מדובר בנספח למכתב הקודם: האם הנוצרים עדיין תחת קללת החטא של עבודה ולידה כאב?

נראה שיש כמה שאמרו בלבם, “הו לא, אנחנו צריכים כנסיות ומוסדות ותוכניות וכותרות!” הצהרה בדבר המכתב הבא שלי הקודם:

“ראשית, מדוע יש דברים כגון כנסיות, ותוכניות שגרתית לוחות וקבע את ההיסטוריה של חלונות ויטראז ‘? הכנסייה כאשר יותר משניים או שלושה לאסוף במשיח, היא גופו של ישו. הם יכולים להיפגש בבתים, בפארקים, במרכזי קניות או בשירותים. הם צריכים לצאת לכל מקום עם הבשורה של ישו. הנצרות היא לא תוכנית שגרתית לשבוע בבניין; אלא, הוא הרפתקן, פעיל, מרגש, חדש, ממש כמו ישו היה לכנסייה עם אשה השומרוני במדבר שבו הוא בילה מסע ארוך, מייגע לבקר, או הוא לקח את תלמידיו למקומות מבודדים לתלמיד; או להיכנס ההמונים להטיף. ”

השאלה שלי אליך היא, “מהו הרעיון של כנסייה בלב שלך?” האם זה ארגון; תוכנית; תפקידים שגרתי קבוצה: מוסד; קבוצה עם שמות ותפקידים ולהגדיר; קבוצה כמו כת ‘כי מגדיר עצמו מלבד גופות הזרמים האחרים; מורשת או מסורת או מורשת אולי, הזדהות כדי קליקה מסוימת או כנופיה של פרצופים מוכרים: זיהוי תחת הכומר מסוים או אדם; מקום יש שוטף במכונית, מסיבות סופגניות / קפה נהלי המקהלה לומדים תנ”ך כמו מועדון גשר או מועדון רוטרי, או אולי במקום לנסוע בימי ראשון בבוקר כדי לזהות את עצמך כמאמין “נוצרי”; או מקום לרקוד ולשיר להיות גבוה רוחנית; וכו ‘?

האם עדיין ללכת לכנסייה, כי אם זה היה מלא של 300 קיצוני, קנאים מוסלמים אשר הורה מפורשות בקוראן לחתוך את גרונותיהם של כל הלא מוסלמים אם הם לא להמיר, או אם זה היה מלא מה שנראה כמו העברת האשפה , אבל על מקרוב, אתה מגלה הם בני אדם מלוכלך בלי ידיים ורגליים האשפה למזבלה ההודי מנסה לאכול את השאריות עם פיותיהם ארצה; או אם היו מלא יתושים מלריה ו נחשים ארסיים; או קהל hecklers מי לגלוג ו מזלזלים בך כמו שאתה מטיף, או היו פסלי האלים הרומי בשורה לאורך רחובות העיר, או היה האנגליקנים הבריטי אשר צעק לך לצאת מכאן, משום שאתה להפריע יחסי שלום עם האבולוציה בגלל שלך מגוחכת , אמונות בריאתניות מיושן; וכו ‘?

אני אומר לך: מה זה המושג שלך של כנסיית אלוהים חיים? האם זה מקום מודרני שבו, קצה טיימס, נוצרים פושרים ללכת לאסוף כמה שעות בימי ראשון בבוקר, אחרי שבילה 60 שעות בסביבה, לא מוסרי, העבודה החילונית מיום שני עד שישי? האם אתה מזהה אדם אחד כדי ללמד את כולם, במקום כל אדם discipled ידי discipler, שבתורו הוא discipled ידי אחר? אתה למסד את הדת כותרות / עמדות תוכניות העדות?

המנהיגים הדתיים מתעב את מה שאני אומר. זה מסכן את מקום עבודתם ואת הביטחון קריירה עשירה הפנסיה שלהם תוכניות פרישה. הם היו צולבים אותי אם הם יכולים. הם רואים את עצמם להיות בסך הכל: השליח; מורה, מנהל, נביא, מטיף, ועובד של נסים. איך זה שהמורה צבר אוטוקרטיה מונופול מלא על הגוף הכנסייה, מעל שאר העמדות? מה עושה מורה חשוב יותר וגבוה יותר מאשר שליח או נביא או מטיף? האם לא כולם חלק בגוף הכנסייה, עם המתנות הייחודיות שלהם הרשויות? האם לא את כל הגוף: הגוף עם הידיים, האף והעיניים. האם זה לא לשלב הגוף מאוזנת יותר, ולא רק פלג גוף עליון עם פה פשוט ללמד בכל יום ראשון? לא האם אלוהים נתן התפקידים השונים והרשויות ועמדות לגופו כדי להגשים את השליחות שלו? למה אתה מתעב את הדברים של אלוהים, ולזהות מוסדות שלך וגופים מבנית, המבוססת על, את הדתות המסורתיות לשווא? למה את המצעד ברחובות במעברים הכנסייה עם גלימה מפוארת שלך לבנה בעלת צווארון, חולצות שחורות? למה זה רק אדם אחד מתוך 300 חברי קהילה מלמד, ולא כל הוראה 300 ל התלמידים שלהם? מה יש לך עשה בית האלוהים אל? אתה לא רואה, אתה לא יודע, דברים של רוח; שבו אפשר להבין רק על ידי רוח הקודש, ולא על ידי אנשי אקדמיה דתיים האדם בסמינר? אתה צריך האוטוקרטיה על הכנסייה, שליטה מלאה על דוקטרינות, רק כאשר הקהילה היא בשרים; נוטה למרוד להיסחף אל אחרים, תורות שקר; ו פושר כמו הכנסייה קצה טיימס היא, כך הם נוטים להסכים עם לזה להתפרק.

מהו מדרש? האם ישוע למסד את הסמינר, או הפרושים הדתית מחקה את המוסדות החילוניים המערביים של עובדי האלילים? כמה נוצרים שנולדו מחדש נכון אני יודע שיש בשם “מדרש” בית קברות “.” אני נוטה להסכים. אתה הולך לשם כדי להרוג את הרוח שלך, וכדי ללמוד על גוון קול ותנודות, ניהול ארגוני; ועושה תוכניות evangelistic מבוסס על שיטות בן מאה שנה. מהו השימוש של כל הידע האלה חילונית מאמצי האדם לשווא, אם הוא לא הוביל את רוח הקודש? מתי את רוח הקודש אלוהים לאבד תפקידו לדבר, לפעול, לארגן, להוביל, מתנה, להעצים, ולשלוח? אתה לצמצם את רוח הקודש עם חשיבה הומניסטית סוטה שלך המערבי דרכים דתיים. לא רק זה, אתה סגר את ישו מתוך ביתו; כך הוא צריך לדפוק בדלת בהתגלות 3:20, כדי לאפשר חזרה פנימה

מתי להתחיל הכנסייה לא להיות מובל על ידי רוח הקודש, אף על פי שהם טוענים ב הדרשה בכל זאת הם הביאו רוח הקודש? אם אתה הוביל באמת על ידי רוח הקודש, אז למה אתה חי כמו דתות אחרות לעשות? האם אלוהים רק עוד פסל דומם, שבה פולחן דתות אחרות? לא, אנחנו סוגדים הכי גבוהה חי אלוהים, הבורא אחד שנותן חיים נשימה לכל. אתה לא רואה את מי אתה משרת? לכן החזיונות 3:14-22 מדבר על הכנסייה קצה טיימס הזה: כי היא סבורה כי היא יכולה לראות את זה היא לבושה, אבל למען האמת, הם עיוורים ועירומים. הם בצע את המסורות הדתיות שלהם ואת האמונות הדתיות שלהם המערבי ההומניסטי. במידה שאין עוד כל הבדל בין החשיבה והערכים של העם של אלוהים עם אלילים שנמצאים בחוץ. ממתי בית האלוהים הפך לבית עבור עובדי האלילים? כאשר אתה מטיף “מתעורר” לכנסייה הרדומה, מה המשמעות של להעיר את “את”? “תתעורר” אינו מתכוון הבאות חייהם משפטית טהורה, ובעקבות חוקים מסוימים ועל סגנון החיים. לא, אני אומר לכם, זה הרבה יותר מזה. זה החיים והחוכמה של המשיח, אשר הוא חי Word, אשר נותן הבנה של כל הדברים ומובילה בכל הדברים. השאלה היא: האם זה רועה בודד או של הוועדה זקני “Phariseeic הבנה; או כל אחד מחברי הקהילה מובלים ו בהשראת רוח הקודש, אשר הוא אלוהים בעצמו? בלי אלוהים, יש לך רק דת שמאל, ודרכים אדם לשווא. לא פלא הכנסייה הוא כה חלש אמונה וחסרי הבנה.

למה למסד ו traditionalize ולתת תפקידים: כאשר רוח הקודש יכול להעלות, לגייס, להעצים ולשלוח? בכנסייה נכון, כל אדם הוא מלמד אחרים, כי יש זרימה קבועה של המאמינים להתווסף לגוף של המשיח בכל יום; ואחרים הם כל הזמן יוצאים כל העמים, אנשים, שבטים לשונות. מורים אינם אלא אחד מני רבים, והם לא הרודן העליון. אנחנו לא קדושים בברית הישנה, אלא, יש לנו את רוח הקודש ואת החסד של ההנהגה של ישו. אחרת, מה היתה משמעות או תכלית של רוח הקודש להיות? השליחים לארגן ולנהל. האוונגליסטים להטיף. עובדים של נסים לרפא, לספק מן הרוחות הרעות, ולהעלות מן המתים. הנביאים מדברים דברים של העתיד וחכמה. האם אין כל צורך בכנסייה, והוא חיוני במידה שווה לפונקציה של הכנסייה? למה אתה מזהה אנשים מסוימים עם תוויות, כאשר אלוהים אינו מוגבל באמצעות אנשים שונים בזמנים שונים ומצבים שונים; לעשות אחת או יותר, כמו צרכי להתעורר?

הכל חייב להיות מובל על ידי רוח הקודש ואת אלוהים מי הוא ראש הכנסייה שלו. האפיפיור לא אומר את הכנסייה מה לעשות ומה דוקטרינות להאמין, כגון אמונה האחרונים שלהם חייזרים מהחלל החיצון של תורת האבולוציה. אלוהים מרים אנשים שונים במצבים שונים כדי לקום, לאסוף חבורה של מאמינים סביבם, ולא לצאת כדי לעשות את זה למשימה מסוימת. האם זה לא ככה בכנסייה עתיקה? כאשר יש הכנסייה שונה למוסד? אלא כל אדם צריך לעשות מה שהוא או היא הובילה רוח; עבור ישנו סדר והרמוניה מלאה ו פרו אקטיביות על ידי רוח הקודש. אלוהים צריך להיות ממוקם מאחור בעמדת ההנהגה של המאמין בכל הגוף כולו הכנסייה כולה. הם צריכים לבוא ביחד ארוחת צהריים הקודש ערב אחד עם השני מדי יום, שבעה ימים בשבוע. ביצעת הקודש כמעט לתוך הטקס חודשי. האם זה לא יותר חשוב לבוא יחד הגוף של ישו יש נקניק ארוחת בוקר ביצה יחד זיכרון של אחווה של ישו ועל החיים מאוד? זוהי רוח שחשוב, לא פולחן דתי. ישוע אמר להתכבד יין ולחם לזכר חגיגית של דם מאוד שלו ואת הגוף. אנחנו מחזיקים את הטקס, אך נזרק ישו החוצה! Shmegegge ועל שטויות!

לדוגמה, עבדתי בחברה כי לא מנהלים. כל עובד יהיה לבוא עם תוכנית עסקית חדשה; לפנות ללקוחות פוטנציאליים; קוראים לעובדים אחרים כמה ללכת איתו על מכירות שיחה ללקוח; לבוא עם השיטה, ולקבל יחד כמה עובדים אחרים לבצע את העסק. אף אחד לא אמר להם מה לעשות, למי לפנות, מה השעה בשעון, או את השעון; מתי ללכת לארוחת צהריים או מתי לחזור מארוחת צהריים: מה ללבוש, איזה סוג של העסק לעשות, או מה צוותים או לעובדים להזמין כדי לעשות את העבודה. כל עובד אוהב את החברה ואת העבודה שלהם; כך הם בילו כל יום עבודה קשה; באמצעות היצירתיות שלהם, לשתף פעולה עם אחרים; מובילים מובל לפעמים לבצע משימה מסוימת. אתה יכול להוביל כאשר אתה בא עם רעיון, ואחרים עשויים להוביל כשהם באים עם העסק. לא כדאי הכנסייה המודרנית להיות כמו הכנסייה העתיקה, כמו רוח הקודש ואת ישוע מוביל הכנסייה שלו? ממתי אדם לקחת את ההגה, ולהתחיל מתן כותרות עמדות תארים אקדמיים לאנשים? יש משהו מאוד לא בסדר עם הכנסייה קצה טיימס פושרים.

בתשובה! ומה לעשות ישר את הנתיב של אלוהים! לקבלת הוא יהיה בקרוב לחזור להגדיר דרכו ישר, להיות מנהיג לעמו. הוא יהיה הרועה את צאן מרעיתו אל כרי דשא ירוקים, הוא יהיה שלטונו כמלך על כל האנשים, וגם הוא יהיה הראש של כל העמים. וכל העמים יקראו על שם ברוך שלו: הוא יהיה על שלטונו עם החוכמה, הצדק והשלום. אז בא ישוע! מעתה ועד שובו, ברוך הוא, אשר קוראת את שם אלוהים

Advertisements