ברכות הכנסייה במערב! איך הם האחים מבורך המשיח? היום, ה ‘הורה לי לכתוב לך, בנוגע לתזונה הנוצרית המערבית, וכן לספק כיוונים על איך לנהל את הבריאות שלך, כך שאתה יכול להיות העד של ישו לרפא אחרים, כמו גם, ובכך, לפאר את יהוה אלהיכם ואת טובו. זה, כך שאתה יכול לחיות חיים בריאים ומאושרים; וכי ייתכן בשקט להירדם יהוה כאשר הוא היום שלכם בשמחה לצאת ליופי של השמים; בדיוק כמו אברהם, נח דוד שקדמו לך. עם זאת, זה הופך להיות מאוד לא סביר; מאז ה בא הוא בקרוב, סביר להניח שאתה לא למות; אלא להיות raptured החוצה כמו חנוך ואליהו היו. זה חשוב במיוחד עבור ילדים וזקנים לבצע את החוכמה של רוח הקודש ולחיות על ידי Word, כך שאתה יכול לחיות בריא להיות בשימוש על ידי אלוהים. השטן ינסו להעביר כל מיני מחלות כדי לך, אם אתה עושה את מלאכת האל. הוא יודע כי חיוור פנים, שיעול, אדם עיוור לא יכול להוביל או לרפא את העיוור.

אתה יכול אפילו לקחת את התיק שלי בתור דוגמה טובה. השטן מנסה להעביר מחלות לי כל יום. בכל פעם שאני יוצא מהבית שלי, יש בערך 30-40 יפנית אשר שיעול בפרצוף. אף אחד משתעל המערבית בפרצוף. לעיתים נדירות ראיתי אנשים כאן שיעול מעל 5 מטרים ממני (רק פעם או פעמיים בחודש). כל יום, אנשים שיושבים ממש לידי או ליד אותי (בתוך 1.5 מטר) תמיד שיעול. כאשר הם הולכים, הם לא שיעול, עד שהם מגיעים בתוך 1.5 מטרים ממני, ואז הם תמיד שיעול. אחרי שהם מתרחקים ממני, הם לא משתעלים יותר. אני רואה אותם במשך שעה הבאה, אבל הם לא שיעול פעם אחת, בדרך כלל, לאחר מתרחקים ממני.

אני מנסה להימנע חיידקים על ידי הליכה משם: אבל אז, הדבר המצחיק הוא, 99.7% מהזמן, את האדם שבו ישבתי תמיד מפסיק להשתעל, ואת האדם לידי שבו עברתי, מתחיל להשתעל. זה סוג של אחוז, אתה לא מוצא בפיזיקה או סטטיסטיקה. זהו אחוז כי הוא יצר בכוונה בכוונה על ידי המוח אינטליגנטית. ראיה טובה היא מפסיקה את זה קורה ברגע שאתה לא ייכנסו לשטח של העולם המערבי. אם זה קרה פעם או פעמיים בחודש, לא הייתי חושב על זה פעמיים. עם זאת, כשזה קורה 30-40 פעמים ביום, אני יודע שזה לא במקרה. אנחנו במלחמה רוחנית, ואת השטן רוצה להרוג את כל מי מאיים עליו, מי לחלוק את הבשורה בכל יום. יש רוחות שאינן מיוחד, ממונה על חולשה. כמובן, אסור לנו לחשוב שיש שדים מאחורי כל סלע ועץ, כמו כמה הם הובילו להאמין; אבל זה חשוב באותה מידה להבין כי הקרב שלנו הוא נגד העולם הרוחני, ולא פיזית.

בהתחלה (בשבוע הראשון או שני לאחר שהגיע אסיה), חשבתי שזה היה צירוף מקרים, כמו כל אחד אחר היה. עם זאת, כשזה קורה 30-40 פעמים ביום, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשבוע, אתה יודע שזה לא צירוף מקרים. דוגמה לכך היא כאשר הייתי על מטוס, היום השני. אבי סיני ושני בנים שישבו ממש מאחורי כל הזמן שיעול כל 3 דקות. הבן הצעיר היה משתעל כל 15 שניות. אני מחושב תדירות השיעול שלו על השעון שלי. זה נראה כמו שלושתם חולה בשחפת או משהו כזה (80% של אסיאתים יש שחפת, לעומת 15% המערב). הם לגמרי הפסיק להשתעל תוך מתכונן לעזוב את המטוס. אף אחד אחר במטוס היה שיעול. אז זה כל הזמן. בדרך כלל אין אף אחד אחר שיעול; או לכל היותר, רק אדם אחד או שניים אחרים שיעול בטרקלין ההמתנה, טרקלין בשדה התעופה, אולם קולנוע, בכיתה, מטוס, רכבת, אוטובוס, מסעדה או תחנת, אבל לא כל 15 שניות. האדם היחיד הוא משתעל תמיד את מי הוא לידי או מאחורי. הם אינם מכסים את פיהם, והם לא להשתעל בצורה נורמלית; אבל הם שיעול כך תרסיסים הרוק שלהם בפרצוף. הם לא משתעלים עד שהם עוברים את הזכות על ידי אלי. עכשיו, תגיד לי אם זה לא מושפע מבחינה רוחנית. זה מעולם לא קרה לפני שהפכתי נוצרי, וזה לא קורה במדינות מערביות.

המצחיק הוא, זה מעולם לא קרה באזור אחר של העולם, כולל מערב. זה קורה רק כשאני בארץ אסיה, של אלפי שנים של עבודת אלילים שליטה של השטן. זה קורה רק עם סינים, יפנים וקוריאנים. יש לי אפילו לא פעם מלצרים המערבי או צוות המטבח שיעול לתוך האוכל שלי, לא לבד כל יום. מעולם לא הייתי מורעל לפני במערב, לא לבד כל 3 עד 6 חודשים, כך אני לא אוכלת בחוץ כבר. יש לי מעולם במערב היו אנשים חתכו אותי עם חפצים חדים כשעברתי ליד; או זקנות לנסות לתקוע לי עין ידי סנטימטר 1 מ עיני עם זרדים, או זרים בכוח מנסה להושיט לי קופסה קטנה מוזר שיפסיקו המכונית שלהם מולי, או זרים כל הזמן מנסה להכשיל אותי או לצעוק עלי כמו שאני עובר ליד, או לנסות להתחיל לריב אתי כל יום. האנשים האלה הם שדים דיבוק. לא אכפת היה רגיל לעשות דברים כאלה. ראיה טובה היא שהם לא עושים את זה אחד לשני, בינם לבין עצמם (הם לא עושים את אותם דברים כדי אסייתים אחרים), אבל הם רק עושים לי את זה, שנולד-כריסטיאן שוב. זו הדרך מפחיד מדי. זה קורה רק באסיה; ולא פעם או פעמיים ביום, אבל זה קורה עשרות פעמים בכל יום. זה בהחלט, בהחלט, טבעי לחלוטין.

אפילו אנשים דתיים יפנית וקוריאנית בכנסיית מתנגשים בי מאחור בכנסייה בכוונה בוהק אלי בחזרה, או שהם לא מברכים אותי בחזרה כאשר אני מחייכת לקראתם; או שהם זורקים בגדים שלי ואת החפצים על הרצפה; או לזרוק משם התנ”ך שלי והערות. דברים אלה הן טבעיות, בדיוק כמו שהוא תמיד רק את האנשים שיושבים לידי הכנסייה אשר שיעול. זה תמיד מטרידנים, העבריין, ואנשים מופרע נפשית אשר הגישה לי בכנסייה. הם לא רק שיעול מולי, כל כמה דקות, אבל הם לא לכסות את הפה שלהם או לשים מסכה או. הייתי מקבל תקפו בלילות על ידי רוחות רעות לאחר שהגיע ליפן.

יש לי אחים מיסיונרים אשר הלכו והעמקים איפה הם האנימיזם הפולחן, ואת זה אפילו יותר גרוע. שני מטר וחצי גבוהים, רוחות שטנית איימו ממש להרוג אותם, אם הם אינם עוזבים את הטריטוריה שלהם. כמה כמרים יפנים אשר היו איתו התחיל חולה מקיאה. נראה כי הנוצרים היפנים הם תמיד המושפע ביותר, ואילו הנוצרים המערבי אינם מושפעים. שדים כמו מלך פרס ומלך יוון יש שטחים שהם הפקודה, בדיוק כמו הצבאית המודרנית שלנו. לכן המלאך שבא דניאל עוכב במשך 21 ימים, והוא נאלץ לחזור לעזור מייקל להילחם המלאכים הנופלים. אלה לא כל יום שלך Nephilim-רוח חצי השדים פלא האדמה, אבל הם המלאכים הנופלים בפועל. אנחנו במלחמה, אם אתה מבין את זה או לא. לדוגמה, אם כי קראתי כל הזמן החוצה אזהרה, השטן משתמשת שמכונה “התחממות כדור הארץ” על העיניים של אנשים עיוורים מן “צירי לדה” של רעידות אדמה, הרי געש, שיטפונות, 5 רמת הוריקנים, גלי גאות, וכו ‘זה מלחמה רוחנית, לא מלחמה של הבשר.

לאחר שתירשם בצבא “ישו, אתה עכשיו אויב איום על הצבא של השטן עם הבשורה שלך. ואין חסדים במלחמה, לא עם השטן. אם אתה חושב שהוא בחור אדום עם זנב קלשון הצביע וקרניים, אתה טעות חמורה. זה התעמולה של האויב כדי להתחזות הקיום שלו. כשאנחנו מגיעים לגן עדן, אנו עלולים להיות מזועזעים לראות ישו אדוננו (שה ההרוגים של אלוהים) עם זקנו תלוש, קרע את עצמו שוב עם בלוטות מראה, ואת הידיים עם פירסינג ציפורניים ענק. כמו כן, אנו עשויים להיות מופתעים לראות את השטן להיות גבר נאה ביותר, אבל הננס הקטן בהשוואה לנו הכוח והסמכות וחוכמה; ואומר, “האם זה האיש הטריד אותנו במשך זמן כה רב עבור כל כך הרבה? ! “אנחנו ישפוט מלאכים. אבל הדבר החשוב הוא: אסור לנו לשכוח, כי את הטוב ואת האהבה ואת הסמכות של לורד יש לי מוגן, החזיקו אותי עד יום הגאולה, ועל מתמשכת בבריאות מלאה שלי. שבח ותהילה על אדוננו אלוהים אדירים! אנחנו לא צריכים מחנות רפואי בלוחמה זה הקב”ה בכבודו ובעצמו הוא Rapha הידעוני-יהוה שלנו!

בני אדם קצה טיימס הם התפארות, כי הם הגיעו המהפכה השלישית בתולדות האנושות על ידי יצירת חיים במעבדה. איפה, בעצם, הם פשוט מתעסק עם הבריאה של אלוהים, satanically מעוותים אותה, ויצירת מפלצת פרנקנשטיין. הם לוקחים את ה-DNA של התאים, והחלפתו כל הגנים שיש להם מקודדים בעצמם. הם עושים בדיוק מה נפל השטן של מה שמכונה חייזרים המלאך היו עושים ממש לפני המבול של נוח, על ידי יצירת גזע חצי Nephilims ו דינוזאורים. זו הסיבה שאלוהים השמיד את האוכלוסייה 6660000000 האדמה, שכן הם היו עושים את עצמם לאלים. אנחנו בסוף, יקירתי האחים.

אנחנו יודעים, ואת המדענים הבינו לאחרונה סוף סוף כי גוף האדם נועד לחיות עד 120 שנים. זהו ללא שיער אפור, קמטים, בעיות ראייה, סניליות דלקת פרקים, עייפות, סרטן, אי יציבות, בעיות שמיעה, כיווץ. חי לפי האמת או Word או ישו ואת מערכת יחסים איתו מפסיק ההזדקנות ושומר על הבריאות. עם זאת, על ידי חיים חיי חטא, אתה בגיל ולמות. לכן נוצרים שנולדו מחדש, אשר הולכים עם ה ‘תמיד להסתכל עשר עד עשרים שנים צעיר יותר, שלא כמו הנוצרים הדתיים. הנוצרים הדתיים נראים ישנים. אדם חי עד 930 שנים. כמובן, היה אדם שתיים או שלוש פעמים יותר מאשר לנו (לפני המים החופה פרצו במהלך המבול של נוח, ו-DNA קרינת השמש המזיקה נכנס כדי לגרום לנו גיל למות), כך שהוא חי באופן טבעי יותר.

מדיטציה על דבר אלוהים (התנ”ך) ומתפלל עם אלוהים שומר על הנוער שלכם. ישנם ארבעה גלי המוח: ביתא אלפא, תטא, דלתא. כאשר הלא ונוצרים דתיים לחוצים, הם יוצרים גלי ביתא; אשר יוצר הורמוני הלחץ הנקרא קורטיזול. קורטיזול הוא הורמון ההזדקנות. זה מפסיק הריכוז שלך, ועושה לך רגישים למחלות. גלי אלפא לגרום לך רגוע וממוקד. זה נקרא “סופר למידה” גלי איפה אתה לומד חמש פעמים מהר יותר משלושים פעמים יותר, ולהיזכר חנויות גדולות של מידע. זה נותן תחושה של הגשמה ורווחה בחיים. גלי אפילו לאט יותר הם גלי תטא. זה מגדיל את היצירתיות, את היכולת ללמוד לאחסן בזיכרון, ולגשת למידע במהירות. לכן נח ואברהם היו מסוגלים לזכור את הוראותיו של אלוהים עם טונות של מדידות מפרטים, אפילו בלי לכתוב הערות למטה. הגל האיטי ביותר הוא הדלתא. גלי דלתא לרפא ולהחיות את הגוף, ויוצר כימיקלים חיוניים הורמונים. זהו הגל אשר נוצר עם מערכת יחסים אינטימית עם אלוהים אינטימיים. גלי דלתא ליצירת הורמונים מלטונין.

מלטונין הוא הורמון שעוצר הזדקנות, מפני תיקון דנ”א פגום. יש הרבה של מלטונין במוצרי מזון, מדי, כמו אצה היפני. מלטונין יוצר לישון. שינה עמוקה משחרר הורמוני גדילה התחדשות, אשר מופרשים פחות כשאתה מזדקן; בגלל שאתה פחות שינה, בשל החמצה של דם. בכל פעם הסלולרי שלך פיצולים, זנבות כרומוזום שלך מתקצרים. כאשר זה לא יכול לחלק יותר, התא שלך מת אתה מת. זהו ההזדקנות. זה היה במקור לא תוכנית של אלוהים, אלא בגלל החטאים של האדם, אנו נדונים כעת למות פעם אחת ולאחר מכן פסק דין הפנים (כלומר, אם אתה לא נוצרי). עם זאת, תאים זרע וביצית הם חריגים. אחת הדרכים ליצירת תוחלת החיים היא על ידי שכפול מאוחר בחיים. הצאצא שלך יחיו יותר, בדיוק כמו ניסויים זבוב הפירות. לכן אנשים מתחתנים בעוד הם בני נוער יש תינוקות, לשכפל ילדים עם תוחלת חיים קצרה יותר; וילדיהם בסופו של דבר להתרבות כאשר הם בני נוער. דרך אחת הם מנסים לעקוף את החיסרון הזה הוא לשאת הרבה ילדים. כמו כן, כאשר הם חסרים את אנזים נוגד חמצון, הגוף oxidizes או rusts מהר, והם מתים מהר. אתה יכול להקטין את חמצון במובנים רבים, על ידי החיים על פי דבר אלוהים.

אחת הדרכים שאלוהים אמר לי הוא לשתות מים גבוה מימן, אשר מייחס חמצן מזיקים חמצון מפסיק. המים נס שנקרא שאנשים חווים ריפוי נס גרמניה, מקסיקו, וכו ‘, כל בעלי תוכן מימן גבוהה. הדרך האחרת, כי אלוהים חיזק הגוף שלי הוא ליצור חסינות. הייתי מורעל כל כך הרבה פעמים ביפן, כי הגוף שלי הוא מחוסן מפני רעלים. התנ”ך אומר שאנחנו לא ימות למרות שאנו עשויים להיות מורעלים או ננשך על ידי נחשים, אם אנחנו מסתכלים למעלה אל סמל רפואי הנחש יציאת מצרים, על המוט על ידי האמונה. אני מבין כליות נורא וכאב בכבד, שלשולים, הקאות, קהות סימפטומים אחרים כאשר מורעל, אבל אלוהים שמר בנאמנות אותי בחיים. הוא סיפר לי איך רופאים בורים, ולעתים קרובות להרוג אותך כתוצאה נותן לך תרופות מזיקות כי להפוך לחומצה גופך או לקיים מנהגים כירורגית גולמי ידי חיתוך אותך. הדרך הטובה ביותר היא לאכול כמו שצריך, לחיות חיים ללא מתח, להפסיד, לישון במשקל ופעילות גופנית. כל אימת זו אינה עולה בקנה אחד, תוכלו לחלות ולמות. לדוגמה, אם אין לך אמונה, אתה תקבל פחד ומתח, ואתם תקבלו חולים בטרם עת למות כמו האלילים לעשות. אם אתה לא מקבל איידס, או לקבל נאכל על ידי חיות בר, או התרסקות בתאונת מטוס, כמו עובדי האלילים לעשות.

אלוהים אמר לי רדיקלים לבין השמש קרינת אולטרה סגול, ומזונות acidifying הם רק חלק מהדברים גיל הגוף ולהרוס את הדנ”א של, יצירת הזדקנות סרטן וכן הלאה. תאים סרטניים הם מעוותים תאים עם דנ”א פגום של עקב קרינת השמש (בדיוק כמו המשרד שלך אור ניאון כחול). כמובן, אנחנו שחיים עדיין לא ימותו או גיל בכל מקרה, בגלל ישו יחזור בקרוב, ולתת לנו הרוחני החדש גופים מהולל. האירוניה היא כי עובדי אלילים פגאניים מנסים בקדחתנות כדי להאריך את חייהם ואת לעצור את ההזדקנות באמצעות הזרקת פניהם עם חיידקים, אבל זה יהיה יותר טוב אם הם מתו עכשיו. כי הם יצטרכו לעבור את כל הקרינה (שיחות על התנ”ך עיניהם לשונות מרקיב בחוריהן ופיות), מכות ופצעים יהיה לענות עליהם, השמש הקופחת, כי ישרוף אותם, וכו ‘; במהלך בקרוב התלאות גיל, לאחר סימנים האנטיכריסט הסכם השלום המזויף. זה מראה עד כמה בני אדם טיפשי לחלוטין הם: מנסה להוסיף כמה שנים לחייהם, כשהם הולכים בשביל הכיף ואת אגם האש. מה הם צריכים באמת לדאוג היא קבלת ישו כמושיע שלהם יהוה קבלת הגוף נצח רוחניים כאשר הוא raptures הקדושים שלו עד לשמים; כדי שיוכלו להימלט שיפוט זעמו הקרובים של אלוהים. זה יהיה טוב יותר אם הם מתו עכשיו מאשר להתמודד עם זעמו של פחד אלוהים. זה כרגע זמן של חסד החסד של אלוהים למי שמוכן להקשיב.

עם זאת, אני כותב לך, יקירתי האחים, על מה שאלוהים אמר לי: כך אתה יכול גם כן להישאר בריא העד כי יהוה Rapha ולרפא אחרים בשמו של ישו; עד היום הוא מחזיר. למרות שאני מפחדת המערבי ביותר הומניסט-End טיימס נוצרים פושרים אגלוש תרופות האנושי, במקום יהוה Rapha. אם אתה מאמין המשרת שלך הוא נרפא ללא ישו שיצטרך לבוא לבית שלך, עבדך יהיה נרפא; ואת הילדה הקטנה שלך מת תחזור לחיים. הסיבה מדוע אנשים לבנים בגיל כל כך מהר מאוד היא כי הם אוכלים מזון מיידיות כך הרבה בשר acidifying וממתקים, אשר גילו את גופותיהם הורג תאים שלהם. אם אתם אוכלים מזון מבושל במהירות עם חום גבוה כמו סינית, או לשתות שמן חסימת תה יפני שמונעת יצירת בטן ענקית, כי המתח השדרה שלך, או לאכול אצות כמו היפנים כי alkalize הגוף שלך, אתה תהיה בגיל פחות למות כעבור זמן רב כמו היפנים. אני חושש שאפילו קצה טיימס פושרים המערבי הנוצרים הכנסייה הומניסט נפלו חירש כדי האמת של אלוהים, והם יורדים עם כל מיני סוגים של מחלות ותקלות, בדיוק כמו עובדי האלילים ואת עובדי האלילים. זה מדהים, אבל אנחנו חיים בעידן של Laodicea המערבי הכנסייה. בהחלט להתרחק כבלי מתח גבוה ומוצרי חשמל שיוצרים גלים אלקטרומגנטיים אשר להפוך לחומצה הגוף שלך (תשלום אלקטרו חיובית).

בכל אופן, בחזרה את גלי המוח דלתא, אשר נוצרים בעת אינטראקציה עם אלוהים אדירים הקודש. הורמונים מלטונין אשר נוצרות הם נוגדי חמצון גבוהה יותר מאשר ויטמין E. (האוכל הכנסייה הלניסטית המערבי יצרה יפה מסחרית ומחלות בחינם, אך היא חסרה את הויטמינים פוליפנולים המונעים, סרטן תקלה החיסונית והזדקנות. פוליפנולים הם הצבעים בעור הירקות שחוסמים קרינת השמש. הכנסיות Helllenist המערבי הם אפילו שימוש בחומרי הדברה כי להפוך לחומצה הגוף שלך, בדיוק כמו סמים רפואיים לעשות. השאלה היא איך המערב יכול לאכול מזון שהורג חרקים? הם מתים על ידי משאיות, בגלל ליבם החוטא-End טיימס. אני אומר לכם, אנשים אפילו אלוהים מתים ואת גדלו חלש. המושחת אפילו כמרים המערבי ההומניסטי הם הטפה כי אלוהים רוצה מהם לחלות, לסבול ולמות; בדיוק כמו 50% נוצרים הבריטים הרימו את ידיהם, כאשר ג ‘ון הייגי שאל כמה חולים בסמינר. אין להם חוכמה של אלוהים שבו אדם מטומטמת כמוני יש; אף המודיעין הם סוגדים האדם להאליל IQ של. ב ההומניזם המערבי, הם מחליטים מי להתחתן מבוסס על כמה שותפים חכם או טיפש שלהם. האינטליגנציה האנושית משמשת ליצירת מתח יותר שיער אפור והאחריות. לא פלא שהם חולים וגוססים מוקדם.)

גלי דלתא המוח ומונעים הזדקנות שמגיעים לירידה בהורמוני גדילה כשאתה מזדקן: ירידה סיבולת, ירידה שרירים, גדול ובטן בסיר כבד, מחלות הזקנה, וכו ‘עצמות להתכווץ בגלל ההורמונים ירידה בצמיחה. המערביים של החשיבה המערבית מנסה להזריק הורמונים סטרואידים סינתטיים הצמיחה, אבל הם בדרך כלל מתים מסרטן בגלל סרטן לגדול בשל הורמוני גדילה, ואת יכולתו של הגוף לייצר הורמוני גדילה טבעית כיבוי.

גלי הדלתא של אלוהים המוח גם ליצור DHEA, המונע הזדקנות מגן עליך מפני מחלות ומונע קורטיזול. DHEA מונע מחלות לב causers מוות אחרים. גלי דלתא נוצרות באמצעות מדיטציה עמוקה ב-Word של אלוהים (לא שטנית מדיטציה מזרח מיסטיקה, אשר בסופו של דבר להרוג לך השפעה-שטנית ואת החטא מובילה למוות), ואת דרך התקשורת פעיל (תפילה אינטימית עם אלוהים אוהב). אם אתה חי כמו שוויון End-Times המערב ההלניסטי צדקני הסביבה הטפה לתגובה הומניסט 1960 של “פרח ילדים” כמרים היפי “אמהות נוכלים, ואת שלהם” אנטי בריאות נגד שגשוג דוקטרינת “הם יקבלו אותך חולה נהרג. הם רוצים שתאמינו כי אלוהים רוצה להקיא, סובלים ומתים, בשביל זה הוא טוב בשבילך רוחנית. הם אומרים כי מחלות עיוורון הוא טוב, על הדרך, כי אתה לא יכול לרפא את העיוורים, הנכים, החולים מתים. עם זאת, אם אתה חי לפי התורה של אלוהים (אמת או Word או המשיח), אז אתה תהיה בריא, שמח, ויש לי לשלום מעבר ליכולת ההבנה האנושית. בסופו של דבר, אתה צריך להחליט מי אתה מקשיב. האם אתה מקשיב להם או אלוהים? זה יהיה די הרבה מגדירים את הלב. איך לדעתך אדם חי עד 930 שנה? האם יש לו, מתח סרטן או הזדקנות? כמרים סוררים היפי יתעלם כי בכתובים. אחרים מטיפים “בריאות ושגשוג” אף אתם אוכלים ג ‘אנק פוד המערבי ומתפללים כסף. הכנסייה End-Times מערביות כמו תמיד היא על שני הקצוות.

דוד המלך במדיטציה ביום ה-Word ואת הלילה, גם כאשר שאול היה מנסה להרוג אותו. גלי דלתא למנוע חרדה, שימוש לרעה בסמים, כאב כרוני, המערב ההלניסטי ייעוץ אקדמי אדם נוצרי, כולסטרול רע, התקשות העורקים, לחץ דם גבוה, אולקוס, וכו ‘ היא מגדילה את המודיעין, פתרון בעיות, קבלת החלטות, מודעות רוחנית, ריכוז, יצירתיות, מגבירה באונה הפרונטלית במוח המונית שמנהלת שליטה רגשית ואינטליגנציה (הוא מפותח לעיתים קרובות אנשים שהיו קורבן להתעללות מצד הוריהם, או לא לקבל אהבה כמו ילדים), לשפר את היחסים עם הבוסים על אכיפת החוק, וכו ‘ כאשר אנשים הופכים לנוצרים, הם מסוגלים יותר לשלוט הרוחות ואת החלטות נבונות, כתוצאה של מערכת יחסים אינטימית עם אלוהים.

אלוהים גם אמר לי להגיד לך alkalize הגוף שלך. חומציות בסיסיות של מזונות אין לי מה לעשות עם שלהם acidifying ו alkalizing השפעות על הגוף שלך. לדוגמה, פירות לימון הם חומציים מאוד, אבל הם משאירים אפר אלקליין לאחר העיכול, ולכן הגוף שלך הוא alkalized. משקאות מוגזים אינם בסיסי מאוד, אבל הם להפוך לחומצה הגוף לאחר העיכול. ההומניסט המערבי נוכלים כמרים היפי סודה משקה צץ, הערוץ על ממתקים, דברים בעצמם עם טונות של אבקות חלבון בשר, קצת עשן ולשתות בסמים האדם, חוסר או יעלה בבניין התעמלות שרירים, וכו ‘; ובכך ליצור סופר גופות חומצי גבוה ו חמצון בגוף, כי יהיה אפילו להרוג תאו מים על סטרואידים. צילומי רנטגן, קרינת שמש אולטרא סגול, מכשירי חשמל גל אלקטרו מגנטיים, אנטיביוטיקה, אספירין, פעילות גופנית מאומצת, לחץ, דיכאון, וכו ‘כל לחמצן הגוף שלך ולהפוך אותו חומצי. אתה למעשה מפעיל במלוא המהירות לכיוון הקבר שלך. אתה תמות שלך 50 של או 70 כמו המערב לעשות. כמובן, חלק התרגיל חמצן חשובה לבריאות. חמצן קרינה אולטרה סגולה של השמש הורג חיידקים טוברקולין ואת התאים הסרטניים ופטריות.

יונים חיוביים לחמצן הגוף שלך לדפוק את תפקודי הגוף שלך. זו הסיבה שרוב הפשעים קורים בלילה בעיקר בערים, שם יש טונות של שלטי ניאון ואת הגלים האלקטרומגנטיים שיוצרים יונים חיוביים. מערכות של אנשים לקבל פישל, והם להתעצבן בקלות נשלט על ידי שדים. עם זאת, אם אתה עומד ליד מפל שנמצא גבוה יונים שליליים או יערות, אשר ברא אלהים, הגוף ומרגיעה המוח ויוצר גלי אלפא. לך להירגע ואילו בטבע, מקשיב ציפורים גלי שאלוהים ברא. מסיבה כלשהי, את סוף טיימס פושרים ההלניסטי, השפיע על הנוצרים המערבי לא יודע את הדברים האלה, כי הם פשוט לא מקשיבים רוח הקודש. זו הסיבה שאני צריך לכתוב אותם כדי להגיד להם לחיות לפי מצוות האל ולחזור האמת או התורה, כך שהם יכולים לחיות חיים בריאים תחת החסד של ישו. הם לא צריכים להיות בחורות המשיח, וגם נוצרים דתיים; אלא, להיות נוצרים שנולדו מחדש בוגרת וחכמה של לורד.

כמרים סוררים היפי שונאים אותי אומר את האמת, והם יקראו לי כופר, ו לצלוב אותי על הצלב עבור הטפה “דוקטרינות בריאות ושגשוג.” שניהם עיוורים וחרשים. ערכים הומניסטיים המערבי שלהם יש סינוור לבם, כך שהם לא יבינו סיבה; ושנאה למי לבוא באהבה, והם ינסו לריב איתי. הם אומרים כי הנוצרים צריכים להיות עניים, כי אלוהים רוצה אותם סובלים, כך שהם לא יכולים לתת לכנסייה או במשרד של אלוהים. הם אומרים כי הנוצרים צריכים להיות חולה, כך שאתה יכול להלל את אלוהים, ואתה לא יכול להתפלל עבור עור ופסח. הם משני הקצוות של הדוקטרינות של השטן. הם גם אומרים כי תהיה בריא גם אם אתה אוכל לחיות כמו כמרים מערבי לעשות, או יאמרו שאלוהים עושה לך בחילה לכבודו. הייתי מבין אותך הייתי חולה, ואת המשמעת אלוהים יכול לך, אם אתה לא חי על פי דברו ולחיות חיי חטא ותוחב את עצמך עם 10,000 ממתקים קלוריות בכל יום, אבל למה הוא יגרום לך בחילה, כך שאתה תהיה שיעול בסוכרת על דיאליזה כאשר אתם מתפללים לריפוי על עור ופסח וכן עדים? הם גם אומרים כי תהיה סופר עשיר אם אתה להתנצר, או שהם יגידו לך שאתה צריך להיות עני ולסבול כנוצרי. הייתי מבין אותך יעבור הקושי הכספי, ושאלוהים משמעת לך, אם אתה לא חי על פי המילה שלו לחיות חיי חטא ומכניסים התלות שלך על הכסף במקום של אלוהים; אבל למה הוא יגרום לך עניים, כך שאתה תהיה לבוש סחבות טרפה ההמתנה, אם אתם עדים על ישו ועל מתן הוראה של אלוהים לעניים חסרי כל?

אני לא מבין את ההודעה 1960 של “פרח ילדים” תורות “כמרים היפי סוררים” האמהות של זכויות הומוסקסואלים, נשים ושוויון של הילדים; בני אדם להציל-the–סביבה ו-מיחזור לפני שריפת הצרה הגדולה של כדור הארץ; נישואי ילדים נושאי קידום; אחדות עם כל הדתות; הקתולית האנגליקנית בהגנה; המערבי מכובד ואצילי ערכי הצדקנות; לועג ו ומלגלגים קנאה; נוצרי צורח וצועק רוק פולחן השטן המתגלגל; פגאני הגוף גרפיטי של ישו קעקוע ו פירסינג: מכירת הקודש בכנסייה מסחור ואת תיבת התרומה חולפת סביב (לא פלא המערבי כנסיות Laodicea הולך רגל על ידי משאיות); גורמי מחלות ארוחת מיקרוגל דיאטה סופגנייה מלית: “מחלה פרו ועוני פרו” הטפה ; אקדמאים ההלניסטי ו המודיעין אישורי ייעוץ כריסטיאן לסגוד; אבולוציה במדע מוסד האדם הטפה רפואי (לא חצי פלא של נוצרים מערביים Laodicea הם חולים, הם מפנים עורף אלוהים פועל על בתי חולים מערביים על ידי משאיות); קוקר-ISM פוריטנית מין השתולל ואת האובססיה האנושית הלגליזם דין וחשבון (לא ילדי פלא עוזבים כופר מן הכנסיות המערבית על ידי משאיות); הכנסייה מיסוד ותכנות יום ראשון השירות; וכל ערך אחרים במערב הומניסט מתחסד. זה ממש מוזר. באמת הכנסייה גיל מוזר אנחנו חיים: אולי הגרוע ביותר של שבעה הגילאים הכנסייה. יש להם בעט החוצה ישו ואת האמת שלפני 1950 שלו חלקי התנ”ך, בברכה בגלוי מטיפים דוקטרינות של איזבל של המערב “פרח ילדים” ערכים. אתה לא יכול להבחין בין ילדים של אלוהים מן עובדי האלילים, כי הם מטיפים, לאמץ ערכים, ולהתנהג כמו הפגאנים המערבי שמסביב לעשות. הם התאהבו עם עצמם, השתכרו עם דוקטרינות ההומניסטי של איזבל, במקום לאהוב את האמת. השטן ניסה להתחתן עם איזבל המשיח יחד. לא, המשיח לא יהיה לי מה לעשות עם ההתמערבות כגון; ויהיה להקיא את הפשרות. הם שונאים את המעיים שלי, ואת הלעג ללעוג לי עכשיו, אבל אתה צופה. הכל יהיה ברור בבוא הזמן. אור וחושך אינם מתערבבים, כמו מים ושמן לא מתערבבים. או, נאמר בגיל זה: חומר אנטי חומר לא לערבב.

אלוהים אמר גם לי לספר לכם על alkalizing הגוף שלך. הגופים של אדם וחווה היו החומציות / בסיסיות מאוזנת בגן עדן. המערבי “פרח ילדים” גופים כמרים סוררים “היפי הם דם חומצה מאוזן: ובגלל זה הם מטיפים” מחלה הדוקטרינה העוני, “וגם מתעב את” בריאות ושגשוג הדוקטרינה. “כפי שציינתי: טבק, תרופות האנושי, מתח, סוכר, ממתיקים מלאכותיים, בירה, סודה צץ, סטייקים המערבי, צילומי רנטגן, גלים אלקטרומגנטיים, חומרי הדברה, קפאין, מזונות מעובדים האמריקאי, המייסטר הגרמני השתולל ולחץ דם גבוה, ואת אורח החיים המערבי להפוך שלך חומצה בדם. מצד שני, ירקות ופירות טריים, שזיף יפני האצות, חמוצים יפניים, פודינג שעועית יפנית, צנון יפני, ג ‘ינג’ היפנית, טבע, מדיטציה ותפילה של אלוהים Word, childlikeness האמריקאי, אצה יפנית תה יפני עושה אלקליין הדם שלך. יונים חיוביים של שלטי ניאון מעשה ידי אדם להפוך את הגוף שלך חומצי, ומפלים שלילית של אלוהים יון להפוך אלקליין הגוף שלך. כמובן, האיזון חשוב, בדיוק כמו איזון בריא ב-Word של אלוהים; ו בסיסיות יותר מדי הוא לא טוב. אבל רוב אורח החיים המערבי הם חומציים מדי ממילא, אז זה לא משנה.

ב-pH 7 הוא ניטרלי, וכל דבר מעל 7 הוא בסיסי וכל דבר תחת 7 הוא חומצי. עבור כל מספר, זה חומציות או בסיסיות מכפיל של פי עשרה. אם תגיע 6.8 או 7.8, התאים שלך מתים לך למות. אז, הגוף מאזנת חומציות הדם שלך על ידי סידן או לקחת מן העצם שלך alkalize הגוף שלך, או מלח לוקח מן הגוף כדי להפוך לחומצה הגוף שלך. אם יש לך יותר מדי חומציות הרבה, הגוף שלך ייקח את הסידן כל כך הרבה מן העצמות שלך, כך העצמות שלך יהפכו חלול להישבר בקלות. זו הסיבה מדוע אנשים ישנים להתכווץ, כי העצמות שלהם מתכווצים, והם יישברו עצמות בקלות. הגוף מנסה alkalize הגוף שלך עם אשלגן, סידן, מגנזיום ונתרן. לכן, הגוף שלך הוא רוקן את המינרלים האלה, והגוף שלך מתחיל מתעוות או רועד. מינרלים alkalize הגוף שלך, בדיוק כמו שהם alkalize אקווריום מים מלוחים שלך.

הגוף חומצי תחסום מזינים מלהיות שקוע; לעכב את הטיהור של הגוף מפני מתכות כבדות; לעכב ותיקון של תאים פגומים; התא ירידה בייצור אנרגיה; כך שאתה תמיד יהיה עייף. גידול תאים, תאים סרטניים, חיידקים, טפילים, וירוסים ישגשגו בדם חומצה. בדם אלקליין, תאים סרטניים, תאים סרטניים, חיידקים, טפילים, פטריות ונגיפים לא יכולים להתקיים. הם כולם מתים בדם אלקליין. אף מזון בסיסי היפנים לאכול, הגופות בגיל העמידה של הגברים הם כל מתעוות ורועד, כי זה התרבות הקונפוציאנית-הטאואיסטית, ואת הבוסים שלהם הם תמיד צועקים, צורחים עליהם; הצקה מתרחשת בחברות היררכי של השטן כנסיות חטא; ו כדי להתגבר על הלחץ, כולם לשתות ולעשן יתר על המידה, כך שהם כל להקיא במדרגות תחנת הרכבת מדי ערב, ולהעביר את ברחובות. זו הסיבה שאתה רואה אנשי עסקים יפנים רבים כל כך כל לילה התעלף בקיא ברחובות. זה משותף לכל האנשים אסיה בגלל תכונות גנטיות, כולל צפון אמריקה, האינדיאנים בדרום אמריקה Indios. הם אף פעם לא אומרים לתת אלכוהול יליד אמריקני, כי הם ישתגע. מדי שנה, Indios יש פסטיבלים איפה הם אגרוף בפנים, עובר אורח “bys, עד שהם כל הדמים. אפילו הנשים למצוא נשים אחרות התיבה. זה פשוט הרבה מתח את הכעס העצור ו, שבו הם משחררים ידי ניקוב אחד את השני ואת השתייה. זוהי לא דרך כדי להקל על כעס ומתח, כי ברגע האלכוהול פגה, יהיה לך את הלחץ הנכון בחזרה. הפתרון האמיתי היחיד ללחץ הוא ישוע המשיח. הוא נותן לך שלווה ושמחה ותקווה באמצעות רוח הקודש ואת אהבתו.

חומצה בדם או חמצת גם נזקים הלב, הכליות, העורקים, ואיברים אחרים. זה מקדם שמרים וצמיחת פטרייתי. דם חומצה יוצרת רווחי השמנה ומשקל. אתה מקבל הזדקנות מוקדמת ובעיות הורמונליות. תוצאות נוספות הן עייפות כרונית, הפרעות החיסונית, מיגרנה, התכווצויות ועוויתות, עור יבש, דלקת חניכיים, שיער מפוצל, הצטברות חומצת חלב, גאוט, בעיות עיכול, דיכאון, סניליות, גדל אלצהיימר, פרקינסון, חמצן נזק של רדיקלים, קמטים, ומרטיט את העיניים. דם מורחבים חומצי יכול להביא שחפת, רוב סוגי סרטן, לחץ דם גבוה, סוכרת, דלקת מפרקים שגרונית, אלרגיות, וכו מדענים הם סוף סוף למצוא את הדברים האלה החוצה. אל תגזימו, אבל אתה יכול פשוט להתחיל על ידי שינוי היבטים קטנים של החיים שלך, כגון שתיית תה מריר היפנית במקום סודה האמריקאי קופץ, ואוכלים שעועית מותססת היפנית במקום גבינה אמריקאית. במקום צפר בצופר כמו נוצרים, אתה יכול לחייך ולנופף את היד לנהג אשר מנתק אותך כמו נוצרי היה. יתרה מכך, לקבל המשיח לתוך הלב שלך. אז, אתה תהיה מלא בשמחה, במקום דיכאון, אהבה במקום של פחד.

את החומצה שלך חנויות הגוף בתאי השומן, כך שזה עושה במשקל קשה. דם בסיסי שומר כדוריות הדם שלך בנפרד, כך הם הולכים על כל הנימים הקטנים שלך. הם נושאים תזונה חמצן לתאים שלך, ולקחת הרעלן מתוך התאים שלך. אתה מקבל הידרציה טובה, יותר מדי. אתה צריך לישון פחות, כי התאים שלך להתאושש מהר. בגוף חומצי, כדוריות הדם שלך הם גנבו מטען שלילי, ולכן התאים אינם דוחים זה את זה, אבל מקל אחד עם השני. אתה מקבל דם דביק, סמיך, התאים שלך לא מקבל חמצן לתאי הדם שלך, ואתה מתעורר נורא מיובש. בגלל הדם הרע, הגוף מרגיש איטית המוטיבציה יורדת. אנשים מבוגרים מתחילים למות, כי הגוף שלהם הופך חומצי יותר, כך יש להם שינה עמוקה פחות, כלומר התחדשות התא פחות ותיקון ואת הורמוני גדילה. חומצה היא חומר erosive עם תשלום electropositive. זו הסיבה שהם מוכרים מכונות מפל מלאכותי ליצור שעבוד יון מינוס בחדר. זהו ניסיון של האדם לעשות את הסביבה שלהם בחזרה הגוף אל הסביבה הטבעית של אלוהים בגן עדן. כנראה, המקום הגרוע ביותר להיות זמין במשרד עסק טוקיו עם כל המחשבים יון חיובי, כך עובדי אלילים רבים יתאבד מדיכאון ופחד. חברות הקונפוציאנית-הטאואיסטית יש הגבוהה ביותר בעולם של שיעורי ההתאבדות. זו הסיבה שזה מלחיץ כל כך להיות בכנסייה קוריאני או יפני, כי אנשים הם תמיד מוצאים דרכים למשוך את הדירוג ב אותך; או לפצות לתקנות מחמירות; ותובענית האדם משמעת עצמית נפשית; יש הנהגה פשיסטית שיטתית. אתה צריך גם להתמודד בדרך אחרת, כאשר שותים, אם האדם האחר הוא חודש מבוגרת ממך. צפון קוריאה היא פחות אמריקניזציה, כך שזה הרבה יותר גרוע, כמו לפני המלחמה בדרום קוריאה או טרום המלחמה ביפן.

זה דם חומצי היא קרקע פורייה עבור חיידקים ותאים סרטניים. זה יוצר טרשת זאבת, מרובים, גמגום, כאבי גב, דלקות, טמפרטורת גוף נמוכה, ADHD, שיניים שחיקה, ולאחר הצטברות של cholesterols רע שהורס את קירות העורקים שלך. עקב מערכת חיסונית חלשה, זה עושה לגוף שלך רגישים יותר התפרצויות של זיהומים, רעפים, הצטננות, אלרגיות ואסטמה. אתה צריך לרוקן רעלים לגוף דרך הדם אלקליין. מלחי השולחן מעובדים (מלח ים אלוהים alkalizes), אנטיביוטיקה, חלבונים ומזונות מיקרוגל נשים בקריירה של המערב יהרוג את בעליהן. פיצות והמבורגרים יש נורא עשרות PRAL. עשרות PRAL לתת לך את acidifying (בתוספת מספר) ו alkalizing (מינוס מספר) מידת כל של המזון שאתם אוכלים. ככל שהציון גבוה יותר PRAL, אפקט acidifying יותר יש לו על הגוף שלך. כאשר הגוף מנסה להיפטר של רעלים חומציים, כליות שלך בכבד, שלפוחית השתן ואיברים אחרים נמצאים עובד יותר מדי נזק. שתיית מים המערבי הוא חומצי.

דם בסיסי יש חיוב electronegative, וחמצן עלייה. חמצן מוגברת בדם פירושו הלב לא צריך לעבוד כל כך קשה. החומציות יוצרת ההזדקנות על ידי יצירת חומצי להצטבר בדופן התא, מה שהופך אותם נוקשה, מקומט, יבש, עבה. הם לא יכולים לקבל חמצן וחומרים מזינים. הזדקנות קורה כתוצאה של פסולת חומצית לבנות. תינוקות יש גופים אלקליין גבוהה, ואנשים קשישים יש גופים רמת חומציות גבוהה. וכאשר אדם מגיע חומציות מאה אחוז, המוות מתרחש. חומצת הקיבה היא טובה, אבל חומצה דם רע. חומרים בסיסי להירגע, וחומרים חומצה להדק. מינרלים הם בסיסיים, והם משמשים כדי להרפות את הגוף מן ופרכוסים, משיכות, התקפי חרדה, נדודי שינה, אקנה, רובד השיניים, כאבי מחזור, קצב לב לא סדיר, כעס, פחד, נוקשות, מתח, חסימה של האף, עצבנות, רובד על המוח ( אלצהיימר), דומיננטיות אסטרוגן, ועצירות מתוח. חומרים אלקליים עושה את גידולים, ציסטות, יבלות, שומות, אבנים, גידולים אחרים לוותר רעלים שלהם. זו הסיבה מאות רופאים המומים לחלוטין ולא יכול לתת הסברים רפואיים, כאשר אנשים שמקבלים המשיח לתוך הלב שלהם כבר אין לך שמץ של סרטן, גידולים, שחפת, ומחלות אחרות של x שלהם רנטגן. אינטימיים, יחסי אמון, אהבה עם האל מטיל את כל הפחד, דיכאון, חרדה, מרירות וכעס.

אל תקשיב לתגובה 1960 של “פרח ילדים” כמרים היפי “אמהות נוכלים, משום שהם יהיו ביסודיות לשכנע אותך כי, המחלה שלך תקלה ו מחלה מאדיר אלוהים, כי אלוהים הוא זה המאפשר במכוון. כמובן, אם אתם חיים בחטא, אתה לקצור את ההשלכות של איידס, סרטן, כיב קיבה, התאבדות דיכאון, נדודי שינה, עייפות, השמנת יתר, אלצהיימר ושחפת. עם זאת, אם אתה מבין האמת של אלוהים או התורה, ואז תוכלו לאכול מזון בריא, יש חוכמה מן האהבה והרוח של הקודש, לדעת את רצונו, עמוק לישון כראוי ופעילות גופנית נכונה. אתה תהיה תחת דם הגואלת של ישו ואת החסד, ולא תחת קללה החוק של חטא.

האחים היקרה, חושב שלא כמו הילדים אשר יכולים לקבל רק חלב, אלא לחפש ולהבין את לחם החיים ועל החיים, כי רוח נותן. אתה חלפו מן החושך אל האור, ואת ממוות לחיים. אתם ילדים של אור, ושיתוף יורשים במשיח: נסיכים ונסיכות (אין ב-מתווכים או הומוסקסואלים או פמיניסטיות בגן עדן). התפילה שלי היא שאתה כל לחיות בריאות לשרת את אלוהים, ובכך, להביא את התהילה שמו; ו לשמש כדי לרפא כלכלית ולתת בחופשיות רבים. להכריז על האמת, ולהתנגד כמרים סוררים היפי, והם יברחו ממך. האדון אשר משהה את הגלקסיות בחלל, ומודד את האוקיינוסים בכף ידו, הוא אבא שלך.

בניגוד זר פגאני מי דופק בדלת, אתה כמו הילדים של אלוהים יכול לבוא ישר דרך הסלון כדי כסאו כדי לבקש את כל הדברים, על שמו ועל החסד. הוא רואה אותך המשיח עכשיו, לא קללה של חטא. עם זאת, לא אמורה להיות חטא כי יפריעו לתפילה שלך מלהגיע אליו. כמו כן, במקום לראות את אלוהים כמו עבדך (ג ‘יני בבקבוק מי מעניק את רצונכם או כלי עצם), אשר היא עבודה זרה; רואה את עצמך משרתו לבקש בתפילה על רצונו לעשות. כלומר, המבקשים להשתמש בו בתפילה. ואז, לך יהיה פחות מודאג העצמי שלך, אבל מודאג יותר אנשים אחרים בתפילה, ולהתפלל רצונו של האל. תפילה היא לקדם את אהבת אלוהים בשבילך, נוצרים אחרים, ומי הפסיד.

במקום לדאוג המחלה שלך, להניח את היד על אחרים ולהתפלל עבור הריפוי שלהם, ואתה תבין שאתה כבר הגלידו, מדי. אם אתה חולה, נשבר רמוס למטה, אז אל תדאג, אם אתה מאמין אבינו שבשמים, גם מאמין במשיח. אל תקשיב בני אדם. בטח ביהוה שלך. הוא היה צריך שלו נקרע חזרה פתוח הפשיטו על הצלב, כך הוא יכול לזרוק אותך רעב המחלה, ואת העצב? אמון בו, שעברו כאב וסבל בל ישוער לרכוש לך, כעבד של צדקנות. מאמין בו. רק להאמין. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! שלום ואל בריאות לך, האהובה של האדון. בקרוב, תהיה רוכס למעלה ולמטה כדי גלקסיות ממדים שונים בגוף מהולל החדש שלך. באותו זמן, אם מישהו הולך אנדרומדה, מזמין אותי יחד.

Advertisements