שלום לכם, בשם אדוננו!
זה הובא לידיעתי, כי אנחנו צריכים להיות מצוידים דבר האלוהים לקום בכל הפעמים והעונות לתלמיד וייעוץ לכל בני האדם, על פי האמת. השאלה שעולה לעיתים קרובות בקרב גברים היא השאלה כיצד הדינוזאורים להתאים את היצירה הכוללת. קרל מרקס וולדימיר לנין, שיש להם מקורות לשטן, אימצו סוציאליסטית האבולוציה, האויב הגדול של אלוהים. אין זה מפתיע על שורשי הקומוניזם והן התפתחותנות וכל פילוסופיות אחרות, כי הם נגד אלוהים כי מקורם של כת השטן סמויים שנשלחו על ידי לא אחר מאשר יריבו, השטן עצמו. הטקטיקה שלו ללבוש צורות רבות, אבל הם ניכרים שכולם מתנגדים אלוהים ואת הבריאה.
האילומינטי או תעלומת דת בבל הקומוניזם התפתחותנות ניסו אפילו למנוע את תורת האמת בבתי הספר, ספרות ומדיה, הכל ביחד. אנו עומדים בפני רמה של הונאה כי הכנסייה לא ראתה עדיין. יתר על כן, רבים הכנסיות אימצו את תורת האבולוציה השטנית, כולל הדת במסווה המסתורין בבל של הקתוליות, וזה טבעי, כי הם חולקים את אותו השורש של כת השטן (הרומאים עובדי האלילים שהיו ממייסדי הקתוליות היו כת השטן פגאניים עצמם) . הנקודה העיקרית של הטיעון הם משתמשים הוא הנושא של הדינוזאורים, או מה שהתנ”ך מכנה “דרקונים”. בתנ”ך מוזכר דרקונים, זמן רב לפני המאובנים הראשונים התגלו על ידי פליאונטולוגים.
מדוע האירופים האסיאנים הן מתארות דרקונים? מדוע אלכסנדר ואנשיו פוגשים דינוזאור במערה בהודו, נערץ על ההינדואיזם פגאני? למה יש סיפורים על דרקונים בכל רחבי העולם? היו מאובני דינוזאורים שנמצאו הבטן של מאובנים יונקים. יש מפלצת באגם סיפורים באפריקה, סין, ארה”ב, סקוטלנד, קנדה, וכו ‘שפת אמריקאים לתאר דינוזאורים מעופפים שהם חקוקים על עמודי טוטם, ודינוזאורים האגם ארסיים, אכלו בני אדם. האבוריג’ינים באוסטרליה לתאר ברווז ביל דינוזאורים בפירוט מדויק. תושבי ניו גיני ואת העולם אנשים מעל לתיאור של דינוזאורים מעופפים ליליים עם הבטן זורח שאוכלים אנשים.
יש להם ציורים של דינוזאורים מימיים. יש להם שמות שונים של יצורים ביצות מן השמות המשמשים תנינים. יש כנראה כמה שחי אחר המבול, יחד עם הענקים. מפלצות אגם כבר עדים והקליט במשך אלפי שנים, כמו גם על ידי אלפי בני אדם מכובד בעידן המודרני. לאחרונה, נראה שהם למדו, כדי למנוע בני אדם כדי לשרוד. אם הדינוזאורים נכחדו שישים וחמישה מיליון שנה, מאובנים לא יהיו כדוריות דם אדומות בהן.
מרקו פולו רשומות קיסרים סיניים העלה דרקונים והיה להם למשוך עגלות המלוכה שלהם. הוא מפרט ומסביר את התיאור המדויק של דינוזאור ענק עם שלושה טפרים ולסת גדולה מספיק כדי לבלוע כל אדם באחד המחוזות הסינים. אריסטו הסביר כי יצורים אלה היו נפוצים באתיופיה. להמית ימי הביניים רשמה הצרפתי דרקון עם תיאור מדויק של טרייצרטופס כמה. האנגלוסכסים רשמה דרקונים בפירוט. הרומאים רשמה דרקונים להמית; ותמונות שמאל המתארת אותם נלחמים דינוזאורים. לזכר ההרוגים דרקונים, החל הצרפתי עושה פסלים מפלצתיים. את תחריטים האינקה להראות תמונות מפורטות של דינוזאורים, אשר חוקרי האבולוציה טוענים הם מזויפים, אבל הם הוכחו אותנטי. דרום ומרכז אמריקה פיסול השבט הם העתקים מדויקים של טירנוזאורוס. ציורים סיניים להראות דינוזאורים טורפים צבאים. סיפורים מרכז אסיה וממצאים גדושים דינוזאורים. רשומות היסטוריות באירופה שפע של דינוזאורים. מקדשים בדרום מזרח אסיה יש מספר תמונות של סטגוזאור.
המקרא מדבר על הענקים (דינוזאורים יבשתיים) ב עבודה עם הזנבות כמו עצי ארז (היפופוטמים ופילים שאין להם זנבות כאלה, אבל זנבות יותר כמו אטריות). נסה לשים את ארז על הישבן של פיל או היפופוטם. המילה “דינוזאור” נוצר בשנת 1841, לאחר הפניה של התנ”ך אותם דרקונים. יש טונות של כתב ציורים ו petroglyphs המתארות דינוזאורים. למה להם לצייר אותם, אם הם לא ראו אותם? הדינוזאורים היו קיימים יחד עם בני אדם.
בשנת 1405 לספירה, 900 לספירה באנגליה ואירלנד, הם מדברים על דינוזאורים משוטטים סביב. ישנן חריטות של של 1400 עם דינוזאורים לצד חיות משק אחרות. לוח השנה הסיני יש שתים עשרה החיות, הכוללים דרקון, מראה כי הם ראו בו בעל חיים אחר פשוט, ולא יצור מיתולוגי. רשומות הסינים מראים כי הם רוקנו את המים לים לאחר המבול, על מנת ליצור את ארץ סין; ודרקונים ענק רבים גורשו מן הביצות.
למה הם נכחדים? בני אדם להרוג דרקונים מסוכנים שהורגים בני אדם. אם הם מאשימים את בני האדם להכנת חיות שנכחדו עכשיו, למה לא בני אדם היה עושה דרקונים נכחדו? האבירים הקדומים היו בישרו כגיבורים. הדינוזאורים הללו היה הרוג לאוכל האיום, ותהילה. זה הסוף-Times הומניסטים במערב satanized שמנסים להגן על מסוכנות, יצורים מרושעים כמו תנינים וכרישים, מסיבות עצמית צדיקים השטן להגנת הסביבה. טון יש מינים נכחדו מראשית הבריאה. הכי שטנית צדקני המערב המושחת מנסים להציל את בעלי החיים, בעוד כדור הארץ עומד להישפט על ידי זעמו של אלוהים. בעקבות החטא נכנסים לעולם, חיידקים ווירוסים תוקפים גופות אדם, ואין לך מחלות כמו אבעבועות קטנות, HIV תאים סרטניים. עם זאת, הומניסטים אלה אינם מנסים למנוע הכחדה של הדברים האלה, אבל מעבר לכך, מנסים לגרום להם נכחד, אשר מהווה הפרה ישירה העידן החדש שלהם לתורה הבודהיסטית לא להרוג את החיים. אם תפעל לפי ההוראה שלהם, אז עיקור יהיה רע להם. סוף-Times את מתחסד, הומניסטים רשעים צמחונים מושפעים הינדו, בודהיסטים שלהם להיפי “ילדי פרחים” אמהות, ומסרבים לאכול בשר, בשל גאווה המערבי שלהם. כאשר בני האדם והחברה הופכת להיות רע יותר, הם הופכים יותר מתחסד כמו המערב, ולנסות להציל את הלווייתנים בעת שניסה להגיע נוצרים ירו והרגו. בתורו, האנשים האלה רשעים נאכלים על ידי חיות פרא, כמו כרישים ותנינים שהם מנסים לשמור. מצאתי כי מטופש ביותר של בני האדם הם משכילים, מכובדים, גבוהים, בעלי תואר דוקטור אישורים, שאין להם תבונה אלוהית או השכל הישר. הם משחקים באש. כמו התנ”ך אומר, אלוהים נתן חכמה לאלו נחשב מטופש ומבוזה על ידי העולם, ועשה מה שהעולם רואה מושכל לעולם הזה כדי להיות טיפשים, כי הם לא מאמינים באמת.
מאובנים בא מבול פתאומי של נח. מעל 500 תרבויות המבול העולמי שיא של נח. האנשים היחידים שאינם מאמינים הם חסידים קנאים של דת האבולוציה סמוי, אשר הפך פופולרי של הקצה טיימס כחברה נהיה יותר השטן, ized. אתאיסטים השטן מנסה להסתיר את מספר עצום של מאובנים של בני אדם ענק עם שש אצבעות שתי שורות שיניים כמו גוליית, כדי להגן על תורת האבולוציה שלהם, להפריך את מה התנ”ך אומר על הענקים הנפילים. בני אדם היה אמור להיות ענק לפני המבול של נח, ממש כמו בעלי חיים אחרים, אבל הפעם זה שונה מן הנפילים ענק. זה היה כאשר היו חרקים בגודל של כלבים וחתולים מודרניים, כך טירנוזאורוס רקס לא היה גדול כמו ביחס לבני אדם, בתור אנשים מאמינים. התנינים הקדומים היו בערך באותו גודל כמו טירנוזאורוס רקס (40 רגל). גברים גרו בנפרד מבעלי חיים, בדיוק כמו בימים מודרניים, וגברים יכולים להרוג דינוזאורים ודרקונים. רק אנשים טיפשים הנחשבים חכמים על ידי העולם להיכנס לתחום של בעלי חיים נפגעים.
לאחר החטא נכנס לעולם באמצעות אדם וחווה, יצורים החלו להרוג יצורים אחרים. בייחוד אחרי המבול, העולם היה שונה בגן עדן, וחומרים מזינים צמחיים היו נדירים. זה היה עולם קשה, קשה לחיות בה אלוהים הרשה לאדם לאכול בשר אחרי המבול. פילים היו בגודל של ממותות ונמרים היו בגודל של סאבר שיניים נמרים. במקור, בני אדם ובעלי חיים אוכלים צמחים. זה יהיה דומה בגן עדן, בימי המילניום בקרוב ביאת המשיח על כדור הארץ, כאשר זאבים וכבשים יישבו יחד בשלום, אריות לא אוכלים עשב.
יש לך עור מאובן דינוזאור. איך? הם מאובן במהירות על ידי המבול. כל בשר הפך להיות מושחת על פני האדמה, כך אלוהים היה צריך להשמיד את כל היצור, למעט אלה על תיבת נוח בדיוק כמו הנפילים חצי גזע ענק עם שתי שורות של שיניים שש אצבעות / בהונות. יש טונות של מאובנים של Nephilims נמצאו בכל רחבי העולם, יחד עם סיפורים עתיקים עליהם. הם היו גיבורים עתיקים, כמו הרקולס, שהיו ענקים של זמנם עם כוח יוצא דופן וחצי גזעים בין המלאכים הנופלים נשים פמיניסטיות. הם, יחד עם המפלצות שהיו האלים המצריים ויצורים מיתולוגיים יווניים, היו יצורים מעוותים גנטית של השטן. אלוהים היה צריך להשמיד אותם יחד עם פמיניסטיות אדם באמצעות המבול של נוח, בשל לרמה של סטייה. בדיוק כפי שהיה בימי המבול של נח, אנו רואים אותם המודרנית קצה טיימס, עלייה של הנשים המערביות לשוויון מנהיגות חברתית, לנפנף שוויון עם גברים וקובע את סמכותם על גברים למוצרי בזכות מה שמכונה “התנ”ך גברים” ומנהיגים דתיים שלהם.
השטן תמיד מפתחת טמון בשם האבולוציה, כאשר אביו של הנפילים הוא הגיע, וגם באותם הקצה טיימס. זה משרתים שד, דיבוק של השטן, תסריטאים בהוליווד ובטלוויזיה, סופרים ומדיה אנשים, אשר בשימוש על ידי השטן לאמת העתק סוטה אלוהים מיליארדי לשטוף את מוחם של אנשים. הם מיסיונרים של השטן כמרים הרשע. הם כמו עובדי אדם ערפדים של הקולנוע של הוליווד כדי להרקב העולם ברעל של השטן, על תוכניתו סוף-Times. הנאצים של היטלר אמר שאם אתה חוזר על שקר מספיק פעמים רבות, אנשים יאמינו. לאחר 1960 של “ילדי פרחים” כנסיות הדור הקתולית השטן של המסתורין בבל הכנסייה הם מטיפים כי התפתחותנות לשטן הוא אמיתי.
ההומניסטים המערביים של השטן איכות הסביבה קרוב לוודאי ליצור קולני על להשמיד את כל הדרקונים, והיו אומרים שהם רוצים הם היו בחיים כאשר הדינוזאורים היו בחיים, אבל אני חושב שאתה צריך להיות אסיר תודה שאין יורק אש דרקונים ברחבי עכשיו. תודה האבירים של פעם. כפי שהוזכר בספר שלי, זוחלים רבים להמשיך לגדול כל עוד ישנם תנאים נאותים, לכן אם אדם חי עד 930 שנה, אז כמה דינוזאורים זקנים היו ענקיות למדי.
אם האמונה המוזרה מתפללים קנאים של דת האבולוציה נכונה, אז לא אמורה להיות מיליוני ב-בין המינים בין דו חיים דינוזאורים. אנחנו לא מוצאים מינים אלה. אתה לא צריך יצורים חדשים צצים סביבך כמו האבולוציה מדינות, אבל ההיפך הוא הנכון, יש לך יצורים רבים עומדים על סף הכחדה. אנחנו מוצאים שרידים מאובנים של עקבות האדם והסוס לצד עקבות דינוזאורים, מראה כי הן התקיימו במהלך 6,000 השנים האחרונות של ההיסטוריה האנושית.
כפי שידוע לך, תיארוך פחמן היא דרך אמינה מאוד של מאובנים היכרויות. נתונים לא נוחים האבולוציה “, מראה כי עצמות דינוזאור בדיקת פחמן רק כמה אלפי שנים, לא מתפרסמים. המאובנים הם מן המבול של נח כ 4500 שנה, מכוסה באופן מיידי תחת משקעים של אירוע קטסטרופלי. אם הם מצאו דרקון באגם מה, האבולוציה היו צריכים לבוא עם תירוץ טיפשי כי דינוזאור בודד במקום מרוחק שרדו מיליוני שנים. בבל המסתורין דת האבולוציה האילומינטי להסתיר את מאובני אדם נמצאו בשכבות סלע זהות לאלה של הדינוזאורים.
דינוזאורים מוזכרים פעמים רבות בתנ”ך. המלה “דרקון”, השתמשו לפני “דינוזאור” המילה הומצא. במקור, זוחלים היו יצורים יפים, אבל הפך היצורים הנתעבים, כמו לוציפר היה המלאך הכי יפה, אבל הפך את הנחש השטן המאוסה. לאחר החטא נכנס לעולם, באה הקללה על העולם, יותר מדי. זה עשוי להסביר את התיעוב כלפי אדם זוחלים, למעט סוטים אנשים שטניים. תרבויות פגאניות מעריצים את הנחש או השטן. מרקו פולו, הרודוטוס וסופרים רבים נוספים כתבו על דינוזאורים. דת האבולוציה אינה יכולה להסביר מדוע היצורים המאובנים אשר נמצאים עם דינוזאורים ניתן למצוא כיום סביבנו, לבין אלו שהיו סבורים כי נכחדו עם דינוזאורים נמצאו חיים לאחרונה.
המערבי ההומניסטי שלאחר 1960 של כמרים סוררים להיפי “ילדי פרחים” האמהות ילמד דברים כמו: אתה צריך לתת כסף לכנסייה, כמה נשים צריך להיות שוויון זכויות סמכות הכנסייה, למחזר ולהציל את כדור הארץ, וכיצד להימנע מקיום יחסי מין, מין להתנגד, להילחם מין להתרחק ומין; אחרים תורתו המערב הפוריטנים אדם דתי. עם זאת, הם לא חסיד לך לגבי אלה עובדות חשובות בתנ”ך על התורה של אלוהים או אמת, כך הקהל נשאר פרימיטיבי מאוד מבחינה רוחנית, ואף פעם לא גדל. הם לטבול דברים כמו פעילות פוליטית המשפחה, אך חברי הכנסייה שלהם אינם discipling לאחרים מצווה, מה שמראה כי הם דתיים ולא רוחני. לא צריך להיות כומר בכנסייה ללמד בלבד, כמו המערב יצרו את הכנסייה אל, אלא, כל נוצרי יש discipled ידי אחר הנוצרית discipling אחר הנוצרי. כך ישו עשה את זה, וציוונו לעשות.
הם מלמדים כל מיני של עושים ולא של, כללים ותקנות, בדיוק כמו הפרושים הדתיים לעשות. אנשים לא יכולים לציית לאל את היכולת האנושית או הטבע החוטא. לכן אלה כמרים הומניסטיים המערב מנסה לשים אחריות האדם על מנת לכפות עליהם משמעת, ולנסות לקשור את הכבשים למטה עם פיקוח אנושי דרשות מחמירים. אנשים עדיין חטא. הם לא מבינים שאתה לא לנצח את הכבשה עם מקל, אבל אתה צריך להאכיל את הכבשים, כמו ישו הורה. אם להאכיל את הכבשים דבר אלוהים, אמונה בא לשמוע את האמת או Word או תורה. הדרך להתמלא על ידי רוח הקודש הוא למלא את הצאן עם דבר האלוהים. אחר כך, אנשים יהיו מלאים ברוח הקודש, שהוסמך על ידי רוח, ויש לי אמונה אהבה חזקה, והם אפילו לא רוצה לחטוא. הם יראו את יהוה.
אם אין תורה או אמת מלמדים, אז אתה תקוע רק עם הוראת הכללים הדתיים המערב והתקנות, ואז, אתה תהיה תקוע עם פושרת, סוף טיימס, Laodicea הכנסייה המערבית, כפי שאנו רואים כעת. הם מתחילים ללמד תיאוריות חסידי אבולוציה ולא בריאה, כי אין אמת התורה. מה שהם עשו הוא לבעוט ישו, שהוא Word או תורה, מתוך הכנסייה. לכן בהתגלות 3, ישוע הוא מחוץ לכנסייה, לדפוק על הדלת כדי לתת בחזרה (הכנסייה רק מתוך שבעת הגילאים הכנסייה, שם ישו כבר בעט החוצה). מה אלה ההומניסטי המערבי של אחרי 1960 “ילדי פרחים” כמרים האמהות לעשות הוא לזרוק חלקים שלמים של התנ”ך (חלקים שלמים של ישוע הוא דבר מחוץ לדלת), כגון תורתו על כיסוי ראש של נשים וגברים הוא חשיפת שלהם ראשי, כך הם בעטו ישו החוצה, החליף אותו עם תורות הומניסטיים מערביים של איזבל. אין להם כבוד דבר אלוהים או ישו כאשר הם זורקים את קטעים שלמים של התנ”ך בשם המערבי ומה עכשיו “התקינות הפוליטית”.: הכללת הומוסקסואליות הוצאת הקודש הקודש? השמים הם הגבול, כאשר קצה טיימס הומניסט המערב להתחיל לעשות את זה. לכן הכנסייה סוף-Times הוא כל כך חלש. הם זרקו את רוח הקודש, והם מלמדים דת המערבי מוזר קליפה ריקה של הנצרות. והם קוראים עם אלוהים שוביניסטים? שניהם מתים טיפשים.
אתאיסטים של השטן צריכים ללמד כי הדינוזאורים נכחדו במשך מיליוני שנים, כדי להשקיע תורת האבולוציה שלהם. הם צריכים ללמד את הדינוזאורים התפתחו דם חם ציפורים, אם כי אתה לא רואה שום יצורים בעלי קשקשים משנים את הנוצות, סביבנו. אם הם מודים כי ההיסטוריה של התנ”ך הוא נכון, אז הם יצטרכו להודות בקיומו של אלוהים. אם הם מודים בקיומו של אלוהים, הם יצטרכו לעקוב אחר מוסר ואתיקה שנקבעו על ידי אלוהים. הם כבר לא יוכלו להתחמק עושה ככל העולה על רוחם; ורע שלהם יהיו חשופים. , הומוסקסואליות פמיניזם סמכות שווה של נשים, איכות הסביבה, הפלות, עבודת אלילים כישוף דתי, תאוות בצע, גרגרנות, שמאל סוציאליזם וכו ‘יהיה כל חשוף. זו הסיבה מדוע הם צריכים לעשות הכל כדי לחפות על הבריאתנות ולהפיץ שטיפת המוח שלהם התפתחותנות של של פוסט 1960 “ילדי פרחים” אמהות בתי הספר המורים של התקשורת.
השטן מלאכים שנפלו שלו יכול לתפעל את הגנים כדי ליצור מפלצות כמו דרקונים עם כנפיים ולנשום אש, או סוס חצי אדם חצי קנטאורים, או ציפור ראשים גוף האדם האלים המצריים, או מלאכים שנפלו שלו עשויה לשנות את צורתה עצמם יצורים ומפלצות, אבל להיות סמוך ובטוח כי אלוהים ישפוט אותם על מה שהם עשו, וגם לא להיות מרומים על ידי תורת האבולוציה של השטן לבין מיתוסים עתיקים זרים.
עם עדויות הניתנים, להטיף את האמת, כל האמת ורק את האמת, לעולם כולו. להפוך את תלמידיו של כל הגברים, אחים יקרים, ולקחת את סיבת אדוננו. להיות הרומית הרומית, הסינית לסינים: מדען למדען, וילד לילד. זה לא אומר לאמץ תרבויות לאומיות האדם שלהם, כמו כמה נוצרים דתיים השטן ללמד, אלא, זה אומר להשתמש בכל מצבים והזדמנויות לשיתוף המשיח, ועל מנת לעמוד על הגנת הבשורה שעבורו נקראתי בתור שגרירים.
דוגמה יהיה כמו העובדה המערב לחשוב על נבואות התנ”ך מבחינת הדרך של היוונים ההלניסטית חשיבה שממנו התרבות המערבית מקורו “נבואה והגשמה.” כך מה שנקרא “גברים התנ”ך” שלהם מנהיגים דתיים להיפי חברי הכנופיה הדתיים שינו את האמת אל הנצרות המערבית שלהם. עם זאת, דבר אלוהים כתוב בצורה עבריים לחשוב, “הנבואה כתבנית.” בתקופה של אדם וחווה, לא היתה שפה אחת עברית, תרבות אחת. הסיבה היא כי המערב היה לזרוק את יהדותה של אלוהים במקרא, והחליפה אותו עם הדת המערבי.
למשל, אם אתה לומד לחשוב על התנ”ך הנבואה על פי התרבות של ישו ולא איזה התרבות האנושית לאומי, אתה רואה נבואה כמו “דפוס.” אתה מתחיל לראות כפי שאלוהים רואה התנ”ך הנבואה, בין אם זה קשר בין נבואה של “התלהבות” עם “מנהגים עתיקים חתונה יהודית”, “. בימי חג שבע של ישראל” או נבואתו של ישו של “התלהבות” שלו לנוכח לכן המנהיגים הנוצרים אסיה טוענים סמכות אתה אוהב את Nicolaitans ולצעוק בך, כי הם חיים כמו עובדי אלילים סביבם ההולכים אסיה הקונפוציאנית, טאואיסטים תרבויות: במקום כביסה רגל המשרתים שלהם כמו ישו עשה, על פי התרבות של ישו. אם אתה קורא הכומר אסיה בשם “הכומר & שם פרטי” ולא “דוקטור”, כפי כרטיסי הביקור שלהם אומרת, הם נראים מוטרדים מאוד. המנטליות אסיה שלהם היא שהם בני אדם גבוה יותר, ראוי לכבוד והפולחן. אלה כמרים Nicolaitan קוריאנית יגיד לך לקום, כאשר אנשים מבוגרים הולכים, אז הם כנראה לא מכבדים טימותי בשל גילו הצעיר. הם קונפוציאנים ולא נוצרים, אבל יש להם זיהוי כמו הנצרות כמרים, בשם בלבד.
אתה צריך ללמד את הנוצרים מערביים העוקבים אחר הנצרות המערבי הראשון הוא מערבי להם, וללמד אותם את ההבדל בין דת הנצרות המערבית שלהם ואת התרבות המקורית של אלוהים. אתה צריך לשבת על כיסאות כמו המערב מתארים הסעודה האחרונה של ה ‘בציורים מערביים שלהם, במקום לשכב על הרצפה אחד ליד השני כדי לאכול כמו בישראל הקדומה. אם כן, בהחלט לשבת על כיסאות כאלה המערב לעשות, ולהיות מערבי לאדם המערבי, כל עוד אתה לא מבין את המורים הנוצרים שווא המלמדים כי יש לאמץ את הדרך אלה “המערב החשיבה תרבויות הרשע של אסיאתים ואפריקאים כדי לשתף המשיח. השתמש פסל ברומא של “אלוהים לא ידוע” לחלוק את הבשורה, כמו השליח פאולוס עשה, על ידי הפיכתו הרומית הרומית, כל עוד אתה לא לאמץ את דרכי התרבויות מערביים הרשע של פמיניזם ושוויון נשים.
להיות עם הקבוצה בכל עת כמו הנוצרים היפנים להכריח אותך להיות התרבות שלהם, גם אם אתה רואה שום היגיון אלוהי מעשי להיות שם שעות כל יום, אבל אם אלוהים אומר לך להיות במקום אחר, אז לציית ה ‘ , גם אם כל הנוצרים היפנים ביקורת דיבה אותך כי את לא משתתפים בקבוצה, כמו השטן דורש עמו לנוע כמו ארבה ההמונים חסרי דעת. אם כל הנוצרים המערביים של פיקוד היוונית ההלניסטית החשיבה האקדמית שלהם לך להקליט נוכחות במחקר התנ”ך שלך כל שבוע מסיבה כלשהי תרבות משוגע, אז להיות מערבי לאדם המערבי ולעשות את זה, אבל אם הם מצווה עליך ללמד את התרבות החינוכית האבולוציה בבתי הספר הציבוריים שלהם, ואז לסרב ללכת בעקבות התרבות המערבית שלהם.
רוח הקודש ייתן לך הבחנה על מה לעשות, יקירי אחים. אתה במיוחד, שריד 144.000 ישראל צריך רוח הקודש של אלוהים להבחין את כל הדברים, כי אתה אכנס לכל אומות העולם את הבשורה של ישוע המשיח. להיות מצויד על ידי רוחו את דבר אלוהים ואת ההבחנה שלו. וגם, אלוהים שומר על מי להביא את הבשורה של אור תקיים לך הצדקה שלו. בתשובה, ולעשות ישר את דרך ה ‘! אמן.

Advertisements