סיפור חייו של עמיר צרפתית היא עדותו של אלוהים אוהב את אחינו היהודים, ואיך הוא יכול להציל את אלה שאוהבים אותו, ללא קשר לרקע או אזרחות או דת.

אמיר נולד בירושלים למשפחה יהודית חילונית. כשהיה בן 3, הוריו התגרשו. הוא נשלח למשפחה אומנת עד 18. בית פוסטר היה מנהל עסק, יותר עניין בגידול הילדים. הוא היה הרבה קשיים, מאבקים, צער וכאב. הוא היה הולך לבית הכנסת בחגים. הוא היה המום לראות אנשים מתפללים אך רק כ 5% באמת ברצינות מתפללים. רוב חיפשו מסביב מדברים אחרים בזמן התפילה. הם פשוט מנסים להשיג את תפילתם סיים עם. הוא נאבק עם קיומו של אלוהים, בגלל הצביעות הזאת.

הוא מאמין שאין דרך יהודי יכול לומר שאין אלוהים, כי ברגע שאתה מדבר על אלוהים, הם הופכים כועס מאוד. הם שואלים איפה היה אלוהים בשואה ואת זה ואת זה. הם בעצם אומרים כי, “אני יודע אלוהים שאתה שם, אני כועס.” הוא אומר כי הם אנשים שאינם יכולים להסביר את קיומם שלהם במאה ה -21 מלבד קיומו של אלוהים. כאשר המלכה ויקטוריה ביקש הוכחה שאלוהים קיים, היועץ אמר שהוא ייתן לה הוכחה שאלוהים קיים, היהודים. אין אנשים אחרים קיימים מעל 200 שנים הרחק ארצם התרבות והמסורת. הם שרדו במשך יותר מ -2,000 שנים למטרה. הם עלולים לא להבין את זה, ואף אחד לא יכול להסביר את זה.

הוא אומר לקרוא תהילים 83. זה יסביר כיצד יכול להיות כל כך הרבה שנאה כלפי נקודה קטנה בעולם, בהשוואה למדינות אחרות? הוא תהה מדוע הם שונאים את היהודים כל כך הרבה. הוא ראה בתנ”ך כי הם יבואו להרוס אותם. זה לא אויבי ישראל, אלא אויבי אלוהים לשטן. הוא לא יכול להרוס את אלוהים, אז הוא מנסה לחתוך העד שלו מלהיות אומה. זה דבר אלוהים, כי התנ”ך אומר כי אלוהים יש מטרה עתידית עבור העם היהודי.

אז גדל בנסיבות אלה, לא חש תקווה לחיים שלו. הוא לא יכול להזמין את הבחורה שהוא אוהב בבית שלו, מפני שהוא היה איש; ועל הרבה דברים כגון זה גרם לו להרגיש כאילו הוא לא רוצה לחיות עוד. הוא לא יכול לדמיין איך מישהו בלי אמונה יכול לקבל את כוחם. המוות היה לשים קץ הכאב שלו והסבל. הוא חשב מה תהיה הדרך הטובה ביותר לסיים את חייו, והוא חשב שהדרך הטובה ביותר היה לבלוע הרבה גלולות שינה. הוא בכה על לקחת את הכדורים, כאשר החליט לתת לעולם הזדמנות אחרונה. באותו שבוע, הוא הבין כי חבריו הטובים ביותר היו יהודים שהאמינו בישוע המשיח.

הם למדו יחד לבחינות בתיכון. הוא נדהם, כי האנשים היו נחמדים מדי מסוג זה לזה. הם מחזיקים ידיים זה לזה לדבר אלוהים, כאילו אלוהים היה שם. לא ספרים, לא תפילות, סתם ככה. הם התחילו את התפילה על ידי מודה לאלוהים כי אמיר היה שם איתם. אם מישהו היה מתפלל לבורא הכל יכול של היקום, כי עמיר ישב שם ליד השולחן, ואז מישהו חייב לדעת את אלוהים, לדבר איתו, כי באופן חופשי. זו היתה התפילה הכנה ביותר ששמע מעודו, והוא אפילו לא היה בבית הכנסת או באמצעות ספר תפילה או הטלית. הוא ראה שם משהו שהוא אפילו לא ידע קיים, מערכת יחסים לחיות בין אנשים לאלוהים. הוא אמר שלא אכפת לו מה זה, אבל הוא רוצה את זה, ישוע או משהו, לא אכפת לו, זה הדבר האמיתי. במשך שבועות, הוא היה מתעלם דבר ישו, אבל כל עוד הוא יכול לקרוא את התנ”ך ואת מתפללת לאלוהים הכל בסדר. אבל הוא הגיע לנקודה שבה הוא היה צריך לשאול מי זה היה ישו.

גברת אחת אמרה לו להתפלל לאלוהים עצמו לגלות מי הוא. הוא היה מופתע, אני מתפלל לאלוהים? הוא התפלל. כאשר התעורר למחרת בבוקר, משהו היה שונה, הוא היה מאושר. הוא צריך לעבוד מוקדם בבוקר, לפני בית הספר אחרי הלימודים. אחד התפקידים שלו היה לקבל את העיתון ביחד. הוא ראה את תוספת גדולה עם אותיות עברית, “ישוע”, על מספר עיתון אחד. הוא חשב שהוא יוצא מדעתו, אבל זה בהחלט היה שם. זה היה סרט מסע הצלב קמפוס מראה בירושלים ללילה אחד. הוא הרגיש מאוד מישהו חשוב, בשמים באמת אהבתי אותו. הוא ראה את חייו של ישוע, צליבתו ותחייתו. הוא קרא את התנ”ך, ונדהם למראה חזרה על דברים שאירעו כי הנביאים שניבא. זה היה כאשר הוא ראה את החלק האחרון של הפאזל פאזל לבוא ביחד, כל זה נשמע הגיוני אליו עכשיו.

העכבר כשהוא לומד לבחינה בתיכון שלו, ההורים המאמצים שלו אמר לו לארוז וללכת. הוא עבר מבית לבית. לאחר מכן, הוא קיבל גויס לצבא, ממש לפני שהוא היה 18. זה היה בזמנים קשים מאוד. הוא ניסה לשכנע את עצמו נזרק מהצבא על ידי שיתוף הבשורה לכולם שהוא יכול למצוא, אבל אלוהים קידם אותו לאקדמיה של הקצין. הוא ניסה לצאת, אבל הוא היה 6 שנשארו מתוך 30, יש להקצות את הגדה המערבית. הוא ביקש הקצאה למקום שבו זה היה מת ביותר והוא לא צריך לעבוד. הם הוקצו לו ליריחו. אולם, כשהגיע לשם, המושל קידמו אותו סגן והעניק לו כפיים עם מידע חסוי ביותר. הוא חשב שזו בדיחה, כי הוא בחר את המיקום הכי משעמם. הוא קרא את הסכמי אוסלו לפני כל ישראל שמעו על כך. עכשיו הוא נאלץ להתמודד עם כל ממשלה ושגרירים והרמטכ”ל. הוא כמעט מת פעמיים בצבא. אלוהים הכין אותו.

כשיצא של הצבא, יש לו תשוקה לחלוק ישראל עם אחרים. אם אנשים לא מאמינים באלוהים של ישראל, הם לא היו בלב עבור ישראל. הבנה של דבר אלוהים, ארץ אלוהים, לבין אנשים של אלוהים, יש צורך להבין את לבו של האל. יש לו לב לאנשים שלו שהם עיוורים. הם רוצים שלום כל כך הרבה, כי הם מוכנים לוותר על שטחים או עקרונות או משהו בשביל זה. הוא מאמין שאלוהים עתיד הכנסייה כדי לעורר את היהודים קנאה, לא רק במילים, אלא בחיים. הישראלים מסתכלים איך אתה חי לפני מה שאתה אומר. אם אתה חי את הדרך שבה אתה מדבר, הם יכבדו אותך. אתה תאהב אותם באהבה ללא תנאי של אלוהים, ואתה אוהב אותם, כי אתה אוהב את אלוהים, כי התנ”ך אומר שאתה אחד מנחם את עמו שנמצאים בצרות: מאז אנחנו הקבוצה היחידה על כדור הארץ מי יכול אחרים נחמה . אתה לנחם אותם עם אותו הדבר שאנחנו נחמה. האם נחמה המוסלמי אותם? איזו תקווה יכולה מוסלמי לתת להם? האם נחמה בודהיסט אותם? מהו מקווה מבורך כי הם יכולים לתת להם? אבל אנחנו הנוצרים הם אלה נקראים נחמה לעמו. אנו נקראים לתת להם תקווה. אנו נקראים להיות האור עבורם. ולעורר אותם קנאה עם היחסים שלנו עם אלוהים אוהב שלהם. הם אחים ואחיות לא ידענו, ואנו האחים והאחיות הם לא רצו. במשך שנים הם היו דוחים, משום שהם אינם יודעים את עומק האהבה של אלוהים. לאנשים כל כך הרבה שנים היה מנסה להרוג אותם, אבל עכשיו יש אנשים שרוצים לאהוב אותם. קשה להם להבין.

הוא היה בירושלים השגרירות הנוצרית הבינלאומית הביאו אלפי נוצרים מרחבי העולם למצעד הזדהות ברחובות ירושלים. קבוצה מברזיל אשר מנתה 1,400 נסחף, ואמר למשפחה יהודית אורתודוקסית שעמדו לידו, “אנחנו, אהבה אותך!” הם היו הלמות ליבם אומר את זה. המשפחה היהודית האורתודוקסית היתה מופתעת ולא ידעתי איך לקבל את זה. “אם אתה אומר לנו שאתה שונא אותנו, אנו מבינים, כי אנחנו רגילים לזה. אבל אתה אומר לנו שאתה אוהב אותנו, מה עשינו, ואנחנו אפילו לא נותנים לך כוס מים? “אמר ישו, כי כמו שאתה עושה אותו לפחות של אחי, אתה עושה את זה אלי. אז איך אפשר שלא לאהוב אותם? אין להם מושג, אבל יום יבוא עיניהם ייפתח, והם יבינו. והם יהיו בלהט האהבה אליו במהלך תקופת התלאות. ועד היום הזה מגיע, אנחנו נהיה כאן כדי לברך אותם. בעיני אמיר, כי היא האומה ישראל אומה כי הוא עיוור, שוחרת שלום, לא יודע אלוהים, רעב וצמא את האמת. אתה חי, הם מתים, והם צריכים את הבשורה. תנו להם את הבשורה. אתה לא אחראי אם הם יקבלו את זה או לא. אם הם מקבלים את זה, הם יישמרו, ואם הם לא מקבלים את זה, הם לא יישמרו. אבל האחריות שלך היא רק כדי לתת להם את זה, זה הכול. הם שואלים, “למה אתה כל הזמן אנשים באים לכאן?” אתה משיב, “כי אנחנו אוהבים את אלוהים של ישראל, ואנחנו מאמינים בנו (המשיח שלנו) אשר הוא אחד אותך: הוא אוהב אותך גם.”

אתה יכול להסתכל יותר על הסיפור שלו בדיחות על סרט DVD Koinonia של בית “דרך עברית עיניים, מסע משיחיים” (אתר אינטרנט: http://www.khouse.org/). מתפלל האחים היהודי יותר ואחיות כמוהו יקבל הציל, וגם להכיר את חסדו של האל ואת האהבה שלנו לורד ישוע המשיח. שבח ותהילה להיות אל שמו!

בתשובה! ומה לעשות ישר את הנתיב של אדוננו! לקבלת יש בקרוב מגיע, זמן שבו הן יהודים וגויים כאחד, אשר נשמרים על ידי האחד והיחיד חיים אלוהים אמת; יראה אותו פנים אל פנים, כמו גוף אחד ואחד רוח אחד לישועה! אמן

Advertisements