דונלד טראמפ ברשת פוקס ניוז לא נראה להיות נוצרי, אבל יש לו חוכמה אלוהית יותר נוצרים המערבי ביותר.

הוא מסכים כי אופ”ק וסין הם מוצצים את נשמת אפה מחוץ לארה”ב כמו עלוקה, וארה”ב היא להיות מצומקת עד. הוא אמר כי סין תיקח -300 מיליארד דולר של ארה”ב השנה. סין מחזיקה כמעט בארה”ב עכשיו. טראמפ אמר כי סין היא מניפולציה במטבע שלהם. זהו האופי הלאומי הסיני לעשות דברים לא אתיים לעשות דברים ערמומי. הם דומים מאוד האופי הערבי של גניבה ורמאות. אופ”ק משתמשת בשמן לגנוב העושר של אמריקה ולהעביר אותו אל עצמם. הערים הערביות הסינית נעשים עשירים יותר מאשר בניו יורק. טראמפ אומר המס בסין 20%, ו ללמד אותם לקח, כדי שהם יפסיקו לעשות דברים מושחתים. האיגודים הקומוניסטית השמאלנית בארה”ב הם חזקים מדי, וחברות בארה”ב מתים כתוצאה מכך. הם לא יכולים להתחרות עם עובדים סינים אשר רק לעבוד עבור חלק קטן בלבד של עובדים אמריקאים. כל העבודות נשלחים לסין. הצרכנים בארה”ב אינם נכחדים כי הם חיים על כרטיסי אשראי של חייהם הם לא יכולים להרשות לעצמנו. הם כמו האימפריה הרומית. אופ”ק וסין הם גונבים את כל הכסף מארה”ב, בדיוק כמו יפן גנב כסף מארה”ב כדי להתעשר. ארה”ב בקרוב להתפורר הטיפשות שלו. הפגאני יותר בארה”ב הופך, טיפשי יותר חלשה שהיא מקבלת.

טראמפ אומר לקחת את הנפט בעיראק, במקום לתת אותו לאנשים עוינים לארה”ב במקום לתת לאיראן להיכנס 2 דקות לאחר העלים ארה”ב, ולקחת את שמן מעל. זה כביכול את שדה הנפט השנייה בגודלה. הוא אומר לקחת את השמן שאנחנו צריכים לקבל: לתת מה צריך לתת לעיראקים; לשלם את לטריליון וחצי דולר עם זה שיש לנו בילה את עיראק חופשית; לשלם אותם חיילים אשר אחת הזרועות והרגליים על שלהם שירות בעיראק; ולשלם את הבריטים וכל הדני / בריתה הפולנית את כל הכסף שהם בילו עבור עיראק. הוא אומר כי פוליטיקאים בארה”ב הם טיפשים ולא הגיוניים, ואני מסכים. לדבריו, “אין להם חוכמת.” לאנשים נמאס מהפוליטיקאים.

הם יזרקו חיילים אמריקאים רבים לתוך עיראק ולוב, אבל הם לא ינסו לנצח במלחמה. בדיוק כפי שהם לא מנסים להביס את סין במלחמת העולם השנייה, וייטנאם במלחמת וייטנאם. טראמפ שואל מה היא מלחמה? זה לנצח בכל מחיר. ללכת למלחמה כדי להפסיד בכוונה זה לא מלחמה, בכלל. זה טמטום מוחלט ובזבוז של חיי החיילים ועל הכסף. היא ליברלית התקשורת השמאלנית קומוניסטית “פרח ילדים” תעמולה המונעת המנצח של מלחמות. הם פשוט להשתמש מלחמות לזרוק מיליארדי דולרים לתוך זה, להגדיל את הגירעון הלאומי של ארה”ב. אם הם ניצחו את המלחמה, הם לא יכולים להשתמש בו כדי לזרוק את ארה”ב לתוך הגירעון והאינפלציה Hyper-ופשיטת רגל כלכלית. אם יש לך חוכמה, היית להשקיע כסף, במקום לשמור הנכסים שלך בדולרים. הכסף שלך יהיה חסר ערך בקרוב. כסף הוא בדרך underpriced מאשר זהב. זה המתכת היקרה אמיתי ומוצק. כסף עשוי להרקיע שחקים ערך, ברגע שכר של יום יידרש לארוחה, כמו הנבואות בתנ”ך. יתר על כן, להשקיע את הכסף שמים את עבודתו של אלוהים. הכל על האדמה הזאת הוא הולך לשרוף עד מהרה, בכל מקרה. שלח אותו לגן עדן עכשיו, איפה עש וחלודה לא יכול להרוס אותו. אלוהים תשקיע את זה בשבילך, עד שתגיע לשם.

טראמפ אומר שהוא לא יאפשר שום הגרעין באיראן. הוא אמר כי יש לעצור בכל מחיר. הוא מכיר את האיום של המטורף באיראן, בדיוק כמו ישראל יודעת את האיום של איראן עם נשק גרעיני. טראמפ הוא מאוד הגיוני ומעשי. הוא לא כמו פוליטיקאי, אלא יותר של עסקים, וכן כנראה אחד מוצלח, יותר מדי.

המארחים טלוויזיה טראמפ לשאול מדוע הנשיא לא עושה את הדברים האלה. הוא אומר כי אין להם חוכמת. האנטי המשיח הוא עושה את זה בכוונה כדי פשיטת רגל של ארה”ב, כדי להביא את האג ‘נדה של השטן עבור ממשלה אחת בעולם מחוץ לארה”ב. כדי לעשות זאת, הדולר צריך לכווץ. Hyper-האינפלציה באמצעות התרסקות הכלכלה האמריקנית חייב לקרות. הוא ניבא בספר ההתגלות. גברת אחת הסיני היה boastfully ו ביהירות אומר שזה הסוף של ארה”ב, והיא כיום הגיל של סין. זה נכון. אם דונלד טראמפ הופך לנשיא ארה”ב עשוי להציל את קיומה. עם זאת, הוא בוודאי לא להיות נשיא, בגלל השטן יש להביא אנטי שלו המשיח. ו, אלוהים כבר אמר לנו מה יקרה לפני שזה קורה, כך נדע כי הוא אלוהים, מתי זה קורה. האנטי המשיח חייב פושט רגל בארה”ב

השטן יש להגיע לגלגל-והסיום שלו אג ‘נדה. ו, אלוהים הוא באמצעות השטן כדי להביא מנבא שלו. אלוהים הוא הריבון. אלוהים הוא בשליטה. אלוהים הוא מדהים. אני נמאס לדבר עם נוצרים פושרים המערבי, שממשיכים לטעון כי אלוהים מאפשר נוצרים להיות חולה, התרסקות עניים, המטוס ונאכל חי. ואכן, הם חולים, כשאתה שואל אותם. הם מנסים לרפא את עצמם באמצעות דרכים אדם כשאתה רואה אותם. הם משמיצים אלוהים, ולהפוך אותו להיות רשע. סוף טיימס הכנסייה היא לגרום תקווה. בהודעה-1960 של “פרח ילדים” כמרים היפי “אמהות סוררות שנקרא” התנ”ך גברים “ומנחים הדתית מנהיג יש את כל נפגם במוחם וליבם. יש להם ניאוף עם דרכים של השטן.

לכן אלוהים אין ברירה אלא למסור אותם לקורס שלהם. הם לא יקשיבו, והם לא מתחרט. הם כמו פרדות עקשן קשוחים. אל אחריהם, שמא אתה צריך להשמיד גם. זו הסיבה שאלוהים התעלם מהם, כי הם התעלמו ממנו. לכן הוא אמר לי להתמקד העם היהודי האהוב שלנו היהודית האחים מי יהיה נשמר. הכנסייה End-Times הוא מעבר להציל, אם כי שם הוא שריד נאמן שלא נאף עם איזבל. אלוהים הוא נאמן ואמיתי, ועל זה אני מדבר מתוך עדותו ספור. אל תסמכו על המילה שלי בשביל זה, אבל תראה בעצמך על ידי לקיחת צעד של אמונה, אחים שלי. על כך, יש לך כבר קרא מתוך החשכה, להיות ילדים של אור. אם כן, לחיות כמו ילדים של אמונה, שעבורו יש לנו כבר קרא. אל להתאים את עצמכם כמו הנוצרים פושרים שחיים כמו האלילים ואת עובדי האלילים ידי נוקבת קעקוע עצמם עם דוקטרינות שטנית. הם הופכים להיות פגאני יותר ההבנות שלהם. הוא תועבה לאלוהים.

אלוהים לקח לי את יפן כמה שבועות לפני מתן רעידת האדמה ועל גל וקרינה להתקלח עם יפן. הוא לקח אותי החוצה לפני שהוא מכה, הוא החזיק אותם בחזרה עד שעזבתי. הוא לקח אדם בעל אמצעים פשוטים, לשים אותו בבית מלון והאכילה אותו בחינם. אז הוא את ה ‘אלוקיך, אם אתה מאמין מי הוא עבור מי הוא באמת. היפנים לגלג, לעג, לעג ואת לעגו לי כאשר אני הטיף להם. הם דחו את אלוהים, אז אלוהים נתן אותם לידי הרוע שלהם. על פני השטח, הם הכי נחמדה, אבל מבפנים, הם מושחתים מאוד.

במשך עשרות שנים, חלקתי אהבת האל אליהם, אבל הם עשו כל מיני דברים שדים דיבוק שטני לי. ועכשיו, לפני הסוף, אלוהים קרא לי לחזור מן השדה של המשימה. הוא נהג בי כמשרתת לחלוק את הבשורה היפנית בצפון יפן במשך עשרות שנים לפני רעידת האדמה רעדה, הקורא לתשובה סיימה. אלוהים ידע רעידת האדמה היה מגיע בצפון יפן, עשרות שנים קודם לכן. את הזמן כדי לקחת עד השמים ליד עבורנו. אלוהים הוא מתקשר בחזרה הכוחות שלו מתוך אזורי הלחימה הרוחנית. עד מהרה, אלוהים בכבודו ובעצמו יהיה לסגור את הדלתות כדי ארק נוח לנו לרוץ את המירוץ, סיים מה אלוהים קרא לנו לעשות, וזה רק בחסד אלוהים.

עכשיו, אני קורא אותם באינטרנט ברחבי העולם לחזור בתשובה שעו לאזהרות ספור של אלוהים על פני האדמה. הכנסיות של דרום אמריקה, פונה מן הפולחן של אלילה כי. הכנסיות של אירופה, אין לי מה לעשות עם טקסים לשווא ולחזור לו מי הוא אמיתי נאמן. הכנסיות של צפון אמריקה, בתשובה של ניאוף איזבל הפמיניסטית שלך. הכנסיות של אפריקה, לעזוב את השבילים פגאני שלך לחפש את האמת. הכנסיות של המזרח התיכון, להמתין בסבלנות באמונה של מי הוא נאמן בוודאי לא עיכוב. הכנסיות של אסיה, לפשוט את המחשבות המסורתי שלך ולשים על צדקתו.

היפנים הם נחמדים עובדי האלילים, אבל הם תוקפים אלה שיש להם את רוח הקודש. זוהי אהבה של אלוהים אזהרה לעולם, על אסונות הרבה יותר אלף מונים תיפול על הארץ בתקופת הצרה הגדולה גיל. זה רק כדי לתת טעם של פסק הדין ממשמש ובא זעמו של אלוהים. שעו לאזהרותיו, אם יש לך חוכמה. פחד זה ליפול לתוך זעמו של האל החי. רעידות אדמה, גלי גאות, הוריקנים באים אל הגברת תדרים גדול יותר. האם לא אלוהים להזהיר את הרשע-doers בכל פעם לפני שהוא מביא את פסק הדין עליהם, בימים של הישן? למה זה קצה טיימס יהיה אחרת? אל תשלי את עצמכם. בתשובה כל עוד אתם יכולים.

בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘!

Advertisements