אחים יקרים היהודית,

 

גרייס ושלום ממך אדוננו ישוע המשיח. עידן כנסיית הגויים מסתיימת, והוא עכשיו בימים לאלוהים פעם נוספת את תשומת לבו על הלאום היהודי שלו בשבוע 70 של דניאל. “התלאות מיועד הגאולה של העם היהודי.” זה הזמן עבור העם היהודי, למחוק את דת היהדות לקבל בחזרה אמיתי חי אלוהים; אחרי אלוהים מספק לך נס מן צי עצום של ברית הרוסי והמוסלמי כי יצעדו עליכם, דיבר על ידי הנביא יחזקאל. כפי שאתם יודעים, אלוהים לא עוסק הכנסייה גויים לעם היהודי בעת ובעונה אחת. הם סותרים. אחרי פרפורי אלוהים את כלתו של ישו (כנסיית הגויים) לגן עדן, אז גיל התלאות או שבוע 70the של דניאל תתחיל, ואלוהים יעסוק הגאולה של העם היהודי שלו, פעם נוספת.

 

הדת היא האויב של אלוהים. השטן משתמש הדתות בעולם להונות רבים. לכן בעידן התלאות, כל הדתות של השטן יהיו תחת זהותו האמיתית של “אוניברסליות” או דת בבל המסתורין של נמרוד, שהוא כת השטן בתחפושת. נביא השקר, ברומא ישתמשו סימני שקר ותוהה על מנת להפוך את אנשי העולם לסגוד אנטי ישו כמשיח, מסון המשיח המוסלמי הקתולית המשיח שלהם, חזר בודהה, Judaist משיח מזויף, וכו ‘אתה תבין שהוא משיח מזויף, כאשר הוא מגדיר את עצמו כאלוהים, תועבה של שיממון, בבית המקדש בירושלים. לאחר מכן, הוא ימשיך להרוס שני שלישים של העם היהודי.

 

הדת היא ניסיון של גבר להציל את עצמו. הוא עושה מעשים טובים (מה אלוהים אומר הם סמרטוטים מלוכלכים אליו, כי אחת היא באמצעות סמרטוטים מלוכלכים מעשים טובים כדי לטהר את עצמו בגאווה יהירה שלו לחשוב שהוא יכול להציל את עצמו), ויהיר, ריטואלים חוזרים להרוויח הישועה של אלוהים. אחים יקרים, דרכי Judaists הם לשווא. אתה לא יכול להציל את עצמכם מלבד העבודה של ישו על הצלב, את אהבת האלוהים, שהוא חסד. גרייס ניתנת באופן חופשי על ידי אלוהים מי שמאמין כי היא גאולה דרך החסד במשיח. אתה לא יכול להרוויח את חסדו של אלוהים דרך מעשים טובים או מנסה לבצע את תורת משה, כמו הפרושים Judaist דתי לעשות. עשרת הדיברות ניתנו כדי להראות לך שאתה לא יכול לקבל נשמר באמצעות חוק, אבל החוק ניתנה לחשוף חטאינו ואיך אנחנו לא מושלמים. ישוע אמר שאם אתה גם שונא את אחיך, אתה כבר ביצעו רצח; ואם אתה אפילו חשק אחרי גבר או אישה, יש לך כבר מחויב ניאוף. אף אחד לא יכול לקבל הציל דרך מנסה לשמור על החוק או באמצעות הדת. הדרך של היהדות והדת מוביל למוות נצחי.

 

דת תלוי מתפללים אותה תפילה, ללכת למיסה כל שבוע, עושים מעשים טובים כמו הדת הקתולית לשווא המסתורין בבל; שירת מזמורים ישנים זהה ללא קשר אמיתי עם ישו; לסגוד תמונות הקתולית של צלב המשיח תמונות וקירות ; עושה לשווא, טקסים חוזרים, עושים יצירות אנושיות, כמו להאכיל את העניים או מטפלים בחולים, ללא מערכת יחסים עם ישו, ללכת לכנסייה בכל יום ראשון, וכו ‘ דברים אלה הדברים כי אנשים דתיים עושים.

 

לכן ישוע היה נדיב מאוד את החוטאים, אבל מאוד קשה נגד מנהיגי-הדתי כמרים ושרים. הקתולים לעשות מעשים טובים לשווא; המוסלמים להרוג רבים על ידי הפקודה של הקוראן; מזמור בודהיסטים בלי מטרה אמיתית, כל דת משמעות. השטן ירד מן השמים, כי הוא רצה להיות נערץ כמו אלוהים, וזו הסיבה שהוא אוהב שאנשים סוגדים לו באמצעות מרמה של הדת. איפה שיש דת פולחן מזויפים, השטן הוא כרוך: בקתוליות, איסלאם, בודהיזם, הינדואיזם, יהדות, מורמוניסם, עדי יהוה, רוחניות האינדיאנים, וודו אפריקני, בחדותה הארי בכישוף פוטר, אנימיזם השבטית הגרמנית, השמאניזם קוריאנית, אנימיזם פולינזי, שינטו, ניו אייג’, סיאנסים, ניחוש, סיאנסים, אמונה אתאיזם, כת השטן, קלפי טארוט, עתידות, אמונה האבולוציה חייזרים, הסינית “צ’י”, כוח וכו ‘ דתות אלו גורמים הצד האפל. רוחות רעות של השטן עומדים מאחורי כל הפולחן והדת זיוף, מרמה את האנשים של כדור הארץ.

 

אנחנו יודעים שהדת אינה פותרת את הבעיה של חטא. אף אחד לא מת על חטאיך על הצלב ולקח את המקום שלך, מלבד אלוהים בכבודו ובעצמו. רק ישוע אמר כי הוא הדרך, האמת והחיים, ואף אחד לא בא אל האב, אלא דרכו. דבר אלוהים, התנ”ך אומר לנו שאלוהים נתן בנו, ישוע המשיח לשפוט את כל האנשים על מה שהם עשו עם ישו. זה אומר כי כל הברכיים ישתחוו ולשונות כל להודות כי ישוע המשיח הוא האדון; אם לא עכשיו, אז מתי הם עומדים לפני כס הלבנה הגדולה של פסק דין, לאחר שהם מתים לעמוד לפני ה ‘.

 

בריחה דרכים לשווא של טקסיות, משמעות, יהדות חוזרות ונשנות, אשר הדת. חזור אל האל החי האמיתי שלך, מי שיש לו אוזניים לשמוע ופה לדבר, בניגוד לאלילים. בטל הדתות סוגדים לכסף, מכוניות, תכשיטים, כוכבי רוק, סלבריטאים, משרות, גולף, רבייה מינית הבשר גנטיים צאצאי עוזב, כוח פוליטי וכו ‘Seek מערכת יחסים אישית עם המשיח, אלוהים שלך. הוא בורא היקום, שמים וארץ. הוא מלך המלכים אדון האדונים. הוא הגדול “I Am”. הוא אהבה. הוא צדיק וקדוש. הוא המושיע של המין האנושי הגואל של האחים. הוא קדוש ואת האמת. הוא מתגורר באור נצחי, ובאמצעותו, דבר האלוהים אשר אלוהים, העולם כולו נברא. בו הוא החושך לא. הוא האל הנאמן. מכיר אותו אליו לתת כבוד, מי נותן חיי נצח נכון, הוא מסוגל להציל את רחוק ביותר. הוא מת בשבילך, כי הוא אוהב אותך, כך שאתה לא צריך לשלם על חטאיך באגם הנצחית של אש. הייה עדיין, ואת יודעת את זה הוא אלוהים. אל תעשו את העבודות או טקסים כדי לנסות לקבל את עצמך נשמר. אבל, רק להיות עדיין לקבל חסדו ואהבה, וזה בחינם. הייה עדיין לחכות על ה ‘, והוא יראה לכם דברים גדולים ומפוארת. לקבל אותו לתוך הלב. שבח ותהילה על שמו לעד! בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements