ככל שאני רואה סרטים הוליוודיים, יותר אני מבין כי אנחנו על סף מאוד של סוף טיימס; וממתין שיפוט של אלוהים ואת זעמו על העולם הלא מאמין, מאז במוחותיהם של אנשים בעולם הם רווי ערכים שטני וחשיבה. כמובן, אם אתה נוצרי, אין לך מה לדאוג, כי אתה תהיה raptured מן העולם הזה לפני אלוהים משחרר שלו פסק-בדיוק כמו בימים של נוח, ולכן זה יהיה באחרית הימים.

אני חושב אינדיקטור טוב כדי למדוד אם אתה אמיתי נולד נוצרי שוב או נוצרי הבשרים הדתית היא האם אם אתה מסכים או לא עם הערכים לראות סרטים הוליוודיים. אם אתה אוהב לראות את הנשים על סרטים הוליוודיים אגרוף ובעיטה גברים סביב; נשבע וירק ו סטירות ובעיטות גברים עשויים בצלם אלוהים של איברי המין הגברי; הנדנדה מ נברשות לשבור דלתות; עושה עף בעיטות מנופפים בחרבות; עם הישבן שלהם שדיים בחוץ; ואהבה סוטה הפוכה השטן של חזקה ועצמאית נשים Amazoness המערבי; ואז אתה הרוח של העולם; ואתה רווי ידי ערכים שטני וחשיבה; ואתם חולקים את המוח זהה המפיקים בהוליווד מסך הכותבים הם שדים דיבוק לתוכנית במוחם של הילדים שלך. המוח ואת הלב מתנגד לחלוטין לזה של האל, אף ייתכן מתיימר ללמד המשיח.

אולם, מצד שני, אם אתה חוש השלום ברוח שלך כאשר אתה צופה בסרטים ישנים הסמוראים היפנים, שבו נשים הן עדינות, נשיות, מין;; צנוע תרבותי; מעודן; אלגנטי, אצילי; ישבן ושדיים מכוסה בצניעות ידי בגדים; כבוד של גברים אלוהים ותלמידיו בדיוק כמו מריה מגדלנה, אשר נחו לרגליו של ישו; ואז אתה בשליטת המוח והלב על ידי רוח הקודש. לקבלת רוח הקודש אינו סותר את עצמו או את דבר האל או את האמת. רוח הקודש מסכים עם יצר איך האב גברים ונשים ההתחלה-בגן עדן מושלמת וקדוש ויפה בלב. רוח הקודש היא רוח של אמת, אהבה נפש בריאה. על ידי פרי של חשיבה של אדם ערכי הבחירה בסרט, אתה מסוגל להבחין במצב בגרות רוחנית של אדם. מי שלא נשמרו נוצרים דתיים, נוצרים הציל בשרים, אהבה ערכים של השטן דרך חשיבה. מי נשמרים, רוחנית, נוצרים שנולדו מחדש אוהב את הדברים של אלוהים להבין ללבו של האל ואת הנפש. יש להם את רוח הקודש מהם, כך שהם מסכימים עם אלוהים.

השאלה היא מי אלה שני אתה? אני מאמין שזה הזמן שכולנו חייבים לחשוב על שם הנאמנויות שלנו לשקר, ואת מי אנחנו באמת משרתים את העולם, או אדון האמת. אין הרבה זמן להחליט אם, לשובו של האדון שלנו הוא מאוד קרוב. כאשר ההתלהבות יקרה, זה יהיה מאוחר מדי כדי להחליט; עבור אחרי התלהבות, כמעט כל בני האדם יהיו מתים, למעט 144.000 שארית היהודים אשר יימסר אלוהית. עכשיו זה הזמן להחליט באיזה צד אתה עומד. מה אתם אומרים?

כמה נוצרים דתיים שהם אידיוטים שאין להם להתפאר רוח הקודש על השטן שלהם. הם אומרים שאם הנוצרים הם כל כך גדולים, הם צריכים ליצור סרטים גדולים כמו “הארי פוטר” את עצמם, במקום לקרוא להם ההונאה של השטן בתורת הנסתר. הם אומרים כלתו של ישו (כנסיית קדושים אמיתיים שיש להם רוח הקודש) הן טיפשים ורעים, והם לועגים אלוהים לעמו. אלוהים הוא לא בעסק של מרמה מיליוני אנשים במרמה ועבודת מצלמה זוהרת וכוח אישי מפתה עלילות תורת הנסתר. הוא חולק את האמת ישר וישירה, ואם אנשים לא רוצים לראות או לקבל את משיחו, אז זה לאיוולתם. את המלאכים הנופלים יוצרים את הסרטים האלה כדי לפתות את הנוצרים בתורת הנסתר השטני שטיפת המוח, והמכשפות יודעים את זה, כמובן, הוא נוצרים דתיים אלה שהם טיפשים ועיוורים. הם אלה שקנאות מכחישים את התאוריה הפער ולדכא את תאוריות ההתלהבות מראש התלאות. יש להם את דבר ה ‘, אבל הם מסתירים את זה, כי הם פוחדים מהאילומינטי. אלו האילומינטי וכת שטן מקבלים את הידע ואינטליגנציה מיוחדים כדי לעשות דברים על טבעיים; כגון הופך אינשטיין הגדול, דה Vincis, משפחת רוקפלר, אילי כלכלי, charismas הפוליטי אנטי המשיח, אזרח Anti-של ישו בארה”ב preisdent מחוץ לארה”ב, במאים סרט נהדר, נובל מדענים בפרס, שחקנים / שחקניות הוליווד, ממציאים גדולים טכנולוגיים, כוכבי רוק נוצריים דתיים, וגאון ‘ומיליארדרים שעוברים העולם. זה בדיוק כמו בזמנים הרעים לפני המבול של נח, כאשר המלאכים שנפלו נתנו ידע סמוי בבני אדם וטכנולוגיות הרבה יותר מתקדמות מאשר הזמנים מודרניים, ונשים לימד להסוות ולהטעות באמצעות קוסמטיקה. יש האילומינטי מרחיק מתקדמות זרות (Fallen Angel) טכנולוגיות וצלחות מעופפות שמוסתרות בבסיסים סודיים ברחבי העולם, שהם ישתמשו כדי להדהים את מה שהם מכנים את האוכלוסייה “בורה המונים” של העולם, להאמין ההונאה מגיע של השטן הגדול של חייזרים וחיים מחוץ לכדור הארץ (מלאכים שנפלו), בדיוק כמו שהם עשו לפני המבול של נח, ושהאילומינטי או דת בבל מסתורין שנשמר בסוד במשך אלפי שנים, מתוך אמונה כי האלים הזרים יחזרו ביום מן הימים בעתיד. לפיכך, אנו רואים באחרית ימים אלה התפתחות מהירה זו בטכנולוגיה, תאוריות אבולוציוניות ופאנספרמיה, ותורת נסתר שטיפת מוח על ידי הוליווד והאילומינטי תקשורת עולמית. הם מנסים להרוג את השליחים של אלוהים שלחשוף את הסודות שלהם. זה כמרי השטן האילומינטי ומנהיגי הכנסייה שהם שלחו לכנסיות היפי-nized המערביים איזבל הדוקטרינה שצוחקות ולועגים שליחים ושליחים ונביאים של אלוהים, וממשיכים לרמות את ההמונים דתי הצרה הקדושים עם ההומניזם המערבי של המסתורין ההלניסטי התרבות בבל. ביתו של איש הדת הנוצרי אלה לנסות לעשות כסף מאיתנו, והם תוקפים, התעללות, למתוח ביקורת ומתנגדים לנו יום ולילה. הם הופכים את ידיו של השטן.

אם אני אומר לך הטעיות הקטנות, הפשטניות של השטן, הוא ינסה להרוג אותי, שוב, אבל, הוא לא יכול להרוג אותי, כי אני חי לפי אמת התורה שהיא המשיח. הדבר על השטן הוא שהוא לא יוצר אבל תמיד, מכונת צילום גנב, חקיין, שרלטן. זו הסיבה מדוע אנשים מטורפים ועמים ותרבויות תמיד לגנוב ולהעתיק ולחקות, אבל לא ליצור בעצמם. בין אם הם סרטים כמו “טיטאניק”, “אווטאר”, “רוח רפאים”, או את הסרטים האחרים הנמכרות אוהב רומנטיקה בהיסטוריה של האנושות, השטן הוא פשוט העתקה או גניבת הסיפור מהסיפור של הגאולה של אלוהים של האנושות דרך המשיח את בנו להקריב את עצמו על הצלב עבור-הכלה קדושי הכנסייה שלו. מאז הרעה האדמה שוכני לא מאמינים באלוהים והם לועגים ולהתעלם מסיפורו המקורי של אלוהים, הם רימו בקלות והם עברו ונגעו בסיפורי הוליווד המזויפים של השטן, המהללים את האדם ומה שנקרא לבו המזויף “האצילי”. זו חותרת לגאווה ורגשות של בני אדם רעים. איש הבשרים הוא רגשות, והצדיק הוא רצון, האח היקר שלי. אהבה היא לא את הרגשות, אינסטינקט החייתי זרוע ורומנטיקה של שוכני העפר אלה. במקום זאת, אהבה היא רצונו, בדיוק כמו ישו הרצון למות למען אויבינו, שלו, על הצלב. זהו ההבדל בין איש הבשרים והאיש הרוחני. אוכלוסיית העולם הזה חי על ידי רגשות ואינסטינקטים של בעלי חיים, ולא על ידי רוח הקודש. שטן והמלאכים שנפלו להשתמש בזה בסרטי תעמולת אהבת הרומן שלו, ומאז שהוא היה מנהיג התפילה בגן העדן לפני, הוא משתמש במוסיקה רומנטית כדי לפתות את לב האדם הרע. זוהי הונאה מצחיקה, אם אי פעם ראיתי אחד. שוכני עפר אלה זהים לאנשים הרעים של הזמנים של המבול של נוח. זו הסיבה מדוע מאוד את כל הנשים הנוצריות הדתיות כל שבח הסרטים של השטן אלה; חולמים על רומנטיקה, רוצה להינשא לגברים נוצריים מכיוון שהם חושבים שהם לא ילכו אחרי נשים אחרות, אבל למצוא אנשים מוזרים רק בכנסייה, הם הולכים ולצוד אנשים עשירים עשירים ולנסות להכריח אותם להתנצר, ולשכנע את עצמם שהאנשים עשירים האלה הם בעצם נולדו מחדש נוצרים; להסתבך בצרות בחיי נישואים ולקבל התגרש; להיות אמהות חד הוריות כמו נשים של השטן או להינשא מחדש על ידי אי ציות לפקודתו של התנ”ך לא לתנאף; ולהתרוצץ כמו תרנגולות בלי ראש בחיים, במקום לאהוב את אמת התורה. הם חבורה-a בשרים נשים נוצריים קיום דתי בריון, שסוגדות דוקטרינת איזבל ניאוף, דוקטרינות של אלוהים מולך הפמיניסטית שלהם. זו הסיבה לכך שהם נהרסו באסונות טבע ותאונות דרכים כמו עובדי האלילים. אל תהיה כמו החיות האלה, שאין להם תקווה לחיים. במקום זאת, לעבוד את האל חי אמיתי, ואמת התורה. לאחר מכן, תוכל לדעת את כל הדברים, והרוח תעזור לך לחיות את אמת התורה ורצונו המושלם שלו, הילדים שלי. שלום לכם מן אדוננו ישוע המשיח.

Advertisements