אנשים שראו אתאיסטים למות שיתפו תמיד מה הפחד הנורא ואת הסבל הנוראי שהם עוברים על מיטות המוות שלהם. אנשים ללא תקווה או אמונה יש רק ריקנות כאשר הם מתים. אתאיסטים מפורסמים הם אמר לצרוח לצווח כאשר הם מתים. זה בדיוק ההפך של הנוצרים, אשר בשלווה נרדם בחיוך מלא שמחה סוף סוף ללכת ולהצטרף לורד.

במשך האבולוציה, חיי אדם היא רק תגובה כימית. אנחנו רק עפר לוותר כי אפשר להרוג, לזרוק וממוחזרים. לחיים אין משמעות עבורם, עבור יום אחד, סופרנובה או מוות של היקום יהרוס הכל. אין להם שום תקווה של חיי נצח ואושר נצחי. אתאיסטים יש אמונה חזקה הנאציזם, שמאמינה הישרדותם של החזקים. לכן, לא אכפת להם להרוג מיליוני יהודים, משום אתאיסט רואה בהם נחותים בגנים. הם מאמינים חוק הג ‘ונגל, מי יותר חכם וחזק לנצח, ואת למות טיפש וחלש. זו הסיבה שהם מטיפים לשוויון הומניזם על פני השטח, אך בליבם, הם מנסים לגרש אנשים טובים המאיימים הביטחון התעסוקתי שלהם במקום העבודה. השורש של כל האתאיסטים היא הדת של האבולוציה. לכן אתאיסטים לרמות, לשקר, להרוג לעבודה על ידי שלילת עבודתם, לדחוף הצידה אחרים, ולדאוג בעצמם ו לווייתנים, במקום של בני אדם אחרים. זוהי המנטליות הפוכה קיצונית מאלוהים, שבו ישו הקריב את חייו על הצלב כדי להציל את חייהם זרים מוחלטת שלנו. פולחן השטן אתאיסטים, אשר הדוקטרינה אומרת, “, לשתות לאכול, לדחוף אחרים הצידה, מקום הקיום שלך העצמי הראשון, שכן אין אלוהים.” מבחינתם, זה עולם הכלב כלבלב, שבו ערמומי ביותר, לא ישר, ערמומי, לא מוסרי, בוגדני לשרוד-הישרדותם של החזקים.

הם לא מבינים כי נצח שנמשך לנצח לנצח בריק מוחלט של הנוכחות של אלוהים הוא הדבר המזעזע ביותר. הם יצטרכו לבלות את הנצח עם הידיעה שהם יכולים לבלות הנצח שלהם התהילה של השמים ואת השמחה, אבל הם דחפו את ההזדמנות משם, לחיות בחושך מוחלט.

אלוהים אוהב את האתאיסטים, מוסלמים, כת השטן, מכשפות, הומוסקסואלים, רוצחים סדרתיים, ואת כל האנושות. לכן, חשוב לנו לשתף את בשורת הגאולה של ישוע אליהם לפני ישו חוזר בהתלהבות את הכנסייה. או אחר, נשמותיהם יאבדו לנצח. השטן רוצה לקחת כמה שיותר מהם עם אותו אגם האש, ולכן הוא משתמש אמונה פנאטית של האתיאיזם, המטריאליזם, סביבתיים הצדקנות, סטייה מינית, הנסתר ואת הדתות, ועל חטאים אחרים כדי למשוך אותם לגיהינום איתו. אנחנו בקרב על נשמות של אנשים.

חשוב באותה מידה לשתף את האמת הבשורה הנוצרים הדתיים. הם כנראה הכי קשה לקבל הציל. זה בגלל שהם ישבו הכנסייה כל חייהם: הם עלו אל המזבח כדי להתפלל את תפילת קבלת המשיח; והם באמת ובתמים מאמינים כי הם נוצרים. הם לא מבינים שזה לוקח מערכת יחסים אישית, אינטימית עם המשיח כדי להיוושע. אין להם חוויה שנולדו מחדש. הם מעולם לא רוח הקודש נכנס בליבם. הם חיים דתי, והם כמרים, מורים יום ראשון בבית הספר ואפיפיורים בתוך הכנסייה. התנ”ך מספר לנו כי רבים יבואו ישו על יום הדין, ואת אומרת לו, “לא אדוני, אדוני, אנחנו לא להתנבא ולעשות נסים שמך?” ואלוהים אומר כי הוא יגיד, “לא ידעתי לך, להיפרד ממני. “הם מעולם לא היו יחסים אינטימיים עם הנישואין החיים ישו שנולד מחדש.

התנ”ך אומר כי היינו פעם אחד מהם. לכן, עם ענווה, יש לנו לחלוק את אהבת אלוהים את אלה שעדיין חיים, כי אורח חיים. אנחנו לא יותר טובים מהם, אבל אנחנו נשמרו על ידי הטוב של אלוהים החסד בלבד. אם כך, אז אנחנו צריכים לשתף את עדותו אליהם. נוצרים דתיים להראות אהבה אנושית ידי מאכיל אותם ודואג להם. אבל הם לא חולקים את הבשורה אותם, ולעשות תלמידיו של כל הגברים. זה כמו לתת כסף לאדם טובע. מה זה יעזור אם אתה עושה מעשים טובים להם, אבל הם מאבדים את נשמתם לנצח לגיהינום. הדבר החשוב ביותר הוא לשתף את הישועה של ישוע אליהם.

אתאיסטים “אמונה פנאטית והאמונה העיקשת בדת ואת הדוקטרינה של אי קיומו של אלוהים היא קנאות דתית שנמשכת כל הדתות האחרות ודבקות פוליטית; אבל הבשורה של אלוהים של אהבה הרסה גם אתאיסטים העיקשת ביותר של השטן” תורות ואמונות; והוביל אתאיסטים רבים למערכת יחסים חיסכון עם ישו. זה הקרב על נשמות נצחי של אתאיסטים.

Advertisements