יש התעוררו פרושים רבים מביניכם, הקוראים לעצמם המורים נבחר. למרות שהם רק המורים, שהם מניחים להיות המנהיג הבלעדי של קבוצה סגורה של המאמינים מנהל גם כן. הקהילה אין הבחנה של רוח הקודש, אז הם פשוט בעיוורון אחרי כל מה המנהיג היחיד שלהם מלמד אותם כל עוד זה נשמע טוב המערבית ההומניסטית.

הם אומרים דברים כמו, “אין נביאים בעידן הכנסייה.” או, “אלוהים לא עושה שימוש האנשים בברית החדשה כדי לקרוא את פסק הדין על אנשים ועמים.” הם ממציאים כל מיני תורות וחוקים דתיים שבו כדי להגביל את סמכותו של אלוהים ואת הכוח. הם חס וחלילה לעשות דברים מסוימים בברית החדשה כנסיית גיל. האם אלוהים אסור לעשות דברים, כי האיש שמכתיב לו מה הוא יכול לעשות ומה הוא לא יכול לעשות? האם גבר רק לומר כי אלוהים לעמו יכול להגיד דברים מסוימים, אבל לא יכול לומר דברים אחרים? האם גרגר אבק לספר בורא השמים כי תיאור של הנביא הוא כזה וכזה, וכי אלוהים לא יכול לחרוג מגבולות Phariseeic הדתית שלהם גילאים מסויימים? הם שוכחים הוא אלוהים של העבר, ההווה ואת העתיד לבוא. מהו אדם שאלוהים להקשיב ההגדרות שלו מה אלוהים יכול לעשות ולא יכול לעשות, עם המוח הזעיר שלו הגבלות אמונה? הם אלוהים מדומה עם faithlessness שלהם. והם תוהים מדוע יש כל כך הרבה חולים וגוססים סביבם בכנסיות קצה טיימס פושרים. זה בדיוק בגלל החשיבה הדתית שלהם, כי מתנגד לכל מה היא אמונה.

היא אהבת אלוהים המוביל לעמו לדבר אל העמים צאן מרעיתו. אבל המנהיגים הדתיים לפטר אותם איומים ריקים של פסק הדין הממשמש ובא של עם מדינות; ומטורפים קנאים שאינם באמת הנביאים, כי הם הלכו נכחד צוואות העתיקה. הם בוז ללגלג: לפטר או לא לכלול; להתעלם וללעוג בליבם. הם לא מאמינים. מדוע הם מורים של Word ו לחוק; אבל הם לא לומדים לזהות את קולו של אלוהים? במקום זאת, הם מכתיבים במה רק בדרכים הצרות שאלוהים יכול לעבוד, וכי הוא אינו יכול לפעול בדרכים חדשות, או לעשות דברים חדשים. האם הם אף פעם לא חשבתי על הסיבה מדוע אלוהים לא עובד במובנים מסוימים-אנד טיימס היא כי אין כאלה שיש להם את האמונה לציית לאלוהים להאמין? איך אלוהים יכול לעבוד באמצעות אנשים שאינם מאמינים בו, ולהפוך מוח עיוור; ולא מאמין הוא פועל בדרכים למעט דרכים מוגדרת הדתי שלהם? הם רואים את אלוהים בברית הישנה לבין האפיפיור העתיקה כנסיית האל כמעט סיפור נפרד פיות אלוהים. בכל תקופה, נביאי אלוהים לא יתקבלו על ידי העם, ולא בכל תקופה, מביא חדשות טובות של אלוהים הם הסתובב בדלת. כמה זמן הם ימשיכו העקשנות שלהם? דור קשה עורף.

מי הוא זה שיכול להגדיר את אלוהים או מתיימר להיות מסוגל לתאר את המגבלות שלו? המנהיגים הדתיים אין הבנה של מה הם מדברים, והם לשים את אלוהים בקופסה. יש להם הגדרה מראש של איך העולם סביבם עובד, וכי אלוהים מגביל את עצמו כדי דוקטרינות שנוצרו שלהם.

אל תקשיב אלה מנהיגים דתיים, אחינו היקר, כי הם לא הבנה ולא אמונה. הם מלמדים את הדת דוקטרינות בסמינר מדור לדור במשך הדורות ועל המסורות המערביות שלהם. הגדר את עצמך מלבד אותם, להתחייב בכל הדרכים שלך את רוח הקודש, כך שאתה תהיה הוביל רוח ותבונה להרוויח עליון. הוא ייתן אמונה וחוכמה וחן לבצע את רצונו ואת העבודה המושלמת. התהילה ואל שבח המלך שלנו כל מי שיש היותם ואת כל הדברים עובדים. מבחינתו להיות לכבוד הוא נותן לכל אחד כפי ההנאות שלו להוביל ומשתמש כל אהבתו. מאי שם אדוננו ישו להיות הרים גבוהים. במאי אתה מדינות להעלות את הבאנר שלו, ואת האנשים לעמוד ברוחו. מי מכיר אותו ולחיות בו בקריאה, “ברוך השם אדוננו והוא שבא בשם אדוננו!”

Advertisements