אל האפסיים 4:11-16 אומר, “והוא עצמו נתן קצת להיות השליחים, כמה נביאים, כמה מטיפים, וכמה כמרים ומורים; עבור ההצטיידות של הקדושים על העבודה של משרד; עבור edifying של הגוף של ישו ; עד שכולנו מגיעים לאחדות האמונה ואת הידע של בן האלוהים, לגבר המושלם; למדוד את קומתו של מלאות של ישו; שאנחנו צריכים עוד ילדים; השליך הלוך ושוב, ונשא על עם הרוח כל הדוקטרינה; ידי תכסיסים של גברים; ב תככים עורמה של רמאים זוממים; אבל, את האמת על אהבה; עשוי לגדול בכל הדברים לתוך אותו מי הוא ראש המשיח – ממי את הגוף כולו, הצטרפו ולסרוג יחד על ידי אספקה משותפת מה כל;. פי העבודה היעיל שבו כל חלק עושה את חלקו; גורם הצמיחה של הגוף עבור edifying של עצמה באהבה ”

קורינתיאנס 12:27-30 אומר, “עכשיו אתה גופו של ישו, ועל כל אחד מכם הוא חלק ממנה. ואת אלוהים יש להציב בתוך הכנסייה הראשונה של כל השליחים, הנביאים השני, מורים השלישי, אז נסים, אז המתנות של ריפוי, של סיוע, הדרכה, וכן סוגים שונים של לשונות. הם השליחים כל? האם כל הנביאים? האם כל המורים? האם כל הניסים עבודה? האם יש את כל המתנות של ההחלמה? האם כל לדבר בלשונות? האם כל לפרש? עכשיו בשקיקה הרצון מתנות יותר. ”

יש לך כמרים בכנסיות סוף טיימס המערבי פושר, אבל איפה כל השליחים, הנביאים, מטיפים, מורים, עובדים של נסים, הילרים מתורגמנים דוברי הלשונות? הם באופן מוזר חסר האלה-End טיימס. נראה כי מרועי עושים הכל. זה לא צריך להיות. בכנסייה, שם צריך להיות השליחים, הנביאים, מורים, עובדים של נסים, מרפאים, עוזרים, מדריכים ומתורגמנים של לשונות. זה הגוף האמיתי של ישו. גוף חסר העיניים, האף, ידיים ורגליים, ורק יש לו פה הוא לא גוף בכלל. כיצד ניתן פה לראות או להריח או לרוץ? כיצד יכול כנסייה ללא השליחים, עובדים של נסים, מורים, נביאים, מתורגמנים של לשונות, עוזרים מטיפים הפונקציה או יש להיות שלה? זה מגוחך לצפות גוף כזה להיות הגוף.

כל חלק של הגוף של ישו, כל אדם בכנסייה צריך לעשות את תפקידם ועל התפקוד מתנה וקורא. אם כמרים רק הכומר, אז מי יהיה להטיף; מי ירפא; מי ישתול כנסיות; מי prophesize; מי יפרש לשונות של אלוהים; מי ילמד? האם הפה לשמוע או לראות או ללכת? לא, השיחות הפה. העיניים רואות, והאוזן שומעת ואת הרגליים וללכת. מדוע יש לכתוב-1960 של השטן של “פרח ילדים” כמרים היפי “אמהות נוכלים משוכנע לך כי אין מורים או נביאים או מרפאים או מתורגמנים של לשונות או השליחים? מרמה שבאה גברים הרע עם לבבות בשליטת האויב: גברים שנקרא התנ”ך של הגיל הזה. לא, הכנסייה היא עדיין הכנסייה, ואת זה הוא גופו של ישו. כאשר כל חלק של הגוף ממלא קורא שלה, אז יש איזון ברכה וכוח. בכנסייה עם כומר בלבד, יש לך גוף עקום; גוף עם רגל אחת בלבד לא יכול לדבר או לזוז או לראות.

כל המאמין צריך להיות discipled ידי אדם אחר, תוך discipling מישהו אחר. הוועדה גדולה כי ישוע העניק את הכנסייה, אשר כל המאמין היחיד, הוא לצאת אל העולם ולהפוך את תלמידיו של כל הגברים. אם אתה מפספס את השליחים, הנביאים, מרפאים, מתורגמנים, מורים, מטיפים ועוזריהם, ואז מבקשים מאלוהים מי הם בכנסייה שלך; ולגרום להם להתחיל לעשות את עבודתם. זה צריך להיעשות באופן מיידי. כמרים סוררים היפי תתנגד זה, ומנסים להחליש את הכנסייה. הם הסתננו כנסיות, ואת הרוח שלהם בעבודה גם עתה, להתנגד המשיח. עם זאת, אתם אחים, ניתנה העצמה של רוח הקודש להילחם כמרים סוררים היפי, ולבצע את רצון האל ואת השליחות. לא הכומר נוכלים היפי או השטן שלהם יכולים להתנגד לך. יש לך שליטה עליהם. יש לך כוח ההתנגדות שלהם את רוח הקודש, הלעג שלהם ומלגלגים שלהם המוחות האקדמיים שלהם.

לשחזר את הכנסייה כדי המראה הרגיל שלו. להחזיר את השליחים, מרפאים, מתורגמנים של לשונות, מטיפים, הנביאים, ואת כל שאר הפרטים לכנסייה. ואז, אלוהים יברך הכנסייה שלך, ורק אז, תראה צמיחה להקניית ערכים של מאמינים נוצרים ו הכנסייה. חזרה אל האמת של המילה. אין מונופול על ידי כמרים עם גדול משלם מיליון בתים הדולר, ומנהיגים דתיים. אל תתנו כמרים סוררים היפי לגזור חלקים שלמים של האלוהים, בשם הדת ההומניסט המערבי דוקטרינות השטנית של איזבל. תנו Word מלא של אלוהים בשפע כנסיות שלך, מי הוא אלוהים של Word. שחזור ישוע לכנסייה, ולתת לו לחזור לכנסייה שלו, שממנו הוא כבר נעול. בלי אמת, בלי Word, בלי אלוהים, בלי רוח הקודש, אין כוח או חיים או הכנסייה. אתה תישאר עם מבנה רק כנסייה, כומר נוכלים היפי ו קהילה מתה.

בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! שחזר את המילה המלאה של אלוהים, ואת הכפירה הטיהור המערבי מהכנסייה של אלוהים. חזור אל ה ‘, הוא יחזור אליכם. להביא חיים אל הכנסייה, ואת הגוף יגדל להשפיע על העולם הנוצרי. הללויה!

Advertisements