היקרה האחים במשיח, ברכות שלום לך, בתקווה שיש לנו במשיח המלך שלנו.

אלוהים מבקש להעביר לך כתזכורת שאתה נסיכים ונסיכות (הפמיניסטיות היו קוראים לזה הנסיך prinpersons). ועל כן, אני אומר נסיכים ונסיכות בכוונה, מתוך כבוד האלוהים שלנו וסדר הבריאה שלו. אני לא אומר נסיכות ונסיכים, כמו כמרים היפי של השטן נוכלים אומרים. הם מתעבים אותי בליבם והחזק בי בבוז באומרו כך: הרבה לקלל שלהם והרס. הם המצעד סביב כאחים במשיח; וקוראים לעצמם כמו התנ”ך גברים, אבל הם שליחי השטן שנשלח לתוך הכנסייה כדי להשחית את brethrens “חשיבה להפר את הסדר המושלם של אלוהים, עם הצדקני שלאחר 1960 של” פרח ילדים “האמהות שלהם” היהירות הכומר נוכלים היפי המערבי ההומניסטי. הם נמק בהפצת רעל, שפל בתוך בית האלוהים. זו הסיבה שהם לדחוף הצידה חלקים של Word הקודש של אלוהים; ולעשות את ההגדרות של כתבי הקודש על פי הערכים שלהם ניאוף איזבל. הם חייבים לחזור אל העולם הרקוב של 1960 שלהם satanization היפי. הכנסייה נמצאת במשבר בגלל המסתננים האלה. השטן ידע היפים רבים היו להינצל; כך תחושת האיום, הוא נשלח עבדיו לזהם ואת הכנסייה המושחתת עצמה עם אלה פוסט “פרח ילדים” ערכים הומניסטיים המערבי שמוכרים ספרים.

אני אומר שוב, אתה נסיכים ונסיכות, בתקווה כי אתה כבר קרא. אתה לא מהעולם הזה, אבל אתה העולם שמעבר. אתה עדיין לא מבין, או יש שמץ של מושג מי אתה תהיה. תפארת השמים ואת הרשות כי לא תהיה לך היא מעבר לכל דמיון אנושי. ובגלל זה אלוהים מצפה ממך כבוד לסמכות שלו (ישו   גברים נשים ילדים   חיות מחמד כלב  לווייתנים). האם לא פעל לאחר הצו כמרים סוררים “היפי של היקום (Gaea ממוחזרים פחיות   לווייתנים חיות מחמד פודל   ילדים נשים גברים   המשיח). הם זרקו את נתחי שלם של התנ”ך האל, על מנת להתאים את איזבל של השטן דוקטרינות; ובכך, בעט החוצה המשיח עצמו, היא המילה הנכונה, ואת הסדר, ומחברם של הבריאה. כדי להגדיר מחדש את התנ”ך הוא לבעוט המשיח מתוך הכנסייה. מי לא מכבד את סמכותו של אלוהים עמדת הממשלה הגברי,,, החוק ההורים המעסיקים, לא מכבדים אלוהים. הם המוח, כמו גם סביב מצעד עירום להתהדר ולזרוק אבנים, ממש כמו המורדים “פרח ילדים” כמרים היפי, אשר גדלים שערות שלהם בהתרסה, ופמיניסטיות מי לכרות את השערות שלהם בוז. התנהגות חושף את הלב העמוקה ביותר בתוך.

כמו נסיכים ונסיכות, אתה כבר לא צריך להתאים החשיבה וההתנהגות של העולם הזה. למה אתה חי כמו עובדי האלילים לעשות? אתה לא יודע, אתה לא רואה, כי אתה תהיה שופט סמכויות נסיכויות ואת מי לגנות אותך ואת לרדוף אותך? זה בדיוק למה אתה צריך לאהוב את אחיך ואחיותיך במשיח. הם יורשים הבחור תמלוגים במשיח. בכל הזדמנות, לעשות את הצאן אל הטוב של אלוהים; שכן ככל שאתה עושה פחות של אחים, אתה עושה את ישו אל. כן, זה רווח לתת הלא מאמין עניים, לחבוש את הכופרים כאב, ואתה נותן תהילה לאלוהים. עם זאת, אחיכם הם המשפחה הנצחי, אשר יהיה לבלות את הנצח איתך. התחל עכשיו, על מה שאתה עושה בשבילם, תזרח בבהירות לנצח. אני אגיד לך את האמת; יהוה אלהים יתברך אינו עיוור להקריב את הנדיבות, ואת הכנסת האורחים לך לתת האחים אל שלך. כמרים היפי של איזבל נוכלים מתעבים אותי לא להזכיר את האחיות, אבל כן, אני מתכוון לעשות אחים ואחיות כאחד; עבור באהבת האלוהים ורואים שם הוא לא זכר ולא נקבה. כל להערכה יקרים ויקרות בעיני יהוה. היא לא אהבה עבור המשיח כל שאנו עומדים על ולחיות, ואת המהות של הקיום שלנו?

כל פעולה של אהבה כל הקרבה עצמית יתוגמלו, אך לא עושה את זה בשביל הפרס, אבל לעשות את זה כי אתה אוהב את ישו. לכן אני עומד נגד העם היפי דתיים נוכלים המטיפים “אש וגופרית” דרשות של התנזרות Puritanistic מ סקס, וסקס. אם אתה מלמד את הצאן אשר המשיח הוא והאמת שלו: הם יאהבו אותו: אם הם אוהבים אותו, הם לא יכולים וגם לא חטא נגדו. האם הייתם ממשיכים לעשן ולהשתכר, אם היקר שלך, האוהב דבק אשתו הרגל שלך, מבקשת ממך לא לסכן את בריאותך, ומנגב את הרגליים עם דמעותיה? לא, היית לרוקן את הוויסקי לאסלה, ולשרוף את חפיסות הסיגריות בחצר האחורית, ולעולם לא לראות אותו או לגעת בו, לעולם; בגלל האהבה שלך עבור אשתך. אתה בשמחה להיות הפשיטו של כבוד כל ולעג על הצלב, אם זה אומר להציל את אשתך. זה לא דרשות דתיות המערבי; אבל זה אהבה, האהבה באה ללמד את האמת האמיתית, לא את האמת המערבי דתיים. אוהב מגיע לאהוב המשיח מערכת יחסים אמיתית איתו. זה המקום שבו הציות נובע; לא היפי נוכלים דרשות הפוריטנית דתיים ניגוח מעל ראשי הצאן. הפוריטניות הדתית המערבית עושה לחטוא נזירים; בזמן אמת של ישו הופך לאהוב תלמידיו.

האלילים של העולם הזה; ואת כמרים ומיסיונרים של הסרט השטן את ותסריטאים בטלוויזיה (מי יקבל את הדין הגדול ביותר בשורת השטני שלהם); חלמתי להיות נסיכים ונסיכות. הם עושים סרטים ותוכניות טלוויזיה וספרים כדי לשרת את הגאווה שלהם, ואת הרצונות של תהילה וכוח תמלוגים. יש להם שאיפות להיות מלוכה, אולם הם לא מכירים את המלך האמיתי ואת אלוהים, מי היא משפחת המלוכה האמיתית. הם מתעבים את ה ‘אלוקיך, ואת כל אלה אשר הוא קורא תמלוגים. לא יהיה להם שום קשר עם האמת. הם מבקשים תמלוגים במקומות הלא נכון, וגם לא מבינים את המושג של תמלוגים. הם מגדירים תמלוגים כפי תהילה עשיר בסגנון החיים, ואת ההכרה, מפנקים וכוח. הם לא מגדירים תמלוגים כמו אלוהים היה להגדיר אותו: servanthood, שלמות (ללא שערוריות ולא משחק), אהבה (לא הראו את התעמולה, אבל האמת בסתר), וענווה (צניעות inconspicuousness). מלוכה אמיתי הוא לא אחד כי הוא עצמי מוצהר ו לראווה בפני אחרים; אלא, הוא במראה פשוט וקל, אך הוא אורח חיים של royalhood. למה אתה חושב אדוננו שנולד באבוס עם ריח של קקי פרה?

זו הסיבה שאתה להיות מאומנים בעולם הזה. יש הבנה. אתה למטה כבוש, בז, לעג, לנצל, התעלם, וחסר משמעות בעיני מי מטמון כסף תהילה התקשורת עצמם. בה, טמון ענווה בחיים, למען תהילת העתיד השמים. אם אי פעם היה סיפור אמיתי סינדרלה, אתם אלה, יקירי האחים. חמדן עשיר; squanderers; המפורסם וצרח לאחר; אלה עם סמכות רבה; ואלה שליחי השטן שמוכרים אותם ערכים מדיה ותסריטאים שטיפת מוח ו-המחברים הם perishing, והם לא יהיו יותר. הם כמו הגלים בחופים, כי באים והולכים, למשל, אבל להיות שבור לגזרים על השונית.

הם יראו לך המכהן עם ישו בגן עדן, בימיהם של פסק הדין; ו יבלו את הנצח תיקווה וייאוש, על מה שהם יכלו להרוויח, אבל הפסידו. נסיכים ונסיכות עם להראות את כל הציבור שלהם ושערוריות מתנהג, ומתנהג סוד, מחשבות נסתרות מניעים; לא יהיה יותר. את ההצגה ואת השמחה ואת הקרקס יהיה לצאת מן העיר, בקרוב. אלה יהיר gayish בעולם האופנה עובדי האלילים, שבזו והשפיל עליכם; כי אתה לא ללבוש בגדים מגוחכים שלהם המותג, אלא רק לבשו בגדים שמרנית; יהיו בלויים, בקרוב. מי נראה יותר יפה בגן עדן: מי השמלה שמרנית ויש לי לב טהור; או מי להתלבש בבגדים יקרים המותג ליצן יש לב מלוכלך. בעיני השמים (בעיני נכון) הם ההפך של העיניים של הארץ הזו.

עם זאת, אלה אשר הם במשיח תזרח גם הבוקר כוכב בוהק תהילה לעד. הם תיטול סמכות וכבוד ראוי בנים ובנות של מרבית גבוהה אלוהים. יודע, יקירי האחים, מי אתה במשיח. ולהתנהג בצורה ראויה. אתה כבר לא של עצמי הישן, אבל אתה בריאה חדשה, יצירה של רוח. רוח תבניות וצורות לך לך, כמו פוטר הורים. לא להתנגד משמעת, אבל ללמוד לשנות להתקדש על ידי רוח. ואז, המשמעת לא יהיה עוד צורך. ככל שתקדים ללמוד, כמה שיותר מהר יהיה לך שלווה ושמחה ובגרות ולהיות רוח מלא.

בקרוב, יגיע הזמן כאשר אתה תיטול עמדת בירושה שלך מלבד המלך שלנו, כאשר הוא לוקח את הכתר הראוי לו על יצירה זו. הפעם זה הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב. להיות מוכן, בנים ובנות של אלוהים הקדוש (ושוב, אני לא אומר בנות ובנים, כי נוכלים כמרים היפי ללעוג בליבם, כי אני לא רוצה להטעות אותך לתוך דרכים של השטן); עבור בקרוב יום היא הקרובים, כאשר אתה תשמע את השיחה חצוצרה לאסוף הנבחר שלו; ואתה יובאו לתוך השמים השלישי להניח העמדות שלך של כבוד. כבוד זה לא של עצמנו, אלא על ידי הדם של לורד היקרה שלנו לשפוך על הצלב. זוהי הירושה שלך והעתיד שלך. חוק ולדבר ראוי תמלוגים; עבור בעיני אבא שבשמים, אתה ובצדק. (ואני אומר אבא שבשמים, ולא השמימי אמא למגינת לבם של “פרח ילדים” כמרים פמיניסטית נוכלים היפי.)

בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! לעודד זה את זה באהבה ועם התקווה הזאת, ואת דובקת הייעוד שלך, אחי האהוב, עד מהרה החתן שלך תשוב בשבילך. הוא לא להתמהמה. ואני אומרת, הוא לא להתמהמה.

Advertisements