועל נפילתו של החברה והכלכלה. ואז, יש לך אנשים מתחילים להריץ את הכנסייה, בדיוק כמו קצה טיימס “Laodicea” או “הדיוטות הבישופות” הכנסייה. לאחר מכן, הם יוכלו ליצור דוקטרינות הומניסט מערבי לשלטון עצמם, אשר לשרת את גאוותם צדקני (עגל הזהב אלילים, כגון צדקני דוקטרינות איזבל הפמיניסטית של השטן שזה בסדר לנשים לא לכסות את ראשם ללבוש בגדים של גברים, או גברים כדי לכסות את ראשם עם שיער ארוך במרד נגד אלוהים).

מדוע השטן לעשות את זה? הוא יודע שזה הצעד הראשון למרד נגד אלוהים, על ידי למרוד צו של אלוהים סמכות (ישו à à גברים נשים ילדים à à לווייתנים). כאשר אנשים לשכוח את הסדר וההרמוניה הרוחנית בברכת האל, הם מתחילים להפוך כל דבר (חיות מחמד à à ילדים נשים גברים à à המשיח). ואז, הגנה רוחנית של אלוהים נלקח ממנו; גאווה צדקני מערביות מפרידה בינם לבין אלוהים; ו פושרים עיוורון Laodicean והעירום מתרחשת. אתה רואה, את הפקודות לנשים לכסות את ראשיהן, ולא ללבוש מכנסיים של גברים היא דרך להגן על מוחם וליבם של ification-השטן הזה. בדיוק כמו שאלוהים ציווה לציית פרקטיקות של התייחדות הקדושים המעברים להצליח, כדי להזכיר להם את הקדושה שלהם כי הם מאוחדים כגוף של ישו. כאשר נוצרים מערביים להתחיל לחתוך קטעים שלמים של כתבי הקודש של אלוהים הפקודה, ואפילו להרחיק לכת עד כדי לומר שהם לא פקודות כי הנשים כיסוי ראשים לחם הקודש הם רק עבור הכנסייה קורינתיים, ואז השטן מקבל את דריסת הרגל הרוחנית הכנסייה לשבור אותו. אלוהים יודע לבבות אדם חלשים, ולכן הוא מספק שיטות מקראי קודש סיבה טובה להגן עליהם.

אנו נשמרים תחת חסד ולא על ידי עובד. לכן, אין צורך לעקוב אחר דבר האל לשמור את לחם הקודש, או לנשים ללבוש כיסוי ראש, כך שהם לא הופכים נשים הומניסט המערבי, או לגברים לא לנקב את אוזניהם או קעקוע פניהם, או לאהוב את אחינו; או לא לבצע רצח, או להיפגש יחד, או ללמוד את התנ”ך, או להיטבל, או לבצע את ועדת הגדול, או כל דבר אחר לצורך העניין. עם זאת, אנו עושים את הדברים האלה או להימנע מכל הדברים האלה, כי אנחנו אוהבים את ה ‘ואת האמונה שלנו באה לידי ביטוי על ידי עובד שלנו ואת ההתנהגות. לא כי אלה סימנים חיצוניים לחסוך, אלא בגלל אלה סימנים חיצוניים וציות הוא תוצאה טבעית הנובעת הטיול שלנו ואת מערכת היחסים עם האל, לא מתוך המשפטנות, אבל מתוך אהבה. ועל ידי מציית Word מלא התנ”ך, אלוהים מברך אותנו ומגן עלינו מפני עצמנו מן הבשר החוטא ומתוך האויב והעולם. אנחנו כל הזמן על ידי ובירך החיים כדבר ופקודות של אלוהים מצוות. זו הסיבה השטן הוא התעקש כל כך קנאי לגבי שימוש אלה המכונים “אנשי התנ”ך” ומנהיגי דת שלהם ללמד את הצאן של אלוהים (אתה) להפסיק התבוננות פרקטיקות אלה, כי מצווים על ידי אלוהים בתנ”ך שלו, על ידי ממציא כל מיני תירוצים דקדוקי להתעלם מהם על פי המערבי פמיניסטית הומניסט שלהם דוקטרינות איזבל, או על ידי הוראה לך לעקוב שטנית פרקטיקות איזבל הפגאני אשר נאסר על ידי דבר אלוהים, על ידי ממציא כל מיני תירוצים דקדוקי לשנות דבר אלוהים ממה שהוא באמת מצווה לא לעשות.

מסיבה כלשהי, את קצה טיימס Laodicean הכנסייה המערבית פושרים עיוור, עירום, והם נמצאים בשני הקצוות (הימין legalist ואת ליברלית שמאלנית). אלוהים הראה לי שאפילו השתמשו רוב מנהיגי המערב אלוהים חוקרי המקרא יהיו בעקשנות לדבוק דוקטרינות של איזבל עד הסוף: לא מתחרט על חטא הגאווה שלהם. לכן, אלוהים אין ברירה אלא לקחת בעמדות סמכות מהם בממלכה בעתיד, כי הם אשר נאמנה מעט יהיה נאמן הרבה. הם לא יכולים להיות מהימנים עם עמדות בגן עדן, אם הם חתכו לתוך הפקודה חתיכות של אלוהים Word; ולהטעות את מיליוני כבשים להשתחוות תורתו גאה של איזבל כי להשמיד אנשים של אלוהים הכנסייה; ורקב אותו מבפנים. זהו חטא חמור, אכן. הם מבקשים האבטחה שלהם האוונגליזם שלהם, נטיעת הכנסייה, הפופולריות ועובד, לא בידיעה שהוא אלוהים מי עושה אותם, והם לא עילה להצדקת קורעת את הקדושה של אלוהים בתנ”ך.

אלה גדול המערבי חוקרי המקרא פשוט לא יכול להתנתק גאוותם המערבי הצדקנות. הם לא, לא יכול ולא רוצה. הם מאמינים בלהט כי הם צודקים ומוצדק בצדקת העצמי שלהם. זהו מחזה עצוב, אכן, כי הם חשים כי התהילה שלהם וכיצד אלוהים השתמש בהם בעבר, גורם להם להרגיש בטוחים גאה במה שהם עושים. הם לא מבינים כי ידידות עם איזבל השטן איבה עם אלוהים; לא לבד שיש את החוצפה לזרוק חלקים גדולים של התנ”ך הפקודה של האל; ובכך, לזרוק לתוך הכנסייה ניאוף עם איזבל הפשרות בכנסייה. פושר, בשרים, חוקרים מערביים התנ”ך ברית עצמם עם עורכי דין ורופאים רו”ח של ורפואיים, כי יש כל כך הרבה מהם בקהילות שלהם. הם הופכים להיות אחד עם אותם בלב ונפש.

השטן משתמש הימין נוצרים כדי לתקוף את השמאל והנוצרים. ואז, השמאל נוצרים לפתח שנאה ודעות קדומות קיצוניות נגד הימין נוצרים, אשר בגסות דרישה כי גברים לא לגדל שיער ארוך נשים לכסות את ראשיהן. לכן, השמאל נוצרים ללכת לקיצוניות השנייה, לגזור חלקים של התנ”ך הפקודה של האל; ולהתחיל להפיץ את משנתו נמק של השטן שזה בסדר לגברים לגדל שיער ארוך, נשים לחשוף את ראשם נוכחותו של אלוהים. אין להם כבוד קדושתו של אלוהים או דברו. אפילו הטבע אומר לך שזה לא נכון, כאשר אנשים הופכים satanized, הם מתחילים לגדול שערן ארוך מרד נגד סמכות לובש בגדי נשים. אפילו הטבע אומר לך שזה לא נכון, כאשר נשים להיות satanized, הם מתחילים לחתוך שיער קצר כמו לסביות שלהם לחשוף את ראשם, והם מתחילים ללבוש מכנסיים כמו הנשים המערביות לעשות בלי בושה, כדי להפגין מרד משפחתיים וחברתיים. זה כבר הפך טבעי המוח המערבי, אלה קצה טיימס. כך רווי השטן השתלט עליו את דעתם. ואז, כל שולט אוטונומיה, כמו שאנו רואים המערבי קצה טיימס חברה וחברה המבול של נח מראש ומעשי סדום / ועמורה החברה.

עם אוטונומיה עבודת אלילים את עגל הזהב כמו שישראל עשתה, מגיע השלטון העצמי ואת ההגדרה העצמית של דבר אלוהים (על ידי סיבוב זה לפירוש זה), ואז מגיע מין חופשי, שחרור הנשים, הטבח של עוברים כדי אליל הבעל איזבל של, אורגיות, כישוף סמים, וכו ‘וכו’ וכו ‘, כפי שאנו רואים עכשיו את 1960 של הפוסט “ילדי הפרחים” כנסיות הדור ההיפי המערבי. זה הכל קשור רוחנית פטירתו של הכנסייה והחברה. זהו הצעד הראשון לנפילתה של ארה”ב בעולם. המנהיגים הדתיים המערבי להעסיק את עצמם עם אקטיביזם פוליטי לשווא להגן על המשפחה ולנסות לכבות את האש, בעוד הם ללבות את האש עם תורתו איזבל שלהם להרוס את המשפחה וסדר הקדוש של אלוהים. הן חוששות נשים, לא אלוהים. זו הסיבה שהם מסורסים, כמרים נשי, וזו הסיבה שהם שונאים את אנשי האלוהים אשר לומר את האמת. יש להם אופי מאוד איזבל של אחאב ואת אישיותו, שבו הם מלמדים.

לכן, את האחריות של אלו המנהיגים הדתיים המערבי, אשר להוביל מיליונים ניאוף עם איזבל הוא נהדר. זהו “Laodicea” או “הדיוטות הבישופות” הכנסייה, ולכן מנהיגים דתיים הפחד “הדיוטות” מי הם “ההגמוניה”, והם ילמדו אותם מה גירוד האוזניים שלהם רוצים לשמוע: שזה בסדר לנשים לחתוך שיער קצר ולא ללבוש כיסוי ראש, ללבוש מכנסיים של גברים, וכי הוא בסדר לגברים לגדל שיער ארוך של אחרי 1960 “ילדי הפרחים” מרד דור, ללבוש חצאיות של נשים יש מפלח הטבעת קעקועים פגאני. גברים אלה של אלוהים למעשה ללמד את זה! אני יודע שזה קשה לך להאמין, אבל אלה קצה טיימס המערב מוחות התנ”ך מלומדים, זה מוצדק לחלוטין תחת ההומניזם המערבי של איזבל “ילדי הפרחים” דוקטרינות. הם איבדו את האמת ואת היכולת לראות רוחנית; וללמד את הצאן לנהל ניאוף אורגיה מול פסל עגל הזהב פולחן איזבל המערבי. פשוטו כמשמעו, או רוחנית, לעזאזל כל שבר רופף. הכנסייה כבר לא מלח שימור של החברה, אבל זה הפך להיות ריקבון של החברה. לאחר מכן, כאשר הוא הופך בדרך זו, יש רק את פסק הדין ואת זעמו של אלוהים ממתינה. כל המוסיקה המודרנית המערבית קצה טיימס הפך את הקצב לקצב אותו עם מוסיקה שחורה אפריקה רופא אליל פגאני טראנס לשיר. השטן לקח לחלוטין על תעשיית המוזיקה ואפריקה בסגנון שירה הבשורה, ומנהיגי Laodicea דתי אפילו לקחת שמחה והנאה רוק רך אלה, היפ הופ, R & B מוסיקה אפריקאית הבשורה.

מנהיג חכמי דת אלה התנ”ך כבר שולל על ידי אלה 1960 שנקרא של הפוסט “גברים בתנ”ך” עם תורתו השטני שלהם איזבל. כדי הדלפק אנשים משפטית דתית, הם הלכו לקיצוניות השנייה לזהם את האמת של אלוהים עם דוקטרינות של השטן, וזו הסיבה שהם כל כך ברישול לזרוק דבר אלוהים וליצור כל מיני שטנית תירוצים לבטל פקודות של אלוהים. זה גאוותם היהירות של ההומניזם המערבי איזבל שגורם להם לעשות תועבות כגון ונביאים מדומה של אלוהים מנסה לערבב אלוהים עם השטן להתעלם מהאזהרות אהבה אין ספור. גאוותם הצדקנות הפכה אותם חירש ועיוור. הם יהיו מטוהרים באש. אלה שהכריזו על עצמן “גברים בתנ”ך” ישתנה הדוקטרינה, בימים שיבואו. הם אוהבים ללמד מול גברים, להיות מאושרת על ידי גברים, ולכן הם לא רואים את האמת ולא להבין אותו. הם לא מבקרים את הקתולים, כי הם חולקים המילגה שלהם עם הכנסייה שלהם של מדרג-השטן, בדיוק כמו שהם חולקים הכנסיות שלהם עם עורכי דין, רואי חשבון, ברוקרים מניות רופאים, אז הם לא יביאו כל ביקורת נגדם. אלה “גברים בתנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם לשתף את משכנם עם מקבלי הכסף של השטן. הם הפכו את הקדושה של אלוהים בית המקדש לתוך המאורה של גנבים!

זו הסיבה שהם לדרוך על הפקודה של האל לנשים לחבוש כיסוי ראש לגברים לשמור על שיער קצר. אז, יש רק שיקול נשאר להם, אשר מדומה ולעג האמת של אלוהים Word של החיים הישועה, מי הוא המשיח בכבודו ובעצמו. חברה שיש לה מנהיגים דתיים נקבה כמו רופאי אליל נשים, שמאנים הנשי מכשפות נקבה הם חברה מושחתת לחלוטין. זו הסיבה שארצות הברית הסתננו עם כמרים ושרים נקבה, והיא תיבחן תחילה. הם המנהיג של חדשנות כלכלית, אבל הם גם המנהיג של חדשנות חטא. זהו היפוכו של החברה של אלוהים כי יש מנהיגים זכר תלמידיו. יש להם צורה של דת, אבל לא את האמת בפנים, פגז לשווא. זה בדיוק כמו שהיה בימי נח. אלה גברים התנ”ך המנהיגים הדתיים להיות מורעל הכלה של אלוהים מאז 1960 של דור “ילדי הפרחים” עם ההומניזם שלהם שטנית, וניסה להתחתן אלוהים עם השטן. אלוהים לא יהיה לעג. בטכנולוגיה המתקדמת של זמנים רעים של נח, כמרים נשים & שמאנים קיימו יחסי מין עם המלאכים שנפלו ויצרו הנפילים ענק. האם זה לא דומה בארה”ב עם כל המנהיגים הדתיים הנשי שלו?

הכנסייה המערבית חושני מאוד. יש להם נשים על הוראה רדיו שנשים צריכות לחלוק את כספי החלטות כשותפים. הם אמרו הרבה גירושין הן בשל חילוקי דעות כספיים. הסיבה שיש גירושין 60% בכנסיות המערב בגלל שני אנשים מנסים לשתף את תהליך קבלת ההחלטות של הבית. זה יכול להסביר מדוע נשים מערביות ללבוש מכנסיים של גברים בבית, מה שהתנ”ך אוסר על נשים, ללבוש בגדים של גברים, כי היא השתקפות של המצב הרוחני של חברה מושחתת. זה נורמלי רק כדי לחשוב הבשרים שלהם. כמה ישמע אזהרה זו, למעשה לב זה, לחזור בתשובה? הם רואים אותנו הרע.

למשל, להסתכל על העולם החילוני עבודה כי הנוצרים פושרים לערב את עצמם פנימה הרבה חברות מערביות יש כל מנהלי הנקבה היחידה במחלקות משאבי אנוש שלהם, והם כל הזמן מדברים על זכויות נשים במהלך האימונים שלהם על עבודה שווה. צבועים! הרבה מנהלי נקבה אלה חברות מערביות מחלקת רפואיים מינית חיטוט מבחנים פיזיים זכר עבור העסקה, אך לא מינית חיטוט מבחנים פיזיים לנשים; והנקבה שוויון נציגי הסוכנות התעסוקה אומרים כי זה לא אפליה. צבועים! אלה חברות מערביות לשמור על הטפה על שוויון של נשים ותעסוקה הזדמנות שווה כמו איזבל, אבל הם להפלות ולא יעסיק נוצרים. צבועים! אנשים בגיל satanized ביותר של ההיסטוריה האנושית הם צביעות ביותר, מדי; בדיוק כמו הפרושים, וכמו אבא שלהם השטן. ריח הרקב של אלה הומניסטים satanized המערבי הגיעו כס אלוהים; ובקרוב השיפוט שלו זעמו תיפול על הדור הזה, inversed מינית צביעות.

הדימוי של נשים במוחם של אלה של פוסט 1960 “ילדי הפרחים” שנקרא “אמהות” גברים בתנ”ך “ומנהיגים דתיים שלהם הוא זה של אישה קיצוץ שערה הקצר אינה מכסה את ראשה, בניגוד ישירה אלוהים; ו מפלח את אוזניה; לובש מכנסיים כמו רשעים קצה טיימס דור ההלניסטית המערב, ממש לפני פסק הדין, והוא נמרץ עומדת על שלה לאיש עם חילופי טיעונים, לובשת ביקיני קמצני, חושפת את שדיה כמו ההלניסטית המערבי נשים (תכונה אופיינית אלה של פוסט 1960 “ילדי הפרחים” נשים שהן לחשוף את גופם, בדיוק כמו הנשים נהרסו על ידי אלוהים, במהלך המבול של נוח); יכול אגרוף ולהילחם כמו Jezebels אמזון; מקבל ניתוחים פלסטיים בוטוקס: משקאות מעשן כמו אמהות היפי שלהם לדור; ולחשוב כמו אב השטן שלהם. ניתן לזהות אלו היפי, כמרים סוררים, כי הם כל הזמן להחמיא לנשים לדבר על שוויון איזבל מינית של ההומניזם של השטן. הרמה וההיקף של הפשרה שלהם תאוות הבשרים ניתן למדוד ברמת דבקותם ומסירות דוקטרינות איזבל השוויון של נשים, מנהיגות נשים, עצמאות של נשים, והסמכות של נשים. אלה הם בכיוון ההפוך ישירה של דוקטרינות של אלוהים, האמת והסדר הבסיסי של היקום.

כאשר אומה דוחה את אלוהים, אז אלוהים בידי אותם לקלל את ההומוסקסואליות של השטן depravation מוחלט, בדיוק כמו לפני זמן המבול של נוח. הומוסקסואליות היא פסק דין על האומה, והוא משקף את מצבה של האומה הזאת. גברים הומוסקסואלים ונשים פמיניסטיות מערביות של השטן הם ההפך הקיצוני של דמות ישו של מרים המגדלית אישיות. יתר על כן, כאשר האדמה שוכני להיות מושחתת עד רחוק ביותר, שם את זעמו של אלוהים מתקרב, הם מתחילים התפארות של ההומוסקסואליות שלהם ושוויון של נשים עם גברים, ונשים לעצור כיסוי ראשם לובש מכנסיים של הגברים כמו הנשים המערביות לעשות, בניגוד מוחלט הפקודה של האל; ומנהיגים סוטה הדתית של אלוהים Word ו להתחתן זה עם תורתו של השטן על ידי מחיקת אלה המצוות של אלוהים עבור כיסוי ראש של נשים כי יש להגנה על האומה מחטא שחיתות, מכיוון שכל הנשים של השמלה הקהילה שלהם מכנסיים. אלוהים אינו מתכוון לעמו לתת את הדין עם הרשעים, אולם, כאשר הם על הסף ללעוג דבר אלוהים ואת הנביאים, ואת למהול האמת של אלוהים עם השקרים של השטן, אז איזו תקווה יש בריחה בשבילם?

אלה המערבי היפי הודעה גברים דור להחמיא לנשים עם מילים, אבל בליבם, הם רק מסתכלים נשים כאובייקטים מיניים. פוסט נשים אלו היפי דור רוצה להראות את עצמם כאובייקטים מיניים ידי חשיפת גופם; מקבל בוטוקס ומנסה לפתות את העיניים של הגברים על ידי מנסה להיראות צעירים; המהווה טופס האולטימטיבי של גאווה אנוכי. המלאכים הנופלים של ימי קדם, שומרי לפני המבול של נח, באה ללמד נשים לשים איפור. אלה קצה טיימס נשים סוטה תמיד בגלוי ביקורת על הגברים של אלוהים להיות פיתה, אבל זה סוג של גאווה מפתים הרבה יותר גרוע, כי מי פיתה. והאנשים האלה להסתכל בתמונות של נשים אחרות, במקום נשותיהם. אנחנו צריכים לכבד נשים, וכן, ביחס לגברים של אלוהים. אלו כמרים סוררים היפי תמיד מדברים על כבוד הנשים ולבקר גברים, אבל הם צבועים, משום שאם הם היו באמת כל הכבוד, הם יכבדו את סמכותו של גברים כדי יצירי האל. יש להם חזית דתית, אבל, הם ממשיכי דרכו של בן השטן של טרום נח דוקטרינות של איזבל שלאחר 1960 של הדת המסתורין בבל. הם מערבבים כנסיית האל עם הכנסייה של השטן, ו-Word של אלוהים עם מילים של השטן.

השטן לא יכול היה להרוס את הכנסייה, אז הוא ניצל את מה שמכונה “גברים בתנ”ך” ו כמרים סוררים היפי שלהם הבריחו שלאחר 1960 המערבי שלהם דוקטרינות היפי הומניסט של לתוך הכנסייה; כך הכנסייה מאבדת את המליחות שלו כמו מלח השמירה על את העולם. אם נשים נוצריות חיו כמו נשים של אלוהים, העולם היה לפחות לראות את הדוגמה של נשים אמיתיות נשיות, יורשע; ואת מרקיב של החברה תיערך חזרה. עם זאת, מאז שנקרא גברים התנ”ך כמרים סוררים היפי שלהם מזוהמים הכנסיות עם ההומניזם הפמיניסטי המערבי של השטן, הנשים בכנסייה המערבית לא איבדו רק נשיות אלוהי שלהם עשה את התמונה המקורית של אלוהים המליחות שלהם, הם לקחו דווקא על הריקבון של נשים בעולם של השטן תווים; כך הם חושבים, לנשום ולהתנהג כמו איזבל במקום מריה מגדלנה. אם המלח מאבד את המליחות שלו, הוא כבר לא טוב לשימור הטוב של החברה, אז מה זה טוב? זה צריך להיות הקיא מפיו של אלוהים, ויצא פסק הדין התלאות 7 שנים של העולם, יחד עם בני השטן. זה הוביל, שוויון ועצמאות של נשים, גירושין, הפלות פמיניזם, לסביות וגם תועבה בעיני אלוהים. כאשר אני כותב לך מכתב זה, יקירתי אחיהם היהודים, החברה הגיע לרמה של ריקבון שבו אין נשים הכנסייה המערבית להקשיב למה שאנחנו אומרים או הוראה, כי יש להם להיות ביחד חירשת רוח הקודש, ועל callouse בלב, ו המתפללים של הומניזם מתחסד פמיניסטית. הם מסכימים עם ערכים מערביים של השטן, ולא מסכים עם דבר אלוהים. מה שנקרא “התנ”ך Mens” מנהיגים דתיים יש שטיפת מוח כל כך על ידי כמרים סוררים היפי כי הם אפילו מרחיקים לכת בכוונה מעוותים והגדרה מחדש של הפקודה של האל לנשים לכסות את ראשיהן בענווה לגברים; אז מה תקווה יש להם לברוח פסק הדין יחד עם צדיק? הם לא מתחרט.

אם הוליווד של השטן תסריטאים הם בטירוף מנסה לשטוף את מוחם של פוסט 1960 הרעה של “ילדי הפרחים” לילדים “אמהות עם שוויון של נשים ויצירת זעם כלפי דיכוי נשים על ידי גברים ברבריים, ואדם להכעיס אלוהים, ואז זה לא ברור כי הדוקטרינות של איזבל הם האמת הפוכה לחלוטין של אלוהים וצדק? אם הפילוסופיה של הרוע הזה קצה טיימס היא פמיניסטית, אז אין היגיון טהור יגיד לך כי אידיאולוגיות הוליווד פמיניסטית הם שטני בניגוד לדברים הטבע של אלוהים? האם זה לא טבע הדברים להגיד לך שזה לא בסדר? אתם צריכים לשאול את עצמכם, למה הוא כל כך קנאי השטן בהפצת (נשים חזקות, נשים עצמאיות, נשים שוות, נשים לחימה, בועט נשים, גברים, אגרוף נשים, נשים מדוכאות, וכו ‘וכו’) הדוקטרינה הפמיניסטית שלו דרך בהוליווד ובטלוויזיה תסריטאים לשטן? הייה חכם ולא טיפשים. ראו שאתם עוברים שטיפת מוח עם הנוצרים האחרים המערבי פושרים. אם אתה בכנסייה כי היא הוראה איזבל תורות כאלה, אז אתה צריך לצאת מזה, תישפט יחד עם זה. אלה המכונים “אנשי התנ”ך” והכנופיה שלהם של מנהיגים דתיים ישתנה הדוקטרינות שלהם.

אלה המכונים “אנשי התנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם הנביאים מתעב של אלוהים, כי הם לומר את האמת על אדם כמו להיות מנהיג, וחווה כמו להיות עוזר. זה בגלל הצדקני שלהם, של השטן אמונות ההומניסט המערבי כי הם שונאים את דבר אלוהים ואת האמת, ואלה להטיף את האמת. זה בגלל גאוותם יהירות כי הם מסתכלים למטה ורואים על הרוע, מי אומר להם לחזור בתשובה דוקטרינות הרוע שלהם איזבל. הם קוראים הרע כמו טוב, טוב ורע. הם מתעוותים, משתבשים סוטה Word של אלוהים, מי הוא המשיח כדי להטיף דוקטרינות של השטן השוויון המיני המערבי; והם בוז צו של אלוהים הבריאה ופקודות, ובכך, בוז אלוהים. אלה שהכריזו על עצמן “גברים בתנ”ך” ומנהיגים דתיים שלהם להעתיק את תורתו של מורים האמיתי של ישו, כגון צ’אק Missler, ומערבבים תורתו איזבל שלהם לתוך תורתו של ישו. הם לזהם לזהם.

לכן אלה המכונים “אנשי התנ”ך” ו, המושחת שלהם מנהיגים דתיים הבשרים לגנוב את תורת אמת חוקרי המקרא, לא מדריך לאנשים החומרים שלהם, אלא לגרום לזה להיראות כמו שהם היו אלה שקיבלו את הגילויים, והם היו אלו שעשו את המחקר, והם היו אלה שקיבלו אותן תובנות מאלוהים. שרלטנים! וזה לא מפריע להם כלל, כדי להרחיב את התהילה שלהם בארגון. זו הסיבה שהם עושים צאצאי הגנטי שלהם קרוב משפחה על ידי נישואין, אל יורשיהם של האימפריה שלהם עושר עצום, כמו מלכי הישן. הם המלכים של ימינו, אך הרבה יותר גרוע, שכן הם משתמשים הכנסייה של אלוהים לעשות זאת בשמו של אלוהים, אנשים רואים את זה (שניהם נוצרים ולא נוצרים); והם הביאו ההיפים לתוך הכנסייה לערבב הומניסט רקוב שלהם ההלניסטי מסתורין תורת בבל, על מנת להתעלל ישו דברו; ואימצה את החשיבה שלהם, כאשר הם צריכים ללמד אותם את האמת תורה אור. מאחר מנהיגים דתיים לגדל את ילדיהם ונכדיהם כמו עובדי האלילים כדי לסמן את גופם ומחפשים עבודה חילוניים, במקום להתקשר אלוהים ואת מצוות האל, הם צריכים למצוא מחזרים רוחנית ייצוגית בפומבי במקום עבור בנותיהם, מי יכול לשאת על האימפריות שלהן: להתקבל על ידי קהילות דתיות ההלניסטית. זו הסיבה שהם צד עם עושי דברו לועג שלהם. הם בחרו הצדדים שלהם. איך הם יכולים להאשים את אלוהים איפה זה יהיה להוביל אותם?

אם אלה חוקרי המקרא בתשובה & לחזור האמת שלו, אם הם להתוודות לפני קהילותיהם כי יש להם לגזור הקודש של אלוהים מן המילה שלם של אלוהים כדי להתאים צדקני היפי המערבי שלהם דוקטרינות איזבל זונה, אם הם מלמדים קהילותיהם על האמת הפיקוד של אלוהים נשים חבישת כיסוי ראש הראש לא של גברים כיסוי האיסור על נשים ללבוש מכנסיים של גברים, אם הם צריכים להודות לפני כל הגברים חטאם של לעג נביאי האל האמת שלו, אם הם בפומבי לוותר על דוקטרינות טועה שלהם בדרכים; אם הם צריכים לכסות את עצמם שק ואפר, וכן בתשובה הסטייה שלהם כל האמת של אלוהים בגלל המנטליות הפמיניסטית המערבי שלהם, אם הם כבוד האלוהים בדרך זו, ואז, ורק אז, הם יהיו הציל מן האש של פסק דין. הם חייבים להחזיר את דבר האלוהים, מי הוא המשיח, אל התנ”ך, ואת בתשובה העריכה שלהם צנזורה של האמת. ההחלטה תהיה לגמרי משלהם, והם יהיו אחראים לעתיד שלהם. אם הם לשחזר המשיח חלקים של המקרא שהם מחקת ומעוותת, אל התנ”ך, ואז יהיה ה ‘נאמן רק כדי לשחזר את מעמדם של חסינות במשיח ממועד פסק הדין ואש. הם מתפללים להיות מועברת מתקופת המשפט, אבל הם יודעים מה הם צריכים לעשות, אם הם מצפים אלוהים לשמוע את תפילותיהם.

עם זאת, חלק מאותם מה שנקרא “גברים בתנ”ך,” מעוות לא את האמת; שינוי דוקטרינות שלהם; ולהתרחק מדרך אמת. זה בגלל ליבם היה פגום על ידי גאוותם פולחן לחוק, במקום הבורא לחוק ואמת. אל תהיה כמו קודמך בתפקיד, הכנסייה המערבית פושר, עם כמרים בחיוך שלה. תכונה משותפת של הכנסייה המערבית פושר עם אלפי חברים היא שהם מלמדים מסרים חיוביים תמיד שהחברים רוצים לשמוע, ורק מסרים שליליים על התנזרות & דוקטרינה דתית משפטית של עובד. אם אתה מלמד את האמת, שהיא שלילית האוזניים של הנוצרים פושר, הנשים יעזבו הראשון; אז, שכן הנשים הם תשלום של הכנסיות המערביות, הגברים יעקבו אחריהם, ואת הכנסייה שלך יהיה ריק . זוהי אימה עבור פושר מנהיגים דתיים רבים במערב, מי יהיה נשאר מאחור. לא ליפול לבור אותו, האחים שלי. יש לך הבחנה לאמת. יש לך לימדו את הדרכים טוב יהוה; ולמדתי לאהוב אותם ולחבק אותם, יקירתי האחים היהודי. הזנת הצאן שלו, כי אם אתה אוהב את המשיח, אתה תיתן אמת טהורה מלא שלו ילדים שלו בתורה.

אתה תשוב, הו ירושלים, את ה ‘אלוהיך. איך אלוהים נכסף עצם היום הזה, שבו אתה תחזור לחיק וזרועותיו של אבא של הבן האובד. חזור אל האמת שלו תורה ומצוות עוד פעם אחת, לקדושה מחכה לך. דע את לבו של האב, אחד בלב כמותו. האם לא פעל בשלבים פסולה של הכנסייה המערבית צדקני הומניסט, אך בעקבות אלוהיך אלוהים אדירים! למד בדרכיו ולשמור מצוותיו, והוא ישמור אותך בימים של צרות התלאות. תפתח את העיניים, ועכשיו עולות, הו ירושלים, בני עליון. דברו יהי בלב שלך, להיות מדיטציה בכל יום של החיים שלך. שלום לכם. שלום!

Advertisements