היקר האהוב,

לצאת האסיפה להחריד של כמרים סוררים היפי. אני אומר, לצאת בקרבם, כי אתה עם קדוש נבחר לפני היסודות של זמן, אין לי מה לעשות עם החושך. אם אתם נשארים במחנה של השטן, תוכלו לאמץ את דרכיו, ומגישים הדוקטרינות שלו.

אני מודע היטב את רוח הדברים בהודעה של 1960 “פרח ילדים” אמהות “פמיניסטית שלום המושג אהבה כמרים היפי נוכלים לשקול כמו אהבה. האהבה שלהם הוא חושני. למרות שהם בזים לי שאני אומר זאת, אני אומר זאת שוב, האהבה שלהם הוא חושני ו גשמית היפי-ish. כלומר, את 1960 הגדולה של השטן “פרח ילדים” סוג של מרד אהבה ושלום. דרך האהבה שלהם שלום, הם יהרסו את הרבים; ומתוך אהבתם השלום יבוא האנטי כריסטוס-ילד של “פרחים לילדים” ניאוף. כל הקבוצות הנסתר לחלוק את האהבה הזאת הדתית באותו ואחווה שלום כי כמרים סוררים היפי בפני הכנסייה. אלה כמרים סוררים היפי אין מושג מה אני מדבר, כי הם עיוורים עירום והרוח, ואת פושרים. זו הסיבה שאלוהים יהיה להקיא אותם מפיו.

אלה מנהיגים דתיים רואים אותם גברים של אלוהים, כמו שאתה, מי דובר אמת באהבה, כמו unloving. הם רואים את עצמם כמו אהבה גדולה ההומניסט המערבי מנהיגי השלום דתיים הפרושים. לכן אני קורא להם חרסינה לבנה יפה קערות עם צואת אדם בתוך השתן. הם נוטלים חלק של Word ואומר, “תהיו אדיבים מעודנות בהוראה שלך, בדיוק כמו בכנסיות הדתית המערבית, שכן היא על ידי אהבה שאנשים יישמרו.” כן, זה נכון, כי זה על ידי אהבה, כי אנשים נשמרים, אך אינו מדבר על אהבה לא פופולרית? איזה סוג של אהבה היא, אם אתה רק קייטרינג למושג היפי המערבי של אהבה? היא אהבה לא מה השטן מתפשטת כמו אהבה? מי שאוהב את האמת מלבד אלה של אלוהים? כמרים סוררים היפי ורוב הנוצרים המערבי פושרים לא אוהבים את האמת: בעצם, הם מתעבים את האמת קוראים לזה הבשרים ורע וגסים. להם כי הם perishing, זה שטויות. אם אני מדבר על ידי רוח, למה זה כי הם לא מאמינים, אבל הם נעלבים זה?

הם לא רואים למה אנחנו אומרים את האמת באהבה, כמו ישר וישיר ככל האפשר, ללא פשרות וללא נחמה מרגיע האוזניים הכואבות. תפיסתם של אהבה היא אהבה אנושית. הם אומרים לא להיות גס רוח או גלים לגרום או להיות ישירה מדי, ולא להטיף בכלל, אם אתה הולך לעשות את זה. הם אומרים לדבר לאהבה ולשלום ב, המילים החמות מטושטשת: בדיוק כמו הכנסייה היפי לתגובה של 1960 Laodicea המערבי פושרים שאלוהים יהיה להקיא החוצה. עם הצדקנות שלהם מילים המערבי דתיים הומניסטיים, הם להטעות רבים, ויוביל רבות להרס. זוהי רוח האנטי ישו; לא של אלוהים. מי מזהה את דבר אלוהים ואת האמת יגיע אליו, להבין שזה רוח אלוהים שמדבר על אהבה. זה החוכמה של אלוהים אלהם. עם זאת, את הבשרים, כמרים הצדקני נוכלים היפי, זה הרע פוגע גם בהם. הם קוראים הרע טוב, טוב ורע במעגל End-Times הדתי. זה בגלל שהם נולדו של הדוקטרינה של השטן של הדור שלאחר 1960 של מרדנות. יחד, הם דרכים אלוהים של מושחתים ומבקרים מה הוא קדוש. הם לא מעריכים ולא מכירים; עבור יחד, הם העיוורים מובילים את העיוורים; וכך זה יהיה עבור הכנסייה התלאות, עד שהם התעוררו האש.

הם מעדיפים את החנופה ואת הנימוס של כמרים סוררים היפי; ולא תוכחה לבין הטפה של חבר. האהובה, למה אנחנו בוחרים לא לעבוד עבור כסף; לבחור לסבול בשביל המשיח של הגורם; ולהשתמש הזמן שלנו ואת העבודה כדי ללמד? הוא לא אוהב? האם זה דווקא אוהב להיות מרוויח משכורת להגדיר מארגון דתי, עם בית הניתנת על ידי הכנסייה; לובשת בגדים יפים זה היה צריך להיות בילה עבור האחים הנמצאים מחוץ בתחום נאבק עם משאבים המינימום; ולהיות כאל “כמרים?” כביכול למה אתה רוצה להיות כומר בשם בכלל? האם אתה יכול לקרוא למישהו האוונגליסט בוב, בעל נס קרל או ראש מנהל ג ‘ים? מה כותרים לך? למה אנחנו נרדפים היומי למענך? למה הם שונאים אותנו לדבר באומץ ממלכת המשיח? בתשובה! זה לא אש דת ודיבור וגופרית; אבל זה בדיוק מה היא הרוח נתן לנו, ואנחנו מביאים לכם באהבה, על פי הם קצרים. או שאתה מקשיב או לאבד את הראש, פשוטו כמשמעו, במהלך הצרה; ו, זה לא הכומר פרחונית היפי נוכלים הכנסייה חם אוהב אנחנו מדברים, אבל הוא ממש אוהב לבוא לדבר איתך. אל תהיה בחורות ההבנה שלך כמו כמרים סוררים היפי, אבל להבחין. מדוע אנו עמלים בשבילך יום ולילה? למה אתה שולל כל כך בקלות על ידי כמרים היפי אלה שלאחר 1960 של נוכלים? להיות בוגרת במשיח חם, לא פושר; והרוח ייתן לך הבנה בכל הדברים ויובילו אותך את האמת בכל הדברים. אין לסמוך על הלב שלך ואת האוזניים, הלב רוצה לספק את הגאווה שלה, ואת האוזניים מעדיפים האהבה הפרחונית.

אלה כמרים סוררים היפי, את המושג של אהבה היא אהבה, שלום ו היפי; של המערב חיבוקים ונשיקות כנסייה דתית, מילים נחמד, מחייך סופגניות לאכול קפה, מחזיקים ידיים בתפילה. זה לא זיעה דם וקרביים ואדום לשפוך בתחום עבור הממלכה של אלוהים; ועל ההטפה של Word תוך לירוק להיות על ו מורעל. אלה מנהיגים דתיים, האהבה היא הדת במערב אהבה את מה שהעולם המערבי ואת שטיפת מוח שלה שוקלת-אוהב את הוליווד של השטן ואת הדרמה בטלוויזיה של דמעות וממחטות. אהבה היא לא מלוכלכת, עקובה מדם, לוהט חורקת שיניים, כי אוהב את האויב. אהבה אליהם היא מחבקת את פניהם בחיוך די נחמד עולמי ו מילים לנחם אותם אנשים יושבים סביב הכנסייה אותם.

האהובה, מה הוא אוהב אותך? האם זה איך אלה מנהיגים דתיים היפי נוכלים מגדירים שלום ואהבה? או, היא אהבה רוח אלוהים? את האמת או התורה או Word של אלוהים הוא כמו חרב פיפיות, כי הקיצוצים דרך עצמות מח. האם זה לא כואב כדי לחתוך את העצם ואת מח? או, מה אתה מעדיף סכין חמאה רכה לדגדג את הצלעות שלך. הם מחללים את אהבת אלוהים עם הדיבור המתוק שלהם, גשמית הבנה של שלום ואהבה, ואת הביקורת המשיכה שלהם משרתים של אלוהים. אין לי מה לעשות איתם, כי הם perishing יחד עם העולם באש הקרובים. או שהם יהיו באש או מטוהרים על ידי אש. אלה כמרים בשרים הסוררים היפי אין שמץ של מושג מה אני מדבר. הם עיוורים קצר רואי כמו עטלף עיוור בלי אוזניים. הם רואים את ישוע השליח פאולוס ואת נתן הנביא כאשר גסת רוח, לכופרים ורע. ו, ללא ספק, אדונם, השטן עושה זאת, מדי. השטן הוא פאר על טקסים, קפדנית על שיטות upholder של נימוסים דתיים. יחד הם ריקים ואת הצביעות. דבר אחד יש להם המון היא גאווה והתנשאות להטיף לאלוהים על מה זאת אהבה צריכה להיות.

בתשובה ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! עד מהרה, ממלכת האל של האהבה יהיה לגרש את כל חיים מזויפים שטחית אדם אהבה אינסטינקטיבית כמרים סוררים “היפי ושלום. (הסימן השלום כי אלה כמרים סוררים היפי לעשות עם האצבעות שלהם מסמל את סימן הצלב השבור של היריב כת השטן, כי בן הדת בבל המסתורין הרוחני Nephilim נמרוד.)

Advertisements