כפי שכתבתי בספר שלי, הדת בבל המסתורין נוצר על ידי נמרוד, הדיקטטור העולם הראשונה. הוא היה חצי ענק נפיל מסוגה בין אדם שנפל מלאכים. האנטי המשיח יהיה הדיקטטור האחרון של העולם. נמרוד יצר את מגדל בבל, בניגוד לאלוהים כדי להגיע לשמים, בבבל. אלוהים נתן לכל אדם שפה אחרת כדי בבל, ופיזרו אותם ברחבי הארץ. תפקידו של האילומינטי היא להתאחד המסתורין של נמרוד דת בבל. האילומינטי פירושו “הנאורים Ones” או “Luciferian סדר” (נושא קל או נושא של סודות). כל חברי הדף של הבונים החופשיים (32 ו -33 מעלות), האליטה המורמונים (ג ‘וזף סמית’ היה התואר ה -33 מייסון), ראשי הכנסייה הקתולית, 13 משפחות, ברק אובמה הוא 32 מעלות מסון, כל המנהיגים הבכירים של המדינות הם הבונים החופשיים והניחה שם על ידי האילומינטי (סדר עולמי חדש); ברוני הנפט, ראשי הבנק, פסגות האומות המאוחדות, וכו ‘ נשלטים על ידי האילומינטי. הבונים החופשיים הוא אמר כי “כל-ההנחייה” על הפירמידה של שטר הדולר האמריקאי היא סימן של האילומינטי או Luciferian סדר. זה לא משנה מי ינצח בבחירות, כי הם כל שהונחו שם על ידי סדר עולמי חדש. אם הם מסרבים לקחת חלק במזימה להפיל את ארצות הברית (הבסיס האחרון של יהודית הנצרות המהווה את המכשול האחרון בפני סדר עולמי חדש), ואז המנהיגים הללו בוטלו.

Rosicrucians, הטמפלרים, הבונים החופשיים, מורמונים, מכשפות הוויקנית, הדרואידים, השריינרים מוסלמים, גולגולת & Bones, תיאוסופיה, תורת הקבלה, קומוניזם, ניו spiritualists גיל וכל occults אחרים אגודות סטודנטים ודתות מחוברים לדת זו תעלומה בבל. פולחן הקתולית היא דת בבל המסתורין, אשר לבש במסווה של הנצרות להתקבל על ידי עובדי אלילים רומי. לכן הם לובשים את בבילון צבעים המסתורין ואת הפולחן פאטמה המוסלמית, אמא של מרי, הרומית דיאנה, אלת הירח המכשפות “הוויקנית, הכנענית אשרה, הינדו קאלי, אלת הירח דרואיד, אלת שינטו אמאטראסו, וכו ‘וכו’ וכו ‘

הסיסמה של מסון הוא “סדר מתוך התוהו ובוהו,” כלומר סדר עולמי חדש בזריקת את העולם אל תוהו ובוהו כלכלי, פוליטי חברתי. אנטי שלהם, המשיח יהיה להשתמש משטר צבאי כדי לעלות לשלטון. לכן FEMA ניתנה הזכויות על משטר צבאי. אני צריך לציין על הספר שלי, איך 33 תואמת שם עזאזל ואת המלאכים הנופלים הראשונה שלו נחתה על כדור הארץ כדי להטעות את האנושות תיאוריות אבולוציוניות. זה 33 מופיע על גלימת האפיפיור בבל של מסתורין, סמל הקומוניסטית הסובייטית, סמל האו”ם, וכו ‘וכו’ וכו ‘מניות הסוציאליזם את האחדות באותה דוקטרינה שיעבוד ברקע עם בבילון המסתורין, הדת הם אחד ואותו הדבר. מלחמת העולם הראשונה היה מוסת על ידי האילומינטי להפיל את הצאר ואת המקום לתוך הקומוניזם הכוח להשתלט על מדינות נגד הנצרות דמוקרטית.

האג ‘נדה של האילומינטי היא סדר חדש אחד בעולם, אשר כבר את העבודה מאז זמן של נמרוד. לאחר פיזור, היה עובד הדת בבל של המסתורין לאחד את העולם שוב, תחת חדש נמרוד II-the-נגד המשיח. כל דת אחווה סודית מקורו בדת המסתורין בבל. לכן אגודות סטודנטים מנסים לשמור על חזית חילונית ידי אדריכל קורא השטן הגדול שלהם היקום ואת הבית שלהם בקתת. זוהי דת הנסתר בניגוד לאלוהים כדי ליצור סדר עולמי חדש. כתבתי גם על ההבדל בין החיים הנצחי אלוהים וכל occults פגאני, כפי שיש ניגוד חריף בשאלה האם הם מתגוררים במזרח או במערב המקדש; בדיוק כמו Master מסון יושב על כס ההפוך (הכתר של השטן ).

הבונים החופשיים “מחכים למשיח הבונים החופשיים שלהם, אשר יסייעו לבנות מחדש את בית המקדש שלהם בירושלים לאחד את העולם במה עידן חדש ufologists קוראים” עידן הדלי “או שלום. שריינרים הם ענף המוסלמי של הבונים החופשיים. הם פניו מזרחה לכיוון מכה להתפלל, ולקחת את שבועת דם לאללה. רק חברים העליון מעל 32 מעלות יכול להיות אחד. הם להתאחד פאטמה האיסלאם עם מרים אמו הקתולית של. הקתוליות תהיה פגז בבל המסתורין של הנצרות, כאשר כל נוצרים שנולדו מחדש הם raptured עד לשמים לפני האל פסק על כדור הארץ. הקדושים התלאות רבים יהיה קדוש מעונה.

כל הדתות של השטן אגודות סטודנטים סוד occults מחכים זה אנטי ישו. כפי שהזכרתי קודם לכן פעמים רבות, כל הדתות מחכים האנטי המשיח: המשיח Judaist, המוסלמי השיעי קצה טיימס -12 האימאם 7-לשנה המהדי המשיח המוסלמי הסוני Muntazar המשיח 7 שנים, המוסלמים הסופים 7 שנה Khidr המשיח, בודהיסט של העולם, המאחד Maitreiya המשיח, הינדו Kalki Javadah המשיח, מהאיאנה בודהיסט אמידה המשיח, וכו ‘וכו’ וכו ‘ מאז המוסלמים מאמינים כי רק באמצעות כאוס בעולם יכולים 7-לשנה המשיח יופיע שלהם, את נשיא איראן הוא כפוף לכל הרוחות, על השמדת ישראל עם פצצות גרעיניות כדי ליצור תוהו ובוהו, משום שהוא מאמין שהוא כונה על ידי אללה כדי להכניס ב המשיח המהדי. כפי יחזקאל 38 מתנבא, הוא יבוא עם הצאר החדש של רוסיה לתקוף את ישראל גרעינית. כל האנשים בעולם מחכים בציפייה עבור אדם זה אשר התנ”ך מכנה את האיש של אובדן או שטנית שולטת נגד המשיח. הוא יתנהג כמו נוצרי מבחוץ, אך בפנים, הוא יהיה מוסלמי; ו יאחד הדתות הגדולות ביחד. כדי שאנשים אלוהים לא יוכל לחשב את הביאה השנייה של ישו, הוא ינסה לשנות את החוקים ואת הזמנים. חיי מוסלמים הם על לוח שנה ירחי ועל היהודים על לוח השמש הירח.

תפקידו של האילומינטי היא ליצור החוב הלאומי העצום לממשלת ארצות הברית כדי התרסקות הדולר, כך שהם יהיו האינפלציה יתר. זה יהרוס את העולם, והם יכולים להביא אנטי שלהם, ישו עם הכלכלה אחד בעולם, מטבע אחד, בעולם, בממשלה אחת בעולם התשובה דת אחת בעולם. התנ”ך אומר שהעולם יהיה סוגדים לו. הוא יוצב על ידי האילומינטי, או השטן בכבודו ובעצמו, והוא יביא את המעצמה ארה”ב לתוך החוב לסופה. זה יאפשר האילומינטי להגיע לשלטון.

האילומינטי או שטן (שמו הוא “השטן” או “מואר אחד, ולכן הרבה של הבונים החופשיים ועל המורמונים נדרים לערב לוקח שבועות עד לוציפר מי שהם מכנים את האל של אור יהוה אלהים כמו הרוע), יצרו בחריצות שטיפת מוח של העולם לתוך תיאוריות אבולוציוניות. הבונים החופשיים רגילים רוב המורמונים הם לא מודעים למה שקורה בראש. ההנהגה מרגיש את הסוד צריך להישמר מן המסה בורים. התיאוריה האבולוציונית הוכח טועה לפי מכניקת הקוונטים, אך בתי הספר עדיין מלמדים אותם, כי האלטרנטיבה היחידה האחרת היא להאמין מעצב אינטליגנטי אלוהים או הבריאתנות. מטרת הונאה האבולוציוני הוא להשתמש בו כדי להטעות את העולם לחשוב כי יש גבוה התפתח חייזרים. כמו המלאכים הנופלים השדים באו האדמה כזרים לפני אלוהים שפטה הארץ עם המבול של נוח; כך גם, לא יחזרו על קצה טיימס “, כפי שכבר צוין על הספר שלי. זה יהיה של האילומינטי של השטן ההונאה הגדולה להשתמש העולם להילחם ישו ב ארמגדון. השדים של השטן יהיה מחופש חייזרים מכוכבים אחרים.

זוהי המשימה של האילומינטי. הם יצוצו אחרי קדושים או הכנסייה היא raptured לשמים. כאשר האנטי המשיח מגדיר את דמותו קודש הקודשים בבית המקדש בירושלים, זעמו של האל פסק יהיה שפוך על אנטי ישו ואת האנשים הרשעים בעולם. אין מספיק זמן כדי לכתוב על הכול. אפילו את הספר, הייתי צריכה לשמור זול ככל האפשר כדי שילדים יכולים לקנות אותו עם הקצבאות שלהם, מדי; כך כללתי רק שבריר של מה אלוהים הראה לי. אבל זה צריך לתת לך תובנה טובה יותר של תוכנית קצה טיימס של היריב שלך.

שאלוהים נותן לך החוכמה בזמנים מסוכנים, אחינו היקר. ומה שנראה לך בקצה של שבע שנים.

Advertisements