ברכות לך מן הקדושים של הכנסייה על 144,000 הקדושים האהובים בישראל.

 

אתה יודע שיש לנו את כל הזמן בתפילה, ואנו שמחים כי ישראל תשוב אל ה ‘, בקרוב, אחרי אקסטזה. בזמנים קשים הרבה חייב לבוא אליכם לפני כן, אבל אנחנו יודעים שהקב”ה הבטיח למנוע ממך בזמן צרה היא ליעקב, בדיוק כפי שהוא שמר את שלושת הנערים מן הכבשן הלוהט. כמו דניאל, אנחנו כבר לא יהיה, אבל אנחנו משאירים לכם מילות עידוד, כך שאתה יכול להתחזק בזמן צרה.

 

כפי שאתם יודעים, התנ”ך הנבואה היא מגבירה את הקצב במהירות חסרת תקדים בחדשות בכל יום. בקרוב, החודש, הם ינסו להתקין מדינה חסר תרבות. כאשר ישראל מתנגד, סביר להניח שנראה נבואת ישעיהו שהתגשם. אשר יפעילו את נבואת יחזקאל, כפי שציינתי בספר שלי, “יומן מלחמת גוג ומגוג.” יש לציין כי עדיין יש אלוהים מינה היום עם ישראל בעתיד על 10 בטבת.

 

אלוהים יהיה להציל בדרך נס ישראל; וישראל יודע שזה יד אלוהים. לרגע, ישראל תקבל את אנטי ישו כמשיח ועל הסכם השלום שלו. כאשר מתרחשת תועבה של שיממון, הם יבינו כי אנטי המשיח הוא מזויף; וייסורים שהם צלבו את המשיח האמיתי על 2000 שנים לפני לחצות. ואז, לעזאזל כל רצון להשתחרר, לבין אנטי המשיח יהיה טבח של שני שלישים של העם היהודי. עם זאת, מיכאל יעמוד לאנשים של אלוהים באחרית הימים, ואלוהים יכין מקום פטרה לך לברוח.

 

כאשר ישראל קורא לאלוהיו לעזרה, ואז הנבואה שלו, ההופעה השנייה יתגשמו. השטן ינסו לסכל נבואה זו על ידי מנסה להשמיד את ישראל שוב, אך ללא הועיל. שבח ותהילה לאלוהי אברהם, יצחק ויעקב, אשר עדיין יש ברית עם העם היהודי, והוא בדיבורו. יש לעודד הפוגעים לא יאונה לך. אתה תהיה חתום על ידי רוחו, כפי שאלוהים הבטיח בנבואה שלו. קח איתך את הבשורה על כל האומות; ואנו מצפים לזמן שבו נפגוש ביום ה ‘, כאשר הוא יהיה לנחות על הר הזיתים; ולהקים את ממלכתו.

 

עד אז, שלום וחסד יהיה לכם מן אדוננו ומושיענו ישוע המשיח. דרישות שלום לכל האחים, ולעודד אותם עם המילים האלה, החברים שלי.

Advertisements