הרומאים 1:18-32 אומר, “במשך זעמו של אלוהים מתגלה משמים נגד ungodliness כל unrighteousness של גברים, אשר לדכא את האמת unrighteousness, כי מה יכול להיות ידוע של אלוהים מתבטא אותם, על אלוהים הראתה את זה אליהם. לקבלת מאז בריאת העולם תכונות בלתי נראות שלו נראים בבירור, מבין אותם הדברים שהם עשו, אפילו כוחו הנצחי האלוהות, כך הם ללא תירוץ, כי, למרות שהם ידעו אלוהים, הם לא מהללים אותו אלוהים, ולא היו אסירי תודה, אבל הפך עקר על מחשבותיהם, ולבבות מטופשים שלהם היו חשוכים. דגילה להיות חכמים, הם הפכו טיפשים, ושינה את התהילה של אלוהים להשחתה לתמונה עשה כמו מושחת איש וציפורים ארבע רגליים חיות רמש.

לכן אלוהים גם נתן להם עד הטומאה, את תאוות לבם, כדי לא לכבד את גופם בינם לבין עצמם, אשר החליפו את האמת של אלוהים על השקר, וישתחוו ושירת היצור ולא את הבורא, מי הוא מבורך לעולמים. אמן.

מסיבה זו אלוהים נתן להם עד יצרים שפלים. עבור הנשים שלהם ואפילו החליפו את השימוש הטבעי עבור מה הוא נגד הטבע. כמו כן גם הגברים, עוזבים את השימוש הטבעי של האישה, בערה התשוקה שלהם אחד לשני, גברים עם גברים להתחייב מה היא מבישה, וקבלה על עצמם עונש של השגיאה שלהם אשר נבע.

ואפילו הם לא אוהבים לשמור אלוהים את הידע שלהם, אלוהים נתן אותם לידי מוח מושפל, כדי לעשות את הדברים האלה שהם לא הולם; להיות מלא unrighteousness כל, בחוסר מוסריות מינית, רשעות, חמדנות, הזדון, מלא קנאה , רצח, מאבק, מרמה, פיזור הרוע; הם whisperers, backbiters, שונאי אלוהים, אלימה, גאה, boasters, ממציאי דברים רעים, ממרים את פי הוריהם, undiscerning, אמין, unloving, סלחנית, unmerciful; מי, לדעת את הדין הצדיקים של אלוהים, כי מי הנוהג דברים כאלה הם ראויים למוות, לא רק לעשות את אותו הדבר, אלא גם לאשר את של אלו העוסקים בהם. ”

זה אומר כי אדם אין לו שום תירוץ, גם אם הם לא קוראים את התנ”ך, ליצירת אפילו סביבנו להעיד על קיומו של אלוהים. זה אומר שכאשר האדם להגיע לרמה המושחת ביותר של הרוע, אז אלוהים ומוסר אותו לידי הומוסקסואליות הפמיניזם. הוא מאפשר לחברה לשבור, כתוצאה של נשים פמיניסטיות אלימות גברים הומוסקסואלים אלימים. הומוסקסואליות היא פסק דין או עונש, כי הוא מסר להם. זו הסיבה שלאחר היפי של 1960 כמרים סוררים אהבה אלה נשים פמיניסטיות, ולהטיף דוקטרינות פמיניסטית. הם סוגדים לתרבות המערב End-Times. אמהות קלוש היה בהלם, הקדם של 1950 כשהם שומעים ערכים הצדקני כמרים היפי בהודעה של 1960 “סוררים. זה בניגוד מוחלט לפקודתו של האל סמכות השלום. יתר על כן, כמרים סוררים היפי יתקוף מי לדבר האמת של אלוהים. נראה שאלוהים נתן להם על הלב נפש מושחתת ו. הם לא יכולים לראות או להבין או להעריך את האמת של אלוהים. הם שיכורים עם עצמם אנשים הומניסטיים צדיקים. השטן הצליח להרוס יותר ממחצית של נישואי נוצרי, והילדים גדלים פישל למעלה.

הרומאים 5:20-21 אומר, “יתר על כן החוק נכנס כי העבירה עשויה בשפע. אבל איפה החטא משופעת, החסד שפע הרבה יותר, כך כחטא מלך המוות, אפילו כך שלטונו החסד אולי דרך צדקת אל חיי נצח דרך ישוע המשיח אדוננו. ”

זה אומר שאלוהים איפשר לאנשים קצה טיימס כדי בשפע בחטא, כך שאין שום תירוץ הרע שלהם. כאשר כמרים היפי בהודעה של 1960 נוכל לזנוח את האמת של אלוהים על דוקטרינות של איזבל, אלוהים הידיים אותם לידי שקר, כך שהם לא יכולים להבין את האמת.

עם זאת, עבור מי שאוהב האמת של אלוהים ומתגוררים היום שלו למצוות ולילה, אין חסד, צדקה המוקנית להם, הזכות שלטונו עם ישו. זהו הקרב האחרון בין האמת של אלוהים ו-End טיימס הכומר הסוררים של היפי דוקטרינות.

Advertisements