יקרים התלאות הקדושים, שלום וחסד לכם.

 

אלוהים הביא לי להזהיר אותך מפני נביאי השקר אשר נפוץ עכשיו, ויהיה נפוץ אף יותר בשנים הקרובות. הרבה מנהיגים דתיים פושרים אמרו כי תהיה התעוררות גדולה בארצות הברית, לפני התלהבות של הכנסייה. זה לא נכון. רק בחלק ממדינות המזרח התיכון ואת קומוניסטית, כיסים מבודדים. אנחנו יודעים מן הנבואה של אלוהים כי תהיה כפירה גדולה או נפילה מן הדת; בתוך כל כך הרבה שאלות אלוהים אם יהיו כל אמונה על כדור הארץ כאשר הוא חוזר התלהבות הכנסייה שלו. אתה יכול לצפות מן המנהיגים הדתיים של הזמן הזה, כי זה נכון מאוד.

 

לא ראינו רמה כזו של נפילה מן הכנסייה בהיסטוריה; כנסיות להיות מוסדות דתיים, ילדים מתעבת הכנסייה הולך צביעות הוריהם דתי; אנטגוניזם ושנאה גלויה נגד נוצרים ומי לחשוף חטאי העולם, חוקים של אנטי ישו כדי לדכא את הבשורה; העמים מתרחק אלוהים קעקוע פגאני ומוסיקת רוק של פוסט 1960 פולחן כת השטן, של פוסט 1960 “ילדי הפרחים” המהפכה המינית; “ילדי הפרחים” סוציאליזם השטניזם הקומוניסטי (שהיא צורה קיצונית של אידיאליזם הומניסט); מנהיגים דתיים ערבוב תורתו איזבל לתוך תורת הכנסייה, לחתוך קטעים מפתח שלם של התנ”ך של אלוהים על ידי להצדיק את זה עם רעיונות הצדקני של איזבל ההומניסטי המערבי; נוצרים לעג נוצרים נכון לגבי הטפה ההתלהבות של הכנסייה ועד מהרה חזרתם של אדוננו ישוע המשיח, וכל מיני דברים אחרים מטורפת. זהו מצב של כפירה שאנחנו פנימה

 

עם זאת, תהיה התעוררות גדולה שהעולם לא ראה עדיין, בתקופת התלאות. יהיו יותר הקדושים התלאות במהלך 7 השנים האחרונות של פסק דין מאשר אי פעם היה בעידן 2000 שנה שלמה הכנסייה (גיל הכלה של ישו). אתה תהיה מעונה, והוא יצטרך למות למען האמונה שלך, אז אתה צריך לספור את עלות הבאים המשיח. זו תהיה התעוררות גדולה. תוכלו לסרב לקבל את סימן החיה “666” שתל שבב בזרועותיך המצח, אשר יחייבו אותך לקנות או למכור בעולם. אנטי המשיח יהיה לערוף לך פקודה מוסלמי טיפוסי בקוראן.

 

יחד עם התעוררות זו, יהיו הרבה נביאי שקר, כי תקום. עיקר False-הנביא (החיה השנייה בחזון יוחנן) תתמוך אנטי המשיח (החיה הראשון בחזון יוחנן), אשר יוצבו ברומא; ויעשה סימנים רבים ותוהה להפוך את העולם לסגוד אנטי ישו על ידי כוחו של השטן עצמו. רבים קטנים שווא הנביאים תקום, כמו שיש התעוררות גדולה; כדי לנסות להאכיל את הקדושים על ידי פקודה מנסה לתת להם כסף לארגונים שלהם עבור ה ‘. הם ינסו להתעשר ולרמות רבים.

 

זה איך אתה יכול להבחין בין נביאי שווא. ראשית, הם מדברים דוקטרינות אשר אינן מתיישבות עם Word-של אלוהים בתנ”ך. אלוהים אינו סותר את עצמו. שנית, הם יגידו לך לתרום כסף כדי להראות את אמונתך. הנביאים של אלוהים לא אומרים לך לתת כסף למוסדות שלהם, בשביל זה אלוהים אשר מספק להם, אם הם מאלוהים. שלישית, הם חשאיים והבלעדית. אלוהים עשה ידוע לכם את החדשות המפוארת של גאולה; וגם אין לנו לחיצות ידיים סודי וסיסמאות כמו כתות לעשות, ואנחנו לא רואים קבוצה קטנה של חברי כת להיות הדרך הנכונה, תוך למעט מי מתחרט על החטאים שלהם ומקבל ישו כמו לורד שלהם מלהפוך המאמינים בחור . רביעית, איננו מנהיג לעקוב אחר כל אדם, למעט ישוע המשיח אשר הוא אלוהים בעצמו. אלו קבוצות שווא בעקבות מנהיגים אדם; ו להעריץ אלה בני אדם לחקות את תורתם; ויוצרים קליקות מנהיגות קטן, תוך שהם מכחישים את האמת ואיזבל דוקטרינות לערבב לתוך הכנסייה. יש להם ריח של תרבותם חשיבה לאומנית שלהם. הם להקים מפקדות ומבנים. הם עושים שמות המוסדות שלהם ברשתות; והחזק מאפיינים עבור עצמם, ולא להתערבב עם אחים אחרים של הגוף של ישו. היזהרו אלה שגויות הנביאים. אתה צריך לפקוח עין עליהם.

 

אלוהים יברך אותך, להשאיר אותך, ולתת לך הבחנה לתוך כל האמת. הקודש הוא שמו! בתשובה ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements