ברכות על החסד של אדוננו ישוע המשיח! התנ”ך מלא של מה שאני מכנה “שש אחד” העיקרון של אלוהים. בתנ”ך, שש לעמוד על מספר של אדם, שבעה מייצג את מספר ההשלמה של אלוהים, ועל שמונה הוא המספר של ישו, אשר מעבר השלמת או בנצח במילים אחרות. אנחנו רואים את בריאת העולם בשישה ימים, ואת אלוהים נח ביום השביעי. אנו רואים את העבד בשנת שיעבוד במשך שש שנים, ו לחופשי על השנה השביעית. אנו רואים את אדמות מעובדות במשך שש שנים, ואת נתון אחד בשנה לנוח, וכן הלאה. מאז בריאת העולם, אדם / חוה, אנו נמצאים כעת בשעה שש שנים האלף, כמו האוכלוסייה במהירות גישות 6660000000 (“666” להיות מספר המוקצב לאדם). לאחר זמן קצר יקרה ההתלהבות של הקדושים שלו לפני הצרה הגדולה, ואת התשואה של המשיח שלנו בסוף הצרה הגדולה של שבע שנים, את שלטונו השביעי 1000-שנת המילניום של ישו עומד להתחיל. לאחר שלטונו המילניום, אנו לסיים את שבעת אלפים שנה, ולהיכנס אל תוך הנצח. חשוב שכל ילד של אלוהים יודע מה הזמן של ציר הזמן של אלוהים אנו חיים בו אסור לנו להיתפס לא מוכנים, אלא, ניתן למצוא משרתים נאמנים שמחכים לשובו ו הולך על העסק שלו (לתת לו לטהר שלנו חייהם ואת תלמידיו ביצוע של כל הגברים). אם אי פעם, זה הזמן. פעמים הם דחופים, אחיהם האהוב.

כמרים סוררים היפי אומר שלא יהיה שלום ושגשוג עד 3.5 שנים אל תוך שבע שנים התלאות גיל, אז לעזאזל כל רצון להשתחרר ב 3.5 השנים האחרונות, אשר נקראת צרה גדולה גיל. עם זאת, אני לא רואה את זה בספר ההתגלות. אני רואה את הדברים של בספר ההתגלות מתחיל, ברגע שהכנסייה היא raptured מתוך האדמה בתחילת שבע שנים.

אם אתה מסתכל על השליח ג ‘ון להיות raptured לשמים בתחילת ההתגלות 4, תוכלו לראות את האנטי המשיח להופיע מיד לאחר מכן, פרש לבן. אחד בעולם האנטי של ישו כדי ינסו להפוך את הייבוא בארה”ב רוב הנפט שלה מרוסיה ומדינות מוסלמיות, כדי להפוך אותם חזק עבור 38 יחזקאל הגרעיני להתקפה; חברות במקום לאפשר ארה”ב קידוחי נפט ב ארצות הברית. זה לעשות כלכלות רוסיה המוסלמית צבאות חזקים, מי הם שתי הדתות השטן הנסתר של סוציאליזם לאיסלאם. זה יהיה המקום ארה”ב תלויה הרוסית ואת המדינות המוסלמיות, ולהחליש את עמדת ארה”ב והכלכלה; מאז האמריקאים ישלמו את רוב המשכורות שלהם הרוויח את רוסיה ואת מדינות מוסלמיות, כדי לתמוך במדינות של השטן. האמריקנים ייעשה לעבוד כמו חמורים כדי תמיכה של אנשים השטן ערכת-והסיום שלו. לא משנה כמה קשה הם עובדים, רוב ההכנסה שלהם תלך המדינות הנמצאות תחת שליטה של השטן. זה השטן ואת התוכנית של האילומינטי-End טיימס.

האנטי המשיח יהיה ליצור הסכמים בין ארצות הברית לבין יריבותיה שיקדמו להקטין את מספר הלא אינטרקונטיננטל, נשק גרעיני טקטי מוגבל: הומניזם האידיאליסט הסוציאליסטי אומר שבני אדם יכולים לעשות ללא נשק גרעיני בעולם, דרך השלום, נגד -המשיח ישמיד רבים. זה כל כך בארה”ב תיחלש, כאשר הצאר החדש של רוסיה ואיראן התקפות ישראל עם נשק גרעיני, כפי שניבא. בארה”ב המשק יהיה אולי ירידה עד לנקודה שבה היא אינה יכולה לתמוך כוחה הצבאי, אשר יאפשר הגדולה בעולם הצבא הרוסי המייצאות נפט והצבא 200000000 גייסות סינית (ניבא בתנ”ך) להשתלט על כי ואקום בשלטון; כדי להתכונן הנבואה קצה טיימס.

לאחר מכן, אנו רואים את הפרש האדום יוצא, אשר תיצור מלחמה. זוהי כנראה המלחמה 38 יחזקאל מוזכר בתנ”ך (מלחמה גרעינית בין ישראל לבין רוסיה / קואליציה מוסלמית). השטן סדר אחד בעולם שלו אנטי שלו המשיח תיצור זוועה כזאת בעולם כי העולם יתפלצו לשלום. האנטי המשיח יהיה להשתמש כדי לאשר את הסכם השלום המזויף של שבע שנים בין ישראל לבין הפלשתים. דרך השלום, הוא יהרוס רבים.

לאחר מכן, אנו רואים את הפרש השחור לשחרר תוהו ובוהו כלכלי, אולי בשל המלחמה הגרעינית. שוק המניות יתרסק. תהיה האינפלציה Hyper-שנגרמו על ידי החוב-Anti של ישו הלאומי של ארה”ב. -Anti המשיח תהיה במיקום אסטרטגי על ידי השטן כדי ליצור החוב הלאומי הענק בארצות הברית, כך מתמוטטת הכלכלה של ארה”ב, ולזרוק את העולם לתוהו ובוהו. הוא יוסיף טריליוני דולרים כדי החוב בארה”ב. זה כדי להכניס לממשלה אחת בעולם והכלכלה אחד בעולם, ולהביא את האנטי המשיח לשלטון. השטן ייתן והחיה, האנטי כריסטוס, כוח כדי לפתור את הכאוס הכלכלי באמצעות פתרון אחד בעולם הכלכלה. העולם יהיה שבח ולקבל האנטי המשיח כגיבור על מתן פתרון כלכלי. עם זאת, הרבה אנשים ימותו ברעב ומגפות, בשל הכאוס הכלכלי; כפי שאנו רואים את פרש חיוור יוצאים ליצור רעב המגיפה בעולם.

הבא, אנו רואים התגלות 6, השמש פנתה שק שחור הירח פנה אל הדם האדומים; בדומה נוכל לראות שני ליקויי חמה וארבעה דם הירח ליקויי קורה גב אל גב ב 2014 ו 2015, על כל יהודי קדוש הימים מתחילים ומסיימים שנים של יהוה. כפי שאתם יודעים, בתנ”ך, ליקויי חמה לסמל אזהרה הגויים (בדיוק כמו שראינו 3 ליקויי חמה בשנת 2008, 2009, ו 2010, כל יום אותו דבר משמעותי היהודית באב 1); ואת ליקויי הירח מסמל אזהרה לעם היהודי. אנו רואים אחר כך, אלוהים איטום נוצרים 144.000 שלו יהודית עם רוח הקודש שלו, כך שהם לא ייפגעו על ידי אסונות צפויים. לאחר מכן, אנחנו רואים התגלות 8, כל האסונות שבירת ושוב על פני האדמה. כתוצאה מאסונות טבע, אנו רואים את כל החרקים שטנית להתפשט לפגוע במי שאינם חתומים על ידי רוח הקודש, כמו גם הפצת מגפות.

אחר כך, את האזהרות שניתנו לעם היהודי תתחיל בהתגלות 11. אנו רואים הצבאות האנטי כריסטוס ששוטפים את עיר הקודש ירושלים עבור 42 החודשים האחרונים או 3.5 שנים של הצרה. לאחר מכן, ב 12 התגלות, אנו רואים את הדרקון או השטן או הצבא-Anti של המשיח רודף ישראל, אבל אלוהים יהיה הרכבת האווירית נוצרים יהודים פטרה בירדן כדי לשמור על בטחונם של 3.5 שנים. מיכאל, המגן של העם של אלוהים, ישראל, יעלו בימים ההם, וגם להשליך השטן אל הארץ. יש לך התפלל מיכאל והמלאכים שלו, והם יתחזק מאוד, ולא מלאך שנפל יוכלו לעמוד בפני המתקפה שלהם. השטן יהיה בכעס לחזור לירושלים כדי לנהל מלחמה נגד שאר האומה הישראלית. מאז אנו רואים כאן את העם היהודי למרוד האנטי המשיח, זה אומר כי “שקוצים שממה גורם” יהיה הונחו על בית המקדש החדש, בשלב זה. ואז, אנו יכולים לשער כי זהו המקום בו שלושת האחרונים וחצי שנים של שבע שנים התלאות גיל מתחיל.

אנו רואים בהתגלות 13, האנטי ישו להיות נרצח. הוא יהיה הפצע בראש קטלנית זרוע נכה. אני לא יודע מי יעשה את זה: אם זה יהיה המודיעין הישראלי או אדם דתי שאינו נוצרי שחושב שהוא יכול להרוס את האנטי המשיח על ידי והרג אותו. לאחר מכן, אנחנו רואים את תחייתו מזויפים של האנטי ישו לתחייה, כמו השטן נותן לו כוח, והעם העולם נדהמים וסוגד לו. אז, זה אומר שהוא יהיה לצאת להרוג את כל הנוצרים והיהודים. רוב הסיכויים הם, בדיוק כמו נירון קיסר ששרף את רומא למטה כדי להאשים אותו על הנוצרים, כך שהוא יכול מעונה אותם, האנטי ישו יאשים את ההתנקשות בחייו על נוצרים ויהודים; ואנו רואים ב 13 התגלות, נגד -המשיח יוצא מעונה כל הקדושים התלאות ואת היהודים. ישוע אמר כי שערי הגיהנום לא יהיה להתגבר על הכנסייה או אותנו, מי שרוח הקודש שוכנת פנימה עם זאת, מאחר שרוח הקודש לא ניתן שכינת של הקדושים התלאות מי יקבל הציל אחרי ההתלהבות מתרחש, הם יהיו המעונה למוות על ידי-Anti המשיח. עם זאת, 144.000 היהודים הנוצרים יהיה חתום על ידי רוח הקודש, ולכן הם לא ייפגעו על ידי האנטי ישו או את זעמו אסון טבע האלוהים, במהלך תקופת הצרה הגדולה.

לאחר מכן, אנו רואים את נביא שקר העולה כדי לרמות את העם של הארץ. אם הוא יהיה חייזר להיות עושה סימנים טכנולוגיים פלאים, או אם הוא יהיה דמות דתית על גבי העיר הרומית על שבע גבעות, אשר יחייבו הקתוליות, האיסלאם והיהדות יחד, שנראה. לאחר מכן, אנו רואים את האנטי המשיח מכריח את כל האנשים של כדור הארץ כדי לקבל את “666” סימן הברקוד של החיה על מצחם או נשק, כפתרון כלכלי אחד בעולם. אם זה כדי לזהות את מרגלי אויב היברידית זר או לא, שנראה מה הסיבות שלו הם. עם זאת, אף אחד לא יוכל לקנות או למכור או יורשו לחיות בלי זה שתל אחד בעולם המטבע cashless שבב אלקטרוני.

ואז, בהתגלות 14-15, אנו רואים את הדת בבל המסתורין נהרסת על ידי אלוהים. סמל המסתורין של נמרוד בבל אחד בעולם הדת של סדר ניתן למצוא את סמלי הבונים החופשיים, סמלים הקומוניסטית הסובייטית, בגדים הקתולית של האפיפיור, סמל הברית של האומה, ואת כל המסתורין הדת של בבילון בעולם סמלים מוסדיים. יש משערים כי זו זונה על החיה על העיר של שבע הגבעות, אשר הפך שיכור עם הדם של השאהידים, הוא הקתולית-הכנסייה הגדולה נואף אל אלוהים: מי הרג את רוב הנוצרים שנולדו מחדש את ההיסטוריה של האנושות. הם אוהבים את הפוסט של 1960 “פרח ילדים” כמרים סוררים היפי מי שונא שלי, ניסו להרוס את המשרד שלי עבור אלוהים, עם הקנאה שלהם גאווה טבע היפי אלימה. הם באים מן היציעים המושחת ביותר של החברה. הם לא כמו כמרים מעודן ותרבותי אשר אלוהים; אלא, הם נוצרים דתיים המנסים להפיץ את איזבל של השטן דוקטרינות נואף של ההומניזם המערבי של 1960, פמיניזם, שוויון האדם המערבי הצדקנות. הם הסתננו הכנסייה לזהם לחלל אותה, לצאת למלחמה נגד העם של אלוהים עם אנשי אקדמיה דתיים המנופח שלהם.

בהתגלות 16, אנו רואים את רוח שטנית ואת המילים היוצאות מפיו של השטן, נביא השקר ואת האנטי המשיח להונות מלכי העולם, כדי להביא אותם יחד כדי מלחמת גוג ומגוג. אם זו שיחה להתאחד יחד כדי להילחם נתיני אויב לתקוף, אנחנו לא יודעים. בכל מקרה, צבאות העולם יתאחדו כדי להילחם ישו לבין הכנסייה (המאמינים), מי יחזור עם המשיח אל כדור הארץ במהירות של ישו שנית, אני בא, במהלך סוף התלאות של שבע שנים.

בהתגלות 19, אנו רואים את האנטי המשיח שקר הנביא נזרק לתוך אגם האש על ידי המשיח. לאחר מכן, ב 20 התגלות, אנו רואים נזרק השטן לפני תחילת 1000-לשנה המשיח של המילניום שלטון על הארץ לתוך התהום. אחרי אלף שנים, הוא יהיה להשתחרר שוב לרמות את העם של הארץ, שוב. הצבאות של הארץ יבואו נגד ישו והקדושים שלו, אבל הם יושמדו. השטן יהיה נזרק לתוך אגם האש, ואת הארץ יהיה שרוף נקי של חטא. אנו רואים התגלות 21, אלוהים יצירת שמים חדשים הארץ עולם רב ממדי שבו השמים והארץ תהיה משולבת. ואז, כשאנחנו נכנסים הנצח: אלה שקיבלו המשיח להיכנס לתוך ירושלים החדשה, לבין מי דחתה המשיח נזרקים לתוך אגם האש.

אלוהים נותן אזהרה מחברי mongering כסף, מפיקי טלוויזיה התסריטאים בהוליווד, מי היה סוטה ו השתי נבואות כתוב בספר ההתגלות; על מנת להתאים דוקטרינות ליברלית השטני שלהם מטעה כדי להרוויח כסף, ממש כמו ה-חלפני כספים בבית המקדש של אלוהים אשר ישו גירש להכנת הבית של אביו לתוך המאורה של גנבים. אם הם להוסיף או לגרוע את דבר אלוהים ואת נבואות בספר ההתגלות, האל יהיה להתמודד איתם. עם זאת, בספר ההתגלות גם מבטיח ברכה לכל מי שקורא את זה ולקחת את הנבואות אל הלב. זהו הספר היחיד בתנ”ך שהבטחות ברכה מיוחדת לקורא, אם כי כמובן את התנ”ך כולו הוא ברכה המאמין. אם לשמוח אחרי שקראתי את זה, אתה מוכן לשובו של ישו. עם זאת, אם אתה מפחד לאחר שקרא אותו, זה אומר שאתה חי חיי חטא, ואתה צריך להתכונן. ספר ההתגלות, הוא אינדיקטור טוב של איפה הלב שלך נמצא.

אנו עשויים לצפות האנטי המשיח לחתום על הסכם השלום המזויף של שבע שנים, אפילו ברגע בשנה הבאה. אנחנו לא יודעים מה השעה או היום ה ‘יחזיר, אבל אולי כל אחד מכם יהיה מוכן ללכת כאשר השופר נשמע. הוא יברך אותך, לתת לך חכמה לתוך כל האמת שלו, ולשמור על האהבה הראשונה עבור אותו בלב שלך, כך שאתה יכול לסמוך ראוי לברוח כל פסק הדין ואת זעמו כי הוא עומד לבוא. מאי יש לך את “השלום שנמשכת כל ההבנה האנושית,” ושמחת המכריע, בידיעה כי הגאולה שלך ואת ההתלהבות שלו הוא קרוב מאוד, ועד מהרה בהישג יד. שבח ותהילה על מי היה, מי הוא, ומי הוא לבוא: אלפא אומגה. בתשובה, ולעשות ישר את הנתיב של ה ‘, שמא יום לעקוף אותך מודע!

Advertisements