שבט דן היה סמל של נחש, אבל הם החליפו אותו עם היריב הנשר רבא של הנחש. הוא מתאר את הנשר ללכוד את הנחש ב טפריו. הנחש לעתים קרובות מייצג את השטן. הנשר יכול לעמוד על המלאך מיכאל. יש המשערים כי ארבעת seraphims שהיו סביב כס המלכות של אלוהים היו, הנחש אדם, שור אריה. מאז דברים האדמה נעשים סימולציה של דברים השמים. קיימת אפשרות כי לאחר השטן התקומם נגד אלוהים, נשר השתלטו על המקום של הנחש. מייקל הפך המלאך. הנשר מתגבר על הנחש, כמו שאתם יכולים לראות את לוכדת הנשר טורף את הנחש. בימים האחרונים, מיכאל והמלאכים שלו יילחמו נגד השטן ועל המלאכים הנופלים שלו במהלך הצרה, ולסלק אותם מן השמים לצמיתות. הנחש או דרקון תיפול כברק משמים. מיכאל מתואר לעתים קרובות כמגן של אנשים לאומה של אלוהים את בני ישראל. הוא המלאך הנסיך הלוחם. פציפיסטים סוציאליסטית המרדנית של השטן שונא את הלוחמים ואת הצבא וסדר, אהבה אלימים בהפגנות נגד המלחמה. עם זאת, יש אירוניה בכך שהם לשעבד את האוכלוסייה שלהם עם המשטרה החשאית הקומוניסטית שלהם צבא העם, פעם הם לצבור כוח פוליטי על אומה חופשית. במהלך הצרה, 144.000 היהודים הנוצרים יהיה הוטסו על ידי כנפיים של אלוהים נשרים לפטרה שבירדן, שם יישמר בטוחה ידי אלוהים מהצבא-Anti של ישו. התנ”ך אומר כי מיכאל יהיה לעמוד על האנשים של אלוהים באותם ימים.

שנים עשר שבטי ישראל חנו לארבע קבוצות, על צלב סביב משכן ארון הקודש (המשכן באמצע מייצג את כס המלכות של אלוהים בשמיים, מוקף ארבע יצור עם הופעתו של שור, אריה, גבר נשר). שבט יהודה היה מסומל על ידי האריה; ראובן ידי האדם; אפרים ידי שור; ודן ידי הנשר. המשכן היה מיוצג על ידי הלוים שהיו הכהנים. זה מייצג את ארבע הבשורות. הבשורה לכל מתאר אופי שונה של ישוע: כמו אריה יהודה; כמו בן האדם; כמו השור משרת; וכמו הנשר ומספק. אז זה עולה בקנה אחד עם ארבעה יצורים או seraphims סביב כס המלכות של אלוהים, על צלב.

אתה, בתור ילדים של אלוהים, חייב להתפלל למלאכים. הם בעלי ברית שלך, והם להגן עליך. איזה סוג של ברית נוטש ברית חבריהם, והוא אדיש מהם. להתפלל כי ישו יחזק המלאכים שלו, כך החלשה של המלאכים הקדושים יהיו פי אלף יותר חזק השטן. מתפלל השטן ומלאכים החזק ביותר שלו נפל יהיה אלף פעמים חלש יותר לפחות של המלאכים הקדושים של האל. להתפלל שאלוהים יהיה יתפרק מנשקו להתפשט את השריון של המלאכים הנופלים; עיוור ולהרוס התקשורת שלהם; לעכב ניידות שלהם; להביא ריב דמורליזציה להם; להפיל ברקים ואש / וגופרית על כוחות השטן. להתפלל שהקב”ה ישלח מלאכיו נגדם ולפזר אותם, לקשור ולזרוק אותם אל התהום, עד יום הדין שלנו של לורד עליהם. אלה המלאכים נלחמים בשבילך יום ולילה. לעזור להם על ידי מתפללים עבורם. הם האחים שלך בידיים. אלוהים אומר להתפלל עבור כל הדברים עם כל מיני תפילות תחנונים.

עזרה החוצה ברית שלך. השטן פחדים התפילות של הקדושים ביותר. הוא יודע כי אלוהים המהלכים כאשר ילדיו להתפלל. ואת הכוח היא הניפה הוא המוח, משגע וגם מפחיד. אתה לא יודע את הכוח שיש לך לממש באמצעות תפילה? אתה לא מכיר את הדברים של רוח, ואת מה שקורה בעולם הרוחני? להתפלל בכל מיני דרכים יצירתיות, ועם החוכמה של רוח הקודש. להיות קשוב לו, לשמש. להתפלל שאלוהים יהיה לשרוף את הישבן של השטן, להפוך את השיער שלו נושר, ולהשפיל אותו היום. להביך אותו, ולהתפלל שהקב”ה יוריד אותם למטה. להתפלל שאלוהים יהרוס מעוזי שלהם דריסת רגל בחייהם של אנשים: מעוזי של החומרנות, החטאים המיניים, שחיתויות ממשלתיות, מוסריות, השפלה החינוך, תעמולה בתקשורת שטני ליברלית, רצח של עוברים, היפוך של המערב / המינים זכר ונקבה, רוחות איזבל, סמים כישוף, עמים ודתות הרע, וכו ‘

קבל רצינית על המלחמה. אל תהיה כמו סוציאליסט, פציפיסטים ואנטי מלחמה שמנסים להתפרק מנשקו לשטוף את מוחם של מדינות נוצריות דמוקרטיות, ולהביא אותם תחת שליטה של הקומוניזם שהתפתח מן הנסתר השטן קרל מרקס. רק אנשים של השטן העם החוטא ביותר הם שטופי מוח על ידי ערכים סוציאליסטיים ערכי קצה טיימס. במקום זאת, נהיה רציניים לגבי המלחמה הרוחנית שאתה פנימה אתה לא לזרוק את נשק גרעיני שלך ומאמינים כי מדינות הרשע לא יהרוג, ביזה, אונס ביזה אותך, כמו אידיאליסטים הסוציאליסטית של השטן לעשות. במקום זאת, אלוהים נתן לך רוח של אהבה, אמת, נפש בריאה. אם תיתן הרשע להרוג ולשעבד לך, אז זה אומר שאתה, שטיפת מוח הקצה טיימס אנשים, מגיע להישחט ומשועבדים. זה אומר השטן השתלט הלב והנפש שלך עד לנקודה שבה אתה לא יכול לחשוב בהיגיון או לוגית. פירוש הדבר כי החברה בעולם הגיע הסוף של סוף ימי.

עבור נוצרים שנולדו מחדש מאוד, מעטים מאוד שאינם פושרים כמו נוצרים אחרים פושרים דתי, אתה יודע את הדברים ברוח הקודש, להתפלל כך עבור ברית מלאכית. תתעוררו, ואת יודעת את הדברים ברוח הקודש! תהיה מלחמה רוחנית גדולה יותר, ככל שאנו מתקרבים לסוף. ככל שאתה לשרת את המשיח, וככל שאתה יהיה מופגז כל כמה שניות עם מחשבות ורגשות הרע כלפי אלוהים, השטן מינית מחשבות סוטה לכיוון קירח, שמן, שעיר, שמנוני, מקומטים, זקנים, כדי גועל לך, את הקוץ בשר ודם. זה מפחית באופן דרמטי כאשר אתה מעביר את יפן, אבל אם אתה נמצא במדינה יבש מבחינה רוחנית, אתה תהיה מופגז ללא הרף. וגם אתה תהיה כל הזמן להיות התנגש ורשף על ידי כ 15 30 אנשים יפני, בכל פעם שאתה יוצא הדלת שלך, אם את השדים השולטים להם לדעת שיש לך את רוח הקודש. במלחמה רוחנית מגיע עם העבודה כנוצרי. הנוצרים היפנים תמיד אומרים כי הם לא מקבלים תקף, משום שהם עדיפים מבחינה רוחנית כדי נוצרים אחרים, אנשים נחמדים, אבל אני לא מסכים. אם אתה לא מותקפים, אז השאלה היא: אתה באמת משרת את האדון? תפילה האלוהים הוא נשק המתקפה שלך, וזה מביא את רוח הקודש ואת המלאכים של אלוהים כדי פעולה.

Advertisements