ברכות הכנסייה המערבית ב אהבת אדוננו ישוע המשיח! אני רואה שכמעט כל הכנסייה המערבי רווי חשיבה הומניסטית המערבית. השטן ניצל את הפוסט של 1960 “פרח ילדים” כמרים סוציאליסטית נוכלים היפי להפוך את הכנסייה של אלוהים מבפנים; לתוך הוראה האתיקה ידידותי פמיניסטית, ודמוקרטית, איכות הסביבה, המכונית כביסה, מכירות הבזאר, למכור קלטת, מערבי תרבות, האדם במרכז, מבקש כסף, מת הדתית “פרח ילדים” הכנסייה; ובעט ישו החוצה.

יש תרופה אחת, ורק אחת תרופה זו. אבל, אני חושש כי 99.9999% של כמרים המערבי יסרב לתקן הכנסייה שלהם. ישנן שתי סיבות עיקריות. ראשית, הם חוששים כי הקהל יהיה מוטרד, והם יהיו גם לעזוב את הכנסייה על ידי משאיות, או לבעוט את הכומר. שנית, והסיבה היא חמורה יותר, הם מאמינים בתורת ההומניסט המערבי של השטן עם כל הלב, עם כל הנשמות שלהם, עם כל הכוח שלהם. אז, אני מאוד, מאוד מודע כי מכתב זה ייפול על אוזניים ערלות. עם זאת, מכתב זה לא נועד עבור הכנסייה End-Times; אלא, היא עבור כמרים-End טיימס פושרים נוצרים אשר יהיו נשאר מאחור לאחר ההתלהבות; ומי יהפוך הקדושים התלאות; זה יהיה נרדף על ידי-Anti המשיח ערפו את מאות אלפי. זה בשבילך קדושים בחור מי יהיה ולקרוא את המכתב הזה בתקופת התלאות שעבר נורא שבע שנים.

הנה הדבר הראשון ואת הדרך היחידה לתקן סוף טיימס פושרים שלך כנסיות Laodicean. זה ללמד את האמת. ללמד את התורה או האמת, כי יש לך בעט אל מחוץ לכנסייה, לך יש בעט החוצה ישו מן הכנסייה, אשר את האמת ואת Word. אתה צריך להחזיר אותו לחיק הכנסייה. אם אתה מלמד את האמת, את כל הנוצרים הדתיים אשר השטן נשלח אל הכנסיות לחלל אותו יכעס ו לעזוב את הכנסייה. עשבים אלו יפסיקו נחנק הנוצרים שנולדו מחדש נכון בכנסייה של אלוהים. רק אלה שאוהבים את האמת והאהבה אלוהים יישאר בכנסייה. זה איך אתה לטהר את הכנסייה, לטהר את הכנסייה, ולשמור על הכנסייה הקדושה: לפי התורה דבר האלוהים. אם אתה מלמד את ההודעה 1960 של תורתו “פרח ילדים” כמרים סוציאליסטית סוררים “היפי, הכנסייה שלך יהיה מעל המבול עם, אנשים דתיים פושרים, שסוגדים דוקטרינות ההומניסט המערבי; אשר לספק הצדקנות שלהם וגאווה. הם אוהבים דמוקרטיה, כוח העם, שוויון מינית הרשות, ואת כל תורות הלניסטית אחרים מזוהמים הכנסיות תוך הכנסייה החל ביוון העתיקה. כמובן, אם אתה רוצה בעקשנות להמשיך להיות פנאטי חסיד לדוקטרינות מזהמים של השטן איזבל, כי אז היא לגמרי בחירה שלך הדתות. אלוהים הוא ג ‘נטלמן, אז הוא לא יהיה בכוח למשוך אותך מן האלוהים שלך.

פושר, מת, סוף טיימס הכנסייה Laodicean היא הכנסייה המנוהלת על ידי אנשים או חברי הכנסייה. לכן אלוהים קורא אותו הכנסייה Laodicea. “לאו” פירושו “הדיוטות”, ו “dicea” פירושו “המחוז.” במילים אחרות, האנשים בכנסייה הם השליטים. אנשים הדיוטות או הכנסייה הם מלכים או מנהיגים. לכן, הם השליטה של הכנסייה, והם הטופס לוחות ו ועדות זקני “הכנסייה לשלם את הכומר, לשכור את הכומר, ולבעוט את הכומר. הם מחזיקים את הכוח, בדיוק כפי ההומניזם המערבי של השטן מלמד: לאנשים יש את הכוח להצביע, לבחור ו לבעוט החוצה. זהו עיקרון היוונית ההלניסטית שהייתה נהוגה בצורה הרומית העתיקה של הממשלה, שאימצו. זה לא מבוסס על מונרכיה הקדושים של ישו. הם מאמינים בשוויון ברשות לכל.

כי הוא שם את כל תורות שטני שמקורן: הגנה על העלאת איכות הסביבה, של אלילי טבע חיה על דייגים האדם; שוויון של נשים וילדים ברשות עם גברים; הפולחן של האקדמיה היוונית של האבולוציה והמדע על התנ”ך האל ואת הבריאה; המשיח של המונרכיה מול יוון הדמוקרטיה הרומית הפרלמנט; סובלנות זמה מינית לעומת הפקרות יוונית לטינית איטלקית סקס ליברלית; וכו ‘, וכו’ וכו ‘והרשימה עוד ארוכה. דוקטרינות אלה של השטן הם מה שנקרא “פוליטיקלי קורקט” אמונות של 1960 של פוסט כמרים סוררים היפי של השטן. אם אתה מלמד את האמת, אלו כמרים סוררים היפי יהיה שונא שלך, המותג שאתה כופר שוביניסטית ואת המקלל, ולנסות להרוס במשרד שלך עם כעס, לצלוב אותך. זה הטבע שלהם, אתה לא יכול לעשות כלום על טיבם.

כל הכנסיות סוף טיימס הייתי מנוהלות על ידי העם. אני אומר להם את האמת, על מנת לבדוק אותם מבחינה רוחנית, והם כל תסרב לי. הם יצטרכו לעשות דבר עם האמת. הם רוצים רק “פוליטיקלי קורקט” שלהם ההומניזם המערבי. כאשר הם מגיעים למצב קיצוני שלהם השחיתות, הם מתחילים לקבל “פוליטיקלי קורקט” שלהם זכויות הומואים, נשים הבעל של שוויון, סביבה פולחן Gaea, כסף מסעות מתחנן גיוס כספים ממון, בזארים הכנסייה שוטף במכונית, מתנודד הטקסי של קטורת, מעטרים של בגדי פסטורלי , יצירת לוחות ו ועדות הפרוש Sanhedrins, וכו ‘הם עיוורים, כך שיש להם ברירה אלא לעשות את הדברים האלה. אני מכיר את “פרח ילדים” כמרים סוררים היפי לבקר אותי יום ולילה, ולא לקבל את האמת, ואת מעדיפה להרוג אותי. עם זאת, אני לא יכול אלא ללמד את האמת. אם אני לא מלמד את האמת, אני פשוט אשם כמו שהם, כי אני יהיה משתתף של שלהם “התקינות הפוליטית”.

לכן, אם אתה רוצה לטהר את הכנסייה שלך, ולאחר מכן ללמד את האמת. ואז, כל הרע, פושרת, אנשים דתיים יעזוב את הכנסייה נחילי; או שהם יבעטו אותך החוצה, וזה אפילו טוב יותר, כי אתה יכול להתחיל כנסייה חדשה, שוב. כל הכנסיות בהיסטוריה נולדו נוצרים, שוב, אבל כמו פעמים חלפו, השטן תמיד על שטפונות אותם עם הנוצרים הדתיים. ואז, הכנסיות לבעוט החוצה את רוח הקודש, להרוות את רוח, לבעוט החוצה ישו, ולהתחיל לסגוד religiousity של השטן. הם הופכים להיות קר, מת, בטל ומבוטל, דתית, בדיוק כמו הקתולית, האורתודוקסית, הפרסביטריאנית, הלותרנית, הכנסייה האנגליקנית, המטביל, המתודיסטית, Adventist, וכל הזרמים כנסייה אחרים. הם מתחילים ליצור זרמים וכתות בתוך הבית של אלוהים. הם יוצרים כנסים ועדות הקדושים של הפרושים לשלוט כמרים, במקום אלוהים. המערב בני אדם ההלניסטית להתחיל שלטון ושמירה אחרים וחשבון, במקום אלוהים להיות אחד לשמור אברהם אהרן לתת דין וחשבון. במילים אחרות, העם המערבי להתחיל המסדירים את עצמם, ב “התקינות הפוליטית.” אז יש לך לעזאזל כל להשתחרר. השטן לא היה יכול להרוס את הכנסייה מבחוץ דרך רדיפה, כך הוא הציף את הכנסיות מבפנים עם הומניזם דתי המערבי. מאוד חכם.

לא הכנסייה קצה טיימס לעולם חושב שיש לי כמו כומר; לא כנסייה קצה טיימס רוצה לשמוע את האמת הכואבת. הם מקבלים רק מי ילמד מה האוזניים הכואבות שלהם רוצה לשמוע, ולא לכנסייה End-Times יהיה אפילו רוצה אותי להיכנס דלתותיהם. אז, אלוהים שולח אותי למדבר דיגיטלית, כדי להטיף את האמת ולקרוא את התשובה למי שמוכן להקשיב. כי אם מישהו יקשיב, הם יהיו ניצל את ימי הצרה הגדולה היא קדימה. היום תתקבל על ידי האוכלוסייה הדתית פושרים, ולאחר שנערך לכבודו, יהיה היום שלך נפילתו.

זוהי הבחירה שלך כראש ואת השליח של המשיח. האם אתה מלמד את האמת, ולנקות את הכנסייה שלך של כל העם מזוהם. או, אתם ממשיכים לעוות את האמת שלך “התקינות הפוליטית” דוקטרינות ההומניסט המערבי, ויש להם אלפי חברים הצאן הכנסייה לכנסייה שלך; ולהמשיך לחיות בבתים גדולים, לנהוג במכוניות נחמד, ולקבל משכורות גדולות? אולי, הסיבה שאתה נותרו מאחור מכיוון שבחרת המערבי “פוליטיקלי קורקט” שוויון ודמוקרטיה על מנת סמכותי ישוע יצירי התורה. האם אתה מאמין זה עם כל הלב שלך?! בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! האור של העולם מתקרב; ועל כן, הוא יהיה נפרד מן כבשים עיזים באותו יום. אז בא אדון ישוע!

Advertisements