אנו רואים מחדש של מגדל בבל. כפי שאתה יודע, ניסה נמרוד, הדיקטטור הראשון Nephilim של העולם, לבנות את מגדל בבל כדי להגיע לגן עדן להתגרות אלוהים. השטן הקים את האילומינטי או סדר עולמי אחד או דת המסתורין בבילון דרכו. הדת בבל המסתורין יש להם שמות שונים ו תחפושות: הדת הבבלית, הדת המצרית, הקתוליות, קומוניזם, או”ם, מסון, המורמונים, כישוף Wiccan, דרואיד, הינדואיזם, מיסטיקה מזרחית, תורת הקבלה, מסדר אבירי היכל שלמה, וכל occults פגאני שמקורן בחזרה כת השטן או דת המסתורין בבל. זו הסיבה מדוע אלוהים נתן כל העם בבל שפה אחרת, כך שהם לא יכלו להבין את הקשקוש של זה או בבל; והם היו מפוזרים בכל רחבי העולם, על מנת שהם לא יכולים להתאחד כדי לעשות רע. האנטי המשיח יהיה הדיקטטור האחרון של דת זו תעלומה בבל (aka כת השטן) של האו”ם רשת מסון של פוליטיקאים, נשיאים, חברי קונגרס, אנשי עסקים, אילי התקשורת, וכל אגודות סוד. אנו רואים התגלות שבו הדת בבל המסתורין על העיר של שבע הגבעות, רומא, תיחרב הלילה מפיצוץ מטען ואולי קרינה, בעתיד.

בדרך כלל, בדיוק כמו המלאכים הנופלים של השטן, הרוע שונאים אחד את השני ואת להילחם בינם לבין עצמם. עם זאת, תחת השטן, הם מאוחדים בכוח על ידי פחד, בדיוק כמו התרבות הקונפוציאנית-הטאואיסטית של היררכיה והפחדה. זוהי המערכת מול האל, שבו כל הקדושים ואת המלאכים הקדושים לשרת את אלוהים בגלל האהבה. לדוגמה, אנשים שונאים אחד את השני על בסיס מוצא אתני, גזע, דת, אמונה, לאום, וכו ‘, בדיוק כמו השכנים השבטים שונאים אחד את השני. בני אדם לא מבינים אחד את השני. האמריקאים חושבים כי היפנים הם מפלצות ברברים, משום שהם שבויים התעללות; התעלמות זכויות האדם ואת חיי האדם. היפנים חושבים כי האמריקאים הם חסרי בושה, משנה חיים, יצורים פחדנים, כי יש להם את החוצפה אלם, בקלון להיכנע אויב להתחנן לרחמים על ברכיהם. בני אדם הם בורים של ערכים רעהו, מערכות, מנהגים, תרבויות, דרך חשיבה, אמונות, מסגרות המוח, וכו ‘

כמו כן, לאנשים לשנוא ולהרוג אחד את השני, אם כי הם הקבוצה האתנית אותה, כגון: יפנים וקוריאנים, צפון קוריאנים ודרום קוריאנים, הולנדית, דנית הגרמנים, פקיסטנים והודים, הכוויתים והעיראקים. לעתים קרובות השכנים שונאים אחד את השני ביותר, בדיוק כמו הטקסנים ואת תושבי ניו יורק, או הגרמנים בצפון הגרמנים בדרום; או המזרחי הסיני והמערבי סינית; או האירים והבריטים; או סודן מצפון ומדרום סודן; הקרואטים ו הסרבים; הרוסים והאוקראינים; Paraguayans ו הברזילאים; הטורקים והיוונים, או סעודיה הוהאבית ערבים ערבים (אוסאמה בן לאדן בא ממשפחה הווהאבית מנוגדים, כך הוא שונא את המונרכיה הסעודית); או כמו האינדיאנים סו ו Pawnee האינדיאנים עינויים טבח אחד את השני ; או כמו האפאצ ‘ו Commanches עינויים טבח אחד את השני. ישוע אמר כי אם אתה שונא את אחיך, אתה אשם כבר חטא של רצח. אז הוא הלב האנושי.

אז, אתה אומר: “למה את הדחיפה הפתאומית לאחדות העולם ושלום עולמי, פתאום?” זה בגלל השטן יודע הכתובים בתנ”ך נבואות הרבה יותר טוב מאשר הכנסייה פושרים, Laodicean End-Times, נוצרים כופר. הוא יודע כי סופו קרב. לכן, הוא משתמש האילומינטי שלו או סדר עולמי אחד או דת המסתורין בבל (הקתוליות, האומות המאוחדות, הבונים החופשיים, וכו ‘) כדי להשיב את הסדר אחד בעולם של הדת המסתורין בבל. זה כבר אלפי שנים מטרתו של האילומינטי או של ערפד כת השטן של השטן המשרתים האדם; בדיוק כמו בסרטים הוליוודיים בהם משרתים אדם מסוים מותר לחיות על ידי המאסטרים הערפדים שלהם על מנת לשרת אותם.

הטקטיקה שלו היה מיומן מאוד: השטן מכה את מרכז הסחר העולמי עם הטרור, ועשה העולם זועקים לשלום העולם והבנה העולמי השותפות התרבותית למנוע השנאה והטרור בעתיד. אם אתה מפחיד חברה אנושית או מספיק, אתה יכול לשנות את ההתנהגות שלהם ואת החשיבה הלאומית. הם ירצו לאמץ את האיסלאם, ולטהר את הנצרות (מי שהם שנאו עוד לפני 9.11 התקפות, כי הנוצרים הם מלח החיים זה קרבות הומוסקסואליות הפמיניזם); שבו הם חושבים הסיבה המחבלים לתקוף את ארה”ב ואת המערב ( התנגשות של הנצרות והאסלאם: והם חושבים על המוחות שלהם פשוט כי אם אתה יכול לקחת את הנצרות מחוץ לארה”ב ומערב, המוסלמים יפסיקו לתקוף ולהרוג אותם: בהחלט על פי תוכניתו של השטן להרוס את הכנסייה). לפיכך, לדחוף את להתאחד האיסלאם וארצות הברית על ידי להיפטר המכשול-הימין, אנשים שמרנים דתיים.

אהבתי את היריות האחרונות באריזונה, השטן משתמש תמיד משרתים האדם הערפדים שלו שהם שדים דיבוק לנהל ירי המוני נגד הליברלים, כך שהוא יכול להשתמש בתקשורת הליברלית להאשים אותו על נוצרים שמרנים; ואת מסתערבים מוסלמי אנטי -המשיח ישתמשו בטקטיקה הזו השטן של אותו למיליוני לערוף של התלאות הקדושים בעתיד על ידי להאשים אותם על ההתנקשות בחייו; בדיוק כמו נירון קיסר שרף את רומא כדי להאשים את הנוצרים ואת הטבח אותם הקולוסאום. הפעילות שלו הם חדשים, אך הטקטיקה שלו הם ישנים. כמובן, יש לך את רוח הקודש, אז אתה כבר יודע מה הוא עושה. אם אתה מסתכל על הפושע הירי ההמוני, אתה יכול לראות מיד לפי העיניים שלו בתמונה שהוא שד, דיבוק (בעיני בן אותו על מכשפות ועל המאפיה spiritualists). התקשורת הליברלית נתקל השיא לתקוף את הנוצרים, בדיוק כמו אביו השטן שלהם הורה להם. השטן הזנות להם הזדמנות, והם רצים עם הכדור.

עכשיו, בעולם בשלה מנהיג אחד, העולם כדי להביא את השלום המזויף ולאחד את העולם ממשלה אחת בעולם הכלכלה עולמית אחת ודת אחת בעולם, בדיוק כמו אלוהים ניבא. על ידי איחוד העמים יחד עם הכלכלה אחד בעולם, הם כבר לא יכולים להילחם זה בזה. הם היו מתאחדים תחת מגדל השטן של בבל. השטן חושב שהוא טקטיקן מבריק, אבל אלוהים הוא כל יכול, והוא רק באמצעות השטן כדי להביא תוכנית לסוף התקופה. השטן הוא לא אלוהים של שוויון, של השטן הוא רק נברא, ואת גרגר אבק לעומת האל הבורא. גל הטרור; עלייה של האיסלאם; איחוד ההתחממות הגלובלית; התנועה לאיחוד הדתות בעולם על ידי הקתוליות המסתורין דת בבל (aka אוניברסליזם); ההתרסקות הכלכלית העולמית; וכו ‘: לכולם יש טביעת אצבע של השטן עליהם, כדי להביא את העולם יחד ו מחדש את אחד בעולם מגדל בבל בבל הדת המסתורין.

זכור, התנ”ך אומר שכאשר העולם מתחיל לומר, “שלום ובטחון,” השמדת פתאומי יבוא. השטן, הדרקון, ו-Anti שלו המשיח, את החיה, תמכור את הפילוסופיה של “שלום וביטחון” להביא את האנשים של העולם ביחד. כעת אנו שומעים את הביטוי “שלום ובטחון” כל יום בחדשות. האנטי המשיח יתקרב ישראל Philistina להפעיל לחץ על אותם כדי לסיים את הסכם השלום על ידי המועד האחרון; והוא יהיה פשוט לבוא כדי לאשר אותה. זה כבר יהיה על השולחן, מוכן לו לחתום על זה, ברגע הנוצרים raptured החוצה. ואז, לעזאזל, ויתפוצץ על כדור הארץ; ונוצרים יהיה צורך חגיגה של שבע שנים שלהם החתונה בגן עדן לפני משתה החתונה. קבל הזמנה לחתונה שלך כרטיס הישועה כל עוד אתם יכולים! ברגע שיש מספר גורליים של הנוצרים לקבל הציל, הכנסייה עומדת להוציא. עידן הכנסייה מסתיים, ואת זמן הגאולה יעקב או של ישראל מתחיל.

על מנת לאחד את העולם תחת שלטון אחד בעולם, האנטי ישו תיצור החוב הלאומי מגה והאינפלציה Hyper-בארצות הברית. זוהי תוכניתו: הוא מוסלמי חבוי; ורוצה האיסלאם-atize בארה”ב תחת חוק השריעה. שורה של אביו יכול להיות אשורי קו אמו עשויה להיות יהודי. כפי שכתבתי בספר שלי, את מגדל בבל הוא סמלי השלטון אחד בעולם שהוא יוצר; וזה אובליסק או סימן באיברי המין הגברי של הדת שמש הפאלית של השטן הדת המסתורין בבל; שבו כל השמש הנסתר האלים כמו אלוהים את השמש המצרי (כמתואר העין על סמל הפירמידה של הבונים החופשיים) שמקורן בדת המסתורין בבל של הקתוליות, לפני שהוא לקח על עצמו במסווה של הנצרות.

לכן כל במסווה האילומינטי הדתות השטן יש את אותו הסמל של קרני השמש 33: הקתוליות, האומות המאוחדות, בברית המועצות, האילומינטי של מסון 33 מועצת מעלות, וכו ‘לכן המבול מראש של נח זר “שומרי” או Nephilim של הנופלים מלאכים, אולי לחזור על צפון 33.33 מעלות ו 33.33 מעלות ממזרח המקולל מרידיאן-החרמון, בקרוב מאוד; אשר על התואר זהה בעיר המקוללת של בבל הראשונה במטה מסון בחוף ארה”ב למזרח; כאילו להעתיק את חזרתו של ישו על הר הזיתים. מסון הגיע לאמריקה להקים מטה בשלב 33.33 על ידי הבאת הגולגולת מנהיג האבירים הטמפלרים. בעת חישוב 33.33 מעלות, זה יוצא 2012 מיילים ימיים. 2012 קילומטרים להתיישר עם לוח השנה של בני המאיה. המוסלמי שריינרים מסון הסניף אשר להישבע לשטן (בכל 32 חברי תואר השטן) יביא את המוסלמים לעולם הזה, אחד השמש הבבלי האל והדת, השטן בכבודו ובעצמו. רק חברי האחווה הסודית לראות את הסמלים האלה בסתר מסרים בינם לבין עצמם. מה אלוהים קורא בתנ”ך, “כביכול של השטן סוד קטן.” והשטן חושב שאנחנו, הילדים של אלוהים, הם בורים הקטן בעולם שלו, סודות כת השטן או תעלומת בבילון?! אנחנו יכולים לראות את תחבולות השטן כמו אור של רוח הקודש חושפת! הה! רק הכנסייה דתיים פושרים הוא עיוור בחשכה ושינה את מה היריב הישן הוא עד! הוליווד vampirical הקטן של השטן התעשייה משרתים האדם כבר הגדרת את הכל, על פי לוח הזמנים.

לכן אלוהים אומר שהוא ישמיד המסתורין בבל, אשר מייצג המוסד כי adulterates הכנסייה עם כת השטן. זו הסיבה נשיאים, אנשי עסקים וחברי קונגרס של אחווה סודית מסון שהוקמה על ידי כת השטן המפורסם בנו מקדש אובליסקים בכל מקום, כולל פריז וושינגטון בספר שלי (אשר כל מקצה טיימס נוצרים פושרים יש נדחו בבוז), אני מדבר על כל המקדשים הנסתר כמו הבונים החופשיים יש את אלוהים יושב בצד השני של בית המקדש של אלוהים. הבונים החופשיים הם נעים במהירות כדי לבנות מחדש את בית המקדש בירושלים, כדי להוביל המשיח הבונים החופשיים שלהם, אשר יאחד את שלושת הדתות הגדולות של הקתוליות בעולם, האיסלאם והיהדות (מינוס נוצרים שנולדו מחדש).

אם ארה”ב היא נלקחה מתוך עמדת המעצמה, ממשלת אחד בעולם לא יכול להשתלט על העמדה. הוא כבר בעיצומו. צבא ארה”ב הוא ממומן על ידי סין. הכסף הזה משמש כדי להפעיל את הצבא האמריקני נמצא בהשאלה מסין. אין מדינה אחרת בעולם אשר הצבאית מנוהלת על ידי מדינה אחרת. האמריקאים אוהבים כסף, אז הם בוגדים במדינה שלהם בחשאי למכור את כל הדף שלהם סודות צבאיים הסינית, תמורת כסף. הטכנולוגיה כל כך הוא פותח על ידי האמריקאים נגנב על ידי האמריקנים למכור לסינים. כעת, סין היא הרבה יותר מתקדמים טכנולוגית מאשר בארה”ב יכולים לדמיין. כמו תמיד, את מנהיגי ארה”ב מוטלות מאוד לאחור מאמינים כי הם נעלים יותר מאשר במדינות אחרות. עם זאת, צוללות סיניות הם מתעוררים פתאום בין נושאות מטוסים אמריקאיות משחתות ההגנה שלה ליווי סיירות, כאילו כדי ללעוג הטכנולוגיה בארה”ב. הם כמעט בלתי מורגשת על ידי הצבא האמריקאי, והוא יכול להטביע את כל נושאי בארה”ב דקות; עושה את כל יקר, מערכות רברבני ארה”ב הגנה צבאית בדיחה. כאשר הכיור ספקים, כוח האוויר האמריקני הוא נעלם מיד.

בכל מבחן סינית נשק אלקטרוניים שלהם הדופק, הם סגרו את כל מערכות הטילים האמריקנית; ועלים ארה”ב הגנה ועירום. זה כמו בדיחה גדולה. (זה בגלל האמריקאים את הרכבת כל הסטודנטים הסינים ב-MIT עם טכנולוגיה המובילים בעולם; ואת האמריקאים לימדו ולהקים מפעלים השקיעו מיליארדים בפיתוח הכלכלה הסינית היא חמדנות כי יהרוס את ארה”ב, בדיוק כמו הרומית. האימפריה. מאז מנהלים רוצים רווחים גבוה, בונוסים, שהם הספינה כל עבודות בחו”ל, ולכן ארה”ב אינה אומה ייצור, אלא אומה החוב לצרוך. אומה החוב יפיל בסופו של דבר, בשל תאוות הבצע שלו. בשעה אחת החברות ביקרתי ביום השני, כל העובדים היו סינים, וחלק פיליפינים, הודים האינדונזים. שם לא היה אמריקאי אחד. הם מקבלים משכורות האמריקאי, ולכן הם מיליונרים בארצותיהם. הדבר היחיד הוא, אני שמח עבור האחים והאחיות הסינית, כי בשל הגלובליזציה, הם יכולים לקבל ספרי תנ”ך עכשיו.)

אתה יכול לספר מיד על ידי רק צופה שני צבאות היריב. נושאות מטוסים בארה”ב הם יותר כמו ספינה “ספינת האהבה” שיוט, עם זכר ונקבה גייס מלחים נשיקות, fraternizing ו קיום יחסי מין כל לילה, כמו האמריקנים להפוך למדינה פגאנית יותר. מספר גדול על ספינות הם הומואים ולסביות, כי הומואים יודעים את הספינות הם הקיפו שבע פעמים עם גברים יותר מאשר נשים. הנשים להצטרף משתי סיבות. ראשית, הם יהיו מוקפים הרבה גברים נשים, מורעבים, ושנית, יש המון נשים לסביות אחרות עם כיסוי לא הראש שיער קצר, שאוהבים יש משרות זכר; בדיוק כמו גברים הומוסקסואלים כמו עיצוב שיער קוסמטיים אופנה משרות. כושר כושר הם תמיד מלא גברים צרפתים שעובדים בחברות הלבשה אביזר; בוהה במקלחת ההלבשה של הגברים חדרים. זהו המהלך הטבעי חטא האדם של אירועים. זו הסיבה שהם עושים רעש גדול ולהתלונן בינם לבין עצמם כאשר הם צריכים ללכת לאזורים מסוכנים; או מתנגד לצאת למלחמה. אתה תוהה מדוע הם הצטרפו לצבא מלכתחילה. הקצינים האמריקנים הם קצת יותר שמרנים, חכם ומוסרי.

מצד שני, את ספינות סינית רוסית מלאים חיילים אמיתיים, שאינם אנשי צבא מקצועיים, וזה יותר כמו כלי שיט צבאיים, מ ספינת תענוגות רומנטי. ארה”ב היא להפוך פגאני יותר, הומואים המושחת; בדיוק כמו ברומא העתיקה. פומפיי נהרס הלילה על ידי אלוהים, משום שהיא הייתה העיר בה כל הרומאים הלך להביא זנות המחוזות האדומים ואת המפלגה שיכור; בדיוק כמו העיר של ניו אורלינס מארדי גרא עם שיכורים flashers תיבחן ביום מן הימים. הקדושים, לצאת מן הערים בבל המסתורין, שמא אתה להישפט גם על ידי אסונות והרס, כי יבואו על מושחת ורע. אין לי חלק בתרבויות אלילים של המאה סדום ועמורה -21 ערים.

חיל הים האוסטרלי הוא הגרוע ביותר. יש לך מלחים נקבה עם שדיים וישבן גרוטסקי ניתז מתוך קצרים שלהם וחולצות; כפי שהם מסתובבים יציאות התרבות הקונפוציאנית זרים; והם לשים בוץ על הפנים של הקפטנים שלהם, ושופכים דייסה מעל לראשו של הקפטן עבור בידור, בעוד הקפטן צוחק partakes במשחק הזה. רבים מן המגויסים הצעירים מתלוננים כאשר הם הורו על הראש לאזור מסוכן. אתה תוהה אם הם הצטרפו הצבאי למין, 75% משכר הלימוד חינוך וסיוע, וכן הזדמנות שיוט למדינות זרות בחינם, או אם הם בכוונה התנדב כמו טייסי קמיקזה עד 100% למות למען אמהותיהם ואחיותיהם הצעירים.

אני מאמין צבא ארה”ב תהיה מאוד מופתע כאשר הכוחות שלהם הם השמידו לילה, בעימות הבא שעומד לקרות. אנחנו לא מדברים על צבא מיושן לאחור, כמו העיראקים. אנחנו מדברים על armadas המכריע של לוחמי התגנבות החמישי הדור המתקדם יותר לוחמי בארה”ב; כמו האנטי המשיח מנסה לבטל את כל דור חמישי תוכניות ארה”ב קרב, ומכין את ארה”ב להרס מוחלט.

זה כנראה האופי הלאומי של האמריקאים כדי להיות מונח תמיד לאחור: פרל הארבור; 9.11 פיגוע; תקופה קצרה פצצה המועצות פיתוח הגרעין; פלישת הסינים לתוך מלחמת קוריאה; מנהרות צפון וייטנאם; ההתעצמות הצבאית הסינית מהירות; בגידה ידי ריגול נגד ה-FBI בימוי: הטבח האקדח על ידי קציני צבא מוסלמי בארה”ב; כל הטנקים הטביעה בחוף אומהה בנורמנדי ב הנחיתה; החרמת מפציצי B-29 על ידי הסובייטים כפי שהם נחתו; לא להוציא את הדיקטטור הסיני כמו גנרל מקארתור התעקש: לא לאפשר קידוח נפט בארה”ב, אבל תלוי במאה אחוז על הנפט המוסלמי; לא לכידת אוסאמה בן לאדן כשהוא היה ממש בידיים של ממשלת ארה”ב; לא מאפשרים פצצות האטום או הפצצת שטיח בווייטנאם כדי בכוונה להפסיד במלחמה;. וכו ‘, וכו’ וכו ‘(הם פשוט קוראים להם טעויות רגילות הם לא טעויות; הם שטניים בכוונה השטן שונא המדינות להגן על ישראל.. הוא מציב את העם המטופש ביותר בקבלת החלטות עמדות.) והרשימה עוד ארוכה. ההיסטוריה חוזרת על עצמה. ארה”ב יהיה ככה עד פטירתו בשנת הקצה טיימס. אם זה קורה פעם או פעמיים בעבר, זה ימשיך לקרות שוב בעתיד. אתה לא יכול לשנות את האופי הלאומי של מנהיגי הממשל האמריקני. זה תמיד משעשע לראות את כל מנהיגי סופר מנת משכל גבוהה אמריקאי עיוור לחלוטין על המטרה על ידי השטן. הם היו מוגנים על ידי אלוהים בדרך נס, משום שהם מוגנים בישראל, אבל כאשר הם מפנים את גבם על אלוהים ולרוץ אל הפגאניות, הגנה של אלוהים יילקח.

לדוגמה, מנהיגים קומוניסטים סוציאליסטים הם ביטול F-22 לוחם התוכנית ותוכניות מפתח אחרים, לרבות מערכות הגנה מפני טילים בפולין, בזמן שהם לא רוצים לקצץ תועלת כסף תוכניות מס בתקציבים שלהם. רוע החטא מוביל פטירתו ועל המוות, בדיוק כמו האימפריה הרומית ירדה. האנטי המשיח אשמח לבטל את F-35 ו F-22 תוכניות כדי לקדם אג ‘נדות אחד בעולם שלו בסדר. הם גאונים מבריק מבחינת המשחק, conniving וצובר עמדות פוליטיות; אבל טיפשים הצרופה כשמדובר חוכמה אלוהית לבין השכל הישר. ילד נוצרי רגיל יש חוכמה אלוהית יותר של רוח הקודש. השטן תריסים מנהיגי ארצות הברית, על מנת להוביל אנטי שלו המשיח. זה הולך לפי לוח הזמנים, כשם אחד סדר עולמי האילומינטי תכנן הכל.

השטן תמיד במקומות המשרתים האדם הערפדים של לשליטה ביותר חוטא לעמדות מפתח בממשלה שסוגדים כת השטן (סוציאליזם), ונותן להם המודיעין העל כדי לצבור כוח. זו הסיבה שהם יודעים סין היא מניפולציה של המטבע, אבל הם לא עושים את אותו הדבר שוב. הם כמו הרומאים מעצמה. גאווה, צדקנות, ואת ההומניזם לגרום לאנשים טיפשים. התנ”ך אומר בגאווה שמגיע לפני נפילה. האנטי המשיח יהיה ממש הורס את הצבא האמריקני מן היסוד. הוא יודע היטב כי הפסד של עליונות אווירית ייתן הסינית והרוסית דור חמישי לוחמי התגנבות את היכולת לשלוט על פני כדור הארץ. אני פשוט שמח כי הנוצרים כבר לא יהיה ארוך, לפני שזה קורה. גרנו בתקופה הטובה ביותר, שלפני שנים צרה גדולה.

יש אנשים שאומרים שהם מעדיפים חיים בזמנים של ישוע, אך הם אינם מודעים לקשיים כי ישו עבר: כוויות השמש: חול השיניים; חרקים נושך; מזון פרימיטיבי ללא קירור; אין חדשות או בטלוויזיה או במחשבים, אין בסופרמרקטים; אין מכוניות, אין אופנה, ואין מיזוג, עובדים קשה יום ולילה כדי מחמירות; שלפוחיות על הידיים; כלבי פרא; השודדים; הקרקע הסלעית סלולה; מיטות קש; מים חומים, אין זמן לשחק גולף או לגלוש; אין בתי קולנוע או בסמטאות באולינג; לא מוזיאונים או פארקים, לא להקליד במקלדת, ללא חשמל או ההאפלה אור; אין טלפונים סלולריים; אין שולחנות למשרד, לא גלידה, לא מעליות; לא עטים כדוריים; לא ספינת תענוגות חופשות כדי בהאמה; ללא סורגים סלט; אין תקליטור מוסיקה, ריח גללי סוסים ברחובות ונעליים; שתלטנית החיילים הרומאים; טפילים מתפתל; הפוך נצלב למטה נשרף למוות; וכו ‘אנחנו באמת חיים יותר מכל שלמה המלך או דוד המלך עשה. לכן לפחות של הקדושים כנסיית מבורך יותר מכל מלכי הישן.

אנחנו צריכים להיות אסיר תודה על כך שאנחנו לא הולכים לטעום מוות (הוא לא חוויה נעימה עבור נוצרים), אך אנו מיד להיות שונה לתוך גופים מלאכית, בקרוב מאוד. יתר על כן, לשמוח שאתה ייספרו ראוי לברוח שיפוט הקרובים, אשר יהיה אפילו יותר גרוע. תנו שבח על שמו כל מה שאתה קדושים! נאמן טוב הוא האל לאלה שאוהבים אותו, הם לא יראו טעם המוות, המוות כבר עשה הדום-אויב מובס! בתשובה ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! ליום הדין מתקרב!

Advertisements