יקר 144.000 קדושי תלאות יהודיות שריד & & אחים יהודים,

היום אני אכסה כמה נקודות בסיסיות להישרדות התלאות. אתה שריד היהודי 144.000 תקבל חותמת על המצח שלך מאלוהים, לפני הארבעה המלאכים עומדים בארבע הפינות של כדור הארץ פוגע ביבשה ובים, ולכן אין לך מה לדאוג. אתה תהיה פרץ שמח לפני המחצית האחרונה של עידן התלאות שבע השנים. אבל זה יהיה חכם בשבילך כדי להזהיר את האחרים. ובאשר לך קדושי התלאות, יהיה מעונה ונרדף, כך שזה יהיה חכם לשים לב לכמה דברים בסיסיים.

סופו של דבר, החיים שלך הם ביד הריבונית של אלוהים, אז אתה לא צריך לחשוש מוות או רדיפה, אלא לבצע את רצונו ומטרתו של אלוהים: לחלוק את הבשורה, אהבה ולשרת ולהגן אחד על השני; להתפלל בכל העת, ללמד ולהדריך; ולהלל את אלוהים עם הטוהר של הלב שלך. אהוב את אויביך. והתגמולים שלך שבשמים יהיו גדולים.

הנה כמה נקודות בסיסיות:

1) אל תפחד, אבל הולכים על העבודה והפקודה של האל בכל העת. אתה לא יכול למות קודם שני או שני מאוחר יותר מאלוהים ייעד. אתה בידות שלו.
2) אל תבטח-Anti המשיח שהוא והאנשים יבואו עם מילים מטעות של שלום.
3) אל תבטח הכנסייה הקתולית על זה לא כנסייה נוצרית אבל באמת דת המסתורין בבל מהימים הבבליים של נמרוד, יחד עם איסלאם, מסון, סדר צלב ורד, מורמוניסם, אבירי טמפלרים, עידן חדש, גולגולת ועצמות, ועוד הם כולם אותו דבר הדת שהסדר העולמי החדש האילומינטי מסתורין בבל של הדת הוא שימוש. אני גם לא הייתי סומך על הכנסיות נוצריות דתיות, משום שהם עלולים גם לבגוד בך לאנטי ישו כדי להציל את עצמם, או בגלל הכנסיות דתיות אין חוכמה של רוח הקודש כדי שתהיינה להיות מרומות בקלות על ידי-Anti המשיח.
4) אל תלך עם מישהו כשהם אומרים לך שהם מעברך. הם פשוט מובילים אותך לביצוע שלך.
5) אם אתה בישראל, לציית מה התנ”ך אומר על ידי שנמלט אל ההרים של פטרה בירדן, כשאתה רואה את אנטי ישו להגדיר את דמותו (“תועבה שגורמת לשממה”) ב- of-קודשים הקדושים במשכן בירושלים. מארק 13:14-16 אומרים, “שאף אחד לא על גג ביתו לרדת או להיכנס לבית כדי לקחת את דבר. תן אף אחד לא בתחום לחזור כדי לקבל את גלימתו. “על כנפי הנשרים של אלוהים, אתה תהיה רכבת אווירי לפטרה בו המים התיזו הדרקון (של השטן נגד הצבא של ישו) לא יכולים להגיע אליך. ירושלים תהיה בהריסות.
6) תמיד יש מנות מזון, מטהרי מים, מציתים, פנסים, רפואה בסיסית, כיסויי בד, סכיני צבא שויצריים, ובגדים חמים בתרמיל שלך; ודלק נוסף במכונית שלך מוכן לקחת. להיות חכם ברוח. נשים לא לוקחות הקוסמטיקה שלך או להעמיס המטען שלך עם תכשיטים בשבילך בוודאי להיתפס או למות בטבע, בדיוק כמו אשת הלוט. אל תלבשו עקבות גבוהים וחולצות ורודות, אבל לובש ירוק או חום כהה, ולכסות את עצמך בסוף והעשב. האם לקחת קצת פחם שחור לכיסוי פניהם הלבנים שלך. קח קשית ארוכה, כך שאתה יכול לנשום מתחת למים. אל תעשנו; להתחיל שריפות ברישול; לשים בושם ב; ריח כמו סבון רחצה, או לשאת דברים שרעש בכיס או בחגורה שלך, או דברים שנצנצים בשמש; בשבילך בוודאי נהרג. להיות חכם ברוח.
7) האם האהבה, השלום של אלוהים ונפש הבריאה. באופן זה, אתה לא להישבר ולבכות, להשתגע; אובדנות; שונא אויבים והחטא שלך; סופו של דבר מקבל את כל המאה האחרות של חברים וחברים שנהרגו; להיות מדוכא, או יש לך בעיות ביחסי אנוש בקבוצה; כמו קצה טיימס נוצרים פושרים. להיות כמו האמריקנים שבדיחה גם במצבי לחימה למרות שהם יודעים שהם יכולים להיהרג בכל הרגע, ותן את דבר אלוהים שהוא רוח הקודש לקיים לך בזמנים קשים.
8) אל תיכנסו להריון לסמנו 13:17 הוא אומר, “כמה נורא שזה יהיה בימים ההם לנשים בהריון ואמהות מניקות!” קחו קצת היגיון בריא. אתה לא רוצה לראות את הילדים שלך נהרגים מולך. להיות חכם ברוח.
9) כשהאנשים של אנטי ישו באו (או נשים מתוקות למראה), ואז לברוח ליערות שבו הם לא יכולים להגיע אליך. אתה יכול להמשיך ולהפיץ את הבשורה דרך רדיו, אם יש לך את הציוד וגנרטור חשמלי. אנטי המשיח יהיה להחרים את כל כלי הנשק הפרטיים, אבל זה יהיה טוב להסתיר קצת מתחת לחצר, כך שאתה יכול לצוד מזון בטבע. שמור על הנשק שלך נקי ויבש בכל העת, ואני מתכוון לכל הזמנים!
10) אל תסמכו על עצמכם, אבל להתפלל בכל העת בכל המצבים, לאלוהים יכול לשלוח מלאכים ונסי עבודה. אלוהים הוא בעסק של נסים. מאמינים ויש לי אמונה.
11) אם אלוהים אומר לך להטיף באומץ, אם כי ייתכן שהוכית ונכלא, לציית לאלוהים. אם אתה הולך לכלא, לחלוק את הבשורה לסוהרים בכל הזדמנות שאתה יכול. אל תתנה ללחימה למנוע ממך את השיתוף של בשורה לכל האומות.
12) בקש שלא לשרת בעצמך, אך מבקש לשרת אחר ואחים ואחיות אחים במשיח.
13) אל תלכו בדרך שהמוח שלך אומר לך: אם כבר, ללכת בדרך שרוח הקודש מובילה אותך (שתחושת בטן ואת קולו של רוח הקודש).
14) האם סיסמות סודיות כדי להבדיל ידידים ואויבים בחושך. שנו את הסיסמות, בכל פעם שאחד מבני בריתך לא תיתפס בידי האויב.
15) יש סימני ידות מסוימים לתקשר אחד עם השני כאשר אתה לא יכול לעשות שום רעש.
16) קח מי הוכחת כיס בגודל שלך התנ”ך איתך תמיד, בשביל זה הוא האור שלך.
17) חנך את ילדיך לשתוק כשאומר לי לעשות זאת. הורה חכם הוא ברכה לילדיהם.
מחלוקת) תיקון 18 בתוך הקבוצה, בשביל זה היא מסלול מהיר למותו. אתה חייב לסמוך על החבר שלך, כשהוא דואג לך, ​​והוא חייב להיות מסוגל לסמוך עליך כשאתה בתפקיד תצפיתן. לעולם, לעולם, לעולם לא לישון על שעון!
19) השתמש בקבוצות קטנות של 5 עד 6 אנשים, כאשר ההשתתפות בסיור. ודא אדם הנקודה שלך הולך כמה מטרים לפניך, ויש לו חזון וריח וחוש שישי טוב. פרוש: לא אשכול יחד, או כל מה שאתה תקבל כסח או פוצץ על ידי אותו המכרה נגד אדם. Watch עבור מלכודות. Watch עבור ענפים שבורים ועלים הפוכים. צבעי העלים שונים, קדמיים ואחוריים. הימנע מכבישים. עקוב פקודות. אפילו אם זה אומר למות, בצע פקודות; כך שהחברים שלך יכולים לחיות. צפה האחורי שלך. להקשיב לרוח הקודש.
20) הצטרפו עם אחי הנוצרים היהודים שלך בפטרה, ירדן, אם אתה יכול, לאלוהים ניבא שהוא מגן עליך שם בגילויים 12:14. אם אתה יכול לעשות את זה לגבולם בשלום שהוא. אל תסכן אותו אם זה מסוכן מדי. לא צריך להיות עדיין שליש מהעם היהודי בחיים, לאלוהים ניבא שאנטי ישו יהרוג רק שני שלישים מהאוכלוסייה. כל 144.000 יהודים הנוצרים, שקבלו הגושפנקא של אלוהים רוח הקודש יהיה פרץ שמח לפני המחצית האחרונה של התלאות. התאזרתי בסבלנות, לישו יחזור כאשר העם היהודי קורא לו בביאתו השנייה-בארמגדון. יודע לוח השנה הירחית עברית השמש, כי התנ”ך אומר כי אנטי המשיח יהיה לשנות את החוקים והזמנים. אלוהים אמר בסמן 13:20, “אם ה ‘לא קצרה ימים ההם, אף אחד לא ישרוד. אבל למען נבחר, שהוא בחר, הוא קוצר אותם. ”
יש 21) היא עיוות אחד גדולה של התורה והאמת שהכנסייה המערבי End-Times הפושרת Laodicea (בהתגלות 3) למדה של אלוהים. השטן מעוות זו הוראה. זה דבר אלוהים לגבי עשרה דיברות: כי לא תוכל לבצע רצח. השטן יודע יותר טוב מכל אחד אחר התנ”ך, והוא חכם יותר מכל אחד אחר. הוא השתמש במילה של אלוהים כדי לפתות ישו על ידי חלקים מעוותים שלו ואת משמעותו. כמו כן, השטן שינה את המצוות “לא ירצח” במובן של “לא להתחייב הריגה”. הרג ורצח הם שני דברים שונים לחלוטין.

רצח הוא בכוונה לקחת את חייו של מישהו משם בגלל השנאה. הריגה היא לא שנאה. אלוהים הרג אנשים ואומות רשעים ברחבי התנ”ך בגלל הדברים הנוראיים שהם עשו. אלוהים ציווה על אנשיו לחסל עמים שלמים, וכדי ליצור צבא להילחם אומות רעות שבאו להרוס אותם. אז, הרג הוא לא חטא. אם אנשים רעים באים על להרוג את אשתך, ילדיך, אחיך והאחיות במשיח, ואת עמך; אז ברור, אתה לא הולכים ללהפנות את הלחי השני אליהם ואומרים “בבקשה קדימה ולהרוג אותי ואת משפחתי והאומה “. לא, אתה הולך להקים צבא להילחם ולהגן על עצמך, ולבנות קיר כדי לחסום את האויב.

כאשר התנ”ך אומר להפנות את הלחי השני, זה רק אומר שכאשר מישהו עשה לך משהו רע, אתה צריך לסלוח להם ולפעול בדרכי שלום. זה לא אומר רק תן אנטי ישו להרוג את המשפחה שלך ושל העם היהודי. אתה רואה איך שטן או השטן משנה את התנ”ך ומנסה להשתמש בו נגדך? אתה צריך להבין דבר אחד: שהוא: העובדה שהשטן יש רק שני אויבים. הוא לא יכול להילחם באלוהים, אז הוא מנסה להרוג את הנוצרים ואת היהודים. הם שתי הקבוצות שהוא שונא. נתח נוצרי בשורת המשיח ישווע: ואם היהודים קוראים למשיח ישו, ישווע לא יבוא בשני לבואו. בשני המקרים, השטן רוצה לעצור את תכניתו של אלוהים. זו הסיבה שאנטי המשיח אשר יהיו נשלט על ידי רוחו של השטן ינסה להרוג כל נוצרי ולהרוג את העם היהודי.

אם תאפשרו לו לעשות כן, ואז זה חטא. אתה צריך להגן על המשפחות שלך ואתה צריך להגן על אחיכם היהודים: גם אם זה אומר להרוג את הצבא של אנטי ישו שמגיע נגדך כדי להרוס אותך. הריגת רוע היא לא חטא. מאפשר לאחרים לרצוח אותך הוא חטא. אל תהיה בורה למה דבר אלוהים אומר; כך שתאפשר שטן כדי להוביל אותך לשחיטה. להיות לא כמו תינוקות בהבנת הדבר ה ‘; אלא להיות חכמים ברוח הקודש בהבנת המקרא של אלוהים. עם זאת, להיות מודע לכך שנשק לא נותן לי בטיחות, לאלוהים האדיר הוא זה שמספק דרך הים האדום ומביס את עשרות אלף המדיינים ללא קרב.

קצה טיימס הכנסיות המערביות הפושרים חייבות לחזור לתורה המקורית של אלוהים או האמת של דבר אלוהים; ולהבין אותו, ולא על חשיבה דתית או על ידי הבנת הכנסייה חושנית. אתה חייב להגן על חייהם של אנשים אחרים ואחיכם היהודים, בכל המחיר. אם אלוהים הוא איתך, שיכול להילחם נגדך? גם אם יש לך רק אחד סבתא זקנה בצבא שלך, אתה יכול בקלות להביס 200000000 חיילים של האויב שלך, ואם אלוהים הוא איתך. אלוהים יש את הכח שיצר את היקום, והוא אוהב אותך. עמוד עם ישו, והוא יעמוד לצדכם. דוד המלך הביס ענק גולה עם אבן אחת קטנה.

ישוע אמר לתלמידיו כי מעתה והלאה ללכת ולמכור את הגלימה שלנו לקנות חרב, אך כאשר אמרו תלמידים שיש להם שתיים, הוא אמר שזה מספיק. זה אומר שהנשק הוא לא בשביל אנשי תקיפה, אבל רק להגנה עצמית. השטן תמיד משקר לנוצרי הבשרים לאפשר לעצמם להיות מוצאים להורג על ידי אנשיו של השטן כדי למות עבור חטאי העולם, ממש כמו ישו מת למען החטאים של העולם. אבל אתה חוטא ולא אלוהים: אתה לא יכול למות על החטאים של מישהו, לא לבד על החטאים שלך. השטן רוצה להרוג את כל הנוצרים והיהודים ללא קבלה כל התנגדות מהם; כי הוא יודע היטב שאם נוצרים ויהודים להגן על עצמם, אלוהים ישתמש אפילו אחד מאנשיו או אפילו חרקים להרוס הצבא השלם של הגיהינום של כמה מיליון חיילים. הוא יודע מה יכול לקרות אם אלוהים נלחם על האנשים והצבא שלו, כך שזו הסיבה שהוא אומר נוצרי בשרים פשוט ללכת לחיתוך לחסום בלי להגן על עצמם.

כמובן, ישוע אמר: “מי שחי על חרב ימות בחרב.” הוא מדבר על אנשים שמנסים לפתור כל מיני סכסוכים, מריבות ואיומים בחרב, ממש כמו המאפיה או חבורות רחוב. פיטר ניסה לפתור הכל עם החרב והיה מאוד צמא דם, להיות דייג חם מזג. ישו הוא נסיך שלום, והוא רוצה את כל האנשים שלו להיות שלום מקבלים. עם זאת, זה לא אומר לרצוח את עצמכם בכך שתאפשרו לאנשים רעים ליהנות חיתוך האיברים ואת הקרבים ואת משפחתך ועמיתי נוצרים.

יש לך חובה וחובה על ידי אלוהים כדי להגן על האנשים של אלוהים ואנשים טובים. הרוע לא מבין שלום; טבעם הוא הטבע, לאביהם של השטן להרוג ולענות את חלש וטוב. אם תניח להרוג ולרצוח רוע כרצונם, אז אתה אשם בחטא partaking שברצח והטבח; כאשר אתה יכול לעצור רוע. אתה צריך להבין כלל אחד בסיסי: רוע לא מבין שלום או טוב, הם מבינים את פחד בלבד. אם הם חוששים אומה או אדם, שהם לא יתקפו או להרוג או לגנוב. זו הסיבה שהשטן לא לתקוף אלוהים, כי הוא יודע שהוא יהיה התפרק אם הוא עושה.

ככל האפשר, להפנות את הלחי השני כאשר מישהו מכה אותך, ולא לחיות על החרב. עם זאת, אם ננסה להכות אותך, לגנוב את כל הכסף שלך, ולנסות למנוע את בשורת גאולה מלהיות להתפשט בעולם, ואז אתה חייב להילחם חזרה ולהגן על עצמך, למשפחתך, את העם שלך והקהילה הנוצריה. אל תלך עם דפוסים או להאזין לשטן; אלא, בכל המצבים ויחידים, בואו רוח הקודש להדריך אותך במעשים ובהתנהגות הנכונים. יהיו שלום מקבלים כמו האדון שלך, ככל שאתה יכול להיות.

קדושים יקרים תלאות 144.000 שריד ויהודי: אלה הם הפקודות שלך סופיות מהמפקד הראשי שלנו, אדוננו ישו המשיח, גדול “אני”. להחזיק את האמונה בכל המחיר. למטה לכל איש, אישה וילד; המשימה שלך היא להחזיק את הגשר של אמונה עד הסוף, כך שאנשים רבים יכולים לעבור לידע ישועה של אדוננו ישו. האויב ינסה לפוצץ את הגשר של אמונה, אלא להיות חזק החברים שלי לאלוהים הוא איתך. למרות שאתה יכול ללכת דרך העמק של חושך ומוות, אתם לא יגור מפני רוע, לאלוהים שלך הוא איתך. תסתכל על יום הכיפורים (יום כיפור) בשעת שבע שנים, לאנחנו נבוא כמו הבהירות של השמש כדי להקל עליך, עם המלך ואדון ישוועו משיח, ואת צבאות הפרשים השלמים של גן עדן עבורך. הלורד ישמיד את האויב עם הדברים ואת התהילה שלו מגיע. באותו יום, להסתכל למעלה אחרי כל ישראל קוראה לו עם כל קול, מצילות ושופר; בשבילך תראה אותנו באים על סוסים לבנים עם הצי של שמים תחת דגלו של מלכנו. אבטח את האמונה, לחפור בפטרה, והחזק את האמונה במעמדו האחרון ממש הגבר. אלה ההוראות שקבלה. החזק את האמונה! החזק את האמונה! החזק את האמונה!

ויקר של אחים, בכל הדבר יש אמונה; לעמוד איתן בתקווה של ישוע המשיח שלנו למי שכבר קרא, ואולי דבריו להיות אור לנתיב שלך. הברכות והשלום וחסדו עליכם. למי שיושב על הכס השמימי להיות שבח ותהילה לנצח נצחים. סל”ה..

Advertisements