היקר האחים, להיות טהור המוח והלב. ימולא על ידי רוח הקודש. כיצד אתה מתמלא רוח הקודש? להאכיל את עצמך מדי יום עם האלוהים, מי היא רוח הקודש. עיון בתנ”ך כל יום.

בדיוק כמו מה שהאדם הוא מה שהוא או היא אוכלת, כך הוא המצב הרוחני שלהם תלוי במה שהם מאכילים את דעתם. אם אתה מאכיל ג ‘אנק פוד עצמך, אתה תגדל לחלות ולמות. אם אתה מאכיל את עצמך על תזונה בריאה, תוכלו לחיות חיים ארוכים ובריאים.

אם אתה מאכיל את דעתך הרבה במשחקי וידאו אלימים, סרטי אימה, נוהלי הנסתר, רוק אנד רול, הטפה ההומניסט המערבי, וטלוויזיה ההומניסט המערבי; דעתך הלב יחלו.

אם אתה מאכיל את דעתך עם דבר אלוהים ולהרהר על התנ”ך בכל יום, אתה ימולאו על ידי רוח הקודש ואת האמונה שלך יתחזק. המילה היא רוח הקודש, ואת האמונה בא שמיעה, לשמוע את דבר האל.

אתה כלי. מה אתה ממלא את הכלי עם? האם אתה ממלא אותו עם האשפה, או שאתה ממלא אותו בקדושה? מה שאדם אוכל, כך בריאותו יהיה. מה אדם ממלא את מוחו, כך תהיה דעתו.

לכן כשאתה רואה את כל אלה spiritualists, channelers, ופרשנים תיעודי דתי, אתה יכול לראות את העיניים שלהם כי הם שדים דיבוק. כמו כן, כשאתה פוגש נוצרים אשר הולכים עם האל, אתה חש נוכחות חזקה של רוח הקודש. אדם הוא מה שהוא מכניס לתוך לבו ומוחו. זוהי רוח הוא יהיה בשליטת.

אם אדם אינו נשלט על ידי אלוהים, הוא נשלט על ידי השטן. אין אמצע או אזור נייטרלי. אתה גם למען ישו או נגדו. אם אתה לא בשבילו, אתה נגדו. זה מה התנ”ך אומר. בחר את היום הזה, מי תעבדון. האם תציגו אלילים ההומניסט המערבי הכומר הסוררים של היפי זה יגרום לך להרגיש צדיק מנופח, או יהיה לך צנוע עצמך לפני ה ‘אלוהיך, וסוגד לו? בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘! במשך הזמן הולך ואוזל!

Advertisements