רבים תוהים מדוע ארה”ב היא חסרה נבואה End-Times. יש אומרים שזה יכול להיות בגלל האנטי המשיח, AOS החוב מסיבית תוכנית לאומית, סין ורוסיה, AOS תוכנית פיחות הדולר לפגוע אנושות צבא ארה”ב; או בשל העובדה כי הברכות הם נלקחו מארצות הברית כאשר הנוצרים הם raptured החוצה, שהם המקור של אלוהים, ברכות AOS, ואת רוב הנוצרים הם תושבי ארצות הברית; או בשל הבדלני של מדינות אמריקה אחד מהשני; או בשל פיגוע טרור מסיבית על ארה”ב: או עקב התקפה של סין ורוסיה על האמריקאי נחלש

כמו ג ‘ון הייגי הזהיר, זה ייקח רק פצצה גרעינית פשוט התפוצץ מעל האטמוספירה כדי לדפוק את כל ארה”ב, אלקטרוניקה AOS (תחבורה צבאיים, תקשורת, בית החולים, מים, חשמל, וכו’). ואז, זה יהיה פתוח ההתקפה המשולבת על ידי כוחות רוסיים וסינים.

ג ‘ון אמר כי זה ייקח כמה פצצות מזוודה גרעינית שהוברח לארה”ב על ידי הטרוריסטים לחסל את כל הערים הגדולות בארה”ב, ולזרוק את הארץ בחזרה לתקופת האבן כהרף עין. הכלכלה והחברה תהיה כמרקחה מלאה, המאפשר האנטי המשיח להכריז על משטר צבאי במדינה, כדי להגיע לשלטון. התנ”ך אומר האנטי המשיח יעקור שלושת המלכים עשר, כדי שיוכל להשתלט על ארה”ב, קנדה ומקסיקו, כדי ליצור את המטבע Amero ו האיחוד Amero.

ערוץ ההיסטוריה אומרת כי יש טונות של פצצות גרעיניות, כי נמכרו על ידי רוסיה על הטרוריסטים, במטרה להרוס את היריב שלהם, Äîthe ארצות הברית. רוסיה בנתה את כל פצצות הגרעין באיראן, כמו גם סיוע לצפון קוריאה בפיתוח פצצות גרעיניות. רוסיה תמכה בכל המדינות כי תמכור פצצות גרעיניות למחבלים, כדי לפתח פצצות גרעיניות. ערוץ ההיסטוריה היה אומר כי רוסים רבים גם מכרו את הפצצה הגרעינית לטרוריסטים, כך שהם יוכלו לשים אוכל על שולחנם לאחר שברית המועצות התמוטטה ולא היתה להם דרך לשלם את משכורות הצבאי שלהם. הם אמרו שזה מאוד פשוט להבריח פצצות גרעיניות המזוודה לתוך ארה”ב, בדיוק כפי קל להבריח מריחואנה למדינה.

ככל הנראה, על פי ערוץ ההיסטוריה, רק חמישה אחוזים של ארגזי משלוחים שמגיעים לתוך ארה”ב הם אי פעם חיפשו. כלומר, תשעים וחמישה אחוז לעבור ללא אף מקבל חיפשו. כי הוא אוהב רק מחפשים חמישה אחוזים מכלל הנוסעים והמזוודות כי הלוח המטוסים. פצצות מזוודה גרעינית יכולה גם להיות מועבר בחשאי על חופי אמריקה על ידי צוללות רוסי. נראה כי כאשר את מבריחי הסמים ניסו ככל הנראה כדי לקנות צוללות מן הרוסים להברחת סמים לארצות הברית, על מנת להפוך את צבא ארה”ב מכורים לסמים, הרוסים שאל אם הם רוצים אותם עם נשק או בלי נשק. לאחר מכן הם ידעו כי הרוסים היו למעשה מוכנים למכור אותן צוללות. וכמובן, כרגיל מן ההיסטוריה, שוב ושוב, הרשויות האמריקאיות הם לחלוטין לא מוכנים להפסיק את כל זה. הם דון, AOT אפילו יש לך מושג איפה פצצות גרעיניות חסר הלך. אנו חיים בעידן של הישגים טכנולוגיים מדהימים, אבל אין להם טכנולוגיה לאיתור אורניום ופלוטוניום. כל החוב מרובת טריליון הלאומית היא מתבזבזת על פעילויות חסרות משמעות, ולא בנושאים החשובים. נראה כי הרשויות הישראליות הם תמיד חכמים יותר מוכנים.

התנ”ך מזהיר אותנו כי פעמים המסוכן יבואו, במהלך האלה-End טיימס. אבל כמו הנוצרים, אנו יכולים לשמוח, כי זה אומר גאולתנו קרובה, ואת המשיח חוזר בקרוב. כאשר הדברים האלה מתחילים לקרות, אנחנו יילקחו מתוך האדמה הזאת, לפני כל סכנה מגיע אלינו. חיי הקדושים חיים, להסתכל למעלה, ולהיות מוכנים להיתפס!

Advertisements