בראשית 12:2-3 אומר, “” אני יעשה אותך לגוי גדול, ואני יברך אותך; אני ואגדלה שמך, ואתה תהיה ברכה. אני אברך את מי יברך אותך, ואת מי אתה מקלל אני יקללו; וכל האנשים על פני כדור הארץ תהיה מבורכת דרכך “.

זוהי ההבטחה של אלוהים. אם מדינות ערביות מוסלמיות ממשיכים לקלל את ישראל, הם יהיו קילל. אם ארצות הברית מברכת את ישראל, הם יהיו לברכה. הם יהפכו את המעצמה הגדולה ביותר, מבחינה צבאית וכלכלית. ארה”ב היא המתגוררת כיום עקבות של שאריות לשעבר ברכת ישראל. עם זאת, ארה”ב היא מתדרדרת במהירות, משום שכעת היא מקללת ישראל, כמו חוסיין אובמה הופך נגד אלוהים.

עד 1960 של, היה שארה”ב לא החוב הלאומי. מאז 1960 של, החוב הלאומי יש השמים שחקים. כשהם לבחור נשיא מוסלמי מי לעזאזל מכופף על השמדת ישראל, ארצות הברית תציב את עצמם לתוך קללה גדולה יותר, וכן להכפיל את החוב הלאומי שלהם. עד מהרה, ארה”ב תהיה מסוגלת לשלם אפילו את האינטרסים על החוב הלאומי, ואת יפשוט את הרגל כאומה. פעולה זו תיצור דיכאון גרועים של 1930, ורבים תהיה קורת גג. האומה כולה תבוא לקרוס. זוהי המטרה של האנטי כריסטוס הסדר העולמי החדש שלו, כך שהוא יכול להגיע לשלטון בעולם. הוא ינסה להשמיד את ישראל.

הקללה ואת החוב הלאומי של ארה”ב החל ברגע השטן שנוצרו ובעל הדור הארור בארה”ב ב 1960’s, שבו אנשים האומה מרדו אלוהים וערכים נוצריים; הם רצו לעבר עגלי זהב ו אלילים של מיסטיקה מזרחית occults ההינדית; הם התחילו לקחת סמים לראות צבעים פסיכודליים, הם מרדו בהוריהם הממשלה בנויה על יסודות יהודית נוצרית: הם נכתבו fornicating מול אלוהים אלילי הזהב שלהם העגל; הגברים החלו לגדול שערם הארוך ונשים החלו חיתוך שיער קצר במרד לפקודה התנ”ך שלהם; נשים הפסיקו ללבוש כיסויי ראש הכנסייה במרד לפקודה התנ”ך לקחת מנהיגות ולהיות עצמאית עובד ולא בגידול הילדים התחשקות אחרי נשים אחרות, הם התחילו להרוג תינוקות כדי להגן על שוויון נשים וזכויות; כמרים סוררים היפי שחדר והחל שמטיפים דוקטרינות הומניסטית של השטן בבית האלוהים ובועט ישו החוצה; צעירים הסוציאליסטית שלהם נגד הממשלה הציף את העבודות המשפיעות ביותר כי השטן הכין (התקשורת, מחנכים, פרופסורים, כמרים, פוליטיקאים , סלבריטאים וכו ‘); הם התחילו לקיים יחסי מין עם מין זהה, עם חיות, הם הפסיקו לקחת אמבטיות התחיל לישון עם שותפים מרובים של טנדרים הקומונות; הם התחילו מחזיק מוסיקה פולחן השטן רוק וקונצרטים גליל מול הזהב שלהם אלילי השוק על ידי נטילת תרופות, הם התחילו ההברחות megatons ייבוא של תרופות כדי להגיע גבוה מה התנ”ך אומר הוא כישוף, הם החלו לסגוד הלווייתנים הסביבה שינויים גנטיים, תוך הריגת בני אדם עוברים, הם התחילו להיות שטופי מוח על ידי השטן לתוך האמונה האבולוציה חוצנים מלאכים זר נפל מוסווה; הנשים התחיל לעבוד ובני המשפחה התפרקה וגם השמיים הגירושין המריאו והחברה קרסה לרמות נח סדום; סוציאליזם ואנטי חופש תנועות אנטי סמכות המריא עם שדים דיבוק סמים מכור אלימים נערים השמאל השטני; ואת בני הנוער הללו הפכו כמרים ו שחדר כנסיות של אלוהים עם השטן של והדוקטרינות איזבל-רוח. כתוצאה מכך, החוב הלאומי החל כדור השלג בארצות הברית, וארצות הברית החלה לרדת ולקבל קילל כאומה. כפי שאנו רואים אנשים מעלים את פסל עגל הזהב כמנהיג שלהם לעבוד, בניגוד מוחלט לאנשים ישראל של אלוהים, אנחנו רואים לגראנד פינאלה של הרס האומה הגדולה פעם קראה ארצות הברית. בדיוק כמו את האימפריה הגדולה פעם קראה לבריטניה שבו העולם דיבר אנגלית, שהתרסק אחרי שהם קיללו ישראל.

אם פוליטיקאים סוציאליסטים היו סוציאליסטים אמיתיים, הם לא היו לוקחים מיליוני דולרים של משכורות. במקום, הם היו פשוט לקחת את שכר המינימום, ולשרת את האנשים מתוך רצון לשרת. תדע לבבות אמיתי שלהם את פירות מעשיהם. לעתים קרובות, המנהיגים הקומוניסטים יש אחוזות ענק, מכוניות יקרות, חיים מדהים לחיות ולחיות כמו נשיאים הצארים או ארה”ב או קונגרס. הם חיים כמו הקפיטליסטים ולעשות כולם חיים כמו הקומוניסטים, דרך דיכוי ואלימות. צביעות זו מזכירה בדיוק את המנהיגים הפרוש אשר נצלב ישו. הסוציאליסטים הגדולים ביותר הם אלה שאוהבים כסף ותאוות הבצע ביותר. אם הם היו סוציאליסטים אמיתיים, הם ימכרו את ביתם ולתת את הכסף לעניים, לתת את כל המשכורת שלהם לחקלאים איכר לנזקקים, וכן להרים את הצלב ופעל ישו. סוציאליזם הוא התנגד שטני כדי שהכל הקדושים, הנצרות אלוהים. זה יהפוך את ארה”ב לחלוטין נגד ישראל, ואת הסוציאליזם יניעו ארה”ב להרוס מוחלטת. זה כנראה מה הוא ניבא בתנ”ך. זה אומר כי כל אומות העולם יפנו נגד ישראל, כולל בארה”ב, תיאלץ ישראל להפנות עורף לאלוהים שלהם. צרה גדולה תהיה כאשר אלוהים יעסוק שוב עם הגאולה של העם היהודי. עד אז, הכנסייה יהיה כבר raptured החוצה, כך אלוהים יכול כעת להפנות את תשומת הלב שלו לישראל, שוב. האם אתה מוכן להיות raptured החוצה, או אתה מתכוון להישאר עם הסוציאליסטים של השטן עלי אדמות דרך התלאות הגדול? אלוהים נותן לך בחירה סופית.

Advertisements