ברכות באמונה כי יש לנו כבר קרא, אדוננו ישוע המשיח! רוב המדענים מאמינים כעת כי קיים חיים בחלל החיצון. יש להעביר נחשול אדיר או בחיפוש אחר חיים מחוץ לכדור הארץ, פתאום, אלה בשנים האחרונות. השטן התחיל את “התרמית הגדולה” עם צ’ארלס דארווין לפני מאה שנה עם התיאוריה האבולוציונית אותו בהשאלה התרבות לפני המבול של נוח; לגבי הנופלים חצי גזע המלאכים חייזרים הנפילים, שהגיעו ללמד טכנולוגיה האנושות ותוהה נס ושלטים.

 

כדי לתת לך הרצאה קצרה על ההיסטוריה הרוחנית: השטן שדים דיבוק היטלר את העם הגרמני, כדי טבח כל יהודי יחיד, כך נבואה של אלוהים לא יכול להתגשם, ובכך מנסה לעצור את ההרס שלו. הוא ברא את השפל הגדול של 1930 של מתרסק על ידי הבורסה והבנקים, כך בגידה, נעצר היטלר יכול לצאת מהכלא לצבור פופולריות הלאומי בעתות סבל כלכלי רב; בדיוק כמו ברק אובמה לשלטון, במהלך דיכאון זו האחרונה, כפי שנקרא “פסיאודו המשיח”, כפי במדיות רבות מכנים אותו, למרות שהוא עמד מאחורי בסקרים לפני כן.

 

השטן הוא בחור מאוד מאוד חכם. הוא ידע כי על ידי ביצוע היטלר למשוך את העולם כולו אל תוך מלחמת עולם, כל הגברים האמריקאי היה לצאת למלחמה, ורק נשים יישאר לעבוד במפעלים ליצור נשק. הוא היה 6000 שנים של ניסיון עם הלב האנושי, והוא יודע שברגע נשים אמריקאיות למדו את הטעם של כסף כדי לקנות שמלות ותכשיטים ובתים יפים / מכוניות, כי תאוות הבצע היה supercede גידול ילדים; וזה ייקח האמהות מתוך המשפחה. ילדים הביתה לבתים מאם היו נזקים רגשיים בלתי הפיך; זעם כלפי מרדנית לא אוהב אמהות לשים ערך יותר כסף מאשר אותם, ולהיות רגישים ביותר להציץ שליטה (בדומה לילדים כנופיות רחוב חשים כי אבותיהם עזבו אותם אמהות יחסי מין עם גברים אחרים, והם אינם מקבלים כל האהבה כי ההורים לא בבית). זה יצר את הילדים של 1950, שהפך של 1960 “ילדי הפרחים” מרדנית, בני נוער שנפגעו נפשית, שמרדו במסורת הוריהם יהודית נוצרית ערכים; והכל וכל דבר עמד למבוגרים להורים סמכות הממשלה ואת אלוהים המוסר המסורתיים; בנוסף, הם לא רצו לצאת למלחמה כדי להגן על זרים, בניגוד למלחמת העולם השנייה גברים אשר גדלו יהודית נוצרית בתים וקם עבור נוצרי הקרבה עצמית. הדרך היחידה לעצור את עצמם מלהיות נהרג בקרב היה להצטרף עם התנועה הקומוניסטית כדי לנסות להפסיק את מלחמת וייטנאם, על היומרה הכוזבת של פציפיזם אלים יידוי אבנים,, או לברוח את הטיוטה על ידי שנמלט לקנדה. אלימות זו יצרה קדושים הסוציאליסטית ביניהם, זה הזעם העצורה ילדות לקח אש ברחבי המדינה והפך את התנועה הליברלית שאנו רואים עתה ב, מכללות הממשלה התקשורת: שלושה תחומים אסטרטגיים כי השטן המוח רצה שליטה. מה אני קורא את האסטרטגיה GMC.

 

כמו נשים השתלטו בכוח העבודה, היה זה אך טבעי שהם רוצים עוד ועוד כסף (טעם של דם); חטא החמדנות או מעמיקה, כך זה התחיל לבעוט התנועה הפמיניסטית כדי לקבל משכורת יותר. אחרי זה, זה היה רק ​​עניין של זמן לפני הילדים הללו ליברלית, נשים משוחררות איזבל הפכה גברים הומוסקסואלים, והירידה של החברה התחיל, בדיוק כמו מעשה סדום ועמורה &. החטא מתחיל קטן מסלימה לאט במשך עשרות שנים. חברה חטא נרקב מבפנים. אם יש לכם יראי שמים, כריסטיאן רוח מלא אמא, הילד שלך יהיה בתקווה לגדול להיות איש צדיק, שיש לו יראת כבוד קדוש ה ‘. אם יש לך אמא פמיניסטית ליברלית, הילד יגדל להיות גבר הומוסקסואלי ליברלי, אלא אם כן ילד שמקבל שנולד מחדש במשיח. זה בגלל אמא חטא פותחת את הילד השפעה מלאה ו דמוני. זו הסיבה שנשים הן מפתח. זו הסיבה פסיכולוגים ליברלית השטן של כל כך הרבה תעמולה הם קנאים לגבי להפריך זאת על ידי ממציא טענות שווא. וזו גם הסיבה קצה טיימס משפחות פושרים הכנסייה המערבית יוצרים צעירים ליברלים רבים כל כך אשר מתרחקים מן הנצרות, בגלל הבשרים, פושר, לסביבה המתים, דתי צבוע, משפחה נוצרית כפירה בזכות הכנסייה לפני חזרתו אשר הוא ניבא. בדוק את הרוחות כדי לראות אם אני דובר אמת או לא. (זה מרד הנעורים נגד הערכים המסורתיים היא הרוח המרדנית זהה של השטן נגד אלוהים, אז אתה רואה איפה זה שמקורו).

 

זה יצר את נפילתו של החברה בעולם, למערבולת של חירות סוציאליזם מינית פמיניזם הומוסקסואליות: כל חלק בלתי נפרד satanization של החברה, בדיוק כמו לפני המבול של נוח. זוהי הסיבה מדוע כמרים סוררים היפי מלאים על הראש עם הפולחן הזה פמיניסטית ליברלית, שהוחדר לתוך ראשם שוב ושוב שוב ושוב על ידי אמהות חד הוריות 1960 הודעה שלהם (בדיוק כמו נוער היטלר), ואבות היפי מתעלל. אלה של 1960 “ילדי הפרחים” כמרים סוררים היפי האמהות מוצף כנסיות של אלוהים, והפך את כל הערכים הנוצרית המסורתית של טרום 1950, אל מה שאנחנו רואים עכשיו במערב. אפילו גדול המערבי חוקרי המקרא כבר נסחף על ידי המערב ועל שטיפת מוח של החברה ניאו ערכים. כמו היטלר אמר, כאשר אתה ממלא את דעתם כל כך הרבה זמן עם זה, הם מתחילים לחשוב את זה. השטן הוא אמן שחמט, ומן הסתם את היצור החכם ביותר שנוצרו כל הבריאה, והוא מתכנן דברים ועובר חמש ושש צעדים קדימה. הוא חולה, גם. הוא תמיד יש מתוזמר להפליא ומעוצבות תכסיס. אמנם הוא האויב, אני תמיד סקרן מאוד תככים שלו.

 

כמובן, כמרים סוררים היפי אנשים דתיים, אז הם לא יכולים לראות את הדברים מבחינה רוחנית על ידי רוח הקודש, ואת אלה קצה טיימס אנשים עיוורים לחלוטין מה עושה השטן בראשם וליבם. יש לו את האנשים האלה נשי פמיניסטי על ידי כדורים, כמו שאומרים. הם חלק מתוכנית המופת של השטן לדמוניזציה הכנסייה מבפנים. הוא לא יכול להרוס את הכנסייה על ידי רדיפות מבחוץ: הוא לומד. זהו עיוור שמוביל עיוור, בשל תאוות בשרים הפשרה ללא תחרות של הכנסייה Laodicean קצה טיימס. תריסים חטא האדם מבחינה רוחנית. גאווה וצדקנות הם תינוקות של השטן, והוא מפריד אותך מהבחנתו של רוח הקודש. בנוסף, אנחנו כאן, איפה אנחנו נמצאים עכשיו: המודרני, הימים האחרונים, הכנסייה פושרים, מת של כמרים סוררים היפי. ובגלל זה הם שונאים אותי עם תשוקה, ומנסים להרוס אותי. אני לא רק צריך להילחם בשטן, אבל אני צריך להילחם כמרים סוררים היפי שלו שרוצים ללעוג ולנסוע המשרד שלי על הקרקע. הם אויב נורא. הם קוראים הרע   טוב טוב ורע. הם קוראים לי רע, מכנים את עצמם מגן של נשים לשוויון וצדק. אתה רואה את דעתם הם חולים.

 

אבל זה לא סוף הסיפור: אלוהים הוא הריבון על כל הדברים. הוא הציל הרבה טוב לב (אדמה טובה) היפים והפכו אותם כמרים ומורים האדיר של האל. אלוהים משמש גם השטן כדי ליצור את התרחיש קצה טיימס. אתה שואל למשל? אני יכול לתת לך דוגמה. ראה כיצד אלוהים השתמש מלחמת העולם השנייה, על ידי הפיכת ארה”ב למעצמה היחידה בעולם, כי הוא ידע כי הוא ישתמש בארה”ב להיות מגן ברית הבלעדית של ישראל (אשתו), כאשר בבריטניה ניסו להשמיד את ישראל. אלוהים עזב את ארצות הברית עם כוח ייצור מסיבי חימוש כלכלה חזקה סופר עושר תחרות לאחר מלחמת העולם השנייה, כמו גם להיות המדינה היחידה ללא פגע על ידי המלחמה, ותשתית חזקה ניזוק, ואילו באירופה ובאסיה היו הרוס לאפר ולהרוס וירטואלי . לא היו מתחרים הכלכלי בעולם, אשר אפשרה ארה”ב לשגשג; והאמריקאים חיו עם מקררים ענקיים, מכוניות מפוארות, ואת מגה מצויד סופרמרקטים, בהפקת פעמיים את כמות נפט בהשוואה לשאר העולם ביחד, בעוד האירופאים אסיה חפרו את rubbles תפוחי אדמה ואשפה. זה היה לפני מדינות ערמומי כמו הערבים סינית (מאפיינים אתניים) עלה, מי היה טבעי לעשות את הלא יהודית נוצרית דברים ערמומי אדם לרמות ולגנוב את השגשוג הכלכלי של בשמים נסקו מחירי הנפט מניפולציה של המטבע ויצירת איזון בלתי הוגנת במסחר . אבל אלוהים הוא זה המאפשר גם להגשים את נבואתו של מדינות ערב ואת סין על קצה טיימס, ובדרך, את מותו של ארצות הברית.

 

לכן, אנו רואים עכשיו הספר שטיפת מוח על ידי האבולוציה, לעומת “אומה אחת תחת אלוהים” טרום 1950 של התחייבות-of-אמונים בתי ספר, עולם בשל ההטעיה הגדול. התנ”ך אומר את הדור קצה טיימס יישאר אשליה חזקה כי הם דחו את האמת, ישוע המשיח. השטן ראה אלוהים לשחזר ישראל, יודע שהזמן שלו קצר, ולכן הוא פועל במהירות מסוכנת לשכנע את רוב תושבי כדור הארץ עם קיומם של חיים בחלל. התרמית הגדולה הסופית היא לקחת טופס. זהו החלק האחרון של הפאזל על קצה טיימס, אשר אני כבר מחפש מה שהתנ”ך מדבר עליו במונחים של “אשליה חזקה” שאלוהים ישלח על יושבי הארץ (בניגוד לנו את השמים, תושבי-הכנסייה); כי הם לא יאמינו האמת או התורה, אבל העדיף שקר. רוב המדענים בטוחים כי הם ייצרו קשר חיים תבוניים מכוכבים אחרים בתוך שני העשורים הבאים. אפילו מדענים העליון כמו סטיבן הוקינג ואנשי דת כמו האפיפיור כעת מכריז כי חיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ קיים.

 

הם שלחו את החללית פיניקס למאדים, גירדה את הקרקע, ומצא משטח לבן. אחרי יום, את פני השטח הלבן נעלם. מלח לא נעלם. זה חייב להיות קרח. עכשיו הם יודעים כי מדפי קרח והאווירה לחיים להתקיים על מאדים, כך הם מאמינים שהחיים קיים שם. החשיבה שלהם היא שבכל מקום המים על כדור הארץ, החיים קיים, ולכן חייב להתקיים חיים על מאדים, מדי.

 

Explorer הוא לנחות על אירופה, הירח השישי של יופיטר, כוכב לכת קרח עם מים. הם מאמינים כי יש אוקיינוס ​​עצום של קרח מתחת לפני השטח, ובכל מקום מים חיים, קיימת גם. הם רק גילו את כוכב הלכת הראשון של 1944. עד אז, הם חשבו כוכבי הלכת היו נדירים. עם זאת, עכשיו הם גילו מעל 440 כוכבי לכת. השטן פיתחה “ההתחממות הגלובלית” להפחיד בימים האחרונים באמצעות מנהיגים ליברלים שלו; כך כל האנשים של כדור הארץ הם מחפשים בקדחתנות בעולמות אחרים בגלקסיה לעבור, ועל חייזרים לעזור להם בעתיד. השטן נתן הנאמן ביותר שלו מתפללים-1960 סוציאליסטית פוסט של ליברל “ילדי הפרחים” מדענים פוליטיקאים ואנשי מדיה המודיעין סופר כוח להתחיל לדחוף את זה נהדר עבור החיפוש של חייזרים. מנוצל ביותר להיות עבדי vampirical של השטן, זו של הוליווד תסריטאים בטלוויזיה.

 

אם הם יכולים למצוא מיקרואורגניזמים פרימיטיביות על מאדים אירופה, אז זה יהיה מאוד קל לרמות את תושבי כדור הארץ, כאשר השטן “שומרי” או נפל של הנפילים לחזור מלאכים. המדען כעת מתאחדים עם רוחניים אלילים ומכשפות תקשור כדי לתקשר על ידי ESP בכוח שלהם שנקרא זר “פיקוד אשתר גלקטיק” מי לשלוח מסרים מממדים אחרים. זה נשמע לי שטני. אשתר הוא השם הישן כמו עשתורת, ונוס של היוונים ההלניסטי האלילי, אישתר, אשרה הקטבים, פמיניסטית אלת הירח המכשפות, ושמות אחרים אלוהות זה שד. זוהי אלת למי כמרים פמיניסטית נשי נוכלים היפי הפולחן להטיף.

 

 

הם אומרים כי מאז הכוכבים מיליארדי שנים מבוגר יותר בדת האבולוציוני שלהם והפולחן, אז בטח יש תרבויות מתקדמות יותר על כוכבי לכת אחרים, ואילו התנ”ך מספר לנו כי כדור הארץ הוא 6,000 עד 10,000 שנה. יש המוני אנשים מחפשים אותות מלאכותי מכוכבים אחרים, בדיוק כמו SETI (חיפוש אחר אינטליגנציה חוצנית). ציוד אלפי פעמים חזקה יותר מאשר אי פעם בעבר, והם יכולים לבצע חיפוש של אלפי שנות אור מאיתנו. האסטרונומים שולחים אלפי פולסים מתמטי לחלל בתקווה ההתקשרות עימם. הם אומרים כי כאשר הם מקבלים תגובה, זה יהיה לשנות את כל החשיבה המסגרת של יושבי כדור הארץ לילה לעבודת נביא שקר. זו תהיה מהפכה בדת האבולוציה. חלקם של אלה המאמינים בדת האבולוציה יש לי אמונה חזקה יותר פושר קצה טיימס נוצרים שיש בורא היקום. זוהי עוד הוכחה לכך שאנו נמצאים קצה טיימס, משום כפירה של הכנסייה הוא כבר מתרחש, הכנסייה seventh גיל Laodicea.

 

יש סרט עכשיו, “קו רקיע” (2010) המציגה אנשים להיות raptured מן הארץ על ידי חייזרים מרושעים. זהו ניסיון של השטן לשכנע את יושבי הארץ שישוע הוא חייזר רשע הוא הולך בהתלהבות את כל הקורבנות או נוצרים מתוך האדמה. האם זה לא ברור לך, גם כאשר ראיות ברורות כאלה נכון לפניך?! אתה יכול לראות תצוגה מקדימה קצר זה; הסרט שטיפת מוח של השטן המתארת ​​את התלהבות בעתיד כמו חטיפה של חייזרים ב: http://www.iamrogue.com/skyline. זה מראה קליפ מתוך הסרט בו אלפי בני אדם חטף או הדביקה לתוך חלליות זר ענק. הביטוי הפרסום עבור הסרט, “אל תסתכל למעלה”, שהוא היפוכו קיצוני של מה הפסוק התנ”ך אומר, “תסתכל למעלה, הגאולה שלך קרוב.” עכשיו, תגיד לי אם זה לא מכוון ולא צירוף מקרים. זה שטיפת מוח של השטן. הסרט אומר כי אם אתה מסתכל למעלה, הקורה ינעל לך על ולמצוץ אותך. הסרט האחרון “האישי” (2009) למשרד הגדול תיבת מכירות בהיסטוריה (שלושה מיליארד דולר, לעומת המקום השני “טיטאניק” שני מיליארד דולר ובמקום השלישי “שר הטבעות” כמיליארד דולר) גם שוטף את מוחו של שוכני עפר חיים על כוכבי לכת אחרים. תיבת סרט משרד המכירות מדברות בעד עצמה בהיקף של שטיפת מוח של קצה טיימס אנשים. היא בקצב גבוה מואץ. לכן אלה כסף מחרחרי, האמת, מתפתל, ליברלי התסריטאים בהוליווד תהיה מיליארדי דם של אנשים על הידיים, כאשר הם עומדים לפני כס הלבנה הגדולה של אלוהים הדין באותו יום. הם הגרועים ביותר, לעומת היטלר.

 

עכשיו הם יודעים כי רווח כיפוף, הם יכולים לנסוע במהירויות מדהימות מעבר לאור מהירות, אשר שוברת את כל החוקים של הפיזיקה המקובלת כי הדברים אינם יכולים לנוע מהר יותר ממהירות האור. נאס”א מפתחת הספינה תאים סולריים כי ניתן להשתמש מפרשים אור לטוס בחלל, ללא צורך כמויות עצומות של דלק אשר ייגמר. הם מאמינים כי חייזרים יכולים להשתמש מפרשים אור או סופר חזק אנרגיה חבלה ואנטי חומר להגיע הארץ (גרם אחד של חומר אנטי משחרר אנרגיה עצומה שווה מאות אלפי פצצות גרעיניות).

 

הם מטיף דת “אבולוציה מתכנסת”. הם אומרים ציפורים ועטלפים יש כנפיים, ולכן, למרות שהם מופרדים באמצעות מה שמכונה מיליוני שנים, הם התפתחו הגופות דומה, בשל סביבות דומות. זה מוכיח את ההשערה שלי כי חייזרים שהעולם יקבל יהיו תכונות אנושיות כמו “של גריי” עם העיניים והמוח הגדול. הם מטיפים “פאן Spermia” (“כל מתזמן” בשפה היוונית ההלניסטית), אשר מלמד את הדת המלאכים הנופלים של הנפילים שמאל הגנים שלהם על כדור הארץ, לפני המבול של נוח; כך שאנחנו חייזרים עצמנו-פרנקנשטיין אבולוציוני משובטים. המדענים ליברלי סוציאליסטי סופר אינטליגנטי, אבל מטופש לחלוטין להאמין אלה דתות העידן החדש של האבולוציה. כדי להאמין מושגים מגוחך כזה הוא לחלוטין מדהים. כאשר אתה לא מאמין האמת של התנ”ך, ואז משהו משתבש ברצינות במוחו. צריך לזכור, האנשים האלה הם באמת מאמינים באבולוציה קנאי הדת הזו, שאתה שימפנזה מפותחת ללא שיער. תגיד את זה לכל האנשים קירח והם יהיו מיד לאסוף עדת דת האבולוציה.

 

אחים אהובים, אתה ער רוחנית; אתה מלא על ידי רוח הקודש כמו חמש בתולות נאמן, כך שאתה מודע למה השטן הוא עושה ומה קורה סביבך על פני האדמה? אני מקווה שכן. התנ”ך אומר לנו, הדור האחרון, להתעורר מתרדמתו שלנו, כשאתה רואה את כל הדברים האלה קורים, גאולתנו קרובה. אם אתה פושרים כמרים סוררים היפי מי יהיה נשאר מאחור לאחר התלהבות על כדור הארץ, אז לא להיות מרומים על ידי הטעיה הקרובה. אני מקווה להיות חלק הקדושים התלאות בתקופת התלאות הקרובים. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! אדוננו סיפר לנו כי כאשר כל הדברים האלה יתחילו לקרות בבת אחת, ואז להסתכל למעלה, הגאולה שלך קרוב. האם אתה מחפש למעלה? תתעוררו! Maranatha ישוע!

Advertisements