ברכות לך על החסד של אדוננו ישוע המשיח! נראה כי אנו חיים כעת במערכת החיה או מערכת של השטן. כאשר העם היהודי נלקח בשבי לבבל, הם אימצו את לוח השנה המסתורין של נמרוד הדת של בבילון. אם אתם זוכרים, אנחנו יכולים לראות הקתוליות כי היא הדת המקורית המסתורין בבל הסוגדת לאלה אשרה או הרומית ונוס או דיאנה יוונית או אלת הירח המכשפות “Wiccan או למולך נשים מערביות של או מוסלמי אלת פטימה או הדת הקתולית אמא מרי או המערבי כמרים סוררים היפי של “הלב קנאי ודבקות הנפש איזבל הבעל. כל האמונות הקתולית טקסים הם חלק מהדת המסתורין בבל, המוזכרים בספר ההתגלות. זה לקח על מעטפת מזויפת של הנצרות, על מנת למכור את הנצרות הפגאנים הרומית. לכן זה יהיה פגז מזויפים של הנצרות על פני כדור הארץ, שבה האנטי המשיח יהיה להשתמש בו כדי ליצור את דת אחת בעולם של הקתוליות, האיסלאם והיהדות, עד שהיהודים יבינו שהוא הוא המשיח מזויפים. חג לאילנות, מנהגים דבקון, הענקת מתנות, ארנב הפסחא, ביצי פסחא, פולחן פגאני דרואיד, וכו ‘ כל נראה שמקורן ספרו של הדת המסתורין בבל של התגלות של נמרוד. אם אתה זוכר, היה נמרוד Half-גזע ענק Nephilim או הראשון דיקטטור אחד בעולם אשר בנה את מגדל בבל שטני, ואילו האנטי המשיח יהיה הדיקטטור האחרון השטני של כדור הארץ.

המילה “קתוליות” פירושו “דת אוניברסלית,” כלומר כל הדתות להוביל אחד אלוהים לשטן. הקתוליות תהיה להטעות רבים להרס. אלוהים יהיה להרוס את הוותיקן יום אחד, ניבא כמו בספר של האויב התגלות כי בן הדת המסתורין בבל אלוהים של נמרוד. זו הסיבה שאלוהים מזהיר הקדושים התלאות שלו לברוח מרומא באותו יום, שמא הם הרסו את זעמו של האל פסק גם. דת בבל המסתורין או אחת בעולם סדר או האילומינטי לקחה על עצמה בצורות שונות כדי להונות רבים על האלף:, הקומוניזם הקתוליות, האומות המאוחדות, הבונים החופשיים, המורמונים, כת השטן, כישוף Wiccan, דתות הרומית האלילית המצרית / פיניקית / יווני / הכנענית הדתות פגאני, תורת הקבלה, Rosicrucianism, מסדר אבירי היכל שלמה, וכו ‘

דת בבל המסתורין או סדר עולמי שימש ליומן סוטה של אלוהים. לכן זה נראה לוח השנה הרומי, כי העולם שלנו עכשיו כדלקמן, ועל לוח השנה עברית חז”ל כי יצא גלות בבל הן במתכונת לוח השנה של השטן. השטן ניסה לוח סוטה של יהוה, כדי שאנשים לא יידעו את הימים הקדושים של אלוהים. נראה כי בשבתות הם אפילו לא בשבתות, אבל הן מתרחשות בימים שונים של השבוע.

על פי כמה, היומן האמיתי של אלוהים או של יהוה הוא מבוסס על עשרים ותשעה חודשים חצי יום. אז, כמה שנים יש חודשים שלוש עשרה, ולאחר כמה חודשים יש שלושים ימים. חודשים לא מתחילים בימים זהה הרומית או רבנית לוחות שנה עברית, אך על ימים שונים, הירחים החדש. בניגוד עברית רבנית לוחות שנה שבה חודש מתחיל המופיעים רסיס של הירח החדש, נראה לוח השנה של יהוה מתחילה כאשר רסיס של הירח האחרון נעלם. אלוהים בתנ”ך נתן את השמש לכלל השנה, ואת הירח הכלל חודשים. השנה לא מתחיל עד אקווינוקס האביב ואת חג הסוכות היא תמיד לאחר אקווינוקס הסתיו. יום ה ‘מתחילה השקיעה ומסתיים בשקיעה הבא.

זה נראה מדוע בימי חג או ימי הקודש של ישראל הם חגגו על הימים הלא נכון, שכן העולם כבר שולל כדי לעקוב אחר לוח השנה טועה. הנבואות בתנ”ך כי האנטי המשיח יהיה להכניס חוקים חדשים ולוחות שנה. אם אנו מודעים לוח השנה של ה ‘, נדע את המועדים בעונות שאנחנו חיים בו נדע בימים נכונה של שבעה החגים או בפסטיבלים של ישראל באמת. אלה ימים קדושים הם ברית או ימים מינה עם האנשים שלו. זה לא אומר כי ימים אלו הם ימים של ישראל, אך הם ימים של אלוהים. אז, הם ימים בהם אלוהים פגישה עם כל האנשים שלו, גם יהודים וגם לא יהודים. היהודים קיבלו תשלום כדי לשמור בימים אלה, ועכשיו, אנחנו מקבלי באותם ימים מונה הקודש, שכן אנו יודעים את משמעותם עכשיו.

השטן עלול לקלקל את לוחות השנה האדם, אבל הוא לא יכול למחוק, השמש של האל הירח והכוכבים. בכל שנה יש 360 ימים, ולא 365 ימים. המוסלמים להשתמש לוח שנה ירחי, ואת הנוצרים להשתמש בלוח שנה השמש, אבל אלוהים משתמש בלוח השנה השמש הירח. המוסלמים להיפגש בימי שישי, ו Judaists נפגשים בשבתות הנוצרים נפגשים בימי ראשון, אבל בשבתות של ה ‘נראה בימים שונים של השבוע, וכל יום הוא על אלוהים.

אם אתה מעוניין במידע נוסף על לוח השנה של ה ‘, אתה יכול ללחוץ על התמונה קישור באתר שלי WordPress. זה יראה לכם את לוח השנה השוויון, אשר יש המאמינים כי לוח השנה המקורי האמיתי של ה ‘, לפני השטן מעוות זה עם לוח השנה הבבלי שלו הקתולית שהעולם משתמש כיום.

Advertisements