טבע האדם שנפל הוא טבע כי הוא מתוכנת לבצע עבודת אלילים, במקום לסגוד לאלוהים אמיתי וחי. זאת הסיבה שאנחנו כל פולחן אחר מאשר אלוהים הקדוש. יש דברים שאנחנו סוגדים הם: מכוניות ספורט, קבוצות ספורט, כסף, משפחה גנים; המרוץ והפטריוטיות; סמים כישוף; הדתות occults כנסיות; המדע יצר האל ואנשי אקדמיה; סלבריטאים וספורטאים; מזון גרגרנות; הכוח והסמכות; אנוכיות וגאווה; מקומות עבודה קריירות; כושר סקס שרירים; תכשיטים ואופנה; מודיעין וידע; איכות הסביבה ו אלת Gaea; השוויון המיני ההלניסטית הומניזם וזכויות הומואים; תשומת לב מאחרים ידי חשיפת חלקי גוף; סיפורי קסם לבן אהבה שטנית; פופולריות תהילה; הסוציאליזם אמונה פנאטית של אתיאיזם; בין האלילים הבולטים כמה.

אנשים מתחילים לסגוד לבני אדם חוטא רגיל, ולהתחיל לקרוא להם הקדוש כך וכך. הם מתחילים לסגוד אישה חטא רגיל שהיה רק את אמא הבשרים של ישו. הם מתחילים לסגוד אפיפיורים כוכבי רוק. הם מתחילים לסגוד ילדיהם ונשותיהם.

התנ”ך אומר כי בכל מקום שבו הכסף שלנו הוא, כי הוא שם לב שלנו. אם אתה משתמש בכסף שלך עבור הממלכה של אלוהים, כי היא איפה הלב שלך נמצא. אם אתה משתמש הכסף שלך על העולם, כי היא איפה הלב שלך נמצא. אליל הוא כל מה שיש לו בלב שלך, אם זה הירח פגאני אלוהים אללה או נשיא ארצות הברית או האנטי המשיח. לעיתים קרובות, אנו יודעין לפתח אלילים בחיינו. זה לוקח את הכוח של רוח הקודש כדי לגרום לנו להיות מודעים למלכודות של השטן, בתשובה של עבודת אלילים שלנו.

אלוהים קורא לכל אחד כבשים האבוד שלו כי יש תהה ממנו. תחזור אליו. בטל את האלילים של העולם הזה, כי בקרוב לצרוב משם. המלך שלמה, אשר בבעלותו את העולם המוכר אמר כי כל דבר בעולם הזה היה כל יהירות; ורק אלוהים היה שום מטרה או משמעות (לו אלפי נשים את כל העושר של העולם). עבור האדון את חייהם לנצח נצחים, והוא כל ומעל לכל. הוא אוהב והוא הישועה. הוא בחיים ואת האמת ואת הדרך. חוץ ממנו אין חיים. הוא ברא את השמים ואת הארץ; האוקיינוסים ואת הכוכבים; את הדופק ואת הנשימה. הוא מכיר אותך לפני שהוא ברא את היקום.

האהבה שלו היא לא מובנת על ידי השכל האנושי המוגבל, אבל אלוהים עשה אהבה ללא תנאי שלו מאליו לכל האנושות על ידי למות עבור חטאינו על הצלב, כדי להציל אותנו מן האגם הנצחי של האש; אם אנחנו מאמינים בו ולקרוא על שמו. אין אהבה גדולה יותר. את אלילי מת בלי האוזניים או העיניים לא ימותו בשבילך כדי להציל את נשמתך. מוחמד או בודהה או שיווה או מיקי מאוס לא יכול לקחת את החטאים שלך. זה רק אלוהים הקדוש מי יכול לתת את חייו כדי להציל את שלך, אשר עשה ישוע על הצלב. אין תירוץ יותר עבור כל אדם ללכת לעזאזל ידי סירוב מתנה בחינם אלוהים של חיי נצח. כל הגברים חייבים לתת חשבון לפני אלוהים יום אחד על מה שהם עשו עם בשורת הגאולה ישוע המשיח, שלו. דלת תיבת נח עדיין פתוח, אבל יש לא נותר הרבה זמן, על הנבואה בתנ”ך מראה כי ישוע הוא חוזר מהר מאוד. ואני מתכוון בקרוב מאוד.

Advertisements