הכנסיות קצה טיימס יש תקן מוזר מאוד עבור כמרים. הם אומרים שאם אתה פופולרי, ואנשים רבים מגיעים לכנסייה שלך; אז הם יאפשרו לך להצטרף לכנס שלהם. עם זאת, אם רק כמה אנשים באים לכנסייה שלך, אתה לא נחשב אפילו כחלק מהמשפחה של אלוהים. הם אומרים כי אתה לא מבורכים או משיח.

בשנים הארוכות שלי, מצאתי את ההפך להיות אמיתי לגמרי. הכנסיות הגדולות כנסים כנסיות פושרים כי לשרת את העם פושרים. האנשים האלה, והסיום האהבה האלה כנסיות, מפני שהם מלמדים את מה שהם רוצים לשמוע: שוויון זכויות המערבי ההומניזם. הם נוהרים אליהם. עם זאת, אם ללמד את האמת ישר מתוך Word, אתה תהיה פופולרית מאוד, אנשים יעזבו הכנסייה שלך. בדרך כלל, אלה כמרים המלמדים את האמת ללא פשרות יש מעט מאוד חסידים.

הסטנדרטים של הכנסייה הם להיות מעשה ידי אדם אישורי הפרוש אקדמי, חסידים רבים בקהילה הכנסייה שלך. תקן של אלוהים היא ללמד את האמת להיות שנוא על ידי כל האנשים הדתיים; להיות קדוש מעונה על ידי הכנסייה; וכדי להיות חסידים, אבל כמה נאמנים שאוהבים את האמת של אלוהים. לכן, אנו חיים בעידן בהיסטוריה האנושית שבה הכנסייה של אלוהים הוא שקוע דוקטרינות של השטן, יש לסגור את ישו מן הכנסייה. זה איך אתה יכול להגיד כומר אמיתי מ כומר האדם לפייס; וכנסייה האמיתי של ישו מן כנסייה רגיל והסיום, דתיים פושרים.

אם אתה מלמד ההומניזם המערבי, הכנסייה שלך ישגשג, ולא תהיה לך אלפי חסידים. אתה תוכר על ידי ועידת הכנסייה על ידי גברים. אתה תהיה מפורסם ופופולרי. עם זאת, אם ללמד את האמת של דבר אלוהים, אתה תהיה שנאה, בז, בז ונרדף. יהיה לך מאוד, חסידיו מעט מאוד בכנסייה שלך, עבור רוב האנשים יעזבו הכנסייה שלך. אתה פשוט לא יכול להיות המון אנשים שאוהבים את האמת, כאשר הכנסייה קצה טיימס היא כנסייה פושרים. הפרושים יהיה לעג ללעוג לך.

השאלה היא: האם אתה עדיין מוכן להטיף ולומר את האמת? הומניזם-שקוע המערב הצדקני ישנאו אותך, אבל אתה אוהב את אלוהים מספיק כדי לומר את האמת? זו שאלה שרק אתה יכול לענות. אתה חייב להחליט היום הזה שאתם אחריכם: אלוהים או בתורתו של גברים.

Advertisements