היקר הקדושים התלאות:

אלוהים אומר כי כך מרמה חזקה תבוא על העולם שאפילו הנבחר יהיה שולל, כאילו זה בכלל אפשרי. כפי שכבר אמרתי בספר שלי, “שומרי” הבטיחו לחזור שוב ביום מן הימים לכדור הארץ, כאשר האנושות מוכנה לעבור מה-New העשרה לקרוא את המימד החמישי של האבולוציה או עידן של שלום דלי (כרגע אנחנו יש ארבעה מימדים של אורך, רוחב, עומק וזמן). אלה המלאכים הנופלים דמוני כבר תקשורת טלפתית מתמיד עם אלה מכשפים חדש, עידן. בדיוק כמו מייסד Rosicrucians (אשר הפך לסמל של כל המכשפים עם כדורי בדולח כובעים הצביע) מתקשרת עם אלה רוחות שטניים. רוח של מרקורי הרומית יעניק לו תובנות. אז כן, הנוכחי ניו spiritualists גיל channelers להיות בתקשורת עם חייזרים שטניים אלו.

ישנן קבוצות רבות להאמין בחייזרים יחזרו מן הפליאדות בקרוב, כדי לסייע הזרעים הגנטיים שהם נטועים על האדמה כדי לעבור לרמה גבוהה יותר של האבולוציה. הם אומרים כי החייזרים הודיעו טלפתי להם כי הם חייבים תחילה להסיר את הנוצרים במהלך אקסטזה על ידי teleporting להם חלליות אל וגם כוכבי לכת אחרים, כי הדרכים הישנות החשיבה שלהם להכשיל את קידום לתחום הבאה של הארה. הם כבר תירוצים האנשים של העולם כדי להסביר את היעלמותם של מיליוני נוצרים במהלך אקסטזה בקרוב הקרובה. רבות מן הקבוצות הללו קוראים לעצמם פיקוד Ashtar משום שהם מתקשרים עם המלאך שנפל שטנית בשם Ashtar. Ashtar הוא ברוח השטנית אותה כל הדתות בבל העתיקה תעלומת סגד; כולל אפרודיטה היוונית, אשור עשתר, עשתורת פניקית, Astaroth, אשרה, המסתורין בבל אמא של מרי, מוסלמי פאטמה, וכו ‘יש להם הסביר גם את זעמו בקרוב ושיפוט של האלוהים, כפי מהפך רק של אמא טבע לטהר את עצמה זיהומים של האיש. הכוונה של האילומינטי היא לחסל חמישה ושישה מאוכלוסיית כדור הארץ, רק כדי לעזוב את האליטה.

כאשר עזאזל ומלאכים שנפל הראשון הגיע, הם לימדו אבולוציה, קוסמטיקה, מדע, מתמטיקה, אדריכלות, אמנות, וכו ‘אל בני האדם. אני דיברתי על התרבות העתיקה של אטלנטיס לפני המבול של נוח, אשר מוזכר מיליוני טקסטים שבטים עתיקים ואגדות אני חקרתי; וכן כיצד אטמוספירת כדור הארץ ואקלים שונה אחרי המבול כדי דינוזאורים ועוין, בספר שלי .

השטן התחיל את התרמית התיאוריה האבולוציונית שוב עם דארווין. עכשיו, העולם כבר שטיפת מוח כל כך עם מלחמת הכוכבים, בני הנסתר, תיאוריות אבולוציוניות באמצעות סרטים הוליוודיים; שהם יהיו בגלוי לקבל קצה טיימס של השטן הונאה. רבים יפלו מהאמונה לעקוב אחרי תורות שקר של השדים. השטן ישתמשו-נביא שקר לעשות אותות ומופתים גדולים בגן עדן עם טכנולוגיה זרות, כדי להפוך את האנשים של כדור הארץ להאמין בשקר. האילומינטי כבר הבטיח ידי רוחות זרות מוכרות שלהם כי הם יהיו השליטים של סדר עולמי חדש.

מאז ישראל הפכה לאומה, חלה עליה פתאומית של תצפיות עב”מ ים. העולם הוא שמכינים הגדול, שתלטני, גאוני, שטני הטעיה, שכן הציוויליזציה רשעים אטלנטיס לפני המבול. על המשמר, אחינו היקר, שמא אתה צריך להיות מרומים, מדי. התיאוריה האבולוציונית היה בעל מבנה למטרה זו באופן מפורש. אתה באמת חי בזמנים מסוכנים. העולם מחכה להחזיר את נפיל או הנופלים Ones, ב 21 דצמבר 2012, כאשר לוח השנה של המאיה מסתיים, והם מאמינים כי יהיה שינוי משמעותי בפרדיגמה העולם, כאשר “שומרי” לחזור אל האדמה. אנחנו מדברים על פעילות שטנית הגדולות.

כפי שאתה יודע, נפל המלאכים יכולים לשנות צורה ו להתממש ו dematerialize אובייקטים. מדענים רבים הם סוף סוף להבין כי UFO חייזרים של dematerialize ולפעמים מיזוג, אשר יכול רק אומר דבר אחד: הם רוחניים ולא הגלקסיה. עם זאת, הם לא קוראים לזה רוחניות, אבל הם קוראים לזה תוספת ממדי. הסברתי בספר שלי איך חטיפת זרים היא חלק מן ההונאה שטני הכוללת. זה קשור לצבירת של חיילים על המלחמה ארמגדון להילחם בנו אדוננו ישו, כשנחזור לארץ כדי להציל את שארית היהודים.

כאשר ההונאה הגדולה מגיעה, אתה תכיר אותה, אם אתה המעטים שנבחרו. עם זאת, העולם יהיה מרומה; ו תתפלא ופעל אנטי ישו False-הנביא, הראשונה והשנייה החיה. כשיגיע הזמן, זוכרת את המילים שלי ואת האזהרה של אלוהים. הודעה זו היא בשבילך, מי יבוא המשיח בשבע השנים האחרונות של “70 השבוע של דניאל.” פתח את העיניים הרוחני שלך להתעורר, יקיריהן; בפעם בהישג יד.

Advertisements