ברכות על החוכמה של אדוננו ישוע המשיח! כאשר בני האדם הפכו חטא יותר, כך הם הופכים טיפשים. בזמן פעמים של נח אברהם, אלוהים יגיד להם מאות מדידות הוראות מפורטות כדי לבנות דברים. נח ואברהם יזכור את כל הדברים האלה, רק על ידי הקשבה להם פעם. הם היו זיכרונות הצילום. בני אדם איבדו את היכולות האלה, כמו הגנים מקבלת מבודדים, מוטציות לקחו את מחירן. בני האדם עכשיו רק להשתמש כרבע של מוחם. זהו היפוכו של התעמולה של השטן של אבולוציה אשר אומר כי בני האדם היו אנשי מערות וטיפשים, ולאחר מכן הפך חכם כמו הגנים שלהם התדרדר.

ככל שהם שדים הפולחן רופא אֱליל התנהגות הכישוף, ככל שהם הופכים טיפשים. אלפים מהם נהרגים על ידי אריות, תנינים, מוסים מים והיפופוטמים. הם לא לוקחים את כל אמצעי הזהירות או להתחמש. הם אינם בונים גדרות או יוצאים ללכוד אותם. הם עדיין הולכים במדבר בלילה, ולהישאר בחוץ. כשהם שומעים מישהו שהותקף והרג, הם לא יוצאים לעזור, אבל פשוט נשארים בצריפים שלהם. הם מתפללים רק השטן כדי לגרש את הרוחות הרעות של החיות האלה. חוסר אהבה בילדות התעללות על ידי בני אדם ליצור באונה הפרונטלית מפותח במוח, אשר שולטת מזג ומנהלת ההיגיון. כאשר בני האדם לחיות בחטא, במוחם הם הידרדרו עד לנקודה שבה הם לא יכולים לשלוט ברגשות ולהגדיל את הפשע. תוחלת החיים שלהם קצרה יותר הופך דרך מגיפות, היגיינה לקויה ותחזוקה בריאות, טורפים בטבע, פשע וסמים, לוחמה שבטית הכנופיה, וכו ‘הם מתחילים לאהוב לווייתנים בצד השני של העולם יותר מאשר אדם ללא קורת גג הבחור מחוץ לדלת שלהם. הם בקנאות התפשטות הדת של השטן כי כרישים לבנים גדולים piranhas הם שלווים לגמרי בטוח; ולעמוד על כך שאחרים לשחות איתם, אבל הם לא רוצים לקפוץ למים איתם עצמם. זוהי צביעות מוחלטת.

כאשר בני האדם הפכו הומניסטים לסביבה הצדקני, ומרוממת האבולוציה ובעלי חיים, הלב חוטא מרדים אותם לחוש את כל המשותף תחושה אלוהית של אמת ושקר. לעתים קרובות הם מתים צעירים מ פעלולים מטורפים, נאכל חי, רוק מטפסים בלי חבלים, או למות ממנת יתר של HIV /. השטן צוחק על זה. אלה מומחים סופר חיה אינטליגנטית עם כל מיני אישורים הם בדיוק כמו הפרופסורים של הדת, אשר לחלוטין האמת סוטה של אלוהים כאשר להסביר את התנ”ך בטלוויזיה. אנשים אלה תוהים אל דובי גריזלי ואת השטחים “הכרישים באוקיינוסים. אם הם נוצרים, הם בטוחים, אבל אם הם לא נוצרים, זה טירוף מוחלט. כאשר אנשים להתרחק אלוהים, הם הופכים להיות משוגע. הם מאבדים כל תחושה של נכון ולא נכון. וגם, כאשר הם מותקפים, ואת נאכל חי, הם מתפללים לאלוהים לעזרה: דבר מוזר, מפני שהם לא רוצים מערכת יחסים אישית עם ישו. זה שטותי.

הם מתחילים שמירה על חיות הבר כדי להראות שהם יכולים להיות מאולף, אבל לעתים קרובות נופלים קורבן חיות הבר שלהם. הם מתחילים מנסה להציל את איש רוצחים, כפי הצדקני הסביבה סוציאליסט הומניסט, אבל לא אכפת להם על מאות אנשים נהרגים על ידי אלה רוצחי איש מדי יום. את החיות ואת הסביבה הופכים חשובים להם יותר מאשר לבני אדם, ואילו בני זוג שהם הגירושין שלהם זורקים אבנים על בני אדם הבחור ללבוש פרוות. זה הרע ביותר, המדינה נפל של בני אדם; לפני פסק הדין של אלוהים ואת זעמו נופל, בדיוק כמו בימי המבול של נח. זה בדיוק כמו אינדיקטור דומה שבו נשים מערביות הפכו כמו יצורים איזבל כי שמרו שום מושג או רעיון של האופי הנשי של אלוהים. יש לך היפי לתגובה של 1960 סוררים כמרים שאוהבים סוגים אלה של נשים להטיף דוקטרינות של השטן של המערב humanism ההלניסטית;, סקס חופשי, סמים פסיכדליים; עצמאות הרשות הנשי; פולחן השטן שירות כריסטיאן רוק טראנס אנד רול; אלימות נגד הרשות הפציפיזם סוציאליסטית “פרח ילדים-ISM”; מזרח מיסטיקה האחדות עם צדקת-טבע סביבה עצמית; כת כישוף יוגה הסיאנס; צמחונות liberalist היפי הכנסייה הנוצרית-ISM. זהו לתחתית מצבו של החברה האנושית לבין הכנסייה-מעוותת לבלי הכר.

עבור אדם כזה, אלוהים לוקח מאיתנו את הגנתו, שכן הם נטשו אותו עבור ערכים של איזבל. הם נופלים קורבן תאונת דרכים, סרטן, סוכרת, גאוט, התקפות חיית בר, אש, גירושין, פשע, וכו ‘הם מתחילים להטיף גם, כי ילדים של אלוהים פגיעים לדברים האלה, כי אלוהים זורק אותם לכלבים לארוז פראי . זהו הרעיון שלהם של אלוהים. הבעיה טמונה כשהם מתחילים שטיפת מוח נוצרים פושרים אחרים. זה הופך למגיפה הרוחני ב-והסיום, ממש לפני פסק הדין. זהו לזכור כי איבד את כל הרעיון של נכון או לא נכון או היגיון. זה המוח נטול אלוהים האמת.

זה מסביר מדוע אלה מנהיגים פוליטיים בעלי מנת משכל גבוהה במיוחד של האנשים הכי טיפשי לגמרי על פני כוכב הלכת הזה. אין להם חוכמה אלוהית בסיסי או אפילו השכל הישר. הם ממש גאונים כשזה מגיע עשיית הרע, conniving, משקר, מרמה המשחק, אבל הם בהחלט מוות מוחי כשמדובר עושה מה הוא הגיוני או צודק. הם נותנים טונות של כסף כדי רשעים בחו”ל שגונבים ו לבזבז את הכסף, בעוד העם בארצם סובלים פעמים קשה. הם נותנים סיוע לאנשים המשתמשים כי הסיוע למכור עבור כסף לקנות נשק כדי להרוג אותם. הם עשויים לתת סעד בשם הסוציאליזם השטן כדי שאנשים המשתמשים הרווחה כדי לקנות סמים לקנות זונות להפיץ איידס. הם עשויים לתת תרופות שחפת מתוך צדקנות, אבל אלה אנשים חטאים לא לסיים את תרופות מרשם, ולכן הם משמשים ליצירת חיידקים TB אנטי ביוטיים-החיסונית להרוג את כל האנשים הטובים, מדי. כאשר אדם מתרחק מאלוהים, הם מקבלים המודיעין מזויפים האדם מן השטן להפוך רב, פוליטיקאים חזקים בשבילו, כפי שהם מוכיחים את עצמם נאמנים יותר ערכים ליברליים של השטן, אבל הם מאבדים את ההגנה של אלוהים מלחץ מחלה, ואת חוסר ההיגיון. הם מאבדים כל תחושה של חשיבה נכונה. במובן מסוים, הם מזכירים את אביהם, השטן, אשר איבד את כל השפיות, אך הוא אחד היצורים הכי אינטליגנטיים מבחינה אנושית, אם כי אין לו חוכמה השפיות אלוהי או.

השורה התחתונה היא: יותר לך להיות רשע וחוטא, ככל שאתה להתרחק אלוהים. ואז, אתה הופך יותר אינטליגנטי ו ערמומי במונחים של גונבת משלמי המסים ותיירים מתורבתת יותר. עם זאת, באותו זמן, אתה הופך טיפש יותר, להיות מנוכר החוכמה האמיתית של אלוהים ואת השכל הישר; אז אתה מתחיל הדגיש וחולה, לתפוס מחלות מדבקות, לקבל נאכל על ידי חיות בר, להתחיל לצוד את הראש ולאכול אחד את השני, בחיסול רוב החברים המאפיה שלך, להיתפס על ידי ה-FBI על הונאות במעילה של מיליארדי דולרים, לאחר שלא מנישואין ענייני, מקבל התקפי לב מתוך רצון להיות פוליטיקאי קריירה, להיות כמרים סוררים היפי, וגם מראה סימנים של הידרדרות נפשית אחרות. התנ”ך אומר כי שכר החטא הוא מוות. עם זאת, במשיח הם, שמחה שלום חיים. האליל liberalists פולחן השטן של מודיעין, כך הם קוראים ספרים הפיזיקה עוברים שלהם בטנם; אבל מה שנדרש באמת הוא מערכת יחסים אישית, אוהבת עם המשיח אשר נותן לנו החוכמה האמיתית שלו. כשאתה מתפלל להרהר בדבר האלוהים, זה מגרה המוח ויוצר הורמונים טוב. לכן אלה כמרים סוררים היפי הם כל כך פופולרי עם אלפי חסידים, אבל הם שונאים ו לבוז למי להטיף את האמת באהבה.

, אלימים אלה פוסט של 1960 אופקים לאום, וולגרי, בן / בת הזוג, בטענה, סלע מתגלגל, גאה, מלא השנאה, תסביך נחיתות, כמרים סוררים היפי ישנאו אנשים של אלוהים מי דובר אמת; ו מתעב כל נחמד, חתך נקי , משכיל, מנומס, משכיל, נאה, מעודן, עשיר, מעמד העם העליונה. הם שונאים בלהט עמוק בתוך למי להיראות כמו אנשים טובים, והם מרגישים בנוח עם בחור כמרים סוררים היפי אשר וולגרית הבשרים ו בריונים. הדבר נכון בכל מדינה אתה הולך: אנשים רעים שונאים אנשים נחמדים, כי יש להם תסביך נחיתות וקנאה. אלוהים אומר הקנאה היא מגעילה, וכשנגיע הציל, הוא נותן לנו תחושה של ערך עצמי. סוף טיימס אנשים דתיים הם בדיוק כמו אנשים שאינם נוצרים. במציאות, הרבה-נוצרים הם הרבה יותר נחמד ותרבותי מאשר אלו אנשים דתיים. אני מקבל את ההתקפה הכי ושנאה מהנוצרים היפי דתיים. הם חבורה אכזרית, אשר משבחים שבח זה לזה. הם לא רוצים שלום ואהבה כמו שהם מטיפים לה, אבל הם רוצים ריב מלחמה. לכן אין זה מפתיע כלל מדוע הם דבקים דוקטרינות המערבי שטנית. הכל הגיוני להשלים. הם לא יכולים לראות או להבין.

אין מורים יותר של אלוהים אשר מלמדים את האמת בימים האחרונים. כולם מטיפים ההומניזם המערבי. אם אתה אומר משהו על הטפה ההומניסט המערבי שלהם, הם יהרגו אותך. האמת יש נכחדים, פשוטו כמשמעו, את הכנסיות End-Times. אין מורים באומץ להצהיר את האמת כמו ג ‘יי ורנון McGee, למרות שהוא יודע כי סוף טיימס נשים ized השטן’ ו כמרים סוררים היפי יהיה לבוז לו לצלוב אותו. מורים כאלה המלמדים את האמת, הם מעטים עד שביניהם, אבל אשרי מי להביא את הבשורה מלאה טהור של האמת. ארור מי התפשטות של 1960 היפי של השטן הדוקטרינות הנוצריות סוררים הכנסייה, שכן הם להטעות רבים. הם מלמדים כי אלוהים דיבר גם אברהם ושרה, וכן נח ואשתו, וכן דוד ובאר שבע. הם לא מכירים כי אלוהים הורה לאברהם או נח או דוד לבד. הם מלמדים כי אלוהים דיבר שם, חם ו Japhith גם, ולא רק נח. הם מלמדים כי אנו חייבים להתפלל מיכאל אלוהים, אלוהים הוא מאמין בשוויון בינו לבין מייקל. בגלל כמרים סוררים היפי, הכנסייה קצה טיימס פושרים מלא של נשים ביישן או אלים בעלים, שתלטני או לסבית, צייתנית וילדים לא ממושמעים, עובדים פרוע ומרדני, משפחות מערביות גרושים, ואת החברות המערביות ized השטן.

לסטות מנהיגים דתיים כאלה, יקירי האחים. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! לקבלת הוא יבוא כדי לתגמל את הצדיקים ואת השופט הרע!

Advertisements