היקר הקדושים התלאות:

יש שאלה בלבך על איך להתגבר על חטא. אתה כבר ניסו וניסו וניסו להתגבר על חטא חיית המחמד בחייך. אתה פשוט לא יכול להיפטר ממנו. ובכן, היום, אני הולך ללמד אותך את הסוד של התגברות כי החטא פעם אחת ולתמיד. קל יחסית להתגבר על זה.

הבעיה שלך נעוצה מנסה ומנסה ומנסה. אתה לא צריך לנסות. זה מנסה להתגבר על חטא הבשר שלך. זה כמו לנסות להזיז הרים עם היד שלך, או לשים שריפת יער עם בקבוק ירידה של העין; או מנסה ללמד את מכניקת הקוונטים כדי קוף. אתה לא יכול להתגבר על החטא על ידי כוח או יכולת, כי את הבשר. אף פעם לא היית מסוגל, אתה לא מסוגל, ואתה אף פעם לא יוכלו.

אז, איך אתה יכול להתגבר על חטא אתה שואל. אתה נותן לאלוהים לעשות את זה. הוא עולה על החטא שלך, יותר מאשר בשר שלך; ואת יותר הרוע שבעולם גם יחד. הכוח שלו הוא החזק יותר מאשר כל האנרגיה הגרעינית השמש ביקום המשולב. מה שאתה צריך לעשות הוא לבקש אלוהים בתפילה משמעת לך. אלוהים דיסציפלינות אלה אשר הוא אוהב. אז לא להתנגד המשמעת של אלוהים, אלא לקבל את זה בשמחה הכרת וחגיגה; זה מוכיח כי אלוהים הוא אבא שלך. אבא לא משמעת של ילד זר. ילד זה ילד לא חוקי. האם ללכת לבית הלבן ולא להכות את בתו של הנשיא? לא! אתה המשמעת שלך ילד, מפני שאתה אוהב אותו. אז זה עם אלוהים. הוא בדיסציפלינות לך, כי הוא יודע שאת הילד שלו ואתה הולך להיות הנצח לבלות איתו. האם הילד יגדל להיות מבוגר היטב מתנהג בלי משמעת הוריו? לא. הילד אינו מקבל מקל להכות את עצמו, בכל פעם שהוא אוכל כי 5,000 קלוריות קרח קרם מקבלת כאב בטן ושלשול. גם לא ילד מסרב לאכול את הגלידה, כי הוא שונא ממתקים לחטוא נגד הוריו. לפחות מעולם לא ראיתי ילד לעשות את זה. אם ראית ילד להכות את עצמו, או מעדיף תרד מעל גלידה, משהו שלא יכול להיות בסדר איתו מבחינה נפשית. אבל הילד צריך את הוריו משמעת לו, כך הוא יכול לגדול להיות אזרח בוגר נורמלי של החברה ולא חיה. אז זה עם נוצרי אלוהים האב האוהב שלנו.

עם בני אדם, זה בלתי אפשרי להתגבר על בשרו. זה חזק מדיי. עם זאת, עם אלוהים, הכל אפשרי במשיח. הוא יהיה משמעת איתך ולעזור לך להתגבר על החטאים הגדולים ביותר שלך. זה דבר קשה בשבילו. הוא אלוהים, הוא האב האוהב שלך. זה יכול להיות מחלה ומחלה להרוס התאווה שלך הבשר; או שזה יכול להיות קשיים כלכליים ואובדן הכנסות להרוס את התשוקה שלך של העיניים; או שזה יכול להיות התקפות ורדיפות על ידי אנשים הכופרים הרע או נוצרים דתיים הרשע להרוס את הגאווה של חיי. בכל מקרה, אלוהים הוא נאמן צדיק לעשות את זה. ואתה תהיה מקודשת, מזוכך ולהגדיר בנפרד. קדושה פירושה להיות הפריש עבורו עבודתו. כמובן, אתה לא צריך להיות מושלם עבור אלוהים כדי להשתמש אתה, כי אם זה היה כך, מי יכול לשמש? אבל חיים של כריסטיאן הוא חיים של קידוש. זה התפקיד של רוח הקודש לקדש אותך.

אם אתה מוכן להתפלל המשמעת של אלוהים, אז הלב שלך לא מוכן להתקדש. אתה בורח אלוהים, לא רצון החיים שלו והרוח בך. זו הבחירה שלך ואת הלב שלך. אתה חייב לקבל את ההחלטה. אלוהים הוא נאמן רק להעניק לך את כל הדברים, על פי רצונו המושלם שלו. האם אתה בורח אלוהים? זה הזמן לחזור, שכן הוא לא נשאר הרבה זמן. אתה צריך להגיע להחלטה להשליך הכל וללכת בעקבותיו; או לעקוב אחר בעולם. ההחלטה שלך רק תפילה משם. אבל לא מנסה לקדש את עצמך באמצעות הבשר שלך, לך תהיה בוודאי להיכשל. זוהי גאווה לחשוב שאפשר להתגבר על החטא על ידי הכוח שלך והיכולת וטוב לב. מכיוון שאין לנו לבבות טוב. ליבנו נואשות רשעים רמאים. עצור נאבק בבשר שלך, ולהגיש את אלוהים. הוא יהיה לשחזר את השנים כי הארבה אכלו, ולתת לך שמחה וחופש נצחי.

מצד שני, אני חייב גם להוסיף: החטא קשה להתגבר היא חבויה, חטאים לא ידוע. לדוגמה, כמרים האמריקאי להשוויץ ולהראות את ולרומם האיש עם צדקת ההומניסט המערבי העצמית כי הם נולדו לתוך; על ידי אמירת דברים כמו, “זה שלי יפה, הכי יפה בעולם, אשתו המדהימה,” כדי אחות במשיח אשר לא יכול להיות אטרקטיבי מבחינה פיזית לאדם החוטא. העם היפני להראות ענווה מזויפת טאואיסט-הקונפוציאני הומניסט הצדקנות כי הם נולדו לתוך; על ידי אמירת דברים כמו, “זהו, טיפשי בעלי פסול, נחות, אבל אם יואיל, זה יהיה כבוד גדול אם אתה אפילו לא רואה אותו. Yoroshiku itashimasu onegai. ”

(כמה יפנים צעירים משכילים כבר מערבי, ולכן הם לא יודעים את המנטליות או נימוס או בדרכים של הדור המבוגר שלהם, כדי שהם יוכלו להכחיש את האמת על התרבות שלהם.) אולם, מחמאה לאמריקנים היפני ביותר בדיפלומטיות, אבל באופן פרטי, הן בגלוי האמריקנים לשפוט כמו להיות שחצן; גאה; מרוסן בנאום שחצני; אנוכי; בלי בצורה; והמוני בראש והגישה; אשר ראוי גועל. (חלקם אמריקאים צעירים משכילים להיות בינלאומית, כדי שהם יוכלו להכחיש כי האמריקנים אומרים דברים כאלה.) עם זאת, רוב האמריקנים מחמאה יפנית בדיפלומטיות, אבל באופן פרטי, הן בגלוי השופט היפני כפי שהוא מוזר, אבסורד; הצנוע שקר; טיפשי לבקר המשפחה שלהם כאשר מציגה אותם לאחרים: כבוד לבני משפחותיהם.

אני חושב בני אדם הם תמיד משני הקצוות שטני: גם האמריקנים והיפנים. אני לא רק לדבר עליהם, אלא גם על השבדים, הניגרים, יהודים, הפרואנים וכל לאומים אחרים. הם לא יודעים את האמת אלוהי. כשאתה אומר להם את האמת, קצת וולגרי, כמרים רשעים לב יהיה בכוונה אומר את הדברים האלה מולך על בני משפחותיהם; כדי לשווא מנסים בכוונה להתסיס אותך ולהראות ולעג כלפי תורתו שלך להתגרות אלוהים בפניו. זהו מצב של הכנסיות קצה טיימס Laodicean פושרים. אין אמת בהם. לכן הם נותנים מאות אלפי דולרים זה לזה על ידי הצבת בית האלוהים ועל העדר חוב; ומסלק צדיקים שמתנגדים להם. הומניזם הצדקנית שלהם יש סינוור את ליבם, והם עיוורים ועירומים לפני יהוה. אני שואל איזה מין לב היה בכוונה לעשות משהו כמו הלב, כי, כי משבח אלוהים עם הפה, אבל מתעלמת אותו עם הנשמה. הם מקום אמון ההישגים האחרונים שלהם עובד, והוא לא פחד או כבוד האלוהים שלהם. הם מאמינים באלוהים להיות עיוור עירום של צדקנות.

עם זאת, אתה אחי היקר, אלה הם בניגוד דתיים, נוצרים יהיר הבשרים. אתה כבר קרא צדקנות יראת שמים, וכפי שאתה כבר קרא צדקת, את יודעת שרוח הקודש הוא נאמן רק כדי להוביל אתכם אל כל האמת דרכים אלוהי. למי יש לב כנה אוהב האמת שלו, הוא לא יאפשר לך ללכת שולל או שולל. הוא ה ‘אלוהיך, אשר נאמן ואמיתי לדורותיה. הוא נאמן לחשוף את כל חטאי נסתרים בחיים שלך, ולטהר את לבן כמו שלג קדוש נעים אל האל. לבטוח בו, ולהתפלל ברציפות כדי להראות לך אם יש דרך רשעים בחיים שלך או לב שאתה לא מודע. אז הוא הלב של צדיק. ואלוהים שומע תפילה כנה שלך. לקבלת הוא אוהב לב צנוע לב כנה צדיקים. והוא עונה.

בתשובה! ומה לעשות ישר את הנתיב של אלוהים! ביאתו תהיה כמו ברק ממזרח כי גלוי ממערב. להשגיח!

Advertisements