יש פתאום מהלך מהיר לכיוון דת אחת בעולם על פי הכנסייה הקתולית לבין אנטי ישו על ידי השטן. בריטניה מעולם לא הוזמן באופן רשמי אפיפיור במדינה מאז מלך אנגליה הקים את הכנסייה האנגליקנית כדי לאפשר הגירושין שלו יחסים מחוץ לנישואים. הכנסייה הקתולית היתה מנודה הרבה של מלכי בריטניה.

לפתע, בבריטניה הוא מזמין את האפיפיור ליישב את הכנסייה האנגליקנית עם הכנסייה הקתולית. לפתע, התורכים המוסלמים אשר רצח אחד וחצי מיליון נוצרים ארמנים כיום המאפשר כנסיות ארמנית להיפתח, כך שלא יכול להיות פיוס: אף שסירבו ליישב בשנאה מרה למשך פרקי זמן ארוכים. מוסלמים, יהודים, קתולים כל הדתות האחרות, כתות, occults ואת אגודות סטודנטים הסוד יהיה מאוחד תחת אנטי ישו הדת של נמרוד בבל המסתורין. כל הפלגים היריבים ודתות יריבו של השטן עכשיו יהיה בשילוב תחת נגד השטן של ישו, כדי להכניס לממשלה את העולם לאחרונה והכלכלה אחד בעולם כלל.

זה יהיה זמן של שלום כוזב של המוסלמים, Judaist, בודהיסט, הינדו, מורמונים, ניו אייג ‘ו הבונים החופשיים המשיח, האנטי כריסטוס, אשר יהיה נוצרי על פני השטח, אבל מוסלמי חבוי מתחת. הוא לא מטיף לאחדות העולם תחת כל הדתות, אבל יהיה סדר יום נסתר חוק השריעה.

יש גידול בכנסים בינלאומיים של נציגים דתיים מדתות שונות לאחד תחת האוניברסלי “בבל” אחד בעולם (“הקתולית” פירושו “אוניברסליות”) בדת המסתורין הגדול הגדול אדריכל של היקום של “אילומינטי” או ” מואר Ones “או” Luciferians “או” כת השטן. “אנו רואים התחלה של סוף זה.

Advertisements