זה אני, טוני, עבדך הנאמן של אלוהים על ידי החסד של אדוננו ישוע המשיח, כדי להתקשר לכל מי ישמע את השיחה חזרה בתשובה זה יום, יינצלו.

אתה יכול למדוד corruptness של החברה על ידי מספר עורכי דין רואי חשבון יש לו. אין לי בעיה עם עורכי דין רואי חשבון ו ‘המקצועות, אולם, כאשר יש כמות מוגזמת של אותם להאכיל את החברה, אז היא מדידה ישירה של השחיתות במדינה. ככל שאנו מתקרבים החברה המבול המושחת מראש של נח, אנו רואים בעלייה חדה במספר עורכי דין רואי חשבון. לפיכך, אנו יודעים כי אנו חיים בימים האחרונים, לפני פסק הדין ואת זעמו של אלוהים נופל.

זה כמו כל אלה ברוקרים מלאי להאכיל את המערכת ואת הפרצות שהם יצרו, אורח חיים בזבזני החיים; על ידי גניבת כסף באמצעות תנודות בשוקי המניות. זה הופך להיות כמו עלוקה על אנשים נורמליים שעובדים עבודה ממוצא, עם הזיעה של מצחם. זה לא השקעה כדי לעזור לעסקים להתפתח; אלא, היא עשיית רווחים לטווח קצר באמצעות פרצות המושחתים במערכת הפיננסית. בני אדם עשויים להצדיק את הדברים האלה עם כל מיני תירוצים אינטליגנטי, אך אלוהים רואה לבבות של גברים יודע המניעים כל שלהם. הוא רואה איך בני האדם הפכו הרע בכל דרך; ואין לי פחד אלוהים בליבם. הם גדלו חירש מתה לקול התבונה.

הם מפתחים מסמכים משפטיים קשים במערכות הפיננסיות כדי ליצור המקצוע שלהם תשלום סכומים מופקעים של כסף כדי לפרש את הבירוקרטיה שהם יצרו. זה כמו סוג של קונגרס יפניים מי יירש תפקיד בקונגרס של אביהם, ולהעביר חקיקה להחליט משלהם לשלם; וליצור כל מיני קצבאות מיוחדות עבור עצמם; יחד עם פנסיה מצטיינים. הם גרים באזורי המגורים היקרים ביותר בטוקיו עם ארמונות. זה כמו חברי המפלגה הקומוניסטית, אשר חיים מלכותית מדהימה, בעוד אזרחי רגיל לעבוד כמו שוורים לשלם עבור המשכנתא שלהם החשבונות החודשיים. ארה”ב היא בקרוב מתקרב הזמן, ואני אומר לכם, הם כבר נכנסו זה הזמן שבו אנחנו מדברים; בתקופה שבה האליטה הסוציאליסטית ליברלית הם חיים בפאר מדהים, בעוד הם מצפים האוכלוסייה לחלק כסף ותמיכה הממשלה שלהם. המוח ההומניסט המערבי, עם כל השחיתות שלו, כמו גם מצערת לומר, בזבזני היפי אורח נוכלים כמרים ואנשי דת.

מקצועות משפטיים הפכו עסק נשרים רבים (ונראה למשוך אנשים ובעיקר אוהב כסף מצפונם חוסר); מאז שהם מתקרבים לקוחות לתבוע מפלגות אחרות, כך שעורכי הדין יוכלו להרוויח כסף. בארצות הברית, יש עורכי דין עשר פעמים יותר רואי חשבון מאשר ביפן. זה כמו סוג של הממשלה היפנית עושה את כל התיקונים בכביש על כבישים חדשים לגמרי בסוף השנה בכל שנה, כדי מנצלים את כל התקציבים כדי לקבל תקציב נוסף לשנה הבאה. זה כמו כאשר קיימת ירידה של 85% בצריכת סרטנים בחודשים הבאים שערורייה פוליטית ביפן, שבו פקידי ממשלה להגיע נעצר על כך הצדדים בר נוסע פיקוח מפואר בבית הנופש גולף. פקידי הממשלה להפסיק אחרי בידור גיישה מוגזמות, ולינה קפיץ חם באמצעות הכסף משלמי המס בחודשים הבאים מיידית; כך את כל תצרוכת לובסטר יקר לוקח ירידה חדה. בדרך כלל, אזרחים רגילים ביפן לא יכולים להרשות לעצמם לאכול $ 350 עד $ 500 לובסטרים. המתאם במכירות לובסטר תקריות שערורייתית פקידי הממשלה הוא כמעט כמו להסתכל על קומדיה.

כאשר האנשים החכמים של החברה להפסיק את הטיפול בהוראת המקרא העניים למטה כבוש, מתחת; ו להתחיל להשתמש בכל מיני טקטיקות לא מוסרי לבזבז כסף ו חזיר; זה מצב רע מאוד עבור כדור הארץ להיות פנימה כדור הארץ שוכני יכול רק מחכים ההרס הממשמש ובא. לכן התנ”ך אומר שהם יהיו אכילה, שתייה וחיים את החברה, כאשר הרס פתאומי מגיע.

זה הזמן להתעורר בתשובה. עם זאת, העיניים שלהם הם מסונוורים. מסונוור עצמו תאוות הבצע שלהם, ועל מרדף של כוח. זה מדינה הבשרים של הנפש והחברה. אני קורא לכל מי ששומע, לחזור בתשובה ולהפוך, בעוד שיש עדיין עוד זמן. עד מהרה, זעם פחד אלוהים יהיה נשפך על האוכלוסייה unheeding, בדיוק כמו בזמנו של נוח, אבל עכשיו זה הזמן של אהבת אלוהים, בחסד וישועה לכל מי שמוכן להקשיב ולפנות. אם אתה שומע את הקול שלו היום, לא להפנות את האוזניים. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! מלכות אלוהים הוא ליד! אני אומרת, מלכות המשיח המשיח שלנו הוא קרוב!

Advertisements