האחים היקר, יש חוכמה לתוך הדברים של אלוהים; וראו את התורות של איזבל פמיניסטית ונאמן ניאוף עליה המסתורין כמרים בבל נוכלים היפי.

האגודה הוריל הוא רק צורה אחרת של כת השטן או בבל המסתורין דת, בדיוק כמו הקתוליות, מסון, המורמונים, הינדואיזם, איסלאם, בודהיזם, Druidism, כישוף, במיתולוגיה הרומית, האלילות המצרית,-הקומוניזם והסוציאליזם, אחווה גולגולת & Bones, וכו ‘ צלב הקרס משמש בכל הדתות של השטן occults בכל רחבי העולם. זה מסמל את צלב שבור, אשר השטן משתמשת לגאולה המשיח של מעושה על הצלב. בהודעה-1960 של “פרח ילדים” “כמרים סוררים היפי” אמהות השלום סמל השלום סימן אצבע כל להוקיר את הדת הזו בבל המסתורין השטן של הצלב השבור. סמל השלום הוא צלב שבור. זו הסיבה שאתה יכול לראות כמעט את כל ההחלטות היפנית כי סמל אצבע בכל אחת התמונות שלהם. כשאתה לומד כל האידיאולוגיות הלא המקראי, כגון הסוציאליזם והקומוניזם-ו מסון וגם המורמונים, אתה רואה שהם נוצרו על ידי אנשים שהיו כת השטן. לכן, לכולם יש את טביעות האצבעות של השטן על אותם: דת בבל המסתורין.

תורת הנסתר הנאצים האמינו כי הם היו ארים, או צאצאי הממונה הישיר של בני זר מן האבות של Nephilim-המלאכים הנופלים של השטן. הם האמינו כי ניתנה להם הסמכות לפסוק הגזעים האחרים. נראה כי עב”מ התרסק בגרמניה בשנת 1936, והיטלר הרגיש שיש לו את הטכנולוגיה זר הפוכה הנדסת ליצור נשק פלא הנאצים לשלוט בעולם. היטלר היה אובססיבי למצוא את ארון הברית, אשר חשב להיות הטכנולוגיה זר שיעניק את הצבא כי הפעילו אותו ניצחון מסוים. כל חברי הנאצית, כולל גרינג, הימלר הגרביל היו אמורים להיות קנאי המתפללים הוריל הנסתר השטן. הם היו חוקרים נלהב ביותר באסיה, שכן הם האמינו כי טקסטים עתיקים הינדו חשף האלים זר כי הגיע לרחף כל הזמן, בדיוק כמו אחרים דתות אסיה הנסתר שבו אלוהויות לרחף ולעוף סביב.

הנאצים ניסויים בצורת דיסק-נשק עב”מ ים. הם כנראה ניסויים עם מקורות כוח יוצא דופן של הנעה אבל לא על ידי מציצת בחלל, כפי שציינתי בספר שלי. נאס”א ועל תוכניות החלל הסובייטית התאפשרו על ידי טכנולוגיית הטילים הנאצית, שאיפשר לבני האדם לנחות על הירח. הנאצי V-7 טילים הוא למעשה טיל 7 Vrill Ghost.

ארגון הוריל או תולה הנאציזם נראה נולדו מן הבונים החופשיים הדת בבל של מסתורין. הוריל היה בחברה הפנימי של החברה תולה. הם היו קשורים עם החברה הבריטית של המסדר ההרמטי של שחר הזהב, כישוף קסום השטן המסתורין דת בבל.

האגודה הוריל או לודג ‘זוהר הוא רק ההשתייכות של Luciferian או צו של האילומינטי. הם פנים שונות של כת השטן או דת המסתורין בבל, בדיוק כמו תורת הנסתר ההינדית, Cabbala, Rosicrucianism, הטמפלרים ו התיאוסופיה. מאז היא ארגון של השטן, הוא היפוכו של הסדר של אלוהים, וזה פסק נקבה ו מטריארכלית, בדיוק כמו שמאניזם נקבה קוריאנית ויפנית. השליטה של אנרגיה מיסטית של הוריל כוח הוא פשוט שם אחר האנרגיה הסינית של השטן “צ ‘י” או ביפנית “קי” אנרגיה או סמוי המזרחי כוכב סרטי “מלחמת הכוכבים” כוח “הפילוסופיה. ארגון הוריל מאמין במירוץ הקרוב, מי הם גזע סופר החי התת ואת תצא מלך על הארץ. זה נשמע כמו הנבואה של התנ”ך כי בעידן התלאות של פסק הדין, יהיו המלאכים הנופלים שוחרר ממרכז הארץ כדי לקצור הרס על הארץ, אשר נשמרו עבור יום זה.

האימון הרוחני של שיטות הריכוז בשימוש על ידי הקתולית לויולה הישועים, אשר הנסתר לשתף תעלומת תורת בבל עם המיסטיקה המזרחית, היו הבודהיזם הטיבטי וכתות שמאני, מרכזי לימוד הוריל. (המקור של “הכוח” מלחמת הכוכבים.) המאסטרים של אטלנטיס הם אמרו לי בירושה אלה תורתו הרוחנית של הדת המסתורין בבילון, כמו גם את הטכנולוגיה המתקדמת של החברה הרוע השטני הפמיניסטית של אטלנטיס שאלוהים שקעה עם המבול של נוח . העולם רע יותר הופך את הנסתר פמיניסטית יותר המזרחי החברה הופכת, בדיוק כמו לפני המבול של נוח באטלנטיס. זה ההפך הקיצוני של חברה מושלמת של אלוהים של קדושה וצדקה. ניתן לראות זאת מנטליות הרוע אטלנטיס בין המערב שנקרא התנ”ך גברים מלומדים התנ”ך של פוסט-1960 של “פרח ילדי” הדור satanized. יש אומרים כי נראה שיש שרידים של פיצוצים הפצצה האטומית מימי טרום נח בחלקים מסוימים של העולם, אשר עדיין רדיואקטיבי.

הוריל הנאצית או האילומינטי אחת-World Order מאמין שהם חייבים ברית עצמם עם השדים של השטן או “אדוני” מי יקום ממרכז הארץ, במהלך השנה הקרובה התלאות גיל, כך שהם יכולים להפוך את האליטה הסוציאליסטית אשר ישלטו עם אותם: חיקוי של השטן של מלכות אלף השנים של ישו עם הקדושים שלו. האילומינטי, או האליטה הוא אמור לשלוט על פשוטי העם או עבדים או בורים. האגודה הוריל נקרא לודג זוהר, כי הוא Satanism זהה לודג מסון של האילומינטי. המייסד, היה תלמידו של האושופר מקצועי כישוף המטאפיסיקה, ג ‘ורג’ גורדייף. הם היו קשרים עם לשכות הסוד הטיבטי, שהחזיק את הסודות האלה השטן המסתורין בבל או אטלנטיס. אליסטר קרולי, המנהיג של כישוף מסון ו Wiccan, ואת השטן המוקדש, יחד עם גורדייף, איש הקשר הרצוי עם היטלר.

היטלר היה הסוד של הדת המסתורין בבל של האילומינטי, או כת השטן או Luciferianism. אלה היו ספיריטואליזם הנפש אשר גורדייף בשימוש, אשר מחוברים עם הלאמה הטיבטי של השטן וחברה זן סופיים היפני של הדרקון הירוק המודרני הקיצוני הבינלאומי אוונגליסטים Soka גאקאי הארגון הבודהיסטי פולחן. הוריל כוח או מלחמת הכוכבים הסרט “בכוח”, כי השטן הוא משתמש כדי לשטוף את מוחם של האנשים של הכנסייה End-Times בחברה זו המערבי פושרים נקראת בשמות רבים, כגון הסינית “צ ‘י.” זוהי ההוראה הישנה המסתורין בבל, כי הוא פשוט לוקח על פרצופים רבים ושונים. בשורש הוא Luciferianism או כת השטן (פולחן השטן). זה פשוט לוקח שמות שונים, כגון הבונים החופשיים או לקתוליות או מלחמת הכוכבים או סוציאליזם או Wiccan כישוף. הכוח הוריל הוא אמר להיות מסוגל לחסל מיליוני אנשים. הוריל-ya הם צמחונים, בדיוק כמו את הרע ביותר, הצדקני, ההומניסטים של העולם הזה, כגון איכות הסביבה ובודהיסטים המערבי. כוח מיסטי המזרחי שנקרא צ ‘י, הוריל, כוחות Odic, Ojas, אסטרל אור (אשתר או אשרה או האלות אישתר), ו האורגון נחשבו על ידי אנשי אטלנטיס של פעמים מראש נח. יום ראשון השחור באמצע האדמה נראה האמין כמקור שלה. המנהיג “הבונים החופשיים”, אלברט פייק מציין כי זה הכוח מסון, אם ברשותו של אדם, יכול להביא עידן הדלי או עידן ההארה הזר של תורת הנסתר העידן החדש. בגיל זה מה היטלר וכל האלכימאים כישוף השטן וקוסמים היו מנסים להשיג באמצעות תורת הנסתר והתקדמות מדעית.

דרך הוריל-ya, המושג הזה של המורמונים transfiguring לתוך רמה גבוהה יותר “אלוהים גבר” או הנירוונה הבודהיסטית, היה אמור להיות מושגת; פי ליטון של המירוץ מגיע, מי היה השטן של החברה המכשפים Rosicrucian. לפיכך, השטן הוא נע בקצב מהיר כדי להחדיר תפיסה זו של מוטציות מוטציות גנטיות Nephilims במוחם של אנשים הקצה טיימס באמצעות אינספור סרטים בהוליווד; דרך כמרים השטנית שלו מיסיונרים-הוליווד מחברים טלוויזיה ספרותית ותסריטאים. זה מה שנקרא המעמד “מואר” של האליטות סוציאליסטית או אחת בעולם דת בבל המסתורין של הסדר האילומינטי, מאמינים שהם גזע עליון ירדה מעל-האוכלוסייה הגזע חצי חייזרים Nephilim הגזע העליון הארי. הפילוסופיה שלהם מונע תחת השם של תנועת העידן החדש או מיסטיקה מזרחית. זו הסיבה שלאחר 1960 של “פרח ילדים” “אמהות כמרים סוררים היפי הם חסידי נלהב כל כך זה הנסתר עידן חדש במזרח” הארה רוחנית “ו-ISM גורו, אשר משתמשת הסוציאליזם קנאי ליצור מרד ומהפכה בעולם. התיאוסופיה היא בשורש, ומייסדה הוא מתפלל של “הארה רוחנית” זה של כמרים סוררים היפי וניו עובדי תורת הנסתר גיל.

שוב, מאז התיאוסופיה היא כת השטן, מייסד הוא נקבה, בדיוק כמו בכל החברות הפמיניסטית של השטן איזבל, כמו החברה המערבית End-Times ותרבויות שמאן אסיה, כמו איזבל הכנסיות פושרים המערבי. מדאם בלאווצקי עוסק המסתורין של אלת איזיס המלכה ואת הכנסייה הנוצרית המוקדמת. תורת הסוד של התיאוסופיה היא אנטי נוצרית אנטישמית, בדיוק כמו כל הדתות המסתורין של השטן בבל. היטלר חיפש במערות אלו הוריל-ya, שכביכול נתנה לו סודות עב”מ ים; בדיוק כמו מייסד המוסלמי מוחמד מדיטציה במערות נתקל רוח שטנית בשם Jinnis להארה באמצעות מדיטציה המזרח המיסטית; ואת מנהיג כת מורמוני קיבל הארה.

בשנת 1917, שלושה גברים ואישה אחת נפגשו בבית קפה. האישה היתה בינונית, או מכשפה. הכישוף של השטן הוא תועבה בעיני אלוהים. בחברה של השטן, בדיוק כמו בחברה המערבית End-Times, נשים הם הכהנים. הם דנו הקרובה ניו אייג ‘, וכן ליצור קשר עם יצורים חייזרים מעולמות אחרים. יום ראשון השחור, המהווה את כוח הוריל (או השטן), הוא טען להיות נגד העניין. זה יום ראשון השחור הוא סמלה של הוריל, והוא מסומל על ידי לעבור את האביר השחור של גרמניה על כלי רכב צבאי גרמני. הסמל ניתן למצוא בדת בבל של מסתורין, כמו גם מקומות הפולחן האשורי. הסיבה לכך היא האלילות הגרמנית, הדת האשורית, הפגאניות הרומית, וכו ‘, הם כולם שונים זה עתה פניהם של אותה דת בבל המסתורין של השטן. כל השליחים של אלוהים הם גברים, אבל כל המדיומים של השטן הן נשים. רבים מדיומים נקבה הוריל הופיע בשלהי 1930 של. (השליחים של השטן הכהנים הם לעתים קרובות נשים, ורוב channelers ו spiritualists ו מגידי עתידות ומכשפות המערבי היפי שלאחר תרבות מנהיגים-והסיום הן נשים.) הם אמרו כי קיבלו תקשור חייזר שטני על טכנולוגיה זרה, אשר היה מאוחר מיושם באמצעות אנטי חומר ואנרגיה הוריל של עב”ם שהתרסק בגרמניה בשנת 1936. הפרויקט הסודי שנקרא Haunebu. על פי סיווג קבצים הס”ס, ריחוף ראשון של עב”מ ים היה ככל הנראה בחודש אוגוסט 1939. הם היו מעורבים בתוכנית עב”מ היתר מימדי שפותח על ידי מידע הנפשי שהתקבלו חייזרים Aldebaran. ה-יאס הוריל נראים דומים למלאכים, כי הם המלאכים הנופלים.

מריה Orsic היה בינוני הוריל והיו spiritualists נקבה אחרת או מכשפות, בדיוק כמו איזבל. השטן מחקה הכהנים הגברי של האל עם מכשפות הנשי שלו. הם טענו כי קיבלו מסרים טלפתיים מ Aldebaran, מערכת סולארית 68 שנות אור מכדור הארץ בכיוון קבוצת שור. אחד מהם היה בתסריט מסדר אבירי היכל שלמה שטני, ואת השני בכתב קריא. הם גילו כי התסריט הטמפלרים היה השומרית העתיקה או את השפה של הדת המסתורין בבל של כת השטן. התסריטים היו דימויים של מכונת טיסה חוזר בין ממדי או עב”מ ים. בשנת 1924, רצה המנהיג הנאצי רודולף הס לפנות אקרט המנוח, כך הוא יצר קשר עם מריה Orsic. עיניה של מריה תוחזר לבן, והיא צנחה לאחור עם פה פעור. קולו של אקרט הציג קול אחר. הקול טען להיות מן Aldebaran, וכי הם גזע דמוי אדם שהתיישבו על פני כדור הארץ לפני 500 מיליון שנים (נשמע מוכר?). ההריסות של Shurrupak, Larsa ו Nippur בבבל או בעיראק נבנו על ידי אותם. הם טענו כי אלה ששרדו המבול אוט-napishtim או נח הפך אבות הגזע של הארי. מריה שרבט כמה כתבים מוזרים, אשר גילו כי העתיק כתבי הבבלי של השומרית. בדצמבר 1943, בפגישה הוריל נערך קולברג, בדבר “פרויקט Aldebaran” המסע אל הכוכב. בפגישה ב -22 בינואר 1944 עם היטלר, הימלר ד”ר Shumann (מדען ופרופסור מינכן האוניברסיטה הטכנית), הוחלט כי 7 הוריל “Jager” יישלחו עצמאית של מהירות האור דרך ערוץ מימד. טיסת הניסוי הראשונה קרה בשנת 1944. הטיסה היתה אסון, שכן מלאכה נראה כאילו זה היה טס במשך שנים עם נזק נרחב והזדקנות. נראה כי מריה נמלט דרך הפורטל הזה בין ממדי בשנת 1945 כדי Aldebaran.

התיאורטיקן הנאצית, טען אלפרד רוזנברג, כי הנצרות היא מוסר עבדים שמיות, והוא נתמך על תורת הנסתר פגאני הדתות הגרמני השטני, כמו גם את הנסתר הוודית ו זורואסטריות של “איראן” שם את המילה “אריים” המירוץ מגיע. האמונה של גזע האדונים הארי נפוצה בפנטזיה בתחילת המאה ה -20, כגון ה”פ לאבקראפט ואת רוברט הווארד. הסיפור של הווארד, קונאן הברברי, אשר הפך לסרט המפורסם, התקיים בין גיל נפילתה של אטלנטיס ואת “Rise of the Sons of הארים.” רומנים הארי של תור של קונפדרציית המדינות של אמריקה גם לשתף את המושג הזה, הארי לבן העליונות ו-הנאציזם ניאו.

Terziski וספרים רבים אחרים, אומר כי בסיועם אלה חייזרים מהחלל החיצון, הגרמנים יצרו את antigravity עב”מ הראשון, RFZ-1, שנבנה על ידי האגודה הוריל. סודות אלה אמורים להיות מסווגים עדיין אפילו עכשיו על ידי מדינות החרימו אותם מידי הנאצים. הוא נשלט לחלוטין על ידי האילומינטי, עד שהנוצרים הם raptured החוצה, ואת הזמן האנטי המשיח להופיע בשלה. עם זאת, השטן נמצא במצב פעמיים הזמן לשטוף את מוחם של העולם דרך הוליווד הליברלית מחברים טלוויזיה ותסריטאים, אשר הפמיניזם פולחן השטן ועל הסוציאליזם. בעת מחקר עמוק יותר, תגלה כי כל הדתות, occults ואת אגודות מחוברים כל כת השטן ואת הדת בבל המסתורין של האילומינטי, שבו האל מנבא כי הוא ישמיד בעידן התלאות מגיע בספר ההתגלות. הוא אומר לאנשים שלו לצאת מהם, שמא הם יושמדו יחד איתם.

בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! כמרים המערבי נוכלים היפי וחוקרי התנ”ך הופכים פגאני יותר הנסתר על תורתם. הפעל מן החושך ולחזור אור התורה אמת.

Advertisements