אחת הסיבות מדוע יש הגוברת הגירושין במערב כנסיות הומניסט וחברות ההלניסטי הוא כי גברים ונשים הופכים להיות שטני יותר, ולא אלוהי, ב-והסיום. הגירושין לא יקרה בנישואין, אבל זה קורה לפני שאתה להתחתן.

גברים אלה להינשא לנשים הללו בגלל הישבן הענקי שלהם ואת שדיה. אישית, אני מתחיל לקבל בחילות כשאני רואה ישבן ענק ושדיים. עם זאת, את החיה יותר שטנית אנשים-והסיום להיות, ככל שהם אוהבים ישבן גדול ושדיים. זו הסיבה שנשים במערב לקבל ניתוח פלסטי לשים סיליקון מתנשא שלהם שדיים להשוויץ ב גאווה שטנית, ועל ובזוי לפתות העיניים של גברים לאכול תפוחים של איב. אדם רוחני יחוש גועל לחלוטין כאשר הם רואים את הנשים הללו חושפים את גופם: שומן ושיער ושומן. לכן האנשים האלה להתגרש, משום שהם להינשא לנשים עבור גופות חשופים שלהם; במקום אלוהי, ישו, כמו, אופי עדין, צנוע, כי היה מרים המגדלית אשתו מרי יוסף אסתר ורות. כאשר הנשים האלה עם לחמניות גדולות בלוטות החלב להתחתן, בגלל חטא הלב שלהם: הם מתחילים להשמין סופר ע”י מילוי גרגרנות, מאשים אותו על ההריון פוסט; להפסיק לגלח את עצמם; להתחיל גיהוק ולהפליץ; להתחיל לשים רגליהם על השולחנות; להתחיל לאכול בפיות פעורים; להתחיל לשתות ולעשן כך עוברים שלהם יש הלידה מומים; להפסיק מסרק את השיער שלהם; להשאיר את ילדיהם בבית, כדי להרוויח יותר כסף, וגם להאשים את הקריירות שלהם על היותם עייפים מדי כדי לשים איפור על בבית או לגדל ילדים או לבשל מסרטנים מיקרוגל מזון מיידיות; ו להתחיל מציק bossing בעליהן מסביב, פשוט כמו איזבל. אז, בעליהן מתחיל להימשך אל נשים ללבוש קוסמטיקה לחשוף חלקי גוף שלהם בעבודה או בכנסיה.

נשים אלה להינשא לגברים בגלל הכסף שלהם. אם הנשים האלה הן כבר עושה המון כסף בעצמם, הם להינשא חלש מאוד, ביישן, גברים אחאב, כמו עושי דברו. עם זאת, אם הם לא מסוגלים לעשות כסף, הם מתחילים לחפש אנשים עשירים להתחתן: רחוב גנבים וול מלאי, מנהיגי הסינדיקט, את התרופה סלבריטאים מכורים, הספורטאים אשתו, בהתעללות, ועל פוליטיקאים מושחתים. לכן האנשים האלה מבקרים מועמדים פוליטיים אחרים ללא בושה; לגנוב מאות אלפי דולרים באמצעות תנודות המניות ממשקיעים רגילות; לנהל עסקים בלתי חוקיים; לדחוף המתחרים מתוך העבודה; ולנשק מתנשא הבוסים שלהם. כאשר אלה סוג של גברים להתחתן, הם מתחילים לרדוף נשים אחרות; להתחיל להתעלל בנשותיהם עם המילים: תופסק חיבה אל נשותיהם; ולהתחיל להשתכר בבית. הם היפוכו של אנשים כמו פול או חנוך או בועז. לכן, לנשים להפסיק כיבוד כיבוד אותם כמנהיגים המשיח כמו. יש גברים ונשים להתחתן, רק הכסף לתלוש אחד מהשני, אשר נקראים “מחפשי הזהב” במערב. נישואין ואז הופך החוזה עסקים הכנסייה המערבית “פוליטיקלי קורקט” במובן ההומניסטי.

שמתי לב כי גברים ונשים אלוהי אלוהי לקבל נמשכים זה לזה במשיח, ויש להם שמחה מאוד, אינטימי, נישואין אלוהי וחוזים עתידיים. כמו כן, שמתי לב כי גברים ונשים חוטאים חטא לקבל נמשכים זה לזה בגלל שהם לא מצייתים המשיח, והם אומללים, אומללים, נישואים מלא הסכסוך-וגירושין. זה נראה כמעט כמו חוקי הטבע: אנשים חטאים נמשכים ישבן וחזה (אינסטינקט חייתי); נשים חוטאות הן נמשכות לגברים עם כסף הזכרים מי יכול לבנות את הקן הגדול ביותר, וגם הם קנאים לגבי מקבל מהר נשוי להתרבות (האינסטינקט החייתי). הם באים לכנסייה לחפש נחמד, מלא רוח, גברים ונשים אלוהי כדי ללכוד טרף. האירוניה היא שהם בסופו של דבר מדבק חטא אחד את השני. זה בגלל הגברים אלוהי ונשים מלאים על ידי רוח הקודש, כך הם הזהירו מפני האנשים האלה חוטא מסוגלים להבחין בין הרוחות. כמו כן, גברים ונשים אלוהי אלוהי של המשיח חי מערכת יחסים המבוססת על דבר אלוהים, והם נמשכים זה לזה בגלל הגבריות של הגבר ונשיות נשים בתמונה המשיח כמו. איזבל נשים שלאחר 1960 של “פרח ילדים” בנים לאמהות ליברלית “סוציאליסטית מקבל נמשך, נשים חזקות אסרטיביות, וחלש, ביישנים, גברים לבטל את המשיח, כמו (אחאב של השטן גברים טוענים סמכות על גברים אחרים, אבל הם ביישנים לעבר נשים). זה חוק טבע, או שמא נאמר החוק של הרוח. מה הרוח שלך, ולכן האפשרות שלך למשוך רוח דומה כאמור, ולכן תהיה האפשרות שלך מתגרשים.

מה צריך לקרות בדרך כלל כאשר אישה מערבית פוסט של 1960 איזבל האיש אחאב מקבל המשיח לתוך ליבם: אישה שמתחיל להיות יותר כמו אסתר או רות, והאיש הזה מתחיל להיות יותר כמו ישו. עם זאת, ב-והסיום, המון של נוצרים דתיים אינם משתנים. הם נשארים כמו פירסום של 1960 “פרח ילדים” הדור. אם האהבה שלך היא אהבה הומניסט רדודה כי כמרים המערבי נוכלים היפי להטיף, של אהבת המשפחה של בן; אז, אתה תהיה בסופו של גירושין יהיה על העצבים של רעהו; בגלל אהבה רומנטית, האינסטינקט החייתי מסתיים ברגע שאתה להתרבות ולהביא ילדים לעולם. החיות לשכפל, וללכת לדרכו, לאחר תום הורמונים רומנטית. פולחן כמרים סוררים היפי הזה אוהב המערבי ההלניסטית, כי הם גדלו, המשפחות נורא פוגעות, ומעולם לא היו משפחה חמה, כך שהם זו המשפחה המסור, הפולחן, האינסטינקט החייתי, ברמה האנושית, אהבה גאה.

הם מתגאים בעובדה שהם אוהבים המשפחה שלהם, ואני מאמין שזה הכל. עם זאת, הם לא מוכנים להקריב את חייהם במקום של האויב שלהם שאולי עונו ונרצחו נשותיהם וילדיהם. פעור של אלוהים, אהבה ללא תנאים היא אהבה את זה אוהב את האויבים שלך. זו הסיבה שהם שונאים אותי אומר את האמת, ואת pridefully המותג לי אלוהים כמו שוביניסט גברי. זה בגלל שהם לא צריכים, אהבה ללא תנאי של אלוהים אוהב, או מושלמת פעור. אם הם היו אוהבים, שונאים, כי השטן לא צריכה להתקיים. ישו מת עבורנו, בעוד שאנחנו עדיין חוטאים, ועל חטאי הרשע שלנו מסמרו אותו אל הצלב ועינו אותו. עם זאת, הוא אוהב אותנו, והוא מת עבורנו. אם יש לך את זה אהבה ללא תנאי,, אלוהים של אהבה, ואז, הנישואים שלך לא להתגרש, ברגע האהבה האינסטינקטיבית הרומנטי שלך למטרות רבייה נעלם. זוהי האהבה שאלוהים רוצה מאיתנו להבין להחזיק. אבל, רמאי כמרים המערבי היפי הפולחן ההומניזם המערבי גאה, והפולחן המשפחה, ולכן הם לעולם לא יבינו את זה. העיניים הרוחני שלהם הם מסונוורים, והם לא יכולים לראות בגלל גאווה ההומניסט המערבי של שוויון של נשים במשפחה אצילה אהבה אנושית. אז, הם ימשיכו לסבול גירויים מריבות עם בני זוגם. ברוח זו הוא לא אלוהים.

עם זאת, כשנגיע לשמים, שם תהיה האהבה פעור מושלמת-אהבת אלוהים. אהבה זו אהבה בלתי שבירה, הבלתי נתפס. זו הסיבה שאלוהים מאפשר השטן והשדים שלו להתקיים על פני האדמה הזאת. זה בגלל הקשר החזק ביותר הוא זה של הגברים אשר נלחמו יחד בקרבות, ו מהימן חייהם שלהם מאוד זה לזה. רק האחים שלחמו לצד זה יכול אי פעם להבין את האהבה הזאת. אתה יודע שאני אקריב את חיי כדי להציל את שלך, ואני סומך על כך תוכלו להקריב את חייך כדי להציל מכרות שלי, למען ישו הקריב את חייו כדי להציל אותנו. רמת האמון ואת הקשר הוא מעבר לכל הסבר. זוג נשוי אשר כמעט מת יחד אסון, אבל עזר לכל לחיות אחרות, הוא אינו ניתן לשבירה. כשאנחנו יוצאים דרך ניסויים אלה, הקשיים ועל המאבק נגד השטן יחד, האהבה שלנו ואמון על האדון כל ומעמיק אחרים. אהבה זה יהיה מאוד משופר: החיים חזקים יותר ומאיים המבחנים קרבות אנו עומדים יחד הם. כתוצאה מכך, האהבה שלנו שבח הבנה של אהבת אלוהים היא כי הרבה יותר עשירים ובעלי משמעות ושמחה, כאשר נגיע לגן עדן לנצח. זו הסיבה שאלוהים מאפשר הרשע השטן להתקיים זמן קצר אויב משותף. האויב המשותף מביא אותנו יחד הרבה יותר עמוק. אלוהים מבין זאת בחוכמתו האינסופית, והוא מאפשר רוע להתקיים בעולם הזה, עבור בדיוק זו הסיבה, על מנת לברך אותנו באהבה גדולה ואת הקשר ב-הנצח למען הנצח התהילה שלו למעננו, ולמען נצח . אם אתה מבין את זה, שלא כמו כמרים סוררים היפי אשר סוגדים לאלילים של המשפחה המערבית, אז הנישואים שלכם לא תהיה בסופו של דבר עם שאר בשיעור 60% הכנסייה המערבית הגירושין; כי זה לא יהיה חיה רק אינסטינקטיבית, זמני האהבה הרומנטית, הרבייה. זו תהיה אהבה אוהב אויב תמותה שלך עם החיים שלך. כמה נפלאה היא האהבה היא אלוהים, ומה מאסטר גדול אנו משרתים! לתת שבח לו!

מחפשים המשיח, ואתה תהיה מלוכדות באהבה, שבירה נצח. מחפשים האינסטינקט החייתי ו ציפור זכר שבונה את הקן הגדול ביותר; ואתה תהיה מילוי מסמכי הגירושים בעתיד. אני אומר את האמת, למי יש אוזן קשבת, להבין חוכמה כי יש רוח. למי יש לב החוטא ישנאו המילים שלי שונאת אותי שונאת בני זוג לעתיד שלהם, כי הם לא יעמדו על הסיבה. מי אוהב את האמת אלוהים תשמעו חוכמה אלוהית במשיח. זהו חוק של העולם הרוחני.

בקרוב, המשיח יחזיר; התלהבות האנשים שלו, ואנחנו יהיה להפוך כהרף עין אל הגברים והנשים המשקפות הדמות היפה של אבא זכר הדמות ואת הדמות הנשית. לא יהיה ב-בין גברים לנשים בשמים. יש כבר לא יהיה חזק, נשים סמכותי גברים הומוסקסואלים בגן עדן. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘, כי עוד מעט יהיה לך לראות אותו כמו שהוא, ואנו יודעים את כל הדברים כפי שאנו ידועים; ואנחנו נצטרך גופים ודמויות כמו שלו! השבח אדוננו, שחי לעד!

Advertisements