היקר הקדושים התלאות & 144.000 שארית יהודי:

נוצרים כמה מקבלים נשמר, אך בעליהן עדיין לא נוצרים. הבעל רוצה ללכת למועדונים לשתות, לרקוד ולחגוג. זה המקום שבו אתה יכול לראות את ההבדל בין נוצרי דתי נוצרי שנולד מחדש על ידי מה שהם עושים. הרבה מנהיגים דתיים יהיה פרקליט האישה עם משנתו הדתית שלהם אומר להם לא ללכת למועדון, אין לי מה לעשות עם מסיבות, סקס ואלכוהול, כי זה השטח של השטן.

דתיים לא הציל נוצרי או בשרים הציל הנוצרי היה להתלונן בפני הכומר ואומרת שהיא רוצה להיפרד מהבעל, כי הוא רוצה ללכת למועדונים האלה לרקוד למסיבה ולשתות. זהו אורח חיים, כי אנשים רבים, וסיום להוביל. היא תספר לו שהיא לא רוצה ללכת לשם, כי היא עכשיו נוצרי; ואת לא רוצה שום קשר עם העולם הזה. היא שוכחת כי אלוהים הציל אותה סביבה בדיוק את זה, בדיוק מהסוג הזה של אנשים. שום דבר לא עושה אותה קדושה יותר עכשיו, אבל חוץ על ידי החסד של אלוהים, ורק בחסדי האל.

כריסטיאן הרוחני נשמר שנולדו מחדש לא יתלוננו על הכומר על בעלה. אם הבעל להתעלל בה, היא להרחיק את עצמה אליו. אחרת, היא היתה להגיש לבעלה ללכת למועדון, וזה היה גם להבטיח שהוא אינו מפלרטט עם נשים אחרות, כאשר הוא משתכר. היא יכולה גם למנוע ממנו overdrinking כך הוא לא לעשות טעויות מטופשות. ואז, היא תשתף את הבשורה של ישו אל הרוכב את הדיסק, שומרי סף, הנשים בשירותים, ואת הברמן; לעזוב את בדרכי הבשורה בכיס של אנשים התעלף עם אלכוהול על הרצפה; להתפלל ריפוי עבור אותם אנשים אשר הינם להקיא משתיית כך הם מאמינים בכוחו של אלוהים, ואת כל החברים של בעלה בבר תהיה נדהם הכוח במילים שלה, על ידי הדמות הנשית שלה, צדיק ואוהב. היא תהיה שמועה ומהומה בקרב המועדון כולו, בגלל האישיות שלה אלוהי ואהבה לכל בני האדם. הם מעולם לא ראיתי אדם כזה בא למועדון, בדיוק כמו הנשים שומרוני לא הייתי מצפה ישו לבוא במדבר ביום חם לשתות איתה, למרות שהיהודים היו אויבים הקשת שלהם. אם ישו הלך אל זונות גובי המס להטיף את הבשורה, לא היינו צריכים את הספר של מתיו; מאז מתיו לא נשמרו, אם כי מנהיגים דתיים גינו את ישוע הולך שם. אם אנשים חולים במועדון, אז הם יקבלו נרפא כאשר הצל שלך נופל עליהם.

אחים יקרים, להפסיק לחשוב כמו שאינם נשמרים נוצרים דתיים. לקבלת הם perishing עם דרכים הדתית שלהם. במקום, בגדים עצמך עם רוח המשיח בכוחו של ישו את הבשורה לכל הגברים, הנשים טרנסווסטיטים. אם רוח הקודש מוביל אותך לשתף את הבשורה האישה יושבת בתא השירותים הבאה, ואז לציית! הם לא יכולים לברוח, וזה מקום טוב כדי לחלוק את הבשורה. אם לילד יש את עצמו תקוע בארובה, ואתה כבאי להציל אותם, למה לא להציל את הנשמה שלהם, כמו גם, על ידי שיתוף הבשורה לילד. הם לא הולכים לשום מקום, כי הם תקועים הארובה. הם צריכים להקשיב לך. אתה מייצג את המושיע אליהם. אם זה לא היה בגלל חסדו של האל, הם יאבדו בתוך הארובה, כי לעולמים. אם אתה חייל אמריקני באפגניסטן, אתה תופס כמה מורדים הטאליבן, ואז ללכת לדבר איתם על ישו שבע פעמים ביום. ואז, אלוהים יכול להציל אחד מהם לקחת את הבשורה לכל שאר האסירים.

אחים יקרים, חושב המשיח, ולא כאנשים דתיים לעשות. אתם לא ילדים עוד הלילה שמנסים לשמור על עצמם טהורים על ידי הימנעות מבשר חזיר, או התבוננות כמה ימים קדושים דתיים; או לא הולך למועדונים. אני אומר ללכת למועדון לילה בשבת, ועל מנת בשר חזיר לחטוב, ושתף את ישוע המשיח אל כל האנשים שם, כולל הבעלים של המועדון ואת כל האנשים שבאים לשם המאפיה. בכל הדברים, להיות המשיח לכל הגברים.

בתשובה! ומה לעשות ישר את הנתיב של אלוהים! בקשו לא דרכים משלך והבנה, אבל בכל דרכיך, יהיה לחפש המושלם שלו.

Advertisements