היקר הקדושים התלאות:

אתה תהיה חיה פעמים מסוכן, ואתם בפנים רדיפות הרבה. היום, אני הולך ללמד אותך כיצד להבחין את רוח הקודש של כמרים ונשותיהם.

ראשית, בואו נתחיל עם כמרים שטני ונשותיהם. הם ידמה אחאב ואיזבל בטבע שלהם. ממש כמו אחאב, הכומר יהיה בחור נחמד על פני השטח, אבל מרושע להחריד פנימה. הוא יהיה גבר נשי, מסורס. הוא יהיה אלים; גאה ושחצן, בתוך חוסר ביטחון; יש תסביך נחיתות: מעשה קשה; ו יתד סביב כאילו הוא איש חזק. הוא יקבל לתוך המון מריבות עם גברים נשיים אחרים כדי להוכיח שהוא קשוח וחזק, בשל חוסר הביטחון הפנימי שלו חולשה. הוא לא נסבול אנשים אחרים, ותמיד יש דרשות קשוחה כלפי גברים. מצד שני, הוא תמיד יהיה להרים את הנשים יש דרשות טובות עליהם. הוא יפעל כאילו הוא מגן על כל הנשים, מי צודק והוגן; ויהיה לפייס אותם הוא יודע שהם לא לגרור את בעליהן כדי למלא החברות בכנסייה שלהם.

בבית, הוא יהיה ההיפך, בדיוק כמו האופי השטני של אחאב: הוא יגיש את אשתו של מבקש כל הזמן: הוא יצעד 3 צעדים מאחורי אשתו: הוא יהיה תחת שליטה של אשתו; ובתוך חלש מאוד. כלפי חוץ, הוא יהיה גם אחד של שתי הופעות של אדם שטנית: הוא יהיה גם להיות brawler ו אדם אלים, אשר מראה את השרירים שלו לגברים אחרים ולפעול קשה, או שהוא יהיה ביישן מאוד רכרוכי כמו. הם גם בא ממשפחה מחוספס עם רקע תרבותי, או, הם יהיו כמו אצילים הלובשים קוסמטיקה, לדבר כמו אישה, ללבוש פאה, ללכת כמו אישה, יש פיצוצים של מזג אלים. הסיבה לכך היא האריסטוקרטים האלה מקיימים יחסי מין עם המוני נשים היומיום לתקופות ממושכות, והם גדלים עייף של נשים; כך הם מתחילים התחשקות אחרי גברים גירוי חדש. בין אם הם אצילים בצרפת או יפן או נפאל, האנשים האלה חטאו כל כך הרבה עם נשים, כי הם הפכו סוטה demonically ב התנהגויות המגדר שלהם. זו ההשפעה הרוחנית שטנית. אני יודע, כי הרבה המלאכים הנופלים נלחמתי לבוא בצורה של חיות או בדמות אשה, אבל השדיים שלהן שידות קולותיהם הם קולות של גברים. גברים הרע ידמה אלה סוטה הפוכה רוח שטנית כי הם יהיו בשליטת אותם.

בדיוק כמו איזבל, אשתו של הכומר השטני יהיה קשה מאוד מבחוץ, ובדרך כלל מלאה בעלה. אתה תראה התגנדרות שלה לפני בעלה בהליכה נמרצת. הבעל יהיה לעקוב אחריה עם תינוקות על הידיים שלו, או דוחפים את עגלת התינוק עם חיתולים בידו. היא תלך עם גדול, צועד פתוח כמו גבר. אתה יכול להגיד הרבה על אנשים לפי איך שהם ללכת ולדבר. היא אוהבת לתת הוראות, והוא אומר דברים להשפיל את בעלה עם אנשים אחרים. היא תהיה יהירה ושתלטנית. עם זאת, בחיים או מוות המצב, היא תלך היסטרית ולא יודעת מה לעשות. היא תהיה פאניקה. היא לא לנטוש את בעלה, לנטוש את התינוק שלה להפיל אותם, עד כדי כך שהיא יכולה לברוח לנוחות שלה.

היא לא תסבול כל מי לא להיכנע לה, והיא תשתמש הפוליטיקה לבעוט את צדיק מן החברה. היא לעתים קרובות יש שנאה שטנית, דיבוק לעבר הגברים אלוהי בעלי אופי אלוהי. היא לא להסתכל עליהם כעל אנשים מרושעים שצריכים ללמד לקח וחירויותיהם ללמוד שוויון. השטן שונא את האנשים של אלוהים, אשר מלאים ברוח הקודש, ואת רוח שטנית שלו מתעבים אותם האישיות שלהם היא כמו של ישו. היא תהיה רעב כוח וסמכות, תמיד מנסה להשיג מיקומים גבוהים יותר כמו איזבל. היא תהיה זימה, ולא ירצו גברים להביט בגופה, והיא לעיתים קרובות לובשים בגדים צמודים או דל. היא תהיה גם שם כמויות גדולות של איפור ותכשיטים צעקניים על, או לא לשים את כל האיפור על ולהתלבש כמו גבר.

הנשים של השטן יהיה לגדל את ילדיהם מעלה; ולעשות סרטים אשר שטיפת מוח הציבור לחשוב כי נשים קשוח וחזק מושכים; ונשים אלוהי הנשיים הם טיפשים ולא חלש לא יוצלח. הם מתעבים רוח הקודש מילא נשים נוצריות אשר בצד עם אלוהים. החברה המנוהלת על ידי Jezebels יהיה ההפך הקיצוני של תרבות מושלמת של אלוהים החברה המקורית. אבל החברות הללו יהיו כל כך שטופי מוח על ידי השטן, כי הם מאמינים כי הוא טוב ימינה כדי לעודד. אחד צריך להיזהר אלה מנהיגים דתיים כי הם מלאים אקדמאים, אבל אין להם שום אמת. בחברות אלו, תוכלו בדרך כלל למצוא כמויות עצומות של נשים יזנחו נטייה מינית נורמלית שלהם; והם תאווה אחרי נשים אחרות, או אפילו נפל מלאכים וחיות. הם לא יגישו את ההנהגה הרוחנית. (במיוחד בגילאי ממש לפני פסק הדין של אלוהים ו זעם נופל, בדיוק כמו מעשה סדום ועמורה.)

עכשיו, איך להבחין כמרים אלוהי ונשותיהם? כמרים אלה ידמה הטבע של ישוע. הם יהיו עדין, אדיב, צנוע, ושליו מבחוץ. אולם, מבפנים, הם יהיו חזקים, לקחת את ההנהגה באופן מיידי, יש יוזמה: יש חמלה כלפי הנשים, אבל לא אוותר על סמכותו של נשים או ילדים, והוא יהיה גבר גברי. האנשים האלה יהיו שלווים כלפי גברים אחרים, וגם לא ינסו להפגין את כוחם או כוח מעליהם. הוא יציג ענווה כלפי אנשים אחרים, לכבד אותם, להיות בונה שלום. הוא תמיד יהיה לטפל הנשים, אבל הוא תמיד נותן את תפקידי סמכות ההנהגה לגברים של אלוהים. הוא לעולם לא להשפיל אנשים אחרים מול הנשים. הוא גם לא יהיה נזיפה גברים מול נשים במהלך הדרשה הציבורית, כדי להראות עד כמה מערבית הומניסטית אחאב אגואיסטי הצדקנית הוא, אשה של גבר. במקום זאת, הוא יהיה שקט בראשות למשל, כפי שעשה הנוצרי. הוא יהיה הראשון להוביל את הנשים וגם את הראשון למות למען הנשים כדי להגן עליהם. הוא יהיה מודל לחיקוי של ישו בפני כל הגברים.

בדיוק כמו ישו, גברים אלה אלוהי יהיה שנוא על ידי נשים איזבל של השטן גברים אחאב, המהווה את רוב העם המערבי-End טיימס. הם יהיו המדוברת הרשע; בעט מתוך הארגונים; ונרדף; את הרוחות הרעות אשר פקד אותם גברים ונשים מטורפת, יהיה מודע הקודש של אלוהים רוח האנשים האלה אלוהי. הם נמצאים משני צדי המתרס, והשדים יודעים כי; כך הם יוכלו ללחוש כל מיני מחשבות רעות לתוך מוחות האנשים האלה של רוע כלפי העם של אלוהים. זה יגדיל את השנאה כלפי האנשים האלה מלאים על ידי רוח הקודש. לעתים קרובות, זה יהיה הנוצרים הדתיים אשר לרדוף, לבעוט החוצה, הקדוש המעונה של אנשים לאלוהים. תיזהר מאוד של אלה נוצרים כמרים דתי, שכן הם נושאים את איזבל רוחו של אחאב. הם לא אלוהים, אבל הם השטן.

ובאשר לנשים הכומר של אלוהי, דומים יהיו מרים המגדלית בטבע. היא לא מוכנה להפגין סמכות שלה או מנהיגות. היא תהיה בשקט לבוא ישו בענווה עדינות של רוח נשית, לשפוך בושם על רגליו ומוחה את רגליו עם השיער שלה, כשהיא בוכה האדון שלה. היא תנוח לרגליו של ישו עם הצניעות של הרוח.

היא תוביל נשים אחרות עם חמלה ואהבה של אחות גדולה. בחיים או מוות המצב, היא תעמוד על שלה עם האל עד מוות. היא תהיה לא נרתע או פחד, על הלב שלה היא מבוססת היטב על ישו. היא תהיה בשקט להישאר ידי הצלב האדון שלה עד הסוף. עם זאת, היא לא מוכנה ללכת גברים לנזוף בהם על כך שלא שם על הצלב, וגם היא תהיה בסדר להם ללכת לעבור. היא תכבד את עמדות “אחיה הסמכות התלמידים והשליחים. היא תגרום לאנשים רבים המשיח צדקתו, כי היא אשה מוסמכת עם הכוח האמיתי מלמעלה. בשנת העדינות שלה יהיה כוחה; וב נשיותה יהיה היופי שלה: בלב המשרתת שלה יהיה לה להינצל על ידי האל, למרות שהיא עשויה להיות זונה לפני.

אדוק גברים מלאים על ידי רוח הקודש יישאר נשימה לפי סוג עדינה, לה, נשית ארשת. לבבות של גברים יהיה השבח לאל היופי האמיתי של האישה childlikeness של הלב. היא תהיה, תפקיד המודל של איב על אחיותיה הצעירות. היא תהיה צנועה האיפור והבגדים, אבל היא לא מוכנה לשים רגליים מסריחות אותה על השולחן או שיהוק מול הגברים. היא תיקח יוזמה בלי שנאמר על ידי מישהו, על ידי הבאת משקאות קרים לגברים; מי הם עמלים בזיעה מרוקע מצוין לבנות את ביתה. היא תצטרך מילים טובות של שבח להרים את הלבבות של כל אדם, והם ירצו לעשות הרבה יותר עבור אותה. היא תהיה בלב של הכרת תודה וכבוד אחיה; ולתמוך בהם בלי יד ימין שלה והניח את ידה השמאלית ידע בסתר וצניעות.

עם זאת, הנשים של השטן מתעב אותה להיות חסר ו unassertive; וגברים של השטן יהיה לראות אותה כמו להיות חלש ותלוי האדון. השטן ישנאו אותה בלהט, כי היא דומה לאישה נוצר במקור של האדון. היא תהיה השפיל על ידי נשים בחברה הרע כמו להיות לא שאפתני חסיד של המשיח גברים. כמובן, זה לא נכון, כי המשיח יהיה להרים אותה ולהלל אותה, כי היא שירת ענווה ואהבה, בדיוק כמו מריה מגדלנה, שפעם היה אבוד, אבל עכשיו היא מצאה. היא ולבה יהיה עוצר נשימה היופי בגן עדן, שבו כל הגברים יהיו המומים צחוק המכרז שלה לרקוד החינני מעל אחו שמימי.

אז ליבם של כל אדם יהיה בדקה הבאה לידי ביטוי על ידי רוח הקודש. אז תדע הלב של כומר כל ואשתו של הכומר. על פי אנשי הרשע יהיה שולל כלפי חוץ; הגברים אלוהי יהיה להבחין על ידי הרוח. אז תהיה חכם הקדושים היקר התלאות. לקבלת אחיו יבגוד אח הקרובה התלאות גיל, אבל זר המשיח ייתן את חייו כדי להציל את שלך מן אנטי ישו. בחר את חבריך היטב; ואת לא סומכת על המראה של כל אדם, אך הבדיקה כל רוח אם הם מאלוהים. אני משאיר אותך עם המילים האלה, אחי האהוב. ועד היום אנחנו נפגשים בגן עדן, עשוי להאיר האל לפני הנתיב שלך, ולגלות את כל הדברים שאתה; ויובילו אותך אל כל האמת.

בתשובה! ומה לעשות ישר את הנתיב של אלוהים! על ידי הרוח, לבחון כל הלב! ראה אם יש דרכים נסתרות כהה! תן את רוח לחשוף אותם! במשך זמן זה בקרוב, שבו האל הקרובה תהיה כמו הבהירות של השמש; ואת הלב של כל אדם יתגלה לפני כל הבריאה! בחריצות לחפש צדקתו ואת הממלכה שלו, ואתה בוודאי למצוא את רחמיו ואת החסד ואת השאר …

Advertisements