אחים יקרים היהודית,

 

אתה יודע קומוניזם / סוציאליזם, איסלאם, הינדואיזם, בודהיזם הקתוליות הן כל צורות השטניזם של תורת מסתורין בבל. הם הרע על עצמו שורש נמרוד שלה. במקביל, הקפיטליזם הוא גם רשע. היא בנויה על תאוות בצע ואנוכיות האדם, תחרות. פושר קצה טיימס המערבי מנהיגים נוצרים כנראה לנסות לצלוב אותי לומר זאת, אבל אני חייב לומר את האמת.

 

רופאים אלה, רואי חשבון, עורכי דין, אנשי כספים, ברוקרים במניות, וסוכני ביטוח ואנשי עסקים אלה עבודות החילוני הכנסיות הנוצריות בנויים על תאוות בצע ורווח עסקי. הם בוחרים במקצועות שלהם בגלל שלהם אלוהי הממון, במקום לצאת אל העולם כדי לחלוק את הבשורה לכל האומות, השבטים ולשונות, כמו אלוהים הזמין את כל ילדיו. המנהיגים הדתיים שלהם, המקבלים המעשר מהם, להגן ולהצדיק אותם עם ההטפה שלהם, באומרו כי המשרד שלהם במקומות העבודה שלהם. הם עושים כסף על הקללות של חטא, כגון מחלה מחלה פיזית, והפחד של הסכם כזה. הם ניזונים הכנסייה פושרים אלילים, בדיוק כמו אלה מנהיגים דתיים אשר להם להתיידד, לשתף את משכנם, ולהגן על המקצועות שלהם בתוך הכנסייה של אלוהים. הם בזים לאנשים האל, שמדברים להם את האמת, ולא להתחרט.

 

רופאים אלה להאכיל את אמון וספק באלוהים בטיפול בילדים שלו. האנשים האלה ביטוח יש את החוצפה לקדם אמון באלוהים בטיפול בילדים שלו, ואופי מאוד להשמיץ יהוה Jireh של אהבה. האנשים האלה לממן להמשיך לנסות למכור תוכניות הפרישה שלהם לבקש כסף, במסווה של עזרה לילדים של אלוהים. אין פרישה עבור אנשים של אלוהים. הם דתיים, לא חוזרים בתשובה. מה שנקרא “גברים התנ”ך” ומנהיגים דתיים חבריהם וכנופיות להתיידד אלה גנבים שעושים המקדש של אלוהים לתוך המאורה של גנבים, כי הם משלמים עבור הכנסיות שלהם משכורות, ולשתף את המילגה שלהם. זו הסיבה ליבם הנביאים מדומה של אלוהים. הכנסייה קצה טיימס המערבי הפך לגמרי מושחתים פושר; אלוהים כל כך מרגישה בחילה, והוא מוכן להקיא אותם מפיו.

 

כאשר אתם הופכים נשמר, אתה במשרד של אלוהים. אלוהים הוא זה אשר מספק באופן חופשי. הוא האל של היקום. הוא אבא שלך. אלוהים הבטיח לדאוג לכל הצרכים שלנו, אם אנו מבקשים מלכותו ואת צדקותו הראשון. הוא לא נותן אבן, אם אתה שואל ללחם: אפילו אביו רשע הגנים יודעים לתת דברים טובים בנו. למה קדוש, אלוהים אוהב לעשות פחות? היה נבון, אחיהם. דע מי יהוה אלהים שלך. הוא הבורא והבעלים של כל היקום ועושרו. האם אתה באמת יודע מה זה אומר?

 

אלוהים סיפק מנאע, האוכל של מלאכים, עבור העם היהודי במשך 38 שנה במדבר. אלוהים כפול את הלחם דגים כדי להאכיל את 5000, רק מארוחת צהריים שק של הילד. אלוהים סיפק אוכל ושתייה לאליהו באמצעות המלאך. אלוהים שמר ישו דרך 40 ימים במדבר. אלוהים סיפק את המשרד של ישו הנוצרי ואת תלמידיו. ישו הפך מים ליין. אלוהים יכול גם לספק מטבע דג בשבי, אם הוא רצה, כדי לשלם מסים. הוא ממש יכול לגדל כסף על העצים, אם הוא כל כך מרוצה. הוא ה ‘אלוקיך. אל פחד, אל תדאג, הו, אנחנו קטן אמונה.

 

קפיטליזם או קומוניזם / סוציאליזם אינם שיטה הקדושה, כלכלה ממשלה מערכת חברתית. היא מונרכיה קדוש, שהינה מערכת קדוש: מונרכיה קדוש, שם האל הקדוש לורד ישוע המשיח, הוא השליט השולט על הממלכה שלו ואנשים. ובמערכת כי אלוהים הוא הספק שומר של החיים שלך ואת כל הצרכים שלך. אנחנו לא אנשים יותר של כדור הארץ, אלא, אנחנו חייזרים עובר דרך האדמה הזו. המערכת שאנחנו נמצאים תחת היא מונרכיה, אשר קדוש הוא במשיח ישוע אדוננו.

 

להכיר את אלוהים שלך; ולדעת מי אתה משרת, ישראל האהובה הו, ואת יודעת את דבר אלוהים. ואז, חינם אכן יהיה לך. חינם ממערכות מושחתות הכללים של העולם הזה גוסס של האנושות. אתם בני ובנות עליון. לחיות כמו נסיכים ונסיכות. Aspire לא לדברים של העולם הזה, אשר למות, אבל להשקיע מלכות האלוהים; וה ‘אלהיך יהיה Jireh ספק, יהוה שלך. אנחנו לא אנשים לפני בואו של מושיע, אבל אנחנו אנשים תחת המשיח אשר השיגה כבר לעבוד הגאולה שלו על הצלב תשחרר אותנו מן הקללות של חטא. מגיע לו, ולהאכיל את הכבשים שלו. תן בחופשיות זו לזו, כפי שאלוהים נתן לכם. קח את הבשורה לכל העמים, ובוודאי, ה ‘אבא שלך אלוהיך ישוע המשיח יהיה איתך, לכל מקום שאתה הולך. הכר את העושר של הוראות שלו, ולדעת את האהבה הוא בשבילך. שום נזק לא יכול לבוא אליך.

 

הוא היה הולך לחצות את גבו יש קרע של שוטים זכוכית ידיים פירסינג, כך הוא יכול להשאיר אותך למות מרעב להקפיא מהקור? תפתח את העיניים שלך, הוא המושיע שלך, אתה האוצר היקר קנה עם החיים שלו בדם מאוד. האם החוכמה; ולא לשמוע את הבשרים, פושר, איזבל תורתו ההומניסטית המערבית ההלניסטית של אלה המכונים “אנשי התנ”ך” מושחתים המנהיגים הדתיים שלהם, תורות סרק שלהם של איזבל, כי אין להם שום הבנה. אם כן, הם היו מלמדים את Word כולו טהור ואמת או תורה של האל החי האמיתי. הם לא היו מוכנים לזרוק את תורתו של כיסוי ראש של נשים ללמד גברים שלהם לגדל שיער ארוך, קעקוע גופם. כמה עצוב, כי הם מובילים רבים שולל על ידי תורתו של ההומניזם המערבי איזבל צדקני. אבל אתה, הו ישראל, הרועה הטוב יוביל להבנה כל האמת על רוחו, וכן מעיינות של מים חיים. הקשיבו היטב, יודע את הלב של אביכם שבשמים. שלום שלו להיות לכם, האהוב ביותר. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements