כאשר אלוהים אומר לנו בדברו, הארץ שוכני תהיה אכילה, שתייה, נישואים ומסיבות, כאשר הרס פתאומי יבוא. אנחנו חיים על הקצה מאוד באותה תקופה כאשר הכל עומד להתמוטט. כאשר אלוהים אומר לנו, כאשר אנשים מתחילים לאמר “שלום וביטחון”, יבוא הקץ. אלוהים ייקח את עמו לפני כן על ידי התלהבות של הכנסייה.

 

ממש עד לאחרונה, אוכלוסיית כדור הארץ היה מיליוני שלה. עכשיו, אנחנו מיליארדים. רוב האנשים שחיו אי פעם על פני האדמה הזאת חיים עכשיו בעידן זה, והאוכלוסייה ממשיכה רקטות השמים במהירות מדאיגה. כדור הארץ מוגבל אינה יכולה לתמוך בצמיחה בלתי מוגבל. הומניסטים במערב מתוך גאווה מנסים להציל את כדור הארץ על ידי הגנה על לווייתנים ושקיות ניילון, אבל זה רק מראה את הטיפשות של בני אדם שאינם יודעים אלוהים. הם סופר אינטליגנטי יש דוקטורט, אבל הם סופר טיפש, כי אין להם תבונה אלוהית.

 

הכלכלה היא כמו כדור שלג זה ממשיך לגדול. עם זאת, שוכני עפר חיים אורח חיים מגוחך דרך נערמים החוב. הכלכלה בנויה על החוב יבוא לקרוס, במוקדם או במאוחר, בדיוק כמו האימפריה הרומית. בני אדם שרגילים להשתמש מקררים, מכוניות חשמל ונייר טואלט לא לחזור לחיות בלעדיהם. הם לא יפסיקו ממשיכים ללדת ילדים, כי הם אוהבים להתחתן ולנסות להשאיר צאצאים גנטיים כמו החיות. התשתיות הן מתפוררות וימשיך לגרום אסונות, אבל אין להם כסף כדי לתקן אותם, כמו מדינות רבות ועמים לפשוט את הרגל.

 

כדור הארץ הולך ואוזל של משאבים טבעיים. יערות, נפט מים, דגים, וכו ‘הם הולכים ומתמעטים במהירות, כמו מדינות כמו סין לא בשימוש שווה רק ארצות הברית, אבל זה יעלה. לא יהיה עימות גלובלי על משאבים מוגבלים. התנ”ך מספר לנו כי כאשר הצבא של אנטי ישו צועד על אפריקה, 200,000,000 של סין איש צבא יצעדו ברחבי יבשו הפרת טבח שליש מאוכלוסיית העולם. זה יהיה בקרב של מלחמת גוג ומגוג. כדור הארץ שוכני פיתחו נשק להשמדה המונית שעלולים להרוס את העולם כולו. אלוהים אומר בתנ”ך שאם הוא לא לקצר את תקופת התלאות, איש לא יוכל לשרוד. הנפט ייגמר, וההיצע לא יהיה מסוגל לתמוך בחיי היומיום. חקלאות, חשמל, מים, תחבורה וכו ‘יהיה כל להתחיל לסגור. התנ”ך מספר לנו כי הרעב יהיה אחד של פסקי דין, בתקופת התלאות.

 

דרך חטאיהם, הארץ שוכני מזמינים כל מיני מגיפות ומחלות, שהם תוצאה של חטא. הומואים ולסביות פמיניסטית מתים מוקדם יותר להפיץ מחלה, בשל אורח החיים שלהם. כדור הארץ שוכני מציגים זיהום עצום וגובר, רעלים ופסולת אל הסביבה. צאצאי ה -1960 המקולל “ילדי הפרחים” דור satanized הורסים את העולם.

 

הם לא חושבים על מטאורים ועל משמרות קוטב, ולהמשיך לצבור עושר לעצמם לגדל ילדים על פסק הדין על ידי אש. זמנים נוראים יבוא בתקופת התלאות על שוכני עפר. מהומות והפרעה וביזה אשר נגד המשיח יהיה ליצור באמצעות התרסקות הדולר האמריקני תאפשר לו להגיע לשלטון באמצעות משטר צבאי למס הכנסה, באמצעות משטר סוציאליסטי. האילומינטי ינסה להשמיד את רוב בורים, על מנת מיעוט האליטה שלהם לשרוד ולשגשג ושלטון הארץ. הם דת המסתורין בבל של אוניברסליות, אשר תהיה תחיית הדת של האילומינטי נמרוד בבל העתיקה סגדו השטן (שטניזם aka). השטן ינסו להרחיב רבות של סניפים של כת השטן, כגון האיסלאם והקומוניזם, שכן הוא יודע את סופו קרוב. טרור מזוודה פצצות גרעיניות תהפוך איומים יומיומיים על אותן אומות לעמוד בדרכה של תוכניות של השטן. התנ”ך מספר לנו כי את רוח הקודש הקדושים שלו הוא מסתיר את רוח אנטי ישו מלהופיע, וכאשר הם raptured הקדושים אל תוך גן עדן, השטן יהיה גיהנום כל להשתחרר. רוח הקודש הוא מתאפק הרבה יותר, עכשיו, כדי להגן על האנשים של אלוהים, ממה שרבים חושבים.

 

העולם הוא שינה אדישים למה שקורה, בדיוק כמו נוצרים רבים הרדומים. התוצאה של החטא הוא מוות. רק דרך המשיח, מי הוא גאולה מן החטא, האם יש חיי נצח. הדרך היחידה להימלט זה ההרס הממשמש ובא הוא לקבל את ישו לתוך הלב שלך, עכשיו. אלוהים לא מיועד צדיקים להישפט יחד עם הרשעים. מרגלים מוסתרים של השטן אשר הסתננו הכנסייה או מה שמכונה “פוסט התלאות טרום זעם תיאורטיקנים Rapture” הם בטירוף מנסה לשטוף את מוחם של הנוצרים והלא נוצרים מלהיות מוכן לחזור מיידית של ישו. יש לעודד ולשמוח, נוצרי, כשאתה רואה את כל הדברים האלה באופק; לגאולה קרובה שלך, כי ישוע בא התלהבות עמו לפני שופך את זעמו על העולם מרושע. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements